Łuszcząca się skóra - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-17, 09:11   #61
piozar
Przyczajenie
 
Avatar piozar
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z Brzezin :PP
Wiadomości: 21
GG do piozar
Question Łuszcze sieee :/

Witam.
Mam problem z cerą na twarzy więc postanowiłem poprosić o pomoc na tym forum. Mooj problem polega na tym że strasznie łuszczy mi sie skóra na twarzy. Myśle że jest to spowodowany przesuszeniem co jest całkiem możliwe gdyż używałem między innymi benzacne. Przestałem stosować benzacne i problem znikł do momentu gdy zacząłem używać do mycia twarzy różnego rodzaju żelów. Po umyciu twarzy żelem problem powraca. Skóra jest bardzo ściągnięta i gdy choćby sie uśmiechne zaczyna pękać w okolicach ust, staje sie biała i zaczyna schodzić. Najprostszym rozwiązaniem dla mnie było by mycie twarzy samą wodą ale jeśli istnieją jakieś żele ktoore nie wysuszyły by mi nadmiernie skóry to prosze o podanie ich nazw. Ponadto chciałbym używać jakiegoś kremu do skoory trądzikowej ktoory nie wysusza nadmiernie skoory. Co prawda problemów większych z trądzikiem nie mam ale chciałbym zwalczyć syfki ktoore mi niekiedy wyskakooją. Na koniec chciałem jesszcze podkreslić że nigdy nie miałem wcześniej problemów z przesuszaniem sie skóry. pojawiły sie one odkąd zacząłęm używać roożnego rodzaju preparatów do skóry trądzikowej, takich jak jooz napisałem wyżej.
piozar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:08   #62
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Łuszcze sieee :/

polecam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
na dole są propozycje zeli łagodnych ,

najprawdopobniej łuszczy Ci sie i wysusza skora przez uzycie zlego zelu , ktory zawiera w skladzie SLS czy inna drazniace sodium chloride na przyklad, wiec zmien go a w pewnym stopniu zmniejszy sie wysuszenie i podraznenie.

srodki do cery tradzikowej zawieraja NIE POLECANE alkohole wiec wszystko co uzywałes odstaw i zmien to na acne derm na noc , to kwas azelainowy, ale jakie sa te krostki? jesli ropne do dermatologa musisz sie wybrac.

co uzywales oprocz benzacne? on powoduje złuszczanie i wysusza wiec trzeba stosowac dobre nawilzacze. interesuje Cie kremy z jakiej cenowo polki ? w tym watku ktory Ci[odalam sa kremy (nie tylko na zime o oznych cenach)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:56   #63
piozar
Przyczajenie
 
Avatar piozar
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z Brzezin :PP
Wiadomości: 21
GG do piozar
Dot.: Łuszcze sieee :/

Jeśli chodzi o trądzik to są to raczej wysypy małych krostek (zaskórników) albo pojedyńcze większe.

Żelów używałem stosunkowo łagodnych jak np iwostin purritin, Chociaz używałem tez garniera czysta skóra,Perfecta no problem for man, Clean&Clear Adventage, Ziaja Oliwkowa (ona tez powodowała wysuszenie). Teraz używam Lierene nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy. Może powinienem uzywac typowo męskich kosmetyków z serii nivea ?? (mam 17 lat).

Szukam kremu w cenie do 30 zl ktoory jednocześnie zapobiega powstawaniu zaskórników (albo przynajmniej nie powodooje ich powstawania poprzez zatykanie porów skóry). Może to być nawet zwykły krem nawilżający byle nie powodował powstawania zaskórników, pryszczy i innych syfów. Obecnie uzywam nawilzającego kremu AA face z alatoniną i wit.E.

Mam tez krem z serii Siarkowa moc z ktoorego skorzystałem raz i więcej sie chyba nie odważe (zrobił z mojej skóry skorupe).
piozar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 17:31   #64
piozar
Przyczajenie
 
Avatar piozar
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z Brzezin :PP
Wiadomości: 21
GG do piozar
Dot.: Łuszcze sieee :/

