Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 07:29   #2041
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja od jakiegoś czasu naprawde ograniczyłam jedzenie, ale nie z przymusu tylko po prostu o tym nie myśle...w pracy zajęta przychodze do domu to jest TŻ i zawsze coś wymyślimy i zapominam o wielkim żarciu tylko coś przekąsze zdowszego
Codziennie syrenka pod prysznicem i staram się ćw na razie co 2 dzień. Obiwiązkowo do pracy 1,5 l mineralki.
Daję rade
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 07:56   #2042
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez aggie3 Pokaż wiadomość
Ja fast foodow nie jem czesto (moze raz na 2-3 miesiace cos tam), chipsy odstawilam (jak narazie ) ale gorzej z tymi slodyczami. Ich to chyba nigdy nie uda mi sie odstawic .
Też tak myśłałam, pomógł mi chrom organiczny, jak mam ochote na coś słodkiego (co mi sie teraz zdarza naprawde rzadko, a jadlam słodycze tonami) to jem jogurt i zaspokajam swoje zachcianki.

Ja osobiście zmieniłam diete, wiecej warzyw, mniej smażonego, wiecej ryb, chleb z jasnego na ciemny i do przodu.

Jak mam czas to skakanka idzie w ruch i cwiczenia które kiedyś terner pokazał mi na posladki i uda. Jak sie robie te cwiczonka to z dnia na dzien pośladki są jak ze stali.

Za tydzien ide na rool-ony, mam nadzieję, ze do wakacji to bede wyglądać jak za czasów jak ostro trenowałam.
Pozdrawiam
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:22   #2043
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
Też tak myśłałam, pomógł mi chrom organiczny, jak mam ochote na coś słodkiego (co mi sie teraz zdarza naprawde rzadko, a jadlam słodycze tonami) to jem jogurt i zaspokajam swoje zachcianki.

Ja osobiście zmieniłam diete, wiecej warzyw, mniej smażonego, wiecej ryb, chleb z jasnego na ciemny i do przodu.

Jak mam czas to skakanka idzie w ruch i cwiczenia które kiedyś terner pokazał mi na posladki i uda. Jak sie robie te cwiczonka to z dnia na dzien pośladki są jak ze stali.

Za tydzien ide na rool-ony, mam nadzieję, ze do wakacji to bede wyglądać jak za czasów jak ostro trenowałam.
Pozdrawiam
moja koleżanka też chwaliła chrom, więc może warto spróbować jak ktoś ma problem ze słodyczami

a co to za cwiczonka??

ja wczoraj o 8 min buns zapomniałam ale dzisiaj już postaram się pamiętać kupiłam jeszcze jedno tańsze serum z eveline, bo to droższe jest troche mało wydajne i będe je stosować tylko na uda i pośladki, chciałabym jeszcze spróbować topoły, ale narazie kasy brak i nie wiem czy uda mi się ją znaleźć
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:59   #2044
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja brałam kiedyś chrom ale nic mi nie dawał więc przestałam go brać. Zobacze może wrócę do niego
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 11:52   #2045
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

czerwona herbata jak dla mnie i syrenka a ja dzis kupiłam sobie w SH kurteczke biala z Deepa nie moglam przejsc bojetnie byla taka wspaniała ehhh i dalam jedyne 8 zl kurteczka nowiutka... a TO JEST nagroda za sprawą kolejnego kg w doooooooł buziaki
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:21   #2046
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja od jakiegoś miesiąca zaczęłam używać syrenki pod prysznicem, potem wklepuję serum soraya pomarańczowe i robię masaż takim czymś z wypustkami (kupiłam w rossmanie) Najpierw ćwiczyłam i ograniczyłam niezdrowe jedzenie..ale się poddałam teraz znowu codziennie ciastka i kawa Ale postanowiłam, że od kolejnego tyg biore się ostro za siebie z tą dietką no i na jakis fitness chyba się zapiszę, bo tylko to mnie zmobilizuje do ćwiczeń... Myśle też o tych tabletkach CLA z l-karnityna... Oby się udało, lato tuż tuż (
casandras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:47   #2047
koraa22
Raczkowanie
 
Avatar koraa22
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 174
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja też chce do was dołączyc mam jakąś maseczke kawową na cellulit z allegro , gąbkę syrenkę , pełno balsamów, czerwoną herbatkę , i motywację kiedyś jakoś pana C się pozbyłam ,ale od jakiegoś miesiaca cwiczę callanetics po którym dostałam dużo nowych grudek !!!! moje pośladki wyglądaja okropnie
__________________
planowany t.p ok 26.07.2011
koraa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 15:12   #2048
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
a co to za cwiczonka??
spróbuje opisać jak najlepiej sie da...

