Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 06:14   #4501
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Haftung Pokaż wiadomość
No właśnie nie mogłam nic na ten temat znaleźć w internecie na temat pani Lidki...

Kusi mnie Mono Hair... Mam dwa kroki z domu... Może podejdę do nich zobaczę co i jak i umówie się na wizytę. Ale strach jest

Diamante chyba nie jest zbytnio polecany bo tez o nich myślałam.

Nie wiem gdzie iść a gdzieś muszę
z tego co czytam ,chlopaki z Mono sa dość kreatywni, więc jesli chcesz mieć oryginalna fryzurę moze warto zaryzykować.
A strach ? hmm, na wątku panuje coraz większy
jak sie na kogoś zdecydujesz ,daj znać.
ja chyba wiem o ktory salon chodzi na prusa - na rogu słowackiego a prusa. tam się na pewno nie wybiorę ,zniechęcili mnie fryzjerzy palący papierochy przed salonem. brr.

Cytat:
Napisane przez Stefan00 Pokaż wiadomość
przyznam, ze bosko czyta się Wasze wypowiedzi, fryzjerstwo to Wasza pasja
Jestem nowy i poszperam jeszcze wśród wpisów, mam już kilka cytatów marzeń

Zapomniałem dodać że wypróbowałem jeden z opisywanych salonów, Panie Mariuszu dziękuję
bosko sie czyta ? a coż boskiego w wypowiedziach osób ,ktore tak przy okazji ,nie są pasjonatami fryjzerstwa , tylko klientami ,ktorzy szukają dobrych fachowców i wyrażają swoje opinie na temat danego salonu i 'mistrza nożyczek' tegoż salonu ???
cytaty marzeń ?? -lol.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:23   #4502
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Decyzja podjęta-Bartek z MONO HAIR. Nie ma się co zastanawiać, trzeba spróbować.

Zobaczymy jak chłopak tnie. Ale na wszelki wypadek wezmę ze sobą beret
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 20:17   #4503
Nusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny
moja koleżanka poszukuje fryzjera, który pracował w Hair Bazar Studio, ma na imię Kamil ale nazwiska nie zna Jeśli któraś z Was coś wie na jego temat to bardzo proszę o jakieś info
Z góry dziękuję
Nusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 08:15   #4504
kinjac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć dziewczyny ! Koło mojego domu jest niewielka szkoła kosmetyczna, gdzie między innymi prowadzone są również kursy fryzjerskie. Ciagle szukają modelek. Zastanawiałam się czy nie skorzystać z tego typu możliwości choćby tylko na farbowanie albo niewielkie podcięcie włosów. Czy któraś z Was zdecydowała się na takie ryzyko ? i z jakim rezultatem ?
kinjac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:03   #4505
Agooha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hej!

Potrzebuje naprawdę dobrego fryzjera. Zastanawiam sie między Betlejem a Supersonem. Bardziej byłabym skłonna iść do Supersona, bo według Waszych opinii włosy po Betleju sie nie układają. O Supersonie kedys bylo głośno, a teraz słuch o nim na forum zaginął. Nie wiem czy nikt do niego nie chodzi, bo sie pogorszył, czy o co chodzi.

Chciałam sie zapisać do Adama z Czesanki, ale termin ma dopiero między świetami i sylwestrem + długa lista rezerwowych Jeżeli któraś z Was chciałaby zrezygnować i oddać miejsce to ja bardzo chętnie

Proszę Was o radę bo nie chcialabym ryzykować.

Pozdrawiam
Agooha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:59   #4506
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Klamka zapadła... Byłam w MONO HAIR, całkiem fajnie wygląda ten salonik. Umówiona jestem na poniedziałek wieczór nie do Bartka ale do Patryka (ten drugi chłopak). Jakieś opinie na jego temat?
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:51   #4507
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

HAFTUNG: Ja byłam zadowolona (ale byłam u Bartka), mam nadzieję, że Ty również będziesz - z Patryka! Trzymam kciuki