Oczywiście bardzo dziękooje za pomoc . Zależy mi na wyborze jak najlepszych kosmetyków ponieważ posiadam ich jooz sporo i wszystkie ktoorych uzywałem przynosiły odwrotny efekt do zamierzonego. Jeszcze niedawno miałem prawie całkowicie czystą skoore, kosmetyki kupowałem w celach zapobiegawczych a tymczasem one własnie spowodowały tworzenie sie na mojej twarzy rooznych dziwnych "stworów". Np. Iwostin Purritin spowodował u mnie rozprzestrzenienie sie bakterii i z jednej krostki robiła się ich cała gromdka. Podobne efekty przynosiły inne kosmetyki. I tak oto swoją czystą skoore sam doprowadziłem do kieskiego stanu lecząc trądzik ktoorego właściwie nie posiadałem.
piozar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:18   #65
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Łuszcze sieee :/

proponuje nanobase, pieknie zwalcza wszelkie wysuszenia i nie zatyka porów, sama sprawdziłam, poczytaj opinie na KWC
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:53   #66
piozar
Przyczajenie
 
Avatar piozar
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z Brzezin :PP
Wiadomości: 21
GG do piozar
Dot.: Łuszcze sieee :/

Obecnie mooj sposoob na niedoskonałości wygląda następoojąco:
Najpierw myje twarz nawilzająco-kojącym żelem do mycia twarzy Lirene, Po umyciu wycieram twarz ręcznikiem, po czym myje ją tonikiem ziaji, pooźniej krem nawilżający na całą twarz a na koniec Brewoxyl na czoło na ktoorym mam obecnie małe zamknięte zaskoorniaki (takie małe krostki). No i jeszcze dzisiaj sprawdzam czy po nalozeniu na to wszystko(narazie posmarowalem tylko w okolicach ust bo to tu najbardziej przesuszała i łuszczyłą mi sie skoora) Matującego kremu z serii sierkowa moc twarz nadal będzie sie looszczyć. Mam nadzieje że nie stworzyłem mieszanki wyboochowej
piozar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:44   #67
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Łuszcze sieee :/

na anoc uzywaj kremu lipobase w aptece do kupienia natlusci ci skore
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 20:45   #68
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Łuszcze sieee :/

li[pobase jest do cer tradzikowych poniewaz nie wywoluje postawania tradzika 100% bezpieczny
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 08:59   #69
piozar
Przyczajenie
 
Avatar piozar
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z Brzezin :PP
Wiadomości: 21
GG do piozar
Dot.: Łuszcze sieee :/

Dziękooje za pomoc napewno jak tylko będe miał troche kasy to go kupie. Pooki co będe używał zwykłego kremu nivea Soft. (chyba nie powodooje zatykania się porów??)
piozar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:10   #70
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Łuszcze sieee :/

tak , powodowac moze, ale ni musi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 17:16   #71
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Łuszcze sieee :/

A na moje czoło tłuste w dzień a po umyciu twarzy suche i łuszczące się i ściągnięte bardzo dobrze działa octopirox Eris to jest do skóry łojotokowej ze skłonnością do łuszczenia. Poleciła mi pani dermatolog a mślałam że nie ma na to rady
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 18:43   #72
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Łuszcze sieee :/

polecam krem Dermosan, nie zapycha, jest tani i likwiduje problem "suchych skórek"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 15:36   #73
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Łuszcze sieee :/

Moze masz tez uczulenie na żele ( te które stosujesz).
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 11:02   #74
ceres
Przyczajenie
 
Avatar ceres
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 10
Łuszcząca się skóra :(

witam,
już od długiego czasu łuszczy mi się nieustannie skóra w okolicach czoła, nosa, a ogólnie to chyba w większej części twarzy... nawet peelingi nie za wiele dają...
co jest z moją skórą? co powinnam zrobić?
proszę o doradę...
ceres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 11:21   #75
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Łuszcząca się skóra :(

ja mam dokładnie ten sam problem ;( i faktycznie ani peelingi ani jakies specjalne kremy do cery nadwrazliwej i suchej nic nie daja...
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 19:18   #76
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Łuszcząca się skóra :(

Jest juz kilka takich wątków -poszukajcie ,ale ja nieodmiennie polecam octopirox Eris - działa juz po pierwszym zastosowaniu, ale trzeba smarowac co wieczór - bo jak przestane to na następny dzień problem wraca . Tym niemniej barrrdzo polecam, bo to rewelCJA na skóre nosa czy czoła ktora jednocześnie sie przetłuszcza a po umyciu jest sucha jak pieprz i łuszcząca.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:31   #77
tajka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 8
Question łuszczenie się skóry po nalożeniu podkładu

