Nie chcę go zranić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 00:11   #1
Hisaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9

Nie chcę go zranić


Wiem, że mój problem może wydać się głupi i banalny dla wielu. A ja pewnie nie wyjdę na 21-letnią dziewczynę a raczej na jakąś niedojrzałą 16-latkę.
Od pewnego czasu zawiązałam bliższą znajomość z moim znajomym z studiów. I muszę przyznać, ze pierwsze wrażenie bywa bardzo mylące -na początku nie specjalnie go lubiłam ale teraz przekonałam się do niego. Muszę przyznać, ze jest naprawdę świetnym facetem -jest czuły, szczery, zabawny i trzyma się swoich zasad. Naprawdę jeśli chodzi o charakter i sposób bycia nie znam bardziej porządnego faceta.
Niestety ale spodobałam się mu. To widać i nie jest to nadinterpretacja z mojej strony. Zaprosił mnie nawet na randkę ale tu pojawia się ale on nie podoba mi się. I cholernie się boję, że jeżeli dam mu kosza to stracę z nim kontakt lub jeżeli dam mu szansę i nic z tego nie wyjdzie będzie gorzej. Wiem, że to płytkie ale on po prostu nie podoba mi się wizualnie a jednocześnie jest w nim coś takiego, że ciągnie mnie do niego.
Hisaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 00:17   #2
wiki1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 105
Dot.: Nie chcę go zranić

Cytat:
Napisane przez Hisaya Pokaż wiadomość
Wiem, że mój problem może wydać się głupi i banalny dla wielu. A ja pewnie nie wyjdę na 21-letnią dziewczynę a raczej na jakąś niedojrzałą 16-latkę.
Od pewnego czasu zawiązałam bliższą znajomość z moim znajomym z studiów. I muszę przyznać, ze pierwsze wrażenie bywa bardzo mylące -na początku nie specjalnie go lubiłam ale teraz przekonałam się do niego. Muszę przyznać, ze jest naprawdę świetnym facetem -jest czuły, szczery, zabawny i trzyma się swoich zasad. Naprawdę jeśli chodzi o charakter i sposób bycia nie znam bardziej porządnego faceta.
Niestety ale spodobałam się mu. To widać i nie jest to nadinterpretacja z mojej strony. Zaprosił mnie nawet na randkę ale tu pojawia się ale on nie podoba mi się. I cholernie się boję, że jeżeli dam mu kosza to stracę z nim kontakt lub jeżeli dam mu szansę i nic z tego nie wyjdzie będzie gorzej. Wiem, że to płytkie ale on po prostu nie podoba mi się wizualnie a jednocześnie jest w nim coś takiego, że ciągnie mnie do niego.
Może daj mu szansę? Wyskoczcie gdzieś razem, ale daj mu wyraźnie do zrozumienia, że dla ciebie to tylko "przyjacielskie" wyjście, miłe spędzenie razem wolnego czasu. Nie mów mu od razu "wiesz co, ale mi się nie podobasz" tylko po prostu nie pozwól by wyobrażał sobie coś więcej.
wiki1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 01:30   #3
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Nie chcę go zranić

No dokładnie.. Umów się, ale zaznacz od razu, na pierwszym spotkaniu czy nawet przed, że to tylko koleżeńskie wyjście. Tzn nie radziłabym poważnych rozmów, bo to wprowadza napięta atmosferę i myślę, że poczułby się urażony. Możesz natomiast rzucić luźno np. że Fajnie że się spotkaliście, bo dawno już nie miałaś przyjaciela, a Twoje przyjaciółki nie lubią takich filmów/klubów/galerii/meczy czy co tam jeszcze Ja bym to chyba zrobiła w ten sposób, on wie na czym stoi i może przemyśleć czy chce w ten sposób czy nie, Ty jesteś szczera i chyba tak jest najuczciwiej Oczywiście musisz się liczyć z tym, że może się odsunąć zupełnie, to zależy jak mocno się zaangażował.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:14   #4
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Nie chcę go zranić

To może ja wypowiem się, jak to widzę z perspektywy faceta. Odpowiedź jest prosta - zerwij z nim jakikolwiek kontakt.
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:18   #5
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Nie chcę go zranić

ja znam przypadek z rodziny. dziewczyna miała takie "przyjacielskie" relacje z jednym znajomym, wcale jej się nie podobał, ale cała reszta jej bardzo odpowiadała....charakter, podejście do życia i zaryzykowała......mimo tego ,ze dalej jej sie nie podoba mówi ,ze nigdy nie było jej z nikim tak dobrze.

