Biżuteryjny cennik ;) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 17:06   #4171
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

W/g mnie takie buteleczki mogą odnieść sukces. Fakt, nieprzydatna rzecz, fakt, nie lubię nieprzydatnych rzeczy , ale to jest idealna nieprzydatna rzecz na prezent .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 17:13   #4172
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Strasznie fajna ta butelka Jakby obkleić taką butelkę z dozownikiem na mydło w płynie to by już nie było takie nieprzydatne
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka
verha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:40   #4173
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Hmm... skoro tak, to chyba naprawdę warto o tym pomyśleć poważniej ;)
Spróbuj, jestem prawie pewna, że masz do tego więcej energii niż ja :> Mi poszedł jeden słoiczek (straszny, różowo-niebieski), za 40 zeta. Cena podana z sufitu, bo w ogóle nie spodziewałam się go wtedy sprzedać ;)

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
W/g mnie takie buteleczki mogą odnieść sukces. Fakt, nieprzydatna rzecz, fakt, nie lubię nieprzydatnych rzeczy ;), ale to jest idealna nieprzydatna rzecz na prezent :D.
Jaka nieprzydatna? Wazonik, słoik na kredki/pędzle/ołówki, ogólny pojemnik na długie cosie (choćby patyki do szaszłyków). U mnie w pracy stoi ex-świecznik, oklejony millefiori z modeliny, trzymam w nim spinacze, pineski i długopisy ;)

Cytat:
Napisane przez verha Pokaż wiadomość
Strasznie fajna ta butelka :) Jakby obkleić taką butelkę z dozownikiem na mydło w płynie to by już nie było takie nieprzydatne ;)
Albo solniczkę i pieprzniczkę. Albo wazon. Albo... Albo popatrzeć na stronę Naamy Zamir i się natchnąć ;) http://www.flickr.com/photos/naamaza...7604310914407/ albo http://www.flickr.com/photos/naamaza...7604310918419/
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:37   #4174
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Świetne linki, właśnie następną buteleczke/pojemniczek chciałam w tym stylu zrobić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:05   #4175
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Pomożecie mi w wycenie tych kolczyków? Długość 13 cm, materiały: srebro i kwarc za ok 80zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3985.jpg (41,0 KB, 141 załadowań)
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:15   #4176
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Pomóżcie proszę. Mam zagwozdkę, bo jeśli będę liczyć tak, jak zazwyczaj to robię, to wyjdzie 260 zł. A wydaje mi się dużo za dużo.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:49   #4177
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Pomóżcie proszę. Mam zagwozdkę, bo jeśli będę liczyć tak, jak zazwyczaj to robię, to wyjdzie 260 zł. A wydaje mi się dużo za dużo.
e tam za dużo idealnie! a jak nie zejdą od razu, to później masz z czego opuścić
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 16:26   #4178
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

260zł jak najbardziej może być. Ja za pierwszym razem obstawiałam 246zł.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 16:38   #4179
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Oj, to super. Dzięki dziewczyny . Chyba nie jest ze mną tak źle i jakoś sobie radzę z tą wyceną .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:41   #4180
Mitz
Raczkowanie
 
Avatar Mitz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 47
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Podpowiedzcie mi, jak sensownie wyceniać biżu z miedzi? Na przykład takie dwie pary? tylko sztyfty, zapięcia i kółeczka łączące elementy są srebrne, reszta to Cu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 061ab.jpg (34,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061bb.jpg (17,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 062ab.jpg (40,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 062bb.jpg (20,2 KB, 85 załadowań)
Mitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:12   #4181
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez Mitz Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi, jak sensownie wyceniać biżu z miedzi? Na przykład takie dwie pary? tylko sztyfty, zapięcia i kółeczka łączące elementy są srebrne, reszta to Cu.

