W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-13, 10:31   #3931
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze podziwiam mamy ktore lataja z dzieciaczkami i do tego maja walizke...normalnie mistrzostwo swiata
Ja tez juz niedlugo lece do Polski
Ja tez.
Kiedys przy bramce w Katowicach musialam potrzymac takiej mamie dzieciaczka bo kazali jej przejsc samej bez dziecka.
Najpierw chciala oddac dziecko temu co ja kontrolowal - on nie wezmie.
No to dala mi - bylam nastepna w kolejce. A potem jeszcze pomoglam jej z wozkiem.

Cytat:
Napisane przez silvyetta Poka¿ wiadomo¶æ

ja bylam rok temu na Wielkanoc w PL,ale byla troche pozniej i pamietam,ze pojechalam w kozaczkach,a tak bylo cieplo,ze smigalam w balerinkach i marynareczce,ale i na krotki rekawek sie zdarzylo...
Wielkanoc byla nieco pozniej w zeszlym roku. Bo Ostatki wypadly 8 marca.
Ale trzeba sledzic prognozy.
I zawsze wziasc cos cieplejszego tez.

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, wytlumacze Tz ze dokumenty do slubu, tak z reszta jak ja sama, mamy TERMIN WAZNOSCI
Brawo! Dobre to jest!

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
dzis synek dal mi w kosc, dopiero co zasnal od rana! wzielam prysznic, wlosy musze sobie ulozyc, bo jutro mamy urodzinki u narzeczonej Flavcia, a przyszla tesciowa musi sie w koncu zaprezentowac a nie jak kura domowa z kolpakiem na glowie
Ty z kolpakiem - niemozliwe.
I widze ze juz masz dalekosiezne plany wobec Flavcia.

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3283729 7]
juz zdazylam zakalca zaliczyc, a raczej 12 malych zakalcow a taka mialam chec na cos slodkiego !!! tylko dalam rade z wierzchu zjesc troche ciasta. taka chrupiaca skorupka byla
[/QUOTE]

Czyli muffinki nie wyszly?
Naprawde nie wiem co to moze byc.
Mnie zawsze wychodzily nawet w gazowym piekarniku tescia gdzie nie da sie ustawic temperatury.

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny nie chce panikowac, ale nerka mnie boli az dzis jakiegos guza wymacalam, cot o moze byc???
Nie mam pojecia - a gdzie ten guz?
Jak masz jakies watpliwosci lepiej idz do lekarza.

Malo ostatnio pisze ale to przez meza w domu.
Chodz dzisiaj go nie ma.
Przyslali po niego samochod z firmy i pojechal zrobic najpilniejsze rzeczy.
Choc on twierdzi ze szefostwo chce sprawdzic jak z jego noga.
A ona ciagle boli.

W czasie weekenduzaszalalam i zrobilam pare dobrych rzeczy do jedzenia.

W piatek byly pancakesy z ricotty http://mojewypieki.blox.pl/2007/08/R...-hotcakes.html , w sobote frytki z piekarnika z kawalkami piersi z indyka w panierce (jak nugetsy tylko ze duzo lepsze) a w niedziele - zeby nie powtarzac tego samego indyka (zreszta panierka mi sie skonczyla) to zrobilam kotleciki drobiowe wedlug siostry Anastazji.
Podobne do tych http://swiatodkuchni.blogspot.co m/20...y-siekany.html
Ja dodalam majonez i musztarde - majonez byl w innym przepisie a musztarde dla zaostrzenia smaku. No i mialam tylko jedna cebule.

Mezowi tak smakowaly z zielonym groszkiem ze powiedzial ze mam takie robic i ... wylizal talerz.
bylam tez w niedziele na polskiej mszy i sie wyspowiadalam przed Wielkanoca.
Tak wiec weekend mimo kontuzji meza byl calkiem fajny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1307.jpg (54,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1310.jpg (49,5 KB, 7 za³adowañ)
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:31   #3932
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Czesc dziewczynki
Ale dzis na dworzu wiosennie. Fajnie by bylo zalapac sie na taka pogode w Polsce na Wielkanoc

sjoanna
Ty to zawsze takie przepisy publikujesz ze od razu jestem glodna a do tego jeszcze re zdjecia
Co do mojego "terminu waznosci" Tz wczoraj mi sie wyspowiadal ze moja tesciowa caly czas sie pyta kiedy slub Biedak nie ma wyjscia A ja nadal czekam na moj pierscionek zareczynowy

principessina moze skonsultuj sie z lekarzem, przynajmniej bedziesz wiedziala co i jak...
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:45   #3933
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Powiem wam ze jak sie nie ma duzo miesa albo sie znudzily zwykle piersi to takie jak od siostry Anastazji (dla niewtajemniczonych - to siostra zakonna ktora wydala pare ksiazek z przepisami) sa swietnym rozwiazaniem.

