Jasny podkład - zbiorczy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 09:03   #1351
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa. Interesuje mnie podkład Avene Couvrance w kompakcie, ale nie wiem jak kolorki. A mam bladą cerę i boje się kupować w ciemno, bo zazwyczaj wszystkie podkłady się odznaczają. Może któraś stosowała? albo przynajmniej widziała jak to wygląda?
U mnie na szczęście w lecie bladość cery się zmniejsza, więc podejrzewam że najjaśniejszy odcień nie będzie za ciemny (byleby tylko nie był żółty!), choć bywały i takie które za ciemne były..
Ale zimą jestem blada przeraźliwie i wtedy jest bardzo ciężko. Zwykle przez cały rok używam jaśniutkiego podkładu tylko kolor pudru zmieniam w zależności od pory roku

Ja nie chcę kompaktu Interesują mnie podkłady apteczne bo ostatnio mam duży problem z trądzikiem ;(

A kremy tonujące, apteczne próbował ktoś?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:26   #1352
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

czy ktoras z was miała moze stycznosć z podkładem TruBlend Cover Girl ?

przekopałam wizaz, nie znalałam wiele na temat odcieni, a w KWC stoi ze są jasne,zastanawiam się nad kupnem via allegro ,jednak wolałam się poradzić
który z nich jest najjaśniejszy, czy 405 jak widnieje na stronie ? I czy wpada w żółc czy róż ?
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:46   #1353
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dizewczyny!
Jaki kolor revlona colar stay bedzie lekko jasniejszy od max factor LP 102??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 01:57   #1354
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ekstremalnie jasnym podkładem jest Clinique Skin Smoother Pore Minimizing Makeup kolor 01 Smooth Alabaster - całkiem niezły podkład w musie do cery mieszanej / tłustej.
Przez jakiś czas używałam z tego podkładu koloru 03 (oczywiście zbyt różowy) i 04 (ładny beż, ale za ciemny). 01 przetestowałam - to był jeden z niewielu podkładów, który nie odcinał mi się od szyi (za to odcinał od... różowych uszu), ale byłam w nim blada jak trup, raz nawet sama siebie przestraszyłam się w lustrze, i nie zdecydowałam się jednak kupić całego opakowania. Może którejś z Was podpasuje - nie doszukałam się w nim cienia różowości. Idealnym odcieniem dla mnie - beżem z odcieniem żółci jest 02 - niestety nie dostępny w Polsce. Kupiłam na Truskawce, ale dostałam stary popsuty, nadawał się tylko do przetestowania koloru

Teraz używam HR Spectacular 13, ale po skończeniu drugiego opakowania doszłam jednak do wniosku, że jest za ciemny, więc nadal szukam.
Po przestudiowaniu tego tematu przyniosłam dziś do domu próbkę Dior Sculpta 010 - wydaje się jaśniutki - i będę jutro testować. Tylko że ja niekoniecznie potrzebuje podkładu liftingującego....

Dziś przetestowałam Lancome'a Color Ideal 010 - w sztucznym świetle b. ładny beż, odrobinę za ciemny, ale nie jakoś dramatycznie, więc może...? W naturalnym świetle to niestety paskudny róż
W sobotę zrobiłam test na ręku - Lancome Color Ideal, Adaptive i Photogenic. W sztucznym świetle perfumerii piękne beże różniące się od siebie odcieniem, po wyjściu na światło dzienne - jednolita różowa plama (Adaptive najciemniejszy). A ja tak lubię podkłady Lancome'a

Miała któraś z Was HR Color Clone odcień 11 Porcelain?
Lancome Color Ideal 004 Ivoire?
EL Double Wear 1N1 Ecru?
Wszystkie
oczywiście niedostępne w Polsce, no bo po co.
Ten nowy Double Wear Light 01 jest oczywiście ZA CIEMNY


Edytowane przez laurie77
Czas edycji: 2008-09-16 o 02:52
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 15:25   #1355
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

laurie77 musisz mieć koniecznie podkład górnopółkowy?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 16:09   #1356
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość

Miała któraś z Was HR Color Clone odcień 11 Porcelain?
Lancome Color Ideal 004 Ivoire?
EL Double Wear 1N1 Ecru?
Wszystkie
oczywiście niedostępne w Polsce, no bo po co.
Ten nowy Double Wear Light 01 jest oczywiście ZA CIEMNY

