Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-10, 09:14   #2431
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość
jak mi lekarz dzis stwierdził po 20 tyg nastepuje wzrost wagi:P
ogólnie to witam juz po wizycie godzine byłam w gabinecie i udało sie posłuchać serduszka ogolnie wszytsko dobrze dostałm nowe skierowania na badania w 22 tyg mam sie zgłosic do szpitala na usg ale z drugiej strony przez astme i do tego nadwage mam isc na diete i grozi mi cukrzyca i nadciśnienie narazie jest w normie ale mówi ze przy tym co mam i lekach bedzie tylko gorzej:/ dobre tyle ze słodyczy i tak nie moge jesc bo dostaje po nich nad kwasoty co do przeziebienia narazie dalej prenalen ale wypisał mi liste leków dla internisty jak bym dostała temperatury ech.... ide robić sniadanko i wracam do was
za wizyte i ze mogłaś serduszka posluchac

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Witam (;
Ale sobie pospaliśmy w ten wolny dzień
no troche pospaliście ja niepamietam kiedy spałam do 10
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:15   #2432
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
wcale sie nie dziwie. jakos nie wierze ze jestes pierwszym takim przypadkiem na tak duzej uczelni... dziwie sie ze promotor/opiekun nie proponuje jakiegos rozwiazania. wszak to pat. jestes w ciazy i musisz sie obronic.

moj ojciec jest jedyna osoba ktora glosno i wyraznie optuje za chlopakiem. wszyscy przybrali zenski front

: jupi:
jestem ewenementem bo u nas wszystkie w ciąży pracowały do rozwiązania. no a mój promotor ma mnie w d....
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:22   #2433
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Wrzucam link ze sklepu, bo swojej fotki się wstydzę
http://www.happymum.pl/sklep3/index....e&przesun=4420
i do tego żakiet z tej samej serii
:
Piękna sukienka, z klasą

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Hej laseczki z rana!

Jak tam się czujecie??
Do mnie mama przychodzi niedługo i będziemy robić sałatkę jarzynową, bo naszła mnie ochota
A potem koleżanka wpada ze swoją 5miesięczną córeczką, bo ma po niej ciuszki uniwersalne to odkupię sobie, jakieś kaftaniki, śpioszki, pajacyki
Mam napisane na kartce to co mam już i czego mi brakuje, także mało tego, a mogę odkupić od niej, z czego się cieszę
brakuje mi z ciuszków 5szt kaftaników, 4 pary śpioszków, 2pajacyki, 2 pary spodenek (takie od razu z nóżkami) i mi to przyniesie
także w sklepie dokupię sobie już tylko typowo chłopięcy dresik jeden, bluzę jakaś, skarpetki i mam wszystko z ubranek

Wczoraj wieczorem napisałam do babka co na allegro sprzedawała lampę czy mi sprzeda w opcji kup teraz bo zależy mi na czasie i napisała, że tak i że za tą cenę co licytacja.
Także mam lampę i półkę do pokoiku Michałka
o taką

http://allegro.pl/show_item.php?item=2692342127

jak wam się podoba??
Pokoik będzie miał błękitne ściany lewa strona, prawa jest w drewnie więc będzie na biało (takie panele drewniane).
Sufit biały, ale mam takie 4 belki na nim, to je na granatowo malujemy.
Mebelki wybrałam biało zielone z niebieskimi uchwytami.
Także cały pokoik biało, zielono, niebieski
No i ta pościel co wam pokazywałam, wzór tropical island.

Zastanawiam się nad tą kołyską, bo koszt jej wyniesie z 500zł.. nie wiem czy lepiej jej nie kupować i kupić jeszcze coś. Chciałam te literki drewniane z napisem Michał i do Julci też także chyba zrezygnuję z kołyski na rzecz dodatków do pokoiku.
Co o tym myślicie??

ale się rozpisałam
Pokoik będzie piękny na pewno Lampka super pomysłowa W ogóle jaka Ty jesteś zorganizowana! Podziwiam

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej
powiem wam ze sie zapisałam na to usg na jutro wieczór może panikuję ale trudno przynajmniej bede spokojna, a to 100 zł jakoś przezyję, oby tylko było wszystko dobrze, tak więc trzymajcie kciuki. Powiem wam ze mam trochę stresa i chba bym oszalała jakbym miała tak sie stresować jeszcze 3 tyg. Jak to któraś napisała oceniłam mój poziom schizu i się zapisałam
Myślę, że dobrze zrobiłaś, bo będziesz spokojniejsza

Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość
jak mi lekarz dzis stwierdził po 20 tyg nastepuje wzrost wagi:P
ogólnie to witam juz po wizycie godzine byłam w gabinecie i udało sie posłuchać serduszka ogolnie wszytsko dobrze
Super, że wszystko dobrze

A ja zjadłam właśnie na śniadanie sałatkę z serem Patros i słonecznikiem prażonym, mniamu mniam!

