Wysokie kobiety na obcasach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 15:12   #1
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984

Wysokie kobiety na obcasach ?


Czesc dziewczynki. Jezeli byl taki watek to z gory przepraszam, szukalam.
Otóz interesuje mnie kwestia wysokich kobiet na obcasach.
Jestem osoba dosyc wysoka mam 175 cm , dosyc czesto nosze obcasy ale nigdy z tego powodu nie czulam sie zle wrecz przeciwnie taki wzrost jeszcze bardziej dodawal mi pewnosci siebie, az do wczoraj.
Otóż wczoraj usłyszalam zdanie dwoch znajomych, którzy widzac mnie na obcasach powiedzieli cos w stylu, o Boze jaka Ty jestes wysoka i nie bylo to powiedziane jak komplement, wrecz przeciwnie.
Zastanawiam sie jakie wy macie zdanie na ten temat, czy wysokie kobiety moga nosić obcasy? Czy same nosicie?Czy nie wyglada to smiesznie ? Interesuje mnie tez zdanie panów czy nie czujecie sie hmm przytloczeni? przez taka wysoka kobiete.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:29   #2
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

co prawda nie jestem facetem ale się wypowiem

Według mnie wysokie kobiety wyglądają atrakcyjnie. Co do butów... hmm... myślę,że noszenie takich butów jest zależne jaki ma się ten wzrost.Jeśli masz 1,75 to mogłabyś założyć buty tak zwane "kaczuszki" czyli nie szpilki tylko taki fajny 2-3 centymetrowy koreczek.Wygląda to fajnie . Co innego jak dziewczyna jest "ogromnego" wzrostu i jeszcze założy kilkunasto-centymetrowe szpile.Według mnie wygląda to nie za bardzo atrakcyjnie...
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:34   #3
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

heh ja mam podobny problem. jestem tak wysoka jak Autorka, a jak ubiorę buty na obcasie (6-7 cm) to wyglądam jak olbrzym :/
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:38   #4
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

miałam kiedys ten sam problem - mam 172 cm a od czasu do czasu lubię założyć 8 cm szpilki co prawda jestem mega wysoka, ale zauważyłam, że znacznie wiecej mezczyzn zwraca na mnie uwage i to wcale nie dlatego, ze jestem od nich wyzsza - a czasami jestem - a dlatego, ze mam wtedy niebotycznie dlugie nogi

nie przejmuj się, wiekszosc dziewczyn, ktore chciałyby być modelkami, nie moze nimi zostac ze wzgledu na wzrost - Ty mozesz

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2009-09-12 o 15:40
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:40   #5
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki. Jezeli byl taki watek to z gory przepraszam, szukalam.
Otóz interesuje mnie kwestia wysokich kobiet na obcasach.
Jestem osoba dosyc wysoka mam 175 cm , dosyc czesto nosze obcasy ale nigdy z tego powodu nie czulam sie zle wrecz przeciwnie taki wzrost jeszcze bardziej dodawal mi pewnosci siebie, az do wczoraj.
Otóż wczoraj usłyszalam zdanie dwoch znajomych, którzy widzac mnie na obcasach powiedzieli cos w stylu, o Boze jaka Ty jestes wysoka i nie bylo to powiedziane jak komplement, wrecz przeciwnie.
Zastanawiam sie jakie wy macie zdanie na ten temat, czy wysokie kobiety moga nosić obcasy? Czy same nosicie?Czy nie wyglada to smiesznie ? Interesuje mnie tez zdanie panów czy nie czujecie sie hmm przytloczeni? przez taka wysoka kobiete.
Mogą! A czmeu miałyby nie móc? Jeśli czujesz się dobrze na wysokich obcasach to noś je nawet codziennie Nie rozumiem takiego myślenia: wysokie kobiety nie mogą nosić szpilek, grubsze ubrań w paski itd itd.. Noś to na co masz ochotę, bo w imię czego miałabyś to zmieniać? Bo ktoś na ulicy się krzywo spojrzy?
Co do atrakcyjności - najbardziej atrakcyjne są kobiety które same o sobie myślą że są atrakcyjne Więc skoro lubisz te szpilki to jak najbardziej powinnaś je zakładać.
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:43   #6
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

