Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 22:09   #3421
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Amelie ja nigdy nie przesadzam.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:15   #3422
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Lunka ja mialam przy Oliwce i bylam bardzo zadowolona, jednak trzrba brac poprawke ze sa dosc drogie a kupujesz je tylko na chwile. Ja jechalam do sklepu mierzylam te ktore wynalazlam w ich sklepie internetowym bo Oli miala wysokie podbicie i przez neta kupowalam nieraz i stowke taniej niz w stacjonarnym.

Laski trzymac jutro kciuki, pobudka o 5.30 i do pracy, nie tyle za mnie trzymajcie co za moje dziecie co by sie nie zaplakalo w zlobku. Zamelduje sie z trasy....

I apel Oliwka plizzz moj telefon nie ogarnia zolltego, zmienisz kolor?- bo zawsze chetnie Cie czytam,a padl mi komp a na komorce nie widze co piszesz

Edytowane przez despa
Czas edycji: 2014-05-04 o 22:35
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:17   #3423
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Amelie ja nigdy nie przesadzam.
to moze ja taka bałaganiara, hehe, zawsze sprzątanie odkładam na koniec dnia, w efekcie jak mi się uzbiera to wtedy mam sporo roboty
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:40   #3424
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Hej
Cytat:
Napisane przez anika_s Pokaż wiadomość
Wypiłyśmy we 2 winczacho
czekam na te chwile

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Kurczę napaliłam się na tego boba, oczywiście, nie dokładnie takiego jak ma Pani


Spróbuje zrzucić foty z tel na kompa bo z aparatu tort mi nie chce się na forum załadować....czyżby był aż tak brzydki?
i

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Hej Moje Pikne!
Jak to mawial Pawlak w Nie ma mocnych: madrego po szkolach przyjemnie posluchac Pieknie i prawdziwie mowisz
I cmok dla Kalinki, oby zabki szybko wyszly

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
My nad morzem.
zazdraszczam i podziwiam

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
mnie chyba całość bardziej zachwyca. jak kobieta ma dobrą fryzurę, to ma + 20 do życia, do pewności siebie, do sylwetki wyprostowanej, błysku w oku i piersi do przodu (w tramwaju zawsze idzie rozpoznać kobiety "prosto od fryzjera" zadowolone z efektu - nie dość że każda odbijajaca powierzchnia płaska ich, to ta aura za☠☠☠i.stości wokół)
leze

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
ja spać bez długo nie mogłam, bo mnie cycki bolały, zwlaszcza w wewnętrznej częsci, jak spałam na boku to mnie ciągneły, tak samo karmić nie mogłam bez stanika bo mleko robiące się w drugiej powodowały takie srednio przyjemne uczucia, a jak piersi sobie zwisały to bolało bardziej
wy tak nie miałyście?
Ja dlugo spalam w staniku, bo czesto mnie zalewalo, ale cycki mnie nie bolaly, moze troche na samym poczatku. Ale od kiedy dostalam zastoju, to musialam zdjac stanik i Klementyna poradzila mi zeby zakladac bardziej obcisla koszulke i pod to tetrowke. A teraz to juz nawet tetry nie zakladam

brawo dla Mlodej (w koncu na podium jest, cnie? )

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Scarlett "lolaboga" czy Ty sie na jakas inspekcje z Oliwka umowilas,czy co? Jak Ci sie nudzi to w nastepny weekend zapraszam, tylko pobad 700 km i jestes.....


Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Krzys chodzi coraz wiecej, dzis przeszedl pol pokoju! Tez sobie brawo bije, my Jemu oczywiscie rowniez


Scarlett, szalejesz z tym sprzataniem

I takze apeluje o nie pisanie zoltym kolorem bo nic nie widze na tablecie i telefonie

Dobranoc
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:47   #3425
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Lunka ja mialam przy Oliwce i bylam bardzo zadowolona, jednak trzrba brac poprawke ze sa dosc drogie a kupujesz je tylko na chwile. Ja jechalam do sklepu mierzylam te ktore wynalazlam w ich sklepie internetowym bo Oli miala wysokie podbicie i przez neta kupowalam nieraz i stowke taniej niz w stacjonarnym.

Laski trzymac jutro kciuki, pobudka o 5.30 i do pracy, nie tyle za mnie trzymajcie co za moje dziecie co by sie nie zaplakalo w zlobku. Zamelduje sie z trasy....

I apel Oliwka plizzz moj telefon nie ogarnia zolltego, zmienisz kolor?- bo zawsze chetnie Cie czytam,a padl mi komp a na komorce nie widze co piszesz


Trzymam mocne !

A do apelu tez sie podpinam, na tablecie nie widze - tylko pod katem, a wtedy oczy mnie bola
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 04:47   #3426
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

hej

K. gdzieś posiał jedną część od inhalatora, bez której nie działa i dupa, nic nie mogę zrobić

Moderna to chyba nie to, bo nie czuć od tego kataru. a sól 3% dostaliśmy do inhalacji, nie do płukania to chyba musi działać też wykrztuśnie i mocno oczyszczająco, bo pamiętam, że przy zapaleniu płuc malutki miał (wtedy + jakieś krople) i nie kazali wieczorem, przed snem robić inhalacji

wiecie co? coś chyba jest w powietrzu, bo obie bratanice chłopa zagilone i obaj synowie mojej siostry. też żadnych innych objawów, sam katar

ja też spię bez stanika, tak wygodniej

achna bardzo smutna historia z chrześniakiem ile miał lat?

