Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-02, 20:20   #3331
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
BYou mówiłaś że jak coś znajdę mam pokazać tak więc http://www.mosquito-sklep.pl/pl/kids...ka-unisex.html który kolor który kolor
dla mnie miętowa
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:24   #3332
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
O kurcze no to ładnie Cię "wycięła" co to za fryzjerka? Przypadkowa?
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:25   #3333
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

depsa też tak myślę szkoda że nigdzie nie mogę znaleźć małej miętowych tenisówek w jej rozmiarze

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Pani o kurde co to ma być ?
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:27   #3334
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
o F###
nie wiem jak skomentowac

(a propo fryzurki to mialam wielokrotnie takiego boba dluzszy z przodu i bardzo lubie ta fryzurke - moze wroce do niej? )
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:28   #3335
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Pani poraziła mnie twoja fryzura i finezja jej wykonania
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:30   #3336
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
depsa też tak myślę szkoda że nigdzie nie mogę znaleźć małej miętowych tenisówek w jej rozmiarze

http://www.stilago.pl/outlet/dziecko...owedCampaign=1
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:33   #3337
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Witajcie
Jestem dzis wykonczona. Najpierw pojechalismy z TZ i Krzysiem do Zlotych Tarasow, glownie po buty dla K. Kupilismy takie:
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...buty-dzieciece

Chcialam jeszcze sandalki, ale rozmiaru nie bylo... Moze kupie z ich strony.
A, a promocji nie bylo zadnej - zadnych gazetek, kobieta w kasie tez nie wiedziala, o co pytam..

TZ kupil sobie gre

Potem siedzieli z Krzysiem w Burger Kingu, a ja poszlam do Smyka po nocnik Przy okazji kupilam sobie sandaly w CCC

Jak wrocilismy, K. zjadl obiadek, poszedl na drzemke, a ja prawie 2 godziny smazylam nalesniki Proste i latwe danie, ale jednak czasochlonne

Cytat:
Napisane przez achna79
Wczoraj chciałam wyciagnąć tego moje lenia (Tż) na spacer, wyszliśmy przed dom, zaczęło padać WIęc wróciliśmy, po godzinie już można było wyjść, więc pytam: idziesz z nami?
Tż: nie, tak jakoś smutno na dworze.

Nosz k..... każdy pretekst jest dobry żeby tylko sobie pograć w durnowate czołgi
Faceci... Dobrze, ze wczoraj bylismy wszyscy na spacerze, teraz z ta nowa gra tz tez predko nie ruszy sie znad kompa

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Wczoraj na wsi bylo naprawdę super, Hania szczęśliwa jak nigdy, popylała na czworakach po całym ogrodzie aż zdarła butki na czubach na chodnikach.
Niestety w nocy była podejrzanie gorąca i dzisiaj rano obudzila się z gorączką ponad 38 stopni, dałam ibum i od razu poszłam do lekarza na 10 i u lekarza nie miała już gorączki, gardło tylko lekko zaczerwionione, żadnych innych objawów. Dopiero po kilka godzinach masakra nie chciała obiadu i zwymiotowała wszystko, co jadła od rana (kaszkę i jajecznicę), do tego na twarzy glównie na czole wyszło jej pełno plamek, taka gęsta wysypka, gorączka po 6 godzinach od podania rano ibum była już ok 40st. Cały czas płacze, ślini się, katar ma do pasa, udało mi się teraz ją uśpić po godzinie płaczu Jest taka biedna,że serce mi się kraje. Tż oczywiście wyjechał na tydzień i jestem z tym sama Myślicie, że to trzydniówka, skoro pojawiła się wysypka? Teraz juz jej prawie nie widać. Nie wiem co robić, bo kiedy byłyśmy u lekarza to nie miała tych objawów, została osłuchana, oglądnięte uszy i gardło i wezly chlonne i pani doktor stwiedzila ze to cos wirusowego, zalecila dawac przeciwbólowe, tantum verde i cebion.Czytam,że przy trzydniówce moze byc caly czas tempetarura?
Ojoj.... Mam nadzieje, ze juz lepiej.... Moze cos napisalas, lece dalej czytac...



