Szczęśliwe "stare" panny:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 19:09   #1
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek

Szczęśliwe "stare" panny:)


Zgodnie z obietnicą zakładam wątekw chwili obecnej jestem na etapie całkowitego zniechęcenia do facetów(jeden taki niedorobiony skutecznie mi w tym pomaga)...Zostanę sama,stara panna czy singielkanazewnictw o nie gra roli,choć osobiście nie lubię określenia"singielka".Szc zęśliwa-bo facet do szczęścia potrzebny nie jesta samotność nie jest czymś złym,czasem to stan wręcz pożądany.Chce być sama,szczęśliwa i spełniona...czy kotś też ma takie plany,choćby dziś?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:16   #2
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Dołączam z wielką ochotą do wątku, popieram - wbrew obiegowej opinii bez faceta również da się żyć Najważniejsze jesteśmy my - wrażliwe kobietki, pełne ciepłych uczuć, które nie ulegną presji otoczenia nakazującego kogoś sobie znaleźć.
Napiszę również wielkie NIE zamykaniu w złotej klatce, bo jak na razie stykałam się z takimi, co chcieli mnie od siebie uniezależnić. NIGDY tak się nie dam! Szczęśliwe 'stare' panny do boju!
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:19   #3
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

A dla mnie nazwa jest ważna Wg mnie jest różnica między określeniami "Stara panna" a "Singiel"
Singielka to kobieta, która jest sama z własnego wyboru, a stara panna to kobieta, której może nie tyle nikt nie chiał, co wypadła z obiegu (jakkolwiek by to nie brzmiało)
No ale ja młoda jestem jeszcze i może się nie znam....

Ale jedno wiem na pewno, Aniu, Ty nie jesteś starą panna!
Jesteś singlem!
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:50   #4
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

No to i ja do was dołączam na chwilę obecną jako singiel, na chwilę dalszą - zobaczymy Jestem szczęśliwa, że jestem sama, bo żaden facet jak narazie nie potrafił do mnie dotrzeć - chciałam być niezależna to jednemu przestało się to podobać po 4 meisiącach, drugi stwierdził, że po spędzaniu każdego dnia kiedy się spotykamy na całowaniu i okazywaniu sobie sympatii (zamiast gapieniu się w tv, lub robieniu czegoś osobno) do niczego więcej nie dojdziemy (bylismy razem 2 meisiące). Trzeci uznał, że ode mnei może wymagać wiele, ale od siebie nic - skutkowało to rozstaniem się po 3 tygodniach. Ps: zajrzałam dzisiaj do niego na fotkę - o dziwo odwdzięczył się i też mnie podejrzał... zrobiłam to specjalnie, żeby zobaczył jak na głównym zdjęciu obejmuję naprawdę świetnego faceta, ale musiała być jego mina Jestem szczęśliwa, bo mój świat nie ogranicza się do przymulonych, nie wiedzących czego chcą od życia mężczyzn. Jeśli znajdzie się jakiś odważy, by sprostać temu zadaniu, a nie ucieknie z podkulonym ogonem, to się nad nim zastanowię, a teraz facetom mówię stanowcze NIE
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:07   #5
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Jaaasne... Szczęśliwe singielki - wszystkie zawsze żyjecie w przekonaniu, że do końca życia będziecie same, aż nagle pojawia się książę z bajki, dla którego jesteście w stanie wiele zrobić

Zdr
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:12   #6
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
Jaaasne... Szczęśliwe singielki - wszystkie zawsze żyjecie w przekonaniu, że do końca życia będziecie same, aż nagle pojawia się książę z bajki, dla którego jesteście w stanie wiele zrobić

Zdr

za stara jestem żeby wierzyć w książąt
prawdopodobieństwo spotkania nie-ropucha jest równe temu, że mi tu gwiazdka spadnie


kobiety kochane
może zamiast tworzyć nowy wątek dołączycie do "szczęśliwych singielek" na wizażowych społecznościach??
bo coś czuję, że Lexie albo Pomadka i tak Was przypną
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:12   #7
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

