wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-21, 23:23   #1
amyleia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 10

wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?


Hej witam wszystkie uczestniczki forów ró¿norakich chcia³abym przedyskutowaæ co¶ co siedzi w mojej g³owie od zesz³ego tygodnia.......... moja kole¿anka ma znajom±, która udowodni³a jej prawdziwo¶æ horoskopów. W jej poprzedniej pracy powiedzia³a jej dok³adnie kogo nie bêdzie lubiæ... i to wszystko mia³o zwi±zek z jej znakiem zodiaku i z tym jaki znak ma ta druga osoba... kiedy rozmawia³y¶my zgad³a mój znak zodiaku za 4 razem (mo¿e niezbyt imponuj±co) i pó¼niej wyliczy³a mi cechy mojego znaku zodiaku. Wiêkszo¶æ rzeczy siê zgadza³a... i najlepsze jest to, ¿e zaczerpnê³a tê wiedzê z obserwacji ludzi z identycznym znakiem zodiaku jak ja mam dlatego w³a¶nie zaczê³am w to wierzyæ, ¿e to, kiedy siê urodzili¶my ma jaki¶ zwi±zek z naszym charakterem jak wy uwa¿acie? (ma³a pro¶ba do moderatorki proszê zmieniæ tytu³ na "wp³yw znaku zodiaku na charakter cz³owieka")Czekam na wasze opinie pozdrawiam

Edytowane przez amyleia87
Czas edycji: 2009-02-21 o 23:31
amyleia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-21, 23:31   #2
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk ;)
Wiadomo¶ci: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Szczerze to wierze.
Naj³atwiej to zaobserwowac u skorpionów.
Przynajmniej w moim otoczeniu wszystkie skorpiony s± porywcze, honorowe, m¶ciwe, nieufne, zazdrosne.
__________________
"Najprzebieglejszy mê¿czyzna nie dorówna w fa³szu najszczerszej kobiecie."
"Je¶li siê chce, by mê¿czyzna czy ch³opiec po¿±da³ danej rzeczy, nale¿y j± jedynie uczyniæ trudno osi±galn±."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-21, 23:31   #3
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 3 378
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez amyleia87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej witam wszystkie uczestniczki forów ró¿norakich chcia³abym przedyskutowaæ co¶ co siedzi w mojej g³owie od zesz³ego tygodnia.......... moja kole¿anka ma znajom±, która udowodni³a jej prawdziwo¶æ horoskopów. W jej poprzedniej pracy powiedzia³a jej dok³adnie kogo nie bêdzie lubiæ... i to wszystko mia³o zwi±zek z jej znakiem zodiaku i z tym jaki znak ma ta druga osoba... kiedy rozmawia³y¶my zgad³a mój znak zodiaku za 4 razem (mo¿e niezbyt imponuj±co) i pó¼niej wyliczy³a mi cechy mojego znaku zodiaku. Wiêkszo¶æ rzeczy siê zgadza³a... i najlepsze jest to, ¿e zaczerpnê³a tê wiedzê z obserwacji ludzi z identycznym znakiem zodiaku jak ja mam dlatego w³a¶nie zaczê³am w to wierzyæ, ¿e to, kiedy siê urodzili¶my ma jaki¶ zwi±zek z naszym charakterem jak wy uwa¿acie? Czekam na wasze opinie pozdrawiam
wow. no rzeczywi¶cie.
Alvesta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-21, 23:37   #4
amyleia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Ja mam ch³opaka Skorpiona, jest spokojny, ale skryty, wszystko chowa w sobie, ale pó¼niej wszystko wywala na wierzch.............. broñ Bo¿e nie bierzcie sie za ch³opaka Wagê- taki nie wie czego chce, nie dotrzymuje obietnic, ogólnie lubi siê zabawiæ i raczej przyszlo¶æ z nim niepewna.........
amyleia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 00:00   #5
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

A ja wam dam jeszcze jeden ciekawy przyk³ad: moj± kole¿ankê:
Ona potrafi oceniæ w jakim miesi±cu kto¶ jest urodzony. Bardzo rzadko siê myli, a jak ju¿ to tylko o 1 miesi±c

Sama dok³adnie nie wie jak to robi, ale jako¶ ocenia energiê danego cz³owieka.
Mnie okre¶li³a, ¿e jestem "gasn±cym latem" tzn wrze¶niem i mia³± racjê
Okre¶lenie to oznacza, ¿e ja poprostu staram sie "³apaæ ostatnie promyki s³oñca", jeszcze maksymalnie wykorzystaæ to dobre, co siê ju¿ koñczy...

