Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 09:10   #781
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
hej, tak pomyślałam, ze sie przyłącze.
Witaj

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
WItaj
No wiesz, ja mam termin na 4.4 i sadze, ze sie przeterminuje
A skąd masz taki pomysł, że się przeterminujesz?
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a ja już po pobraniu krwi, ale ranny ptaszek ze mnie
mam pytanie, ma któraś jakiś dobry sprawdzony pzrepis na pączki?
Ja też nie mam przepisu, mąż mnie od tygodnia męczy o pączki na Tłusty Czwartek, ale jakoś mi się nie chce Kto potem zje tyle tych tłustych pączków?
Może go przekonam, że u nas będą muffinki z wiśniami

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Cocci
Dziewczyny
ja byłam wczoraj u tej "świeżej mamy" i ona mi powiedziała "zapamiętaj z której strony czujesz rączki i nóżki, bo położne pytają" ale po co to nie wie bo mówi, że ona jakoś nie wiedziała gdzie czuła bardziej ruchy rąk i nóg i jak odpowiedziała, że nie wie to niby położna wzruszyła ramionami i powiedziała
JA CHCIAŁAM POMÓC ALE SKORO PANI NIE WIE .
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A w czym to niby ma pomóc???
Też nie mam pojęcia po co to? I niby skąd ja mam wiedzieć które to ręka, a które noga?

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
...no to sie melduje Nadal z moim balonem zasłaniającym pole widzenia
O 4 nad ranem dostalam boli, trzymaly przez godzine ale na szczescie to byla podpucha Niecha Adaś jeszcze poczeka bo moj małżon pracuje 2 dni poza miastem
A teraz cofam sie kilka stron i poczytam co tam ciekawego nastukałyście
Dzien dobry wszystkim!!
No bez taty przy boku, to nie wolno się pchać na ten świat

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Jesu ,trzymam kciuki,żeby CIe nie bolało,bo ja bez znieczulenia sobie nie wyobrażam...
Dzięki może nie będzie tak źle.

Ja dziś już zdążyłam dokonać wyczynu - wydepilowałam nogi nie przyznam się kiedy to robiłam ostatnio ale zapewniam, ze było z czym powalczyć. Maleństwo cierpliwie zniosło moje wygibasy nad wanną, może to jednak dziewczynka, bo facet chyba nie byłby taki cierpliwy?
Ide teraz trochę poleżeć, coby mu tą niewygodę wynagrodzić. Zwłaszcza że o 13 ta dentystka, więc znów nas stresy czekają.
O słoneczko mi zajrzalo ale mróz chyba i tak niezły.
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:11   #782
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

nie biorę tego serio poważnie, ale jak to mówią "lepiej z położną i tzw. u nas noworodkowymi NIE ZADZIERAJ"
bądź co bądź to pierwsze ludki z którymi Twoje dzidzi bedzie miało stycznosć

ps. co do pokoju, to ja uważam że skoro mamy takie czasy, że jest możliwość zrobienia dziecku "bajkowego pokoju" z nalepkami i malunkami i ozdobami i wszystkimi bajerami na jakie tam kogo stać, to ...czemu nie?
Na pewno dzidzi milej w otoczeniu kolorowych "stworków" niż przykładowo (w moim wypadku) w otoczeniu bordowych ciemnych ścian mojego salonu lub czerwonego krwistego koloru sypialni .
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:14   #783
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Ilonchen! Trzymam kciuki za szybka cc bez powiklan i zebys po niej miala duuuzo sily dla swojego dzieciaczka! Pozdrawiam!

PS. Nie taka straszna ta cesarka
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:14   #784
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

A ja jeśli do 12 nie zadzwonia w srawie mojej tapety dla niuni dzwonie do nich i robie burdy... Bo dzis miały przyjechać a to skandal i podziwiam siebie ze wytrzymałam 1,5 mies ale nie mam zamiaru już czekac a pokoik chce miec juz gotowy...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:15   #785
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość


A skąd masz taki pomysł, że się przeterminujesz?