Luna a niech se gadają ale tak na prawdę to nie wiem o co im chodzi, bo wg mnie wózek nie jest za mały

oliwka haha znajdź mi kogoś dla kogo masz bałagan nie ma takiej opcji, żeby Ci się udało. masz porządek, aż za bardzo

despa kciuki za Was obie

i też apeluje o niepisanie na żółto już lepiej na biało albo szaro
na tel nie widać a potem zapominam zobaczyć na kompie

ależ przy dzieciach trzeba uważać na słowa.
byliśmy wczoraj na urodzinach mojego chrześniaka (7 lat). chłop wchodzi z K. na rękach a ten do niego: mam jedną prośbę, możesz trzymać małego Karola z daleka od tego pokoju?
jak się potem okazało bał się, że mały zje mu klocki kiedyś jak u nich byliśmy siostra powiedziała, żeby ogarnęli klocki i uważali żby K. nie wziął do buzi, chrześniak był zdziwiony czemu miałby brać do buzi a ja palnęłam: bo on wszystko teraz je było to parę miesięcy temu a ten tak zapamiętał i drżał o te klocki

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać taki gościnny ten mój chrześniak
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 05:41   #3427
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Witam z trasy, zimno jak cholera mimo pozornego slonca.Wlasnie stwierdzilam ze autobus objezdza moje osiedle tyle czasu co ja ide z wozkiem, wiec albo on sie wlecze albo ja zapitalam.

Kwiatuszku,to mowisz,ze Karol Was wykiwal z inhalatorem.... ze tez wiedzial ,ktora czesc jest niezbedna- kolejny 2012 rocznik?
A chrzesniak boski...

I co jeszcze,co jeszcze aaaa...Oliwka i balagan, o maj gad jak u Ciebie mialby byc balagan to ja nie wiem jak nazwac to co jest u mnie
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 06:39   #3428
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Despa kciuki za Emilkę i za Twój pierwszy dzień pracy po

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Tak w ogóle to Dzień dobry

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

moni_ka.g ale fajnie z tym morzem zazdraszam :tak: sam wyjazd w sobie już jest odkocznią od dnia codziennego

i oczywiście co weekend się skończył a nawet chyba ciepło będzie bo wyszłam na chwile wymyć okna wejściowe i krótkich spodenkach i t-shircie i nie było tak źle jak znowu będzie takie lato że od poniedziałku do piątku ładnie a na weekedn będzie brzydko to ja dziękuję

zabijcie mnie ale mam słabą pamięć cały czas was podczytywałam na tel i mówię w poniedziałek odpiszę a dziś nie pamiętam co która pisała

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

kwiatuszku chrześniak boski następnym razem na zmianę przychodzćie w odwiedziny

Despa no mój bałagan tyczył się bardziej tego skoro koleżanka Amelia stara się ogarnąć wszystko systematycznie a na wieczór ma i tak bałagan to ja nie wiem
No ale jak widać chyba u każdego "wszystko systematycznie" ma różne znaczenie

dobra idę idę
Miłęgo dzionka
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:18   #3429
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Czesc ,
witam się po Cudownym weekendzie .....

R od piątku chodzi .chodzi i chodzi ..... tak mu się podoba i tak załapał ze 3/4 przemieszczania to tylko na 2 nogach . raczkowanie jest be
i cudownie sobie radzi - jakby już z brzucha wyszedł na 2 nogach .

ide nadrabiać ....
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:26   #3430
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dzien dobry
Moje dziecko znow dzis ma dzien spiocha i jeszcze spi. Co moze oznaczac ze zapowiada sie dzien bez drzemki

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać taki gościnny ten mój chrześniak

a z tym inhalatorem to w sumie niefajnie, mam nadzieje ze jednak uda sie odnalezc ta czesc

Despa, jak moglo mi umknac, ogromniaste za Was dzis

Ja niestety zmuszona zostalam do kolejnej inwestycji. Janek zaczal niestety wchodzic na schody takze musialam zamowic bramke (a w zasadzie zestaw bramek) na dol. Myslalam ze to tylko chwilowy wybryk, ale gdzie tam, i jeszcze taki spryciarz jest ze na sama gore wchodzi oczywiscie przy naszej asekuracji, potem zamyka bramke u gory i sie rechocze ze ja albo tz nie mozemy wejsc
Oliwka, a u Was Anielka nie wchodzi juz?
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:28   #3431
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Despa no mój bałagan tyczył się bardziej tego skoro koleżanka Amelia stara się ogarnąć wszystko systematycznie a na wieczór ma i tak bałagan to ja nie wiem
No ale jak widać chyba u każdego "wszystko systematycznie" ma różne znaczenie

z naciskiem na słowo staram się, bo nie zawsze się to udaje
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 07:32   #3432
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
R od piątku chodzi .chodzi i chodzi ..... tak mu się podoba i tak załapał ze 3/4 przemieszczania to tylko na 2 nogach . raczkowanie jest be
i cudownie sobie radzi - jakby już z brzucha wyszedł na 2 nogach .
super!

Dziekuje za mile komentarze w klubie. Pani, to jest gaska, ktora ma takie samo imie jak wnuczka, czyli Balbinka
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:48   #3433
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Despa kciuki za Emi!
Ja siedzę w pracy i tak mi się strasznie nie chce nic.....
Dziewczyny, zarezerwowalam 2tygodnie nad morzem za 2 miesiące! Juz mam na co czekać! Może dzięki temu szybciej mi czas będzie w pracy mijal.


A dziś pierwszy raz Hania nie chciała zostać u babci i tulila mnie bardzo mocno i troszkę płakała tak mi było okropnie smutno ja zostawiać po 4 dniach razem buu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:59   #3434
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Wczoraj wpadła do nas siostra bratowej z dziećmi Filipkiem starszym o pół roku od mojego F. Ale się super bawili, mój F. ciągle robił mu "lala" po głowie ciągle jeden drugiego zaczepiał, dotykał. Małpkował jeden od drugiego. F. był bardzo szczęśliwy. Widać, ze brakuję mu kontaktu z dziećmi w jego wieku. Bo do tej pory raczej z kuzynami 3 latkami miał głównie.

