Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 21:08   #3421
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Z róży Pink Cult a Launch away, który bardziej polecacie? Nie mam pojęcia , na który sie skusić - oba mi się podobają a mogę wybrać jeden
Launch Away!
żywszy, choć nadal bardzo delikatny, perfekcyjnie ożywia cerę!
Pink Cult jakiś taki smutny mi się wydawał...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:09   #3422
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Na moje oko tak, to oryginały.
Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Z róży Pink Cult a Launch away, który bardziej polecacie? Nie mam pojęcia , na który sie skusić - oba mi się podobają a mogę wybrać jeden
Na Launch Away się nie zdecydowałam, ale to faworyt wśród nowych kolekcji, więc o czymś to też świadczy . Wzięłam natomiast Pink Cult. Tak naprawdę one są całkiem różne i zależy, jakiego efektu oczekujesz. Pink Cult nie jest, że tak to ujmę, specjalnie spektakularny. Modeluje policzki, ale nie nadaje im zdecydowanego koloru - jest to odcień bardzo neutralny (taki różowo - beżowy), ale wg mnie uniwersalny, dobry i dla zimnych i dla cieplejszych cer. Ja go wzięłam właśnie dlatego, że większość różów (lub róży - mój odwieczny problem z odmianą tego słowa ) mam w zdecydowanych kolorach, a czasem do intensywniejszego makijażu oczu lub przy fuksjowych ustach, brakowało mi czegoś mniej krzykliwego (co by już do reszty jak klaun nie wyglądać ). No i Pink Cult, już jak był w poprzedniej kolekcji, też zbierał dobre recenzje.
A Launch Away da bardziej świeży, dziewczęcy efekt - ale o tym pewnie lepiej opowiedzą Ci jego posiadaczki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:42   #3423
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie są zestawy? Można kupować pojedynczo? A jeśli tak, to jakie są ceny?
Każdy produkt z Fashion Sets można nabyc osobno. Lipglassy po 71zł, szminki chyba w standardowej cenie a lakiery niestety nie wiem. Najlepiej zadzwonic do któregokolwiek salonu i zapytac

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Z róży Pink Cult a Launch away, który bardziej polecacie? Nie mam pojęcia , na który sie skusić - oba mi się podobają a mogę wybrać jeden
Pink Cult jest właściwie niewidoczny na twarzy (mam bardzo jasną karnację więc coś jest na rzeczy). Natomiast Launch Away to przyjemny, lekko cukierkowy róż ale nałożony delikatnie daje bardzo dziewczęcy efekt

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fajne sa obie, ale dla mnie stanowczo za jasne, wyglądałam w nich niczym trup, zwłaszcza w Myth

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Beth Dito i Casusal Colour http://haruhii.pixnet.net/blog/post/30700620
A ja dzisiaj jednak skusiłam się na Myth i Morange oraz Emerald Sea. Mimo bardzo żywego odcienia Fresh Feeling rozchodzi się w szybkim tempie (dzisiaj w ZT już go nie dorwałam a w Arkadii tylko 4 sztuki zostały).

Beth Ditto będzie TYLKO w ZT i GM więc jeśli coś Was kusi to przyjmuję zamówienia.

Z Casual chętnie przygarnęłabym kilka tych lip/cheek potów ale nie wiem czy u nas ta kolekcja będzie.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 10:35   #3424
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ile w PL kosztował Launch away?
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:45   #3425
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
A ile w PL kosztował Launch away?
95zł

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Dziewczyny, czy cień Jaunty z Hey Sailor nie wygląda przypadkiem jak Sweet Satisfaction Pro Longwear?
Poratujcie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:01   #3426
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Chiba nie, choć nie mam Sweet Satisfaction. Jaunty jest lśniącometaliczny taki, choć bezdrobinkowy, na moim oku lśnił taflowato, choć nienachalnie wczoraj. Miły dzienniaczek.
Słuchajcie, zakochałam się w rozświetlaczu Crew! Noszę go dziś jako róż i to chyba najładniejszy różowy róż, jaki kiedykolwiek nosiłam, bardziej twarzowy na mnie niż Dainty czy podobne. Delikatny, ale wyrazisty, taki ciepły, wiosenny odcień. No cudeńko, warto przetestować.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:23   #3427
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na moje oko tak, to oryginały.
Dziekuje za odpowiedz A ten kod z pomadki nie jest czasem zly, bo wpisuje w dekalkulator i nie ma takiego?
Edit: to jednak ja cos zle wpisywalam, bo dziala