Ja dziś już zdążyłam dokonać wyczynu - wydepilowałam nogi nie przyznam się kiedy to robiłam ostatnio ale zapewniam, ze było z czym powalczyć. Maleństwo cierpliwie zniosło moje wygibasy nad wanną, może to jednak dziewczynka, bo facet chyba nie byłby taki cierpliwy?
.
Ja tak jak Raspi czuję,ze się przeterminuję,bo my obie chcemy rodzić wcześniej,więc czujemy,że los nam nie da satysfakcji i będzie po terminie,a ja chciałabym być na święta w domku...

A co z fredzią też ją dopadłaś?Bo depilacja nóg to mały pikuś w porównaniu z ociosaniem fredziuli
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:15   #786
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Sznapi Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim
Gratuluje wszystkim mamusiom ktore juz maja swoje szkraby przy sobie
W niedziel 15 lutego o 6:10 urodzilam zdrowego Krystianka SN waga 3280
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny snila mi sie dzis w nocy ANVI! jak sie obudzilam to uwierzyc nie moglam
jej!! A jak wyglądałam?? Byłam piękna i zgrabna

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
oj w UK to można wyjść ze szpitala po urodzeniu i tego samego dnia haha tak tu mają
No mozna, ale wypuszczaja tylko jak masz pewnosc ze sobie poradzisz w domu lub masz wsparcie Mne straszyli ze wypisuja po jednym dniu, ale niekoniecznie - kolezanka urodzila w niedziele i karmienie piersia jej nie idzie. Wiec lezy juz 3 dzien i pomagaja jej z tym karmieniem i nikt jej nie wygania. Wiec to wszystko pewnie zalezy od sytuacji

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
ja też mojemu już nie pokazuję co kupiłam,a jak pyta:skąd to masz? to odpowiadam : aaaaaa już dawno to kupiłam,nie pamiętasz??
hehehe...ja tak musze zaczac robic Bo moj jak chce cos kupic z listy to mowi "a my juz tego nie mamy?" i zaraz pozniej "a potrzebujemy tego, tak?"...ufff..

spicegirl ty to masz atrakcje z ta kolezanka z pracy I na dodatek rasowa hipohondryczka ci sie trafila! Ciekawe czy dzis jej tez nie ma i co ja boli

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
No ja też. Mam na ten temat poglądy jak Ty i Memi. Zresztą ja w ogóle stawiam na minimalizm, mogę się załozyć, że nawet bardziej, niż Ty :P
No i slusznie Ja tez kupilam najwazniejsze rzeczy a jesli czegos bede potrzebowala to maz skoczy do sklepu i kupi

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
coś nam się tu cichaczem mamuśki rozpakowują a te gaduły co siedzą na wizażu to czasu nie mają na porodowkę bos ię boją, że później nie nadrobią
Oj Emilka, ty wariacie! Te co maja laptopy to moga z laptopem na porodowke Beda na bieżąco

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
o Anvi to chyba nie ma co się martwić, pisała rano, że kurier przyjedzie więc pewnie bidna czeka w szlafroku (lub mokrym podkkoszulku) na niego
no, tylko on wczoraj nie przyjechal tylko dzis!! I bylam ubrana Zrobilam slodkie oczka i ublagalam go zeby mi wniosl pudlo po schodach a nie zostawil na dole w przedsionku Ja bym nie wytrzymala do popoludnia a sama po tych stromych schodach nie wniose Wypielam brzuch i zrobilam ozy jak kot ze Shreka...strasznie sie ze mnie smial ale wniosl

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
A potem sobie pogadałam z doktorem i rozmowa wyglądała tak:
- Ma pani bardzo twardą macicę.
- Jak to?? Przecież biorę fenoterol, magnez, nospę...
- To już najwyższy czas odstawić i szykować się do rodzenia!
- No właśnie od jutra mam nie brać leków... To ja mogę zacząć wtedy rodzić?
- Ja myślę, że wtedy to pójdzie raz dwa...
- Ale panie doktorze, ja jeszcze nie jesetem gotowa na poród!
- To kiedy panie będzie gotowa? (i się śmieje)
- Nigdy!!!
No to musisz mocno nogi razem trzymac az sie poczujesz gotowa!!

