po dekoloryzacji new colour!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-20, 11:43   #1
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Cool

po dekoloryzacji new colour!!!


po jakim czasie od dekoloryzacji mozna nałozyc nowy kolor??
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 11:49   #2
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Ja nałożyłam 30 minut póżniej ale nie sugeruj się moją wypowiedzią, uznałam, że moim włosom i tak juz nic nie pomoże i wole je regerować po całości a nie tak, że dam im odspnąć i za tydzień znów skatuje. Nota bene efekt bym zadowalający a włosy mi nie wypadły
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 11:53   #3
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Question Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

jesli mam kolor ciemny braz prawie czarny to po dekoloryzacji bede miec rudy??
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 12:01   #4
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Kasiu jesli ten brąz jest efektem farbowania a nie twoim naturalnym kolorem to tak- włosy wyjdą rude
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 13:00   #5
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Question Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

to farbe nowa powinna odrazu nałozyc czy odeczekac 2 dni?
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 14:46   #6
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Dla włosów to już raczej niewielka różnica, i tak trzeba je będzie mocno regenerować, a Ty raczej wolałabyś nie chodzić po uliocy z tym czymś, co będziesz miała na głowie po dekoloryzacji, wierz mi Ja od czubka głowy miałam: biały, żółty, rudy
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 14:55   #7
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

moze zamiast dekoloryzacji,zeby nie osiagnac efektu o jakim mowi soulsweeper, nałóz kąpiel rozjaśniającą-ja miałam robioną ją właśnie na czarne włosy i to palette,podobno najgorsza cholera do sciagania koloru . wyszły mi od niej włoski nie zniszczone i piekny rudy, miedziany kolor,z ktorym nie rozstawalam sie przez najblizsze kilka miesiecy-wrecz chcialam przy nim zostac (a robiłam kąpiel z mysla o powrocie do blondu,jako etap przejsciowy), ale jak przyszlo do farbowania odrostow to niestety nie dobralam juz takiego samego odcienia niz wloski i rudy ktory wyszedl juz mi sie nie podobał
pomysl o tym kąpiel rozjaśniająca jest delikatna i dla włosów chyba najbardziej bezinwazyjna jesli chodzi o sciaganie koloru
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 15:49   #8
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Smile Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

sorki, ale się podepnę. czy może mi ktoś polecić dobry dekoloryzator dostępny w sklepie. mam włosy ciemno brązowe a chcę zejść na jasny brąz.
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 16:03   #9
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Talking Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

włsnie kupial dekoloryzator joanny za 12 zl,bylam u fryzjeri i powiedzila ze to bardzo dobr lepszy od loreala czy garniera,trozsze nie oznacza lepisze tamte sa drogie bo nie sa polskie,pisze ze rozjasnia o 2-3tony lub 4-5 w zaleznosci od czasu trzymania go na głowie,zobaczymy co bedzie
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 16:16   #10
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Smile Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Śliczne dzięki za odpowiedź. napisz jak ci wyszło. ja chyba też się zaopatrze w joanne.
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 17:16   #11
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

upiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii mam taki kolor włosow jak chciala sliczny brazki jestem w szoku
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 17:29   #12
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Vicky czy możesz dokładniej opisać jak wyglądała ta kąpiel rozjaśniajaca?
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 06:13   #13
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Agnes7 jesli chcesz zmienic kolorow wlosow o kilka tonow to radze myc wlosy szamponem przeciwlupiezowym kolor sam zjasnieje a jesli kolor nie bedzie Cie satysfakcjonowal ufarbujesz na taki jaki Ci sie podoba. Nie ma sensu tak niszczyc wlosow. Dekoloryzacje robi sie w przypadku drastycznej zmiany koloru, np z czarnego na bialy. Nie niszcz wlosow.
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 09:19   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

