Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 23:34   #1
MBPN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51

Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru


Witam wszystkich mam taki problem. Chłopak kupił mi pierścionek zaręczynowy, była to niespodzianka tyle że okazał się on za duży, no i mam pytanie: Pierścionek jest firmy Kruk, i pani w salonie powiedziała że można go zmniejszyć o 2 rozmiary, niestety w moim przypadku to za mało i czy ktoś z was wie czy jubiler zmniejszy mi go o trzy rozmiary, czyli jeden więcej niż standardowo. Pozdrawiam
MBPN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 19:10   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Pierścionek

Mój pierścionek zaręczynowy był za duży na moim palcu bodajże o 3 rozmiary, ale kupiliśmy go mimo, że kobieta pewnie podkreślała, że z powodu 16 małych kamieni jakie zawiera można go zmniejszyć max o 2 rozmiary. Nas to nie przestraszyło, poszliśmy do złotnika a tam bez problemu dopasowali go do mojego palca. Nosze go 1,5 roku i wszystko jest ok.

Zatem przejdź się do takich zakładów, pokaż swój pierścionek i złotnik Ci doradzi.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:27   #3
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierścionek

jeśli macie paragon od pierścionka, może będzie możliwość wymiany go na mniejszy rozmiar?
Czasem nie chcą więcej zmniejszać, ponieważ gozi to odkształceniem pierścionka.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 10:51   #4
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez MBPN Pokaż wiadomość
Witam wszystkich mam taki problem. Chłopak kupił mi pierścionek zaręczynowy, była to niespodzianka tyle że okazał się on za duży, no i mam pytanie: Pierścionek jest firmy Kruk, i pani w salonie powiedziała że można go zmniejszyć o 2 rozmiary, niestety w moim przypadku to za mało i czy ktoś z was wie czy jubiler zmniejszy mi go o trzy rozmiary, czyli jeden więcej niż standardowo. Pozdrawiam
Ja mam pierścionek z Kruka i oddałam go właśnie do powiększenia o 3 rozmiary u nich w salonie. Więc raczej można i w drugą stronę. Może ta Pani mówiła w tym sensie, że na oko o 2 rozmiary?
Acha w Kruku nie wymieniają pierścionków z brylantami, bo musieliby niby oddać do znawcy brylantów czy to ten sam kamień, itd. Można powiększyć, zmniejszyć. Czeka się do 2 tygodni.
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 10:56   #5
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Łatwiej powiększyć niż zmniejszyć... Zależy jak umocowane są kamienie. Jubiler może się nie podjąć zmniejszenia żeby nie popsuć pierścionka.
Narin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:48   #6
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Ze względu na nietypowy kształt mojego pierścionka, mój TŻ, musiał ładnie się nalatać żeby znaleźć odpowiedni rozmiar.
I tak nie znalazł 12, tylko 13, ale na szczęście można było zmniejszyć go tylko i wyłącznie o jeden rozmiar, gdzieś indziej znaleźliśmy 14, i już go zmniejszyć o dwa nie mogliśmy. Bali się że po kilku latach może się rozpaść.
Najlepiej jak pójdziecie do dobrego jubilera i Wam powie, że można go zmniejszyć o tyle, ile potrzebujecie.
A czy Twój narzeczony, nie może wymienić pierścionka na mniejszy? Paragon i te sprawy?
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:25   #7
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

dowiedz sie czy chlopak ubezpieczal twoj pierscionek jesli tak wymienia ci go na taki rozmiar na jaki chcesz
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 20:12   #8
MBPN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cześć dziewczyny.
Trochę późno piszę i odpowiadam na wątek, ale pewnie wiecie jak to jest jak człowiek pracuje. A co do pierścionka, to poszliśmy do salonu razem i pomimo że był to salon Kruka, a pierścionek był za duży o 4 rozmiary i miał brylancik, to panie bez problemu go wymieniły. Więc to że nie wymieniają pierścionków z brylantami to nie prawda. Pozdrawiam
MBPN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 10:20   #9
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Hej,
Ja też mam pytanie co do zmniejszenia. Dostałam w poniedziałek pierścionek od mojego TŻ ale jest za duży. Do 30 dni można go zmniejszyć w salonie ale TŻ pracuje za granicą a ja jestem tu tylko jeszcze na tydz. i nie chcę go tu zostawić no nie wiadomo kiedy go odbiorę no i chcę mieć go przy sobie cały czas .
Ile kosztuje w Polsce zmniejszenie, orientujecie się?
natj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:41   #10
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Z tego co wiem (mój dziadek jest hmm... "wielbicielem brylantów" i troszkę wiem) wszystko zależy od ilości i ukłądu brylantów. Prosty pierścionek z jednym brylantem najczęściej zmniejszy się bez problemu o kilka rozmiarów, ale problemy zaczynają się gdy jest kilka brylantów. Zmniejszając taki pierścionek wszystko się odgina (mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli) i brylanty mogą wypaść. Zagmatwałam to chyba strasznie, ale mam nadzieję, że rozumiecie
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 23:16   #11
LenaaaP
Raczkowanie
 