Jakie to śliczne.... Kocham taką biżuterię: czystą, powiściągliwie elegancką. Mniam

Jak wyceniać: najlepiej według godzin pracy. I nie 4zł brutto, na miłość boską, tylko 40zł. Plus prowizja galerii. Dlatego, że tutaj klient płaci przede wszystkim za projekt, który jest świetny. Materiały to margines. Bo jeżeli będziesz to sprzedawać tanio, wg materiałów - wpadniesz do rubryczki "badziew", w jednej linii z kulką na posrebrzanym drucie, a tutaj to wręcz przestępstwo

Ja bym obydwie te pary sprzedała za ok. 120-160zł, bo na tyle "wyglądają" z punktu widzenia projektu. Poza tym, praktycznie nie masz konkurencji. Miedzi jest mało, a jeżeli już, to wrapy, jakieś zwyklaki, więcej łączenia srebro+miedź, ale to srebro podnosi cenę. Dobrze zrobionej, nowoczesnej, eleganckiej, miedzianej biżuterii właściwie nie ma.

(jak je wystawisz za 50zł, to Cię osobiście znajdę...i wyciągnę konsekwencje )


PS: No ok, pokopałam tu i ówdzie.... Rany, robisz świetne rzeczy. Cudne. I oddajesz je za darmo. Przeliczylas sobie, ile po odjęciu podatku, VAT-u, prowizji Allegro i kosztów materiałów wychodzi Ci zysku netto za godzinę pracy?
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 22:14   #4182
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Jak wyceniać nie wiem - ale druga para jest świetna!
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:06   #4183
Mitz
Raczkowanie
 
Avatar Mitz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 47
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Clementinne, dziękuję za budujący ochrzan
Kolczyki już wystawiłam do galerii (taniej, ale proszę nie bij.) Faktycznie postaram się na przyszłość rzetelniej wyceniać.
Mitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:18   #4184
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Mitz - przejrzałam Twoje prace i... obiektywnie patrząc, to swoje ceny powinnaś przemnożyć minimum razy dwa. Optymalnie - razy trzy.
To Ty budujesz rynek swoimi nietypowymi pracami i wierz mi, nikt tego nie doceni jeśli sama się nie docenisz. Niska cena to nie jest klucz do zarobku ani renomy. To nieprawda, że "nikt tego nie kupi" bo kupią, tyko inna grupa Klientów, koneserzy sztuki a nie przypadkowi łapacze okazji.
Ceń się, szanuj swoją unikalność.
Robisz bardzo ładne rzeczy. Nie tylko jest to coś innego ale stosujesz rzadko w naszym biznesie docenianą estetykę finalną projektu - czyli porządek i dokładność musi być, nie ma miejsca na bubel. Musisz zacząć od przekonania siebie, że to Twoja PRACA. Praca w specjalistycznym kierunku a specjaliści nie schodzą poniżej 100 zł za godzinę. 30 zł netto to MINIMUM zarobku za godzinę i narzucają to sobie osoby średnio zaznajomione z technikami. Ty powinnaś liczyć nie mniej jak 50 za godzinę i ZRÓB TO. Wystawiaj od teraz po lepszych cenach.
Moja propozycja jest taka: Rób więcej fotek jednego przedmiotu, pod różnym kątem, nie wrzucaj kolczyków na uszach bo to sugeruje produkt używany i sporo Klientów ma uszofobię 9ja nad tym mocno ubolewam bo wiem że kolczyk na uchu zupełnie inaczej na focie wygląda - jednak jeśli mam stracić przez To Klientów to nie ryzykuję - 10 kupi takiego biżta a 50 pomyśli że skoro ten kolczyk założyłam to pewnie zakładam wszystkie - i pójdą sobie z mojego profilu).
Potem wystartuj do galerii takich jak Trendymania, Arsneo - Twoje prace zasługują na dobrą sprzedaż po odpowiednich cenach.
W tym biznesie, w Twojej technice - cena materiału to pikuś. Liczy się dobry pomysł, unikalność i bardzo dobre wykonanie. Spełniasz wszystkie 3 kryteria - pora zmienić myślenie.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-06-17 o 16:04
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:39   #4185
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

