Wymienię w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za darmo! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-01, 23:02   #1
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.

w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za darmo!


NIEAKTUALNE!!!

ZAPRASZAM DO NOWEGO, GRUDNIOWEGO WĄTKU:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=790034



UWAGA!!!


1. Wysyłka tylko w opakowaniach kartonowych lub kopertach bąbelkowych (nie w zwykłych!), rzeczy dobrze zabezpieczone, proszę o nieoklejanie kosmetyków bezpośrednio taśmą!
2. Wysyłam tylko paczkami (mini paczka lub zwykła paczka pocztowa), jeśli chcesz koniecznie wysłać do mnie poleconym to ok, ale pamiętaj, że poczta nie odpowiada za zniszczenia kosmetyków wysyłanycjh tym typem przesyłki- odpowiadasz Ty.
3. Staram się być osobą bezproblemową, chętnie wysyłam równocześnie z Wizażankami, które mają nawet dużo mniej przekupek niż ja (chociaż kilka powyżej zera), ale jeśli jest to Twoja postawa roszczeniowa to bądź pewna, że nie zgodzę się na równoczesną wysyłkę choćbyś miała jedną przekupkę mniej niż ja Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, biorę pod uwagę jaki jest z Tobą kontakt, jak przebiegają negocjacje itd.
4. Jeśli masz w swoim regulaminie bezczelne uwagi typu (cytat z wątku Wizażanki posiadającej 3! przekupki):
"*wysylam pierwsza tylko dziewczynom które maja powyżej 50przekupek
*jesli masz mniej niż 50 przekupek wysyłamy na równi czyli w tym samym czasie
*jesli masz 0-1 przekupke wysylasz pierwsza"
to nawet nie pytaj o nic u mnie, obiecałam sobie teraz czytać każde słowo przed zaproponowaniem wymiany- wcześniej nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że można spotkać takie "kwiatki"- jeśli coś takiego wyłapię trafiasz na moją prywatną czarną listę. Jeśli masz więcej przekupek to oczywiście Ty decydujesz czy mam wysyłać pierwsza.


Moja prywatna czarna lista:
hiperaktywna, vika09


Moja prywatna szara lista- Wizażanki, od których nie doczekałam się przekupek:
Obecnie brak


W opozycji do czarnej listy postanowiłam stworzyć moja biała listę Wizazanek, z którymi wyjątkowo miło zapamiętałam wymianę- wszystko było idealnie i wyróżniało się w jakiś sposób- świetny kontakt, mega sympatyczna atmosfera itd. Będą tutaj też Wizazanki, z którymi wymienialam się parę razy i są w 100% godne zaufania

Moja prywatna biała lista:
BAHAMONDE, VenetianGlass, delfix10, sylwka37, a także Fenris, CzarnaKocurka, rzen, Curious71, EbonyLuna, AnnaVanDort, Pani Stettke, HuntingBear, Ender, Anna1987, xXMalinowaLadyxX, lawmore, aniszonekk, Seona, Ralfioza, Odonate, FanaticaDelDembow, LadyDagaMilon, ana761


Raz jeszcze uprzejmie proszę osoby, które się ze mną wymieniają o nieoklejanie kosmetyków bezpośrednio taśmą! Sama tego nie robię poza wyjątkową sytuacją- zaklejenie bezpośrednio dziurek w używanym sypkim pudrze/ cieniu/ różu/ podkładzie itd. mineralnym- inna sytuacja, która by wymagała takich działań nie przychodzi mi do głowy! Naprawdę można najpierw owinąć kosmetyk woreczkiem foliowym czy czymkolwiek innym i owinąć dokładnie i szczelnie taśmą zwłaszcza w miejscu, gdzie kosmetyk się zamyka/ otwiera i potem bąblami i znowu taśmą. Niekiedy same bąble wystarczą, jeśli kosmetyk jest nowy i się dokładnie nimi owinie żeby nie było prześwitów