Edytowane przez Miniulekk
Czas edycji: 2010-10-15 o 13:53
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 16:52   #4508
Agooha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A był ktoś u p. Elżbiety w salonie na Półwiejskiej El Jean?? Koleżankę ostatnio widziałam, była fajnie nawet ścięta. A nigdzie ani jednej opinii nie moge o niej znaleźć
Agooha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:55   #4509
arionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

możecie polecić kogoś, kto mi dobierze ładny kolor włosów i przy okazji jakoś porządnie je zetnie? od kilku lat farbuję włosy na ciemny brąz (trochę ciemniejsze niż mój naturalny, niestety muszę farbować;/), farbowałam przeważnie u fryzjera, który nie brał mało, bo 130 zł a włosy są wciąż coraz ciemniejsze, co mi się średnio podoba, chcę czegoś nowego. chcę kogoś, kto mi je rozjaśni na początek (bo pewnie inaczej nie da się nałożyć nowego koloru) i dobierze kolor, który będzie mi pasował. ta moja fryzjerka próbowała z jakimiś czekoladowymi ale niedobrze mi w ciepłych odcieniach.. cena już nie gra roli, tylko, żebym mogła wyjść na ulicę bez wstydu
arionek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:31   #4510
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

No i wczoraj byłam w MONO u Patryka...
Niesamowicie miły i pozytywny gość, trochę ze mną pogadał ( co akurat lubię bo jestem gadułą, podpowiedział gdzie mogę kupić farbę fryzjerską i jak nałożyć)
Mam krótkie włosy więc wielkiego pola do popisu nie miał. Miałam też je już nieco "spieprzone" po ostatniej wizycie u fryzjera więc wymyśliliśmy fryzurkę która będzie stopniowo się kształtować, zapuszczamy bok i co jaki czas bedzie podcinany aż będzie piękny efekt.
Jest tylko jedno "ale". Zapłaciłam jak za włosy "średniej" długości a mam zdecydowanie krótkie... Tochę się zdziwiłam bo średniej długosci to one zdecydowanie nie są
Ale jestem jak najbardziej na tak jesli chodzi o Patryka. Jesli tylko doprowadzi moje włoski do tego co wyyslilismy to będzie git.
I co ważne- podcięcie grzywki gratis jest. Więc za jakiś czas jak przestanie się ona układać wlecę na darmowe podcięcie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez arionek Pokaż wiadomość
możecie polecić kogoś, kto mi dobierze ładny kolor włosów i przy okazji jakoś porządnie je zetnie? od kilku lat farbuję włosy na ciemny brąz (trochę ciemniejsze niż mój naturalny, niestety muszę farbować;/), farbowałam przeważnie u fryzjera, który nie brał mało, bo 130 zł a włosy są wciąż coraz ciemniejsze, co mi się średnio podoba, chcę czegoś nowego. chcę kogoś, kto mi je rozjaśni na początek (bo pewnie inaczej nie da się nałożyć nowego koloru) i dobierze kolor, który będzie mi pasował. ta moja fryzjerka próbowała z jakimiś czekoladowymi ale niedobrze mi w ciepłych odcieniach.. cena już nie gra roli, tylko, żebym mogła wyjść na ulicę bez wstydu
Ogólnie nie polecam Trendów na Bukowskiej, ale jest tam jedna babka, która fajnie farbuje włosy. Robiłam u niej 3 razy i byłam zadowolona (brąz z rudymi refleksami). Fajnie mi je podcięła jak miałam je do ramion, ogólnie byłam zadowolona. Dosyć ładna babka z ciemnymi włosami, chyba ma na imię Jagoda.
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:44   #4511
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ja zobaczę jak będę stać finansowo ale może w listopadzie pójdę do Krzywej grzywy miałam zrobić odwyk od farbowania ale moje włosy są tragiczne!


oczywiście zdam relacje

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

kiedyś chodziłam to tego Laurenta w kupcu na przeciwko ruchomych schodów( już tam nie ma tego fryzjera).Była b.zadowolona miałam cudny blond.A ten masaż głowy perfekcja.A te fotele masujące ciało
Ciekawe czemu już tam nie ma tego fryzjera
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 18:09   #4512
arionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

wczoraj weszłam na stronę MonoHair, ładnie się prezentuje tylko te ceny hmm, wygląda na to, że będę musiała tam zostawić jakieś 300 zł a na to muszę zapracować a jak z terminami?
arionek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:05   #4513
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

czesc dziewczyny
chce zmienić coś ze swoimi włosami, brzydko sie ukladają, marzy mi sie jakas fajna zmiana, rownież koloru, chcialabym zeby sie za to w koncu zabrał profesjonalista, ktory doradziłby mi jak najlepiej co mozna zrobic. Ten wątek jest już taaaaaak dlugi, że już się pogubiłam i naprawdę nie wiem kogo wybrać. jakiś czas temu polecany tu był tomek betlej, troche o nim ucichło, wiecie czy wciąż jest tak dobry jak kiedys? myslałam tez o mono hair i o mateuszu z tupetu. blagam doradzcie mi kogo wybrac
susp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:02   #4514
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez arionek Pokaż wiadomość
wczoraj weszłam na stronę MonoHair, ładnie się prezentuje tylko te ceny hmm, wygląda na to, że będę musiała tam zostawić jakieś 300 zł a na to muszę zapracować a jak z terminami?
Hej,