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
anvi - jaki wózek kupiłaś i gdzie zamawiałaś?
A z tym wozkiem to przegielismy, bo mielismy tak dosc tego ze nie mozemy sie zdecydowac, ze kupilismy pierwszy jak zobaczylismy w sklepie (Britax jakis tam) i w miare nam odpowiadal, tylko w internecie pojawil sie nowy model z tego roku przystosowany dla noworodkow i zamowilismy wlasnie taki...nawet juz nie wiem jak on dokladanie wyglada wiec ide go skladac bo jakby co to odesle A chlop mnie wtedy ukatrupi bo wrocimy do punktu wyjscia

To ide rozerwac pudlo
A nie! Najpierw ide cos zjesc
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:17   #787
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ps. co do pokoju, to ja uważam że skoro mamy takie czasy, że jest możliwość zrobienia dziecku "bajkowego pokoju" z nalepkami i malunkami i ozdobami i wszystkimi bajerami na jakie tam kogo stać, to ...czemu nie?
Na pewno dzidzi milej w otoczeniu kolorowych "stworków" niż przykładowo (w moim wypadku) w otoczeniu bordowych ciemnych ścian mojego salonu lub czerwonego krwistego koloru sypialni .

Nie no, to my też zrobimy mu taki pokoik, tylko że jak podrośnie do tego, nie od razu, jak będzie noworodkiem i niemowlakiem, co to się tylko w mamę wpatruje (widzę po niemowlaku koleżanki) Zresztą u nas na początku będzie spał nocą w naszej sypialni, a w dzień będzie z mną w salonie, nie chcę go zostawiać samego w jego pokoju.
Ale jak już podrośnie, to też będzie miał kolorowo, stworkowo i wesoło Tyle teraz możliwości jest, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 09:18   #788
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
nie biorę tego serio poważnie, ale jak to mówią "lepiej z położną i tzw. u nas noworodkowymi NIE ZADZIERAJ"
bądź co bądź to pierwsze ludki z którymi Twoje dzidzi bedzie miało stycznosć

ps. co do pokoju, to ja uważam że skoro mamy takie czasy, że jest możliwość zrobienia dziecku "bajkowego pokoju" z nalepkami i malunkami i ozdobami i wszystkimi bajerami na jakie tam kogo stać, to ...czemu nie?
Na pewno dzidzi milej w otoczeniu kolorowych "stworków" niż przykładowo (w moim wypadku) w otoczeniu bordowych ciemnych ścian mojego salonu lub czerwonego krwistego koloru sypialni .
nie,no wiadomo,że nie ma co skakać do takiej baby,ale nieraz to mnie zaskakują te położne swoimi tekstami...

a co do pokoiku to pewnie czerwony i bordo mogą być dość mocne,jak na pierwszy raz


Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
A ja jeśli do 12 nie zadzwonia w srawie mojej tapety dla niuni dzwonie do nich i robie burdy... Bo dzis miały przyjechać a to skandal i podziwiam siebie ze wytrzymałam 1,5 mies ale nie mam zamiaru już czekac a pokoik chce miec juz gotowy...
wiesz co,jak paatrzę na tą sytuację,to dochodze do wniosku,że moje przejścia z allegro to mały pikuś....no dzielna jesteś ze tyle wytrzymałaś,ale jak Ci to dziś nie przyjdzie to pourywaj im głowy...
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:21   #789
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

czesc dziewczyny

jej mnie znowu pare dni nie było a tu tyle stron + nowy watek

a tak serio to wlasnie skonczyli nam szpachlowac i malowac i wiecie ile sobie policzyli za 4 dni roboty i za 2 pokoje??? 2 tysiaki! normalnie taka jestem zła że ...!! a jutro mamy jechac po meble w tym momencie tak nas scislo, ze szkoda gadac! dupki jedne nie wiedza juz ile chciec 250 zł dniówka pfff

a teraz cos o mnie
kurcze takie mam skurcze ostatnio, ze juz myslalam ze rodzic bede co noc budze tż bo wtedy mnie lapia najmocniejsze jak ide do kibelka i mowie, ze chyba rodze a on na rowne nogi co??? hehe no i tak codziennie kurcze moglo by sie to zaczac już na dobre!
a jak mi nogi spuchły kregoslup mnie boli jak leze na plecach a tam ja juz chce rodzic