Mam EL Double Wear Ecru. Uzywam namietnie na wieksze wyjscia, na dzien jest moim zdaniem nieco za ciezki. Kolorek jest jasniutki i taki pozostaje, nie ciemnieje na buzi za co mu chwala! W ciagu dnia, szczegolnie w te upaly i slonce uzywam Shiseido SPF 42 kolor SP10. Jest to b. ciekawy podklad, bo pomimo iz na reku wyglada niezwykle rozowo, to po nalozeniu na twarz dopasowuje sie do jej koloru, niezle kryje a jest o niebo lzejszy niz DW. No i ten filtr !!!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 16:10   #1357
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Laurie, tez mnie nowy Double Wear Light 01 zdolowal. To ma byc najjasniejszy odcien?

Podobnie jak Ty, testowalam wszystkie Lancome, ale wszystkie byly zbyt rozowe.

Mialam DW w odcieniu Shell
http://www.esteelauder.com/templates...CT_ID=PROD7654
i bardzo mi pasowal, niestety w PL niedostepny.

I dlatego skonczylo sie na Revlonie Colorstay Softflex Ivory i dosc chwale sobie ten zakup.

Jak bede w Warszawie to zajrze do Zlotych Tarasow obejrzec ten najjasniejszy odcien Armaniego, ponoc swietny jest.
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 16:14   #1358
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

laurie77, ja nigdy nie mialam zadnego podkladu o ktorym piszesz i nie bede miala, przynajmniej w najblizszej przyszlosci

lalaith:
jesli chodzi o antybakteryjny tonujacy dax to kolor naturalny(nie wiem czy sa inne) jest ciemny. po nim twarz jest poporstu brazowa(i nawet jak bylam oalona byl o wiele za ciemny)
tez mam problem z tradzikiem i polecam antybakteryjny soraya, kosztuje 12 zl a uwazam ze jest naprawde dobry. kolor jany bez jest lekko rozowy i jasny. nie pogarsza cery(tak mi sie wydaje). ladnie po nim twarz wyglada, nie kryje zbyt mocno ale mi sie podob efekt jaki uzyskuje stosujac go. Trzyma sie dlugo. Jedna wada to to ze nie matuje, ale u mnie wszytskie mtujace powoduja wysuszanie i podkreslanie skorek.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:28   #1359
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dziewczyny, przeszukalam wszystkie watki dotyczace jasnych podkladow i wciaz sie wacham.. A mianowicie - zastanawiam sie nad kupieniem Unifiance Touche Pro ze wzgledu na dobre krycie i kompatybilnosc z filtrami. Wiem, ze nie jest to podklad najjasniejszy, a moja cera jest dosc jasna, jednak chyba nie AZ tak. Lasting Peformance 100 jest za jasny, ostatnio ciagle uzywalam korektora maybelline pure cover stick, ktory jest kolorystycznie dobry, ale cos ciemniejszego tez by jeszcze bylo ok.

Jak myslicie, ryzykowac z tym Touche Pro? Bo niestety nie mam gdzie sprawdzic koloru, widzialam w aptece tylko w pojemniczku bo testerow nie maja u mnie w miescie.. Bede ogromnie wdzieczna za pomoc, pozdrawiam
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:22   #1360
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wybrałam się dzisiaj na łowy w .. poszukiwaniu jasnego podkładu


i znalazłam...

Ale mam inną wiadomośc - która mnie zaskoczyła (pozytywnie) i zdziwiła. A mianowicie wypróbowałam w sklepie podkłąd GOSH'a i znalazłam o dziwo taaki jasny że mi i każdej innej bladolicy będzie pasował bankowo

Link opisu podkładu -> klik

Kolor NATURAL.
W internecie wydaje się taki ciemny ale na ręce rzeczywiście by jaśniuteńki... Aż musiałam z tego wszystkiego odszukać go w necie



niestety nie mogłam go kupić bo w portfelu pusto i muszę ograniczać wydatki a on 50 zl kosztuje.


