Tanie wakacje - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 13:22   #241
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Bezmleczka, nie do mnie pytanie, ale sie podłącze bo zainteresowałam sie i posprawdzałam co nieco teraz chyba najnajtaniej wychodza last minute, bo niecała stówa za tydzie w hiszpanii to chyba niezła okazja (zobacz na fb najlepiej) oczywiscie trzeba doliczyc dojazd i jedzenie, ale to i tak wychodzi duuuzo taniej. A autem? Czemu nie? Jeszcze jak masz na gaz i jedziecie w kilka osób to w ogóle wychodza grosze, tylko sprawdz dojazdy, bo czasem lepiej objechac kawałęk niz bulić za autostrade, bo w niektóych miejscach zdzieraja nieźle.
aj jak ja lubię podróżować samochodem ze znajomymi najlepsze przygody i wspomanienia zawsze po drodze ostatania cignęliśmy do Wiednia i nie bylo źle, myślę, że jak się dobrze rozplanuje to i do Hiszpani można pociagnać, tym bardziej, że cena za nocleg rzadko spotykana
ance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 13:23   #242
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Tanie wakacje

Tanie wakacje to w dużej mierze wakacje, które sama sobie organizujesz. Mam wielu przyjaciół, którzy jeżdżą sami na wakacje, na własna reke i przyjeżdżają zadowoleni. W internecie sa odpowiednie "wyszukiwarki" wyjazdów, ktore na jednej stronie skupiają oferty hoteli czy przelotów np. traveloppa.com.
ermety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:55   #243
Asiaaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Tanie wakacje

Tanie podróżowanie nie jest wcale trudne. Wymaga jedynie umiejętności dobrego organizowania i pamiętania o kilku prostych zasadach:
1. To termin wybiera Ciebie, a nie Ty termin! Najtańsze bilety lotnicze czy autobusowe nie zawsze będą na ten termin, który nam pasuje. Musimy być elastyczni. Rozumiem, że większość ma osób ma prace, ale bilety w najlepszych cenach najlepiej upolować na kilka miesięcy przed, więc dosyć odległy termin pozwala na wybłaganie szefa czy szefowej o kilka dni urlopu.
2. Noclegi rezerwujcie na ostatnią chwilę O ile bilety lotnicze, autokarowe czy kolejowe osiągają najtańsze ceny na długo przed wyjazdem, to w przypadku cen noclegów jest odwrotnie. Ten sam hotel rezerwowany na jutro może kosztować nawet o 75%-80% mniej niż jakbyś go rezerwowała na wyjazd w przyszłym miesiącu. Rezerwowałam kiedyś hotel w Rzymie. Gdy jakiś miesiąc przed wyjazdem sprawdzałem ceny w tym hotelu to za pobyt zapłaciłabym 1300zł, a gdy rezerwowałam go dzień wcześniej zapłaciłam tylko 345zł.
3. Korzystajcie z pomocnych stron W internecie znajdziecie sporo stron o tematyce taniego podróżowania. Dla mnie niezastąpione podczas planowania podróży są: www.fly4free.pl - myślę, że każdy już o nich słyszał, bardzo dobra strona o promocjach lotniczych, hotelowych itd. www.sknerusy.pl - ostatnio odkryłam tą perełkę , znajdziemy tutaj dużo pomysłów podróży na własną rękę (wszystko szczegółowo opisane jak, gdzie i kiedy zarezerwować, aby nie zapłacić zbyt dużo). Nazwa strony mówi sama za siebie. Fajny pomysł www.mlecznepodroze.pl - podobne do fly4free, loty, noclegi itd.

Edytowane przez Asiaaaak
Czas edycji: 2015-05-04 o 22:57
Asiaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 13:05   #244
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez Asiaaaak Pokaż wiadomość
(...)2. Noclegi rezerwujcie na ostatnią chwilę O ile bilety lotnicze, autokarowe czy kolejowe osiągają najtańsze ceny na długo przed wyjazdem, to w przypadku cen noclegów jest odwrotnie. Ten sam hotel rezerwowany na jutro może kosztować nawet o 75%-80% mniej niż jakbyś go rezerwowała na wyjazd w przyszłym miesiącu. Rezerwowałam kiedyś hotel w Rzymie. Gdy jakiś miesiąc przed wyjazdem sprawdzałem ceny w tym hotelu to za pobyt zapłaciłabym 1300zł, a gdy rezerwowałam go dzień wcześniej zapłaciłam tylko 345zł. .
no to zależy, nie zgodzę się
wrocilam w tą środę z Bali i Lomboku, nocleg w hotelu Svarga na Lomboku rezerwowaliśmy w lutym i zaplacilismy 50 USD za dobę, a teraz nocleg tam kosztuje od 104 USD gdyby miał być na nasz termin bookowany