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
ylko kurze zetrzeć jeszcze raz odkurzyć,
My po roczku i chrzcinach uff koniec imprezownia czyt. obżerania się czas na dietę
tak samo postanowiłam, najpierw święta, potem moje urodziny, ślub, imieniny, wczoraj upiekłam ostatniego placka z rabarbarem i od dzisiaj wracam na dietę choć rano musiałam się jeszcze pozbyć rafaello, na szczęście tylko 2 zostało

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Laski trzymac jutro kciuki, pobudka o 5.30 i do pracy, nie tyle za mnie trzymajcie co za moje dziecie co by sie nie zaplakalo w zlobku. Zamelduje sie z trasy....
Trzymam kciuki!
Mnie to czeka za 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
hej
tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać taki gościnny ten mój chrześniak
Fajny chrześniak

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
R od piątku chodzi .chodzi i chodzi ..... tak mu się podoba i tak załapał ze 3/4 przemieszczania to tylko na 2 nogach . raczkowanie jest be
i cudownie sobie radzi - jakby już z brzucha wyszedł na 2 nogach .
dla Roszka
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:03   #3435
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

i nadrabiam ............
Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Nestelle mina pewnie bezcenna (; ale przynajmniej nie był to obcy...
Ja raz miałam wolne i wchodzę do salonu ( mieszkam na 4 piętrze) a drzwi mam na przeciwko okna tak jak ty e bieliźnie a tam... pan z zewnątrz okna myje
.
omg!
niestety miałam podobnie .... weszłam w bieliźnie do kuchni a za oknem pracownicy (nasi) naprawiali lampy(latarnie na wysokości ),
I także - jeszcze gorzej . po kapieli chciałam się nabalsamowac ,myslalam ze już nikogo nie ma w pracy (mamy okno naprzeciwko hali z pracownikami ) ,okna nie zasłoniłam ...kremuje się na golasa stoje ....a tam pracownicy sobie stoja i dyskutują
Na sczescie nikt nie spojrzał z nich w gore ,a ja w te pędy raczkowałam do wyscia
Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Kurczę napaliłam się na tego boba, oczywiście, nie dokładnie takiego jak ma Pani

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
. Tylko chciałam opieprzyć Agateczkę Kobieto - ja akurat doskonale wiem, jak to jest, jak dziecko nie rozwija się standardowo, jak odstaje od rówieśników. I powiem Ci, że dupa. Już 1,5 roku zmagam się z widmem niewiadomej przyszłości i wcale lekko nie jest, tylko już prawie nie płaczę. Natomiast Wy macie przed sobą pracę, która wg mnie całkiem prawdopodobnie wyprowadzi Was na prostą. Teraz jesteście w tyle... ale jak to kiedyś Nestelle napisała (bardziej coś w tym stylu), że w CV pisać nie będzie, kiedy zaczął chodzić :P Za to, jak zostaniesz już teściową będziesz mogła się mądrzyć, ile to Ty pracy włożyłaś w niemowlaka i zrobisz z siebie niedościgniony wzór, ku rozpaczy młodego pokolenia. Ale wracając... czego się wstydzisz? Mam nadzieję, że nie dziecka... to Ty musisz mu dać poczucie wartości, Ty go miłością, bezwarunkową akceptacją "szczepisz" przeciw złu świata. I prywatnie i osobiście: wierzę w Was!
kłaniam się przed takimi mądrościami !!!!
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
K.obudził się wczoraj ok 22 i strasznie płakał nie dało się go uspokoić, cycka nie dał rady jesć przez ten nos i dalej nie wiem o co chodziło... jakby go coś bolało coś okropnego

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
mnie chyba całość bardziej zachwyca. jak kobieta ma dobrą fryzurę, to ma + 20 do życia, do pewności siebie, do sylwetki wyprostowanej, błysku w oku i piersi do przodu (w tramwaju zawsze idzie rozpoznać kobiety "prosto od fryzjera" zadowolone z efektu - nie dość że każda odbijajaca powierzchnia płaska ich, to ta aura za☠☠☠i.stości wokół)

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
pisalyscie o tych fotelikach na rower - niestety nie wiem od kiedy, ale u nas w tych siedziskach to widúje raczej wieksze dzieci, a te male wozone sa w takich przyczepkach - bardzo czesto to widac na ulicach
ale jakie Wy macie ulice !!!! dlatego można u Was .
Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
ja spać bez długo nie mogłam, bo mnie cycki bolały, zwlaszcza w wewnętrznej częsci, jak spałam na boku to mnie ciągneły, tak samo karmić nie mogłam bez stanika bo mleko robiące się w drugiej powodowały takie srednio przyjemne uczucia, a jak piersi sobie zwisały to bolało bardziej
wy tak nie miałyście?
dokładnie:ehe m: .
dla mnie stanik to konieczność ,spie w takich topach dla karmiących -podtrzymujących biust i odpinanych naramkach do karmienia .
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Krzys chodzi coraz wiecej, dzis przeszedl pol pokoju! Tez sobie brawo bije, my Jemu oczywiscie rowniez

