Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-30, 13:40   #1861
Georgia1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje dla Ciebie i buziaczki dla Maleństwa
Georgia1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:01   #1862
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Gratulacje

Wiecie co, kolejne ogłoszenia porodów strasznie mnie dołują.
Został mi tydzien do TP i co, i nico :/
Boje sie, ze przenosze, jak moja mama. Moją siostrę, pierworodną prawie 3 tygodnie
ja jak widzę, że któraś urodziła to sobie zadaje pytanie kiedy ja bo baaaardzo bym już chciała

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje maleństwa

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mnie w szpitalu nie pytali, sama z ginem na wizycie popołogowej rozmawiałam o tym. Ja jestem praktycznie zdecydowana na spiralę, ale na hormonalną, nie miedzianą. Miedziana nie chroni przed pozamaciczną no i niezbyt mi "moralnie" odpowiada jej działanie, wolę hormonalną. Tabletek nie chcę, ja już zamykam fabrykę, więc chcę coś długoterminowego.
ja bym chciała tabletki bo gdzieś za 2 lata planujemy drugie

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
virginia pisalam. Poród naturalny, indukowany z zakonczeniem zabiegowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też bym chciała sn
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:13   #1863
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:14   #1864
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość

Nie dziekuje
Mam wrazenie ze u Ciebie sie wiecej dzieje w brzuchu niz u mnie :P
nie ma za co dziękować.. tp wybił

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratuluję,ale klocuszek z Zuzieńki..

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratuluję serdecznie..chyba rzutem na taśmę jak Mała została donoszona, bo my podobny tp mamy
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:14   #1865
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:15   #1866
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

super...
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:18   #1867
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

Super w domu zawsze najlepiej!
W związku z tym ze ten temat juz jest nam bliższy niż dalszy to zadam to pytanie, na co szczepicie? Tylko obowiązkowe czy tez te dodatkowe? I obowiązkowe skojarzone czy na NFZ?
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 14:20   #1868
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja


Supeeeer ;-)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:22   #1869
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hejka, próbuję Was nadrobić ale to nie jest takie proste jak by się wydawało. Wciąż jestem dzień wstecz. Może do wieczora mi się uda?
Tinkerr gratuluję coś miałam takie przeczucie że nie odzywasz się bo rodzisz trzymam kciuki za kp
Thidien gratulacje

Florence na wsi nie ma całodobowej poczty musiałabym do Wrocławia jechać a to już mi się nie chciało.

Naczytałam się jak to niektóre z was chodzą na 5-cio km spacery więc wyciągnęłam TŻ na spacer, krótki, mamy stałą trasę ok 1,5 km. I po drodze do domu wykręciłam nogę w kostce, a potem przed samym domem jeszcze raz! Chyba mi się nic nie stało bo nie jest spuchnięta, ale boli mnie i kuleję trochę Poza tym po nocy mam popuchnięte dłonie, bolą mnie stawy w palcach, nie mogę sobie nawet butelki wody odkręcić Mała dziś pierwszy raz tak w nocy kopała że mnie zbudziła, myślałam że mi wody odejdą tak boleśnie mnie kopała. Potem śniło mi się że zrobiła mi dziurę w brzuchu i wystawiła tam rączkę aż po łokieć (komuś się już to śniło że dziecko dziurę w brzuchu zrobiło ) a ja latałam po mieście i szukałam lekarza który mi zrobi cc bo stwierdziłam że jak mam dziurę w brzuchu to już nie mogę naturalnie rodzić I ogólnie wszytko jest źle, ja chcę już rodzić!

Nimm2 mam spakowane do torby do szpitala ja jeszcze uwielbiam Skittelsy te kwaśne w zielonym opakowaniu.

Edytowane przez ziuta.
Czas edycji: 2016-07-30 o 14:34
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:33   #1870
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
współczuję..mi za to wczoraj zgaga odpuściła-to chyba rzeczywiście się nią wymieniamy..za to u mnie ból pachwin i dalszy ciąg wciskania młodej..czasem cięzko jest mi siedzieć..masakra..obstaw iam ,że u mnie też już niedługo się zacznie
Mnie pachwiny strasznie bolały przed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:40   #1871
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Super w domu zawsze najlepiej!
W związku z tym ze ten temat juz jest nam bliższy niż dalszy to zadam to pytanie, na co szczepicie? Tylko obowiązkowe czy tez te dodatkowe? I obowiązkowe skojarzone czy na NFZ?
u nas na razie wersja jest taka,że podstawowe refundowane.. muszę się wgłębić w temat dodatkowych, ze skojarzonych na dzień dzisiejszy rezygnuję..