http://www.svargaresort.com/en/


odnosnie na ostatnia chwile to udalo nam sie znalezc na Bali w Kucie nocleg w dobrej cenie bo robilismy to z dnia na dzien, ale korzystalismy z bookingu, wiec moze wlasicicele hotelu MAYA, w zasadzie to takie pokoje nie hotel moze wlasciciele widzieli ze nie maja duzo gosci to obnizyli temu.



ale napewno nie jest tak, ze zasadą jest DZIEŃ PRZED rezerwowac bo w przypadku Svarga Lombok jak widac to nie jest zasada
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 20:38   #245
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: tanie wakacje

Też sie absolutnie nie zgadzam z tym, żeby hotele rezerwować na ostatnią chwilę. Można skończyć w ciemnej bo już wszystkie ciekawsze pokoje bedą zajęte. Parę razy zdarzyło nam sie gdzieś wyskoczyć z dnia na dzień i w 80% przypadków musieliśmy przepłacać za dupny hotel, bo już nic innego nie było.

Jezeli już to mozna zarezerwować nocleg z opcja bezpłatnego anulowania rezerwacji. Jeżeli pojawi sie w międzyczasie coś lepszego, to zawsze mozna zrezygnować.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 10:21   #246
neitinah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Tanie wakacje

wszystko zalezy od tego na co zwracasz uwage. mi wystarczy lozku i lazienka wiec pokoj nie musi byc jakis super bo i tak w nim najmniej czasu spedzac bede podczas wakacji
neitinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 12:53   #247
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Tanie wakacje

neitinah - co kto lubi, ale też raczej bym powiedział, że lepiej i taniej wyjdzie zarezerwować coś z wyprzedzeniem. A już pomijając ceny, to po prostu będzie się miało spokoj. Ja jeżdzę na wakacje raz do roku, więc nie bardzo chce zaliczać jakieś niespodzianki. :P
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 08:02   #248
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez neitinah Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od tego na co zwracasz uwage. mi wystarczy lozku i lazienka wiec pokoj nie musi byc jakis super bo i tak w nim najmniej czasu spedzac bede podczas wakacji
Ja jeszcze wymagam, żeby było względnie czysto (żadnych grzybów itp.) i w dobrej lokalizacji. No i ta łazienka. I okazuje się, że to są wymagania z kosmosu, bo naprawdę miałam problemy ze znalezieniem czegoś w ostatniej chwili. Zwłaszcze w większych miastach, gdzie łazienka jest jakimś dzikim luksusem
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 08:50   #249
mradeline78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tanie wakacje

Jeśli chcecie naprawdę tanich i dobrze spędzonych wakacji to ja bardzo mocno polecam Chorwację. Można do niej się wybrać nawet samochodem bo jest stosunkowo z Polski nie aż tak daleko. Zabrać ze sobą takie podstawowe jedzenie jak chleb tostowy, sery itp i jakoś tak ekonomicznie przetrwać.
mradeline78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 10:36   #250
ally791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Tanie wakacje

każdy ma inny pomysł na wakacje, ja zdecydowanie odradzam biura podróży, szczególnie te niesprawdzone, wakacje są raz w roku i nie mam wtedy chęci na niemiłe niespodzianki i nerwy, ceny też nie zawsze są korzystne, moim zdaniem lepiej samodzielnie szukać lotów i hoteli, to nie trudne w dzisiejszych czasach, kiedy jest internet, portale różnego typu, strony dla podróżników, poradniki na temat taniego podróżowania

mam swoje sposoby i chyba nie będę na razie eksperymentowała
ally791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:55   #251
michalinja12
Przyczajenie
 
Avatar michalinja12
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Tanie wakacje

Ja bardzo chciałabym wybrać się kiedyś na rejs statkiem wycieczkowym, z tego co się orientuję to ceny na te bliższe i mniej egzotyczne kierunki są wcale przystępne (przynajmniej z tego co widziałam na http://www.tanierejsowanie.pl/promocje.html) ale nie wiem czy nie byłoby problemów z chorobą morską