Ty pierscionek sobie wybierz sama a swojemu TZ-towi pokaz go przy okazji i powiedz ze strassszzznie ci sie spodobal. No i jest jak trzeba - z diamentem, akurat na zareczyny.
Czasami faceta trzeba nieco popchnac w tym kierunku.

Moj maz mi kiedys powiedzial ze sobie nie wyobraza jak moglo mu wystarczyc ze spotykal sie ze mna na skypie. Jak teraz caly czas chcialby byc ze mna.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:28   #3934
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

czesc dziewczyny
ale tu dzis u mnie grzeje, bêdzie chyba z 20 stopni...

mam pytanie do maniaczek kosmetykowych, w sumie to dwa pytania:

1. w jakich sklepach znajdê kosmetyki essence? bo chcialam kupic ten zachwalany przez Was i na KWC zelowy eyeliner no i u mnie w oviesse nie bylo....tzn inna kolorowka jest, ale za duzego wyboru nie maja...

2. jaki korektor na since pod oczami mozecie mi polecic? poszlam wczoraj do marionnaud, babka mi polozyla jakis korektor z clinique, ale i tak cienie bylow widac... dala mi do przetestowania probki korektorow diora, ale nie wiem czy to moj brak umiejetnosci czy co, ale wygladalam jeszcze gorzej niz bez...

a jutro ide/jade do drugiego marionnaud (mamy ich tu 4!) wyprobowac meteorites Guerlain, bo juz od dluzszego czasu mam je zamiar kupic, tylko nie wiem czy warto, wiec ide sie nimi wypaskudzic

przepraszam za offtop
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:34   #3935
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Jaki offtop?
Gadamy przeciez o wszystkim.
U mnie cieplo tez ale wiaterek wieje.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:02   #3936
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ

2. jaki korektor na since pod oczami mozecie mi polecic? poszlam wczoraj do marionnaud, babka mi polozyla jakis korektor z clinique, ale i tak cienie bylow widac... dala mi do przetestowania probki korektorow diora, ale nie wiem czy to moj brak umiejetnosci czy co, ale wygladalam jeszcze gorzej niz bez...

a jutro ide/jade do drugiego marionnaud (mamy ich tu 4!) wyprobowac meteorites Guerlain, bo juz od dluzszego czasu mam je zamiar kupic, tylko nie wiem czy warto, wiec ide sie nimi wypaskudzic

przepraszam za offtop
Dlaczego zaraz offtop b. fajny korektor pod oczy ma artdeco , jest gesty i kryjacy, tylko nie wiem czy w IT sa dostepne. Polecam tez Benefita Lemon aid. YSL ma fajny korektor ale bardziej jest rozswietlajacy niz kryjacy, mowa o Touche Eclat.

Meteoryty na mnie nic nie robia, nie widze zadnej roznicy miedzy nimi a innymi produktami, ale wiele osob je uwielbia....

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:03
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:31   #3937
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem wam ze jak sie nie ma duzo miesa albo sie znudzily zwykle piersi to takie jak od siostry Anastazji (dla niewtajemniczonych - to siostra zakonna ktora wydala pare ksiazek z przepisami) sa swietnym rozwiazaniem.

Ty pierscionek sobie wybierz sama a swojemu TZ-towi pokaz go przy okazji i powiedz ze strassszzznie ci sie spodobal. No i jest jak trzeba - z diamentem, akurat na zareczyny.
Czasami faceta trzeba nieco popchnac w tym kierunku.