Avatar LenaaaP
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 119
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Moj pierscionek kupowany był w Irlandii mielismy rok gwarancji ale ze narzeczony wrocił juz na stale do polski nie przydała nam sie gwarancja
Mój pierscionek tez byl za duzy byliśmy u jubilera i jeden nie odmowił usługi powiedzial w prost ze szkoda bo pierscionka pozniej nie da sie zrobic bo kamienie były zgrzewane poszlismy do drugiego powiedzial ze bez problemu i pare dni później nie mialam juz pierscionka bo przez to zmniejszanie kamieni nie dało sie później zgrzac w pierscionek (czy jak to sie nazywa )
__________________
*Jest we mnie puch anielskich skrzydeł, błoto z pod diabelskich kopyt*

Zapuszczam włosy
LenaaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 14:08   #12
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

ja zmniejszałam pierścionek u jubilera w którym był on kupiony bezpłatnie.
Genralnie na zmniejszenie pierścionka ma wpływ jego kształt, układ itp. żeby ni zaburzyć jego kontrukcji. mój był zmniejszany o 6 rozmiarów [ nie wiem gdzie ten mój chłop posiał wzrok wybierając rozmiar] i jubiler obawiał się czy będzie w porządku. Trzyma się więc chyba nie jets tak źle.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:12   #13
asenette
Raczkowanie
 
Avatar asenette
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 170
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez MBPN Pokaż wiadomość
Witam wszystkich mam taki problem. Chłopak kupił mi pierścionek zaręczynowy, była to niespodzianka tyle że okazał się on za duży, no i mam pytanie: Pierścionek jest firmy Kruk, i pani w salonie powiedziała że można go zmniejszyć o 2 rozmiary, niestety w moim przypadku to za mało i czy ktoś z was wie czy jubiler zmniejszy mi go o trzy rozmiary, czyli jeden więcej niż standardowo. Pozdrawiam
MBPN, mój narzeczony kupił mi pierścionek także u "Kruka" w Poznaniu, za duży o 6 rozmiarów (wybierał wzór, a nie rozmiar, a ten wzór był tylko w jednym rozmiarze - 14). Wczoraj byliśmy wymienić go na mniejszy (najmniejszy rozmiar to 10), sprowadzą nam tą 10tkę, a poźniej zmniejszą do rozmiaru 8. Całość potrwa ok 2 tyg. dni (1,5 tyg za sprowadzenie małego rozmiaru i dodatkowe kilka dni na zmniejszenie). Panie z salonu zadzwonią kiedy pierścionek bedzie gotowy do odbioru . I finito.
asenette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 21:39   #14
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

ja tez chciałam zmniejszyc w kruku chociazby o 2 rozmiary- i powiedzieli mi ze sie tego nei podejmą bo moze wyleciec mi kamien - jest jeden duzy brylancik i 6 małych po boku

powiedzieli ze jak pójdedo innego złotnika to moze i on się tego podejmie bo bedzie chciał zarobic ale że to ryzyko; i rzeczywiscie byłam u kilku- jedni nie chcieli si epodjac a jeden bez problemu zrobił by to za 40zł

ale sie boje i nosze taki za duzy na innym palcu po prostu

a wymienic to jzu chyba nie dam rady bo jzu go nosze wiec nie jest nówka

na ten inny palec - czyli środkowy na prawej rece jets ok - czyli ten koło tego palca na którym bedzie obraczka, czy to jakas zbrodniaja moge go tak nosic niewłasciwie- tylko troche mi szkoda ze nei widac po palcu ze to zareczynowy a zreszta opinie na którym palcu si enosi tez przerózne słyszałam.