Edytowane przez michalinja12
Czas edycji: 2015-06-01 o 08:46
michalinja12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 21:04   #252
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez neitinah Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od tego na co zwracasz uwage. mi wystarczy lozku i lazienka wiec pokoj nie musi byc jakis super bo i tak w nim najmniej czasu spedzac bede podczas wakacji
Akurat te najtańsze rozchodzą się najszybciej. Teraz np. lecę na Seszele, noclegi rezerwowałam w listopadzie i grudniu, teraz już w żadnym z tych domków nie ma wolnych miejsc. Poza tym rezerwując na booking.com nic się nie traci, bo większość rezerwacji można odwołać na dzień przed przyjazdem bez ponoszenia finansowych konsekwencji.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:39   #253
monia_kowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar monia_kowalczyk
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 83
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez michalinja12 Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałabym wybrać się kiedyś na rejs statkiem wycieczkowym, z tego co się orientuję to ceny na te bliższe i mniej egzotyczne kierunki są wcale przystępne (przynajmniej z tego co widziałam na necie) ale nie wiem czy nie byłoby problemów z chorobą morską
też o tym marzę
monia_kowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 12:38   #254
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Tanie wakacje

Planuję razem z chłopakiem jechać we wrześniu. Zdecydowaliśmy się czekać na jakieś last minute. Czy do 1500zł da się znaleźć jakieś fajne last minute? Typu jakaś Grecja czy coś? (Z wyżywieniem już)
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 10:18   #255
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez Martyna_Cieslik Pokaż wiadomość
Polecam zwiedzić Polskę! Można zobaczyć wiele pięknych miejsc i odkryć wiele interesujących rzeczy. Jeżeli chodzi o nocleg to polecam http://www.abinoclegi.pl/ - tanio i przyjemnie. Na noclegu zaoszczędzisz trochę pieniędzy, które będziesz mógł wydać w inny sposób.
Jeździsz na wakacje do Katowic?

Tu reklama jest płatna.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 13:46   #256
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Tanie wakacje

ja planuję w te wakacje podróżowanie autostopem to będzie mój pierwszy raz, ale nie mogę się już doczekać
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:15   #257
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Planuję razem z chłopakiem jechać we wrześniu. Zdecydowaliśmy się czekać na jakieś last minute. Czy do 1500zł da się znaleźć jakieś fajne last minute? Typu jakaś Grecja czy coś? (Z wyżywieniem już)
myślę, że spokojnie wyhaczycie jakąś Turcję, Tunezję albo Egipt na tydzień w tej cenie
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 18:40   #258
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
myślę, że spokojnie wyhaczycie jakąś Turcję, Tunezję albo Egipt na tydzień w tej cenie
Te kierunki za tą cenę nawet na lipiec i sierpień są dostępne. Miałam klepniętą fajną Tunezję w lipcu, ale w ostateczności zrezygnowaliśmy na rzecz Grecji. Na stronie MSZtu ciągle wiszą ostrzeżenia odnośnie Tunezji, Turcji i Egiptu. Coś tam ostatnio przebąkiwali w TV, że terroryści już ostrzegają Tunezyjczyków przed lotami samolotami, tak jak ostrzegali przed zamachem w muzeum Bardo. Jak ktoś się nie boi, to jest tania opcja, ja mówię pass.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 19:50   #259
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
myślę, że spokojnie wyhaczycie jakąś Turcję, Tunezję albo Egipt na tydzień w tej cenie
Teraz jak patrze last minute to są fajne oferty do Grecji za 1100 czy 1200zl, wiec pytam bo nie jestem pewna czy takie fajne ceny będą też we wrześniu . Jak myślicie ?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 09:42   #260
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Teraz jak patrze last minute to są fajne oferty do Grecji za 1100 czy 1200zl, wiec pytam bo nie jestem pewna czy takie fajne ceny będą też we wrześniu . Jak myślicie ?
Polub sobie na fb "WakacyjniPiraci" oni wrzucają bardzo fajne lasty każdego dnia kilka, podejrzewam, że na wrzesień będzie można znaleźć oferty nawet po 800zł od osoby.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 10:15   #261
ShirlyEU1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tanie wakacje

wrzesień to raczej miesiąc już po sezonie więc nie dziwie się że takie tanie są wakacje. Ja właściwie mam polubiony funpage nie mogę znależć tanich wakacji w okresie sezonowym więc zawsze sam przeglądam hotele załatwiam wszystko na własną rękę ponieważ wiem że taniej wyjdę.
ShirlyEU1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 16:12   #262
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: tanie wakacje

