Czy zielona kawa działa? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 09:24   #151
ViVio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Cytat:
Napisane przez Mroczkowska Pokaż wiadomość
Od niedawna w ramach postanowień noworocznych chodzę na siłownię i tam wszyscy mówią o zielonej kawie w formie naturalnej albo w formie tabletek. Zastanawiam się czy to rzeczywiście działa ? Sama mam zamiar spróbować takich tabletek.
Tabletki są na pewno o wiele bardziej wygodne pod względem spożycia. Do zielonej kawy w wersji "sypkiej" trzeba się przyzwyczaić, gdyż z doświadczenia wiem, że nie każdemu ona smakuje.

Jeśli chcesz zrzucić wagę to siłownia i kawa zielona jest wskazana. Jeśli chcesz szerszych informacji przeczytaj to. Może znajdziesz coś dla siebie.
ViVio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 09:38   #152
Maniak Odchudzania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Pisałam już wcześniej, że nie polecam tabletek. Tak naprawdę zawierają one minimalne ilości zielonej kawy. Jeśli chcesz zobaczyć efekty lepiej sięgnąć do źródła i pić zieloną kawę, anie łykać tabletki, które zawierają minimalną ilość tego, co w produkcie najważniejsze Codzienne picie kawy plus ćwiczenia dadzą znakomite efekty a do smaku można się przyzwyczaić
Maniak Odchudzania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 11:07   #153
Thedragomir2958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Tabletki zawierające zieloną kawę są wygodne w użyciu, ale dawka jest znacznie mniejsza. Ja potrzebowałem wiele czasu, żeby polubić smak takiej kawy, ale da się.
Thedragomir2958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:40   #154
ViVio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Optymistycznym akcentem można by powiedzieć, że wszystko się da, jeśli się chce. A do smaku zielonej kawy idzie się przyzwyczaić - jak do wszystkiego.
ViVio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 10:26   #155
mat89
Przyczajenie
 
Avatar mat89
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 15
Dot.: Czy zielona kawa działa?

zielona kawa nie odchudza – to mit. zielona kawa to to samo, co zwykła czarna kawa, tyle, że z niepalonych, surowych ziaren kawowca – według badań, skład chemiczny obu kaw praktycznie się od siebie nie różni, a ewentualne różnice nie mają wpływu na odchudzanie. nawet jeśli u kogoś waga się zmniejszyła, to czysty przypadek lub efekt placebo. Zielona kawa – artykuł
mat89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 08:49   #156
Maniak Odchudzania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Nikt nie powiedział, że zielona kawa odchudza!
Jeśli ktoś myśli, że samo picie kawy wystarczy to jest w błędzie. Bez ćwiczeń zielona kawa nie pomoże, cudów nie oczekujmy
Jednak warto odchudzanie wspomagać właśnie zieloną kawą, która zawiera kwas chlorogenowy. Obniża on poziom wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym i stabilizuje skoki cukru w organizmi. W ten sposób mobilizuje organizm do czerpania energii z własnych zapasów, czyli z nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
Maniak Odchudzania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:57   #157
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Owszem, jak wyżej, chociaż są tańsze sposoby wspomagania odchudzania, a działające na podobnej zasadzie, np. liście morwy białej.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 12:34   #158
ViVio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Jak przeczytałem w artykule z linku powyżej:

"Choć obecne w zielonej kawie kofeina i kwas chlorogenowy, przyśpieszają metabolizm i mają pozytywny wpływ na organizm, to stosowane ich bez odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń, nie przyniosą zadowalających efektów i oczekiwanego spadku masy ciała."