p.s.
jesli da sie zmienic rozmiar to w kruku do 2 lat mozesz zrobic to za free!
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:06   #15
Erin
Raczkowanie
 
Avatar Erin
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gdańsk/Warrington
Wiadomości: 158
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

mam ten sam problem, pierscionek mierzony w czerwcu byl dobry, a teraz okazalo sie ze jest za duzy o rozmiar lub dwa :/ Kupowany byl w APARCIE pol roku temu... Wiecie moze ile kosztuje zmniejszenie???i ile sie czeka????
Erin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:51   #16
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Mój pierścionek był zmniejszany o 3,5 rozmiaru Nie było zadnego problemu. Jednak nie był kupowany w salonie znanych sieci a u "zwykłego" jubilera z długoletnim stażem. U niego nie ma problemu ze zmniejszaniem nawet o 0,5 rozmiaru
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:39   #17
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Mój pierścionek był zmniejszany o 3,5 rozmiaru Nie było zadnego problemu. Jednak nie był kupowany w salonie znanych sieci a u "zwykłego" jubilera z długoletnim stażem. U niego nie ma problemu ze zmniejszaniem nawet o 0,5 rozmiaru

tak nie ma problemu, zpłacisz jakies 40 zł i kazdy jubiler ci zrobi...tylko czy da gwaracje, ze Ci sie pierścionek nie zdeformuje po zmniejszeniu? Raczej niebardzo

a miałas tam jakieś oczka?

ja mam 7 drogich kamieni i boje się że wylecą po jakims czasie , bo koronki tak zwane, które je trzymaja pod wpływem zmniejszenia, mogą juz tak dobrze nie zaciskac kamienia i wyleci


gdybym była pewna że nic nie wyleci juz dawno bym zmniejszyła, nawet stówe bym za to dała
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:58   #18
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

nic nie zapłaciłam bo pierscionek był kupowany u tego jubilera i przez niego robiony.Jest brylant a pierścionek był zmniejszany 2 lata temu, noszę go codziennie i nie zdeformował się.

Jesli nie chcesz go zmniejszyć to masz kilka wyjść:
nisić za duzy i ryzykowac jego zgubienie
przytyć a wtedy palce Ci przytyja i pierścionek bedzie dobry
nie nosić
nosic jako zawieszka na łańcuszku...
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 22:38   #19
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

hej dziewczyny. mój pierścionek był kupiony w sklepie Excelsior i był zmniejszany z 14 na 9 bez żadnego problemu. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju pierścionka jedne można zmniejszać-zwiększać dowolnie inne nie.
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 10:48   #20
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez MBPN Pokaż wiadomość
Witam wszystkich mam taki problem. Chłopak kupił mi pierścionek zaręczynowy, była to niespodzianka tyle że okazał się on za duży, no i mam pytanie: Pierścionek jest firmy Kruk, i pani w salonie powiedziała że można go zmniejszyć o 2 rozmiary, niestety w moim przypadku to za mało i czy ktoś z was wie czy jubiler zmniejszy mi go o trzy rozmiary, czyli jeden więcej niż standardowo. Pozdrawiam
to zalezy od pierscionka i moze salonu Kruka tez.. moj pierscionek jest prosty i skromny [o takim marzylam ], niestety, moj Luby tajniacko porwal mi do zmierzenia pierscionek, ktory nosilam dawno i na innym palcu :P dlatego musielismy go zmniejszyc o 4 rozmiary - i zrobili to bez problemu, nawet grawer z dedykacja od Misia nie zostal popsuty
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:17   #21
biene
Raczkowanie
 
Avatar biene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 67
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Dostałam parę dni temu śliczny pierścionek zaręczynowy, niestety muszę zmniejszyć go o jeden rozmiar. Czy wiecie na ile czasu będę musiała się z nim rozstać, gdy oddam do zmniejszenia? Mam jeszcze takie głupie obawy, że jak go oddam, to mi podmienią kamień albo coś :/ Dodam, że nie mogę go oddać do jubilera, który zrobił pierścionek, bo był kupowany w innym mieście.
--------------------

Poprosiłam ładnie pana jubilera i zmniejszył w 30min, więc mam już pierścioneczek taki jak trzeba Niestety zmniejszany był w miejscu, gdzie była nabita próba, więc już nie ma napisu.