Mam do Was pytanie. Używacie może jakichś podkładek pod fotel na kółkach, taki do biurka? Nasz strasznie nam zrysował panele, musieliśmy kilka wymienić i teraz myślę, żeby położyć coś takiego:
http://allegro.pl/podkladka-mata-pod...626561980.html
Myślicie, że zda egzamin? Ludzie niby kupują...

Miłego dnia
Villga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:24   #2434
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
jestem ewenementem bo u nas wszystkie w ciąży pracowały do rozwiązania. no a mój promotor ma mnie w d....
ale uczelnia duza... heh. przecierasz szlaki... wrrr
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:25   #2435
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Używacie może jakichś podkładek pod fotel na kółkach, taki do biurka? Nasz strasznie nam zrysował panele, musieliśmy kilka wymienić i teraz myślę, żeby położyć coś takiego:
http://allegro.pl/podkladka-mata-pod...626561980.html
Myślicie, że zda egzamin? Ludzie niby kupują...

Miłego dnia
kiedyś u kogoś widziałam właśnie coś takiego pod krzesłem u nas akurat stoi na dywanie bo dywan jest do samego biurka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:27   #2436
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość

Znalazłam taką aukcję http://allegro.pl/sprzedam-wozek-tak...686827848.html
nie wygląda na bardo zniszczony ale chyba troszkę za wcześnie na kupowanie wózka.
Zerknijcie i powiedzcie jakie ma dla Was wady, bo to dla mnie bardzo pomocne
O, fajny okaz! Mnie się okropelnie podobaja niebieskie... w ogóle jakieś takie konkretne kolorki lubię...
Też ciekawi mnie opinia mam, które już woziły swoje szkraby i wiedzą na co zwrócić uwagę.

Ostatnio się dowiedziałam, że nie ma sensu, żebym kupowała gondolę bo latem i tak w niej dziecka nie bedę męczyć... Że spacerówki te duże są do d... bo wielkie, ciężkie... tak... najlepiej kupię noworodkowi od razu parasolkę, eh! wkurzyłam się!
Mi się wydaje (choć mogę być w błędzie), że właśnie my - mamy wiosennke- w gondolach sporo dzieci powozimy - całą wiosnę, lato - dopóki szkrab nie będzie się za bardzo garnął do siadania...
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:28   #2437
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość

Mam do Was pytanie. Używacie może jakichś podkładek pod fotel na kółkach, taki do biurka? Nasz strasznie nam zrysował panele, musieliśmy kilka wymienić i teraz myślę, żeby położyć coś takiego:
http://allegro.pl/podkladka-mata-pod...626561980.html
Myślicie, że zda egzamin? Ludzie niby kupują...

Miłego dnia
my mamy podobna podkladke, kupiona w ikei oczywiscie, ze zdaje egzamin. Panele juz raz wymienialismy, bez podkladki byly bardzo zniszczone, teraz nie ma zadnej rysy. A no i my mamy dwie podkladki, ulozone obok siebie, jedna byla niewystarczajaca.
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 09:33   #2438
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Piękna sukienka, z klasą


Pokoik będzie piękny na pewno Lampka super pomysłowa W ogóle jaka Ty jesteś zorganizowana! Podziwiam


Myślę, że dobrze zrobiłaś, bo będziesz spokojniejsza


Super, że wszystko dobrze

A ja zjadłam właśnie na śniadanie sałatkę z serem Patros i słonecznikiem prażonym, mniamu mniam!

Mam do Was pytanie. Używacie może jakichś podkładek pod fotel na kółkach, taki do biurka? Nasz strasznie nam zrysował panele, musieliśmy kilka wymienić i teraz myślę, żeby położyć coś takiego:
http://allegro.pl/podkladka-mata-pod...626561980.html
Myślicie, że zda egzamin? Ludzie niby kupują...