Jak się zapisywałam, czekałam 1,5tyg. ale to dlatego, że chciałam wizytę na konkretny dzień. Myślę, że 2 tyg. to jest maksymalny okres oczekiwania .
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:14   #4515
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Agooha84 ja Supersona nie polecam, strasznie obniżył loty w moim odczuciu.... byłam u niego 4 razy, pierwsze dwa razy (4 lata temu) rewelacja, wychodziłam szczęśliwa, natomiast za trzecim razem (rok temu) i czwartym wszyłam i miałam ochotę natychmiast schować się w mysiej dziurze!! dlatego szczerze odradzam.
Niedawno byłam u Adama z Czesanki jestem bardzo zadowolona. Włoski ścięte i ufarbowane bardzo fajnie, nie mam problemów z układaniem. Polecam serdecznie.
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 15:24   #4516
Agooha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dzięki!!!! Wiec rezygnuje z wizyty u niego i idę do Betleja. Do Adama bardzo chciałam isc ale niestety ma termin dopiero 30.12 Dam znać jak było
Agooha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:20   #4517
Cyraneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam
Szukam fryzjera, który pomoże mi w dobraniu koloru i ewentualnie podpowie fryzurę.
Szukam kogoś kto potrafi ocenić urode i dobrać fajny kolor. Nie potrzebuję szaleństw. Mam naturalny ciemny blond (półdługie).
Zastanawiam się na rudym-miedzianym lub naturalnym jasnym blondem-może jakiś baleyage naturalnie wyglądający.

Polećcie fryzjera który umie ocenić twarz i doradzić kolor, ewentualnie ściąć tak włosy żeby się ładnie układały (najlepiej same). Zawsze miałam długie proste włosty, nie lubię ich układać bo nigdy nie mam na to czasu. Chcę pozostać przy półdługich, ewentualnie podciąć lekko, no i jakiś kolor żeby trochę to ożywić.

Zastanawiam się czy Tomek Betlej będzie odpowiedni w tej kwestii?
Cyraneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:35   #4518
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, proszę o pomoc! Szukam dobrego fryzjera na studencką kieszeń
W grę wchodzi tylko ścięcie, mocne wycieniowanie po wierzchu + grzywka, farbowanie nie wchodzi w grę. Znacie kogoś, kto ma odwagę, ostre nożyczki i talent, ale nie zostawię u niego fortuny? Proszę o porady
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:24   #4519
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

askawtn, dla studentów mają fajne zniżki w DIAMANTE, i dobór fryzury jeszcze gratis polecam p. Karolinę do ostrych cięć
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 12:50   #4520
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hmm.. nawet z kartą studencką ścięcie wyniesie mnie około 60zł....
Ale kusi mnie to podejście do młodzieżowych fryzur
Będę chyba szukać dalej...
A co powiecie o fryzjerze w Pestce?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 18:39   #4521
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

dziewczyny wiecie może ile kosztuje farba i sciecie u betleja?
moze mi ktoras z was dać do niego namiary?
susp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:08   #4522
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam
susp Tomasz Betlej ma własną stronę internetową i tam masz cennik. Wpisz sobie jego imię i nazwisko w wyszukiwarkę to znajdziesz bo nie wiem czy na forum można podawać namiary na stronę internetową fryzjera.
Niestety potwierdzam fakt, że Adam z Czesanki ma wolny termin dopiero pod koniec grudnia Ja zapisałam się na 29 grudnia i to był pierwszy wolny termin, ale nie wiem czy wytrzymam do końca grudnia, dlatego chciałam zapytać czy może znacie jakiegoś fryzjera, który dobrze farbuje włosy. Jednak rozmyśliłam się co do balejażu (trudno trafić na dobrego kolorystę). Chcę wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Już prawie rok nie byłam u fryzjera więc odrost spory dlatego potrzebuję fryzjera, który dobrze mi dobierze kolor do mojego naturalnego koloru włosów, ale nie chcę, żeby farba się szybko zmyła :/, więc musi być dobrej jakości. Ewentualnie chciałam jeszcze jakieś delikatne refleksy dać na te włosy ufarbowane na mój naturalny kolor (jak to brzmi ), żeby ten jednolity kolor nie był taki "płaski". Z góry dziękuję za okazaną pomoc

