Sierpniówki 2017 <3 cz.4 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-04, 14:36   #1111
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Mi mówili, że 2,5 cm długości szyjki jest taką granicą, że poniżej już się martwimy.

Ja jeszcze nie miałam planu porodu w szkole rodzenia, przez majówkę mam przesunięcie o tydzień zajęć.

Lody mango o Boże, szarpałabym jak Reksio szynkę (gdyby nie cukrzyca) :P
Cukrzyca to strrrraszneeee zloooo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 14:36   #1112
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Judkama na czczo 82, po godz 194,po 2h 141. Niby tragedii nie ma.Ale do poradni mam się udać.Najlepsze jest to,że ja słodyczy prawie nie jem.O dziwo spodziewałam się anemii,bo mam zawroty głowy,ale hemooglobina ok,ładnie podskoczyla a tu takie coś.
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 14:46   #1113
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Judkama na czczo 82, po godz 194,po 2h 141. Niby tragedii nie ma.Ale do poradni mam się udać.Najlepsze jest to,że ja słodyczy prawie nie jem.O dziwo spodziewałam się anemii,bo mam zawroty głowy,ale hemooglobina ok,ładnie podskoczyla a tu takie coś.
Faktycznie to drugie za duże, jakoś się odnajdziesz w tej diecie. Pamietam, że kuzynka TZ miała w obu ciążach cukrzyce i po duzym serniku miała lepszy cukier niz po lekkim obiedzie Także może nie będzie tak źle
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 15:01   #1114
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Wreszcie przestało padać. Oszaleć można siedząc w domu z dzieckiem non stop...Młody już w diabla się przeinaczal

Nareszcie trochę świeżego powietrza i testowanie nowej bryki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 15:02   #1115
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
No, dokladnie. oby wszystkoe sierpniowe chcialy zasypiac same czujac ta wszechobecną miłość i radosc wokół nich, a my nie bedziemy chodzic na rzesach, tylko.wylegiwac sie obok nich, piekne i pachnace hahahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZNiszczyłaś moje widzenie świata- byłam pewna, że tak właśnie będzie wyglądało moje macierzyństwo
Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Nie uziemiła mnie w domu, ale mam uprawiać leniuchowanie. Mogę czy do znajomych, czy do kina, czy na spacer 2x dziennie po 1,5h. Teraz niby najgorszy miesiąc między 26, a 30tc, potem to niby wychodzić nawet mogą. Naszym realnym celem jest ok 34-35 tc na poród, ale jak dłużej wysiedzą to tylko na plus.
wiadomo, że lepiej się oszczędzać niż forsować i to nie tylko w ciążach bliźniaczych Ciekawi mnie ta zależnośc, że między 26-30tc mega oszczędność a potem lajcik.
Cytat:
Napisane przez crescent;73495726
Chcialam powiedzec iz sorbet mango z grycana poszedl caly w 20 min. a przed nim dwie duze garscie orzeszkow solonych..jestem nienormalna :cojest:

Na szczescie na obiad mam nozki krolika z fasolka szparagowa wiec dzidzus dostanie cos wartosciowego, bo od rana robie smietnik z zoladka...:rolleyes:

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630
aplikacji Forum Wizaz[/URL]
Sorbet mango.... sorbet jakikolwiek.... lody jakiekolwiek.... a wrrrrrróć yaba, zeżarłaś dziś już kawał ciasta Kinder Country
[QUOTE=magia_to_j a;73496996]hej dziewczyny, czy w szkołach rodzenia miałyście już poruszany temat planu porodu? [/QUOTE]
Ja miałam poród i plan porodu na szkole rodzenia
Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Judkama na czczo 82, po godz 194,po 2h 141. Niby tragedii nie ma.Ale do poradni mam się udać.Najlepsze jest to,że ja słodyczy prawie nie jem.O dziwo spodziewałam się anemii,bo mam zawroty głowy,ale hemooglobina ok,ładnie podskoczyla a tu takie coś.
Przynajmniej dostałaś skierowanie na krzywą mój gin się chyba zapomniał, bo nie dał mi skierowania, w przychodni powiedzieli, że nie mogę zrobić żadnego badania tego typu, bez skierowania (nawet prywatnie!) a najbliższy możliwy termin wizyty u gina to tadam! przyszły wtorek! Więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać.