Tak mi to t³umaczy³a. Ja zrozumia³am, ale nie wiem, czy uda³o mi siê to wam przekazaæ tak jak ona mi

Wracaj±c do w±tku, to miesi±ce s± przyporz±dkowane danemu znakowi zodiaku, wiêc mo¿e chodzi o t± energiê
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 00:06   #6
amyleia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Kurczê Kasiu, o tym nie s³ysza³am jeszcze...... ale ja od niedawna w tym siedzê, wiêc......... w ka¿dym razie ja jako Kozioro¿ec dobrze czujê siê w partnerstwie czy kole¿eñstwie ze skorpionami....... i to siê potwierdza... dogadujê sie z ch³opakiem, jego bratem- obaj Skorpiony... mam najlepsz± kumpelê- Skorpiona......... napiszcie mi o waszych do¶iwadczeniach w bli¿szych relacjach z poszczególnymi znakami zodiaku......... pozdro

Edytowane przez amyleia87
Czas edycji: 2009-02-22 o 00:07
amyleia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 00:09   #7
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

A tak z ciekawo¶ci, to ja jestem pann±, a mój T¯ bli¼niakami.
To dobre po³±czenie?

Wiem ¿e sa takie "wykresy" na których jest zaznaczone kto do kogo pasuje, a kto nie...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 00:11   #8
amyleia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

No no no panna jest bardzo dobrym znakiem, ale s³ysza³am ¿e potrafi byæ niezwykle fa³szywa.... ale to nie w twoim przypadku Kasiu, nie martw siê;p;p;p Kozioro¿ec te¿ jest wredny, a czy ja taka jestem??
amyleia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 00:16   #9
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

to ¼le s³ysza³a¶, bo panna nie jest fa³szywa, tylko m¶ciwa

Podpadnij mi kiedy¶, to siê przekonasz
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 00:24   #10
amyleia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Dobra do¶æ prywaty;p;p wiêc dziewczyny, czy macie jakie¶ do¶wiadczenia z kontaktami z innymi znakami zodiaku i jak one przebiega³y??????

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

wolê ci nie podpadaæ Kasiu....... chocia¿ te zaciek³e walki w tesco o klienta to by³y wojny;] pamiêtasz?
amyleia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 00:25   #11
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

w³±¶nie dosta³am to na priva, ale chyba mia³o byæ tutaj
Cytat:
PANNA - BLI¬NIÊTA

Oboje kochaj± d³ugie rozmowy i t³umy go¶ci, ale te¿ k³óc± siê o rachunek telefoniczny.
Przygoda nie poci±ga ¿adnego z tych nerwowych typów.
Za to ogromnie lubi± wycieczki w ciekawe miejsca.
Oboje przepe³nia seks, je¶li s± w nastroju, ale jak sprawiæ, by ich dobry nastrój przypad³ na te same dni.
Panna i Bli¼niêta to para wspania³ych przyjació³.
dziêki
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 06:00   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez amyleia87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej witam wszystkie uczestniczki forów ró¿norakich chcia³abym przedyskutowaæ co¶ co siedzi w mojej g³owie od zesz³ego tygodnia.......... moja kole¿anka ma znajom±, która udowodni³a jej prawdziwo¶æ horoskopów.
Ciekawe jak to zrobila

Cytat:
Napisane przez amyleia87 Poka¿ wiadomo¶æ
W jej poprzedniej pracy powiedzia³a jej dok³adnie kogo nie bêdzie lubiæ... i to wszystko mia³o zwi±zek z jej znakiem zodiaku i z tym jaki znak ma ta druga osoba... kiedy rozmawia³y¶my zgad³a mój znak zodiaku za 4 razem (mo¿e niezbyt imponuj±co) i pó¼niej wyliczy³a mi cechy mojego znaku zodiaku.
Wow, to sie faktycznie nie myli.

Cytat:
Napisane przez amyleia87 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêkszo¶æ rzeczy siê zgadza³a... i najlepsze jest to, ¿e zaczerpnê³a tê wiedzê z obserwacji ludzi z identycznym znakiem zodiaku jak ja mam dlatego w³a¶nie zaczê³am w to wierzyæ, ¿e to, kiedy siê urodzili¶my ma jaki¶ zwi±zek z naszym charakterem jak wy uwa¿acie? (ma³a pro¶ba do moderatorki proszê zmieniæ tytu³ na "wp³yw znaku zodiaku na charakter cz³owieka")Czekam na wasze opinie pozdrawiam
A mniejszosc rzeczy? Czy to naprawde takie dziwne, ze wymieniajac kilkanascie cech jest duza szansa, ze sie z czescia trafi, a na reszte sie nie zwroci uwagi?