w kleku podpartym sie ustawiasz i kolanem do głowy siegasz, nastepnie noge albo do tyłu albo w bok, jak Ci bedzie łatwiej to dziala na 2 rodzaje miesni na udzie (w zależnosci od tego czy noge wyrzucasz w tył czy w bok), wazne zeby cwiczenia były dynamiczne i nie stawia sie kolana spowrotem na ziemie ttylko powtarza sie to min 15 razy. Trener nas tak kiedyś katował po 15-30 min, by wypracować miesnie nóg i tyłka co za tym idzie mocniejsze i szybsze kopniecia ( trenowałam sztuki walki ;p)

ćwiczenie z boku jak ktoś obserwuje wyglada smiesznie bo tak jakby piesek siusiu robił, ale jest efektywne, jak ktoś chce zrzucić cellulit z tyłeczka i ud to najlepsze ćwiczenie.

a co do kosmetyków to ja w tamtym roku używałam Perfecta Extra Slim z Dax Cosmetics i po 3 tubkach nie było śladu po celulitisie, a cwiczyć nie miałam czasu czasami robiłam sobie tylko z przyjaciółką zawody która wiecej skoczy na skakance.

dziewczyny, a znacie jakieś tabletki sprawdzone na cellulit, bo chcetnie bym zakupiła ale jak mam dac 100zł na cos co mi nie pomoze to wole nie kupywać.
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:15   #2049
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez koraa22 Pokaż wiadomość
Ja też chce do was dołączyc mam jakąś maseczke kawową na cellulit z allegro , gąbkę syrenkę , pełno balsamów, czerwoną herbatkę , i motywację kiedyś jakoś pana C się pozbyłam ,ale od jakiegoś miesiaca cwiczę callanetics po którym dostałam dużo nowych grudek !!!! moje pośladki wyglądaja okropnie
to raczej nie powod tego ze powiekszyl Ci sie cellulit :P , moze zaczelas inaczej jesc , stres albo cos :/
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria





Edytowane przez mmooonia
Czas edycji: 2009-03-19 o 16:17
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:27   #2050
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja sie zastanawim czy czerwonej herbaty nie odstawić, męczą mnie jej skutki, tzn. pewnie, że oczyszcza, aż za bardzo nie ma jakiś innych sposobów na oczyszczanie które nie skutkują biegunką ?
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:48   #2051
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ja sie zastanawim czy czerwonej herbaty nie odstawić, męczą mnie jej skutki, tzn. pewnie, że oczyszcza, aż za bardzo nie ma jakiś innych sposobów na oczyszczanie które nie skutkują biegunką ?
zielona herbata, albo jednodniowa dieta winogronowa, polegajaca na tym ze przez jeden dzien nie jesz nic innego niż winogrona i pijesz tylko i wylacznie wode niegazowana
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 16:49   #2052
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
spróbuje opisać jak najlepiej sie da...

w kleku podpartym sie ustawiasz i kolanem do głowy siegasz, nastepnie noge albo do tyłu albo w bok, jak Ci bedzie łatwiej to dziala na 2 rodzaje miesni na udzie (w zależnosci od tego czy noge wyrzucasz w tył czy w bok), wazne zeby cwiczenia były dynamiczne i nie stawia sie kolana spowrotem na ziemie ttylko powtarza sie to min 15 razy. Trener nas tak kiedyś katował po 15-30 min, by wypracować miesnie nóg i tyłka co za tym idzie mocniejsze i szybsze kopniecia ( trenowałam sztuki walki ;p)

ćwiczenie z boku jak ktoś obserwuje wyglada smiesznie bo tak jakby piesek siusiu robił, ale jest efektywne, jak ktoś chce zrzucić cellulit z tyłeczka i ud to najlepsze ćwiczenie.
jak mają być efekty to napewno spróbuje, tylko jutro, dzisiaj mi sie już nie chce
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:49   #2053
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

jeee jestem z siebie dzisiaj dumna zrobilam:

-40 sikajacych piesków na każda noge
-300 podskokow na skaknce
-1 godzina aerobicku z krokami podstawowymi
- 50 powtórzeń na każdą noge wypadów i podnoszeń
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:14   #2054
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ojej... jak ja tu dawno nie zagladalam ))

Pan C. jest wiekszy.. bo ostatnio nie mialam czasu na nic! i spalam po 4 godzinki wiec widac jakie sa tego efekty..

no ale.. jutro jade po Shape i bede sobie z gazetka cwiczyla )
jak bedzie cos ciekawego to moge zeskanowac!


a jak u Was?
__________________
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.."

