beznadzieja garnier color naturals :[[[ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 17:31   #1
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Angry

beznadzieja garnier color naturals :[[[


Niedawno farbowałam włoski farbą garniera naturals color odcień "ciemny blond" z tyłu pisało że to trwała farba niezmywalna. No i na włosach wyszedł mi ciemny brąz,ale zawsze gdy myłam włosy woda była brązowa Minęło pół miesiąca i farba do końca się zmyła mam takie same jak wtedy (złocisty blond)tylko w niektórych miejscach rude refleksy :[ a niby trwała farba ,tak sie wkurzyłam teraz nie wiem co dalej bo jak zafarbuje czymś innym to wyjdzie mi jeszcze rudy albo coś gorszego ... Zawiodłam sie na tej niby "farbie" jeszcze pare osób mi polecało i ogromnie sie zawiodłam... Jaka na przyszłośc wybrać farbę? Bo z palette okropnie niszczy więc odpada ...
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 23:12   #2
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

Czasami jest po prostu tak, ze włosy nie przyjmują danej farby (większości moich znajomych garnier 100% color schodzi zupełnie po tygodniu!), czasami to wina włosów - żadna farba nie utrzyma sie długo na bardzo zniszczonych włosach. Nie wiem jaki miałaś też ten swój blond. Zawsze jest tak, że jeśli włosy są mocno rozjaśnione, to na początku trzeba farbować (dotyczy ciemnych kolorów) częściej, bo kolor faktycznie szybciej sie spiera. Możesz też wybrać farby profesjonalne - są trwalsze.
Co do ciemnego blondu - ciężko jest otrzymać samodzielnie naturalny ciemny blond - próbowałam i lepiej wybrać się z tym do fryzjera.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:57   #3
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

NIe, ja własnie chciałam żeby mi wyszedł brąz czekoladowy bo wybrałam o ton jaśniejszy . Kurcze właśnie ja pół roku temu rozjasniałam brązowe włosy i miałam złocisty blond to chyba dlatego ta farba się sprała ;( to znaczy że już wszystkie farby będą tak schodzić?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:02   #4
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

ja z tą farbą miałam troche inny problem, bo tak jak Ty uzylam 'ciemnego blondu' a wyszedł jakiś ... sraczkowaty z odcieniem zieleni ;/...
nigdy wiecej. !
i strasznie zniszczyła mi włosy :/
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:14   #5
laprimavera
Przyczajenie
 
Avatar laprimavera
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

Ta farba jest fatalna.
Ja farbowałam na naturalny brąz i wyszło mi że włosy miałam w kolorze sprzed farbowania a odrosty w kolorze zieleni!
Dobrze ze mąż się zlitował i nie musiałam iść sama do sklepu po następną już 'ludzką' farbę.
laprimavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:32   #6
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

Nie wiem dokładnie czy to akurat było z tej serii, ale wiem, że prawie na pewno z garniera. Użyłam bardzo jasnego blondu (nie pamiętam dokładnie jak się ten kolor nazywa). Na pudełku było napisane, że zawiera jakąśtam substancję, która sprawia, że włosy po farbowaniu nie są żółte... I co? I wyglądałam jak kurczak... Farby z garniera (przynajmniej według mnie) nie są zbyt dobre. Baaaardzo wysuszają włosy (dla mnie to już koszmar biorąc pod uwagę, że są suche z natury). Teraz gdy je farbuję to użuwam z L'Oreala i jestem dość zadowolona.

A jeśli chcesz utrzymać kolor to stosuj różne specjalne odżywki. Zresztą... Żadna farba nie utrzyma Ci się długo na włosach. Może lepiej co jakiś czas kupować zwykłe szamponetki? Przynajmniej można sobie poeksperymentować z kolorami .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:24   #7
kasssiac90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 27
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

Ajj.. wypowiem się na temat tej "farby". Tak więc 2 lata temu moja kumpela malowała nią włosy na jakiś brązik.. Już nie pamiętam jaki odcień. Wyszło jej bardzo ładnie. Włosy niezniszczone, pełne blasku. Pozazdrościć tylko Postanowiłam pomalować tą farbką i swoje włosy Poszłam do drogerii i ogólnie pani mi pokazywała kolorki, bo nie miałam pomysłu.. Oglądając okazało się że na dwóch opakowaniach jednego z odcieni dwie różne modelki miały różne kolory włosów.. A był to niby ten sam kolor (nie pamiętam już jaki). Wzięłam najciemniejszy z brązów Po przefarbowaniu miałam czarne włosy, ale to standard. Po pierwszym umyciu były brązowe, a po drugim wróciłam do naturalnego koloru (ciemny szatyn) Nie zniszczyło mi włosów, ale za brak efektów to coś dostało 1 !
kasssiac90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 13:43   #8
kasssiac90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 27
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

A no i polecam gorąco Garnier Belle Color.. Trwały kolor! Brak zniszczonych włosów. I prosta aplikacja.. Odżywka dołączona do zestawu bardzo przyjemna Cena ok 14zł
kasssiac90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:04   #9
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

A ten garnier belle color to napewno nie będzie sie zmyważ jak color naturals?? Bo naprawde mam juz zniszczone włosy i neichce znów na marne farboiwac żeby po miesiącu zeszło ;/ A co myslicie o schwarzkopf?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 09:58   #10
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: beznadzieja garnier color naturals :[[[

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
A co myslicie o schwarzkopf?
Zalezy o jakie Schwarzkopf ci chodzi... Oni przeciez tez produkuja Palette
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.