Dziewczyny, a możecie przybliżyć mi czemu miś-szumiś to zło? Bo dośc dużo moich znajomych korzysta z tego urządzonka i sobie chwali
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 15:38   #1116
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Witam. Byłam dzisiaj na wizycie i dziewczyny 970g i 1100g mają obecnie, obie ustawione główkami w dół. Niestety szyjka mi się skróciła do 3,2cm i dostałam luteinę i duphaston, żeby jak to określiła lekarka macica była zrelaksowana ten miesiąc. Mam polegiwać, mogę chodzić na spacery, ale żadne kilkugodzinne sklepowe maratony. Wyjazd do Wawy na oglądanie wózków nam odpadł przez to, bo lekarka chce, żebym do 30tc nie wykonywała żadnych dalekich podróży, tak na wszelki wypadek. Wszystko na razie jest dobrze, ale kluczem jest niedopuszczenie, aby się pogorszyło więc mam się oszczędzać.

Co do monitorów oddechu ja się skłaniam ku snuza hero md przypinanych do pieluszki. Ponieważ przy tych płytkowych nie można dzieci położyć razem w 1 łóżeczku.
Super,że dziewczynki takie duże rosną. Oszczędzaj sie i wszystko będzie dobrze☺

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Zaraz,zaraz...a to macierzynstwo tak nie wyglada?
Hahah ☺☺☺
Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy w szkołach rodzenia miałyście już poruszany temat planu porodu?
U mnie ogólnikowo położna wspomniala. Ja widziałam gdzieś w necie, że można było sobie wypełniać on line.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Super,że dziewczynki takie duże rosną. Oszczędzaj sie i wszystko będzie dobrze☺



Hahah ☺☺☺

U mnie ogólnikowo położna wspomniala. Ja widziałam gdzieś w necie, że można było sobie wypełniać on line.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdzilam i za tydzień mam plan porodu temat zajęć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 15:53   #1117
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Nie uziemiła mnie w domu, ale mam uprawiać leniuchowanie. Mogę czy do znajomych, czy do kina, czy na spacer 2x dziennie po 1,5h. Teraz niby najgorszy miesiąc między 26, a 30tc, potem to niby wychodzić nawet mogą. Naszym realnym celem jest ok 34-35 tc na poród, ale jak dłużej wysiedzą to tylko na plus.
O kurna jak na realny cel 34-35 tyg to w sumie mało ci czasu zostało ale bedziemy trzymały kciuki oby jak najdłużej kobitkinw brzuchu siedziały

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Malenka, mi takie układanie duzo pomaga, nie mam wyboru zeby inaczej trzymac ciuszki bo bym sie nie ogrnela sprawdz sobie tylko pozniej rozm szuflady



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki za porade bo pewnie bym nie zmierzyła szuflady tylko "na oko" kupowala kalafior ciążowy

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 16:22   #1118
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Heloł

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Martoolka zdecydowanie Babysense. Rozmawiałam z położną i kilkoma mamami na ten temat.

Zobacz w Black red white, mają trochę foteli, może akurat coś ci się spodoba😊
A jakie argumenty podawały za babysensem?

