Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 18:43   #1
krokodylowa1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 55

Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?


Powiedzmy poznajecie kogos na kim wam bardzo zalezy, a widzicie ze sie oddala. Tylko nie piszcie rzuc , znajdz innego bo kto kiedy kolwiek byl zakochany wie ze to wydaje sie najgorsze co mozna zrobic..czasem tak jest, ze ludzie jakis czas nie sa zafascynowani a potem sa. Dlaczego czasem jak ktos jest super, a bardzo pokazuje zainteresowanie to ktos go tak nie ceni.A moze sa cechy przyciagajace ? interesujaca osobowosc? Nie wiem doradzcie mi tylko prosze nie piszcie ze ma mnie akceptowac i kochac jaka jestem etc.Bo chce tylko jego. Wiem ze za bardzo uzaleznilam sie emocjonalnie nie wiem jak to zmienic pomozcie
krokodylowa1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:03   #2
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Cytat:
Napisane przez krokodylowa1996 Pokaż wiadomość
Powiedzmy poznajecie kogos na kim wam bardzo zalezy, a widzicie ze sie oddala. Tylko nie piszcie rzuc , znajdz innego bo kto kiedy kolwiek byl zakochany wie ze to wydaje sie najgorsze co mozna zrobic..czasem tak jest, ze ludzie jakis czas nie sa zafascynowani a potem sa. Dlaczego czasem jak ktos jest super, a bardzo pokazuje zainteresowanie to ktos go tak nie ceni.A moze sa cechy przyciagajace ? interesujaca osobowosc? Nie wiem doradzcie mi tylko prosze nie piszcie ze ma mnie akceptowac i kochac jaka jestem etc.Bo chce tylko jego. Wiem ze za bardzo uzaleznilam sie emocjonalnie nie wiem jak to zmienic pomozcie
Jeżeli komuś nie zależy to mu nie zależy i nie ma magicznego sposobu, że to zmienić. Skoro ta osoba tego nie chce, nie wykazuje chęci/ inicjatywy to Ty tym bardziej niż na to nie możesz poradzić. W związku powinny starać się dwie osoby a nie jedna, to samo dotyczy się zaangażowania. Jeżeli ludziom na sobie zależy to nie muszę szukać jakiś sposób. Czasami lepiej naprawdę jest odpuść niż tkwić w czymś, co tylko sprawia nam przykrość, czujemy sie niedocenieni, odrzuceni, czujemy, że druga osoba się oddala.
Znaleźć sobie jakieś zajęcie, hobby, żeby o tym nie myśleć. Skupić się przede wszystkim na sobie.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:26   #3
wariot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Dokładnie jak pisze poprzedniczka. Nie ma magicznego sposobu żeby ktoś się zaangażował skoro nie chce. Nawet jeśli zostanie ,,zmuszony" to będzie powierzchownie udawał zaangażowanie przez jakiś czas, na zasadzie ,,żeby był spokój" tylko po co?


Miałam jakiś czas temu podobnie. Pan bardzo mnie pociągał, świetnie mi się z nim rozmawiało, bardzo inteligentny, z klasą, ale można było z nim pogadać o dupie marynie , no kurczę wymarzony facet, tylko nie był zainteresowany niczym konkretnym i na poważnie.
Szkoda mi było, przeżywałam, zastanawiałam się, no ale po co tkwić w czymś co nie będzie dawać mi szczęścia takiego jak sobie wyobrażam...?


Jak ktoś będzie chciał to się zaangażuje i da z siebie wszytsko, ale nasuwa mi się tu stare przysłowie:
,, i w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz..."
wariot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:36   #4
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Wieje od Ciebie desperacją. Może to wyczuł?
Jest takie powiedzenie: "choćby skały srały a mury pękały to jeśli facetowi zależy (...) "

A tu jak widać nie zależy - nikogo do miłości nie zmusisz. No i po co na siłę chcesz się zmieniać? być kimś innym?

Znajdziesz kogoś kto będzie Cię chciał taką jaką jesteś.
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:42   #5
krokodylowa1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

nie da sie wypracowac? ale czasem tak jest, ze ktos jest bardziej za kims, pozniej odwrotnie. Latwo mowic, mogl wyczuc ze mi zalezy no ale ..zeby od razu olewać?