Ale mnie Anka kopie.....
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 20:41   #3338
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dzięki Tasi, przypomniałąm sobie o czym miałam wczoraj napisać, sandałki.... Ja miałam dla Oliwki takie http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/pr...-7129285x.html ( w sensie fason , z Bartka- tylko kolor inny ) i nam sie sprawdziły. Oliwka w wakacje dokłądnie miala rok, chodziłą od dwóch miesięcy już, była mega aktywna, hustawki, piaskownica, gonitwa po trawie- nic sobie w paluszki nie zrobiła, i w takim stylu tez Milce kupię
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:46   #3339
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

despa już chciałam się wysławiać ale te są niebieskie, no tak niebieskie są nawet ostatnio w p-ń widziałam ale one są błękitne a ja chciałam miętowe już nawet bardziej spoglądam pod zielone ale też rozmiaru brak http://www.zalando.pl/converse-chuck...a032-m00.html/

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość

Ale mnie Anka kopie.....
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:47   #3340
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
przeagent

tez mamy w planach, drogi taki nabytek? e tam kazda metoda, odnosząca sukces jest skuteczna, a cena stanika....kosmos.
a mnie rozbollo gardlo i nad migdalami mam takie twarde żółte lropki....nan angine, raczej nie wygląda, bo twtarde-nie a się ruzyć...co za diabeł, a jutrowesele- pierwszy wieczor bez Kacpra-jak ja przeZyje?o ile dozyje;p
W decathlonie najtańszy 149, najdroższy 349; a kask na bańkę ET musialam dobrać z przedziału 3-10 lat za 49 zł. W niemowlecych wyglądała jak papież w piusce.

Ze stanikami masakra, przez Z wyroslam ze wszystkich, obwód ten sam, ale miska w 3 mieście tylko 2 sklepy z sensowną dla mnie rozmiarowka, czekalam na dostawę, w międzyczasie kupilam jakiś polski na przeczekanie, ale jest masakryczny, juz nie mówiąc o rozmiarowce..... Raz jak tez długo czekalam na dostawę i byliśmy w W-wie to TZ mnie namówił na kupno staniki firmy Fauve - to był najdroższy ever - ponad 5 stos, ale byłam juz w desperacji, bo nie miałam żadnego pasującego. Po przetestowaniu różnych widzę jednak ze dla mnie Freya i tylko Freya - krój idealny po prostu...

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jakoś Ci wcale nie wierzę

, pomocnik

oglądałam dziś... śliczne były.
w karmnikach nie było wyboru. całe dwa modele. brzydki za 189 zł i mniej brzydki za 159 zł (marka: Royce, jeszcze takiego nie miałam




a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
Czytalam kiedyś o nich, ale u nas niedostępne nigdzie do zmierzenia w pobliżu. Miałam spory problem,bo ja muszę mieć z fiszbinami, z alles byłam poza rozmiarowka, w końcu kupilam jakiś panache bez fiszbin, ale to porażka była.... kupilam teraz Freya Gem, w sam raz pod letnie rzeczy będzie, chciałabym jeszcze jakiś, kolejna dostawa ma być w maju.....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:50   #3341
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
o qrwa !!!!
nawet nie wiem jak to skomentowac - gdzie ta laska sie uczyla obcinac
naprawede sama Lepiej bym ci to zrobila



Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Pani poraziła mnie twoja fryzura i finezja jej wykonania




Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość


Ale mnie Anka kopie.....

CHLIP chlip - brakuje mi takiego koapani
nawet ten ost miesiac po prawym zebrze com oddychac nie mogla czasami




PIWKO psyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 20:51   #3342
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
despa już chciałam się wysławiać ale te są niebieskie, no tak niebieskie są nawet ostatnio w p-ń widziałam ale one są błękitne a ja chciałam miętowe już nawet bardziej spoglądam pod zielone ale też rozmiaru brak http://www.zalando.pl/converse-chuck...a032-m00.html/

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



kurde u mnie się wyswietliły w takim samym kolorze....
a muszą byc w kolorze kurtałki> Moze jakis kontrast?

http://www.zalando.pl/skechers-slide...=COM48_1881701

Edytowane przez despa
Czas edycji: 2014-05-02 o 20:52
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:53   #3343
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że jednak będzie dobrze, trzymajcie kciuki.
mocno!

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Pani- ku#####, co z tymi fryzjerami- bob to za dużo? Ech
dla mnie obłęd. Ty kzrywy, ja wygryziony...