Tylko wrzesień w Grecji, Turcji itp. to ciagle jest sezon. Tylko wakacje w szkołach sie skończyły, więc ceny są dużo niższe.
Dla mnie to jest szczerze mówiąc szaleństwo, żeby bez dzieci pchać sie na wakacje w lipcu- sierpniu. Przepłacać, przepychać sie przez tłumy i znosić cudze dzieci - dziękuje. Pogoda we wrześniu jest dokładnie tak samo dobra (wręcz 30 stopni moze byc przyjemniejsze niż 33).
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 18:32   #263
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Tanie wakacje

ja lubie łapać okazje, musze się pochwalic, ze udalo mi się ostatnio załapać na tani lot do Paryża w dwie strony sto złotychdruga sprawa to warto jeździć po Polsce, przykładowo w zeszłym roku pojechałem do Spa na mazury do zalesia i mega wypocząłem w tej gluszy mazurskiej a caly wyjazd mnie kilkaset zlotych kosztowal (zamiast pociągu czy samochodu skorzystałem z blablacara i zapłaciłem 25zl za przejazd 200km
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 22:06   #264
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Tylko wrzesień w Grecji, Turcji itp. to ciagle jest sezon. Tylko wakacje w szkołach sie skończyły, więc ceny są dużo niższe.
Dla mnie to jest szczerze mówiąc szaleństwo, żeby bez dzieci pchać sie na wakacje w lipcu- sierpniu. Przepłacać, przepychać sie przez tłumy i znosić cudze dzieci - dziękuje. Pogoda we wrześniu jest dokładnie tak samo dobra (wręcz 30 stopni moze byc przyjemniejsze niż 33).
Nie wiem jak w Turcji, ale byłam kiedyś na Krecie we wrześniu i było zimno, pogoda nie na krótki rękaw, ciągle lało i było mega wilgotno (może dlatego było takie uczucie chłodu).
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 07:47   #265
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w Turcji, ale byłam kiedyś na Krecie we wrześniu i było zimno, pogoda nie na krótki rękaw, ciągle lało i było mega wilgotno (może dlatego było takie uczucie chłodu).
To musiałaś mieć gigantycznego pecha. Byłam już we wrześniu w Turcji, na Kos, we Włoszech, na południu Francji, w Portugalii i Maroko i pogoda zawsze była idealna.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 09:04   #266
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
To musiałaś mieć gigantycznego pecha. Byłam już we wrześniu w Turcji, na Kos, we Włoszech, na południu Francji, w Portugalii i Maroko i pogoda zawsze była idealna.
eee tam, jak wyjechałam w czerwcu, to wróciłam na początku października- tylko ta końcówka była zimna
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 08:46   #267
ally791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Tanie wakacje

a co do hoteli, to co myślicie o tym by rezerwować je od razu na portalu z lotami? to chyba wygodna opcja
ally791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:36   #268
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: Tanie wakacje

Czesc dziewczyny, mieszkam w Niemczech i planujemy z paroma znajomymi krotkie wakacje w Polsce (ok 5 dni) - las, woda, przyroda, chetnie nawet calkowity brak zasiegu . Znacie jakies fajne, warte polecenia miejsca? Najlepiej (zachodnie)pomorze, okolice Szczecina (tam mozemy latwo dojechac pociagiem). Chodzi nam glownie o domki, takie dla okolo 8-10 osob, w lesie, nad jeziorem (nad morzem sie wychowalam wiec wiem ze tam ceny sa zazwyczaj dosc wysokie...?)
Cenowo nie powinno byc zbyt wysoko... Jestesmy wszyscy jeszcze studentami
Ktos cos slyszal...? Bede wdzieczna za kazda rade!

PS Dodam ze szukalam/szukam w internecie, ale niektore osrodki/prywatne domki nie maja swoich stron internetowych a nawet jesli, to zawsze to fajniej jak zna sie opinie kogos, kto juz to miejsce widzial
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 08:43   #269
ally791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Tanie wakacje

co z tymi hotelami?
ally791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:30   #270
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez ally791 Pokaż wiadomość
a co do hoteli, to co myślicie o tym by rezerwować je od razu na portalu z lotami? to chyba wygodna opcja
Może i wygodna,ale często droższa.
Sprawdzam na stronie hotelu cenę zawsze, niezależnie od tych przeglądarek w stylu booking com, bo czasem cena ta sama(a i niższa się zdarza),ale w tym hotel daje coś ekstra np. śniadanie, większy pokój, nie pokój w piwnicy bez okna (oferta booking ze Stambułu ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-15 11:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.