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Hejka, próbuję Was nadrobić ale to nie jest takie proste jak by się wydawało. Wciąż jestem dzień wstecz. Może do wieczora mi się uda?
Tinkerr gratuluję coś miałam takie przeczucie że nie odzywasz się bo rodzisz trzymam kciuki za kp
Thidien gratulacje

Florence na wsi nie ma całodobowej poczty musiałabym do Wrocławia jechać a to już mi się nie chciało.

Naczytałam się jak to niektóre z was chodzą na 5-cio km spacery więc wyciągnęłam TŻ na spacer, krótki, mamy stałą trasę ok 1,5 km. I po drodze do domu wykręciłam nogę w kostce, a potem przed samym domem jeszcze raz! Chyba mi się nic nie stało bo nie jest spuchnięta, ale boli mnie i kuleję trochę Poza tym po nocy mam popuchnięte dłonie, bolą mnie stawy w palcach, nie mogę sobie nawet butelki wody odkręcić Mała dziś pierwszy raz tak w nocy kopała że mnie zbudziła, myślałam że mi wody odejdą tak boleśnie mnie kopała. Potem śniło mi się że zrobiła mi dziurę w brzuchu i wystawiła tam rączkę aż po łokieć (komuś się już to śniło że dziecko dziurę w brzuchu zrobiło ) a ja latałam po mieście i szukałam lekarza który mi zrobi cc bo stwierdziłam że jak mam dziurę w brzuchu to już nie mogę naturalnie rodzić I ogólnie wszytko jest źle, ja chcę już rodzić!

Nimm2 mam spakowane do torby do szpitala ja jeszcze uwielbiam Skittelsy te kwaśne w zielonym opakowaniu.
poszalałaś kobieto.. i sen też miałas ciekawy.. ja się cieszyłam dziś,że nie śni mi się poród, bo śniło mi się,że szłam z kotem na spacer, mijaliśmy sobie jakies psy po drodze..dwa yorki go chciały dziabnąć w ogon,ale przepędziłam, a dalej na naszej trasie spotkaliśmy capa (samca kozy), który rodził..qrwa jego mać! mówię Wam- ze mną źle

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mnie pachwiny strasznie bolały przed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czytałam,że przed porodem własnie mogą boleć..ja od dwóch dni czuję..raz jedna , raz druga.. jak rozchodzę to jest lepiej.. no ale u Ciebie to był zwiastun porodu? bo miałas indukcje czy coś się samo zaczeło, bo już nie ogarniam?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 14:44   #1872
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooooo gratulacje! jakie maleństwo

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))
super! jednak co swoje łóżko to swoje i będziecie mogli spać razem ile się da

a ja miałam przed chwilą pierwszy raz taki silny ból jak na okres... złapał i trzymał jakieś 2 minuty, ale taki silny skurczybyk że aż się popłakałam bo nie miałam co ze sobą zrobić.... na szczęście przeszło. Eh teraz będzie tylko weselej, nie?

ziuta, Piernik, co za sny! ja mam ostatnio spokój, nic mi się nie śni.. a przynajmniej nie pamiętam ale dziura w brzuchu też mi się śniła ale do rodzących koziołków jeszcze nie doszłam
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:55   #1873
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość

a ja miałam przed chwilą pierwszy raz taki silny ból jak na okres... złapał i trzymał jakieś 2 minuty, ale taki silny skurczybyk że aż się popłakałam bo nie miałam co ze sobą zrobić.... na szczęście przeszło. Eh teraz będzie tylko weselej, nie?

ziuta, Piernik, co za sny! ja mam ostatnio spokój, nic mi się nie śni.. a przynajmniej nie pamiętam ale dziura w brzuchu też mi się śniła ale do rodzących koziołków jeszcze nie doszłam
jej..to ja takich mocnych jeszcze nie miałam..ale mam takie,że czuję falę gorąco na sobie
chyba nie ma co liczyć na względny spokój patrząc po pozostałych dziewczynach..i po tym,że dziewczyny z tp z drugiej połowy sierpnia się rozpakowały już
koziołków? to był wielki, rogaty,stary cap

dziewczyny- gdzie zamawiacie książki? ja najczęściej klikałam na aros,ale nie mogę nic znaleźć dla siebie aktualnie u nich.. dajcie namiary na jakieś sklepy z niedrogimi książkami i względną przesyłką
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 15:11   #1874
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja do 2 cm rozwarcia doszłam sama. Pokrylo sie z bólem pachwin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 15:20   #1875
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Tinkerr , super
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 15:20   #1876
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Gratulacje