Moj maz mi kiedys powiedzial ze sobie nie wyobraza jak moglo mu wystarczyc ze spotykal sie ze mna na skypie. Jak teraz caly czas chcialby byc ze mna.
Tz juz dostal ode mnie cala liste potencjalnych pierscionkow zareczynowych ale jak dotad rezultatow nie widac

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
czesc dziewczyny
ale tu dzis u mnie grzeje, bêdzie chyba z 20 stopni...

mam pytanie do maniaczek kosmetykowych, w sumie to dwa pytania:

1. w jakich sklepach znajdê kosmetyki essence? bo chcialam kupic ten zachwalany przez Was i na KWC zelowy eyeliner no i u mnie w oviesse nie bylo....tzn inna kolorowka jest, ale za duzego wyboru nie maja...

2. jaki korektor na since pod oczami mozecie mi polecic? poszlam wczoraj do marionnaud, babka mi polozyla jakis korektor z clinique, ale i tak cienie bylow widac... dala mi do przetestowania probki korektorow diora, ale nie wiem czy to moj brak umiejetnosci czy co, ale wygladalam jeszcze gorzej niz bez...

a jutro ide/jade do drugiego marionnaud (mamy ich tu 4!) wyprobowac meteorites Guerlain, bo juz od dluzszego czasu mam je zamiar kupic, tylko nie wiem czy warto, wiec ide sie nimi wypaskudzic

przepraszam za offtop
1) essence znajdziez rozwniez w coin i schlecker,na stronie essence www. essence.eu jest lista wszystkich sklepow;
2)Mnie jak dotad korektory z clinique nie zachwycily, ale ja mam bardzo ciemne since pod oczami, a do tego prawie kazdy korektor podkresla mi zmarszczki pod oczami Mi sie jak dotad najlepiej sprawdza magic conceler z Helena Rubinstein albo MAC Moisturecover Concealer (ten jest mniej kryjacy niz HR). I jeszcze mam z MAC Prep+Prime Highlighter w kolorze light boost, to tez taki rozswietlaczo-korektor o zoltej barwie i tez jest super na cienie (ale ja uzywam go po tym korektorze z HR).
Ja jakos sie nigdy nad meteorytami nie zastanawialam, nawet chyba ich nigdy nie swatchowalam...musze sie im przyjzec, moze sie zakocham

Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego zaraz offtop b. fajny korektor pod oczy ma artdeco , jest gesty i kryjacy, tylko nie wiem czy w IT sa dostepne. Polecam tez Benefita Lemon aid. YSL ma fajny korektor ale bardziej jest rozswietlajacy niz kryjacy, mowa o Touche Eclat.

Meteoryty na mnie nic nie robia, nie widze zadnej roznicy miedzy nimi a innymi produktami, ale wiele osob je uwielbia....
No fajny jest Touche Eclat, tylko ze niestety ja moje cienie musze porzadnie zaszpachlowac , za to nie mialam tego korektora z Benefit, tylko ze po erase paste jakos mam uraz do korektorow benefita - nie sprawdzaja sie u mnie...
W sumie te korektory rozswietlajace z Catrice robione za wzor YSL sa dobre, ale nie wiem, nie sprawdzalam...
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 13:39   #3938
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

co do meteorytów to ja np. nie chce miec kosmetyku, którego nie zu¿yje w ci±gu 5 lat. Meteoryty s± bardzo wydajne
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:37   #3939
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej hej no w koncu dzis wiatr troche zelzal, bo wczoraj jak wywieszalam pranie to prawie z nim odlecialam
poszlam dzis do lekarza, naczekalam sie oczywiscie pol ranka, Flavcio juz sie denerwowal, doktorka nic tam nie wymacala, poprostu moga mnie nerki bolec od noszenia synka, no i najprawdopodobniej tak jest, ja wychudzona, Flavio wazy juz 11 kg
eh to mam nadzieje, ze i mi trafi sie jakas dobra dusza na lotnisku jak sjoanna i mi pomoze, ale chyba najbardziej to sie boje samego lotu, bo ogolnie boje sie latac, mam nadzieje ze szybko zleci, napewno nie bede sie miala czasu ponudzic Wy sie nie bojicie latac, mnie czasem dziwne mysli nachodza, a pare dni przed lotem to juz mam bole zoladka

sjoanna
ale dobre musialy byc te placki z ricotty! mmm musze sprobowac!

mmarcepan
a dlugo jestescie z Tztem? w jakim regionie mieszkasz?

aragosta co tam u Ciebie, malo bywasz na forum

marmotta
ja nie pomoge, kiedys to jeszcze jak mialam czas to siedzialam na necie i sledzilam nowinki kosmetyczne, teraz to naprawde kura ze mnie, a tez by mi sie przydal jakis korektor pod oczy...