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
krzyki na końcu (;




Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

(a propo fryzurki to mialam wielokrotnie takiego boba dluzszy z przodu i bardzo lubie ta fryzurke - moze wroce do niej? )
wróć. tylko u mądrego fryzjera (jezu, jak ja nienawidzę głupoty )


Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Pani poraziła mnie twoja fryzura i finezja jej wykonania

to wszystko przez Ciebie!
cały czas zazdroszczę Ci nowego looku i stąd dziś ten spontan ()

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Ale mnie Anka kopie.....
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 20:53   #3344
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Miało mnie tu nie być w "wolne" ale ustaliliśmy z tztem ze wczoraj nasza randka ,dziś wieczorem jego wychodne,jutro randka ,a w niedziele do południa moje wychodne ,awieczór znów nasz .Reszta dla dzieci ...ale skoro ta godzinka a ja sama jestem to nadrabiam ....
Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Chcę mu kupić ten jeździk kubusiowy co polecałyście. Zadowolone są z niego Wasze dzieci??

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
to wrzucam wam fotkę zadowolonego Karola który wszedł sobie na szafkę no i pozycję z nogami na stole
jest niesamowity !!!!!!
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
to wam wrzucę jeszcze Karola w pełnej okazałości
boski! a ten deseń no sorki ale z jakiej on bajki???
Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość



Aha i co do trampek...mi się bardzo podobają ale one nie mają przecież usztywnianego zapiętka?? Takie mogą być? Nie zaszkodzi to stópkom?
jeśli nie będą bazowe to nie.tylko trzeba pamietac aby maluch pomykął od czasu do czasu w nich tylko ...
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
mam zamiar teraz kupic jakies sandalki, tez sa fajne z elefantenow, ale nie wiem, czy brac te z zakrytymi palcami czy otwartymi? (jakies doswiadzcenie macie? )
u nas nie było problemu z sandałakmi z odkrytymi palcami .to chyba zależy od dzieci ....

Marssel boski z tym brum,brum
Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
dziś znowu sie męczyłam do 1 w nocy.. w dodatku dzisiaj święto, jutro zamknięte i dopiero w poniedziałek mogę coś działać.. znając życie przejdzie do tego czasu.. za to mąż mój kochany zajął sie Ewcią a ja leżałam godzinę w gorącej wannie uff
biedna jesteś

a dla t
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
wlazł sam podejrzewam ze stanął na półeczkę pod spodem albo się wczołgał nie wiem bo zawołał mnie dopiero jak był na górze a wogóle to na początku stał dopiero potem usiadł
u mnie murowany zawał!!!!!
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Nestelle a ja już sobie myślałam odnośnie tych tenisówek że wyczytałaś gdzieś że niezdrowe dla stópki bo niewyprofilowane itp. i dlatego nie kupisz Roszkowi
qrcze cofnelam się do mojego posta i ...nie ma całej wypowiedzi chyba cos wtedy skasowałam.
no ale napisałam tam ze ja wole wydac na bazowe buty jak na razie . a takie trampki nie sa bazowe - jeśli mowa o zdrowiu bo właśnie brak wyprofilowania ,bo brak zapietka ,bo sa gumowe poniekąd ...także jeśli kusza to tylko na chwile...a na chwile to kasy wydawac nie będę ,bo mu niepotrzebne (tak jak by potrzebne było ta tona ciuszków co kupuje ).

He,he w zoo tez byliśmy ale starym ,a parowozy ? czy to nie było w czwartek? jakas miescina na W? bo J chciał jechać -jakies makiety z ciuchciami itp. .

lece dalej nadrabiać ...
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:01   #3345
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość



to wszystko przez Ciebie!
cały czas zazdroszczę Ci nowego looku i stąd dziś ten spontan ()
i jeszcze na mnie zwala

ja jestem chyba pierwszy raz ever zadowolona ze ścięcia teraz
zawsze możesz tez iść do tej pani Agaty, będę ją polecać wszystkim
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:04   #3346
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Nestelle tak we Wolsztynie jutro parada parowozów między 13 a 15.
My będziemy na roczku akurat a od was też nie jest źle bo wylatujecie na autostradę i albo w buku (tu macie ok 50 km jakieś 40minut) zjezdzacie albo w nowym tomyślu (tu macie jakieś 20 minut) a autostradą od was do buku to ja się wypowiadać nie będę ale nie wiem czy palacz by spalił fajkę przy mojej jeździe

http://www.parowozy.com.pl/parada2014.html

http://www.wolsztyn.pl/zdjecia/stron..._dzw_2014b.jpg

My nie byliśmy w zoo jednak pogoda skutecznie nas odstraszyła
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:10   #3347
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość


ojeju a skąd ta gorączka?