Ale to kwestia niestety indywidualna....jeżeli wogołe nie bierzesz takiej opcji pod uwagę to od razu mu o tym powiedz
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:26   #6
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Nie chcę go zranić

Jeśli wiesz, że nigdy nic więcej między wami nie będzie to nie rób chłopakowi złudnych nadziei. Porozmawiaj z nim uczciwie, a jeśli zajdzie taka potrzeba to zakończ znajomość. Po co daremnie się ranić.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:17   #7
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Nie chcę go zranić

nie flirtuj, nie zartuj o dwuznacznych rzeczach, nie dawaj sie pocalowac na do widzenia, postaw szybe miedzy Toba a nim, tak zeby widzial po Twojej mowie werbalnej i nie werbalnej, ze nic z tego...

Ja jestem az za dobra w tej szybie i przewaznie nikt mnie nigdy nie podrywal, wiec nie przesadz
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 08:40   #8
Amnesti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 208
Dot.: Nie chcę go zranić

Cytat:
Napisane przez Hisaya Pokaż wiadomość
Wiem, że mój problem może wydać się głupi i banalny dla wielu. A ja pewnie nie wyjdę na 21-letnią dziewczynę a raczej na jakąś niedojrzałą 16-latkę.
Od pewnego czasu zawiązałam bliższą znajomość z moim znajomym z studiów. I muszę przyznać, ze pierwsze wrażenie bywa bardzo mylące -na początku nie specjalnie go lubiłam ale teraz przekonałam się do niego. Muszę przyznać, ze jest naprawdę świetnym facetem -jest czuły, szczery, zabawny i trzyma się swoich zasad. Naprawdę jeśli chodzi o charakter i sposób bycia nie znam bardziej porządnego faceta.
Niestety ale spodobałam się mu. To widać i nie jest to nadinterpretacja z mojej strony. Zaprosił mnie nawet na randkę ale tu pojawia się ale on nie podoba mi się. I cholernie się boję, że jeżeli dam mu kosza to stracę z nim kontakt lub jeżeli dam mu szansę i nic z tego nie wyjdzie będzie gorzej. Wiem, że to płytkie ale on po prostu nie podoba mi się wizualnie a jednocześnie jest w nim coś takiego, że ciągnie mnie do niego.
Pamiętaj, że nieraz jest tak, że nagle nawet zakochujemy się w kimś, kto wizualnie zupełnie by nam nie pasował - nagle zaczyna nam się podobać po prostu cały człowiek, więc może daj mu szansę, jeśli podoba ci się z charakteru itd. Ale tak jak dziewczyny mówiły - najpierw ostrożnie, bez robienia nadziei.
Amnesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:25   #9
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Nie chcę go zranić

kiedys moze w koncu zrozumiesz ze "uroda" jaka by nie była to przeminie a charakter zostanie

spotykaj sie z nim ale zaznacz odrazu ze nie szukasz nikogo.... alboo nie lepiej powiedz mu prawde, ze nie podoba Ci sie... bo jak powiesz ze nikogo nie szukasz a za tydzien z kims zaczniesz to nie bedziesz wiarygodna
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:55   #10
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Nie chcę go zranić

Możesz z nim wyjść, zaznaczając, że to koleżeński wypad. Jak poznasz go trochę bliżej, to podejmij decyzję.