Wynika jasno, podobnie jak stwierdza Maniak Odchudzania i o czym większość z nas wie - sama w sobie nie odchudza, ale wspomaga (niczym suplement diety). Szersze informacje, zwłaszcza na temat ilości kwasu chlorogenowego i jego działania utleniającego przeczytacie w artykule zielona kawa właściwości zdrowotne.
ViVio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 13:39   #159
overtech
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Cytat:
Zielona kawa (Green Coffee) ma zatem wszechstronne dobroczynne działanie na organizm człowieka.
Dzięki niej można w szczególności:
• zmniejszyć masę ciała oraz BMI poprzez szybsze spalanie tłuszczu
• poprawić metabolizm organizmu
• unormować ciśnienie krwi
• wyregulować poziom cukru we krwi
To znalazłem na xxx. Nie wiem jak Was, ale mnie to przekonuje.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-21 o 15:46 Powód: Link.
overtech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:10   #160
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: zielona kawa

Napewno zadziała i zdecydowanie odchudzi portfel . A zachwalanie sprzedawanego produktu nazywa się marketingiem.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie napisze, że jego produkt nie odchudza ale go kupcie bo jest modny.
A dieta grejpfrutowa też zadziałała... na zwiększenie sprzedaży tychże owoców.





*****************
Kocham zwierzęta dlatego ich nie jem.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:57   #161
olka553
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Exclamation green coffee plus

Zastanawiam się nad kupnem GREEN COFFEE PLUS
Używała któraś z was tego? Działa?
Jak piszą jest to zielona kawa w kapsułkach dająca niesamowite efekty..
Ale czy to prawda?
Myśle że z dietą i ćwiczeniami dało by to jakiś efekt..
Chociaż tam piszą że odchudza bez ćwiczeń oraz daje nam nawet możliwość jedzenia słodyczy
olka553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 21:18   #162
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: green coffee plus

Cena bardzo wysoka, składu nawet nie mogę znaleźć, typowe marketingowe paplanie, ja bym tego nie kupował.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:29   #163
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: green coffee plus

musi być w kapsułkach ?

zwykła zielona do kupienia na wagę w auchanie np.
albo w herbaciarniach (choć tam nie szukałam)
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:36   #164
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: green coffee plus

Podobno zielona jest bardzo niesmaczna, może dlatego. Poza tym w kapsułkach zwykle dawka kwasu bodaj chlorogenowego jest standaryzowana. Tak czy siak wybrałbym suplement jakiejś sprawdzonej firmy, której skład łatwo znaleźć itd., bo to jest po prostu jak typowe naciągactwo.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:49   #165
olka553
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: green coffee plus

Green Coffee Plus, znacznie przyspiesza nasz metabolizm jednocześnie dzięki kwasowi chlorogenowemu, zatrzymując wchłanianie się cukrów, które przyjmujemy z pokarmem, rozbudza spalanie tkanki tłuszczowej – organizm sięga bowiem do zapasów tłuszczu i spala je aby pozyskać energię. Obok efektów odchudzających, możemy zaobserwować również efekt odmładzania naszej skóry, dzięki zawartym w Green Coffee Plus polifenolach, które niszczą wolne rodniki. Producent zapewnie, że z suplementem można schudnąć nawet nie odstawiając słodyczy co jest absolutnym hitem, jeśli chodzi o walkę ze zbędnymi kilogramami. Aby jednak wzmocnić efekty i je znacząco przyspieszyć warto z nich zrezygnować i włączyć do trybu życia chociażby ze 2-3 razy w tygodniu spacer bądź marsz. Wspominany już wyżej kwas chlorogenowy wpływa pozytywnie na ciśnienie krwi. Nie jest tajemnicą, że kawa palona podwyższa nasze ciśnienież jednak, w przypadku kawy zielonej i preparatu Green Coffee Plus, nie zawierają one kofeiny co pozwala na ustabilizowanie się ciśnienia.