Jak dla mnie to gusla i tyle.
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 07:02   #13
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 284
GG do IngridR
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Absolutnie nie wierzê w horoskopy!
Mam kumpelê urodzon± w tym samym dniu co ja (ten sam rocznik na dodatek) - jeste¶my zupe³nie inne - zero cech wspólnych
A przyjacó³ka jest Skorpionem - nie znam spokojniejszego "filozofa" od niej....a przecie¿ wszêdzie pisz±, ¿e Skorpiony s± porywcze itp....

Tak samo mo¿na powiedzieæ, ¿e wszystkie rudzielce s± fa³szywe (przepraszam rudow³ose - sama ni± jestem)
__________________
Kasia

Edytowane przez IngridR
Czas edycji: 2009-02-22 o 07:03
IngridR jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 07:26   #14
Akruks
Raczkowanie
 
Avatar Akruks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 79
Smile Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

A ja wierzê w horoskopy

Horoskopy jako podzia³ ludzi na 12 znaków ma³o s± warte ale horoskopy prawdziwe, wykonane przez astrologa - s± cenne.

Wielokrotnie da³y mi wyt³umaczenie tego, czego nie mozna by³o poj±æ. Gdy poczytaæ fachow± literaturê na ten temat (np. u Wojtka Jó¼wiaka - cykle saturna) to wiadomo np. dlaczego mamy 7 lat chudych i 7 lat t³ustych.
__________________
Zobacz mój horoskop
Akruks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 07:42   #15
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 769
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Nie wierzê w horoskopy... jako takie.
Te z gazet, z Internetu, pochodz±ce od kobiet które zielonego pojêcia na ten temat nie maj±, wszêdzie gdzie wszystkim ludziom spod danego zodiaku mówi±, ¿e w przysz³ym tygodniu wygraj± w totka.
Parê razy mi siê nie sprawdzi³o.
¯e ju¿ o spotkaniu mi³o¶ci ¿ycia nie wspomnê.
Mo¿e by tak oskar¿yæ ich o odszkodowanie?
Za niedosz³e korzy¶ci.

Trudno powiedzieæ czy wierzê, bo po prostu tego do¶wiadczam, ale zgadzam siê z twierdzeniem, i¿ ludzie reprezentuj±cy dany znak zodiaku charakteryzuj± siê podobnymi cechami.
I ¿adna dyskusja nie przekona mnie do zmiany zdania.
Lata obserwacji.

Podobnie jak w wiele innych rzeczy wierzê, które Wyrak nazwa³by gus³ami.
Echhhh, ta trze¼wo¶æ st±pania po ziemi...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 07:58   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak z ciekawo¶ci, to ja jestem pann±, a mój T¯ bli¼niakami.
To dobre po³±czenie?

Wiem ¿e sa takie "wykresy" na których jest zaznaczone kto do kogo pasuje, a kto nie...
Szczerze mówi±c, ile razy mia³am z kim¶ starcie porz±dne, by³ to Bli¼niak. Jestem pann±. Kilka razy spotka³am siê ju¿ z opiniami, ¿e nie jest to dobre po³±czenie znaków, w moim przypadku to siê zgadza

Cytat:
Napisane przez backie Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wierzê w horoskopy... jako takie.
Te z gazet, z Internetu, pochodz±ce od kobiet które zielonego pojêcia na ten temat nie maj±, wszêdzie gdzie wszystkim ludziom spod danego zodiaku mówi±, ¿e w przysz³ym tygodniu wygraj± w totka.
Parê razy mi siê nie sprawdzi³o.
¯e ju¿ o spotkaniu mi³o¶ci ¿ycia nie wspomnê.
Mo¿e by tak oskar¿yæ ich o odszkodowanie?
Za niedosz³e korzy¶ci.

Trudno powiedzieæ czy wierzê, bo po prostu tego do¶wiadczam, ale zgadzam siê z twierdzeniem, i¿ ludzie reprezentuj±cy dany znak zodiaku charakteryzuj± siê podobnymi cechami.
I ¿adna dyskusja nie przekona mnie do zmiany zdania.
Lata obserwacji.