To nie ejst tak ze jest tragicznie..ale niewystarczajaco jak dla mnie I jest dobrze, dobrze , a potem coś odwala .

Edytowane przez krokodylowa1996
Czas edycji: 2015-06-14 o 19:43
krokodylowa1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:45   #6
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

- to jakaś gierka a nie związek w takim razie
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:56   #7
krokodylowa1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Cytat:
Napisane przez Kasia Katarzynka Pokaż wiadomość
- to jakaś gierka a nie związek w takim razie
Czasem mam takie wrazenie...ze pogrywa,z reszta wojskowy to moze wladze chce nade mna miec czy cos.Jak jestesmy razem cudownie, nawet mowi o przyszlosci ale potem zawsze ma wazne sprawy, i nie przyjedzie albo cos.Wiem ze mnie lubi , ze spedzac czas, ale cos mi nie pasuje. Jest w ogole pewny siebie bardzo ..;/

Edytowane przez krokodylowa1996
Czas edycji: 2015-06-14 o 20:03
krokodylowa1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 19:59   #8
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Cytat:
Napisane przez krokodylowa1996 Pokaż wiadomość
Czasem mam takie wrazenie...ze pogrywa,z reszta wojskowy to moze wladze chce nade mna miec czy cos.
weź przestań bo się skichałam ze śmiechu... Nie szukaj wymówek dla pacana. Pacan będzie pacanem bez względu na mundur.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 20:02   #9
krokodylowa1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
weź przestań bo się skichałam ze śmiechu... Nie szukaj wymówek dla pacana. Pacan będzie pacanem bez względu na mundur.
No racja ale widze wyraznie ze on trzyma na wodzy emocje, jakby oznaczaly jakos slabosc czy cos. Moze nie zawsze, ale czasem tak ma. I wkurza mnie stawianie kumpli ponad mnie i glupie wymowki

Edytowane przez krokodylowa1996
Czas edycji: 2015-06-14 o 20:06
krokodylowa1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 20:30   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Nie ma czegoś takiego jak "wypracowanie" czyjegoś zaangażowania.

Podejrzewam też, że widać w Tobie desperację, radzę powalczyć z tym "uzależnieniem". Zacznij żyć swoim życiem, idź do znajomych, zacznij się zajmować czymś innym, niż on. Może stracił zainteresowanie, bo jesteś taka właśnie uzależniona.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:49   #11
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Zły tytuł tu nie ma związku, jest Twoja niedojrzałość i desperacja. Z tym się idzie do psychologa
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 19:38   #12
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

O rety, kolejny wątek o tym chłopaku? Jeśli on się nie angażuje, to nie zmienisz tego w żaden magiczny sposób, nie wypracujesz tu tego. Po prostu jemu za mało zależy, bo jest zbyt leniwy by przyjechać do Ciebie te 100 km częściej niż raz na tydzień dla dwa. Woli iść na imprezę z kumplami niż jechać do Ciebie. I albo to akceptujesz, że nie jesteś najważniejsza albo odchodzisz, bo pisałaś, że wiele razy próbował się zmieniać i się nie udało.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak "wypracowanie" czyjegoś zaangażowania.

Podejrzewam też, że widać w Tobie desperację, radzę powalczyć z tym "uzależnieniem". Zacznij żyć swoim życiem, idź do znajomych, zacznij się zajmować czymś innym, niż on. Może stracił zainteresowanie, bo jesteś taka właśnie uzależniona.
Nie ma tutaj desperacji ani uzależnienia, bo oni widują się 1 raz na tydzień albo 2 razy na tydzień. Facetowi nie chce się spotykać więcej razy. Autorka chce normalnej relacji, tylko z jego strony nie ma zaangażowania, bo koleś woli życie studenckie. To już któryś wątek z kolei o tym panu.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:13   #13
krokodylowa1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Dziewczyny a moze prawda jest po środku?
troche ja nawalam troche on? Bo w sumie on jezdzi , nie ja( z wyjatkami). No i on moze ma ciekawsze zycie jak tak sie szczerze nad soba zastanowie, ja nie mam tylu kolezanek co on tam kumpli.Moze gdyby nie mial tej swiadomosci ze jestem na zawolanie, ze mam swoje zajecia, duzo przyjaciol itd. To by bardziej cenil. Moze to brutalne troche, ale chyba tak troche jest? Moze zycie jest brutalne?