nie wiem coscie pisaly przez te 21 stron, ale postaram sie co nieco nadrobic, ale wiadome raczej nie mozliwe, bo zanim bym to przeczytala wy nastukalybyscie drogie tyle

a co do Baldachimuto ja zastanawiam sie nad calym calusienkim kompleciku albo z tego kremowy
http://www.allegro.pl/item547334553_...mamo_tato.html

albo z tego Wzór numer: 227 – kratka różowa,Wzór numer: 225 – kratka kremowa sama nie wiem, bo wszystkie ladne
http://www.allegro.pl/item545488603_...ie_gratis.html

a nad łozeczko kupuje imie

acha a od dzis nie prostuje włosów stwierdziłam, ze nie niszcze juz, bo pierwsze musze zapuscic hehe mam juz po stanik a raczej dopiero a chce do pepka gdzies i kupilam nawet ten wax maseczke i szampon z rzepa seboradin podobno pszyspieszaja porost i cos tam cos zobaczymy jak dlugo wytrwam w tym postanowieniu acha i zobacze czy na miesiac wlosy beda co szybciej rosly po tych specyfikach i jak prostowac nie bede, bo sama jestem ciekawa

edit: acha najwazniejszego bym nie powiedziała no w miedzy czasie jak mnie nie bylo to wlasnie zaczelam 38 tydzien
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.



Edytowane przez Tim3Pink
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:23
Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:21   #790
betty*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Witam! Nie mam szans wszystkiego nadrobić, bo strasznie się rozpisałyście Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom
Niestety nie jest mi dane jednak z Wami tu dłużej przebywać bo od jutra idę do szpitala niestety pogorszyły mi się wyniki i muszą mi zrobić dodatkowe badania (pisałam już wcześniej chyba, że mam cholestazę ciążową) Mam jednak nadzieje, że będą na tyle dobre, że nie będę musiała wcześniej rodzić,zostały mi jeszcze 3 tygodnie więc trzymajcie kciuki, żeby moja mała jeszcze mogła sobie w brzuszku posiedzieć. Dzisiaj jeszcze jadę na ostatni egzamin i mam nadzieje, że uda mi się go pozytywnie załatwić!
Może uda mi się jeszcze wieczorkiem do Was zajrzeć. Pozdrawiam
betty* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:23   #791
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
no, tylko on wczoraj nie przyjechal tylko dzis!! I bylam ubrana Zrobilam slodkie oczka i ublagalam go zeby mi wniosl pudlo po schodach a nie zostawil na dole w przedsionku Ja bym nie wytrzymala do popoludnia a sama po tych stromych schodach nie wniose Wypielam brzuch i zrobilam ozy jak kot ze Shreka...strasznie sie ze mnie smial ale wniosl



A z tym wozkiem to przegielismy, bo mielismy tak dosc tego ze nie mozemy sie zdecydowac, ze kupilismy pierwszy jak zobaczylismy w sklepie (Britax jakis tam) i w miare nam odpowiadal, tylko w internecie pojawil sie nowy model z tego roku przystosowany dla noworodkow i zamowilismy wlasnie taki...nawet juz nie wiem jak on dokladanie wyglada wiec ide go skladac bo jakby co to odesle A chlop mnie wtedy ukatrupi bo wrocimy do punktu wyjscia

e to mało dziś było atrakcji z kurierem,a liczyłam na jakąś małą pikanterię

jak złożysz wózek to cyknij jakąś fotkę,może 5 fotek i wrzuć,to koleżanki popodziwiają
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 09:25   #792
agatka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 269
GG do agatka20
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cześć Dziewczynki nie dam rady Was nardobić Przeczytałam tylko bierzącą stronę. Może później poczytam więcej.
Dopadło mnie choróbsko Nie czuję się najgorzej, ale wiecie jak to jest zawsze z chorobą. Całe szczęście nie mam gorączki. Piję stodal, wapno z witC i dużo herbatek. Może mi przejdzie