u nas robił sobie naszyjnik ze skakanki dlatego ją schowałam
skakanka dawno schowana

młoda miałaa juz pare dni temu katar, ale jego zawsze gorzej rozkłada

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Trolla bo zapewne miejsce popierdzieliłam : http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...a,t,id,tm.html
raczej daty, dopiero od 9maja to pewno pojedziemy, dzięki

pytałyście troskliwe ciocie jak mały:
wczoraj popoludniu dostał ponad 38, dostał syrop na goraczke kotry wypił z taką chęcią ze zaczynam sie o niego obawiac, rośnie mi lekoman?! i to był w sumie koniec gorączki, noc spokojna, dziś w sumie tez, tylko gile nieziemskie. dla odmiany mnie bierze chyba
Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Alles, mają świetne staniki do karmienia, mięciutkie - nawet te usztywniane sa mega wygodne, cudeńka Nie wiem, gdzie w Krakowie można je kupić, ale na pewno gdzieś są. I rozmiarowo są fajni, bo nie tylko 75C mają
ale ja już się przerzucam na normalne w dzień sie prawie nie karmimy(choć w swietle ostatnich chorobowych 2 dni to niejako wielokrotne klamstwo), tylko w nocy jest mleczko od mamy ale juz nie spie w biustonoszach

Tasia ładnie się tak z tż smiać

Scralet na rower chyba za wczesniej, chyba ze kupisz jakis super krzesłko. kiedyś ogladałam panią gazdzet i tam to mowila ze wogole od 3 chyba lat jezdzic, doczytaj albo poradź sie profesjonalisty

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
KAcper dziekuje za komplementy
Byou wiem, ze 4 najpierqw potem trójki mamy juz wszystkie czwórki-oryznajmnien widac, ze juz sie wyrżnęły, wysypka po masci witaminowej jakby mniejsza, ale jest.
kupiłam dzis szpile, i 37 byly troche obcisłe w paclach, 38 kłapały..i wziełam 37 jak je teraz rozepchac...nawsadzałam na razie gazet...
można dać do szewca "na rozpechanie" 20 zeta w Kraku

cdn bo mi tu marudzą .... i nie moge pisac
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:13   #3348
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
Jezu. To jest bob?
Bob to faktycznie "fryzjerski banał" co to w ogole za fryzjerka

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
o F###
nie wiem jak skomentowac

(a propo fryzurki to mialam wielokrotnie takiego boba dluzszy z przodu i bardzo lubie ta fryzurke - moze wroce do niej? )
ja teraz mam, chwale sobie




Dziewczyny, tak w ogole too... moze dacie mi jeszcze szanse? Tak czuje, ze jakos tak "falstartowałam"... Dużo było niepotrzebnych słów i sytuacji... Przeciez wszystko da się naprawić, szkoda mi odchodzić mimo tego wszystkiego co się wydarzyło.... czy mam sobie pójść?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:14   #3349
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jakoś Ci wcale nie wierzę

, pomocnik

oglądałam dziś... śliczne były.
w karmnikach nie było wyboru. całe dwa modele. brzydki za 189 zł i mniej brzydki za 159 zł (marka: Royce, jeszcze takiego nie miałam




a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
o mas Ci los;*i tak jesteś śliczna powiedziałaś jej cś, czy zapłaciłas i gzrecznie wyszłaś?
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem dzis wykonczona. Najpierw pojechalismy z TZ i Krzysiem do Zlotych Tarasow, glownie po buty dla K. Kupilismy takie:
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...buty-dzieciece

Chcialam jeszcze sandalki, ale rozmiaru nie bylo... Moze kupie z ich strony.
A, a promocji nie bylo zadnej - zadnych gazetek, kobieta w kasie tez nie wiedziala, o co pytam..

TZ kupil sobie gre

Potem siedzieli z Krzysiem w Burger Kingu, a ja poszlam do Smyka po nocnik Przy okazji kupilam sobie sandaly w CCC

Jak wrocilismy, K. zjadl obiadek, poszedl na drzemke, a ja prawie 2 godziny smazylam nalesniki Proste i latwe danie, ale jednak czasochlonne


Faceci... Dobrze, ze wczoraj bylismy wszyscy na spacerze, teraz z ta nowa gra tz tez predko nie ruszy sie znad kompa


Ojoj.... Mam nadzieje, ze juz lepiej.... Moze cos napisalas, lece dalej czytac...