Dziewczyny jak myslicie musze isc do fryzjera, w sensie nie musze, ale przydaloby sie, ostatni raz we wrzesniu bylam, jak myslicie posiedzi Flavcio 2 godzinki w wozeczku, chyba nie... zapytam kolezanki czy by mi go nie przypilnowala, tylko problem w tym czy nie bedzie plakal, bo wiecznie ze mna wszedzie...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:21   #3940
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Wy sie nie bojicie latac, mnie czasem dziwne mysli nachodza, a pare dni przed lotem to juz mam bole zoladka
ja tam uwielbiam lataæ, ostatnio lecia³am samolotem: 3, 6, 7 i 11 marca tak, tak 3x w zesz³ym tygodniu. I piszê o normalnym wielkim airbusie , no i teraz w sobotê znów sobie polece .

Princi pw ;-)

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2012-03-13 o 15:23
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:50   #3941
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Aragosta - co ty tak latasz?
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 15:57   #3942
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Aragosta - co ty tak latasz?

a bo w domu usiedzieæ nie mogê
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 20:04   #3943
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Ja pamietam jak kilka lat temu myslalam czy iedys bede miala mozliwosc polecenia samolotem a teraz na sama mysla az mnie skreca niby se leci niecale dwie godziny do polski ale zawsze dotarcie na lotnisko potem czekanie itp... ehhh masakra
ja jak latalam w zeszlym roku z poznania do bergamosamolot londowal o 22.30 i musialam spac na lotnisku...... katastrofa jednym lowem
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 20:40   #3944
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

U mnie dzisiaj tez cieplutko, bylam w miescie a potem w bibliotece poczytac, a potem namowilam TZ-ta na aperitivo.

sjoanna fajne te kotleciki, musze wyprobowac

princi a ja za to uwielbiam latac
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-13, 20:51   #3945
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

ja to chyba tymi swoimi czarnymi myslami o lataniu nie daj Boze jeszcze cos na siebie sciagne sama!

bylismy z synkiem odwiedzic popoludniu moja znajoma, po raz juz ktorys przeraza mnie jej zycie, w sensie jakiego ma meza, wraca bidny z pracy o 14tej je i spi do 18tej, nic w ogole nie robi, zmeczony biedny bo na rodzine pracuje, matko boska, uchorncie mnie przed takimi ludzmi, na jej miejscu to juz bym dawno pokazala mu gdzie raki zimuja!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:27   #3946
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
poszlam dzis do lekarza, naczekalam sie oczywiscie pol ranka, Flavcio juz sie denerwowal, doktorka nic tam nie wymacala, poprostu moga mnie nerki bolec od noszenia synka, no i najprawdopodobniej tak jest, ja wychudzona, Flavio wazy juz 11 kg
eh to mam nadzieje, ze i mi trafi sie jakas dobra dusza na lotnisku jak sjoanna i mi pomoze, ale chyba najbardziej to sie boje samego lotu, bo ogolnie boje sie latac, mam nadzieje ze szybko zleci, napewno nie bede sie miala czasu ponudzic Wy sie nie bojicie latac, mnie czasem dziwne mysli nachodza, a pare dni przed lotem to juz mam bole zoladka

sjoanna
ale dobre musialy byc te placki z ricotty! mmm musze sprobowac!

Dziewczyny jak myslicie musze isc do fryzjera, w sensie nie musze, ale przydaloby sie, ostatni raz we wrzesniu bylam, jak myslicie posiedzi Flavcio 2 godzinki w wozeczku, chyba nie... zapytam kolezanki czy by mi go nie przypilnowala, tylko problem w tym czy nie bedzie plakal, bo wiecznie ze mna wszedzie...
Kochana - jak porobisz takie pankacesy i zjesz je z dzemem albo miodem to dodasz sobie troche zgubionych przy dziecku kalorii.

Moze rob czesciej cos slodkiego. I kalorycznego.

Powiem ci ze ja sie latac nie boje.
Tylko raz byly naprawde silne turbulencje a latalam dosyc czesto.
I nawet w tych tanich liniach lata duzo mam z dzieciaczkami.
Flavcio juz lecial kiedys? Przygotuj cos do picia dla niego i cos do zabawiania bo zwykle jak samolot startuje to dzieciaczki w placz.