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Choć swoją drogą dla mnie nie pojęte jest jak można mieć tyle w domu do zrobienia ja na prawie 200m i tyle nie mam, tylko że ja odkładam wszytsko na miejsce
tez się zastanawiam co do scarlett - ile można sprzatac?
Ale Ty ....u Ciebie to pewnie sanepid by się zawstydził
ja na razie mam tylko 130 m i nie ogarniam ...
co zrobie jak się przeprowadze? tam mamy ponad 2 razy tyle . koparą będę zamiatać chyba
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o Bartkach? Bo u nas to główna "dobra" firma dla dzieci a jakoś nie słyszałam żebyście o niej pisały
ja kupuje inne firmy .
Bartki mi tak akurat do gustu nie przypadły jakos ...
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:17   #3436
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość

przyczepki fajne ale ciezko jezdzic z nimi po kraweznikach, a po ulicy z kultura jazdy naszych kierowców to szkoda gadać.....
ale i tak jestem bardziej na tak niz fotelik


byłyśmy z młodą na wyścigach rowerkowych. była 3 na 3 dziewczynki wiec chyba sportowca z niej nie zrobie były tez dzieciaki ktore ukonczyły 2 latka, słuchajcie szał, boskie te dzieciaki! za rok mały może startować! oczywiscie jak zdąży się nauczyć jezdzic
No właśnie mam sporo dylematów dotyczących przyczepki i jeszcze więcej dylematów dotyczących fotelika

I za wyscigi rowerowe

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Wszystkim tęskniącym za morzem powiem że wieje i zimno jak jasna cholera, ale słońce ładne - ale ładna pogoda tylko przez okno i wiatr się wzmaga.... Pewnie dostanę baty, ale co mi tam - przez całą majówkę nawet na spacer nie poszliśmy, jutro Z jedzie do Mamy to zobaczy co to świeże powietrze, chyba, że pogoda do d będzie i nie pójdą.... Generalnie tak zasuwałam w chacie, że w nocy spać nie mogłam tak mnie kręgosłup i ręce bolały.... Ale mam wysprzątaną szafę, garderobę, kuchnię, salon i sypialnię, zrobiony remanent w ciuchach Zośki, wszystko poprane i poprasowane łącznie z pościelą i ręcznikami (ostatnie pranie dosycha, wyprasuję to jeszcze zaraz), zrobione i pomrożone mielone z 2 kg mięsa i kupione mnóstwo różnych dziwnych pierdół w różnych miejscach co zawsze nie po drodze.... A w międzyczasie jeszcze przeczytałam 140 stron artykułów potrzebnych do pracy.... A dzisiaj jeszcze miałam Rodziców na obiedzie... Weekend się kończy, pora odpocząć.... Powinnam sobie zrobić brwi i paznokcie, nie chce mi się.... A przydałoby się trochę ucywilizować przed powrotem do pracy

Szalona, szalona kobieta Jeja żeby mi się tak chciało jak Tobie i Oliwce

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość

Krzys chodzi coraz wiecej, dzis przeszedl pol pokoju! Tez sobie brawo bije, my Jemu oczywiscie rowniez


Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość


My po roczku i chrzcinach uff koniec imprezownia czyt. obżerania się czas na dietę



Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o Bartkach? Bo u nas to główna "dobra" firma dla dzieci a jakoś nie słyszałam żebyście o niej pisały
Ja kupie sandały niezabudowane, bo jakoś w upały jednak więcej odkryte
Słyszałam od kuzynki, że dobra firma. Widziałam, że mają ładnijesze buciki niż Kornecki (z tych modeli co mamy w Śremie ale wyboru za dużego nie ma) no i jak np Korneckiego dostanę w Śremie za 100 zł to Bartek jest za 150.

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

Laski trzymac jutro kciuki, pobudka o 5.30 i do pracy, nie tyle za mnie trzymajcie co za moje dziecie co by sie nie zaplakalo w zlobku. Zamelduje sie z trasy....


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość

achna bardzo smutna historia z chrześniakiem ile miał lat?


ależ przy dzieciach trzeba uważać na słowa.
byliśmy wczoraj na urodzinach mojego chrześniaka (7 lat). chłop wchodzi z K. na rękach a ten do niego: mam jedną prośbę, możesz trzymać małego Karola z daleka od tego pokoju?
jak się potem okazało bał się, że mały zje mu klocki kiedyś jak u nich byliśmy siostra powiedziała, żeby ogarnęli klocki i uważali żby K. nie wziął do buzi, chrześniak był zdziwiony czemu miałby brać do buzi a ja palnęłam: bo on wszystko teraz je było to parę miesięcy temu a ten tak zapamiętał i drżał o te klocki

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać taki gościnny ten mój chrześniak

Kwiatuszku 15 lat miał

A chrześniak jedyny w swoim rodzaju

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja niestety zmuszona zostalam do kolejnej inwestycji. Janek zaczal niestety wchodzic na schody takze musialam zamowic bramke (a w zasadzie zestaw bramek) na dol. Myslalam ze to tylko chwilowy wybryk, ale gdzie tam, i jeszcze taki spryciarz jest ze na sama gore wchodzi oczywiscie przy naszej asekuracji, potem zamyka bramke u gory i sie rechocze ze ja albo tz nie mozemy wejsc
Oliwka, a u Was Anielka nie wchodzi juz?


Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Despa kciuki za Emi!
Ja siedzę w pracy i tak mi się strasznie nie chce nic.....
Dziewczyny, zarezerwowalam 2tygodnie nad morzem za 2 miesiące! Juz mam na co czekać! Może dzięki temu szybciej mi czas będzie w pracy mijal.


A dziś pierwszy raz Hania nie chciała zostać u babci i tulila mnie bardzo mocno i troszkę płakała tak mi było okropnie smutno ja zostawiać po 4 dniach razem buu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Brawo super ale fajowo

Biedulka Hania

Ok forum w miarę ogarnięte (a w domu nie :P tylko kuchnia ) lecę do fotoklubu
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:31   #3437
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Despa, kciukuję za Emilę!!!!!