Wiecie co, kolejne ogłoszenia porodów strasznie mnie dołują.
Został mi tydzien do TP i co, i nico :/
Boje sie, ze przenosze, jak moja mama. Moją siostrę, pierworodną prawie 3 tygodnie
Kochana, kolejka obowiazuje
A tak seria, to kazda z nas chcialaby miec to juz za soba, ale musimy cierpliwie czekac az nasze Malenstwa beda gotowe )





Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Hejka, próbuję Was nadrobić ale to nie jest takie proste jak by się wydawało. Wciąż jestem dzień wstecz. Może do wieczora mi się uda?
Tinkerr gratuluję coś miałam takie przeczucie że nie odzywasz się bo rodzisz trzymam kciuki za kp
Thidien gratulacje

Florence na wsi nie ma całodobowej poczty musiałabym do Wrocławia jechać a to już mi się nie chciało.

Naczytałam się jak to niektóre z was chodzą na 5-cio km spacery więc wyciągnęłam TŻ na spacer, krótki, mamy stałą trasę ok 1,5 km. I po drodze do domu wykręciłam nogę w kostce, a potem przed samym domem jeszcze raz! Chyba mi się nic nie stało bo nie jest spuchnięta, ale boli mnie i kuleję trochę Poza tym po nocy mam popuchnięte dłonie, bolą mnie stawy w palcach, nie mogę sobie nawet butelki wody odkręcić Mała dziś pierwszy raz tak w nocy kopała że mnie zbudziła, myślałam że mi wody odejdą tak boleśnie mnie kopała. Potem śniło mi się że zrobiła mi dziurę w brzuchu i wystawiła tam rączkę aż po łokieć (komuś się już to śniło że dziecko dziurę w brzuchu zrobiło ) a ja latałam po mieście i szukałam lekarza który mi zrobi cc bo stwierdziłam że jak mam dziurę w brzuchu to już nie mogę naturalnie rodzić I ogólnie wszytko jest źle, ja chcę już rodzić!

Nimm2 mam spakowane do torby do szpitala ja jeszcze uwielbiam Skittelsy te kwaśne w zielonym opakowaniu.
To ja z tymi spacerami, czuje sie winna Twojej kostki wybacz!!
Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
jej..to ja takich mocnych jeszcze nie miałam..ale mam takie,że czuję falę gorąco na sobie
chyba nie ma co liczyć na względny spokój patrząc po pozostałych dziewczynach..i po tym,że dziewczyny z tp z drugiej połowy sierpnia się rozpakowały już
koziołków? to był wielki, rogaty,stary cap

dziewczyny- gdzie zamawiacie książki? ja najczęściej klikałam na aros,ale nie mogę nic znaleźć dla siebie aktualnie u nich.. dajcie namiary na jakieś sklepy z niedrogimi książkami i względną przesyłką
Ja dzis tez klikne aros, a tak polecam tez matras i tania ksiazka.

Co do szczepien to ja raczej tylko refundowane. Ale chetnie dowiem sie cos od pozostalych dziewczyn!
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 15:24   #1877
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja ze szczepień 5w1 + pneumokoki.
Myślę nad rota jeszcze. Córkę szczepilam.
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 15:28   #1878
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

LunaLov i Joasia4786, gratuluje!!!



Kurna, Mlody sie uspokoil na kilka dni, a od wczoraj ma takie adhd, ze zaraz wyskoczy gdzies kolo pepka
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 15:38   #1879
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Gratulacje:

Wiecie co, kolejne ogłoszenia porodów strasznie mnie dołują.
Został mi tydzien do TP i co, i nico :/
Boje sie, ze przenosze, jak moja mama. Moją siostrę, pierworodną prawie 3 tygodnie :

Ech, na razie staraj się nie martwić, może wcale nie będzie przenoszenia i niedługo nam tu napiszesz newsa.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

Super.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Super w domu zawsze najlepiej!
W związku z tym ze ten temat juz jest nam bliższy niż dalszy to zadam to pytanie, na co szczepicie? Tylko obowiązkowe czy tez te dodatkowe? I obowiązkowe skojarzone czy na NFZ?