Byłam dziś w jednym meblowym i przymierzyłam się do takich trochę tańszych foteli. Jeden mógłby nawet być, jak nie znajdę nic lepszego. Jeszcze w sobotę chyba zrobimy wypad po okolicznych meblowych

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Martoolla87
Ja kupilam nianie elektroniczna z monitorem oddechu angelcare ac1100. Mnie zależało na kamerce abym mogła w ciągu dnia zamknąć drzwi do naszej sypialni gdzie będzie spać mały na początku. Co do samej funkcji monitora oddechu nie orientowalam się ale za słyszenia więc ze jest polecany ale nie mam porównania do tego drugiego. Może warto w razie czego dopłacić bo nie wyobrażam sobie stresu jeżeli np wlaczaloby się bez przyczyny.
Właśnie opinie w necie oba mają pozytywne, a angelcare ma ich nawet więcej niż babysense, ale myślę, że to ze względu na cenę

Cytat:
Napisane przez Paulinka976 Pokaż wiadomość
Do tego strasznie chciałam aby Franio miał Szumisia, znów natknęłam się na info że nie do końca to dobry pomysł i teraz zgłupiałam xD
Ja będę na chrzciny zamawiać u chrzestnych szumiącego królika. Moim zdaniem jeśli stosuje się go z umiarem, to nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
No, dokladnie. oby wszystkoe sierpniowe chcialy zasypiac same czujac ta wszechobecną miłość i radosc wokół nich, a my nie bedziemy chodzic na rzesach, tylko.wylegiwac sie obok nich, piekne i pachnace hahahah
Podoba mi się ta wizja

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Witam. Byłam dzisiaj na wizycie i dziewczyny 970g i 1100g mają obecnie, obie ustawione główkami w dół. Niestety szyjka mi się skróciła do 3,2cm i dostałam luteinę i duphaston, żeby jak to określiła lekarka macica była zrelaksowana ten miesiąc. Mam polegiwać, mogę chodzić na spacery, ale żadne kilkugodzinne sklepowe maratony. Wyjazd do Wawy na oglądanie wózków nam odpadł przez to, bo lekarka chce, żebym do 30tc nie wykonywała żadnych dalekich podróży, tak na wszelki wypadek. Wszystko na razie jest dobrze, ale kluczem jest niedopuszczenie, aby się pogorszyło więc mam się oszczędzać.
Gratki dla dziewczynek Szyjka da radę, tylko trzeba się stosować do zaleceń

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy w szkołach rodzenia miałyście już poruszany temat planu porodu?
U nas było ostatnio o objawach porodu, a dzisiaj o przebiegu porodu. Plan mamy wypełniać na późniejszych zajęciach.
W przyszłym tygodniu będą zajęcia o laktacji i spotkanie z doradcą chustowym
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:25   #1119
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Heloł



A jakie argumenty podawały za babysensem?

Byłam dziś w jednym meblowym i przymierzyłam się do takich trochę tańszych foteli. Jeden mógłby nawet być, jak nie znajdę nic lepszego. Jeszcze w sobotę chyba zrobimy wypad po okolicznych meblowych



Właśnie opinie w necie oba mają pozytywne, a angelcare ma ich nawet więcej niż babysense, ale myślę, że to ze względu na cenę



Ja będę na chrzciny zamawiać u chrzestnych szumiącego królika. Moim zdaniem jeśli stosuje się go z umiarem, to nie zaszkodzi



Podoba mi się ta wizja



Gratki dla dziewczynek Szyjka da radę, tylko trzeba się stosować do zaleceń



U nas było ostatnio o objawach porodu, a dzisiaj o przebiegu porodu. Plan mamy wypełniać na późniejszych zajęciach.
W przyszłym tygodniu będą zajęcia o laktacji i spotkanie z doradcą chustowym
Za Babysense mówiły, że przemawia czułość i to, że nie zdarzają się fałszywe alarmy. Jeszcze położna to moim zdaniem może mieć porównanie. Nie wiem jak.mamuski, bo ludzie często chwała to,co akurat mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:27   #1120
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Judkama na czczo 82, po godz 194,po 2h 141. Niby tragedii nie ma.Ale do poradni mam się udać.Najlepsze jest to,że ja słodyczy prawie nie jem.O dziwo spodziewałam się anemii,bo mam zawroty głowy,ale hemooglobina ok,ładnie podskoczyla a tu takie coś.
Te kilkanaście tygodni diety jakoś zniesiesz dla dobra maluszka
Ja jutro mam krzywą... bleeee...