dekoloryzator i wszelkie rozjaśniacze Joanny-brrr.Koszmar Miałam je i nie polecam.Jeśli już upierasz się na domową dekoloryzację (jednak lepiej i bezpieczniej u fryzjera) kup dekoloryzator Garnier (L'oreal jest taki sobie ale i tak lepszy od Joanny),farbę nakłada się w zasadzie od razu (nikt nie chce raczej chodzić w takich zdekoloryzowanych włosach,gdyż na ogół są to nieciekawe widoki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 10:56   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Cytat:
Napisane przez agnes7
Śliczne dzięki za odpowiedź. napisz jak ci wyszło. ja chyba też się zaopatrze w joanne.
pozdrawiam


Odradzam Ci Joannę, natomiast moim zdaniem najlepszy jest dekoloryzator Loreal ( przy mojej drugiej zabawie z blondem z czarnych farbowanych zrobił mi ryżo-blond , ale nie czerwone) no i jeszcze Garnier , ale ten jest moim zdaniem słabszy . TYlko czy nie lepiej iść do fryzjera. Ja za dekoloryzację u fryuzjera płaciłam 5 zł więcej niż za dekoloryzator Loreala....
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 11:39   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

a dla mnie znowu L'oreal jest słabszy (mam go teraz) i najlepiej dekoloryzował Garnier
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 11:56   #17
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Magdi kąpiel rozjaśniająca polega na tym,że zakłada się na głowę czepek do pasemek,wyciąga sie pasemka-ja mialam wyciagniete całe włosy i maluje wloski specjalnym preparatem (wyglada jak farba normalna) czepek stanowi ochronę dla cebulek włosów. Zabieg ten prawie wcale nie niszczy włosków a kolorek mi przynajmniej wyszedl sliczny
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 15:01   #18
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Vicky ile trzymałaś ten preparat na włosach?Mój problem polega na tym , iż od kliku lat robię balejage - rozjaśniaczem w kolorze blondu (moje włosy to ciemny blond).Ostatnio t. j. m-c temu fryzjerka zrobiła mi za szerokie pasma i w efekcie miałam efekt zbyt rozjaśnionych włosów.Po kilku dniach wróciłam do fryzjera z prośbą o poprawienie tego stanu rzeczy.Fryzjerka zaproponowała , że zrobi mi cieniutkie pasemka w kolorze ciemnego blondu, by nie było efektu ,,zbyt jasnych włosów".Pasemek miało być kilka a w rezultacie mam szarą głowę , brzydki szary, brudny kolor , gdzieniegdzie jasne pasemka.Czuję się w tym kolorze fatalnie , tym bardziej ,że jest mi dobrze w ciepłych tonacjach.Jestem załamana, trochę się farba wypłukała ale niestety nie za wiele.Czy ta kąpiel rozjaśniająca była z dodatkiem rozjaśniacza , ile trzymałaś ten preparat ?
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-21, 16:59   #19
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Cytat:
Napisane przez kassiullek
upiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii mam taki kolor włosow jak chciala sliczny brazki jestem w szoku
Kassiullek czy robiłaś ta joanna? czy nie zniszczyło ci włosów?
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-21, 17:26   #20
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Agnes7 jesli chcesz zmienic kolorow wlosow o kilka tonow to radze myc wlosy szamponem przeciwlupiezowym kolor sam zjasnieje a jesli kolor nie bedzie Cie satysfakcjonowal ufarbujesz na taki jaki Ci sie podoba. Nie ma sensu tak niszczyc wlosow. Dekoloryzacje robi sie w przypadku drastycznej zmiany koloru, np z czarnego na bialy. Nie niszcz wlosow.
Myję szamponem przeciwłupieżowym ale dalej trzyma się bardzo ciemny kolor. nie mogę się przyzwyczaić i źle się z tym kolorem czuję. dlatego chciałam rozjaśnić o 2-3 tony i nałożyć jaśniejszą farbę, jakiś jasny brąz, tylko że bardzo się boję że zniszcze sobie włoski.
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 05:42   #21