Gratuluję nowym mamusiom Sznapi i Siji

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
hej, tak pomyślałam, ze sie przyłącze. termin mam na 8 kwietnia, ale w niego nie wierze, ubzduralam sobie, ze na pewno mały wykluje sie w marcu no max na Prima Aprilis. Do piatku pracowałam, więc nie miałam czasu na głupoty teraz 2 dzień na L4 i zaczyna mi walić w dekiel. Zrobiłam 2 listy zakupów dla mnie i dla dziecka do szpitala i czekam na TZta az zabierze nas po pracy do sklepu( ja już sie nie mieszcze z paltocikiem za kierownicą). Plan jest taki, zeby spakować sie do końca lutego i dalej nie wiem co, chyba siąde i bede czekać na poród Chyba, że brzuch mnie przeciazy i będe czekać na leząco. Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
mam pytanie, ma któraś jakiś dobry sprawdzony pzrepis na pączki?
http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=4679
To są oponki, przepyszne polecam

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a jak ja codziennie czuję z innej strony
tzn jak śpię w nocy więcej na prawym to on później mi wypycha po prawej stronie nóżki a jak śpię na lewej - to z lewej
Ja mam tak samo


Masako Witam nową mamusię
agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:25   #793
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Dlatego ja zamierzam ozdobić jedną ścianę sypialni i założyć na łóżeczko baldachimek coby było ciekawiej dla małej (i wkurza mnie że te .....baldachimy mają wzorki od zewnątrz! to dla kogo te wzorki dla mnie? ja nie potrzebuje!!!)
no i mam taki jasny fioletowy pokoik i to będzie królestwo mojej niuni ozdobione chyba (kiedyś a moze juz niedługo) bardzo bardzo bardzo

ps. ja też marzę o porodzie tak 5-10 dni przed terminem i tez się boję że złośliwie los spłata figla i przenoszę
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:29   #794
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

acha a od dzis nie prostuje włosów stwierdziłam, ze nie niszcze juz, bo pierwsze musze zapuscic hehe mam juz po stanik

już się przyzywcaiłam Tim3Pink,że nas regularnie zostawiasz....jak tam Twoje tipsy,zdjęłaś?? faktycznie sporo sobie kolesie wzięli za ten remoncik a te produkty to pamagają chyba na szybszy wzrost ale włosów na nogach nie złość się,ale to jest marketingowa ściemy z tym porostem,co nie znaczy,że jak użyjesz tych środków i odstawidz prostownicę to nie polepszą się włosy.Na pewno poprawi się ich jakość,tym bardziej,że Ty rozjaśniasz włosy i na pewno nie są tak idealne jak naturalne,a do tego prosotwnica dasz im chwilę spokoju i będzie super,a jak przyjdzie dziecko,to czas będzie tak zapiepszał,że nie zauważysz kiedy włoski urosną Ci do pasa

Cytat:
Napisane przez betty* Pokaż wiadomość
Witam! Nie mam szans wszystkiego nadrobić, bo strasznie się rozpisałyście Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom
Niestety nie jest mi dane jednak z Wami tu dłużej przebywać bo od jutra idę do szpitala niestety pogorszyły mi się wyniki i muszą mi zrobić dodatkowe badania (pisałam już wcześniej chyba, że mam cholestazę ciążową) Mam jednak nadzieje, że będą na tyle dobre, że nie będę musiała wcześniej rodzić,zostały mi jeszcze 3 tygodnie więc trzymajcie kciuki, żeby moja mała jeszcze mogła sobie w brzuszku posiedzieć. Dzisiaj jeszcze jadę na ostatni egzamin i mam nadzieje, że uda mi się go pozytywnie załatwić!
Betty żabko,trzymamy na pewno będzie dobrze,a Ty już jesteś w tak dalekiej ciąży że nie masz się już o co martwić
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:31   #795
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Sznapi i Sija GRATULACJE !!!
ale wam dobrze!!!!
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:32   #796
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