Dbam o moje włosy,
Pije yerba mate & zieloną,
89 dni bez słodyczy,
ćwicze
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:05   #2055
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Chyba muszę się przyłączyć . Już kiedyś pisałam coś w tym wątku ii w tamte wakacje pozbyłam się cellulitu. Pojechałam na wakacje, później na drugie, a po powrocie dosłownie jadłam jadłam jadłam i nie robiłam nic. O ile skłonności do tycia nie mam ani troche, to do cellulitu wydaje mi się że jednak mam.

Mój plan działania jest taki jak poprzednio:
- Owijanie się folią + peeling kawowy, imbir, cynamon, kakao
- Masażer l'oreala
- Syrenka (o ile w końcu ją kupię )
- Ćwiczenia
- Wykluczenie coca coli (mojego uzależnienia), chipsów, zupek chińskich
- Picie 2 litrów wody dziennie

Pamiętam że ostatnio pozbycie się cellulitu zajęło mi jakiś miesiąc właśnie, ale działałam naprawdę drastycznie, ćwiczyłam w każdej wolnej chwili, jadłam bardzo zdrowo, piłam wodę litrami i non stop się masowałam. No ale wtedy miałam tylko miesiąc, teraz daje sobie 2, ponieważ i obowiązków mam więcej.
Tak orientacyjnie, to ile już walczycie i jak z efektami?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:07   #2056
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja walczyłam 2 latatemu i udało mi sie na czas pokonac wroga, w tamtym roku nie miałam jakos problemu, wrecz mi spodnie z tyłeczka spadały, ale od kad skończyły sie stresy i jestem szczęsliwa, wrócił mi apetyt i przybyło pare kg.

Teraz walcze od 2 tyg. dzisiaj skorzystałam z tego ze posiadam bańki chińskie i powiem ze po pierwszym uzyciu wydaje mi sie, ze wiecej dają niz syrenka, którą tez uzywałam. Niezła sprawa te bańki z tym ze dzisiaj małe bubu sobie chyba zrobiłam bo tak mi sie przyssała bańka że ja prawie na pachwinie udało dopiero odessać i troche zabolało ale, mysle że po celulicie śladu nie bedzie po miesiacu jesli bede trzymac sie zasad i korzystać z baniek.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wasza wytrwałość dziewczynki
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:22   #2057
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja walczę tak konkretnie od stycznia i powiem szczerze że ciężko;/ robie co mogę a cellulit jak jest tak był...może jest go trochę mniej...na pewno w dotyku mam gładziutką skórę ale pan C jest widoczny nawet bez napięcia mięśni
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:33   #2058
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja sie cofnelam strasznie :/ o ile jakos juz w pazdzierniku, grudniu bylo ok, juz malo widoczny byl jak stalam (jak napielam to troche go bylo) to teraz czuje sie strasznie, przez styczen przytylam troszke,ale to jeszcze nie byloby takie zle gdyby nie to ze bardzo powiekszyl mi sie wlasnie C.
I tak od stycznia ciagnie mi sie to zacofanie jesli chodzi o C., bylam ciagle bez energii , dopiero zaczynam chyba odzywac po tej zimie i wracam do normalnosci hehe . Staram sie od nowa nakrecic na walke z C. dlatego chyba tez bede tu czesciej zagladac zeby sobie przypomniec
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:43   #2059
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
- Wykluczenie coca coli (mojego uzależnienia), chipsów, zupek chińskich
zupki tez powoduja C?
casandras jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 10:22   #2060
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
zupki tez powoduja C?
myslę, że każda chemia go powoduje



u mnie raz lepiej raz gorzej
raz C jest raz go nie ma
czasem wydaje mi się, ze sobie ze mną pogrywa
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:35   #2061
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
zupki tez powoduja C?
Niestety tak. Zupki chińskie i inne tego typu, mają w sobie bardzo dużo soli, często ponad dzienną dawke, z tego co pamiętam, a sól zatrzymuje wodę w organizmie, co tworzy cellulit.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:57   #2062
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

u mnie cell na zewn str ud byl wiekszy na peawj nodze a teraz jest tam prawie nie widoczny, chyba ze scisnę udo a teraz wiekszy na lewej nodze i to duzo wiekszy nie wiem co jest grane ale co tam... wazne ze znika
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:16   #2063
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Myślicie że na C będzie miało wpływ jeśli za każdym razem kiedy będę miała ochotę na coś słodkiego, zamiast jakiejś czekolady zjem jogurty typu monte?
Albo przynajmniej jeśli będę robiła tak zazwyczaj
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:24   #2064
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

noo a niestety chemia jest we wszystkim niemalże nawet te wszystkie płatki śniadaniowe są niezdrowe:/ różne serki,jogurty nawet nie są tak zdrowe jak się wydaje niestety:/ kiedyś jak czytałam artykuł jaka chemia znajduję się w większości produktach spożywczych to się załamałam
dlatego ja już niestety bardzo mało jem...ograniczam się do ciemnego pieczywa,owsianki,drobiu, serów żółtych i twarogów,ciemnych makaronów i ryżów,jogurtów naturalnych,do picia soków bez dodatku cukru,wody mineralnej i zielonych i czerwonych herbat!
zero słodyczy,fastfoodów,chips ów,przypraw,soli,kawy,nap ojów gazawanych,zupek chińskich itd....
no dziś kupiłam sobie "słodycza"-corny linea