Pozdrawiam,
Monika

Edytowane przez monoika
Czas edycji: 2010-10-24 o 13:12
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:22   #4523
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, a co powiecie o Atelier Arlekinada niedaleko Półwiejskiej?
Bo mogę kupić bon o wartości 90zł na ścięcie z modelowaniem za 39zł i chcę się dowiedzieć jakie opinie o tym fryzjerze krążą...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:55   #4524
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ja właśnie kupiłam ten bon za 39zł, bo czytałam masę pozytywnych opinii o tym salonie. Jeśli ktoś również chce skorzystać to polecam, cena jest chyba atrakcyjna.
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:08   #4525
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

W takim razie też kupiłam, najwyżej będziemy cierpieć obie
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:16   #4526
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hej wszystkim, przedstawię moją subiektywnie obiektywną opinię na temat pana Pawła z salonu Maestro w Starym Browarze
Po pierwsze, z terminami raczej nie ma problemu. Umawiałam się do salonu na dwa podejścia, pierwszą wizytę musiałam odwołać, ale za kazdym razem byłam umawiana na godzinę w przeciągu 2-3 dni.
Secundo, w tym salonie absolutnie się nie spieszą. Siedziałam tam ponad 1,5 godziny, podczas której umyto mi, obcięto, ponownie umyto i wysuszono włosy. P. Paweł podczas obsługiwania mnie raz po raz odchodził wzywany telefonem, to tu, to tam. Zważywszy na to, że miałam dużo czasu nie przeszkadzało mi to nadmiernie, ale warto mieć to na uwadze.
C) Poszło dużo włosów u mnie, ponad 50% długości. Nie chciałam tego przychodząc na wizytę, planowałam je tylko lekko podciąć, ale fryzjer stwierdził, że trzeba je aż o tyle ściąć. Trudno, pest.
Cięcie jest ładne. Nic zwalającego z nóg, ale bardzo poprawne. Nie mam większych problemów z układaniem się włosów, a zważywszy na to, że moje loki nie zostały praktycznie wcale przerzedzone, sukces jest tym większy
Czwarte i ostatnie, za tą przyjemność zapłaciłam 170zł. <zgon natychmiastowy>

Edytowane przez taliena
Czas edycji: 2010-10-25 o 19:17
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:03   #4527
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość




po przeczytaniu twoich wcześniejszych postów śmiem twierdzić że to nie fryzjerzy do których chodzisz mają problem tylko tobie jak dotąd nic ci nie pasuje.
ja chodze do s.magia i niewiem gdzie ty dziewczyno widziałaś brak odzywki zaden fryzjer nie odwazy sie nie nałozyć odzywki bo inaczej włosów nie rozczesze a zwłaszcza że fryzjera to nic nie kosztuje, totalna masakra ta twoja opinia
ja tam chodze od kilku miesiecy i jestem mega zadowolona , ale oczywiscie dopuszczam myśl że nie każdemu odpowiada dany fryzjer, normalnym jest to iż każdy musi znaleźc tego swojego,
tylko że czasami naprawdę przesadzamy
pozdrawiam wszystkich szukaczy
i radzę nie wyolbrzymiajcia bo czasami możeci sprawić komuś ogromną przykrość, po za tym uważam i ja tak zawsze robiłam
że jeżeli byłam nie zadowolona to dzwoniłam do fryzjera i załatwialiśmy tą sprawę lub nie no więc jak nie to w tedy piszę opinię choć niechętnie bo zdaję sobie sprawę że każdemu zdaża się popełniać błędy jesteśmy tylko ludźmi.No chyba ze faktycznie ktoś zrobi z włosów masakrę ale bądźmy szczerzy zazwyczaj to są drobnostki,
tragedia to jak np. lekarz popełni błąd ((
Ale się rozpisałam przepraszam ale siedzę sobie sama w domku z brzuszkiem))) i czytam czytam aż tu taka opinia
niechcę nikogo urazić poprostu moja opinia jest właśnie taka )) długa )) pa pa i powodzenia
Otoz droga dziewczyno zapewniam cie, ze wlasnie w polecanym przez ciebie salonie magia widzialam brak odzywki, na dodatek zle splukany szampon, "bylejakosc" i chec pozbycia sie mnie jak najpredzej, bo za chwile przyjdzie kolejna klientka. Niczego nie wyolbrzymilam, tak to niestety wygladalo.