Wysyłam jedynie mini paczką lub paczką pocztową, druga strona może wysyłać jaką chce przesyłką rejestrowaną (ale pamiętaj, że poczta nie odpowiada za zniszczenia kosmetyków wysyłanych poleconym- odpowiadasz Ty!) Wysyłam tylko ekonomicznie (droższe rzeczy dodatkowo ubezpieczam), chyba że komuś będzie bardzo zależeć na czasie- wtedy wyjątkowo zgodzę się na priorytet. Mini paczka wychodzi taniej, więc proszę o padanie poza adresem nr tel lub e-maila, jeśli się nie zgadzacie trudno, wtedy wysyłam zwykłą paczką pocztową

Preferuję większe wymiany ze względu na ceny wysyłek (obiecałam sobie, że raczej nie wymieniam tańszych pojedynczych rzeczy, chyba, że ich koszt przekracza przynajmniej te 30 zł), wyjątek to oczywiście wymiana osobista


WYMIENIAM SIĘ RACZEJ TYLKO ZA WISH!

WISH

OBECNIE NAJBARDZIEJ SZUKAM:

Aptecznych produktów do cery tłustej/ trądzikowej- szczególnie z serii Avene Cleanance
Płynu micelarnego Bioderma Sebium H2O!
Produktów z Orientany
Przede wszystkim kremu do twarzy Orientana morwa i lukrecja!
Delikatnego fluidu intensywnie kryjącego Pharmaceris odcień najjaśniejszy 01 Ivory
Oczyszczającego płynu bakteriostatycznego Pharmaceris
Mydła Savon Noir
Rękawicy Kessa- najlepiej nowej

Tuszu do rzęs wydłużającego czarnego, nowego- średnia półka- póki co nie szukam
Czegoś na rozstępy- chociaż obecnie mam zapas, więc tylko jeśli jakiś produkt mi się bardzo spodoba
Czarnego eyelinera- chętnie z Yves Rocher, najlepiej iskrząca czerń
Peelingów do ciała- cukrowe, solne

"Sezonu Burz" Sapkowskiego- już mam
Różnych zapachów, które mi się spodobają
Karmy dla kota głównie mokrej- typu Thrive, Catz Finefood- bez zbóż, duża zawartość mięsa itd.


Szukam jeszcze ciuchów, głównie na lato raczej L, czasami M jeśli chodzi o górę gdy materiał jest rozciągliwy, torebek, butów 39/ czasem 40 (wkładka 25,5 cm)


Różowy kolor- Można nadal pytać o rzecz oznaczoną tym kolorem, ale jest ona w trakcie negocjacji z kimś i trzeba się z tym liczyć

Czerwony kolor- rezerwacja/ produkt wysłany

Jaśniejszy kolor (srebrny)- wymienione (Zmieniam na ten kolor dopiero gdy wymiana zakończy się, obie strony otrzymają swoje przesyłki, są zadowolone i wystawiły oceny)

Zielony kolor- dokładka

Odpisuj proszę u mnie ja u Ciebie

WYMIENIĘ:

DOKŁADAM:

Czarna sukienka Tally Weijl rozmiar M- góra wykonana z materiału ala skóra- miałam ją na sobie jedynie raz na minionym Sylwestrze, kupiłam w grudniu. Z tyłu wycięcie, zapięcie na zamek błyskawiczny. Niestety nie mieszczę się w biuście. UWAGA! Sukienka posiada malutkie plamki typu "spadł mi kawałek ciasta", nie upiorę jej, gdyż na metce jest info, ze należy ją czyścić w pralni chemicznej! Wszystko to na bank zejdzie po wizycie sukienki w takim przybytku Sukienka nie ma żadnych wad, stan idealny. ZDJĘCIA NA SAMYM KOŃCU- POST NR 5

Buty Reebok rozmiar 39, 25,5 cm (według producenta)- buty kupione już jakiś czas temu, ale byłam w nich dosłownie kilka razy, są w bardzo dobrym stanie, dłuższe (gdzieś do kostki), sznurowane, u góry zapinane na rzepy, w zestawie były złote sznurówki widoczne na zdjęciu. UWAGA! Mają małą wadę- malutkie zdarcie, pokazane na zdjęciu. Przed wysyłką dokładnie je wyczyszcze (są trochę zakurzone)- tylko za coś fajnego, nie muszę oddawać.