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie przybliżyć mi czemu miś-szumiś to zło? Bo dośc dużo moich znajomych korzysta z tego urządzonka i sobie chwali
Trzeba uważać, żeby dziecka nie przestymulować

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Dzieki za porade bo pewnie bym nie zmierzyła szuflady tylko "na oko" kupowala kalafior ciążowy
Do moich szuflad właśnie te wkłady nie pasowały, więc kupiłam separatory. Mam nadzieję, że się sprawdzą
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:29   #1121
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Właśnie zjadlam najgorszy sort jedzenia- klopsiki gotowce ze słoika. Nawet nie chcialam czytać skaldu,po prostu je pochłonelam.Napadlo mnie i musiałam je zjeść 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 16:37   #1122
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Właśnie zjadlam najgorszy sort jedzenia- klopsiki gotowce ze słoika. Nawet nie chcialam czytać skaldu,po prostu je pochłonelam.Napadlo mnie i musiałam je zjeść 😆



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej nie patrzeć na etykiety

Ja nie jadam nic ze słoika bo po prostu nie lubie. Ale za to ostatnio miałam fazę na zupkę chinska i musiałam kupić i zjeść chociaż wiem, ze to zło wcielone

Mąż by mnie pogonił jakby widział

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:46   #1123
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Lepiej nie patrzeć na etykiety

Ja nie jadam nic ze słoika bo po prostu nie lubie. Ale za to ostatnio miałam fazę na zupkę chinska i musiałam kupić i zjeść chociaż wiem, ze to zło wcielone

Mąż by mnie pogonił jakby widział

Wysłane za pomocą mTalk
Haha ja słoik od razu głęboko zakopalam w śmieciach, żeby mąż nie widział 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:48   #1124
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Haha ja słoik od razu głęboko zakopalam w śmieciach, żeby mąż nie widział 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:50   #1125
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Za Babysense mówiły, że przemawia czułość i to, że nie zdarzają się fałszywe alarmy. Jeszcze położna to moim zdaniem może mieć porównanie. Nie wiem jak.mamuski, bo ludzie często chwała to,co akurat mają.
Dzięki Muszę przedyskutować temat z mężem

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Właśnie zjadlam najgorszy sort jedzenia- klopsiki gotowce ze słoika. Nawet nie chcialam czytać skaldu,po prostu je pochłonelam.Napadlo mnie i musiałam je zjeść
Mnie tak kiedyś naszło na fasolkę po bretońsku i też pochłonęłam natychmiast

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja nie jadam nic ze słoika bo po prostu nie lubie. Ale za to ostatnio miałam fazę na zupkę chinska i musiałam kupić i zjeść chociaż wiem, ze to zło wcielone
Chodzi za mną taka zupka od dłuższego czasu, ale dzielnie się trzymam
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:54   #1126
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki Muszę przedyskutować temat z mężem