dzien dobry i pomocyp roszę się nie śmiać
Co ja miałam za koszmarną noc, a godzina 5 rano to mi w pamięci zostanie długo!!!!!!!!!
Nie wiem co mi się stało
O 5 obudziło mnie coś mokrego....i do teraz nie wiem czy ja się posikałam no dobra popusciłam czy to były wody płodowe.Czy jakoś to można sprawdzić??????????Bosz.. ..ale mi głupio
Obudziłam się natychmiast jak zrobiło mi się mokro, na prześcieradle był ślad jakby wylana może szklanka czegoś, po nogach mi kapało, ale już ze mnie nie leciało
pobiegłam do wc, z jednym okiem otwartym i pamiętam że strasznie mi się siku chciało, więc sobie sikałam i znów było dużo śluzu jak co rano.....Co mi się stało???????????Zaraz się zapadnę pod ziemie:cry ::cry :
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:34
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:33   #797
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Co do depilacji to ja daję rady
paszki depilatorem, nóżki też (od biedy pojadę maszynką nad wanną)
a tzw. bikini ostatnio pobiłam mistrzostwo chyba
i kremem do depilacji się wysmarowałam i po 15 minutach prysznic i
Mąż zachwycony

MONIX ZADZWOŃ DO GINA
A NAJLEPIEJ JEDŹ DO SZPITALA I NIE PANIKUJ
panika najgorsza rzecz!!!!

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:50
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:36   #798
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

justynko no wlasnie na tych produktach nie pisze, ze one przyspieszaja porost tylko, ze poprawiaja kondycje a ze przyspieszaja porost to tyle sie naczytalam o tym na forum, ze pomyslalam sprobuje i zobaczymy a co do prostownicy to wlasnie mi fryzjerki mowia, ze mam swietna kondycje wlosow, ale chodzi o sam fakt ze jak mam z prostownica dobra kondycje to jaki bedzie efekt bez niej hehe nooo mam nadzieje, ze czas tak bedzie zapiepszal jak mowisz przynajmniej na poczatku, bo potem juz moze zwolnic, bo chcialabym widziec stopniowo jak sie starzeje a nie w ktorys dzien patrze w lustro a tu takie zmarchy

edit: monix chyba rodzisz hehe ty dzwon do gina ;p
a justynko tipsy zdjełam hehe a tak mi szkoda ich było
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.



Edytowane przez Tim3Pink
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:41
Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:47   #799
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Właśnie mi mama powiedziała, że jak odchodzą wody płodowe to podobno żółłtawe ślady zostawiają np na prześcieradle i to widać, mi tu nic nie widać. Tel do gina nie mam, wszędzie daleko, a nie chce Tż z pracy wyrywać....Może poczekam grzecznie co będzie się dalej działo, dzidzia prawie się nie rusza, brzuch twardy jak skała(jak codzien)....nawet nie chce myśleć, że to mógł być mocz, bo to by znaczyło, że ja nad swoim ciałem już nie panuje
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 09:47   #800
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

jej mnie znowu pare dni nie było a tu tyle stron + nowy watek

a tak serio to wlasnie skonczyli nam szpachlowac i malowac i wiecie ile sobie policzyli za 4 dni roboty i za 2 pokoje??? 2 tysiaki! normalnie taka jestem zła że ...!! a jutro mamy jechac po meble w tym momencie tak nas scislo, ze szkoda gadac! dupki jedne nie wiedza juz ile chciec 250 zł dniówka pfff

a teraz cos o mnie
kurcze takie mam skurcze ostatnio, ze juz myslalam ze rodzic bede co noc budze tż bo wtedy mnie lapia najmocniejsze jak ide do kibelka i mowie, ze chyba rodze a on na rowne nogi co??? hehe no i tak codziennie kurcze moglo by sie to zaczac już na dobre!
a jak mi nogi spuchły kregoslup mnie boli jak leze na plecach a tam ja juz chce rodzic

nie wiem coscie pisaly przez te 21 stron, ale postaram sie co nieco nadrobic, ale wiadome raczej nie mozliwe, bo zanim bym to przeczytala wy nastukalybyscie drogie tyle

a co do Baldachimuto ja zastanawiam sie nad calym calusienkim kompleciku albo z tego kremowy
http://www.allegro.pl/item547334553_...mamo_tato.html