Poczytałam Was rano, ale stwierdziłam że nie siądę do kompa póki nie odkurzę, pomyję i nie zmienię pościeli
ja to mam loty (jak Scarlett, tyle, że rzadziej ). a chciałabym mieć jak Oliwka

w ogóle wykorzystaliśmy, że do wczoraj mieliśmy pożyczone auto i powywoził chłop wszystko co nie nasze (no zostały jeszcze dwa pudła, ale to rzeczy Michała do wydania ciężarnej kuzynce...).
także bez kojca, stelażu pod wanienkę (muszę pomyśleć jak to w łazience zorganizować, bo jednak - mimo, że od dawna nie używany - stelaż ładnie przestrzeń dziewlił i organizował ), cudzych ciuchów, pchaczo-żyrafy, masssssy zabawek (aż mi głupio, że mój syn został z taką śladową ilością...), stolika edukacyjnego itp.
a najgorsze jest to że nie widać, że tyle ubyło

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość


tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Moje dziecko znow dzis ma dzien spiocha i jeszcze spi.
a o której poszedł spać?

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Pani, to jest gaska, ktora ma takie samo imie jak wnuczka, czyli Balbinka
wiedziałam, że zwierzę ma jakąś historyję

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
tak mi było okropnie smutno ja zostawiać po 4 dniach razem buu

a jak się czuje????

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Widać, ze brakuję mu kontaktu z dziećmi w jego wieku.

socjalne bestie, te nasze dzieci.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Ale Ty ....u Ciebie to pewnie sanepid by się zawstydził
:ehem :

Luna
, byłam w Bartku, ale żaden model męskich bucików mi się nie podobał. po prostu jakieś same brzydko-smutne... dziewczyńskie zaś spoko
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015


Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2014-05-05 o 08:34
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:32   #3438
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

O właśnie!!!!!!!!! zapomniałam moja wina jak mogłam

Nestelle
dla Roszka-Groszka za pierwsze kroczki i za chodzenie już widzę rozkręcił się
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:37   #3439
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Oliwka, a wiesz co mi Babcia zawsze powtarzała? Że na wieczór trzeba zawsze mieć porządek bo jakby sięw nocy paliło to nie będzie wstydu przed strażakami, że naczynia brudne w zlewiei tak mi to utkwiło w głowie, że zawsze ogarniam i potem rano zostaje zmycie podłóg, odkurzanie, starci kurzuDo Ciebie to mi jednak daleko

Kwiatuszku, mega masz ten kolor
Zosia stawia jeszcze nóżi do środka ale o wiele mniej niż na początkujeśli niepokoi Cię ta Karolkowa stópka to może podpytaj lekarza?
ALeż gościnnego masz Chrześniaka
Zdrówka dla Karolka

Agatko i jak Bartuś dziś?

Pani, bo tak jest, jak kobieta zadbana-w sensie fryzury-to koko dżambo i pierś do przodu

Achna przykro mi z powodu chrześniaka

Despa mega mocne za Emi

Alliw, ależ Spryciarz z MarJano

Nestelle dla Roszka

Lunka dla mnie Bartki bardzo toporne:/tzn te modele, które widziałam

Tasiu dla Krzysia za chodzenie

Scarlett mimo wiatru zazdroszczę takiej bliskości morza

Trollaklask: dla Wiktorii za zawody
Ja śpię w staniku podczas @ i bezpośrednio przed bo mnie bardzo piersi wtedy bolą:/

Monicca fajnie, że Fifi mógł się pobawić z maluszkami


Czemu jest tak zimno
B wyjeżdża w czwartek na 3 tygodnie już tęsknię:/
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 08:39   #3440
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Laski trzymac jutro kciuki, pobudka o 5.30 i do pracy, nie tyle za mnie trzymajcie co za moje dziecie co by sie nie zaplakalo w zlobku. Zamelduje sie z trasy....
!!!
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
ależ przy dzieciach trzeba uważać na słowa.
byliśmy wczoraj na urodzinach mojego chrześniaka (7 lat). chłop wchodzi z K. na rękach a ten do niego: mam jedną prośbę, możesz trzymać małego Karola z daleka od tego pokoju?
jak się potem okazało bał się, że mały zje mu klocki kiedyś jak u nich byliśmy siostra powiedziała, żeby ogarnęli klocki i uważali żby K. nie wziął do buzi, chrześniak był zdziwiony czemu miałby brać do buzi a ja palnęłam: bo on wszystko teraz je było to parę miesięcy temu a ten tak zapamiętał i drżał o te klocki

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać taki gościnny ten mój chrześniak
dobre!
Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Despa kciuki za Emi!
Ja siedzę w pracy i tak mi się strasznie nie chce nic.....
Dziewczyny, zarezerwowalam 2tygodnie nad morzem za 2 miesiące! Juz mam na co czekać! Może dzięki temu szybciej mi czas będzie w pracy mijal.


A dziś pierwszy raz Hania nie chciała zostać u babci i tulila mnie bardzo mocno i troszkę płakała tak mi było okropnie smutno ja zostawiać po 4 dniach razem buu
.


za wakacje !

i zdrówka Wszystkim choróbkom , , !