Edytowane przez biene
Czas edycji: 2008-06-24 o 14:25
biene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 14:42   #22
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez Narin Pokaż wiadomość
Łatwiej powiększyć niż zmniejszyć... Zależy jak umocowane są kamienie. Jubiler może się nie podjąć zmniejszenia żeby nie popsuć pierścionka.
no własnie mi się nikt nie chce podjąć ;/
pierościonek jest z YES i ma 3 małe brylanty ;/ muszę sporo zmniejszyć, no ale problem bo chętnych do tego zadania brak ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 17:26   #23
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Jak to mówią- trzeba chodzić i szukać. Mojego tez nie chcieli zmniejszyć, podobno SIĘ NIE DA. Dało się. Pierścionek zmniejszyłam z 12 na rozmiar 8 u jubilera osiedlowego. Nie było żadnych problemów. Zapłaciłam 15 zł
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:15   #24
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
no własnie mi się nikt nie chce podjąć ;/
pierościonek jest z YES i ma 3 małe brylanty ;/ muszę sporo zmniejszyć, no ale problem bo chętnych do tego zadania brak ;/
Pewnie istnieje niebezpieczeństwo, że po zmniejszeniu brylanty wypadną . Będzie ciężko...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:19   #25
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Dziewczyny orientujecie się może o ile rozmiarów maksymalnie można pomniejszyć obrączkę? Móh chłopak kupił nam obrączki, ale to miała być niespodzianka więc nie pytał mnie o rozmiar. A on sie za bardzo na tym nie zna i niestety kupił mi rozmiar 19... a ja mam 7 ;( jest jakas szansa żeby cos z tym zrobic ??

nie śmiejscie sie bo ja jestem zrozpaczona a on tym bardziej...
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 16:05   #26
takaja117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Mam pierścionek z Apartu, gdy chciałam go zmniejszyć po kilku mcach pani w apart powiedziala ze tylko w ciągu mca od zakupu można zmniejszyć u nich (paranoja) , zmniejszyłam u zwykłego jubilera 2 rozm. 20 zł. Firma apart bazuje na opinii sprzed wielu lat :/ nie polecam. pozdrawiam.
takaja117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:44   #27
eweden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 308
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

ja oddałam do zmniejszenia w Aparcie pierścionek... Najbardziej wkurza mnie to, że trzeba czekać na niego miesiąc (chyba, że wróci wcześniej to będą dzwonić...) póki co czuję się źle, że go nie ma, a minęło dopiero 2 tyg. Troche się sfrajerzyliśmy, że nie oddaliśmy go do zwykłego jubilera tylko tam gdzie był kupowany :/ miesiąc to bardzo długo...
__________________
eweden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:11   #28
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Dziewczyny, myślicie, że jest w ogóle możliwość zmniejszenia pierścionka z cyrkoniami? Oczywiście TŻ chciał zrobić niespodziankę. Kupił trochę za duży, no i niestety pierścionek spada mi z palca. Pytałam u dwóch jubilerów, nie chcą się podjąć, a TŻ się gniewa, że go nie noszę Co zrobić w takiej sytuacji?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:31   #29
ashszli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że jest w ogóle możliwość zmniejszenia pierścionka z cyrkoniami? Oczywiście TŻ chciał zrobić niespodziankę. Kupił trochę za duży, no i niestety pierścionek spada mi z palca. Pytałam u dwóch jubilerów, nie chcą się podjąć, a TŻ się gniewa, że go nie noszę Co zrobić w takiej sytuacji?

Myślę, że gdybyś poszła do jakiegoś złotnika, który prowadzi swój warsztat, to mógłby Ci pomóc.
Ja zmniejszałam swój pierścionek (co prawda nie zaręczynowy i ma tylko 3 cyrkonie z przodu), ale zrobił mi to praktycznie na miejscu, bo czekałam tylko 30 minut
Więc na pewno się uda.
ashszli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 07:55   #30
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Pierścionek- zmniejszenie rozmiaru

Cześć dziewczyny, czy znacie jakiegoś złotnika (salon itp.) w Warszawie, który zmniejszyłby mi pierścionek na miejscu? (mogę nawet poczekać godzinę czy coś )
Jeśli możecie kogoś polecić to bardzo proszę
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 09:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.