na modowym jest chyba wątek o wysokich dziewczynach na obcasach. A co do tematu jeśli chcą to, co w tym złego? Kobieta w obcasach jeśli umie w nich chodzic, zawsze wygląda łądnie
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:45   #7
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Jeśli lubisz, to noś.
Moim zdaniem 7-8cm jeszcze są w porządku do takiego wzrostu, na wyższych będziesz wyglądać rzeczywiście jak olbrzym. Oczywiście to moje zdanie, nie wiem, jak patrzą na to faceci
Btw doceń to, co masz. Ja jestem prawie 10cm niższa i chcę się troche podwyższyć butami, ale to okropnie niewygodne... na Twoim miejscu śmigałabym w niskich, ale zgrabnych bucikach
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 15:56   #8
Ciara16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 288
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

ha! jednak ja to mam dobrze , mam 160 wzrostu ( 16 lat) i moge sobie pozwolic na kazde szpilki;d a co do ciebie , to wydaje mi sie ze nie powinnac nosic zbyt wysokich szpilek bo będziesz wygladac tak hmm jak by to ując , moze najprosciej, - nie za dobrze, pozdrawiam
__________________
"Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać-zbyt serio...
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się [...]"

Zmierzchomanka
Bo świat aż pęka z nadmiaru piękna
Ciara16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:03   #9
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Nie szczyp się tym, co mówią inni.
Jeżeli lubisz nosić obuwie na wyższym obcasie, to nie odmawiaj sobie przyjemności tylko ze względu na zaspokojenie odczuć estetycznych innych osób! Gusta są różne i niektórzy mężczyźni wolą filigranowe Panie, a inni wysokie i nie będzie im przeszkadzać dodatkowych kilka centymetrów, które da obcas.
Ja mam jedynie 158cm, a pozwalam sobie na płaskie buty, chociaż niektórzy twierdzą, że wręcz obowiązkiem moim jest dodanie sobie kilku centymetrów. Mnie jednak chodzenie na obcasach męczy...ale za to później mogę dać swoje "sery" do wymasowania mojemu facetowi.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:11   #10
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Mam 178cm wzrostu, uwielbiam obcasy, 6cm to u mnie standard, czasem więcej.
Jest tyle wysokich ludzi teraz, że nie widzę powodu, by tego nie robić. Mam wrażenie, że nie wyróżniam się jakoś specjalnie z tłumu.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:15   #11
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Nie da się ukryć, że wysoka kobieta w szpilkach bedzie przyciagac wzrok. Ja mając 177 wzrostu nie zalożylabym wysokich obcasów, bo po prostu zle bym sie czula i tyle. Nie lubie zbytnio zwracac na siebie uwagi. Jezeli Ty sie tak dobrze czujesz to wszyztko w porzadku. A opinia innych sie nie przejmuj ;]
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 16:16   #12
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Tez mam ten problem...mam 178 cm i niestety zupelnie zrezygnowalam z butow na obcasie bo glupio sie w nich czuje.A szkoda,bardzo chcialabym kupic takie buty jakie mi sie podobaja ,a nie szukac ciagle czegos w stylu balerinek.Kiedys zdarzylo mi sie wyjsc w szpilkach ale naprawde glupie uczucie jak kazdy sie gapi.
Chociaz jakis czas temu widzialam kobiete mniej wiecej mojego wzrostu w mega wysokich szpilkach i wygladala olsniewajaco! Moze glownie dlatego,ze szla bardzo pewnie i chyba miala gdzies gapiacych sie ludzi

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2009-09-12 o 16:18
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:17   #13
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 169
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Nie mogą. Wysokie kobiety powinny nosić tylko i wyłącznie skarpety z ABS-em.
Cynamona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:18   #14
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Dziewczyno,kto ma podkreślać długie nogi jak nie wysokie dziewczyny? Sama mam 174cm.i bez zastanowienia wskakuję w szpilki,koturny,najczęści ej takie 6-8 cm. Trzeba podkreślać to co się ma piękne! uczynić ze swojego wzrostu atut,a nie wadę