Wczoraj byłam w sklepie z N. trzymałam ją za rękę , rozmawialysmy a a ja jednocześnie rozgladalam sie na prawo i lewo ogladajac sobie ciuchy . co chwile powtarzałam N aby zdjęła okulary przeciwsłoneczne - bo sie przewróci ...ale ona nic - nie reagowala ....
nagle mam ją po prawej ,a rozgladajac sie na lewo ...ryknełam "lekko" już takim basowym głosem "zdejmij te okulary!!!!!! " . traf chciał ze przede mną -akurat twarzą w twarz-znalazła sie babka która miała okulary na głowie ... a Nina akurat puscila mnie i pobiegła gdzies dalej ....
ale wstyd .a ja ze smiechu widząc mine tej babki nie mogłam nic powiedzieć . potem sie tłumaczyłam ze to przez tą moją małą małpe
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:39   #3441
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Alliw u nas Anielka wchodzi na schody od dnia w którym wstała ale w domu parę razy nakrzyczałam (nie miałam wyjścia bo odciąganie jeszcze ją napędzało) na nią i omija je póki co choć i tak jest ciągle pod kontrolą bo sprawnie jej to idzie a my mamy z prześwitami.
stałam obok niej i mówiłam nie wolno nie! nie wolno! Aniela surowym tonem coraz to bardziej i zadziałało odeszła raz drugi i teraz wystarczy zwrócenie uwagi nie wolno spojrzenie na nią i chwilę posiedzi przed nimi i idzie do zabawek.
Anielka jeszcze na nóżkach sama nie chodzi.


To ja się może pochwalę choć nie wiem czy jest czym hyh.
Dziecko się obudziło i poszłam po nią i zawsze jak wchodzę po schodach to mówię Dzień doby słoneczko, kochanie czy ktoś tu już nie śpi i robię a kuku a ona nurkuje zawsze twarzą w mateac tak jaby uciekała przedemną a ja w tym czasie odwieszam kocyk-kocyki na barierkę łóżeczka.
Dziś wyglądało tak że podeszłam do łóżeczka dziecko nie uciekało cieszyła się podała najpierw jeden kocyk żebym odwiesiła potem drugi kocyk i jak powiesiłam kocyk nr 2 na barierce odsatwiła zabawki w róg łóżeczka i dopiero wyciągnęła ręce sama nie wiem który emot tu powinien być.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:40   #3442
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

A i dziękuję za miłe słowa na temat Zosi wyprowadzającej pieska na spacerki
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:51   #3443
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

BYou czy ty przypadkiem nie jesteś jakąś moją zaginioną siostrą o której nie wiem ??
no wiecie co wcześniej pisałam posta i poszłam prasować i zupę gotować o 8 i tak mówię muszę wam napisać odnośnie porządków że ktoś mi kiedyś mówił czy słyszałam własnie że jak na wieczór zostaną brudne naczynia w zlewie to następny dzień też będzie w bałaganie i tak od tamtej pory nie zostawiam naczyń w zlewie tz żadnych brudnych naczyń chyba że w zmywarce

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

BYou właśnie też miałam pisać skleroza Zosia pchająca rowerek i trzymająca pieska na smyczy Boska Jak nic pomoc Ci rośnie

moje dziecko własnie czesze mi włosy .... mam nadzieję że nie będą do ścięcia

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2014-05-05 o 08:50
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:56   #3444
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

oliwka ja niepotrafie odkładać rzeczy na swoje miejsce, w pierś się biję, no nie potrafię, a nawet jak się staram to i tak coś mi staje na drodze i muszę lecieć gdzies coś zrobić, a ze pewno jest to kwestia tez organizacji to inna sprawa. moze w domu gdzie ma się wiecej miejsca jest łatwiej, bo masz strfy robocze, bo suszarka z praniem ci nie stoi w pokoju i nie psuje efektu nawet jak masz posprzątane super, bo masz miejsce na szafki w przedpokoju na buty i kurtki i nie wisi to wszytsko na wierzchu taka jak u mnie-ja mam taki wąski przedpokoj ze chcac nie chcac mielismy do wyboeru tylko szafke z ikei bo normalne były za grube, takie z ławeczką czy lusterkiem i wieszakami na kurtki.itp nie mówiąc o sabotazyście małym teraz, który rozrzuca z uwielbieniem to coja przed chwilą pozbierałam. wiem ze to trochę wymówki ale....

Luna0 a zebyś wiedziała, ze lepiej sie ma, niedawno ubrałam stary sprzed ciąży - 2 dni mnie piersi bolały bo mi sie fiszbina zle koncyła i gniotła, ale mysle wcisne sie bo mi pasje do bluzki i fajny dekolt robi, to się wyleczyłam juz z ubierania źle dobranych biustonoszy
butki z bartka-młoda miała coś z tej firmy, zdarzają się niezłe modele ale nie wszystkie, np czesc miała twardą, nieelastyczną podeszwę jak dla mnie dyskwalifikacja;

Despa kciukasy

idę sobie zrobić kawke i czytam dalej

młoda bawi się w "korek", poustawiała autka i jest korek-nasłuchało się dziecko wczoraj radia hahaha
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:56   #3445
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
a wiesz co mi Babcia zawsze powtarzała? Że na wieczór trzeba zawsze mieć porządek bo jakby sięw nocy paliło to nie będzie wstydu przed strażakami, że naczynia brudne w zlewie
moja babcia miała ten sam tekst! tylko: "co sobie o nas pan strażak pomyśli?"