Miłego dnia
u mnie małżek kółka na gumowe wymienił i z głowy
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:35   #2439
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość

Mi też przyszły wczoraj ale nie pamiętam z jakiej to strony bo dla ciężarnej chyba tylko 4 a tak to żele intymne
no 4 na rozstepy reszta do nosa cos i zel intymny heh
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej
powiem wam ze sie zapisałam na to usg na jutro wieczór może panikuję ale trudno przynajmniej bede spokojna, a to 100 zł jakoś przezyję, oby tylko było wszystko dobrze, tak więc trzymajcie kciuki. Powiem wam ze mam trochę stresa i chba bym oszalała jakbym miała tak sie stresować jeszcze 3 tyg. Jak to któraś napisała oceniłam mój poziom schizu i się zapisałam

no to teraz poczytam co napisałyście i postaram sie nadrobic
a idziesz na zwykle czy 3d?
Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY! Ale mi brzuszek wystrzelił... Równo ze skończonym 15tyg nagle mi się kulka zrobiła... Co prawda ciągle wygląda na kuleczkę od przejedzenia, tyle, że nie znika Mam też wrażenie, że waga poszybowała w górę, ale co tam!
a zdj tej kuleczki to gdzie?

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Zmykam do szkoły rodzenia - dziś temat - PORÓD!!!aaaa!!!!!
wow to czekamy na relacje
Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość
jak mi lekarz dzis stwierdził po 20 tyg nastepuje wzrost wagi:P
ogólnie to witam juz po wizycie godzine byłam w gabinecie i udało sie posłuchać serduszka ogolnie wszytsko dobrze dostałm nowe skierowania na badania w 22 tyg mam sie zgłosic do szpitala na usg ale z drugiej strony przez astme i do tego nadwage mam isc na diete i grozi mi cukrzyca i nadciśnienie narazie jest w normie ale mówi ze przy tym co mam i lekach bedzie tylko gorzej:/ dobre tyle ze słodyczy i tak nie moge jesc bo dostaje po nich nad kwasoty co do przeziebienia narazie dalej prenalen ale wypisał mi liste leków dla internisty jak bym dostała temperatury ech.... ide robić sniadanko i wracam do was
za wizyte

a ja chora ;/ leci z nosa masakra ;/ a jechac trzeba i dzis i jutro ;/ oj ciezki semsetr przede mna.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:36   #2440
joanna200
Rozeznanie
 
Avatar joanna200
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 951
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość
jak mi lekarz dzis stwierdził po 20 tyg nastepuje wzrost wagi:P
ogólnie to witam juz po wizycie godzine byłam w gabinecie i udało sie posłuchać serduszka ogolnie wszytsko dobrze dostałm nowe skierowania na badania w 22 tyg mam sie zgłosic do szpitala na usg ale z drugiej strony przez astme i do tego nadwage mam isc na diete i grozi mi cukrzyca i nadciśnienie narazie jest w normie ale mówi ze przy tym co mam i lekach bedzie tylko gorzej:/ dobre tyle ze słodyczy i tak nie moge jesc bo dostaje po nich nad kwasoty co do przeziebienia narazie dalej prenalen ale wypisał mi liste leków dla internisty jak bym dostała temperatury ech.... ide robić sniadanko i wracam do was
brawo za wizytę..

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ,
ja już o badaniach krwi , nie mogłam spać przez to - bo boję się igieł.....

wiem...wiem.... tak tylko chciałam wytłumaczyć....

..no ja też mam 3 pokoje ale na 130 metrów,dzieci mają wspólny ale duuuży pokój i na razie nie wyobrażają sobie osobno bo wszystko robią razem,a dzidziuś będzie z nami w sypialni a potem .... a potem mam nadzieję ,że skończymy budowę....
igły.. ja się nie boję, ale nienawidzę, bo później mnie zawsze cała ręka boli i krwiaki zostają..

myślałam że się na mnie wkurzyłaś..

i sprawdza się to chłopak z dziewczynką?
bo w sumie tylko to mnie martwi, jak to będzie..

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość

Ostatnio się dowiedziałam, że nie ma sensu, żebym kupowała gondolę bo latem i tak w niej dziecka nie bedę męczyć... Że spacerówki te duże są do d... bo wielkie, ciężkie... tak... najlepiej kupię noworodkowi od razu parasolkę, eh! wkurzyłam się!
Mi się wydaje (choć mogę być w błędzie), że właśnie my - mamy wiosennke- w gondolach sporo dzieci powozimy - całą wiosnę, lato - dopóki szkrab nie będzie się za bardzo garnął do siadania...
mi się gondole bardzo podobają i ja woziłam do 6 miesiąca (od maja do listopada), jak córa siadała, to poszła do spacerówki..
i szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie nie wozić dziecka w gondoli..
__________________

joanna200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:43   #2441
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Ostatnio się dowiedziałam, że nie ma sensu, żebym kupowała gondolę bo latem i tak w niej dziecka nie bedę męczyć... Że spacerówki te duże są do d... bo wielkie, ciężkie... tak... najlepiej kupię noworodkowi od razu parasolkę, eh! wkurzyłam się!
Mi się wydaje (choć mogę być w błędzie), że właśnie my - mamy wiosennke- w gondolach sporo dzieci powozimy - całą wiosnę, lato - dopóki szkrab nie będzie się za bardzo garnął do siadania...
ja tez jak i Joanna woziłam Jule w gondoli i wiosne i lato i jakoś mi sie w niej nie męczyla