Ale mnie Anka kopie.....
Anka kopanka
Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
W decathlonie najtańszy 149, najdroższy 349; a kask na bańkę ET musialam dobrać z przedziału 3-10 lat za 49 zł. W niemowlecych wyglądała jak papież w piusce.

Ze stanikami masakra, przez Z wyroslam ze wszystkich, obwód ten sam, ale miska w 3 mieście tylko 2 sklepy z sensowną dla mnie rozmiarowka, czekalam na dostawę, w międzyczasie kupilam jakiś polski na przeczekanie, ale jest masakryczny, juz nie mówiąc o rozmiarowce..... Raz jak tez długo czekalam na dostawę i byliśmy w W-wie to TZ mnie namówił na kupno staniki firmy Fauve - to był najdroższy ever - ponad 5 stos, ale byłam juz w desperacji, bo nie miałam żadnego pasującego. Po przetestowaniu różnych widzę jednak ze dla mnie Freya i tylko Freya - krój idealny po prostu...



Czytalam kiedyś o nich, ale u nas niedostępne nigdzie do zmierzenia w pobliżu. Miałam spory problem,bo ja muszę mieć z fiszbinami, z alles byłam poza rozmiarowka, w końcu kupilam jakiś panache bez fiszbin, ale to porażka była.... kupilam teraz Freya Gem, w sam raz pod letnie rzeczy będzie, chciałabym jeszcze jakiś, kolejna dostawa ma być w maju.....

masakra ceny...mój wujek osttanoio za 5 stów to kupił saochód- malucha jeżdzi
gardło mi nawala, nie moge łykać...;(
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 21:21   #3350
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dla upominajacych sie przesyłam Mojego Strażnika Texasu(a historię tej spacerówki opisze w wolnej chwili;p)
boski
tylko z Miszelinka uciekło powietrze Wyszczuplał On!!!
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
I jeszcze przypomnialo mi sie - dzis tz siedzial na balkonie, nagle wbiega strrrasznie zdegustowany i leci do lazienki. Okazalo sie, ze... obsral Go przelatulacy ptak... Ale tak konkretnie - na glowe, ramie i reke... Potem, jak wieszal przeprana koszulke na suszarce sufitowej, spadlo Mu z niej kilka skarpetek. Prosto do otwartego kibla No myslalam, ze sie posikam


a paznokcia współczuje
Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
My wczoraj się plazowalismy a potem poszliśmy oglądać papugi (J. uwielbia wszelakie ptactwo)
.
śliczności!!!!
Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Cześć laski! ...........
jejkus współczuje choroby ...się porobiło ale dobrze ze już po .

co do szczoteczki kupiłam ją 1 marca wiec już oddac nie mogę .
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
wiesz ja się nie wstydzę tego że do szpitala idę tylko tego że mój syn jest tak bardzo do tyłu w porównaniu do rówieśników a nawet młodszych dzieci
nie powinnas tego wstydzić ,to żaden powód do wstydu .
będzie dobrze zobaczysz .po prostu miusicie poczekać dłużej niż inni na postępy ,ale będą !
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Nestelle jakie to butki, które kupiłaś Roszkowi?

Zosia wczoraj przeszła sama siebie na spacerze, pchała rowerek i prowadziła psa na smyczy
debesciara

butki Naturino .sportowe .
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
wstawiam politykujacego Marcela (tylko glosniki nie za glosno, bo mozna oszalec )
https://www.youtube.com/watch?v=UFwxIw4WJLw

a swoja droga, wasze maluchy tez tak wrzeszcza?
boski
R tak nie krzyczy . raczej mówi ,no chyba ze warczy ...
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Dziś intensywny dzień...
najpierw lekarz z Michasiem (lepiej! możemy wychodzić )
potem drobny szoping (dużo szczawiu , stanik)
spontaniczny fryzjer ( makabra... nigdy więcej spontanicznego fryzjera)
potem zakupowa spożywka (Michał na dziale monopolowym robił przeciągłe aaa! i odgłos przełykanej śliny.... raju, wyszliśmy na patologię... a słowo - nie pijemy przy nim )
i w ogóle mój syn żadnej doniczce z kwiatkiem nie przepuści... musi podlać... zatkanym soczkiem, zakręconą wodą
super ze z T już lepiej
za udany dzień ...tylko ten fryzjer
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Marcelek ma te tygryskowe spodenki od pizamy, schyla sie, patrzy na paski i ryczy: roaaarr roaarrrr

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
no kochana przynajmniej mogę wreszcie to powiedzieć -jaka Ty ładna od ..tyłu nawet z taką avangarda na głowie!

no ale masakra z tym "bobem" .abiłabym fryzjerkę .a co ona w ogole na to???????????
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:22   #3351
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
W niemowlecych wyglądała jak papież w piusce.