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
podała najpierw jeden kocyk żebym odwiesiła potem drugi kocyk i jak powiesiłam kocyk nr 2 na barierce odsatwiła zabawki w róg łóżeczka i dopiero wyciągnęła ręce
miałam Cię właśnie pytać czy Anielcia Cię naśladuje
coś pięknego!
to są te rytuały naszych dzieci.
to że T. wie, że jak tata wychodzi to odkurzamy, jak idzie się kąpać, to bierze się witaminy z lodówki itp.
SUPER
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:57   #3446
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
i nadrabiam ............

omg!
niestety miałam podobnie .... weszłam w bieliźnie do kuchni a za oknem pracownicy (nasi) naprawiali lampy(latarnie na wysokości ),
I także - jeszcze gorzej . po kapieli chciałam się nabalsamowac ,myslalam ze już nikogo nie ma w pracy (mamy okno naprzeciwko hali z pracownikami ) ,okna nie zasłoniłam ...kremuje się na golasa stoje ....a tam pracownicy sobie stoja i dyskutują
Na sczescie nikt nie spojrzał z nich w gore ,a ja w te pędy raczkowałam do wyscia
padłam chyba ze wstydu bym się spaliła

odnośnie pogrubionego : nie znasz dnia i godziny kiedy wrócisz do raczkowania
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:05   #3447
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zarezerwowalam 2tygodnie nad morzem za 2 miesiące! Juz mam na co czekać! Może dzięki temu szybciej mi czas będzie w pracy mijal.

dla Hani i dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Wczoraj wpadła do nas siostra bratowej z dziećmi Filipkiem starszym o pół roku od mojego F. Ale się super bawili, mój F. ciągle robił mu "lala" po głowie ciągle jeden drugiego zaczepiał, dotykał. Małpkował jeden od drugiego. F. był bardzo szczęśliwy. Widać, ze brakuję mu kontaktu z dziećmi w jego wieku. Bo do tej pory raczej z kuzynami 3 latkami miał głównie.
super! pogrubione

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
niestety miałam podobnie .... weszłam w bieliźnie do kuchni a za oknem pracownicy (nasi) naprawiali lampy(latarnie na wysokości ),
I także - jeszcze gorzej . po kapieli chciałam się nabalsamowac ,myslalam ze już nikogo nie ma w pracy (mamy okno naprzeciwko hali z pracownikami ) ,okna nie zasłoniłam ...kremuje się na golasa stoje ....a tam pracownicy sobie stoja i dyskutują
Na sczescie nikt nie spojrzał z nich w gore ,a ja w te pędy raczkowałam do wyscia
przepraszam ale

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a o której poszedł spać?
przed 20:30, wstal przed 9

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Czemu jest tak zimno
B wyjeżdża w czwartek na 3 tygodnie już tęsknię:/


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w sklepie z N. trzymałam ją za rękę , rozmawialysmy a a ja jednocześnie rozgladalam sie na prawo i lewo ogladajac sobie ciuchy . co chwile powtarzałam N aby zdjęła okulary przeciwsłoneczne - bo sie przewróci ...ale ona nic - nie reagowala ....
nagle mam ją po prawej ,a rozgladajac sie na lewo ...ryknełam "lekko" już takim basowym głosem "zdejmij te okulary!!!!!! " . traf chciał ze przede mną -akurat twarzą w twarz-znalazła sie babka która miała okulary na głowie ... a Nina akurat puscila mnie i pobiegła gdzies dalej ....
ale wstyd .a ja ze smiechu widząc mine tej babki nie mogłam nic powiedzieć . potem sie tłumaczyłam ze to przez tą moją małą małpe


Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Alliw u nas Anielka wchodzi na schody od dnia w którym wstała ale w domu parę razy nakrzyczałam (nie miałam wyjścia bo odciąganie jeszcze ją napędzało) na nią i omija je póki co choć i tak jest ciągle pod kontrolą bo sprawnie jej to idzie a my mamy z prześwitami.
stałam obok niej i mówiłam nie wolno nie! nie wolno! Aniela surowym tonem coraz to bardziej i zadziałało odeszła raz drugi i teraz wystarczy zwrócenie uwagi nie wolno spojrzenie na nią i chwilę posiedzi przed nimi i idzie do zabawek.
Anielka jeszcze na nóżkach sama nie chodzi.
o widzisz, moze tez powiem glosniej to do niego dotrze my tez mamy schody z przeswitami i bez barierki od strony pokoju. J sam tez nie chodzi, ale po schodach wchodzi na kolanach
Anielka sama ogarniajaca lozeczko

Dziewczyny, dla wielbicielek Dorocinskiego i Przeminelo z wiatrem dzis fajna sztuka w Teatrze TV: Ksiezyc i magnolie. Polecam
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:22   #3448
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Oliwka, a wiesz co mi Babcia zawsze powtarzała? Że na wieczór trzeba zawsze mieć porządek bo jakby sięw nocy paliło to nie będzie wstydu przed strażakami, że naczynia brudne w zlewie
u nas czasem taki bałagan ze nawet na zlew by nie spojrzeli

ehhhh 3 tyg rozłąki ....

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
To ja się może pochwalę choć nie wiem czy jest czym hyh.
Dziecko się obudziło i poszłam po nią i zawsze jak wchodzę po schodach to mówię Dzień doby słoneczko, kochanie czy ktoś tu już nie śpi i robię a kuku a ona nurkuje zawsze twarzą w mateac tak jaby uciekała przedemną a ja w tym czasie odwieszam kocyk-kocyki na barierkę łóżeczka.
Dziś wyglądało tak że podeszłam do łóżeczka dziecko nie uciekało cieszyła się podała najpierw jeden kocyk żebym odwiesiła potem drugi kocyk i jak powiesiłam kocyk nr 2 na barierce odsatwiła zabawki w róg łóżeczka i dopiero wyciągnęła ręce sama nie wiem który emot tu powinien być.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
A i dziękuję za miłe słowa na temat Zosi wyprowadzającej pieska na spacerki
no i już wiem który cytat mi ucięło

więc i ja się dołączam do zachwytów na Roszpunką cudowna ! niezle mama ją tresujesz a ona piecha
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość

moje dziecko własnie czesze mi włosy .... mam nadzieję że nie będą do ścięcia

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
młoda bawi się w "korek", poustawiała autka i jest korek-nasłuchało się dziecko wczoraj radia hahaha