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a idziesz na zwykle czy 3d?
.
na zwykłe byłam z Julką na 3d wtedy miałam płaciłam tylko 15% ceny więc skorzystałam ale wydaje mi sie ze nie warto wydawać tyle kasy na 3d ale to tylko moje zdanie
ale mam stresa zostało 32 h . Teraz ja będę tak odliczać
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 09:58   #2442
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
igły.. ja się nie boję, ale nienawidzę, bo później mnie zawsze cała ręka boli i krwiaki zostają..

i sprawdza się to chłopak z dziewczynką?
bo w sumie tylko to mnie martwi, jak to będzie..
co do igły to ja się bardzo boję-ale w sumie nic nie boli i nie mam śladów nielicząc kropeczki od nakłucia...ale się boję i tak...
śmieszne .... bo mam kolczyk w języku ,tatuaż.... człowiek czasem jest przekorny....

a co do dzieci to moje od razu się bardzo kochały i były za sobą, jest przytulanko na dobranoc i na dzień dobry między nimi,i pogaduchy jak już zamknę pokój i niby mają iść spać ,czasami też ninkę znajdę w łóżku kuby (mają piętrowe). a i ogólnie się dużo bawią ze sobą i jak czasem warjują to można oszaleć.... ale trzymają sztamę.....
Od początku stosowałam zasadę,że Kubie poświęcam więcej uwagi jak nina była niemowlakiem,bo uważam,że jak zdarza się sytuacja ,że potrzebowali czegoś w tym samym momencie to jak niemowlak troszkę dłużej poczeka to nawet nie będzie pamiętać o tym a starszy(kuba miał 3 lata)jednak ....,no i Kuba pierwszy przytulił ninkę po przyjściu ze szpitala,dużo pomagał,rozśmieszał...-więc ona od niemowlaka czekała aż przyjdzie z przedszk. wyciągała łapki do niego i się dużo chichrała...i tak nigdy nie byli o siebie zazdrośni ....
Mam nadzieję ,że trzeci brzdąc do nich dołączy.... a oni nie mogą się doczekać... już mam zamówienia na przewijanie (ale tylko osikanej pieluchy!)i lulanie a Kuba opowie mu o wszystkich naszych rybach,nina odda mu czasem swojego pieska a kuba batmana ...więc myślę,że będzie ok...
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:58   #2443
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
mi się gondole bardzo podobają i ja woziłam do 6 miesiąca (od maja do listopada), jak córa siadała, to poszła do spacerówki..
i szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie nie wozić dziecka w gondoli..
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja tez jak i Joanna woziłam Jule w gondoli i wiosne i lato i jakoś mi sie w niej nie męczyla
I super! Czyli nie tylko ja tak myślę, ale i sprawdza się to w praktyce! To męczenie to niby gorąco... Przecież taki maluch ma sporo miejsca, można go leciutko ubrać...

Eh... pierdoły ludzie gadają i tyle! Co osoba to mądrość. Szczególnie, że ów osoba urdziła na początku października więc mogę zrozumieć, że dla niej gondola na długo nie przydawała się!


Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a zdj tej kuleczki to gdzie?
W weekend - po wykonaniu dokumentacji fotograficznej mej ciąży
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:01   #2444
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

