BIODERMA-zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 09:41   #1
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Red face

Bioderma Hydrabio - tonik


czy ktoś juz używał tego toniku? niestety na KWC nie ma jeszcze recenzji a opis ma zachęcający. jednak przed zakupem poznałabym opinie na jego temat, bo bużkę mam nieprzewidywalną
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 03:46   #2
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Talking BIODERMA-zbiorczy

Odkryłam kilka miesięcy temu markę Bioderma. Jestem szczęśliwą posiadaczką kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ght-cream.html oraz toniku https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...n-tonique.html i planuje zakup micela https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sibio-h2o.html
Jak na razie jestem zachwycona tą marką. Wcześniej używałam Vichy, LRP i Iwostinu ale Bioderma służy mi zdecydowanie bardziej. Zaczęłam dostawać komplementy na temat cery-że ładna, jasna i promienna Na KWC też ma niezłe opinie.
Na markę wpadłam przypadkiem, szukałam filtra na wyjazd wkakacyjny, na wizażu dziewczyny poleciły Biodermę i przy zakupie filtra dostałam próbkę kremu.
Niestety jest problem ze zdobyciem próbki czegokolwiek z tej firmy-panie w aptece mówią, że nie mają. a kiedy napisałam do Biodermy z prośbą o próbkę, nie odpowiedzieli Dlatego trzeba się decydować trochę w ciemno.
W każdym razie nie reklamują się jakoś specjalnie nachalnie, a warto wypróbować-na prawdę przyzwoite kosmetyki mają.

Czekam na Wasze doświadczenia z tą marką
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:22   #3
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

U mnie na stałe zagościł micel Biodermy, jestem zadowolona z niego. Co do innych kosmetyków, to miałam okazję próbowac tylko filtr, jednak nie podpasował mi i go zdradziłam z innym filtrem
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:54   #4
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

ja uwielbiam krem Bioderma SENSIBIO DS jest rewelacyjny ! po stosowaniu mam dosłownie zero niedoskonałości na twarzy, skóra jest ukojona i promienna. jest tylko jeden problem -trochę słabo nawilża. ale wydaje mi sie, że da się na to znależć rozwiąznie.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:14   #5
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

A ja uprzedzona do BIODERMY z pewnością w najbliższym czasie nie zechcę testować jej żadnych nowych kosmetyków. Moja dermatolog przepisała mi swego czas BIODERMĘ Sebium AKN na buzię, krem kosztował około 60 zł, tak mnie pozapychał, że później musiałam długo leczyć buzię po tym wynalazku. Podobno miał się nadawać również jako baza pod makijaż, w rzeczywitości rolował się i ścierał, nawet przy nałożeniu cienkiej warstwy.


Ochyda.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:55   #6
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A ja uprzedzona do BIODERMY z pewnością w najbliższym czasie nie zechcę testować jej żadnych nowych kosmetyków. Moja dermatolog przepisała mi swego czas BIODERMĘ Sebium AKN na buzię, krem kosztował około 60 zł, tak mnie pozapychał, że później musiałam długo leczyć buzię po tym wynalazku. Podobno miał się nadawać również jako baza pod makijaż, w rzeczywitości rolował się i ścierał, nawet przy nałożeniu cienkiej warstwy.


Ochyda.
no własnie mi dzisija dermatolog równiez zaleciła jego używanie
mam takie pytanie, czy po tym kremie można chodzić do solarium? mam studniówke za 3 tygodnie i chciałabym lekko opalić skórę, a dermatologa zapomniałam zapytać.
__________________
biegam
dbam o siebie
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:21   #7
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ojalika Pokaż wiadomość
no własnie mi dzisija dermatolog równiez zaleciła jego używanie
mam takie pytanie, czy po tym kremie można chodzić do solarium? mam studniówke za 3 tygodnie i chciałabym lekko opalić skórę, a dermatologa zapomniałam zapytać.

Hej.
Zerknęłam na opakowanie, ale nic na ten temat nie jest tam napisane. Ja sama nie mam zielonego pojęcia. Zapytaj w aptece, która posiada te kosmetyki, na pewno pomogą. Widzę, że też jesteś z Wrocławia, ja kupowałam na Nowym Dworze, bo tam znalazłam ten kosmetyk. Jak mieszkasz gdzieś niedaleko, to mogę powiedzieć dokładniej, w której.