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
padłam chyba ze wstydu bym się spaliła

odnośnie pogrubionego : nie znasz dnia i godziny kiedy wrócisz do raczkowania
a ponoc bylam nie raczkująca ....
pracownicy na szczęście nic nie widzieli .


tyle wonlnego ,tyle z dziecmi calą rodzinką
az mi dziś tzt rano przyszedł z tekstem dziękczynnym za te nasze cudowne dzieci . pomimo foszka raz w weekend co mu rzuciłam bo dziś @ dostałam

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

przed 20:30, wstal przed 9

Dziewczyny, dla wielbicielek Dorocinskiego i Przeminelo z wiatrem dzis fajna sztuka w Teatrze TV: Ksiezyc i magnolie. Polecam
Dorocinskiego bardzo lubie .ale przeminelo z w..... raczej nie .
choć pewnie luknełam bym co to . choć pewnie jak zwykle tv nie wlącze

ale J w nocy pije mleczko ? czy tak już od tej 20 .30 do 9 spi bez niczego?
bo mój codziennie spi już o 20 .15 i budzi sie ok. 9 -10 ale jak zwykle w nocy ciągnieeeeee

a tak a propo R nadal spi !


i jeszcze Megi - chciałabym być adoptowana przez Ciebie
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:23   #3449
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Oliwka fajnie by było mieć taką siostrę
A Anielka ogarniająca łóżeczko

Pani to ten tekst chyba fungował w tamtym pokoleniuchoć wtedy się wkurzałam, że jeszcze tyyyle muszę zrobić to teraz mi to weszło w nawyk
Torres jaki Mądraliński

Nestelle ju mejd maj dejdobrze, że Cię nie widzieli bo by mysleli, że Szefowa ekshibicjonistka
Czemu się fochałaś?

Trolla odkładanie na miejsce da się wypracować

Dziewczyny pamiętacie o promo lidla na pampersy?
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:26   #3450
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Ja dlugo spalam w staniku, bo czesto mnie zalewalo, ale cycki mnie nie bolaly, moze troche na samym poczatku. Ale od kiedy dostalam zastoju, to musialam zdjac stanik i Klementyna poradzila mi zeby zakladac bardziej obcisla koszulke i pod to tetrowke. A teraz to juz nawet tetry nie zakladam

brawo dla Mlodej (w koncu na podium jest, cnie? )
mnie nie zalewało nawet ale pieluche tez zakładałam na noc bo mi było cieplej, bo ja straszny zmarzluch

fajne te zawody bo kazde dziecko staje na podium i dostaje dyplom i jakies małe upominki.niktnie wychodzi bez niczego,

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
hej


ależ przy dzieciach trzeba uważać na słowa.
byliśmy wczoraj na urodzinach mojego chrześniaka (7 lat). chłop wchodzi z K. na rękach a ten do niego: mam jedną prośbę, możesz trzymać małego Karola z daleka od tego pokoju?
jak się potem okazało bał się, że mały zje mu klocki kiedyś jak u nich byliśmy siostra powiedziała, żeby ogarnęli klocki i uważali żby K. nie wziął do buzi, chrześniak był zdziwiony czemu miałby brać do buzi a ja palnęłam: bo on wszystko teraz je było to parę miesięcy temu a ten tak zapamiętał i drżał o te klocki

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

tak czy siak na koniec usłyszeliśmy czy następnym razem któreś z nas mogłoby zostać z K. w domu i nie przyjeżdżać taki gościnny ten mój chrześniak
a wydawąloby się ze 7 lat to juz rozumiejsze. a tu biedne dziecko drży o swoje klocki przed przyjsciem klockojada

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Czesc ,
witam się po Cudownym weekendzie .....

R od piątku chodzi .chodzi i chodzi ..... tak mu się podoba i tak załapał ze 3/4 przemieszczania to tylko na 2 nogach . raczkowanie jest be
i cudownie sobie radzi - jakby już z brzucha wyszedł na 2 nogach .

ide nadrabiać ....
mały też chodzi i chodzi, przyraczkuje do framugi, wstaje i dawaj, radości mu to sprawia tyle ze hej, coraz dłuzsze dystanse, zajefajne to

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Ja niestety zmuszona zostalam do kolejnej inwestycji. Janek zaczal niestety wchodzic na schody takze musialam zamowic bramke (a w zasadzie zestaw bramek) na dol. Myslalam ze to tylko chwilowy wybryk, ale gdzie tam, i jeszcze taki spryciarz jest ze na sama gore wchodzi oczywiscie przy naszej asekuracji, potem zamyka bramke u gory i sie rechocze ze ja albo tz nie mozemy wejsc
Oliwka, a u Was Anielka nie wchodzi juz?
hahaha takie małe a takie bezczelne; zabezpiecz balkony, raz by mnie młoda zamkneła takze......albo noś komórkę na smyczce

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



No właśnie mam sporo dylematów dotyczących przyczepki i jeszcze więcej dylematów dotyczących fotelika

I za wyscigi rowerowe


Ok forum w miarę ogarnięte (a w domu nie :P tylko kuchnia ) lecę do fotoklubu
jedna normalna
ja narazie nie kupuje nic, chyba się skończy ze młody wsiądzie na biegowy młodej, młodej się kupi większy ciut normalny rower. i ja sobie rower kupie bo stary wylecial na smietnik i tak będziemy jeździć. jedynie tz ma ale jakis z innej ery...

bzinka za wczasy

nestelle a propos twojego raczkowania; nie przejmuj się to podobno najwyższy stopień rozwoju ruchowego
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński

Edytowane przez trolla2405
Czas edycji: 2014-05-05 o 09:30
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 10:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.