uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-23, 23:01   #1
koliber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 117

uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)


ponoć istnieją jakieś skuteczne sposoby, aby owinąć sobie faceta wokół palca już na pierwszym spotkaniu...wystarczy tylko zastosować kilka sztuczek ...("baw się wisiorkiem na szyi, lub kosmykiem włosów, przechyl nieco głowę w bok i odgarnij włosy, odsłaniając szyję") a czy Wy dziewczyny znacie jakieś inne ciekawe sztuczki? moze podzielimy się doświadczeniami?
koliber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 08:03   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

owszem mądre babskie gazetki pisza takie cuda tylko wykonując te "sztuczki" świadomie jestes sztuczna i raczej śmieszna niż uwodzicielska .
myśle ,że jesli facet ci sie podoba a i on jest zainteresowany cała ta chemia wymienia sie i wszytskie te zalecane "sztuczki" wychodza nie świadomie i naturalnie.

nie wyobrazam sobie biegac za facetem który nie jest zainteresowany ,który wręcz ucieka bo nie wie jak wprost powiedziec :"odczep sie"

osobiscie w wieku szkoly sredniej podobał mi sie chłopak którego widywałm codziennie ,z jego strony tez odczuwałm zainteresowanie ale nic z tym nie robił ,wiec zdobylam jego nr tel. zadzwoilam umówiłam sie ,bylismy ze sobą ok. pół roku ,bylo ok ale to nie było "to" przy osobisctym poznaniu.

drugi przykład byłam na wakacjach ,był przystojny ratownik (ahh jakie to banalne ,dziwne wydawało mi sie ,że patrzył przez lornetke w strone plazy a nie jeziora
oibserwowalismy sie tak przez ok. tydzien ,w koncu pewnego wieczorku siedząc na pomoscie podszedł i zagadał ,okazał sie fajnym facetem ,było bardzo miło i sympatycznie ,do dzisiaj jestesmy w przyjazni (ze wszytskimi byłymi jestemw przyjazni)do dzisiaj i z usmiechem wspominamy te pamiętne lato

eshh to były piekne czasy ...

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 08:10   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

Mi, jak Pauli, wydaje się, że TAKIE gesty robimy nieświadomie [i tylko wtedy są one uwodzicielskie]. Poza tym każdy facet jest inny i jednego podnieci wielki dekolt + mini + oblizywanie warg co 30 sekund - a drugiego zrazi raz na zawsze
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 09:50   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

monika napisał(a):
> ponoć istnieją jakieś skuteczne sposoby, aby owinąć sobie faceta wokół palca już na pierwszym spotkaniu...

oj istnieją, istnieją... zamieszcza je regularnie Bravo Girl, a dla starszych dziewczynek Cosmo

wystarczy tylko zastosować kilka sztuczek ...("baw się wisiorkiem na szyi, lub kosmykiem włosów, przechyl nieco głowę w bok i odgarnij włosy, odsłaniając szyję") a czy Wy dziewczyny znacie jakieś inne ciekawe sztuczki? moze podzielimy się doświadczeniami?

Podobnie jak dziewczyny - uważam że prawdziwe uwodzenie to uwodzenie nieświadome, naturalne i nie "wykalkulowane" Kiedyś czytałam z kuzynką takie porady w BG i jednocześnie wykonywałyśmy zalecane "sztuczki", typu "spójrz mu głeboko w oczy i powoli obliż wargi"- brzmi zabójczo, a próba wykonania skończyła się atakiem śmiechu I to porada dla kilkunastoletnich dziewczątek
Cosmo i niektóre inne gazety, jako adresowane do starszych dziewczyn, specjalizują się w bardziej wysublimowanych poradach- już nie wystarczy spojrzeć głęboko w oczy, trzeba przy tym sugestywnie wziąć w usta słomkę od drinka co dla mnie jest wulgarne i na pewno nie zalotne. Nie podobają mi się też rady w stylu: " w trakcie rozmowy dotykaj delikatnie jego ramienia"- mnie osobiście szlag by trafił, gdyby facet co chwila mnie dotykał Albo: " używaj słów budzących skojarzenia, np. soczysty, wilgotny, akcentuj te słowa w swojej wypowiedzi, robiąc pauzę przed (albo po?) wypowiedzeniu takiego słowa"
Jak widać, naczytałam się tego i owego Ale spokojnie, nie stosuję
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 10:33   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

paula78 napisał(a):