Pozdrawiam!
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-01-22 o 08:23
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 22:16   #8
lwica24
Przyczajenie
 
Avatar lwica24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

CYTAT: (Na markę wpadłam przypadkiem, szukałam filtra na wyjazd wkakacyjny, na wizażu dziewczyny poleciły Biodermę i przy zakupie filtra dostałam próbkę kremu.
Niestety jest problem ze zdobyciem próbki czegokolwiek z tej firmy-panie w aptece mówią, że nie mają. a kiedy napisałam do Biodermy z prośbą o próbkę, nie odpowiedzieli Dlatego trzeba się decydować trochę w ciemno.
W każdym razie nie reklamują się jakoś specjalnie nachalnie, a warto wypróbować-na prawdę przyzwoite kosmetyki mają.)

Hej, właśnie planuje kupić SEBIUM AL, jest skuteczny? Zwalcza stany zapalne?Pozdrawiam:dzieku je:

Edytowane przez lwica24
Czas edycji: 2009-02-05 o 22:19
lwica24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 07:30   #9
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Bioderme uwielbiam!

Moja przygoda zaczęła się od płynu micelarnego Sensibio H2O , jak miło w końcu móc wykonać demakijaż oczu Zakochałam się w tym płynie i nie wyobrażam sobie ,że mogłoby mi go zabraknąć!

Nacodzień używam kremu Atoderm PO zinc - świetnie działą na moją atopową buźkę, miałam tez kremik Hydrabo riche - świetnie poprawiał kondycję mojej odowdnionej skóry. Razem z Hydrabio stanowiły świetny duet!
Ostatnio też nabyłam kremik Photoderm Max Creme teintee, bo już mi się mój SVR tonujący troszkę znudził Kremik fajniutki- nieco ciemniejszy od SVR , więc jak znalazł po zimie. Jedyny minus,że jednak troszkę mniej kryje niż SVR.
Na pewno coś jescze miałam ,ale skleroza nie boli
Micel i Po zinc to u mnie podstawa

Polecam wrazliwcom te firmę!!!
Ja kupuję w aptekach internetowych - wychodzi zdecydowanie taniej!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:26   #10
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

fakt-warto zrobić dobre rezeznanie co do cen w aptekach-kupiłam dzisiaj hydrabio legere za 54 złote, godzinę wcześniej widziałam w aptece w galerii za 69...jest różnica...

i czaję się na maseczkę hydrabio, czekam aą na kwc pojawi się więcej recenzji, na razie są 2 i całkiem pozytywne
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:23   #11
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ojalika Pokaż wiadomość
no własnie mi dzisija dermatolog równiez zaleciła jego używanie
mam takie pytanie, czy po tym kremie można chodzić do solarium? mam studniówke za 3 tygodnie i chciałabym lekko opalić skórę, a dermatologa zapomniałam zapytać.
Używam juz chyba miesiąc ten biodermy i w zasadzie to niewiem może gładsza skóra sie wydaje
Ale stosuje tylko na noc bo to krem z kwasami więc na dzień filtry
tak mi przypisala dermatolog.