Witam!
Mam pytanie odnośnie podkładu... Jestem blondynką o jasnej karnacji i ciężko jest mi dobrać odpowiedni podkład Od jakiegoś czasu używam matującego podkładu kryjącego z AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (odcień 1 - kość słoniowa), ale zauważyłam, że nie kryje moich niedoskonałości tak jak powinien... moja twarz jest cała w ciapki ;/ Przerzuciłam się więc na podkład Loreal True Match (odcień 02 - Natural ivory). Gdyby odcień był troszkę jaśniejszy, to myślę, że byłby idealny... chociaż i tak różnicy bardzo nie widać Efekt o wiele lepszy jeżeli chodzi o krycie, powiedziałabym nawet, że nieporównywalny i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że po nałożeniu podkładu... na moim nosie skóra zaczyna się łuszczyć i to samo jest na czole Policzki i reszta twarzy są świetnie pokryte i nie ma żadnego problemu... to samo było z wczesniejszym podkładem :/ Próbowałam już nakładac podkład na twarz nakremowaną, przetarta tylko tonikiem, ale nic nie pomaga...
Proszę o pomoc... jakiego podkładu powinnam używać? Czy podklad z serii Max Factor Lasting Performance będzie dobry? Bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym kosmetyku.

Pozdrawiam
tajka87
tajka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:03   #78
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: łuszczenie się skóry po nalożeniu podkładu

Mialam Lasting Perfomance kiedys - super był. Jesli chcesz uzywac takich podkladow - to sprobuj nalozyc je pedzlem - GENIALNY efekt. Moim skromnym zdaniem, to musisz lepiej pielegnowac cere, jak sie luszczy, to ten naskorek potraktowac peelingiem, potem nawilzyc.. no i ja polecam podklad mineralny.. prawdziwy. Jest watek tutaj na wizazu, poszukaj.. spróbuj.. jestem pewna, ze lepiej na tym wyjdziesz, jesli twoja cera jest wymagająca..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:03   #79
leichenwagen160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 33
Dot.: łuszczenie się skóry po nalożeniu podkładu

Kiedy mialam problemy z sucha skora i luszczeniem sie skory na nosie to uzywalam poprostu olivki dla dzieci stosowalam to co 2 dni na umyta twarz i szlam spac. juz na drugi dzien buzia byla taka gladka i zdrowsza
leichenwagen160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 20:44   #80
nata19891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

Mam ważne pytanie. Od jakichś 3 miesięcy skóra mojej twarzy okropnie sie łuszczy, musze nakładac bardzo grubą warstwe kremu a i tak po kilku godzinach uwidacznia sie 'skorupa' Nigdy nie miałam takiego problemu i zastanawiam się czy nie ma to związku z tym że od jakiegoś czasu zajęłam się robieniem tipsów. Nie za często, ale raz na jakiś czas robię klientkom. Nie mam pochłaniacza pyłu dlatego chciałam zapytać czy to może być przyczyną mojego problemu? Bo jakby nie było cały ten pył leci prosto na moją twarz.. Błagam, niech ktoś doradzi co moge zrobić żeby na nowo mieć normalną gładką buźke! Pochłaniacz pyłu i tak już kupuje na dniach, ale jak teraz zniwelować tą skorupkę? Peelingów robiłam mnóstwo i nic nie dały :/ może jest jakaś inna przyczyna? odp
nata19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 06:07   #81
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

Użyj sobie peelingu ;]
np. z st.ivens, bdb
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:17   #82
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

łuszczenie mogą też zmniejszyć kremy z mocznikiem i kwasem mlekowym, np cerkoderm 15.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:11   #83
KarolinaOska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 69
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

oo ja mam ten sam problem tez robie tipsy i tez mi sie skora bardzo teraz przesuszyla. ale nawet nie pomyslalam ze takie cos mogloby wywolac ten stan. ostatnio ogladalam w tv ze moze to byc rowniez reakcja na telefon komorkowy dlaczego? ja jestem uczulona na nikiel a telefony maja go w sobie. moze rozmawiasz za duzo przez kom...? ;> aby te skorupe zwalczyc ja osobiscie nie uzywam peelingow bo to tylko podrazni zaczerwienienie.staram sie nawilzac skore naturalnymi kremami. dostalam od pani dermatolog fantastyczne kremy na probe i przyznam ze juz po dwioch dniach skorupa zeszla poza tym pij duzo wody i zainwestuj w witaminy oraz humavit z drozdzami piwnymi.
pozdrawiam
__________________
"Człowiek bez poczucia humoru jest jak kotlet bez mięsa"
KarolinaOska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:24   #84
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

Niestety nie zgadzam się z Wami dziewczynki. Nie polecam peelingu jeśli skóra bardzo się łuszczy bo to może jeszcze pogorszyć sprawę. Jeśli skóra bardzo się przesusza to znaczy, że stara się przed czymś bronić. Radzę najpierw złagodzić podrażnienie porządnym serum i kremem(żeby ją odżywić i natłuścić) a dopiero jak skóra zacznie lepiej 'pracować' pomyśleć o peelingu.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