A co do zostawienia malego z kolezanka - moze ona bedzie z wozeczkiem chodzic w okolicach fryzjera i od czasu do czasu zajrzy do ciebie. Flavcio nie bedzie tesknic tak bardzo jak zobaczy mame z farba na wlosach.

A u mnie taka wiadomosc ze maz nadal w domu.
Lekarz chce go widziec za 25 dni!
Ma zrobic USG i jeszcze jakies badania i nie chodzic.
Tylko ze noga dalej ma sie leczyc sama.
Nic - zadnych okladow, masci, nic nie przepisal.
Ale zdjal bandaz wiec namawiam go zeby choc sobie posmarowal od czasu do czasu mascia na stluczenia.
Ortopeda zobaczyl lekki slad krwotoku - wiecie - wyglada jak siniak ale slabo widoczny. I juz mowi ze no tak, krwotok. 25 dni.
Ja kiedys tez mialam noge skrecona.
Jakies chyba 2 tygodnie zwolnienia mialam.
A potem bez wiekszych badan bylam zdrowa.
A siniaka od krwotoku mialam w pieknych kolorach granatu i brazu i to wielkiego. Jakby mnie wloski lekarz zobaczyl to pewnie by mi ta noge amputowal.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:06   #3947
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ





W piatek byly pancakesy z ricotty http://mojewypieki.blox.pl/2007/08/R...-hotcakes.html , w sobote frytki z piekarnika z kawalkami piersi z indyka w panierce (jak nugetsy tylko ze duzo lepsze) a w niedziele - zeby nie powtarzac tego samego indyka (zreszta panierka mi sie skonczyla) to zrobilam kotleciki drobiowe wedlug siostry Anastazji.
Podobne do tych http://swiatodkuchni.blogspot.co m/20...y-siekany.html
Ja dodalam majonez i musztarde - majonez byl w innym przepisie a musztarde dla zaostrzenia smaku. No i mialam tylko jedna cebule.
tez robilam kilka razy te pancakes z ricotta. dobre, takie delikatne a teraz mam chec na cos z truskawkami niedlugo urodziny TZ.... co by mu przyrzadzic ...?
Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pamietam jak kilka lat temu myslalam czy iedys bede miala mozliwosc polecenia samolotem a teraz na sama mysla az mnie skreca niby se leci niecale dwie godziny do polski ale zawsze dotarcie na lotnisko potem czekanie itp... ehhh masakra
ja jak latalam w zeszlym roku z poznania do bergamosamolot londowal o 22.30 i musialam spac na lotnisku...... katastrofa jednym lowem
a ja chyba nigdy lotu nie sprobuje. niby szybko mozna dotrzec do PL, ale za duzo z tym cackania. najblizsze lotnisko w PL mamy w Warszawie 250 km
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
ja to chyba tymi swoimi czarnymi myslami o lataniu nie daj Boze jeszcze cos na siebie sciagne sama!

bylismy z synkiem odwiedzic popoludniu moja znajoma, po raz juz ktorys przeraza mnie jej zycie, w sensie jakiego ma meza, wraca bidny z pracy o 14tej je i spi do 18tej, nic w ogole nie robi, zmeczony biedny bo na rodzine pracuje, matko boska, uchorncie mnie przed takimi ludzmi, na jej miejscu to juz bym dawno pokazala mu gdzie raki zimuja!
nie ma sie czego bac. przeciez ryzyko zawsze jest, czym bys nie pojechala. czasem mozna zginac juz po wyjsciu z domu albo i w domu

a to tak na poludniu jest, ze wroca po poludniu z pracy i sie na lozko rzucaja. w rodzinie mojego TZ tez tak bylo.... teraz moj maz ma inne godziny pracy i nie moze sobie na to pozwolic, ale denerwuje mnie to, ze np w sobote czy niedziele po obiedzie idzie spac. na dworze piekne slonce, a on pod koldra.... jak stary dziad normalnie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:39   #3948
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

princi podsylam ci konkursik: https://wizaz.pl/Mama-z-klasa/I-rok-...kurs-Babydream
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:15   #3949
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