Miałam się zastanawiać, porozmawiać z mężem i się nie zastanowiłam, nie porozmawiałam i jeszcze nie wiem... :P

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość

Florence na wsi nie ma całodobowej poczty musiałabym do Wrocławia jechać a to już mi się nie chciało.

Naczytałam się jak to niektóre z was chodzą na 5-cio km spacery więc wyciągnęłam TŻ na spacer, krótki, mamy stałą trasę ok 1,5 km. I po drodze do domu wykręciłam nogę w kostce, a potem przed samym domem jeszcze raz! Chyba mi się nic nie stało bo nie jest spuchnięta, ale boli mnie i kuleję trochę : Poza tym po nocy mam popuchnięte dłonie, bolą mnie stawy w palcach, nie mogę sobie nawet butelki wody odkręcić Mała dziś pierwszy raz tak w nocy kopała że mnie zbudziła, myślałam że mi wody odejdą tak boleśnie mnie kopała. Potem śniło mi się że zrobiła mi dziurę w brzuchu i wystawiła tam rączkę aż po łokieć (komuś się już to śniło że dziecko dziurę w brzuchu zrobiło a ja latałam po mieście i szukałam lekarza który mi zrobi cc bo stwierdziłam że jak mam dziurę w brzuchu to już nie mogę naturalnie rodzić : I ogólnie wszytko jest źle, ja chcę już rodzić!

Nimm2 mam spakowane do torby do szpitala ja jeszcze uwielbiam Skittelsy te kwaśne w zielonym opakowaniu.

O rety, współczuję dolegliwości po spacerze i tych powstałych tak po prostu. :/

Skittelsy też są pycha, klasyczne czerwone i zielone też.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość

a ja miałam przed chwilą pierwszy raz taki silny ból jak na okres... złapał i trzymał jakieś 2 minuty, ale taki silny skurczybyk że aż się popłakałam bo nie miałam co ze sobą zrobić.... na szczęście przeszło. Eh teraz będzie tylko weselej, nie?

To dobrze, że przeszło, ech, chyba teraz trzeba się nastawiać na tego typu wesołe zdarzenia. ;/

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

dziewczyny- gdzie zamawiacie książki? ja najczęściej klikałam na aros,ale nie mogę nic znaleźć dla siebie aktualnie u nich.. dajcie namiary na jakieś sklepy z niedrogimi książkami i względną przesyłką

Zazwyczaj szukam na lubimyczytac, tam jak nie mam koncepcji co wybrać jakoś wędruję po czyichś ocenach i półkach, i jak mnie jakaś książka zainteresuje i stwierdzam, że kupuję, to są tam oferty cenowe różnych księgarni i wybieram sobie najlepszą.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 16:02   #1880
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja ostatnio zamawiałam z poczytaj.pl, ceny były fajne, ale to były głownie książki kucharskie
No wlasnie bo ja doszłam do wniosku ze tez chce szczepić tylko refundowanymi, jakos mam takie wewnętrzne przekonanie ze bedzie to najlepsze rozwiazanie....
Ale sie zaczęłam zatanawiac czy nie jestem wyrodna matka, no bo wiecej wkłuć itd....ale widze ze wy tez tak bedziecie szczepić co mnie upewnia w moim przekonaniu
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:08   #1881
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Kciuki za żonę! Obstawiam 'synajejmeza'

Jutro czeka mnie podróż, 240km (120 w jedną stronę) i to z teściową.. Mąż będzie kierował.
Mam nadzieję że wyżej wymieniona nie podniesie mi za mocno ciśnienia
Ostatnio jakoś wypieram myśl o porodzie, jakby mnie to miało ominąć...
Zbieram się na pocztę.
skonczylam na 48 stronie i wyniku 11 do 10.
A synmojegomeza skradl moje serce. Od dawna mowilam o nim dziecko swojego ojca. Czytam dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:23   #1882
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość

Kurna, Mlody sie uspokoil na kilka dni, a od wczoraj ma takie adhd, ze zaraz wyskoczy gdzies kolo pepka
Mój od 15 minut tak daje mi popalić ze zaraz chyba noge wystawi
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:27   #1883
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
dziewczyny- gdzie zamawiacie książki? ja najczęściej klikałam na aros,ale nie mogę nic znaleźć dla siebie aktualnie u nich.. dajcie namiary na jakieś sklepy z niedrogimi książkami i względną przesyłką
tam gdzie promocja akurat jest znak często kusi, a promocji szukam tu: https://www.pepper.pl/

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Mój od 15 minut tak daje mi popalić ze zaraz chyba noge wystawi
mój tak miał wczoraj... normalnie wszystkimi kończynami w jedno miejsce, aż bolało! poprosiłam TŻ żeby rękę przyłożył bo z reguły to pomaga synka uspokoić ale... nic z tego za to TŻ był przerażony bo jeszcze nie czuł takich mocnych kopnięć! i tylko pytał "on tak często...?" z taką współczującą miną, kochany
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:37   #1884
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

dzięki dziewczyny za namiary na wszystkie sklepy..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:40   #1885
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Udało nam się w końcu mieć sesję I na dodatek podesłała mi fotografka kilka zdjęć. I wy tu rozpakowane niektóre, a ja się pochwalę brzuszkiem jeszcze
Śliczna sesja!

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
U mnie skurczy zero, a przynajmniej ja zadnych nie czuje, nawet zadnych przepowiadaczy itd :/ i praktycznie zadnych dolegliwości nie mam (odpukać) oprocz rosnącego brzucha. Czy na was tez sie wszyscy patrzą jak idziecie ulicą? Czy tylko ja mam takie wrażenie/schizy? Bo mam wrażenie ze prawie każdy sie gapi ma moj brzuch, az mnie to zaczyna wkurzac!
Dzis przekroczyłam 10 kg na plusie, mam Dokaldnie 10,5 kg :/ także pewnie do 12 kg dobije...
Też nie czuję żadnych skurczy...
I też się na mnie dziwnie gapią. Ale tylko na ulicy. W sklepach i komunikacji robię się przezroczysta
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to stawiam dziś Picollo z okazji moich imienin!
Najlepszego!

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Tutaj mamy swoją pielęgniarkę do dziecka i pielęgniarkę dla siebie. Taka poporodowa.
I ta od dziecka przychodzi na każde zawołanie i przystawia.
Widzę, ze ta jedna dziewczyna ma duży problem z KP i ta nursery midwife spędza u niej bardzo duzo czasu. Fajne to jest.
Mój problem sie juz skonczyl.
Juz potrafię go przystawić wiec jest mi o wiele łatwiej bo mleko mam. Choc dzisiaj on wisi na cycu cześciej.

Za to mój cyc nie chce byc odkładany do łóżka i najlepiej spałby na mnie. W nocy po karmieniu zabrali mi go na 3 godziny bym sie mogła przespać. Potrzebna mi taka położna do domu




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------




Ja nie odkładam bo bym sie nalatala. W domu TZ bedzie odkładać. Bo blizna mnie ciągnie a jeszcze gazy męczą i jest tragedia


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Super, że udało Ci się poradzić z KP.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
W teorii mamy polozna dopisana do sali.
Wczoran przyszla wieczorem ze ma go odlozyc bo nie moge z nim spac. To jej mówię ze ibw właściwie spi jak jest blisko.
P: Do czego go pani przyzwyczaja??!!
Ja: To mówię ze nam tak wygodniej i ja mogę odpocząć trochę. I je na lezaco jakby co. A za mna 4 nieprzespane noce.
P: i tak juz będzie. A co Pani myśli?
Ja: Że w domu go oddam i sie przespie ze 2h.
P: a komu go pani odda? To pani dziecko. Do domu dziecka go pani odda??
Ja: ojca ma. I ojciec moze sie nim zająć
Po tym chyba wyszła.
Tak mnie wkurzala ze ręce opadają. Pilnowabie dziecka przez ojca po jedzeniu doboddabia do domu dziecka porównać. Wczoraj mąż pilnował jak go akrmilam, bo ja odjezdzam co chwilę, zeby nu pierś noska nie zatykala, potem sie wytulili ze 2h. Ja pospalam i jakoś było. A ta ni tekstami i domu dziecka.