CZasami juz sie przyzwyczajalam do tego, myslalam sobie ze w sumie nie kazdy zwiazek musi byc mega romantyczny i big love co 5 minut, Ja zauwazam swoje uzalenienie, ostatnio zdalam sobie sprawe, ze nie szukam innych ludzi w zyciu bo jego uwazam za osobe ktorej wszytsko powiem etc. Ze przezywam , ze uzalezniam swoj nastroj od jego napisze/ przyjedzie/ jaki on bedzie. Z jednej strony moze to normalne, a z drugiej moze przeginam??

No i moze za malo komunikuje co chce, jak mowicie.
Musze pogadac z nim i zajac sie bardziej soba. Moze te dwie sprawy pomogą. Musze miec zajecia zastepcze kiedy sie nie spotykamy a powiedziec jasno ze oczekuje widywac sie czesciej.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;51757611]


Nie ma tutaj desperacji ani uzależnienia, bo oni widują się 1 raz na tydzień albo 2 razy na tydzień. Facetowi nie chce się spotykać więcej razy. Autorka chce normalnej relacji, tylko z jego strony nie ma zaangażowania, bo koleś woli życie studenckie. To już któryś wątek z kolei o tym panu.[/QUOTE]
Ale my jestesmy na odleglosc 100 km, wiec zwykle nie ma okazji na wiecej na 1-2 spotkania w tygodniu. To jest maks na jaki mozemy sobie pozwolic pomijajac jakies wyjatkowe tygodnie.itd Byly okazje niewykorzytsane czesto, ale przyznam ze nie nalegalam. Chcialabym zeby on wykorzytsywal wszystkie okazje, ale tak nie robi. Moze przesadzam, nie wiem gdzie jest granica miedzy moja nadwrazliwoscia a jego zaangazowaniem. I na ile sama na swoje zyczenie troche sie tak ustawilam:/

Edytowane przez krokodylowa1996
Czas edycji: 2015-06-15 o 22:16
krokodylowa1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:19   #14
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Czemu nie jeździsz do niego? Zapraszał Cię kiedyś do siebie?
To nie jest zdrowe, że całe swoje życie opierasz wyłącznie na facecie. Powinnaś mieć też swoje życie poza nim, jakieś hobby, wyjścia ze znajomymi. Może ma też dosyć że "wisisz"ciągle na nim, bo on stanowi centrum Twojego życia.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:26   #15
krokodylowa1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Czemu nie jeździsz do niego? Zapraszał Cię kiedyś do siebie?
To nie jest zdrowe, że całe swoje życie opierasz wyłącznie na facecie. Powinnaś mieć też swoje życie poza nim, jakieś hobby, wyjścia ze znajomymi. Może ma też dosyć że "wisisz"ciągle na nim, bo on stanowi centrum Twojego życia.
Bylam ze trzy razy. Rzadko,bo mieszka w akademiku wojskowym,Troche tak jest, nie powiem ze nie.tzn. nie jestem nadgorliwa w dzwonieniu czy proponowaniu spotkan ale po prostu on wie ze jest najwazniejszy,. Ale z drugiej strony jesli ktos juz jest chlopakiem to powinien starac sie zjezdzac co tydzien? chciec wiecej ?
Mysle ze czesciowo to moja wina.Wkurza mnei to ze tak malo sie spotykamy..ale w sumie wiele ludzi tak zyje.
krokodylowa1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 02:01   #16
Noahha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 15
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Odp jest prosta; to nie jest milosc. wiem z autopsji. W prawdziwej miłości zaangażowanie wychodzi samo, nawet nie myśli się o tym a się bardzo angażuje dla partnera itp. dla mnie to jest codzienność, coś o czym nie myślę a robię automatycznie, bo tak czuję..
Noahha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 08:47   #17
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Na siłę nic nie wyjdzie. Jeśli się oddala, to mu pozwól. Jeśli wróci super, jeśli nie, to też dobrze, bo najwyraźniej to nie to.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 09:15   #18
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Facetowi na Tobie nie zależy i im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 10:38   #19
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