I mam jeszcze do Was pytanie, beżowy paint pout mozna traktowac jako baze pod wszystkie cienie? Bedzie podbijal kolor i przedluzal trwalosc? Nie mialam do czynienia jeszcze z tym wynalazkiem, a jestem laikiem jesli chodzi o mac'a i am nadzieje, ze pomozecie

Edytowane przez maffash
Czas edycji: 2012-05-08 o 13:34
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:52   #3428
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
I mam jeszcze do Was pytanie, beżowy paint pout mozna traktowac jako baze pod wszystkie cienie? Bedzie podbijal kolor i przedluzal trwalosc? Nie mialam do czynienia jeszcze z tym wynalazkiem, a jestem laikiem jesli chodzi o mac'a i am nadzieje, ze pomozecie
Paint Pot jak najbardziej nadaje się jako baza pod cienie i chyba w większości tak jest stosowany. Natomiast czy nadaje sie pod każde cienie, to już zależy od koloru Paint Pota. Jeśli wybierzesz jego jasny odcień (np. Painterly, chyba najbardziej uniwersalny), to generalnie nie zmieni on koloru cienia w podobnym odcieniu lub ciemniejszym, ale go zintensyfikuje, ale jeśli na PP zaaplikujesz cień sporo jaśniejszy, np. biały, to pewnie taki przykładowo Painterly odrobinę go przyciemni. Tak w każdym razie wynika z moich doświadczeń.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:31   #3429
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Paint Pot jak najbardziej nadaje się jako baza pod cienie i chyba w większości tak jest stosowany. Natomiast czy nadaje sie pod każde cienie, to już zależy od koloru Paint Pota. Jeśli wybierzesz jego jasny odcień (np. Painterly, chyba najbardziej uniwersalny), to generalnie nie zmieni on koloru cienia w podobnym odcieniu lub ciemniejszym, ale go zintensyfikuje, ale jeśli na PP zaaplikujesz cień sporo jaśniejszy, np. biały, to pewnie taki przykładowo Painterly odrobinę go przyciemni. Tak w każdym razie wynika z moich doświadczeń.
oo dzieki za odpowiedz Chyba sobie sprawie jakis jasniutki
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:20   #3430
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pasmal - super swatche szminek i blyszczoli na swatchowym
I musze Cię bo przez Ciebie zachciało mi sie To Catch A Sailor, a teraz to moge tylko o niej pomarzyć

Ze sie tak zapytam - jedną warstwę szminki nakładałaś do zdjęć? Bo Reel Sexy u mnie wychodzi jakby nieco intensywniejszy kolor i bardziej kryjący, a przejezdzam tak ze dwa razy po ustach szminą. Ale moze to kwestia oświetlenia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:00   #3431
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jeśli masz jasną cerę to ja polecam na 10000% róż Launch Away. Jest to przepiękny, bardzo bardzo jasny łosoś/brzoskwinia, nie różowy wcale. Jestem tak zakochana w tym różu jak w żadnym innym, i napewno kupię sobie drugi
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 22:24   #3432
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dorzuciłam na swatchowy porównanie Red Racer z innymi czerwieniami podobnymi
Mary - especially 4 u
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 23:09   #3433
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pasmal - super swatche szminek i blyszczoli na swatchowym
I musze Cię bo przez Ciebie zachciało mi sie To Catch A Sailor, a teraz to moge tylko o niej pomarzyć

Ze sie tak zapytam - jedną warstwę szminki nakładałaś do zdjęć? Bo Reel Sexy u mnie wychodzi jakby nieco intensywniejszy kolor i bardziej kryjący, a przejezdzam tak ze dwa razy po ustach szminą. Ale moze to kwestia oświetlenia.
Dzięki
Ja raczej delikatnie nakładam Reel Sexy metodą tapowania Metodą "smarowania" za mocny efekt daje do mojej karnacji. A To Catch A Sailor jest to bardzo ciekawy kolorek, taki nudziakowo-złoto-beżyk jak Patina na ustach.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 23:23   #3434
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja raczej delikatnie nakładam Reel Sexy metodą tapowania Metodą "smarowania" za mocny efekt daje do mojej karnacji. A To Catch A Sailor jest to bardzo ciekawy kolorek, taki nudziakowo-złoto-beżyk jak Patina na ustach.
Taak, Ty mi tak mów o tej To Catch a Sailor, a glodnemu chleb na myśli