Sukienka w motylki H&M rozmiar 38- kupiona w zeszłym roku, ale założona tylko 2 razy, stan idealny! Ramiączka regulowane.

Sukienka czarna w cekiny Orsay Party NOWA rozmiar 40 z metki, będzie też dobra na 38- przy tym rozmiarze ją kupiłam, ale w końcu nigdy nie wyszłam w niej, była tylko przymierzana, ma wszystkie metki, cena z metki 139,90- tylko za coś ekstra! Posiada odpinane i regulowane ramiączka. (Zdjęcia nie oddają jej uroku). W niektórych miejscach wystaje drobne niteczki- taką kupiłam.- brak

Pasek z ćwiekami z Rock Metal Shopu, noszony, ale w bardzo dobrym stanie, niestety nie pamiętam, czy to skóra naturalna czy sztuczna Wydaje mi się, że naturalna, ale pewności w 100% nie mam Długośc paska: 105 cm

Wysłane/ zarezerwowane/ wymienione:

Bluzeczka fioletowa w delikatne paseczki Nike- malutko noszona- rozmiar M, ale jest bardzo rozciągliwa- wymieniona z aniszonekk

Koszulka z kotkiem House rozmiar M- wymieniona z BAHAMONDE

Bluza szero-biała Big Star rozmiar M- wymieniona z BAHAMONDE


Sukienka elegancka Orsay, zapinana z tyłu na suwak, idealna na egzaminy Była sporo noszona, ale jest nadal w bardzo dobrym stanie, metka z oznaczeniem marki na karku jest, ale ta z wewnątrz z rozmiarem została wycięta, to chyba 36 według producenta, ale jak dla mnie to typowe 38 i dla tego rozmiaru, ewentualnie wiekszego 36 polecam Ja niestety się nie mieszczę Jeśli macie więcej niż 95 w biuście będzie ciężko oddychać, jak koło 100 jak ja nie ma szans. Sukienka miała też pasek, ale nie wiem niestety gdzie jest, mogę dołożyć taki różowy w zastępstwie od czegoś innego- wymieniona z katarzynapr


Spodenki H&M rozmiar 36 czarne i drugie ten sam rozmiar różowe, ale na mmniejsze 38 też wchodzą- wymienione z katarzynapr

Odtwarzacz mp3 Philips 1 GB SA4010- zasilany poprzez wymienne baterie AAA, jest kabel, płytka, opakowanie, brak słuchawek- mam z wymianki, ostatnio połakomiłam się i wymieniłam za dwa odtwarzacze i jeden leży, taka ilość chyba nie jest mi potrzebna Wszystko działa idealnie, jakość dźwięku wspaniała Klawisze ciut wytarte od dotykania.ZDJĘCIA ODTWARZACZA W KOSMETYCZNYM!!!- wymieniony z sylwka37

Czerwone zamszowe szpilki Graceland- rozmiar: (moim zdaniem większe) 38 (na butach jest napisane 38)- mam z wymianki- miało to być 39, ale zostawiłam sobie gdyż wydawały się ok, jednak wyszłam w nich raz i choć na pierwszy rzut oka pasowały idealnie, to przy chodzeniu po mieście odczułam, że są trochę za małe Ja wyszłam w nich raz, poprzednia właścicielka również raz ZDJĘCIA W DRUGIM POŚCIE- wymienione z Karenw