nie no nie dam rady, nie jade. dzis leże pojde zaraz po cos do apteki, jutro pojade jutro juz musze zalatwic. nos zapchany, czuje jak mi sie zaczynaja kluchy w gardle robic, jak jem to mi niedobrze i osołabiona jestem piekny poczatek roku akademickiego.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
a co do dzieci to moje od razu się bardzo kochały i były za sobą, jest przytulanko na dobranoc i na dzień dobry między nimi,i pogaduchy jak już zamknę pokój i niby mają iść spać ,czasami też ninkę znajdę w łóżku kuby (mają piętrowe). a i ogólnie się dużo bawią ze sobą i jak czasem warjują to można oszaleć.... ale trzymają sztamę.....
Od początku stosowałam zasadę,że Kubie poświęcam więcej uwagi jak nina była niemowlakiem,bo uważam,że jak zdarza się sytuacja ,że potrzebowali czegoś w tym samym momencie to jak niemowlak troszkę dłużej poczeka to nawet nie będzie pamiętać o tym a starszy(kuba miał 3 lata)jednak ....,no i Kuba pierwszy przytulił ninkę po przyjściu ze szpitala,dużo pomagał,rozśmieszał...-więc ona od niemowlaka czekała aż przyjdzie z przedszk. wyciągała łapki do niego i się dużo chichrała...i tak nigdy nie byli o siebie zazdrośni ....
Mam nadzieję ,że trzeci brzdąc do nich dołączy.... a oni nie mogą się doczekać... już mam zamówienia na przewijanie (ale tylko osikanej pieluchy!)i lulanie a Kuba opowie mu o wszystkich naszych rybach,nina odda mu czasem swojego pieska a kuba batmana ...więc myślę,że będzie ok...
super te twoje dzieci
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:09   #2445
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
a co dozieci to moje od razu się bardzo kochały i były za sobą, jest przytulanko na dobranoc i na dzień dobry między nimi,i pogaduchy jak już zamknę pokój i niby mają iść spać ,czasami też ninkę znajdę w łóżku kuby (mają piętrowe). a i ogólnie się dużo bawią ze sobą i jak czasem warjują to można oszaleć.... ale trzymają sztamę.....
Od początku stosowałam zasadę,że Kubie poświęcam więcej uwagi jak nina była niemowlakiem,bo uważam,że jak zdarza się sytuacja ,że potrzebowali czegoś w tym samym momencie to jak niemowlak troszkę dłużej poczeka to nawet nie będzie pamiętać o tym a starszy(kuba miał 3 lata)jednak ....,no i Kuba pierwszy przytulił ninkę po przyjściu ze szpitala,dużo pomagał,rozśmieszał...-więc ona od niemowlaka czekała aż przyjdzie z przedszk. wyciągała łapki do niego i się dużo chichrała...i tak nigdy nie byli o siebie zazdrośni ....
Mam nadzieję ,że trzeci brzdąc do nich dołączy.... a oni nie mogą się doczekać... już mam zamówienia na przewijanie (ale tylko osikanej pieluchy!)i lulanie a Kuba opowie mu o wszystkich naszych rybach,nina odda mu czasem swojego pieska a kuba batmana ...więc myślę,że będzie ok...
słodkie dzieciaki i tez słyszałam zeby najpierw zając sie starszym maluch tego nie bedzie pamietal ze dluzej plakal a starszy zapamieta i moze miec uraze do maluszka

no pieluszka z prezentem musi zostac dla mamusi

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
I super! Czyli nie tylko ja tak myślę, ale i sprawdza się to w praktyce! To męczenie to niby gorąco... Przecież taki maluch ma sporo miejsca, można go leciutko ubrać...
masz racje pierdoły gadają ludzie w lecie ubieraz maluszka w bodziaka ja przykrywalam tetrową pieluszką często żeby nic nie pogryzło czy od sloneczka i luzik, maluszek lezy sobie wygodnie i nic sie nie poci nawet

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
nie no nie dam rady, nie jade. dzis leże pojde zaraz po cos do apteki, jutro pojade jutro juz musze zalatwic. nos zapchany, czuje jak mi sie zaczynaja kluchy w gardle robic, jak jem to mi niedobrze i osołabiona jestem piekny poczatek roku akademickiego.
zdrowiej kupo sobie majeranek i co 2 h świeża inhalacja
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:09   #2446
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

a co do dzieci to moje od razu się bardzo kochały i były za sobą, jest przytulanko na dobranoc i na dzień dobry między nimi,i pogaduchy jak już zamknę pokój i niby mają iść spać ,czasami też ninkę znajdę w łóżku kuby (mają piętrowe). a i ogólnie się dużo bawią ze sobą i jak czasem warjują to można oszaleć.... ale trzymają sztamę.....
Właśnie o takim rodzeństwie marzyłam - jestem jedynaczką... Musisz być z siebie dumna, że udało Ci się w taki fajny sposób wychować oboje
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:13   #2447
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
nie no nie dam rady, nie jade. dzis leże pojde zaraz po cos do apteki, jutro pojade jutro juz musze zalatwic. nos zapchany, czuje jak mi sie zaczynaja kluchy w gardle robic, jak jem to mi niedobrze i osołabiona jestem piekny poczatek roku akademickiego.