jak się oddala to tylko pozostawienie tego samego sobie pomoze, jak zaczniesz się zbliżać to ona zacznie się jeszcze bardziej oddalac, taki mechanizm ludzki
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 11:21   #20
CzarodziejkaGorzalka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 207
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Jedyne co mogę doradzić najsampierw to korepetycje z polskiego.
CzarodziejkaGorzalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 14:01   #21
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Cytat:
Napisane przez krokodylowa1996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moze prawda jest po środku?
troche ja nawalam troche on? Bo w sumie on jezdzi , nie ja( z wyjatkami). No i on moze ma ciekawsze zycie jak tak sie szczerze nad soba zastanowie, ja nie mam tylu kolezanek co on tam kumpli.Moze gdyby nie mial tej swiadomosci ze jestem na zawolanie, ze mam swoje zajecia, duzo przyjaciol itd. To by bardziej cenil. Moze to brutalne troche, ale chyba tak troche jest? Moze zycie jest brutalne?

CZasami juz sie przyzwyczajalam do tego, myslalam sobie ze w sumie nie kazdy zwiazek musi byc mega romantyczny i big love co 5 minut, Ja zauwazam swoje uzalenienie, ostatnio zdalam sobie sprawe, ze nie szukam innych ludzi w zyciu bo jego uwazam za osobe ktorej wszytsko powiem etc. Ze przezywam , ze uzalezniam swoj nastroj od jego napisze/ przyjedzie/ jaki on bedzie. Z jednej strony moze to normalne, a z drugiej moze przeginam??

No i moze za malo komunikuje co chce, jak mowicie.
Musze pogadac z nim i zajac sie bardziej soba. Moze te dwie sprawy pomogą. Musze miec zajecia zastepcze kiedy sie nie spotykamy a powiedziec jasno ze oczekuje widywac sie czesciej.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------


Ale my jestesmy na odleglosc 100 km, wiec zwykle nie ma okazji na wiecej na 1-2 spotkania w tygodniu. To jest maks na jaki mozemy sobie pozwolic pomijajac jakies wyjatkowe tygodnie.itd Byly okazje niewykorzytsane czesto, ale przyznam ze nie nalegalam. Chcialabym zeby on wykorzytsywal wszystkie okazje, ale tak nie robi. Moze przesadzam, nie wiem gdzie jest granica miedzy moja nadwrazliwoscia a jego zaangazowaniem. I na ile sama na swoje zyczenie troche sie tak ustawilam:/
tak, zycie jest brutalne. Facet ma Cię w odwłoku. Nie szukaj usprawiedliwień, ani dla siebie ani dla niego. Albo się pogodzisz z obecną sytuacją albo się z nim rozstaniesz. Nie ma innej drogi.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 18:28   #22
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Jak wypracowac zaangazowanie w zwiazku Waszym zdaniem?

Autorko jesteś nieszczęśliwa w tym związku, a winy szukasz w sobie. Owszem, zazwyczaj na takim etapie, po kilku miesiącach bycia razem faceci się bardzo starają. Jakbyś posłuchała opowieści moich koleżanek, jak ich faceci się starają (zwłaszcza na początku) to byś przejrzała na oczy.

Po prostu to nie jest ten związek, który daje Ci szczęście. Każdy ma inne potrzeby, Ty potrzebujesz więcej bliskości i zaangażowania, powinnaś być z facetem, który też tego potrzebuje.

Cytat:
Napisane przez krokodylowa1996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moze prawda jest po środku?
troche ja nawalam troche on? Bo w sumie on jezdzi , nie ja( z wyjatkami). No i on moze ma ciekawsze zycie
Tak, ma tam ciekawsze życie i dlatego nie chce mu się częściej z Tobą spotykać.

Cytat:
Napisane przez krokodylowa1996 Pokaż wiadomość
Ja zauwazam swoje uzalenienie, ostatnio zdalam sobie sprawe, ze nie szukam innych ludzi w zyciu bo jego uwazam za osobe ktorej wszytsko powiem etc. Ze przezywam , ze uzalezniam swoj nastroj od jego napisze/ przyjedzie/ jaki on bedzie. Z jednej strony moze to normalne, a z drugiej moze przeginam??
Tak, jest to bardzo niezdrowe podejście. Każdy powinien mieć swój świat poza związkiem i jest to naturalne.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-17 19:28:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.