Koszulka na ramiączkach (ramiączka regulowane) Tally Weijl czerwona z elementami koronki- rozmiar M, ale na S też powinna być ok- noszona, ale wszystko z nią ok (ZDJĘCIE W TRZECIM POŚCIE! NA ZDJĘCIU NA KOSZULKĘ PADA CIEŃ, JEŚLI KTOŚ CHCE ZROBIĘ LEPSZE FOTO )- wymieniona z aniszonekk
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bok dwa.jpg
Wyświetleń: 54
Rozmiar:  22,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  podeszwa.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  27,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  sznurówki.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  36,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  wada.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  27,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  wada2.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  30,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  sukienka motylki.jpg
Wyświetleń: 71
Rozmiar:  38,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-12-02 o 12:26
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 23:07   #2
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Zdjęcia
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  pasek 1.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  40,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  pasek 2.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  36,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-09-01 o 15:32
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 23:11   #3
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Zdjęcia kolejne
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-09-01 o 15:32
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 23:14   #4
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

I kolejne
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-07-03 o 20:55
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 23:15   #5
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Dokładka
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  skóra3.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar:  19,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  skóra5.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  18,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-07-03 o 15:10
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 07:38   #6
gwiadk
Zakorzenienie
 
Avatar gwiadk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ska
Wiadomości: 3 242
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do gwiadk
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

cos za buty?
__________________
proszę o odpowiedz w moich wątkach....

N OWY sierpien 2015
gwiadk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 07:53   #7
dorusss90
Zakorzenienie
 
Avatar dorusss90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 765
Przekupka: 32 pkt / 97% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

nic
__________________

dorusss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 08:12   #8
katinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar katinkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 956
Przekupka: 42 pkt / 96% pozyt.
GG do katinkaaa
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Niestety nic.
__________________
Jesienny wątek ciuszkowy, zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post86035385
katinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:43   #9
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
GG do rodzyneq84
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Coś za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1398982273 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...&d=1398982273? Jaki to rozmiar?
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:45   #10
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

znajdziesz coś u mnie za buty reebok?
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:45   #11
gwiadk
Zakorzenienie
 
Avatar gwiadk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ska
Wiadomości: 3 242
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do gwiadk
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

25,5cm
__________________
proszę o odpowiedz w moich wątkach....

N OWY sierpien 2015
gwiadk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 08:37   #12
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

hej wybacz nie zauważyłam Twojego postu
o którą sukienkę chodzi? mogłabyś mi wysłać linka?
jeśli chodzi o to co u Ciebie mi się podoba to jest to
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1398982273
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757452

czy te buty mają tą wadę jakoś bardzo widoczną? na typowe 39 będą dobre? w jakim są stanie?
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 09:15   #13
gwiadk
Zakorzenienie
 
Avatar gwiadk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ska
Wiadomości: 3 242
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do gwiadk
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

z 7 cm , malo w nich chodzilam, stan bdb
__________________
proszę o odpowiedz w moich wątkach....

N OWY sierpien 2015
gwiadk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:10   #14
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

a mogłabyś mi pokazać jeszcze dokładniejsze zdjęcie tej sukienki w motylki? bo nie widzę tego wzorku, ona by była dobra na 34 albo 36? ma regulowane ramiączka?

podałaś mi linka do sukienki w pepitkę o tą Ci chodziło?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

sukienka ma pod pachami jak mierzę 40-41 cm więc oceń sobie czy się zmieścisz proszę jak coś może popatrz jeszcze coś innego

buty świetne własnie takie mi się przydadzą zestaw czarnych i złotych sznurówek dostanę jak coś?
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:15   #15
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

bo skasowałam to zdjęcie
ta sukienka/ tunika na pewno byłaby na Ciebie dobra tak mi się wydaje choć nie wiem czy Ci się podoba za sukieneczkę podziękuję, mam już tyle że szok poszukuję takiej z h&m w serduszka
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  2014-05-03-1233.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  53,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez szczęście_jest_blisko
Czas edycji: 2014-05-03 o 14:17
szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:10   #16
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