i więc co do oplania to raczej nie chyba że chcesz zaryzkowac plamami tak mi sie wydaje że po kwasach nie da rady sie opalać.
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 23:59   #12
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Bioderma to bardzo fajna apteczna firma. Jest dobrze przebadana i bezpieczna
Tak na marginesie BIODERMA i ISIS to w zasadzie to jedno i to samo, (oni bez przerwy się łączą i rozstają
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 00:17   #13
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Ja odkąd używam żelu Biodermy sebium do mycia twarzy znacznie polepszył sie stan mojej cery. teraz planuje zakup innych produktow tejze firmy.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:35   #14
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Ja z Biodermy już od około hm.. półtora roku używam kremu matująco - tonującego Sebium. Jak dla mnie rewelacja. Nie jest jak inne kremy tonujące, bo wg mnie kolor jest wyraźniejszy no i można co nieco pod nim ukryć a przynajmniej naprawdę wyraźnie ujednolicić cerę. Na jakieś większe niespodzianki czy przebarwienia oczywiście korektor, ale kiedy mam dobre dni to ten krem w zupełności wystarcza. Mnie matuje na długo, w zimie na cały dzień, w lecie na 3-4 godziny, ale ta moja cera już jest taka.. nieprzewidywalna
Miałam tez okazję testować filtr koloryzujący i zawsze wydawało mi się, że kobiety używające wysokiej ochrony przeciwsłonecznej są raczej blade, a kolor okazał się dosłownie pomarańczowy. Nie jakiś opalony, naturalnie wyglądający ciemniejszy odcień tylko pomarańczka no i niestety próbki które dostałam wylądowały w koszu po dwój podejściach. Z innymi kosmetykami tej firmy nie miałam styczności chociaż dermatolog polecała jeszcze jakiś kremik, ale znalazłam już swoją pielęgnację i raczej nieprędko go wypróbuję
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 21:02   #15
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

Dziewczyny kremu Bioderma Hydrabio Legere używam od jakichś 3 miesięcy, jest naprawdę lekki, taka delikatna mgiełka.

Mam raczej mieszaną cerę. Jednak zauważyłam od jakiegoś czasu, że bardzo przetłuszcza mi się cera po użyciu kremu. Niby się wchłania, ale po godzinie czoło, nos są jakieś tłuste.

Teraz odstawiłam go, nie używam od 4 dni i czoło jest lekko przetłuszczone. Tak jakby powodował u mnie nadmierne tłuszczenie skóry, tylko dlaczego przecież jest to lekka formuła? Naprawdę już nie wiem jaki krem nawilżający by kupić.

Może miałyście podobny problem?
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 14:28   #16
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

Krem Biodermy, Hydrabio, jak i cała seria, jest przeznaczona do cery suchej, nie do mieszanej. Proponuję zatem, używać tego kremu tylko do policzków, a do strefy T, coś matującego, aczkolwiek, jeśli chcesz ją dodatkowo nawilżyć (co jest jak najbardziej wskazane) musisz użyć kremu do skóry miesznej, gdyż inaczej będzie Ci się bardziej przetłuszczała. Osobiście bardzo lubię krem hydrabio na całą twarz (mam również mieszaną, ale z kierunkiem na suchą), jednak mam wersję bogatą i stosuję na noc. Niestety, nie znam dobrego nawilżającego kremu, do cery mieszanej.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:04   #17
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

Hydrabio Legere jest do cery odwodnionej mieszanej Pasuje więc do Twojej, ale w składzie ma wysoko Alcohol denat., który prawdopodobnie Cię wysusza i powoduje, że skóra przetłuszcza się bardziej niż powinna. Myślę, że to jest przeczyna tego problemu, spróbuj odstawić ten krem i kup jakiś nawilżający bezalkoholowy.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:28   #18
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Tak też właśnie zastanawiałam się nad tym alkoholem Pozdrawiam
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 23:41   #19
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

Mogłabyś też spróbować jakiegoś nawilżająco-matującego na dzień, a na noc typowego nawilżającego (już o dowolnej konsystencji legere lub riche). Z dziennych proponuję LRP Effaclar M, Lierac Mat-chrono lub Uriage Hyseac - wszystkie sprawdziłam i nie powodują odwodnienia skóry, a jednocześnie dobrze matują. Nocą uzupełnisz ewentualne braki konkretnego nawilżenia
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 16:44   #20
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

ja mam mieszaną cerę, miałam biodermę hydrabio uv i był naprawdę lekki, nie przetłuszczał wcale
czy ten krem nie zawiera silikonów? - mi po silikonach cera przetłuszcza się bardziej, nawet jeśli krem jest lekki, czuję jakbym się pociła pod spodem
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:44   #21
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

ja mam tonik z tej serii - a tłuścioch ze mnie nieprzeciętny - nabyłam bo mimo że jestem tłuścioch to nawilżenie u mnie było słabe. Na początku byłam przekonana, że źle wybrałam - też mnie "natłuszczał" ale teraz cwaniakuję - nawilżam tym tonikiem, a później zmywam go np. hydrolatem oczarowym i jest całkiem dobrze.