Ale jak dojdziesz do wniosku, że jednak nic z tego związku nie będzie - odsuń się na bok, nie dawaj mu złudnej nadziei.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 10:19   #11
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Nie chcę go zranić

Jeśli wiesz,ze nic z tego nie będzie, ponieważ on Cie zupełnie nie pociąga (nie chodzi tylko o wygląd ale o "chemię",która nie zawsze jest z wyglądem związana).
To nie rób chlopakowi nadziei.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 16:00   #12
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę go zranić

Hmm... czasem wygląd spada na drugi plan, bo jesteśmy tak oczarowane charakterem i sposobem bycia, że staje się on mało istotny. Jednak ! jeśli masz pewność, że ten chłopak nigdy Cie do siebie nie przekona aparycją - nie rań go. Wymów się od tej randki i pozostańcie na stopie koleżeńskiej, a nuż z czasem pojawi się uczucie i wtedy bedziesz mogła działać.
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:38   #13
zwariowana-dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwariowana-dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Nie chcę go zranić

Tak jak dziewczyny wyżej pisały, z czasem może zacząć Ci się podobać również z wyglądu Ja miałam taką sytuację, że chłopak który się we mnie zakochał zupełnie nie przypadł mi do gustu, a z biegiem lat stwierdzam, że byłam głupia i na chwilę obecną bym się z nim umówiła, ale już zajęty...
zwariowana-dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:28   #14
Hisaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Nie chcę go zranić

Zmieniłam status spotkania na typowo koleżeńskie wyjście i zobaczymy co będzie później. Na pewno będę na razie traktowała go jak moich innych kolegów i nie będę robiła sztucznej ściany. Ale w pewnym sensie nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania.
Hisaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:48   #15
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nie chcę go zranić

Cytat:
Napisane przez Amnesti Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że nieraz jest tak, że nagle nawet zakochujemy się w kimś, kto wizualnie zupełnie by nam nie pasował - nagle zaczyna nam się podobać po prostu cały człowiek, więc może daj mu szansę, jeśli podoba ci się z charakteru itd.
Ja tak miałam. Chłopak chodził za mną kilka mies, a ja traktowałam go jak kolegę. Inteligentny, ciekawy, ale fizycznie mi się nie podobał, jednak ciągnęło mnie do niego, bo miał ciekawą osobowość. Nie dało się z nim nudzić. Z czasem zakochałam się w nim bez opamiętania. Każdy mi mówił, że mam fajnego, mega przystojnego faceta. Sama się potem zastanawiałam, gdzie ja oczy na początku miałam. Nie dość, że ciekawe wnętrze, to równie fajne opakowanie
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:04   #16
Hisaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Nie chcę go zranić

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Ja tak miałam. Chłopak chodził za mną kilka mies, a ja traktowałam go jak kolegę. Inteligentny, ciekawy, ale fizycznie mi się nie podobał, jednak ciągnęło mnie do niego, bo miał ciekawą osobowość. Nie dało się z nim nudzić. Z czasem zakochałam się w nim bez opamiętania. Każdy mi mówił, że mam fajnego, mega przystojnego faceta. Sama się potem zastanawiałam, gdzie ja oczy na początku miałam. Nie dość, że ciekawe wnętrze, to równie fajne opakowanie
Niestety w tym przypadku raczej tak nie będzie bo moje przyjaciółki stwierdziły, że jest jednym z brzydszych moich kolegów. Ale one twierdzą również, że nawet takie kumpelskie stosunki powinny być z ładnymi ludźmi więc nie powinnam się przejmować co on czuje. Więc pozostaje mi walić je i nie przejmować się nimi.
Hisaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:15   #17
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Nie chcę go zranić

Więc pozostaje mi walić je i nie przejmować się nimi.[/QUOTE]


dobre!
Oby im któryś nie powiedział ,że są "za brzydkie" na kolegowanie się. Co za pustaki
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:43   #18
Hisaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Nie chcę go zranić

Wątek mam nadzieję, że wkrótce będzie nieaktualny Byłam głupia i ślepa. Miałam okazję poznać od innej strony, która bardzo spodobała się mi. Teraz nie mogę doczekać się następnego spotkania.
Hisaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:08   #19
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nie chcę go zranić

3mam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.