W ciąży miałam gdzies takie komentarze i tutaj też mam. Ale aż nnie trafia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
omg. Jak tak można się odezwać do drugiego człowieka w ogóle? Zero szacunku.

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również gratuluję!!!


TŻ w końcu zamontował karnisze w sypialniach W końcu! Jutro teściowie dowiozą firanki i będzie gites. ;D Okazało się, że te firanki, co kupili na nasz ślub (błogosławieństwo było u nich), ściągnęli, żeby koty nie pozaciągały i im tak ich szkoda, że nam oddają
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:47   #1886
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Idziemy do domu!))




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja


Fajnie co u siebie to u siebie


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 16:52   #1887
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
skonczylam na 48 stronie i wyniku 11 do 10.
A synmojegomeza skradl moje serce. Od dawna mowilam o nim dziecko swojego ojca. Czytam dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz znac jak Bobo bedzie mial na imie?
Z jaka waga i dlugoscio sie urodzil???

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 17:50   #1888
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to stawiam dziś Picollo z okazji moich imienin!
Sto lat!

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Witam w 38+0 tc


Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
29.07 o godz 19.01 po 19 godzinach na swiat przyszla Zuzia przez cc.
3700gram 56cm <3
Wow gratulacje

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Melduję, że Maja jest już po tej stronie brzuszka. 47 cm i 2390g urodziła się o 7:50 mam problemy z netem wiec odezwę się później; )
Również gratulacje
Sypią się porody jak z worka

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
u nas na razie wersja jest taka,że podstawowe refundowane.. muszę się wgłębić w temat dodatkowych, ze skojarzonych na dzień dzisiejszy rezygnuję..

poszalałaś kobieto.. i sen też miałas ciekawy.. ja się cieszyłam dziś,że nie śni mi się poród, bo śniło mi się,że szłam z kotem na spacer, mijaliśmy sobie jakies psy po drodze..dwa yorki go chciały dziabnąć w ogon,ale przepędziłam, a dalej na naszej trasie spotkaliśmy capa (samca kozy), który rodził..qrwa jego mać! mówię Wam- ze mną źle


Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
To ja z tymi spacerami, czuje sie winna Twojej kostki wybacz!!

Co do szczepien to ja raczej tylko refundowane. Ale chetnie dowiem sie cos od pozostalych dziewczyn!
Ej, to nie twoja wina że kaleka (czyli ja) nie potrafi chodzić

Origa - super fotki
zonamojegomeza a co to kogo obchodzi z kim i jak chcesz spać, takie komentarze to niech sobie baba w pięty wsadzi, będzie wyższa

Zły dzień niestety się nie skończył, tż posmarował mi kostkę Altacetem i zabandażował i po ok 10 min poczułam jakby mi stopę ktoś wrzątkiem oblał ! Poszłam zmyć to dziadostwo! nigdy nie miałam takiej reakcji na altacet. A wrzątkiem też się oblałam tylko w rękę Bosze, niech się ten dzień skończy!
Co do szczepień to na sr mówili że pneumokoki i meningokoki warto rozważyć, a rotawirusy można odpuścić. Ale sama jeszcze się nie zagłębiałam w temat. Może ktoś ma więcej info na ten temat, chętnie się dowiem.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 17:53   #1889
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Sto lat!





Wow gratulacje


Również gratulacje
Sypią się porody jak z worka





Ej, to nie twoja wina że kaleka (czyli ja) nie potrafi chodzić

Origa - super fotki
zonamojegomeza a co to kogo obchodzi z kim i jak chcesz spać, takie komentarze to niech sobie baba w pięty wsadzi, będzie wyższa

Zły dzień niestety się nie skończył, tż posmarował mi kostkę Altacetem i zabandażował i po ok 10 min poczułam jakby mi stopę ktoś wrzątkiem oblał ! Poszłam zmyć to dziadostwo! nigdy nie miałam takiej reakcji na altacet. A wrzątkiem też się oblałam tylko w rękę Bosze, niech się ten dzień skończy!
Co do szczepień to na sr mówili że pneumokoki i meningokoki warto rozważyć, a rotawirusy można odpuścić. Ale sama jeszcze się nie zagłębiałam w temat. Może ktoś ma więcej info na ten temat, chętnie się dowiem.
a pneumo nie mają być refundowane dla wszystkich dzieci od stycznia 2017?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 18:09   #1890
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Franek Bobo 27.07.16 15.25 3100g 52cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.