zamowilam dzisiaj nastepne 2 pary butow. chyba popadlam w nalog ale teraz to juz sie z butami opanuje, najwyzej moze na lato jakies klapki my kobiety to mamy dobrze. mamy pelno roznych butow do wyboru, a faceci to praktycznie nic

ale goraco dzis na sloncu... poszlam z psem pobiegac w krotkich rekawkach i bylo mi az za goraco, a Wloszki tu juz daja popis, przy 25° chodza w kurtkach zimowych!!! zalosne
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 14:57   #3950
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej Dziewczynki u mnie wiosna pelna para, az chce sie zyc, bylam dzis z synkiem na prwie 3 godzinnym spacerze, teraz spi tez jestem troche zmeczona, ale nie spie w dzien, bo inaczej nie mialabym nawet chwili dla siebie

mmarcepan
wiesz jeszcze w letnie upaly, to po obiadku chce czlowiekowi sie spac,dzien tez jest dluzszy, to mozna chwile odpoczac, no ale nie do 18tej, kurcze ten facet nic w domu nie robi, idzie do roboty, wraca talerz z pasta gotowy, a ta moja znajoma lata kolo niego jak wariatak, sama jest sobie troche winna, maz pan i wladca phi

cuciola
dzieki za konkursik, ale chyba nie wezme udzialu, bo to pozniej trzeba klikac

evelinarav szalejesz, jedne butki jeszcze nie przyszly a Ty juz drugie kupujesz, a jak nie beda dobre? a czemu nie przejedziesz sie np. do primadonna maja niedorgie buty...wczoraj za to kupilam sobie jeszcze na wyprzedazy dwie pary spodni, oczywiscie juz mi sie podobaja nowe kolekcje, ale staram sie zawsze czekac na wyprzedaze

powiem Wam, ze pare lat temu mialam awaryjne ladowanie i od tamtej pory jak mam leciec to jestem przerazona, pomimo ze samolotem lecialam wiecej niz 100 razy napewno, nawet krotki lot 40 min to siedze jak na szpilkach i nadsluchuje jak wariatka, a jak chce mi sie do wc to za chiny nie pojde, w ogole pasow nie odpinam siedzie i sie trzymam caly lot mam nadzieje, ze synek umili mi czas i szybko zleci!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:21   #3951
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Ciaoooooo !

u mnie znowu cieplutko jak pozna wiosna,wlasciwie to moglabym powiedziec,ze bardziej lato niz wiosne czuc w powietrzu,a powietrze pachnie tu morzem,piaskiem i muszeklami ,jak chodze po miescie to wdycham sobie ten zapach na zapas jeszcze moglabym go zamykac w buteleczkach i uzywac jako pefrum ,a wlasnie jesli o perfumach mowa,znacie moze jakies ,ktore pachna KONWALIAMI ?

narobilam wiosennych zakupow ,w sensie bluzeczki,tuniki i sukienki... ja naprawde,ktoregos sna z torbami pojde


dziewczyny ja sie chyba starzeje

co miesiac doslownie (przepraszam za wulgaryzm ,ale inaczej tego nazwac nie moge) tak mi odpierd**** ,ze glowa mala,az sama sie ze soba mecze,staje sie poprostu tragicznie histeryczna ,placze z byle powodu przez 3 dni bez przerwy,wsciekam sie do granic mozliwosci reszte pozostawie bez komentarza.... kura,wczesniej NIGDY tak nie mialam,dopiero od kilku miesiecy ..... az sama juz se soba wytrzymac nie moge
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:39   #3952
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczynki u mnie wiosna pelna para, az chce sie zyc, bylam dzis z synkiem na prwie 3 godzinnym spacerze, teraz spi tez jestem troche zmeczona, ale nie spie w dzien, bo inaczej nie mialabym nawet chwili dla siebie

mmarcepan wiesz jeszcze w letnie upaly, to po obiadku chce czlowiekowi sie spac,dzien tez jest dluzszy, to mozna chwile odpoczac, no ale nie do 18tej, kurcze ten facet nic w domu nie robi, idzie do roboty, wraca talerz z pasta gotowy, a ta moja znajoma lata kolo niego jak wariatak, sama jest sobie troche winna, maz pan i wladca phi

cuciola dzieki za konkursik, ale chyba nie wezme udzialu, bo to pozniej trzeba klikac