super te twoje dzieci
co do dzieci to wiem,że są super , może dlatego już w wieku 30 lat będę miała trzecie.
ale w sumie dużo jest takich rodzeństw,ja też bardzo kochałam/kocham brata i uwielbiałam się nim zajmować(jestem 2 lata starsza)-nie licząc okresu dojrzewania gdzie się tłukliśmy...
najgorsi są rodzice typu odejdż,zostaw,nie dotykaj bo zrobisz krzywdę....nawet słyszałam tekst do ok.4 latka który trzymał malutkiego brata za rączkę -nie dotykaj bo masz bakterie.... .
Moje pełzały ,raczkowały ,całowały się z psami ,nawet próbowały jeść karmę dla psa ...(tego akurat nie pochwalam.... )

a co do Twojego przeziębienia to współczuje..... i wiem,że mnie to też czeka .... 2 dzieci w przedszk. i szkole ...to tylko kwestia czasu aż czegoś nie złapię..... a potem tak trudno to w naszym stanie wyleczyć....
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2012-10-10 o 10:18
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:14   #2448
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
3dzieci planujecie?? Fajnie, że macie 4 pokoje, my mamy 3, ale duże bo mamy 68m.
Nie planujemy trójki - ale tyle wychodzi. Mieszka z nami syn tż z pierwszego małżeństwa - 1olatek
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:16   #2449
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Właśnie o takim rodzeństwie marzyłam - jestem jedynaczką... Musisz być z siebie dumna, że udało Ci się w taki fajny sposób wychować oboje
..z jednej strony tak ...ale to początek drogi ... jak wychowałyśmy swoje dzieci okaże się jak już będą dorosłe..... cały czas mam to w głowie.....
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 10:31   #2450
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
c .
Moje pełzały ,raczkowały ,całowały się z psami ,nawet próbowały jeść karmę dla psa ...(tego akurat nie pochwalam.... )
moja tez sie uwielbia z Leną jak mieszkaliśmy u teściów Lena codziennie musiała dostac buziaka i dało sie obejść tego chyba ze Lena siedziała caly dzień w klatce albo Julka w domu
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png

Edytowane przez Malpka
Czas edycji: 2012-10-10 o 10:52
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:34   #2451
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
a co do dzieci to moje od razu się bardzo kochały i były za sobą, jest przytulanko na dobranoc i na dzień dobry między nimi,i pogaduchy jak już zamknę pokój i niby mają iść spać ,czasami też ninkę znajdę w łóżku kuby (mają piętrowe). a i ogólnie się dużo bawią ze sobą i jak czasem warjują to można oszaleć.... ale trzymają sztamę.....
Od początku stosowałam zasadę,że Kubie poświęcam więcej uwagi jak nina była niemowlakiem,bo uważam,że jak zdarza się sytuacja ,że potrzebowali czegoś w tym samym momencie to jak niemowlak troszkę dłużej poczeka to nawet nie będzie pamiętać o tym a starszy(kuba miał 3 lata)jednak ....,no i Kuba pierwszy przytulił ninkę po przyjściu ze szpitala,dużo pomagał,rozśmieszał...-więc ona od niemowlaka czekała aż przyjdzie z przedszk. wyciągała łapki do niego i się dużo chichrała...i tak nigdy nie byli o siebie zazdrośni ....
Mam nadzieję ,że trzeci brzdąc do nich dołączy.... a oni nie mogą się doczekać... już mam zamówienia na przewijanie (ale tylko osikanej pieluchy!)i lulanie a Kuba opowie mu o wszystkich naszych rybach,nina odda mu czasem swojego pieska a kuba batmana ...więc myślę,że będzie ok...
słodkie
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:38   #2452
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Co za sen
A próbki mi przyszły wszystkie cztery: krem pielęgnujący, przeciw odparzeniom, mleczko pielęgnujące i płyn do mycia. Cykłam szybkie foto dzisiejszych próbkowych przesyłek.
Ale dużo, w jaki sposób można je zamawiać, na stronie J&J ?

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Mi tez teraz juz zaraz pod biustem brzuszek zaczął się zaokraglać Wcześniej tak nie miałam
witaj Ale pozno się ujawniłaś

uhmm... te literki sa cudne Tylko u nas tez jeszcze imie nie wybrane:/

Moze ja odpowiem Do mnie dotarly po ok 2 tygodniach
Witaj, dawno na wizaż nie wchodziłam, nawet nie wiedziałam że tu takie żywe dyskusje są toczone Za to namiętnie czytałam różne książki o ciąży i porodzie, ale ostatnio dałam sobie spokój i od razu jakoś lepiej mi się zrobiło. Jest to moja pierwsza ciąża, nie miałam wcześniej do czynienia z niemowlakami i te ksiązki uświadomiły mi moją niewiedzę

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Też bym już chciała poczuć mojego bobasa
Chanel_Coco wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Niuniaczekb
witaj



Ja latam 2 razy w nocy ale tak mi się nigdy nie chce wyłazić z łóżka, że masakra.
A jeśli chodzi o sny to pamiętam jak zawsze babcia mi mówiła, że sny tłumaczy się na odwrót więc pasuje jak nic


Ojej ale przygoda, dobrze, że zatrzymał się


Właśnie ja też mało piję, nawet czysta woda mi nie smakuję i ciężko mi się zmusić. Co może się dziać przez zbyt małe ilości płynów?