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Jeśli masz jasną cerę to ja polecam na 10000% róż Launch Away. Jest to przepiękny, bardzo bardzo jasny łosoś/brzoskwinia, nie różowy wcale. Jestem tak zakochana w tym różu jak w żadnym innym, i napewno kupię sobie drugi
A jak to sie ma do Twojej niedawnej filozofii zakupowej, ze kazdy powinien móc maksymalnie jeden egzemplarz danego kosmetyku kupić aby dla innych zostało?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 23:48   #3435
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

i ja wreszcie dotarłam do MACa nie zachwyciło mnie nic na tyle, aby kupić czy nawet o zakupie pomyśleć wymieniłam tylko opakowania na Reel Sexy i Watch Me Simmer, ale nie wiem sama czy sobie zostawię czy na rozdanie dam żeby jednak nie było zbyt kolorowo, że tyle zaoszczędziłam czy cuś, wychodząc z MACa zahaczyłam o Michela Korsa i zakochałam się w torebce za bagatela 340 euro

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A i już wiem jaką szminkę wezmę w najbliższym czasie na B2M
Zakochałam się w Angel. Ale musiałam do tej milości dojrzeć, bo kiedyś ją próbowałam i jakoś mnie nie przekonywała. well, lepiej późno niż wcale
nie wierzę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:17   #3436
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taak, Ty mi tak mów o tej To Catch a Sailor, a glodnemu chleb na myśli

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------



A jak to sie ma do Twojej niedawnej filozofii zakupowej, ze kazdy powinien móc maksymalnie jeden egzemplarz danego kosmetyku kupić aby dla innych zostało?
Ponieważ będę kupowała z amerykańskiej strony maccosmetics.com gdzie napewno będzie ich więcej niż 20.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:50   #3437
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Ponieważ będę kupowała z amerykańskiej strony maccosmetics.com gdzie napewno będzie ich więcej niż 20.
Ale świadoma jesteś, że nie ma wysyłki do Polski i nie akceptują płatności kartami kredytowymi wydanymi poza USA? Nie przechodzą nawet te Citibanku
Pozostaje tylko liczyc na znajomych z US lub innych cywilizowanych cześci świata
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 10:46   #3438
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wychodząc z MACa zahaczyłam o Michela Korsa i zakochałam się w torebce za bagatela 340 euro
poka, poka! Mąż mi obiecał supertorebkę na rocznicę ślubu, szukam inspiracji...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:52   #3439
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witajcie ponownie
Tym razem przychodzę z zapytaniem o Studio Finish Concealer - czaję się na niego, ale za każdym razem odradzają mi go w salonie pod oczy.
Recenzje internetowe z kolei wychwalają go jako b.dobry, jeśli umiejętnie nałożony. Powiedzmy, że w swoje "umiejętnie" nie wątpię, ale zastanawiam się, czy skoro w salonie mi tak odradzają - on jest w stanie jakoś zaszkodzić skórze wokół oczu itp. Najbardziej zależy mi na kącikach i wewn. części pod oczami. Całych "podkówek" nie mam potrzeby maskować.
Używacie go również w tych okolicach?

P.S. Cream Colour Base przetrwała testy w gorące majowe dni bez zarzutu, miły z niej rozświetlacz
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 16:52   #3440
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Muszę się przyznać, że to ja kupiłam ostatni Launch Away! w Arkadii Kupiłam w sumie tak: z Reel Sexy: szminki reel sexy i watch me simmer, kredka heirloom (piękna!). Z Hey, Sailor: róż Launch Away! i zielony cień feeling fresh i ten biały rozświetlający Avalanche, który spokojnie można używać jako rozświetlacza. Gadałam z dziewczyną, która mnie obsługiwała - mówiła, że gdy wchodzi nowa kolekcja dostają dosłownie po 6 sztuk każdego produktu. Róż Launch Away! rozszedł się najszybciej. Faktycznie jest świetny, dla mojej bladej cery zazwyczaj wszelkie róże są za ciemne a ten jasny koral/łosoś jest idealny. Miałam szczęście. Moim zdaniem powinna być jakaś zasada, że każdy może kupić tylko po 1 sztuce każdego produktu. Jak przyjedzie jakaś, i kupi sobie np. 2 Launch Away! (bo któs tak w Arkadii zrobił) to potem jest mniej dla innych.