> osobiscie w wieku szkoly sredniej podobał mi sie chłopak którego widywałm codziennie ,z jego strony tez odczuwałm zainteresowanie ale nic z tym nie robił ,wiec zdobylam jego nr tel. zadzwoilam umówiłam sie ,bylismy ze sobą ok. pół roku ,bylo ok ale to nie było "to" przy osobisctym poznaniu.

O rany, Paula. Jak Ty to zrobiłaś, że miałaś śmiałość zadzwonić do niego i umówić się z nim? Pytam, bo ja chyba też tak będę musiała zrobić, bo mam pewnego znajomego, który jest nieco nieśmiały. Udziel mi kilku rad. Bo ja jakoś boję się.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 10:45   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

do dzisiaj sie zastanawiam skąd mialam tyle odwagi i skad wiedzialm ,że on nie odmówi ?

a tak serio ,nie wiem ,po prostu czułam ,że mi nie odmówi ,okazało sie ,że wiedzial o mnie sporo rzeczy skoro i ty masz takiego znajomego (jesli sie znacie to pół drogi masz juz za soba),gorzej jesli znacie sie tyle z widzenia ,ale głowa do góry i dzwon

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 10:56   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

No w sumie to pracujemy razem, ale mamy taką pracę, że w zasadzie tylko mijamy się w biegu. Nie jestem w nim zakochana, ani jakoś nie jestem nim zauroczona, chciałabym go tylko bliżej poznać, także nawet nie byłaby to jakaś randka, tylko zwykłe spotkanie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-24, 11:48   #8
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

O, fakt, ze pracujecie w jednym miejscu bardzo ulatwia sprawe, zapros go kiedys na wspolne zjedzenie lunchu (jesli jadasz/jadacie cos w ciagu dnia), jesli nie, to kino/koncert, etc, na ktory zamierzasz sie wybrac - w kazdym razie miejsce, gdzie czulabys sie swobodnie - gdzie bywasz.

A co do "seksownego" oblizywania sie, etc, zgadzam sie ze wszystkim co powiedzialy dziwczyny to tej pory, przede wswzystkim z tym, ze to wulgarne i po prostu smieszne - osobiscie wolalbym nie kontynuowac znajomosci z prymitywem, na ktorego by to dzialalo.

T.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 12:49   #9
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: uwodzenie ... czyli jak zdobyć faceta :-)

Wiesz wszystko zależy od faceta. Poobserwuj go trochę: jak się zachowuje? czy jest swobodny w rozmowię z innymi, jesli sie da zapytaj kogos dyskretnie czy kogos ma, zobacz czy zwraca uwage np na dekolt kobiety (jesli o stroj chodzi mozna kogos do siebie nie tyle zrazic co przestraszyc- mam za soba jedno takie doswiadczenie, gdy wydawało sie dosc sensowny facet miał jakies zahamowania po poprzednim zwiazku i moje "kobiece" ubranie, podkreslone to i owo po prostu go przestraszyły...nie było to miłe)
Tak naprawde w wielu przypdkach tak jak napisały dziewczyny decyduje obustronne zainteresowanie...chociaz faceci tez bywaja niesmiali, boja sie podejsc itd..
a te super sztuczki..hmm..nieradziła bym

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2010-11-12 o 20:27 Powód: o Jezu ale ja byłam głupia te 5 lat temu :D
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.