evelinarav szalejesz, jedne butki jeszcze nie przyszly a Ty juz drugie kupujesz, a jak nie beda dobre? a czemu nie przejedziesz sie np. do primadonna maja niedorgie buty...wczoraj za to kupilam sobie jeszcze na wyprzedazy dwie pary spodni, oczywiscie juz mi sie podobaja nowe kolekcje, ale staram sie zawsze czekac na wyprzedaze

powiem Wam, ze pare lat temu mialam awaryjne ladowanie i od tamtej pory jak mam leciec to jestem przerazona, pomimo ze samolotem lecialam wiecej niz 100 razy napewno, nawet krotki lot 40 min to siedze jak na szpilkach i nadsluchuje jak wariatka, a jak chce mi sie do wc to za chiny nie pojde, w ogole pasow nie odpinam siedzie i sie trzymam caly lot mam nadzieje, ze synek umili mi czas i szybko zleci!
a jeszcze na polodniu maja takie zwyczaje, ze po siescie, facet idzie sobie do baru i tam siedzi do nocy, a kobieta w domu gotuje mu kolacje. i zadna sie nie przeciwstawia ....
nie ma u mnie tego sklepu primadonna. za jedna pare zaplacilam 11 euro, wiec watpie, zebym gdziekolwiek znalazla takie ceny, no ale moze sie wypowiem, az zobacze te buty
dopiero przeczytalam, ze od czerwca male dzieci moga podrozowac tylko ze swoim paszportem lub dowodem osobistym. slyszalas o tym? no i przeczytalam, ze za paszport placi sie ponad 80 euro.... szok!
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ



dziewczyny ja sie chyba starzeje

co miesiac doslownie (przepraszam za wulgaryzm ,ale inaczej tego nazwac nie moge) tak mi odpierd**** ,ze glowa mala,az sama sie ze soba mecze,staje sie poprostu tragicznie histeryczna ,placze z byle powodu przez 3 dni bez przerwy,wsciekam sie do granic mozliwosci reszte pozostawie bez komentarza.... kura,wczesniej NIGDY tak nie mialam,dopiero od kilku miesiecy ..... az sama juz se soba wytrzymac nie moge
chyba nie wchodzisz w menopauze?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:00   #3953
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3294464 7]a jeszcze na polodniu maja takie zwyczaje, ze po siescie, facet idzie sobie do baru i tam siedzi do nocy, a kobieta w domu gotuje mu kolacje. i zadna sie nie przeciwstawia ....
nie ma u mnie tego sklepu primadonna. za jedna pare zaplacilam 11 euro, wiec watpie, zebym gdziekolwiek znalazla takie ceny, no ale moze sie wypowiem, az zobacze te buty
dopiero przeczytalam, ze od czerwca male dzieci moga podrozowac tylko ze swoim paszportem lub dowodem osobistym. slyszalas o tym? no i przeczytalam, ze za paszport placi sie ponad 80 euro.... szok!


chyba nie wchodzisz w menopauze? [/QUOTE]

no objawow menopauzy raczej nie mam,wrecz przeciwnie ,hormony szaleja ,ale zeby az tak



sama siebie nie poznaje,a pozatym jak ja sama siebie nie potrafie juz zniesc to znaczy ,ze jestem w ciezkim stanie

----

a przypomnialo mi sie cos.... bylam u mojej pani ginekolog (to bylo juz kilka miesiecy temu) a ona do mnie ,ze jestem w najlepszym okresie na dziecko ( a ja ... uhm ... tak tak .... ) ,a potem zobacz jaki tu piekny pecherzyk bla bla bla ,musisz sie szybko na randke umowic ... !!!

ja -



ma babka poczucie humoru ,nie powiem...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:21   #3954
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 468
Dot.: W�ochy - wiza�anki z W�och cz.II

hej!
wpadlam,bo sie stesknilam,ale za bardzo nie mam o czym pisac,praca dom praca dom,czekam az moja siostra zdecyduje kiedy bierzmowanie siostrzenicy i wtedy bilety i do Polskimam nadzieje,ze juz w kwietniu
[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3292412 9]
a ja chyba nigdy lotu nie sprobuje. niby szybko mozna dotrzec do PL, ale za duzo z tym cackania. najblizsze lotnisko w PL mamy w Warszawie 250 km
[/QUOTE]
ja tez mam do Wawy 250km a mimo to latamy,bo najszybciej,to jak Ty sie do Pl dostajesz?
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
no objawow menopauzy raczej nie mam,wrecz przeciwnie ,hormony szaleja ,ale zeby az tak



sama siebie nie poznaje,a pozatym jak ja sama siebie nie potrafie juz zniesc to znaczy ,ze jestem w ciezkim stanie