Kto pierwszy ten lepszy Ja na LA nie zążyłam. Ale jeśli ktoś przyszedł i kupił kilka - dla siebie czy dla kogoś- to nie widze problemu. Pokonał drogę, poświęcił czas Problem to raczej to, że salon dostaje kilka sztuk, ale na to nie wpłyniemy.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 18:26   #3441
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie
Tym razem przychodzę z zapytaniem o Studio Finish Concealer - czaję się na niego, ale za każdym razem odradzają mi go w salonie pod oczy.
Recenzje internetowe z kolei wychwalają go jako b.dobry, jeśli umiejętnie nałożony. Powiedzmy, że w swoje "umiejętnie" nie wątpię, ale zastanawiam się, czy skoro w salonie mi tak odradzają - on jest w stanie jakoś zaszkodzić skórze wokół oczu itp. Najbardziej zależy mi na kącikach i wewn. części pod oczami. Całych "podkówek" nie mam potrzeby maskować.
Używacie go również w tych okolicach?

P.S. Cream Colour Base przetrwała testy w gorące majowe dni bez zarzutu, miły z niej rozświetlacz

Zawsze go odradzają pod oczy. Myślę, że chodzi tutaj o to, że to jest raczej ciężki i mocno kryjący korektor. Wątpię, żeby zaszkodził skórze wokół oczu, ale pewnie powchodzi w zmarszczki i inne nierówności i będziesz wyglądała staro. Z tego co wiem, on nadaje się do krycia jakiś większych problemów typu blizny, pieprzyki. Pod oczy spokojnie nada się coś lżejszego i o bardziej płynnej konsystencji
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:05   #3442
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zawsze go odradzają pod oczy. Myślę, że chodzi tutaj o to, że to jest raczej ciężki i mocno kryjący korektor. Wątpię, żeby zaszkodził skórze wokół oczu, ale pewnie powchodzi w zmarszczki i inne nierówności i będziesz wyglądała staro. Z tego co wiem, on nadaje się do krycia jakiś większych problemów typu blizny, pieprzyki. Pod oczy spokojnie nada się coś lżejszego i o bardziej płynnej konsystencji
A ja używam go własnie pod oczy, ale wklepuję delikatnie gąbeczka i nigdy nie miałam z nim w tym miejscu problemu, zawsze ładnie się wtapiał i nie obciążał skóry.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:53   #3443
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
poka, poka! Mąż mi obiecał supertorebkę na rocznicę ślubu, szukam inspiracji...
proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mk.jpg (33,4 KB, 28 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:55
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:11   #3444
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
proszę bardzo
ŚLICZNOŚCI
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:59   #3445
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, ja wiem, ze tu tak nie wpada frontowymi drzwiami trzaskac i krzyczeć o takie sprawy, ale umieram i Martiryb dobrze wie dlaczego. :P
Ma ktoś szminkę Hibiscus i chciałby się jej pozbyć?
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 22:16   #3446
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Och, Martii, jest bardzo kuszaca! Taka klasyczna, ponadczasowa. Nie dumaj, tylko sie skus!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 23:50   #3447
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Uwaga, uwaga
Jeśli któraś z Was duma jeszcze nad zakupem Dynamic Duo 3, to lećcie do sklepu nim zabraknie. Cuuudo Pigmentacja jest fenomenalna (a jestem w tej kwestii wymagająca i nie każdy MACzek mnie zadowala). Morski kolor, którego się trochę obawiałam (mam niebieskie oczy i jasną cerę), okazał się być strzałem w dziesiątkę. Na oku prezentuje się przepięknie, świetnie się rozciera, a w połączeniu z drugim, taupe'owym kolorkiem można stworzyć delikatniejszy makijaż. Naprawdę warto kupić tą dwójkę, bardzo uniwersalna.
Heirloom też polecam przetestować, na linii wodnej albo dolnej powiece. To taki romantyczny, unikatowy odcień...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 06:45   #3448
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zgadzam sie z przedmowczynia w pelni. Wczoraj nosilam ten teal caly dzien, bardzo mi sie wydaje twarzowy, a mam brazowe oczy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:37   #3449
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Czy któras z Was ma bazę pod oczy? Bardzo prosze o podanie składu, nie moge go nigdzie znaleść.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:53   #3450
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
ŚLICZNOŚCI
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Och, Martii, jest bardzo kuszaca! Taka klasyczna, ponadczasowa. Nie dumaj, tylko sie skus!
kupię, kupię już obiecałam mężowi

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wiem, ze tu tak nie wpada frontowymi drzwiami trzaskac i krzyczeć o takie sprawy, ale umieram i Martiryb dobrze wie dlaczego. :P
Ma ktoś szminkę Hibiscus i chciałby się jej pozbyć?
ale ja nie wiem o co chodzi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.