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
naprawede sama Lepiej bym ci to zrobila
heh. sama bym lepiej to zrobiła


Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
zawsze możesz tez iść do tej pani Agaty, będę ją polecać wszystkim
daleko moje wychodne nie jest tak dlugie...popytam u mojego i może jednka będę musiala jechać.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
powiedziałaś jej cś, czy zapłaciłas i gzrecznie wyszłaś?
powiedziałam że ślicznie. i że czuję się jak młody bóg.
dopłaciłabym żeby nie zbliżała się do mnie znów z nożyczkami
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:36   #3352
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
http://youtu.be/jTeYA6sv6vM mówisz - masz, krzyki na końcu (; Potem skończyłam filmować (;
hehe faktycznie Krzykaczka ! ale jak sliczna
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Ale mnie Anka kopie.....

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Nestelle tak we Wolsztynie jutro parada parowozów między 13 a 15.
My będziemy na roczku akurat a od was też nie jest źle bo wylatujecie na autostradę i albo w buku (tu macie ok 50 km jakieś 40minut) zjezdzacie albo w nowym tomyślu (tu macie jakieś 20 minut) a autostradą od was do buku to ja się wypowiadać nie będę ale nie wiem czy palacz by spalił fajkę przy mojej jeździe

http://www.parowozy.com.pl/parada2014.html

http://www.wolsztyn.pl/zdjecia/stron..._dzw_2014b.jpg

My nie byliśmy w zoo jednak pogoda skutecznie nas odstraszyła
a my w zoo byliśmy wczoraj .
ale smieszne to jak się mijamy albo ....mamy mijac ...
Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
Scralet na rower chyba za wczesniej, chyba ze kupisz jakis super krzesłko. kiedyś ogladałam panią gazdzet i tam to mowila ze wogole od 3 chyba lat jezdzic, doczytaj albo poradź sie profesjonalisty
nie wiem czy od 3 lat ale zgadzam się ze za wcześnie !!!! nawet super krzesełko na nasze Polskie drogi się nie nadaje .biedny kręgosłup takiego malca.No niestety .
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
powiedziałam że ślicznie. i że czuję się jak młody bóg.
dopłaciłabym żeby nie zbliżała się do mnie znów z nożyczkami
hehe
a tak Serio!!!! co jej powiedziałaś????????
Fryzjerka jeszcze zyje?

Bzinka -trzymam kciuki za poprawe!!!!!

i zdrówka Wszystkim chorowitkom!
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:40   #3353
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Bzinko mam nadzieję, że Hania już lepiej sięczuje może to o na czółku to było z wysiłku?

Pani, o matko i córko-oby Twoj fryzjeros zrobił z tego boba zapłaciłaś?
Dobrze, że Torresso już lepiej

Agnje

Oliwka, mięta też zamawiamja ją widzę do granatowych butkówalbo malinowych czy fioletowych.
I nie wierzę, że Ty się nie potrafisz ubrać!!!
Nasz piecho lubi sobie pomykać na spcarze własnymi ścieżkami, odkąd Zosia go prowadza to niestety wolność ma ukróconączasem musimy pomóc, czasem strofowa jego żeby wolniej szedł. Wrzucę filmik potem.

Moderna, Marssello rządzi
Zosia jak w książeczce widzi rysia to robi:wrauuu, wrauuu

Scarlett coś mi się obiło o uszy albo oczy, że takie wożenie nie jest zbyt polecane-chodziło o kręgosłup-pewnie chodziło też o wybór fotelika

Jola

Tasiu trzymam kciuki za Wasze plany mieszkaniowe
A kopniaczki

Nestelle, a to sobie guglnę
Fajny plan weekendu
ZOsia conversiaki nosi ale bazowymi butkami są emelkia wyprofilowanie w trampach to chodzi o sam zapiętek czy o wkładkę w środku-u nas jest to wybrzuszenie



Villga fajne te buiki Kingusimuszę je obejrzeć dokładnie w sklepie


B mi usnął
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:46   #3354
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość


heh. sama bym lepiej to zrobiła


daleko moje wychodne nie jest tak dlugie...popytam u mojego i może jednka będę musiala jechać.

powiedziałam że ślicznie. i że czuję się jak młody bóg.
dopłaciłabym żeby nie zbliżała się do mnie znów z nożyczkami
Ja wiem że nie powinn ale...