Mnie tak kiedyś naszło na fasolkę po bretońsku i też pochłonęłam natychmiast



Chodzi za mną taka zupka od dłuższego czasu, ale dzielnie się trzymam
Ja monitor kupie z Babysense, ale nie wiem na jaka nianię się zdecydować. Na początku pewnie sama będę jak ta niania w trybie czuwania,ale z czasem myślę, że się przyda. Zostawię chyba te misję mężowi,niech się wykaże. Ostatnio jak mu zlecilam zorientować się na temat materaca do lozeczka, to mnie zdziwił,że tak się wczuł 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:59   #1127
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Trzeba uważać, żeby dziecka nie przestymulować
:
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Haha ja słoik od razu głęboko zakopalam w śmieciach, żeby mąż nie widział 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahah myślałam, że tylko ja tak robię, "ukrywam dowody zbrodni" jak alkoholik wyrzucający butelki poza domem, to ja ukrywam na dnie śmietnika i ukrywam resztą śmieci
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:01   #1128
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ja monitor kupie z Babysense, ale nie wiem na jaka nianię się zdecydować. Na początku pewnie sama będę jak ta niania w trybie czuwania,ale z czasem myślę, że się przyda. Zostawię chyba te misję mężowi,niech się wykaże. Ostatnio jak mu zlecilam zorientować się na temat materaca do lozeczka, to mnie zdziwił,że tak się wczuł 😊
Nam się niania przyda, bo młoda będzie spać w innym pokoju. A też na pewno będę z niej korzystać na działce. Jak małą położę spać, to będę mogła wyrywać chwaściory bez obaw, że nie usłyszę, jak się obudzi
W komplecie się chyba najbardziej opłaca, bo można zaoszczędzić 50 zł, ale wiadomo, że możecie wybrać nianię innej firmy
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:06   #1129
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ja monitor kupie z Babysense, ale nie wiem na jaka nianię się zdecydować. Na początku pewnie sama będę jak ta niania w trybie czuwania,ale z czasem myślę, że się przyda. Zostawię chyba te misję mężowi,niech się wykaże. Ostatnio jak mu zlecilam zorientować się na temat materaca do lozeczka, to mnie zdziwił,że tak się wczuł 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jaki materac wynalazł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 17:11   #1130
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
I jaki materac wynalazł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba się zdecydujemy na lateksowy z Hevea. Z tej firmy materac polecała tez jak dobrze pamiętam Diablica.
Oglądałam tez z firmy chyba fiki miki,ale te Hevea wszędzie chwalą. Czekam jeszcze na zajęcia w szkole rodzenia, bo położna jest ogarnięta i chce popytać 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:12   #1131
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Chyba się zdecydujemy na lateksowy z Hevea. Z tej firmy materac polecała tez jak dobrze pamiętam Diablica.
Oglądałam tez z firmy chyba fiki miki,ale te Hevea wszędzie chwalą. Czekam jeszcze na zajęcia w szkole rodzenia, bo położna jest ogarnięta i chce popytać 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecała, polecała

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:24   #1132
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Chyba się zdecydujemy na lateksowy z Hevea. Z tej firmy materac polecała tez jak dobrze pamiętam Diablica.
Oglądałam tez z firmy chyba fiki miki,ale te Hevea wszędzie chwalą. Czekam jeszcze na zajęcia w szkole rodzenia, bo położna jest ogarnięta i chce popytać 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę obczaic, byłam już zdecydowana na lateksowy z Ikei ale skoro polecacie inny 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:30   #1133
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Muszę obczaic, byłam już zdecydowana na lateksowy z Ikei ale skoro polecacie inny 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja też chciałam kupić pierwotnie w Ikei. Cenowo chyba podobnie wychodzą, jesli dobrze pamietam. Trudne wybory, bo nie mamy porównania.

Teraz ta droższa cześć wyprawki przed nami😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:34   #1134
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Ten materac z ikei moje koleżanki też polecały. Ja mogę zaopiniować tylko to co ja mam 😀

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 18:20   #1135
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Ten materac z ikei moje koleżanki też polecały. Ja mogę zaopiniować tylko to co ja mam 😀

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja się ciebie jak dotąd w kwestii wyprawki słucham i dobrze na tym wychodzę 😊😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 18:29   #1136
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ja się ciebie jak dotąd w kwestii wyprawki słucham i dobrze na tym wychodzę 😊😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo się zarumienię

Ja się nadal na błędach swoich uczę...
Gdybym miała tą wiedzę co teraz kilka rzeczy bym zmieniła lub wyeliminowała z poprzednich ciążowych zakupów.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:10   #1137
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Bo się zarumienię

Ja się nadal na błędach swoich uczę...
Gdybym miała tą wiedzę co teraz kilka rzeczy bym zmieniła lub wyeliminowała z poprzednich ciążowych zakupów.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
A napiszesz nam co zmienilabys? Ja to na wszystko strasznie się napalam i wiem, ze pewnie z częścią przeginam ; (