Miałam kiedyś koleżankę-150cm., która reagowała takimi odzywkami na mnie w szpilkach (a wiedziałam,że sama ma kompleks swojej niskorosłości),więc jak ona mi dopieprzyła tekstem jaka ja wysoka to odpowiadałam,że ja ze swoim wzrostem mogę przynajmniej startować na modelkę,a nie na krasnala ogrodowego, ewentualnie posadę kaczki (teksty podsunęły mi dziewczyny z wątku na modowym)
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:23   #15
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Ciara16 Pokaż wiadomość
ha! jednak ja to mam dobrze , mam 160 wzrostu ( 16 lat) i moge sobie pozwolic na kazde szpilki;d a co do ciebie , to wydaje mi sie ze nie powinnac nosic zbyt wysokich szpilek bo będziesz wygladac tak hmm jak by to ując , moze najprosciej, - nie za dobrze, pozdrawiam
No tak , ale Ty musisz sztucznie przedluzac sobie to co my, wysokie mamy naturalne - nogi
Fakt ze w obcasach moje nogi sa jeszcze dluuuzsze i moj TZ tez nie ma nic przeciw temu, ze dorownuje mi wzrostem , z reguly nie nosze wyzszych niz 8 cm to w sumie 183 cm ma prawie kazda z naszych siatkarek wiec chyba nie jestem jeszcze takim olbrzymem

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyno,kto ma podkreślać długie nogi jak nie wysokie dziewczyny? Sama mam 174cm.i bez zastanowienia wskakuję w szpilki,koturny,najczęści ej takie 6-8 cm. Trzeba podkreślać to co się ma piękne! uczynić ze swojego wzrostu atut,a nie wadę

Miałam kiedyś koleżankę-150cm., która reagowała takimi odzywkami na mnie w szpilkach (a wiedziałam,że sama ma kompleks swojej niskorosłości),więc jak ona mi dopieprzyła tekstem jaka ja wysoka to odpowiadałam,że ja ze swoim wzrostem mogę przynajmniej startować na modelkę,a nie na krasnala ogrodowego, ewentualnie posadę kaczki (teksty podsunęły mi dziewczyny z wątku na modowym)


Dzieki dziewczyny wrocilyscie mi swoja pewnosc siebie i wiare w wysokie obcasy
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:28   #16
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Lea - jeśli to faceci tak powiedzieli, to pewnie czuli się jak niemęscy krasnale, jeśli kobiety - zazdroszczą ci nóg do nieba

Ja tam uważam że to niczemu nie przeszkadza jak wysoka kobieta ma obcasy, na prawdę, nie warto rezygnować z pokazania się w fantazyjnych butach tylko dlatego że ktoś może czuć się przy niej nisko. KAŻDA kobieta w butach na obcasie wygląda dobrze, czy to niska, czy krągła, czy chuda, czy wysoka - ważne żeby buty dobrze dobrać i nie wyglądać jak mróweczka w klocach :P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:36   #17
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyno,kto ma podkreślać długie nogi jak nie wysokie dziewczyny? Sama mam 174cm.i bez zastanowienia wskakuję w szpilki,koturny,najczęści ej takie 6-8 cm. Trzeba podkreślać to co się ma piękne! uczynić ze swojego wzrostu atut,a nie wadę

Miałam kiedyś koleżankę-150cm., która reagowała takimi odzywkami na mnie w szpilkach (a wiedziałam,że sama ma kompleks swojej niskorosłości),więc jak ona mi dopieprzyła tekstem jaka ja wysoka to odpowiadałam,że ja ze swoim wzrostem mogę przynajmniej startować na modelkę,a nie na krasnala ogrodowego, ewentualnie posadę kaczki (teksty podsunęły mi dziewczyny z wątku na modowym)