Może - tak jak sugerują dziewczyny - stosuj krem tylko na poliki a strefę T albo od czasu do czasu, albo jakimś innym cudem
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 17:53   #22
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Bioderma Hydrabio- o co chodzi?

W Hydrabio UV jest silikon, ale nie musi chyba to od razu oznaczać, że krem się nie nadaje? Moim zdaniem silikon sylikonowi nierówny i po prostu trzeba czasem sprawdzić na skórze jak toleruje krem, bo sama analiza składu nic nie da.

A używał ktoś może Sebium Hydra z Biodermy? Jestem ciekawa wrażeń...
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:46   #23
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Arrow Bioderma Sebium AKN czy Hydra?

Witam,

kosmetyczka przepisała mi na noc krem Bioderma AKN:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...em-aktywny.htm

a na dzień Biodermę SPF 30+. Zauważyłem na stronie Biodermy, że jest nowość, krem dla tego typu skóry Hydra:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-429068

Który będzie lepszy na noc? Czy ta Hydra nada się na dzień? Wiem, że AKN na pewno na dzień się nie nadaje.

Możecie coś doradzić?
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:34   #24
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
Odkryłam kilka miesięcy temu markę Bioderma. Jestem szczęśliwą posiadaczką kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ght-cream.html oraz toniku https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...n-tonique.html i planuje zakup micela https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sibio-h2o.html
Jak na razie jestem zachwycona tą marką. Wcześniej używałam Vichy, LRP i Iwostinu ale Bioderma służy mi zdecydowanie bardziej. Zaczęłam dostawać komplementy na temat cery-że ładna, jasna i promienna Na KWC też ma niezłe opinie.
Na markę wpadłam przypadkiem, szukałam filtra na wyjazd wkakacyjny, na wizażu dziewczyny poleciły Biodermę i przy zakupie filtra dostałam próbkę kremu.
Niestety jest problem ze zdobyciem próbki czegokolwiek z tej firmy-panie w aptece mówią, że nie mają. a kiedy napisałam do Biodermy z prośbą o próbkę, nie odpowiedzieli Dlatego trzeba się decydować trochę w ciemno.
W każdym razie nie reklamują się jakoś specjalnie nachalnie, a warto wypróbować-na prawdę przyzwoite kosmetyki mają.

Czekam na Wasze doświadczenia z tą marką

Hej dziewczyny!
Jestem zainteresowana kremami Biodermy.
Mam cerę obfitą w zaskórniki, nierówności, plamki po pryszczach...no i regularnie kilka (kilka...ale sowitych) pryszczy się pojawia na mojej cerze. Z tym wszystkim borykam się już kilka lat... Mam tego dosyć i poszukuję dobrego kremu. Na Biodermę zdecydowałam się, jednak mam pytanie: Jaka jest różnica między Bioderma Sebium AKN a SEbium AL?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam!
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:48   #25
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Hej dziewczyny ! Ja też bardzo pozytywnie zaskoczona jestem tą marką. Używam kremu i pianki z serii Hydrabio i oba produkty są boskie. Na pewno skuszę się na jeszcze inne produkty.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 22:00   #26
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: BIODERMA-zbiorczy

Ja mam mieszane uczucia do tej marki i każdy kolejny produkt przyjmuję z ostrożnością, bo używałam żelu do twarzy, kremu matującego, płynu miceralnego, Sebium AKN, Pore Refiner i teraz w drodze do mnie jest AL Correcteur czy Sebium AL (cos w tym stylu).

I z tego wszystkiego Sebium AKN (nie fluid tylko krem) był niebiańsko super gdy stosowałam go co 2 dzień na noc. Pore Refiner jest ok jak stosuje go co 2-3 dzień, bo jak używałam go codziennie to sebum 3 dnia wręcz zciekało mi po brodzie. Reszta produktów była średnia, albo jak krem matujący - totalną pomyłką.

Ogólnie uważam że warto próbować ich produkty bo niektóre mogą być naprawdę super jak Sebium AKN dla mnie, albo być dobrym przerywnikiem między swoim standardowym kremem lub żelem do twarzy.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 23:00:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.