.....to ja się niniejszym podpisuję wszystkimi czterema łapkami pod tym, co napisała NagaLy
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:28   #4186
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Mitz - przejrzałam Twoje prace i... obiektywnie patrząc, to swoje ceny powinnaś przemnożyć minimum razy dwa. Optymalnie - razy trzy.
To Ty budujesz rynek swoimi nietypowymi pracami i wierz mi, nikt tego nie doceni jeśli sama się nie docenisz. Niska cena to nie jest klucz do zarobku ani renomy. To nieprawda, że "nikt tego nie kupi" bo kupią, tyko inna grupa Klientów, koneserzy sztuki a nie przypadkowi łapacze okazji.
Ceń się, szanuj swoją unikalność.
Robisz bardzo ładne rzeczy. Nie tylko jest to coś innego ale stosujesz rzadko w naszym biznesie docenianą estetykę finalną projektu - czyli porządek i dokładność musi być, nie ma miejsca na bubel. Musisz zacząć od przekonania siebie, że to Twoja PRACA. Praca w specjalistycznym kierunku a specjaliści nie schodzą poniżej 100 zł za godzinę. 30 zł netto to MINIMUM zarobku za godzinę i narzucają to sobie osoby średnio zaznajomione z technikami. Ty powinnaś liczyć nie mniej jak 50 za godzinę i ZRÓB TO. Wystawiaj od teraz po lepszych cenach.
Moja propozycja jest taka: Rób więcej fotek jednego przedmiotu, pod różnym kątem, nie wrzucaj kolczyków na uszach bo to sugeruje produkt używany i sporo Klientów ma uszofobię 9ja nad tym mocno ubolewam bo wiem że kolczyk na uchu zupełnie inaczej na focie wygląda - jednak jeśli mam stracić przez To Klientów to nie ryzykuję - 10 kupi takiego biżta a 50 pomyśli że skoro ten kolczyk założyłam to pewnie zakładam wszystkie - i pójdą sobie z mojego profilu).
Potem wystartuj do galerii takich jak Trendymania, Arsneo - Twoje prace zasługują na dobrą sprzedaż po odpowiednich cenach.
W tym biznesie, w Twojej technice - cena materiału to pikuś. Liczy się dobry pomysł, unikalność i bardzo dobre wykonanie. Spełniasz wszystkie 3 kryteria - pora zmienić myślenie.
AMEN


p.s. słuchaj Nagi, ona ma tutaj już etat szkoleniowca od wyceniania na własnej skórze doświadczyłam słuszności jej rad
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 09:34   #4187
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Na ile byście wyceniły taki wisior? Zrobiony z Fimo, reszta posrebrzana. Czas: jakieś 3-4 godziny razem z wygładzaniem, ale ciężko określić, ponieważ robiłam drugi równolegle. Koszt też ciężko określić, ale nie więcej niż 20 zł, tak na oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9926.jpg (40,4 KB, 97 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 11:40   #4188
Mitz
Raczkowanie
 
Avatar Mitz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 47
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Clementinne, NagaLy, Pillow - dzięki, na pewno skorzystam z Waszych rad.

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
nie wrzucaj kolczyków na uszach bo to sugeruje produkt używany i sporo Klientów ma uszofobię 9ja nad tym mocno ubolewam bo wiem że kolczyk na uchu zupełnie inaczej na focie wygląda - jednak jeśli mam stracić przez To Klientów to nie ryzykuję - 10 kupi takiego biżta a 50 pomyśli że skoro ten kolczyk założyłam to pewnie zakładam wszystkie - i pójdą sobie z mojego profilu).
Tez się zastanawiałam, czy foto na uchu to dobry pomysł. Teoretycznie takie zajęcia najlepiej oddają wygląd koczyków - w końcu kupuje się je, zeby nosić, a nie podziwiać leżące na półce. Sukienkę też lepiej widać na modelce niż na wieszaku. Z drugiej strony masz rację, że klientki różnie mogą to odbierać i może nie warto się upierać.
Ale ostatnio napisała do mnie klientka, że zastanawiała się nad zakupem kolczyków, ale się nie zdecydowała właśnie dlatego, że nie było zdjęcia na uchu - i bądź tu mądra, trudno wszystkim dogodzić....
Mitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 14:48   #4189
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez Mitz Pokaż wiadomość
Tez się zastanawiałam, czy foto na uchu to dobry pomysł. Teoretycznie takie zajęcia najlepiej oddają wygląd koczyków - w końcu kupuje się je, zeby nosić, a nie podziwiać leżące na półce. Sukienkę też lepiej widać na modelce niż na wieszaku. Z drugiej strony masz rację, że klientki różnie mogą to odbierać i może nie warto się upierać.
Ale ostatnio napisała do mnie klientka, że zastanawiała się nad zakupem kolczyków, ale się nie zdecydowała właśnie dlatego, że nie było zdjęcia na uchu - i bądź tu mądra, trudno wszystkim dogodzić....