----

a przypomnialo mi sie cos.... bylam u mojej pani ginekolog (to bylo juz kilka miesiecy temu) a ona do mnie ,ze jestem w najlepszym okresie na dziecko ( a ja ... uhm ... tak tak .... ) ,a potem zobacz jaki tu piekny pecherzyk bla bla bla ,musisz sie szybko na randke umowic ... !!!

ja -



ma babka poczucie humoru ,nie powiem...
pociesze Cie,ze tez tak mialam przez kilka miesiecy,ale jakos,nie zapeszajac, mi minelo
a tak swoja droga to co z tymi randkami?
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:59   #3955
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W�ochy - wiza�anki z W�och cz.II

Cytat:
Napisane przez silvyetta Poka¿ wiadomo¶æ
hej!
wpadlam,bo sie stesknilam,ale za bardzo nie mam o czym pisac,praca dom praca dom,czekam az moja siostra zdecyduje kiedy bierzmowanie siostrzenicy i wtedy bilety i do Polskimam nadzieje,ze juz w kwietniu

ja tez mam do Wawy 250km a mimo to latamy,bo najszybciej,to jak Ty sie do Pl dostajesz?

pociesze Cie,ze tez tak mialam przez kilka miesiecy,ale jakos,nie zapeszajac, mi minelo
a tak swoja droga to co z tymi randkami?
bierzmowanie czy chrzest? my do PL autem jezdzimy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 23:02   #3956
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 468
Dot.: W�ochy - wiza�anki z W�och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3294941 3]bierzmowanie czy chrzest? my do PL autem jezdzimy[/QUOTE]
heheh oczywiscie chrzest,wszystko juz mi sie pokickalo
my tez wolimy samochodem,ale z reguly jezdzimy na krotko i latamy,zeby calego pobytu w samochodzie nie spedzic
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:05   #3957
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Romanaccia - burza hormonalna ze hoho!
Moze faktycznie posiadanie dziecka rozwazysz?
Albo przynajmniej zacznij szukac kandydata na ojca/meza.
Jak cie znam (conieco) to z tym problemu nie bedzie.


Princi - opowiedz o awaryjnym ladowaniu.

Maz byl wczoraj u lekarza domowego po zwolnienie i ten polecil mu zrobic kilka cykli 2 zabiegow rehabilitacyjnych - cos laserem i cos jak USG. Byl dzisiaj rano i mowi ze USG to takie jak zwykle - nawet zel mial wczesniej na noge polozony a laser byl bardzo goracy.
Ciesze sie ze jednak cos robi z ta noga bo nie wiem ile by sie sama leczyla.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-16, 23:33   #3958
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia - burza hormonalna ze hoho!
Moze faktycznie posiadanie dziecka rozwazysz?
Albo przynajmniej zacznij szukac kandydata na ojca/meza.
Jak cie znam (conieco) to z tym problemu nie bedzie.
znalesc faceta to zadna sztuka,znalesc pozadnego faceta ... to jest dopiero cos ! ,a gdzie takich robia ...nie wiem ,chyba juz dawno wygineli

wiec o rozmnazaniu sie nie mysle ...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:09   #3959
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

dziewczyny, mam do was pytanie. chce sie wybrac na wymiane studencka do Wloch. i w zwiazku z tym mam pytanie, moze sie orientujecie. studiuje weterynarie - jak wygladaja te studia we wloszech? i jak z praca dla weterynarza? mozna sie dorobic w tym zawodzie?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:40   #3960
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

A u mnie wyszlo sloneczko choc rano bylo bardzo pochmurnie.

Upralam reczniki i ktores mi pieknie zafarbowaly.
Mam wiekszosc niebieskich - z Ikei i z Ovvio. I 2 biale - tanie z Ikei- ktore byly tymczasowo uzywane.
Te niebieskie pralam zeby lepiej chlonely wode.
I co sie okazalo - ze ktores tak mocno zafarbowaly ze mam wszystkie reczniki niebieskie. Nawet taka specjalna chusteczka nie pomogla - tez cala niebieska.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.