I jeszcze raz ja
Jeżeli problem jest naprawdę poważny to może zdecydujesz się na kurację kwasami?
Wystarczy kilka zabiegów
Taka kuracja nie dość, że złuszczy to jeszcze nawilży skórę. Pora roku jak najbardziej odpowiednia, bo w czasie kuracji nie można wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych(solarium tez odpada). Tylko nie eksperymentuj w domu
Lepiej oddać się w ręce fachowca
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:43   #85
fucia
Raczkowanie
 
Avatar fucia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

Cytat:
Napisane przez nata19891 Pokaż wiadomość
Mam ważne pytanie. Od jakichś 3 miesięcy skóra mojej twarzy okropnie sie łuszczy, musze nakładac bardzo grubą warstwe kremu a i tak po kilku godzinach uwidacznia sie 'skorupa' Nigdy nie miałam takiego problemu i zastanawiam się czy nie ma to związku z tym że od jakiegoś czasu zajęłam się robieniem tipsów. Nie za często, ale raz na jakiś czas robię klientkom. Nie mam pochłaniacza pyłu dlatego chciałam zapytać czy to może być przyczyną mojego problemu? Bo jakby nie było cały ten pył leci prosto na moją twarz.. Błagam, niech ktoś doradzi co moge zrobić żeby na nowo mieć normalną gładką buźke! Pochłaniacz pyłu i tak już kupuje na dniach, ale jak teraz zniwelować tą skorupkę? Peelingów robiłam mnóstwo i nic nie dały :/ może jest jakaś inna przyczyna? odp
'
Miałam ten sam problem co ty, kiedy stosowałąm antybakteryjne zele do twzray, toniki i kremy. Kiedy to odstawiłam i zamieniłam na na mydło i krem BAMBINO jest rewelacyjnie !!! Znowu piękna buźka.
fucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:48   #86
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy!! pomocy!

ja mam ten sam problem,peeling mi malo pomaga,lepsza u mnie byla mikrodermabrazja.u mnie wiaze sie to z tym,ze moj tata ma luszczyce i ja lubie solarium,staram sie ograniczyc.przez taty chorobe tez mi sie skora bardzo wysusza i jest wrazliwa.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 00:47   #87
laadybird
Raczkowanie
 
Avatar laadybird
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Łuszcząca się skóra:(!

pojechałam nad morze.. bardzo ładnie się opaliłam.. wszystkim podobała się moja opalenizna i ja też byłam z niej zadowolona.. podczas opalania smarowałam się kremem z filtrem +8, myślałam ze to wystarczy, a jednak kilka dni po dość mocnym opaleniu się skóra zaczęła się łuszczyc.. na całych plecach, dekoldzie ,ramionach i zresztą całych rekach! z brzucha i nóg na razie nie schodzi ale wydaje mi się ze to kwestia czasu.
Teraz mam na całych rekach i plecach jaśniejsze plamy po skórze która zeszła! co zrobić żeby opalenizna w szybkim czasie wyrównała się? pomocy
Pójść na solarium, użyć samoopalacza? Kompletnie nie wiem co zrobić!
Wstyd mi nawet się pokazać w bluzce z krótkim rękawem bo widać te ohydne plamy ;(
__________________
szkolnie ; |
są ludzie i parapety!
niestety..

laadybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:06   #88
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Łuszcząca się skóra:(!

Było już trochę takich wątków
Teraz musisz postawić na regularny peeling i solidne, częste nawilżanie skóry.
Z doświadczenia wiem, że lepiej nie kombinować z samoopalaczem, a już nie daj Boże z solarium, bo to tylko pogorszy sprawę.
Możesz próbować to opalać dopiero, gdy załagodzisz sytuację.
Życzę powodzenia i cierpliwości
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 14:48   #89
blackblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Łuszcząca się skóra twarzy?

Ostatnio na noc użyłam peelengu perfecty gruboziarnistego, na drugi dzień aż do dzisiaj mam na twarzy łuszczącą się skórę, nawet gdy nałożę fluid i puder, to niestety widać, chciałabym to jak najszybciej zlikwidować, ma ktoś pomysł?
dzięki
blackblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:28   #90
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Łuszcząca się skóra twarzy?

Niestety nie pomogę ale podbijam, tez mam taki problem, nie tylko po peelingu...
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 12:40:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.