Kup sobie ekspozytor w kształcie głowy, do prezentacji biżu (patrz: Allegro). I problem z głowy
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 15:26   #4190
kageki
Raczkowanie
 
Avatar kageki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 478
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Kup sobie ekspozytor w kształcie głowy, do prezentacji biżu (patrz: Allegro). I problem z głowy
Dosłownie z głowy.
__________________
Mój wątek
kageki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 17:41   #4191
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Na ile byście wyceniły taki wisior? Zrobiony z Fimo, reszta posrebrzana. Czas: jakieś 3-4 godziny razem z wygładzaniem, ale ciężko określić, ponieważ robiłam drugi równolegle. Koszt też ciężko określić, ale nie więcej niż 20 zł, tak na oko
Nie wiem jaka cena byłaby odpowiednia, ale ten fimowy "kwiat" jest piękny, chyba najlepszy z Twoich wszystkich fimowych rzeczy (oczywiście według mnie i mojego gustu).
A jeszcze lepiej by wyglądał na oksydowanym łańcuszku.
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:44   #4192
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Dziewczyny, a pomożecie z moimi 2ma bransoletkami? Wystawiłam je w galerii, ale nie wiem, czy nie przegięłam z ceną...

Materiały - drewno, drobnostki Preciosa, rzemień - nie wiem na ile wycenić, każda bransa koło 15-20?

Ale za to pracy było sporo, bo nad jedną siedziałam koło 6 godzin w sumie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaPICT1303 (2).jpg (60,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aPICT1304.jpg (49,9 KB, 61 załadowań)
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:49   #4193
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

wilczex zobacz jakie ceny ma arctia na fimo. Uważam, że za niskie, bo wrapowany wisior ma o zgrozo poniżej 150zł.
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 23:54   #4194
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a pomożecie z moimi 2ma bransoletkami? Wystawiłam je w galerii, ale nie wiem, czy nie przegięłam z ceną...

Materiały - drewno, drobnostki Preciosa, rzemień - nie wiem na ile wycenić, każda bransa koło 15-20?

Ale za to pracy było sporo, bo nad jedną siedziałam koło 6 godzin w sumie...
TYLKO 6 godzin! O matko z córką, masz tempo.
Myslę, jest jaknajbardziej - kto inny robi takie cuda?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 00:09   #4195
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość
TYLKO 6 godzin! O matko z córką, masz tempo.
Myslę, jest jaknajbardziej - kto inny robi takie cuda?
Ooo, serio to szybko? Serial w tle i jazda .
Dziękuję za potwierdzenie ceny.
Martwi mnie tylko to, że klików mam w galerii od groma, ale kupować nie ma komu .
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 00:18   #4196
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

FK - chwila.. zastanawiam się czy ja mam zaćmienie czy jak.. ale zrozumiałam że chcesz wystawić 1 bransę za 15-20 zł (????).
Możesz dać linka do galerii albo napisać za ile 1 bransę wystawiłaś? Bo nie bardzo wiem gdzie szukać ceny.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 00:22   #4197
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
FK - chwila.. zastanawiam się czy ja mam zaćmienie czy jak.. ale zrozumiałam że chcesz wystawić 1 bransę za 15-20 zł (????).
Możesz dać linka do galerii albo napisać za ile 1 bransę wystawiłaś? Bo nie bardzo wiem gdzie szukać ceny.
Nie, no co Ty, Kochana - jeszcze na głowę nie upadłam . 15-20 zł to koszt materiałów mniej więcej.
Wystawiłam w Pace za 150 bez marży...
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 00:28   #4198
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Kamień z serca
Tak pomyślałam ale wolałam się upewnić bo pytanie odebrałam dwuznacznie
Uf!
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 00:47   #4199
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Ressurection - dziękuję Jak będzie mnie stać na srebro to na pewno będę oksydować.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 08:09   #4200
mamatosiagosia
Raczkowanie
 
Avatar mamatosiagosia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 259
Dot.: Biżuteryjny cennik ;)

Posrebrzane elementy też się oksyduja.
__________________
mamatosiagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.