albo z tego Wzór numer: 227 – kratka różowa,Wzór numer: 225 – kratka kremowa sama nie wiem, bo wszystkie ladne
http://www.allegro.pl/item545488603_...ie_gratis.html

a nad łozeczko kupuje imie

acha a od dzis nie prostuje włosów stwierdziłam, ze nie niszcze juz, bo pierwsze musze zapuscic hehe mam juz po stanik a raczej dopiero a chce do pepka gdzies i kupilam nawet ten wax maseczke i szampon z rzepa seboradin podobno pszyspieszaja porost i cos tam cos zobaczymy jak dlugo wytrwam w tym postanowieniu acha i zobacze czy na miesiac wlosy beda co szybciej rosly po tych specyfikach i jak prostowac nie bede, bo sama jestem ciekawa

edit: acha najwazniejszego bym nie powiedziała no w miedzy czasie jak mnie nie bylo to wlasnie zaczelam 38 tydzien
No juz chciałam do Ciebie pisać czy może malutka juz jest z tobą...
Ja raczej kupie biały baldachim
Co do włosow to dobra jest odżywka WAX polecaja ja nawet po chemioterapi bo przyspiesza porost...
Monix lepej jedz na porodówke....
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:51   #801
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

hihi no amazonka ja chcialam wszystko biale kupic
ale stwierdzilam, ze posciel sie bedzie brudzic
a balchadim super wyglada bialy wiec tez mam zamiar kupic tylko chce pierwsze taki zestaw a potem wlasnie bede dokladac bialy na zmiane
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:55   #802
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
hihi no amazonka ja chcialam wszystko biale kupic
ale stwierdzilam, ze posciel sie bedzie brudzic
a balchadim super wyglada bialy wiec tez mam zamiar kupic tylko chce pierwsze taki zestaw a potem wlasnie bede dokladac bialy na zmiane
No pościele kolorowe ale baldachim biały bo taki uniwersalny
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:56   #803
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Monix
a na kiedy masz termi dokładnie?
Każdy ma wody płodowe żółte? Czy tam żółtawe?
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:01   #804
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

tak tak dokładnie amazonka
a lozeczko juz macie? jaki kolorek ?
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:02   #805
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Monix
a na kiedy masz termi dokładnie?
Każdy ma wody płodowe żółte? Czy tam żółtawe?
Pojęcia nie mam:-(
Idę z mama do ginekologicznego szpitala, zeby to sprawdzic....niechce w nim rodzic wiec mam nadzieje ze mnie puszcza w razie czego do innego!
Prosze trzymac kciuki!Jesli mnie dlugo nie bedzie to znaczy ze zostałam: mdleje:
Termin mam na 4 marzec....
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:04   #806
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Monix bidulo trzymamy kciuki powodzenia
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:11   #807
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