Ja też dostałam 4 próbki.

A co do soku z żurawiny to ja zamiast tego wcinam mieszankę suszoną żurawinę z wiśnią pyszna
Ja z piciem mam tak samo, przed ciążą potrafiłam wypić jedną herbatę dziennie. Zwykła woda mi nie smakuje, dlatego kupuje już taką owocową (staram się wbierać te bez konserwantów) są kaloryczne ale przynajmniej coś piję
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:43   #2453
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Witajcie. Dzień mnie nie było i 6 stron do nadrobienia, ufff...szalejecie!

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
moj bart cioteczny oj co sie ciocia wymeczyla go rodzac i tak potem stanelo ze cesarka
w terminie urodzony 62 i 5800 - to jest DUZE DZIECKO !!!
wow duży dzieciak!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Tak więc optymalne jest żeby tata był wysoki a mama szczupła - dzidzia będzie w sam raz
Pocieszające, jest duże szansa że u mnie tak będzie.

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Wrzucam link ze sklepu, bo swojej fotki się wstydzę
http://www.happymum.pl/sklep3/index....e&przesun=4420
i do tego żakiet z tej samej serii
Gratulacje, a sukieneczka prześliczna

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
potrzebuje tanią rozkładaną kanapę najlepiej do 400zł ;p to możliwe? ;>
Myśle, że powinnaś coś znaleźć, teraz meble nie są jakieś mega drogie.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
A potem koleżanka wpada ze swoją 5miesięczną córeczką, bo ma po niej ciuszki uniwersalne to odkupię sobie, jakieś kaftaniki, śpioszki, pajacyki
Mam napisane na kartce to co mam już i czego mi brakuje, także mało tego, a mogę odkupić od niej, z czego się cieszę
brakuje mi z ciuszków 5szt kaftaników, 4 pary śpioszków, 2pajacyki, 2 pary spodenek (takie od razu z nóżkami) i mi to przyniesie
także w sklepie dokupię sobie już tylko typowo chłopięcy dresik jeden, bluzę jakaś, skarpetki i mam wszystko z ubranek

Wczoraj wieczorem napisałam do babka co na allegro sprzedawała lampę czy mi sprzeda w opcji kup teraz bo zależy mi na czasie i napisała, że tak i że za tą cenę co licytacja.
Także mam lampę i półkę do pokoiku Michałka
o taką

http://allegro.pl/show_item.php?item=2692342127

jak wam się podoba??

Zastanawiam się nad tą kołyską, bo koszt jej wyniesie z 500zł.. nie wiem czy lepiej jej nie kupować i kupić jeszcze coś. Chciałam te literki drewniane z napisem Michał i do Julci też także chyba zrezygnuję z kołyski na rzecz dodatków do pokoiku.
Co o tym myślicie??
Ja też powoli kompletuje ciuszki, ale nie mam wyobrażenia ile tego wszystkiego powinno się mieć żeby wystarczyło dla maluszka, muszę sobie na necie poszukać jakąś listę przykładowej wyprawki.

Lampa - samolot super, wogóle pomysł pokoiku bardzo dobry.
My mamy tylko dwa pokoje więc teraz będziemy sypialnie dzielić z dzidziusiem. Dla dzidziusia zaaranżujemy kącik w którym będzie stało łóżeczko. Także myślę na na jakieś 1,5 roku taka opcja wystarczy.

A co do kołyski, ja też miałam ochotę kupić nawet jakąś używaną, ale wszyscy dookoła mi odradzają, że to na chwilę, że się bobas do kołysania przyzwyczai. I pod wpływem tych wszystkich opinii, stwierdzam że wybiorę jednak standardowe łóżeczko z szufladą.


Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość

Znalazłam taką aukcję http://allegro.pl/sprzedam-wozek-tak...686827848.html
nie wygląda na bardo zniszczony ale chyba troszkę za wcześnie na kupowanie wózka.
Zerknijcie i powiedzcie jakie ma dla Was wady, bo to dla mnie bardzo pomocne
Widziałam taki model wózka w sklepie i powiem że wyglądają dobrze, dość lekkie i łatwe w prowadzeniu.