No i ja też się dołączam Dzis wieczór jestem szczęśliwa, że jestem "stara panną" ( choć jednak wole określenie singielka) . Zamykaniu w złotej klatce stanowczo mówię NIE! Jak pomyslę, że mogłabym być w takiej trzymana i przypomnę sobie wszystkie ograniczenia koleżanek przez chłopaków i łzy przez nich wylane, to mi sie odechciewa związków. A co do właściwego faceta, poziomko, nie ma co się rozdrabniać, jak jakiś sie pojawi interesujący na widoku, to kto wie Jak na razie żyje tych parę lat na świecie i spotkałam takiego nawet sprostającego w miarę wymogom RAZ, ale na ułamek sekundy, więc wciąż sama. OK dziewczyny lęcę jak co wieczór pokręcic bioderkami przed snem.
( jak widzę świta z Samotne rządzi). Trzymajcie się cieplutko. Dobranoc
__________________
Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 20:13   #8
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
Jaaasne... Szczęśliwe singielki - wszystkie zawsze żyjecie w przekonaniu, że do końca życia będziecie same, aż nagle pojawia się książę z bajki, dla którego jesteście w stanie wiele zrobić

Zdr
A w krasnoludki też wierzysz????
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:19   #9
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A w krasnoludki też wierzysz????
A skecz KMN "Lachonarium" widziałaś?

- Stoi przy barze, kurzy szluga, patrzy co się dzieje na świecie - nic ciekawego i czeka aż przyjdzie jakiś książę z bajki.. Przychodzisz Ty.. No cóż - są różne bajki



Zdr
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:42   #10
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
A skecz KMN "Lachonarium" widziałaś?

- Stoi przy barze, kurzy szluga, patrzy co się dzieje na świecie - nic ciekawego i czeka aż przyjdzie jakiś książę z bajki.. Przychodzisz Ty.. No cóż - są różne bajki



Zdr
YY coś mi to mówi ten skecz,ale niezabrdzo pamiętam. Musze nadrobić. :P
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:50   #11
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
YY coś mi to mówi ten skecz,ale niezabrdzo pamiętam. Musze nadrobić. :P

To zrobimy tak - ja Ci powiem, że możesz go sobie obejrzeć tutaj -> http://www.kabarety.fani.pl/ (wybierając KMN i potem skecz "Lachony"), ale w zamian za to napiszesz mi jak Ci się podobało

Zdr
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 21:22   #12
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Mandrake,kiedy zakładałam ten wątek nie miałam na mysli sytuacji,że jestem sobie szczęśliwa jako panna,singielka czy jakby tak zwał i czekam,aż pojawi się ktoś,kto mnie zechce.Wiem,że może tak się zdarzyć,ale jeśli czytałaś uważnie,napisałam:chcę być sama z wyboru...Zgadzam się z dziewczynami-prawdopodobieństwo spotkania księcia z bajki jest niewielkie,za to co krok natrafiam na ropuchy i paszczaki...a wolę być sama niż męczyć się z kimś tylko dlatego,żeby kogoś mieć.
I naprawdę wątpię,że spotkam na swojej drodze życia mężczyznę,z którym będę chciała dalej żyć.Ot po prostu.A "sama" nie oznacza kogoś upośledzonegowręcz przeciwnie.
Maromavath dobrze,spróbuję przekonać się do określenia "singielka"I dziękuję
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 21:47   #13
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Czytałam jak czytałam.. ale czytałem na pewno

Zdr
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 21:49   #14
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

To dobrze,że chociaż na pewno
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 18:26   #15
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Z "księcia z bajki" już się wyleczyłam. Za dużo naoglądałam się komedii romantycznych, by wierzyć, że i mnie spotka coś podobnego u boku och, ach, wymarzonego prawie ideału. Mimo to nadal oglądam te komedie i równie często na nich rycze
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:23   #16
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Znam ten bólja czasem nawet pomyślę,że mogłabym kogoś mieć-ale gdzie takiego spotkać?a po drugie-jak nie mam powodzenia,to nie będę biegała za facetem(kilka razy tak zrobiłami to było najgłupsze co w życiu zrobiłam)...a po co marzyć i wzdychać,jak lepiej sobie uświadomić,że jestem sama,będę sama i będę szczęśliwasłowo!
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:25   #17
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Właśnie, nie będzie się biegać za facetem. Moja koleżanka miała ostatnio problem, bo miała numer komórki podobającego się jej chłopaka, którego znała już wcześniej, on ją też i teraz nie wiedziała, co ma zrobić, czy się odezwać pierwsza. Zaryzykowała, napisała, że chce się spotać i wyszło. Ja mimo to, że ta historia idzie w dobrym kierunku i pewnie moralizatorsko jest to przykład walki o marzenia i bla, bla, bla to mam swoje zasady i nie będę robić pierwszego kroku. Kobieta i tak daje sygnały, że się dany facet jej podoba, więc jeśli facet będzie na tyle kumaty, że to załapie i jeszcze odpowiednio wykorzysta to zaczyna się tu dopiero komedia romantyczna
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:39   #18
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Zawsze dawałam szanse i zawsze byłam tą pierwszą,która zaczynała...i mam tego już dość
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:00   #19
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