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:12   #1138
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Nie było mnie tutaj przez tydzień. Nie dam rady nadrobić, przynajmniej jestem na bieżąco z fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:21   #1139
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki Muszę przedyskutować temat z mężem







Mnie tak kiedyś naszło na fasolkę po bretońsku i też pochłonęłam natychmiast







Chodzi za mną taka zupka od dłuższego czasu, ale dzielnie się trzymam
He he ja sie poddałam bez walki

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Nie było mnie tutaj przez tydzień. Nie dam rady nadrobić, przynajmniej jestem na bieżąco z fb



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo karne pitynki poleca

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:42   #1140
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
A napiszesz nam co zmienilabys? Ja to na wszystko strasznie się napalam i wiem, ze pewnie z częścią przeginam ; (

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe proszę...

1. łóżeczko i komoda - kupiłam pasujące do naszej sypialni - brązowe - planowaliśmy młodemu zrobić pokoik później. No i zrobiliśmy jak miał 9 miesięcy i ma miętowo - szary pokoik, z białymi mebelkami w ciuchcie i stoi w nim brązowe łóżeczko - teraz kupiłabym białe i większe - rosnące z dzieckiem.

2. Nie kupowałabym wózka 2w1 .... nie chcę Was zniechęcać, bo to subiektywna opinia. Ale teraz kupiłabym wózek gondolę - niekoniecznie mega wypasioną, a dopiero później zainwestowałabym w dobrą spacerówkę bo w niej o wiele więcej dziecko jeździ. No ale, że komplet po Grześku nawet 2 lat nie ma to będę go używała i przy Igorku.

3. Kładłam młodego dużo na płasko w łóżeczku - bez żadnej poduszeczki - nie lubił na boku, na brzuszku tym bardziej (alergia pokarmowa) no i miał lekko spłaszczoną główkę z jednej strony ( nie macie pojęcia jakie schizy przez to miałam). Teraz będę używała poduszki niemowlęcej i mam w nosie jakiekolwiek wytyczne, komentarze i opinie czy to dobre dla kręgosłupa czy nie No i na pewno przypilnuję bardziej układanie główki i juniora do snu.

4. Kupiłam poduszki klin do wózka i do łóżeczka - zbędne i niepraktyczne

5. Mata edukacyjna z pałąkami - za kolorowa, tylko jedna zabawka go interesowała i skupiła wzrok na niej - stymulował tylko jedną rączkę - drugiej nie. Musieliśmy później kombinować, przekładać. Trochę zaczął zezować - niby to normalne ale też popracować musieliśmy nad tym. No i z czasem nie chciał na brzuszku przez to leżeć, jak mu wszystko dyndało w górze... no i skończyło się rehabilitacją bo nie przewracał się z pleców na brzuszek sam.
Tu trochę zgadzam się PIEROGOWĄ - trzeba zachować dużo umiaru w różnych gadżetach, zabawkach dla dziecka.

6. Kupiłam smoczki za szybko - młody nie chciał. Chwycił tylko jeden rodzaj i to na krótko.

7. Kaftaniki - kupiłam kilka sztuk - nie użyłam ani razu

8. Czapeczki po kąpieli - też nie używałam, położna pokazała mi jak fajnie pieluszką na chwilę łebek owinąć i po chwili główkę odsłonić.

9. Niedrapki - zbędne. Nożyczki niemowlęce - za chiny do tej pory nie potrafię nimi obcinać. Używam od początku normalnych do paznokci.

10. Miałam za dużo kocyków. 1 -2 wystarczą - używałam i tak tylko tych, które mi się najbardziej podobają

To są takie przykłady tylko... np. mam szafkę pełną dziecięcych kosmetyków, których pewnie nie zużyję, prędzej się przeterminują
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014

Edytowane przez diablica80
Czas edycji: 2017-05-04 o 19:43
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-06 21:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.