Kupiłam więc równie jasny podkładzik i dodatkowo do suchej i normalnej cery z firmy Soraya Idealnie kryjący "sceniczny"


Ale ten natural z Gosha radze wam odszukać w sklepie i szybciutko zakupić Jest świetny
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:29   #1361
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Ale mam inną wiadomośc - która mnie zaskoczyła (pozytywnie) i zdziwiła. A mianowicie wypróbowałam w sklepie podkłąd GOSH'a i znalazłam o dziwo taaki jasny że mi i każdej innej bladolicy będzie pasował bankowo
jak widac pojecie "bladosci" kazdy moze miec inne, ja bym polemizowala z pogrubionym zdaniem.

ja mam jasniejszy odcien od Natural, czyli Porcelain, kolor cudny, ani zolty ani rozowy, ale gdyby byl kapkę jasniejszy, bardziej pasowalby do mojej karnacji.

ale podklad sam w sobie jest swietny i naprawde polecam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 12:39   #1362
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak widac pojecie "bladosci" kazdy moze miec inne, ja bym polemizowala z pogrubionym zdaniem.

ja mam jasniejszy odcien od Natural, czyli Porcelain, kolor cudny, ani zolty ani rozowy, ale gdyby byl kapkę jasniejszy, bardziej pasowalby do mojej karnacji.

ale podklad sam w sobie jest swietny i naprawde polecam


może w takim razie jednak nie jestem ąż tak bladolica jak myślę hahahaha


Ten natural wpadał chyba troszkę w żółty...ale naprawdę był jaśniutki... nawet się nie spodziewałam tego po Goshu...

Zawsze myślałam że on to chyba dla mulatek serie robi.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:04   #1363
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Sweet_Jelly, w tym wątku bladolica, to taka dla której prawie wszystkie najjaśniejsze odcienie dostępne na naszym rynku są za ciemne
Ja ekstremalnie bladolica nie jestem, ale dla mnie nazwa koloru "natural" oznacza za ciemne - ewentualnie do użytku w wypadku maxymalenej opalenizny
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:07   #1364
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Sweet_Jelly, w tym wątku bladolica, to taka dla której prawie wszystkie najjaśniejsze odcienie dostępne na naszym rynku są za ciemne
Ja ekstremalnie bladolica nie jestem, ale dla mnie nazwa koloru "natural" oznacza za ciemne - ewentualnie do użytku w wypadku maxymalenej opalenizny
No ja właśnie w ogóle nie nabieram koloru w lato... opale się na buraka a potem to schodzi i jestem dalej biała

i kolor naturalny też zawsze mi się wydawał ciemny.. nie do osiągnięcia...nawet takie kolory jak jasny beż były niekiedy za jasne....ale ten o dziwo Pasił


nie namawiam.... każda wiadomo musi sama spróbować... ja tylko radze by...zajść do sklepu i samej sprawdzić bo a nuż będzie którejś kolorkiem pasował
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:19   #1365
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja mam bardzo jasną skórę - w typie kości słoniowej, ale opalam się na brąz bez poparzeń. Przynajmniej teoretycznie, bo opalać się nie znoszę i od słońca uciekam.

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie tego gosha na dłoni? Najlepiej porównawcze z innym jasnym. Nie wiem dlaczego dość trudno dostać kosmetyki gosha Zwykle są dostępne w małych drogeriach i mam wątpliwości, co do ich świeżości.

Macałam kiedyś Porcelain, ale dla mnie jest za różowy
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:32   #1366
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo jasną skórę - w typie kości słoniowej, ale opalam się na brąz bez poparzeń. Przynajmniej teoretycznie, bo opalać się nie znoszę i od słońca uciekam.

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie tego gosha na dłoni? Najlepiej porównawcze z innym jasnym. Nie wiem dlaczego dość trudno dostać kosmetyki gosha Zwykle są dostępne w małych drogeriach i mam wątpliwości, co do ich świeżości.

Macałam kiedyś Porcelain, ale dla mnie jest za różowy


kolor natural nie wpadał w różowy to mogę Ci zagwarantować !

Ale nie mogę niestety zrobić zdjęcie.... Mój portfel wręcz piszczy i musiałam kupić tańszy podkład A tamten był taki ładniutki...


Idź do Drogierii Natura jak masz możliwość tam go znajdziesz
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:08   #1367
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo jasną skórę - w typie kości słoniowej, ale opalam się na brąz bez poparzeń. Przynajmniej teoretycznie, bo opalać się nie znoszę i od słońca uciekam.