To, ze ty lubisz ten salon i jestes zadowolona z obslugi nie oznacza, ze ktos inny bedzie mial podobne doswiadczenia. Ja mialam kiepskie i dlatego podzielilam sie nimi na forum - podobnie jak ty mam do tego pelne prawo.

Co do fryzjera w Poznaniu z ktorego bylam zadowolona (trudno mi dogodzic w tej sferze, bo jestem wymagajaca ), to bylam kiedys u swietnej fryzjerki niedaleko Okraglaka. Niestety zmienila miejsce pracy i pozniej juz jej nie znalazlam.

Mysle, ze nie tylko ja mam problem ze znalezieniem wlasciwego fryzjera w Poznaniu, sporo osob szuka i szuka i jakos nie moze go znalezc. Takze jesli uwazasz, ze tylko mi nic nie pasuje, to przejrzyj ten watek nieco dokladniej i moze zauwazysz, ze jestes w bledzie
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 23:16   #4528
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Mysle, ze nie tylko ja mam problem ze znalezieniem wlasciwego fryzjera w Poznaniu, sporo osob szuka i szuka i jakos nie moze go znalezc. Takze jesli uwazasz, ze tylko mi nic nie pasuje, to przejrzyj ten watek nieco dokladniej i moze zauwazysz, ze jestes w bledzie [/QUOTE]


Współczuję Wam
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:04   #4529
aabbbbbbbccccccccccc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

witwm wszystkich, zajżałam tu z ciekawości,gdyż sama jestem fryzjerką, nie napisze gdzie pracuje, żeby nie było ogólnie jestem w szoku, od 11 lat pracuje jako fryzjerka, wiem że włosy to właściwie nr 1 jeśli chodzi o kobiety, chociaż nie tylko, Dziewczyny realia są takie nie ma opcji zrobienia kilku refleksów na cienkich włosach i koszt poniesiony przez fryzjera to około 5 zł to by dopiero był mistrz!!!! (środek rozjasniajacy+aktywator+p eleryna jednorazowa+folia+woda+sz ampon+odżywka+prąd-obojętnie czy zwykłe suszenie czy modelowanie,suszarki sa na prąd+środki do stylizacji+ewentualny zarobek+zus itp) a wogóle jak piszecie że np odżywka do włosów to jest za darmo to już mnie rozwaliło, owszem są "zakłady" fryzjerskie w których kąbinują z kosmetykami przelewają tańsze w droższe opakowania,itp. ale serio dziewczyny fryzjer to nie sponsor, prócz tego że ponosi koszty z wykonaniem usługi to on jeszcze musi na tym zarobic bo to jest jego praca i z tego żyje!!! życze aby każda znalazła tego swojego jedynego....fryzjera
aabbbbbbbccccccccccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 05:29   #4530
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aabbbbbbbccccccccccc Pokaż wiadomość
witwm wszystkich, zajżałam tu z ciekawości,gdyż sama jestem fryzjerką, nie napisze gdzie pracuje, żeby nie było ogólnie jestem w szoku, od 11 lat pracuje jako fryzjerka, wiem że włosy to właściwie nr 1 jeśli chodzi o kobiety, chociaż nie tylko, Dziewczyny realia są takie nie ma opcji zrobienia kilku refleksów na cienkich włosach i koszt poniesiony przez fryzjera to około 5 zł to by dopiero był mistrz!!!! (środek rozjasniajacy+aktywator+p eleryna jednorazowa+folia+woda+sz ampon+odżywka+prąd-obojętnie czy zwykłe suszenie czy modelowanie,suszarki sa na prąd+środki do stylizacji+ewentualny zarobek+zus itp) a wogóle jak piszecie że np odżywka do włosów to jest za darmo to już mnie rozwaliło, owszem są "zakłady" fryzjerskie w których kąbinują z kosmetykami przelewają tańsze w droższe opakowania,itp. ale serio dziewczyny fryzjer to nie sponsor, prócz tego że ponosi koszty z wykonaniem usługi to on jeszcze musi na tym zarobic bo to jest jego praca i z tego żyje!!! życze aby każda znalazła tego swojego jedynego....fryzjera

Witamy

wydaje mi się, że akurat cena to jest ostatni aspekt, na który narzekamy
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.