a i kupiłam nową syrenkę i żel-pilling antycellulit z eveline
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:02   #2065
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja basen dzis zaliczylam.45 minut.powiem wam ze najbardziej on mi pomaga na cellulit.no i widocznie uda mi wysmukliło.strasznie głodna jestem,ale bez koncepcji na posilek.zjadlam dzis rano tylko 2 kromki ciemnego chleba z szynką (taka prawdziwą i do tego chudą),poszlam na basen i w sumie zapomnialam.musze sie przejsc do lodówki.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:10   #2066
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a ja basen dzis zaliczylam.45 minut.powiem wam ze najbardziej on mi pomaga na cellulit.no i widocznie uda mi wysmukliło.strasznie głodna jestem,ale bez koncepcji na posilek.zjadlam dzis rano tylko 2 kromki ciemnego chleba z szynką (taka prawdziwą i do tego chudą),poszlam na basen i w sumie zapomnialam.musze sie przejsc do lodówki.
Ja zawsze mam w domu pełnoziarniste płatki zbożowe muesli i jem je z chudym mlekiem, można też z chudym jogurtem lub kefirem, ale ja nie lubię. Tylko trzeba zwracać uwagę bo do wielu płatków dosypują mnóstwo cukru.
Albo kupuję w barze sałatkowym sałatki i jem je z naturalnym ryżem, albo same, gdy są na bazie soczewicy, soi, fasoli, ryżu, makaronu itp.
Lubię też mrożonki np szpinak albo warzywa na patelnię z naturalnym ryżem albo ryby lub sushi (kupuję mrożone w biedronce bo są tanie).
Do tego soczki jednodniowe, albo 100% sok bez cukru, fajne są te nowe Fortunki
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:20   #2067
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiecie co ,na ryby tez niestety trzeba uwazac i najlepiej polskie kupowac.slyszalam juz wiele razy ze np panga ,ostatnio popularna w pl jest najczesciej importowana z chin.jest chodowana na jakiejs dziwnej paszy-ale w sumie to co teraz nie jest ...
ja czesto jjem sniadanie takie,ze biore activie,nasypuje do niej platkow fitnessow (jedyne moje slodycze o ile moge je tak nazwac) i jjem.ostatnio jak mam przerwe w wykladach to tez ide na obiad zlozony z salatki.ostatnio mam chyba kryzys bo ciągnie mnie do czipsów.ale skoro wytrzymalam bez nich 3 miesiace prawie,to moze dam rade 4?szkoda mi osiagnietych rezultatów marnowac przez czipsy.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:46   #2068
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
wiecie co ,na ryby tez niestety trzeba uwazac i najlepiej polskie kupowac.slyszalam juz wiele razy ze np panga ,ostatnio popularna w pl jest najczesciej importowana z chin.jest chodowana na jakiejs dziwnej paszy-ale w sumie to co teraz nie jest ...
ja czesto jjem sniadanie takie,ze biore activie,nasypuje do niej platkow fitnessow (jedyne moje slodycze o ile moge je tak nazwac) i jjem.ostatnio jak mam przerwe w wykladach to tez ide na obiad zlozony z salatki.ostatnio mam chyba kryzys bo ciągnie mnie do czipsów.ale skoro wytrzymalam bez nich 3 miesiace prawie,to moze dam rade 4?szkoda mi osiagnietych rezultatów marnowac przez czipsy.
No to do Biedronki marsz bo tam tylko polskie produkty !

Ja tam uwielbiam chipsy i raz na 2 tygodnie TŻ mi kupuje malutką paczuszkę bo widzi jak się bez nich męcze. Ale jestem też na szczęście uzależniona od o wiele zdrowszej przekąski jaką jest Mieszanka Studencka ;p i nią sobie skutecznie rekompensuję brak chipsów
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:37   #2069
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja kupilam sobie dzis kielkownice oraz ziarenka i bede sobie jadla witaminki zamiast tabletek.. dla mojej watroby dobrze sie stanie, a i mam nadzieje ze dzieki witaminkom dam rad sie go wkoncu pozbyc!!
__________________
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.."

Dbam o moje włosy,
Pije yerba mate & zieloną,
89 dni bez słodyczy,
ćwicze
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:48   #2070
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

we wszystkim jest chemia, najlepiej by było jakby człowiek miał przydomowy ogródek i wszystko sobie hodował, świnki, pamidorki
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.