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie tego gosha na dłoni? Najlepiej porównawcze z innym jasnym. Nie wiem dlaczego dość trudno dostać kosmetyki gosha Zwykle są dostępne w małych drogeriach i mam wątpliwości, co do ich świeżości.

Macałam kiedyś Porcelain, ale dla mnie jest za różowy
Arrachnee, wczoraj tez szukalam Gosha Sprawdzalam Porcelan- i jak Pani wycisnela z tubki to byl prawie bialy, bardzo jasny,ale pozniej ladnie wtopil sie w skore. NAtural-rowniez bardzo ladny, jasny odcien. Nie zdecydowalam sie na zaden bo obawialam sie,ze nie przykryje mi wszystkiego na buzi, wydawal sie byc transparentny, nie wiem jak sie sprawuje na twarzy.

Co do dostepnosci Gosha w Poznaniu- znajdziesz go na Jezycach - chyba Szamarzewskiego lub Slowackiego(?)- w kazdym badz razie jesli pojdziesz Kraszewskiego (od rynku) przejdziesz koło Prosiaczka(na rogu) i naprzeciwko jest takli maly sklepik Moja Drogeria czy Moje Kosmetyki (obok jest sklep z dziecienymi ciuszkami, tak mi sie wydaje)-tam Gosh kosztowal ok48zl. A kolejna drogeria-jak idziesz od Ogrodow w strone rynku jezyckiego-jest taka drogeria, dosc spora,pomalowana na rozowo, prawie na rogu, maja na drzwiach plakat wlasnie Gosha-tam byl po 49zł z groszami.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:18   #1368
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Natalio, dziękuję za info. Chyba jednak wybadam najpierw na naturze. Znalazłam kilka małych drogerii z goshem, ale paniusie tam pracujące nie wiedzą jak rozszyfrować kody i wciskają, że teraz zamiast dat ważności są "słoiczki" .
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:32   #1369
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo jasną skórę - w typie kości słoniowej, ale opalam się na brąz bez poparzeń. Przynajmniej teoretycznie, bo opalać się nie znoszę i od słońca uciekam.

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie tego gosha na dłoni? Najlepiej porównawcze z innym jasnym. Nie wiem dlaczego dość trudno dostać kosmetyki gosha Zwykle są dostępne w małych drogeriach i mam wątpliwości, co do ich świeżości.

Macałam kiedyś Porcelain, ale dla mnie jest za różowy
Dziwne, zdawało mi się że kolorówka Gosha jest bardzo ogólnie dostępna i nigdy w życiu bym ich nie posądziła o nieświeżość , swoją drogą dziwne podejście nie wiem czemu tak sądzisz..
Ja ze swej strony polecam X-Ceptinal Wear Make-up odcień porcelain, jest cudownie jaśniutki i , co za ilga, nie zapycha.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 15:51   #1370
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Właśnie w Poz. nie bardzo . Nie spotkałam jeszcze pełnej szafy w większej perfumerii.
Niestety w PL często sprzedaje się kosmetyki nie pierwszej świeżości [widać choćby po kodach grupy L'Oreal, które są łatwe do rozszyfrowania], a w mniejszej perfumerii jest to bardziej prawdopodobne [choć rossmann też się potrafi popisać]. Chyba wolę być podejrzliwa niż potem leczyć cerę .
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:41   #1371
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jeśli chodzi o kolor natural Gosha... Na mojej skórze wydaje się nawet ciemniejszy niż buff Revlona (wypada podobny do niego jeśli chodzi o "typ koloru" - ładny beż), czyli dużo za ciemny. To ewidentnie nie jest kolor dla bladolicych
akissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:00   #1372
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziwne, zdawało mi się że kolorówka Gosha jest bardzo ogólnie dostępna i nigdy w życiu bym ich nie posądziła o nieświeżość , swoją drogą dziwne podejście nie wiem czemu tak sądzisz..
Ja ze swej strony polecam X-Ceptinal Wear Make-up odcień porcelain, jest cudownie jaśniutki i , co za ilga, nie zapycha.
nie tylko ja mam wrażenie że on jaśniutki wypada
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:20   #1373
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez akissi Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolor natural Gosha... Na mojej skórze wydaje się nawet ciemniejszy niż buff Revlona (wypada podobny do niego jeśli chodzi o "typ koloru" - ładny beż), czyli dużo za ciemny. To ewidentnie nie jest kolor dla bladolicych
Buff Revlona jest i dla mnie za ciemny, ale X-Ceptinal porcelain bardziej przypomina Ivory Revlona, który jest najjaśniejszy z całej ich kolorówki, wręcz biały..