Wygląda faktycznie nie zaciekawie. Twój fryzjer uratuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:50   #3355
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
skakanka dawno schowana

młoda miałaa juz pare dni temu katar, ale jego zawsze gorzej rozkłada


raczej daty, dopiero od 9maja to pewno pojedziemy, dzięki

pytałyście troskliwe ciocie jak mały:
wczoraj popoludniu dostał ponad 38, dostał syrop na goraczke kotry wypił z taką chęcią ze zaczynam sie o niego obawiac, rośnie mi lekoman?! i to był w sumie koniec gorączki, noc spokojna, dziś w sumie tez, tylko gile nieziemskie. dla odmiany mnie bierze chyba


ale ja już się przerzucam na normalne w dzień sie prawie nie karmimy(choć w swietle ostatnich chorobowych 2 dni to niejako wielokrotne klamstwo), tylko w nocy jest mleczko od mamy ale juz nie spie w biustonoszach

Tasia ładnie się tak z tż smiać

Scralet na rower chyba za wczesniej, chyba ze kupisz jakis super krzesłko. kiedyś ogladałam panią gazdzet i tam to mowila ze wogole od 3 chyba lat jezdzic, doczytaj albo poradź sie profesjonalisty


można dać do szewca "na rozpechanie" 20 zeta w Kraku

cdn bo mi tu marudzą .... i nie moge pisac
W instrukcji jest ze od 9 mca do 4 lat, ma bajery, regulacje wszystkiego, taką miękka wkładkę. Pełno ludzi u nas z tym pomyka, my nie zamierzamy z tym póki co jakiś dystansów robić, tylko w zależności w ogóle od tego czy się Z spodoba tak na 15-30 minut - ale i tak dopiero jak się cieplej zrobi.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:52   #3356
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
W instrukcji jest ze od 9 mca do 4 lat, ma bajery, regulacje wszystkiego, taką miękka wkładkę. Pełno ludzi u nas z tym pomyka, my nie zamierzamy z tym póki co jakiś dystansów robić, tylko w zależności w ogóle od tego czy się Z spodoba tak na 15-30 minut - ale i tak dopiero jak się cieplej zrobi.
Apropos rowerów i ważenia dzieci... to ja tutaj często maluchy widzę w takich siedzonkach. Od kiedy praktycznie same siedzą. A dla mn9e hardcore całkiem jak jadą z dwójką jedne z przodu drugie z tyłu (;

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:58   #3357
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Apropos rowerów i ważenia dzieci... to ja tutaj często maluchy widzę w takich siedzonkach. Od kiedy praktycznie same siedzą. A dla mn9e hardcore całkiem jak jadą z dwójką jedne z przodu drugie z tyłu (;

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pamietacie, ten artykuł, który wklejałam? Że taka jazda jest dużym obciążeniem dla kręgosłupa dziecka i zawitkowski nie polecal dzieciom ponizej 1,5 roku chyba..
Tu jest http://www.edziecko.pl/rodzice/1,793...zyczepka_.html
Jeszcze tu zobaczcie http://www.aktywnysmyk.pl/content/56...bezpieczenstwo
Ide spać, Hania już się z 3 razy przebudziła, ale przytulilam i dalej śpi. Niestety jest coraz bardziej gorąca
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/

Edytowane przez bzinka
Czas edycji: 2014-05-02 o 21:59
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 22:02   #3358
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
B mi usnął
to chyba nie przeszkoda ?

mi chodzi i o to i o to . jednak wyprofilowane słabo. no ale wiadomo jeśli nie bazowe to spoko .
Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Apropos rowerów i ważenia dzieci... to ja tutaj często maluchy widzę w takich siedzonkach. Od kiedy praktycznie same siedzą. A dla mn9e hardcore całkiem jak jadą z dwójką jedne z przodu drugie z tyłu (;
ale U WAS inne drogi zapewne....

ja jestem na Nie.