Trochę przykro mi się zrobił czytając ten tekst, ale rozumiem, że ta sytuacja wymagała odpowiedniej riposty.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:39   #18
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny wrocilyscie mi swoja pewnosc siebie i wiare w wysokie obcasy
Jakbyś jeszcze kiedyś zwątpiła to wejdż na wątek wysokich dziewczyn na modowym
Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Trochę przykro mi się zrobił czytając ten tekst, ale rozumiem, że ta sytuacja wymagała odpowiedniej riposty.
Przepraszam ale do tekst dla tych dogryzających niskich osóbek,co chcą się dowartościować dokopując innym.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:55   #19
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Mam 172 cm i słabość do wysokich butów - jak noszę 8 cm obcasy to przewyższam nawet mojego męża (nie jest to akurat żaden problem dla nikogo),ale mam taką sugestię,aby zwrócić uwagę na sposób chodzenia. Myślę,że wysokie osoby na obcasach mają jakoś przesunięty granicznie środek ciężkości i czasem to jakoś niezgrabnie wygląda,nienaturalnie. Sama się długo uczyłam i wcale nie mam pewności,że nauczyłam się już dobrze
Dobre buty to podstawa.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 16:57   #20
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 176cm wzrostu ostatnio kupilam buty na 10 cm obasie, na zime mam na 9 cm.. nie podobają mi sie obcasy ponizej 7cm;/

W tych 10 cm czasem czuje sie niezręcznie i głupio, ale jak sie można czuć? Jak większośc ma takie myślenie własnie jak część wypowiedzi w tym wątku.

Wczesniej też pytalam o rade kupując te buty i dziewczyny zapewnialy jaasne noś to co ci sie podoba, olej reszte, ale to raczej mowią osoby które są niskie i nie znają tego problemu...

A komentarz: jaaasne mozesz chodzić w obcasach! ale w 2 cm... to ręce mi opadly i wpadly gdzies po łózko..

I już powoli mam w d... co myśli reszta, zwłaszcza po takich wątkach;/ I tym co podobaja sie wysokie obcasy a wstydzą sie je nosić proponuje wlasnie posluchać takich pierdół - od razu sie chce robić na przekór
( i to jest moj pierwszy komentarz w takim tonie zawsze jęczałam a coo to bęędzie ja taka wielka i mimo tego że spotkala mnie ostatnio też troche glupia sytuacja to mam to w nosie! I juz mnie wkurza ten temat Ah wyżaliłam sie... no!)

Nie ma to jak wizażowa teriapia:P
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-09-12 o 16:59
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:59   #21
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Ciara16 Pokaż wiadomość
ha! jednak ja to mam dobrze , mam 160 wzrostu ( 16 lat) i moge sobie pozwolic na kazde szpilki;d a co do ciebie , to wydaje mi sie ze nie powinnac nosic zbyt wysokich szpilek bo będziesz wygladac tak hmm jak by to ując , moze najprosciej, - nie za dobrze, pozdrawiam

nie za dobrze?? a co modelki ktore maja po 1,80cm maja powiedziec jak nosza obcasy? przepieknie wygladaja..
fakt faktem wysoka kobieta w obcasach zwraca uwage ale jezeli potrafi ladnie chodzic w takich butach ( bo jak wiemy masa dziewczyn nie umie chodzic na obcasach;P) to ja nie widze przeciwskazan a i nawet bardzo mi sie to podoba
ja jak zaloze obcasy to mam prawie 1,80 i jakos nie chodze zgarbiona ani nic z tych rzeczy i nie uwazam ze wygladam jak gigant jakis
Mojemu facetowi tez podobaja sie kobiety na obcasach i wcale nie uwaza ze wysokim dziewczynom pozostaly tylko plaskie butki bo nic nie wyglada tak dobrze jak kobieta w obcasach hehe
tak samo ostatnio jak z kolega rozmawialam to mowi ze ten kto wymyslil obcasy wiedzial co robi zeby zwabic samcow
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:00   #22
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez angela0033 Pokaż wiadomość
Jeśli masz 1,75 to mogłabyś założyć buty tak zwane "kaczuszki" czyli nie szpilki tylko taki fajny 2-3 centymetrowy koreczek.Wygląda to fajnie
i ja właśnie takie buty lubię
w wyższych jakoś dziwnie się czuję

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
I już powoli mam w d... co myśli reszta, zwłaszcza po takich wątkach;/ I tym co podobaja sie wysokie obcasy a wstydzą sie je nosić proponuje wlasnie posluchać takich pierdół - od razu sie chce robić na przekór
( i to jest moj pierwszy komentarz w takim tonie zawsze jęczałam a coo to bęędzie ja taka wielka i mimo tego że spotkala mnie ostatnio też troche glupia sytuacja to mam to w nosie! I juz mnie wkurza ten temat Ah wyżaliłam sie... no!)