oki to jak wrócę z kościoła to wszystko Ci pomierzę, ja jestem zainteresowana jedynie butami bo w sumie krótkich spodenek to ja mam tyle że nie wiem czy wszystkie zdążę założyć
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:30   #17
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

buty 25,5 cm/ 26cm bo ja też różne rozmiary noszę 39 zazwyczaj ale 40 też się zdarzają jedne mam 38, 5 ale to zecydowanie muszą być chyba pozawyżane rozmiarówki ja mam 39
oczywiście puder jest zafioliowany nigdy go nie użyłam po prostu leży sobie i czeka na swoją kolej ale mam jeden w zapasie i jeszcze pół chyba więc nie chce żeby się popsuł czy coś
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 22:04   #18
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

dobrze koturny i puder za reeboki i spodenki tak? reeboki na typowe 39 chyba będą dobre no nie? nie są takie zaniżone? dorzucę Ci coś jako gratis spodenki są takie typowo różowe czy jaskrawo różowe? ostatnio szaleje za neonami

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

wiesz co to ja dorzucę tą mgiełkę tylko chciałabym być pewna że się wymienimy a co mi tam wymienimy się adresami? szukałam długo takich butów a teraz myślę że w pełni będziesz zadowolona?
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 00:09   #19
Blezikowa
Zakorzenienie
 
Avatar Blezikowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 240
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Niestety nic nie znalazłam na wymianę
__________________
SH
Blezikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 09:23   #20
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

kochana one są no name, ale bez obaw są na prawdę wygodne, ja w nich byłam raz na spacerze z psem ale ogólnie nie chodze w koturnach choć bardzo mi się koturny podobają mam za duże łydki i one się wydają mega umięśnione w koturnach... co do dużego palucha, gdybyś mojego zobaczyła! ja mam mega wielkiego palucha widzę że dużo wspólnego mamy ! nie wyjdzie Ci nic bez obaw buty są super wygodne i mało widać paluchów bardzo zgrabnie wyglądają na stopie wiem że Twoje są firmówki dlatego chce do tego dołożyć nowy puder pplus mgiełkę

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

och przykro mi bo się nastawiłam ale trudno tak bywa pozdrawiam
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 09:56   #21
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Niestety nic
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 20:08   #22
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

kochana czego szukasz za sukieneczkę z dokladki ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 20:16   #23
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Przekupka: 78 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

niestety nic dla siebie nie znalazlam
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 22:39   #24
katarzynapr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 312
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

podoba mi sie u ciebie sukienka "egzaminacyjna:p" i spodenki hm i czarne i te różowe
__________________
zapraszam do wymiany
wszystkowątek
katarzynapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 16:32   #25
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

hej, ostatnio zainwestowałam w dwie pary sportowych butów i średnio mam potrzebe na trzecie także narazie się wstrzymam, pozdrawiam
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:31   #26
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do riddle92
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

niestety nic
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:03   #27
gwiadk
Zakorzenienie
 
Avatar gwiadk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ska
Wiadomości: 3 242
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do gwiadk
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

mam jeszcze takie rzeczy
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0359_BURST002_COVER.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  74,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0360.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  67,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0362_BURST001.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  47,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0364.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  61,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0365.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  53,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0372.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  82,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0368.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  69,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0373.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  105,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0376.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  80,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMAG0377.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  55,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
proszę o odpowiedz w moich wątkach....

N OWY sierpien 2015
gwiadk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:43   #28
gwiadk
Zakorzenienie
 
Avatar gwiadk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ska
Wiadomości: 3 242
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do gwiadk
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

koronkowa lekkie zmechacenia, rybaczki zamek z boku sie czasem zacina, rurki stan bdb czarne, kombinezon na lato bdb, na osobe noszaca m/l
__________________
proszę o odpowiedz w moich wątkach....

N OWY sierpien 2015
gwiadk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:40   #29
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

Niestety nadal nic
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:59   #30
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju m.in. buty Reebok 39, sukienkę nową Orsay+metka, część rzeczy oddam za d

niestety nic
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 18:28:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.