[quote=Kaname;5687847]Dołączam z wielką ochotą do wątku, popieram - wbrew obiegowej opinii bez faceta również da się żyć Najważniejsze jesteśmy my - wrażliwe kobietki, pełne ciepłych uczuć, które nie ulegną presji otoczenia nakazującego kogoś sobie znaleźć.
Napiszę również wielkie NIE zamykaniu w złotej klatce, bo jak na razie stykałam się z takimi, co chcieli mnie od siebie uniezależnić. NIGDY tak się nie dam! Szczęśliwe 'stare' panny do boju!

Podpisuję się pod tym
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 12:12   #20
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Ogólnie rzecz biorąc,bez faceta żyje mi się całkiem przyjemnie...nawet rozkwita życie towarzyskiejeszcze gdybym nie reagowała w pewien sposób na jednego typa na uczelni
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:14   #21
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Aninku, ostatnio miałam takie przemyślenia i doszłam do wniosku, że skoro między miłością a nienawiścią jest cienka granica, to lepiej nienawidzić niż usychać z nieodwzajemnionej miłości. Nienawiść zazwyczaj mija szybko, a wzdychanie może trwać długo i wyczerpywać psychicznie. Może to nie na miejscu, ale przyjmuję tą teorię w poczet swoich innych bzdurnych teorii
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:17   #22
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Ja nie chcę nikogo nienawidzić,bo to tez pewna forma uczuciaja wolę nie czuć do niego nic,jak on do mnie nic nie czuje...i tyle
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 16:30   #23
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez Kaname Pokaż wiadomość
Aninku, ostatnio miałam takie przemyślenia i doszłam do wniosku, że skoro między miłością a nienawiścią jest cienka granica, to lepiej nienawidzić niż usychać z nieodwzajemnionej miłości. Nienawiść zazwyczaj mija szybko, a wzdychanie może trwać długo i wyczerpywać psychicznie. Może to nie na miejscu, ale przyjmuję tą teorię w poczet swoich innych bzdurnych teorii
To i ja sie pod ta teoria podpisujemoze nienawisc az tak szybko nie mija, ale zazwyczaj nie sprawia tyle bolu
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 16:57   #24
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Proponuję stworzyć własną religię, co Wy na to dziewczyny? Jakiś nasz 'staropanieński' dekalog
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:26   #25
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Cytat:
Napisane przez Kaname Pokaż wiadomość
Aninku, ostatnio miałam takie przemyślenia i doszłam do wniosku, że skoro między miłością a nienawiścią jest cienka granica, to lepiej nienawidzić niż usychać z nieodwzajemnionej miłości. Nienawiść zazwyczaj mija szybko, a wzdychanie może trwać długo i wyczerpywać psychicznie. Może to nie na miejscu, ale przyjmuję tą teorię w poczet swoich innych bzdurnych teorii
Oj zgadzam się wolę nienawidzić dziś to wiem napewno!!!!!
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 20:10   #26
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

A ja wolę nie kochać nikogo,mieć serce z kamienia przynajmniej nie będę głupot robiła...bo to,że nie chcę kogoś miec,nie znaczy,że muszę robić głupie rzeczy
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 20:44   #27
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Aninku, to co, nowy wątek o tych, co mają serce z lodu? Ja się podłączam, nie bez przyczyny zima jest moją ulubioną porą roku
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:33   #28
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Ja bym najbardziej w zimie potrzebowała kogoś do ogrzania,bo ciągle mi zimnoale nie chcę nic czuć do żadnego faceta,bo nie są warci tego...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:11   #29
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

Ja już nie szukam nikogo do podgrzewania, bo trudnią się tym moi panowe kaloryferowie Nic przeciwko nie mam, by się jakiś facet przypałętał, ale naprawdę to musi być facet przez duże F, a nie jakaś popierdółka (za przeproszeniem!)
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:21   #30
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Szczęśliwe "stare" panny:)

popierdółka

Ojj to chyba tego faceta przez duze F trudno bedzie znalezc

A wierzycie w to, ze mozna zakochac sie w kims kogo poznalo sie przez internet i jeszcze nie spotkalo na zywo??tylko rozmowy na gg, prze kom i smsy??
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.