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Używacie może jakichś podkładek pod fotel na kółkach, taki do biurka? Nasz strasznie nam zrysował panele, musieliśmy kilka wymienić i teraz myślę, żeby położyć coś takiego:
http://allegro.pl/podkladka-mata-pod...626561980.html
Myślicie, że zda egzamin? Ludzie niby kupują...

Miłego dnia
Widziałam to u znajomych i zdawało egzamin.
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:43   #2454
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

czesc dziewczyny
sie zawiele nie udzielam bo pisze na lezaco jednym palcem a to wkurzajace strasznie
dzis mamy skonczony 16tc a zaczety 17 tc
i musze wam powiedziec ze nie wiem co z tymi ruchami ale ja nie czulam zadnych motylkow, babelkow itp.
wtedy u lekarza jakj bylam zdenerwowana to poczulam takie jakby trzy kopniecia, pozniej w domu tez..
i wczoraj lezac znowu, ale to uczucie to tak jakbym miala wzdecie ale nie przesuwa sie po brzuchu tylko kopie 3-4 razy w jedno miejsce.. to zadne musniecia i jesli to jest to to normalne kopniaki
wydaje mi sie jakby to bylo czuc przez brzuch ale jak tylko przykladam reke to przestaje kopac
dzis przewrocilam sie na bok i znowu, to chyba kopniaki bo nigdy czegos takiego nie czulam.. tylko czy nie za mocne jak na 17 tc skoro wy piszecie o musnieciach ?

napilabym sie kakao ale musze czekac az mnie mama odwiedzi i mi zrobi masakra tak lezec.. ale jak to ma pomoc to moge tak do marca...

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
odkleiło mi sie 2 dni po terminie, a odkleic sie wcale nie powinno dlatego musiałam miec cesarke i to zanim całkiem złapało znieczulenie bo inaczej dziecko by sie udusiło
Wiem ze nie powinno ale chodziaz tyle ze jak sie odkleilo to dzidzius byl donoszony, bo jest mnostwo przypadkow odklejenia w 25-30tc i wtedy to dopiero jest grozne

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
aha dziś skończone 18 tc!


Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
I super! Czyli nie tylko ja tak myślę, ale i sprawdza się to w praktyce! To męczenie to niby gorąco... Przecież taki maluch ma sporo miejsca, można go leciutko ubrać...

Eh... pierdoły ludzie gadają i tyle! Co osoba to mądrość. Szczególnie, że ów osoba urdziła na początku października więc mogę zrozumieć, że dla niej gondola na długo nie przydawała się!
wlasnie tym bardziej na dlugo bo powinna wozic cala zime
ja mam zamiar wozic w gondoli do 3 miesiaca a na upaly juz przelozyc do spacerowki ale gondola jest potrzebna
zreszta zawsze mozesz kupic full wypas uzywany za male pieniadze
chyba ze kupisz cos takiego http://allegro.pl/wozek-graco-quattro-i2688580017.html to wystarczy, moja siostra taki miala i byl ok, do 3 miesievy wozila z wkladka
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:46   #2455
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Ale dużo, w jaki sposób można je zamawiać, na stronie J&J ?
Na stronie johnson'a jest zakładka 'zamów próbki'
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:54   #2456
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
sie zawiele nie udzielam bo pisze na lezaco jednym palcem a to wkurzajace strasznie
dzis mamy skonczony 16tc a zaczety 17 tc
tą twoją metodą liczenia to dziś konczysz 16tc a jutro dopiero zaczniesz 17

u mnie dzis 20tydzien rowno z tego chorobska zapomnialam eh

kupilam sobie syrop ten prenalen, nawet smaczny, i w razie czego mam jeszcze tabletki na gardlo.
zaraz robie herbate z cytryna i sokiem malinowy i tak caly dzien planuje. jak do piatku mi sie pogorszy to mam w piatek usg to mi odrazu moze lekarz cos poleci innego.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:58   #2457
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
c
dzis mamy skonczony 16tc a zaczety 17 tc

dobrze że chociaż możesz leżec w domu bo leżeć w szpitalu to masaakra
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 11:07   #2458
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

ja dziś skończylam 12 tydzień
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 11:17   #2459
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość

u mnie dzis 20tydzien rowno z tego chorobska zapomnialam eh
.
ale to leci

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
ja dziś skończylam 12 tydzień
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 11:32   #2460
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

dobra policzyłam po swojemu i dziś mam ostatni dzień pierwszej połowy ciąży
jutro będzie druga połowa
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.