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Smile Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Kassiullek, czy dekoloryzator joanna nie zniszczył ci włosków? ile go trzymałaś? proszę odpowiedz bo ja też mam bardzo ciemny brąz i źle się ztym czuję,chcę sobie zrobić jasny brąz.
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 09:23   #22
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Magdi nie pamietam takich szczegółów niestety to było 6 lat temu bo ja juz mam 25 roczek na karku niestety...
przykro mi,idz do fryzjera i zapytaj
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 13:59   #23
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Dziewczyny !!!
Hurra.... właśnie jestem po dekoloryzacji ...wróciłam z salonu i jest super!!!Miałam wykonaną dekoloryzację preparatem do dekoloryzacji firny Goldwell - nie zawierający żadnej wody utlenionej - nie niszczący włosów, można jego działanie porównac do działania wanisha.Rewelacja.... nie działa na włosy nie pofarbowane tzn. na naturalne włosy , nie rozjaśnia podczas dekoloryzacji odrostów.Mam mięciutkie , puszyste włosy , wogóle nie zniszczone , a przede wszystkim pozbyłam się szarego , brudnego koloru i znowu jestem blondynką.
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 12:30   #24
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Cytat:
Napisane przez magdi1
Dziewczyny !!!
Hurra.... właśnie jestem po dekoloryzacji ...wróciłam z salonu i jest super!!!Miałam wykonaną dekoloryzację preparatem do dekoloryzacji firny Goldwell - nie zawierający żadnej wody utlenionej - nie niszczący włosów, można jego działanie porównac do działania wanisha.Rewelacja.... nie działa na włosy nie pofarbowane tzn. na naturalne włosy , nie rozjaśnia podczas dekoloryzacji odrostów.Mam mięciutkie , puszyste włosy , wogóle nie zniszczone , a przede wszystkim pozbyłam się szarego , brudnego koloru i znowu jestem blondynką.
zazdroszcze ci.... jaka cena i jakie miasto?
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 13:01   #25
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Witam co prawda temat ten byl poruszany dawno,ale jutro wybieram sie na .....zrobienie czegos z wlosami,ktore maja 2 cm jasnych odrostow,a reszta czarno-czerwona,niestety od pallette i potem farbowania co miesiac u fryzjera,mam juz dosc ciemnych wlosow,farbiowania od 15 lat co miesiac!!!Ciekawe czy jeszcze ktoras ma dobre wrazenia po kapieli rozjasniajcej dzieki i pozdrawiam.
Aha a moze stal sie cud i ktos ma balejaz na ciemnych wlosach,ale nie rudy i czerwony,nie nawidze tych kolorow
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 10:50   #26
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

kochane mam pytanie! naturalnie mam ciemny blond. Wlosy farbowalam i sostatnio trafilam do okropnej fryzjerki- mam czarny kontur, i balejage brazowo-blond [straszne!]. I chicialabym miec jednak wlosy w kolorze jasny blond. Tylkoio jak? czy jak pojde do fryzjera zdekoloryzuje mi wlosy i pofarbuje na nowo? i bede miala jasne wlosy?? Jaka jest tego cena? prosze o odpowiedzi jak to bedzie wygladalo
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 08:02   #27
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: po dekoloryzacji new colour!!!

Cytat:
Napisane przez Edddytek Pokaż wiadomość
Ja nałożyłam 30 minut póżniej ale nie sugeruj się moją wypowiedzią, uznałam, że moim włosom i tak juz nic nie pomoże i wole je regerować po całości a nie tak, że dam im odspnąć i za tydzień znów skatuje. Nota bene efekt bym zadowalający a włosy mi nie wypadły
Boze...wlosy nie wypadly.. szok dziewczyny myslcie troche! nie warto za mlodu znizczyc sobie atutu ktory upieksza badz szpeci kobiete
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.