No więc aż tak źle nie było tylko 6 stron gaduły

Amazonia śliczny awatarek
Buziaczek, co do tej poduchy, to chyba nie jest najlepszy pomysł, może spróbuj podłożyć złożony ręcznik, albo kocyk pod materacyk??? Zawsze to podniesie lekko materacyk do góry... albo podłóż coś pod nóżki łóżeczka ???
Alkamor, co do tej skóry - to fakt, ja jestem przezroczysta niestety przy anemii podobno normalne.... a że żyły mi widać spod skóry na skroniach, to wiele osób mnie pyta, skąd mam sińce. Och co ja bym zrobiła bez solarium.... o sińcach pod oczami nie wspomną - ale tu to korektor jest rewelacyjny
O i wiedzę Memi się pojawiła, a miała dopiero po porodzie się pojawić
I zgadzam się w 100% że leżenie na brzuszku jest bardzo dobre dla dzidziusiów a że tego nie lubią to już inna sprawa
Cocci widzę, że dziewczyny już męczą młodszą siostrę
Anvi co do zdjęcia tej Venus - to nie Twoja podobizna, a moja sama robiłam wieczorem, przed lustrem a może my bliźniaczki rozdzielone we wczesnym niemowlęctwie, co?
I co ubrałaś się a kurier nie przyjechał, co???
Gabriella ja myślałam, że to Twoje drugie kolano, jak spojrzałam pierwszy raz na to zdjęcie
Memi co do dołków ciążowych - to ja cosik o tym wiem. Niestety. Mój mąż powiedział, że jak nie przestanę płakać to on wychodzi z domu Bo nie potrafiłam sensownego powodu płaczu podać.... Ale jakoś pomalutku wracam do lepsiejszej formy
I następna z Mnóóóóóóstwem czasu, jak Emilka
Wiolka doby ten tekst, ale się uśmiałam
Kizia a jak wygląda artystyczne golenie
Rudalbn trzymam kciuki, żeby Ci męża na miejscu zostawili
Cocci fajna bryczka, a z ta folia to faktycznie masz rację, lekko skomplikowana jest, ja tez nie wiedziałam, za pierwszym razem jak założyć a Ty dodatkowo masz podwójny wózek
Emzeta przepraszam ale nie mogę jaki dobry uzytek z tych katalogow zrobiłas pierwsze słysze, ale musisz to koniecznie opatentować
Przepraszam, ale wizja tych katalogów mnie jakos tak rozbawiła.... ale z drugiej strony, to dobrze, że mały juz tak duzo nie ulewa.... każda mama musi znaleźć swój własny złoty środek...
SoNeRa gratulacje z okazji rocznicy :piejmy:
Raspberry dziekuję, że słowa dotrzymałas i dziewczynki upilnowałaś żeby za duzo nie naskrobały
A synka, no cóż, wymeczyli bo musieli... mam nadzieję, że pierwszy i oststni raz...
Dabbek, widzę też mnieniła awatarek ładniutki A co do ruchów dziecka, to wiesz, każde dzieciątko jest praktycznie inaczej ułozone, ale jak cujesz cos na górze pod żebrami, to najprawdopodobniej jest to pupcia albo nózka
SoNeRa fajnie, że z babcią nie jest aż tak źle jak mysleliście, kciukasy pomogły
A ten kasting jest po prostu rewelacyjny
Justynka biedna jak Ty przezyłaś takie katrogi - prawie cały dzień bez wizażu???
Anadun film pierwsza klasa...

Zabieram się za następne strony
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:12   #808
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

dziewczynki witam Was wieczorkiem napisze wiecej co u nas.... bywa ostatnio ciezko ale teraz w pracy jestem wiec nie moge za dlugo ...mam tylko do Anvi pytanko...ktory dokladnie britax kupiliscie>???? bo mysmy sie tez zastanawiali i z jakiej stronki ??? i za ile jesli mozna spytac one chyba kolo 580 funciakow chodza... czekam na info...i zmykam szef nadchodzi aaaaaaaaa!
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:16   #809
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
tak tak dokładnie amazonka
a lozeczko juz macie? jaki kolorek ?
Łóżeczko i mebelki kupiliśmy sosnowe czyli jasniutkie.
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:22   #810
astrzyk
Raczkowanie
 
Avatar astrzyk
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 289
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Cocci
Dziewczyny ja byłam wczoraj u tej "świeżej mamy" i ona mi powiedziała "zapamiętaj z której strony czujesz rączki i nóżki, bo położne pytają" ale po co to nie wie bo mówi, że ona jakoś nie wiedziała gdzie czuła bardziej ruchy rąk i nóg i jak odpowiedziała, że nie wie to niby położna wzruszyła ramionami i powiedziała
JA CHCIAŁAM POMÓC ALE SKORO PANI NIE WIE .
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A w czym to niby ma pomóc???
No ale przecież przy przyjmowaniu do szpitala robioą kontrolne usg, no to chyba opiszą ułożenie płodu. Robią? Buziaczek Emzeta? Jak rodziłam Pawła to mi robili. Zresztą w książeczce ciąży mój gin też zaznaczył jak jest dziecko ułożone.

A mi od jutra zaczyna się 9 miesiąc, ale rodzić będę dopiero jak skończy się zima, a przynajmniej skończy się śnieg. Tak sobie postanowiłyśmy z córcią , więc może podeśle mi któraś z wyszywających jakiś mocny ścieg do zaszycia fredki
astrzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.