Podobnie jak w wiele innych rzeczy wierzê, które Wyrak nazwa³by gus³ami.
Echhhh, ta trze¼wo¶æ st±pania po ziemi...
Dobrze napisane

Wiecie, teraz w grupie na studiach mam kole¿ankê - kilka dni obserwowa³am jej zachowanie, po czym w rozmowie spyta³am, czy jest zodiakaln± Pann± - jest Zachowanie tak typowe dla tego znaku, ¿e mog³aby s³u¿yæ za model innym Mój luby i moja mama - Kozioro¿ce. I tu tak samo - normalnie mam wra¿enie czasem, ¿e to jest syn mojej mamy, do tego stopnia maj± identyczne zachowania.

Pewne zachowania s± typowe, charakterystyczne dla znaku, natomiast mog± byæ wzmocnione lub os³abione przez nasze geny i tyle.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 08:06   #17
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez karta666 Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze to wierze.
Naj³atwiej to zaobserwowac u skorpionów.
Przynajmniej w moim otoczeniu wszystkie skorpiony s± porywcze, honorowe, m¶ciwe, nieufne, zazdrosne.
ja tez , tymbardziej, ze wlasnie skorpionem jestem
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 08:25   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 19 328
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Jestem skorpionem - skrywam swoje uczucia, nie dajê siê poznaæ do koñca, jestem nieufna, do tego gdy mi kto¶ zajdzie za skórê - oj, nie wybaczam, nigdy.

Co¶ w tym jest
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 08:47   #19
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Ja jestem lwem i idealnie pasujê do opisu lwów - uwielbiam siê stroiæ,jestem egoistk±,lubiê byæ w centrum uwagi i nie jestem niezauwa¿alna,tak¿e trudno nie wierzyæ w te znaki zodiaku
__________________
Denerwowaæ siê to m¶ciæ na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych.
Serendipity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 08:48   #20
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Ja my¶lê, ¿e jest tyle cech uniwersalnych, ¿e wypisuj±c 20 to ka¿dy mo¿e z nich wybraæ 15 które do niego pasuj±. Dlatego ja w to nie wierze.
Hija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 08:52   #21
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 284
GG do IngridR
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem skorpionem - skrywam swoje uczucia, nie dajê siê poznaæ do koñca, jestem nieufna, do tego gdy mi kto¶ zajdzie za skórê - oj, nie wybaczam, nigdy.

Co¶ w tym jest
Ja jestem Ryby - a cechy, które wymienia³a¶ idealnie mnie odzwierciedlaj±
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 09:32   #22
tysiaa02
Raczkowanie
 
Avatar tysiaa02
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

My¶lê ¿e znak zodiaku ma jakis wp³yw na charakter. Ale s³ynne imienniki ; ) Na pewnej stronie znalaz³am ¶wietny imiennik które prawie idealnie odzwierciedla mój charakter wiêc mo¿e imiê koliduje w jaki¶ sposób z znakiem i dlatego nie znajdzie siê dwóch identycznych strzelców czy raków?
tysiaa02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 09:47   #23
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 2 482
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Nie wierzê w imienniki, horoskopy, taroty i wró¿enie z rêki.

A mo¿e dok³adniej - nie wierzê w horoskopy gazetowe, taroty przez telefon, uslugê wró¿enia z rêki za 2z³. Nie bedê negowaæ, ¿e s± jakie¶ osoby, które potrafi± to robiæ i maj± jakie¶ nadprzyrodzone zdolno¶ci - ja jednak takich nie spotka³am w ca³ym swoim ¿yciu, wiêc podchodzê do tego sceptycznie.

Horoskopy gazetowe to dla mnie ¶miech w ¿ywe oczy. Podobno pisane s± przez pocz±tkuj±cych dziennikarzy na sta¿u. Co wiêcej, gdyby horoskopy by³y prawd±, mieliby¶my na ¶wiecie 12 typów ludzi i wszyscy byliby tacy sami z charakteru, czy¿ nie? Na dodatek wszystkim przytrafia³oby siê to samo, tego samego tygodnia .

Moje dwie najlepsze przyjació³ki urodzi³y siê tego samego dnia, tego samego roku. Maj± wiêc ten sam znak zodiaku i, co wiêcej, ten sam uk³ad gwiazd nad sob± (czy jak to siê tam nazywa). I co? S± zupe³nie, kompletnie, ca³kowicie innymi osobami - wrêcz przeciwieñstwami.
wesna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 09:54   #24
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11096846]Szczerze mówi±c, ile razy mia³am z kim¶ starcie porz±dne, by³ to Bli¼niak. Jestem pann±. Kilka razy spotka³am siê ju¿ z opiniami, ¿e nie jest to dobre po³±czenie znaków, w moim przypadku to siê zgadza



Dobrze napisane

Wiecie, teraz w grupie na studiach mam kole¿ankê - kilka dni obserwowa³am jej zachowanie, po czym w rozmowie spyta³am, czy jest zodiakaln± Pann± - jest Zachowanie tak typowe dla tego znaku, ¿e mog³aby s³u¿yæ za model innym Mój luby i moja mama - Kozioro¿ce. I tu tak samo - normalnie mam wra¿enie czasem, ¿e to jest syn mojej mamy, do tego stopnia maj± identyczne zachowania.