Wczoraj byliśmy w zoo takim małym . R zachwycony . a na placu zabaw ...hehe można powiedzieć ze pływał w piasku , raczkował , kopał ,sypał i ..niestety trochę zjadł .


i najważniejsze !!!!!!!wczoraj zrobil pierwsze 4 kroki !!!!! a dziś już sam chodzicały pokój 50 mietrowy przejdzie sam na raz!!!!
Jejkus a jak się cieszy no sam staje i sam sobie brawo robi a potem znowu i znowu !
Jak ja się ciesze ,my wszyscy ,i wszyscy mu brawo bijemy ciagle . i tak się cieszymy nawet nie z tego ze sam chodzi ale z tego ze taką mu to radoche sprawia
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2014-05-02 o 22:03
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 22:02   #3359
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
taaa gdzie ja szewca o tej porze znajde, a jutrto 3 maj i wesele;p wlozyłam mokre skarpety i łaze-bede kąpać KAcpra w szpilkach;;p
bzinka- a nie ma gdzies dyzuru 24h, zeby jeszcze podjechac?
moderna Kacper podbiegł, wpakował się na kolana, palcem pokazał na monitor i.....rozległo się głośne "dadada..." Chyba Go zrozumiał i przedstawiał inne poglądy polityczne...
o doczytałam o butach, to ci chyba zostaje przebrac szybko na inne
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a to moja fryzura. strzygła to wygryzienie godzinę i 25 minut... makabra. nie miałam wysokich wymagań - bob z dłuższym przodem. myślałam, że to fryzjerski banał
co tanie, to drogie. muszę teraz złapać mojego fryzjera i zgrać jego grafik z moim wychodnym :/
ojojojoj
ty napisz gdzie to, bo jak mi przyjdzie do głowy isc do fryzjera (a mam własnie taka potrzebe) jak akurat kogos znajde do dzieciaków i pójde byle gdzie....
Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
dla mnie miętowa
dobrze gadasz

bzinka trzymam kciukasy za spokojną nockę

moje dwa bąki po prostu zajechac mnie dzis chciały, wogle spać sie nie chciało zwłaszcza młodszemu, wczoraj się wyspał.....
jutro urodziny w okrojonym składzie przychodzą tylko ci co kataru się nie boją wczoraj wszystkich ostrzegłam i tak jak sie podziewałam ponad polowa gosci odpadła
zrobiłam juz sernik, jutro do niego maliny i galaretka z ran, ciasteczka czekoldowe, babeczki z czekoldowym nadzieniem(babeczki po najmniejszej lini oporu kupiłam do nadziewania ) wafelki, sałatka (wiecie ze pory juz takie lipne, głąby w srodku na poł pora) jutro kanapki, pokroje owoce - zrobie palemke i ta galaretke do sernika i wystarczy, a burdel mam w kuchni taki ze wstyd
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 22:06   #3360
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Hejo!

Pani, rzeczywiście nieźle. Ale z fryzjerami to ja już się wieeeele razy nacięłam. A ile razy miałam na głowie "Ciocię Klocię" to nie idzie zliczyć
Mały niezły agent

Agatko, bo zapomniałam napisać mam nadzieję, że w szpitalu pomogą Bartusiowi
I nie pisz i nie myśl, że jesteś złą mamą Jesteś wspaniałą mamusią, bo robisz co tylko się da, żeby mu pomóc! Zresztą zobaczysz, że szybko nadgoni
Przykre to, że mama Ci tak powiedziała Moja też wczoraj na grillu pojechała "Sami jedzą a dziecku nie chcą dać" a przed tym małemu podgrzałam słoiczek, którego nie chciał

Scarlett, dobrze że już po choróbsku

Tasiu, będę teraz u lepszego lekarza to na pewno zapytam o moją bliznę, żeby być spokojną.
Ania kopie mówisz - cudnie

Amelie, ja tam nie mam nic przeciwko, pisz z nami! Jak widzisz wizaż i nasz wątek uzależnia

Byou masz mega córeczkę, psa prowadziła?

Bzinka, zdrówka dla Hani

------------
My wczoraj byliśmy na lodach włoskich potem na placu zabaw a po południu grillowaliśmy z rodzicami i bratem. Ale się najadłam!
Dziś spokojnie, bo na zewnatrz zimno, buro, zakupki zrobione na jutro.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Nestelle wielkie dla Roszka!!!
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 10:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.