arrachnee ja Goshe kupuję w Galerii Centrum i w Galerii Krakowskiej w takiej zwykłej drogerii, nawet nie wiem czy w Sephorze i Douglasie są do dostania bo to średnia półka. Pewnie jest Galeria Centrum w Poznaniu?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:25   #1374
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

W Poznaniu nie mamy Galerii Centrum

Gosh chyba jest w takiej malej drogerii w polowie ul. Polwiejskiej, gdzie maja kosmetyki Joko.
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:36   #1375
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez biindier Pokaż wiadomość
dziewczyny, przeszukalam wszystkie watki dotyczace jasnych podkladow i wciaz sie wacham.. A mianowicie - zastanawiam sie nad kupieniem Unifiance Touche Pro ze wzgledu na dobre krycie i kompatybilnosc z filtrami. Wiem, ze nie jest to podklad najjasniejszy, a moja cera jest dosc jasna, jednak chyba nie AZ tak. Lasting Peformance 100 jest za jasny, ostatnio ciagle uzywalam korektora maybelline pure cover stick, ktory jest kolorystycznie dobry, ale cos ciemniejszego tez by jeszcze bylo ok.

Jak myslicie, ryzykowac z tym Touche Pro? Bo niestety nie mam gdzie sprawdzic koloru, widzialam w aptece tylko w pojemniczku bo testerow nie maja u mnie w miescie.. Bede ogromnie wdzieczna za pomoc, pozdrawiam
help?
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:18   #1376
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Buff Revlona jest i dla mnie za ciemny, ale X-Ceptinal porcelain bardziej przypomina Ivory Revlona, który jest najjaśniejszy z całej ich kolorówki, wręcz biały..



Ale Ivory jednocześnie wpada w róż, prawda? Przynajmniej ja go tak pamiętam. Pani w drogerii wysmarowania mi tym rękę, nałożyła taką ilość, że była dosłownie różowa jak świnka.
Chyba moja ostatnia nadzieja w Bourjois 10 Hours Sleep Effect kolor 71. Chociaż już w tym wątku ktoś pisał, że 72 (którego próbkę znalazłam w domu) jest niewiele ciemniejszy. A na mojej szyi on wygląda jak jakaś plama od słońca czy niedomycia.

akissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:47   #1377
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

akissi od lewej:
bourjois 10HSE nr 71, L'Oreal True/Perfect Match W1[wersja europejska], Clinigue Superfit 16 Bare KLIK
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:14   #1378
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
akissi od lewej:
bourjois 10HSE nr 71, L'Oreal True/Perfect Match W1[wersja europejska], Clinigue Superfit 16 Bare KLIK
Dziękuję ślicznie
Zrobiłam KLIK i dzięki Tobie wiem, że bourjois ma najprawdopodobniej odpowiedni dla mnie "typ koloru". A odcień niestety i tak muszę sama wypróbować. Kolor 72 po ok. 3 h dalej wygląda okropnie pomarańczowo, jak rozmyta marchewka, choć ma "rose" w nazwie.
L'oreal wydaje też się być interesujący, ale nie lubimy się z tymi podkładami.

Jejku... A przecież patrząc na Wasze zdjęcia, piękne Wizażanki, to nie wydaję się sobie aż tak "jasna".
akissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:19   #1379
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A ja mam pytanie Obecnie używm Revlona colorstaya natural (ten najjasniejszy) Ale podklad juz mi sie 'nudzi' chcialabym wyprobowac loreala ale boje sie, ze nie bedzie tak dobrze trzymal jak revlon badz nie bedzie tak kryl jak revlon - pytanie czy probki dadza mi ot tak sobie w jakims sklepie?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:38   #1380
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

W sephorze czy douglasie robią odlewki z testerów do malutkich pojemniczków. Miałam i revlona i l'oreala true/perfect match. TM nie jest tak kryjący jak revlon . Spróbuj może najjaśniejszego [bodajże vanillie] L'Orea Infaillible.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.