Pewne zachowania s± typowe, charakterystyczne dla znaku, natomiast mog± byæ wzmocnione lub os³abione przez nasze geny i tyle.[/quote]
a moglabys mi napisac jakie to cechy wspólne maj± te Kozioro¿ce, które znasz? chce cos sprawdzic ;D
marlen92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 10:03   #25
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Ja tak jak backie nie wierzê w horoskopy z gazet itp, ale uwa¿am, ¿e jest jaki¶ zwi±zek miedzy zodiakiem, a charakterem cz³owieka. Mój T¯ to skorpion, ja jestem rybka i kiedy¶ tak dla ciekawo¶ci sprawdzili¶my dopasowanie partnerskie, i obojgu nam szczena opad³a. Wypisz wymaluj on i ja, on porywczy, troche zazdro¶nik potrzebuje rybki która bêdzie wiedzia³a jak go uspokoiæ i podej¶æ (dopasowanie idealne). Wcze¶niej spotyka³ siê z pani± Baran i by³o napisane , ¿e to bêd± non stop walki, k³ótnie itp - i te¿ tak by³o. Dlatego od tego czasu wierzê ¿e co¶ w tym faktycznie jest.
daqmar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 10:07   #26
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 988
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Ja nie wierzê... Z wszystkich cech przypisywanych pannom na pewno co¶ pasuje do mnie ale te¿ sporo nie pasuje a pasuje za to z innych znaków zodiaków. Jesli ju¿ to mam trochê cech mojej liczby 8. Wiarygodny jest dla mnie jedynie podzia³ na pewne typy psychologiczne które nie maj± nic wspólnego z naszymi znakami zodiaku i okre¶laj± nasze bardziej konkretne cechy.
LilyHoney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 10:17   #27
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 727
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Nie wierze w takie jakie¶ horoskopy i dopasowania przez znaki zodiaku, ¿e ten bardziej pasuje a tamten mniej.
Ale ¿e one co¶ tam mieszaj± nam w osobowo¶ciach to ju¿ bardziej. Ja jestem skorpionem i jestem dumna z tego. Wszyscy mówi± ¿e dlatego jestem taka zboczona...
... no mo¿e i dlatego nie bêdê siê k³óci³a.
Ooo wyczyta³am ¿e mam zmienne emocje... jak to kobitka przy okresie oj zmienne zmienne
__________________
Nie farbujê w³osów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 10:18   #28
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 908
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

W jako takie horoskopy gazetowe itp. nie wierzê. Ale bardzo czêsto zgadzam siê z opisami danego znaku zodiaku w odniesieniu do osób, które reprezentuj± dany znak. W³asne cechy charakteru równie¿ widzê w opisie swojego znaku zodiaku - co¶ w tym jest.
__________________
lubi³a tañczyæ pe³na rado¶ci tak
ci±gle goni³a wiatr
spragniona ¿ycia wci±¿
zawsze gubi³a co¶..



Edytowane przez myk
Czas edycji: 2009-02-22 o 10:19
myk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 10:22   #29
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

ja jestem zodiakalnym baranem i do opisu pasujê: jestem silna psychicznie i fizycznie, uparta, niecierpliwa i zawsze muszê postawiæ na swoim .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwyk³y sport.
to jest uzale¿nienie!
Miss Dramatique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 10:24   #30
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 727
Dot.: wp³yw znaku zodiaku a charakter cz³owieka... czy wierzycie w to?

Co do opisów to w³a¶nie parê stron przewertowa³am i takie ró¿no¶ci mo¿na znale¼æ ¿e szok!!! I jak w to wierzyæ? Raz lubiê na je¼d¼ca raz nie. Lubiê znak ryb, a raz nie lubiê. Ach za du¿o tego jest.
W³a¶nie z g³upoty chcia³am sprawdziæ czy ja i T¿ pasujemy do siebie, a raczej czy nasze znaki zodiaku pasuj± no i....
...raz pasuj± raz nie.
__________________
Nie farbujê w³osów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 13:29:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.