Nie ma to jak wizażowa teriapia:P
ciiiiii.....już wszystko dobrze

Edytowane przez TOMORROW
Czas edycji: 2009-09-12 o 17:03
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:32   #23
tuti_fruti2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

wysokie kobiety możemy chodzic w czym chcą to jest po prostu kwestia gustu
tuti_fruti2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:37   #24
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 1.76m i zakładam wszytskie buty jakie tylko mi się pdoobają . Nawe 8cm i nie widze w tym nic dziwnego.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:45   #25
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
i ja właśnie takie buty lubię
w wyższych jakoś dziwnie się czuję



ciiiiii.....już wszystko dobrze
hihihi

Aj bo ostatnio jestem rozstrojona emocjonalnie i każdy niekonstruktywny komentarz, że czegoś nie powinnam doprowadza mnie do tego ze mam ochote zacząć strzelać ta ta ta tata
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:01   #26
cera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja też chodzę i lubię chodzić w butach na obcasach poprostu jako kobieta lepiej się czuję.
Jeśli facet ma problem że jako kobieta jestem od niego wyższa to nic na to nie poradzę.
Lubie buty na obcasie i wysoko upięte włosy, tak dobrze wyglądam i dobrze się czuję i tyle.
http://ceratradzik.blogspot.com
cera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:12   #27
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 170 i uwielbiam szpilki. Mam buzo platform (12 cm, 14cm). Często kolezanki (158-165)mi mówią "o Boze, jakbym była tak wysoka jak ty, to nie nosiłabym szpilek", na co ja , a ja jakbym była tak niska jak ty to nie ubrałabym płaskich butów guzik mnie to obchodzi co mówią ludzie, a czesto mówią raz byłam na randce z pewnym chłopakiem i powiedział mi ze jestm świetna, ale woli niskie i drobne dziewczyny, bo potęznych się boi ( byłam w adidasach, waze 51 kg, jestem bardzo potęzna) (sam miał 185!!!). Lubie szpilki i bede w nich chodzić nawet jesli mam byc najwyzsza w promieniu 5 kilometrów
Wysokie dziewczyny, nie rezygnujmy ze szpilek!
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...

Edytowane przez Christine Granville
Czas edycji: 2009-09-12 o 19:17
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:14   #28
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 175 cm i chodzę na obcasach, choc przyznam, że zwykle poszukuję tych niższych- ok 6 cm, bo w nich najlepiejsię czuję. Ale mam i 10 cm szpilki i 12 centymetrowe platformy W tych drugich nie do końca się czuję komfortowo, bo przewyższam 3/4 ulicy ale czasem noszę.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:18   #29
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Jeśli Kobiecie to nie przeszkadza to może nosić szpile 10cm To zależy jak się w tym czuje.
Osobiście unikam wysokich szpilek, mam 168cm wzrostu i czuję się wysoka. Gdybym była jeszcze wyższa to tym bardziej nie nosiłabym butów na obcasach. ale to jest moje subiektywne zdanie.
Każdy robi jak uważa i jak jemu pasuje
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:18   #30
shminek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 81
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

sama mam 180cm.. Kiedyś nie znosiłam obcasów, zawsze ale to zawsze płaskie. Jednak pewnego pięknęgo dnia coś mnie strzeliło w głowę, kupiłam obcas i od tamtej pory każde kolejne są z obcasem. Najwyższe jakie mam, to 9cm Fakt,że noszę je tylko przy swoim TŻ,który ma 193cm,ale.. Uważam że to nic złego,mimo że jestem wysoka, to nie powód by odbierać sobie moim zdaniem ładniejszy chód,lepiej wyglądające nogi
__________________
;}
shminek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 18:06:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.