Znalazłam tylko coś takiego, pełnego składu niestety też nie znalazłam

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

A polecacie jakieś inne/skuteczne?
olka553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:05   #166
Maniak Odchudzania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy zielona kawa działa?

nic samo w sobie nas nie odchudzi, jedynie ćwiczenia + zdrowa dieta + systematyczność, ale warto się wspomagać naturalnymi suplementami
Maniak Odchudzania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:30   #167
mirellak
Przyczajenie
 
Avatar mirellak
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Dieta + REGULARNE ćwiczenia = klucz do sukcesu.
Po sobie widzę, że regularne ćwiczenie (chociaż kilka minut) lepiej wpływa na moją sylwetkę niż regularna dieta
mirellak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:25   #168
Vieviorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: green coffee plus

Slyszalam wiele o niedobrym smaku zielonej kawy, ale wg mnie smakuje znosnie (dla mnie to zielone orzechy, a dla narzeczonego spocone skarpety) gdy pije z miodem lub mlekiem.
Kupilam ze wzgledow zdrowotnych-miewam nietolerancje palonej kawy, a nie dla wlasciwosci odchudzajacych.
Wersja pitna dziala-popijam zamiast podjadac. Przynajmniej przez chwile
kupuje dosc tanio w sklepie z kawa i herbata za opakowanie 150g 13,50 lub tez na wage 12 zl za 100g.
Suplementow odchudzajacych nie tykam-wyjatkiem jest czysty chrom. Ten okurat dziala
Vieviorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:03   #169
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: green coffee plus

Cytat:
Napisane przez olka553 Pokaż wiadomość
Green Coffee Plus, znacznie przyspiesza nasz metabolizm jednocześnie dzięki kwasowi chlorogenowemu, zatrzymując wchłanianie się cukrów, które przyjmujemy z pokarmem, rozbudza spalanie tkanki tłuszczowej – organizm sięga bowiem do zapasów tłuszczu i spala je aby pozyskać energię. Obok efektów odchudzających, możemy zaobserwować również efekt odmładzania naszej skóry, dzięki zawartym w Green Coffee Plus polifenolach, które niszczą wolne rodniki. Producent zapewnie, że z suplementem można schudnąć nawet nie odstawiając słodyczy co jest absolutnym hitem, jeśli chodzi o walkę ze zbędnymi kilogramami. Aby jednak wzmocnić efekty i je znacząco przyspieszyć warto z nich zrezygnować i włączyć do trybu życia chociażby ze 2-3 razy w tygodniu spacer bądź marsz. Wspominany już wyżej kwas chlorogenowy wpływa pozytywnie na ciśnienie krwi. Nie jest tajemnicą, że kawa palona podwyższa nasze ciśnienież jednak, w przypadku kawy zielonej i preparatu Green Coffee Plus, nie zawierają one kofeiny co pozwala na ustabilizowanie się ciśnienia.

Znalazłam tylko coś takiego, pełnego składu niestety też nie znalazłam

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

A polecacie jakieś inne/skuteczne?
Jak ja nie mogę znaleźć składu jakiegoś produktu + widzę taki naciągany marketing to od razu rezygnuję. Są suplementy z zieloną kawą sprawdzonych firm, np. Olimpu z tym że oni ceny mają dość wysokie, ale w porównaniu z tym co tu wrzuciłaś to i tak taniocha.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 10:46   #170
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Cześć

Dziś kupiłam zieloną kawę. Nie w celach odchudzania, bo po pierwsze nie potrzebuję, a po drugie to uważam, że do odchudzania powinno się podejść holistycznie, zmieniając swój styl życia i całą dietę, a nie liczyć na to, że wprowadzenie jednego specyfiku wykona za nas połowę roboty

W każdym razie widzę, że zdania na temat zdrowotnych właściwości zielonej kawy są podzielone. Przytoczę może wpis z pewnej strony o zielonej kawie, który wskazuje na jej pozytywne właściwości:
Cytat:
Okazało się więc, że działanie zielonej kawy jest następujące:

zmniejsza wchłanialność glukozy w jelitach, co jest spowodowane hamowaniem rozpadu cukrów złożonych
zmniejsza glukoneogenezę, czyli proces powstawania glukozy
hamuje glukozo-6-fosfatazę
zmniejsza poziom trójglicerydów we krwi
pozytywnie reguluje produkcję insuliny

To jednak nie wszystkie wnioski do jakich doszli badacze – okazuje się, że działanie zielonej kawy jest znacznie szersze:

poprawia reaktywność naczyń krwionośnych
obniża ciśnienie tętnicze
obniża poziom homocysteiny we krwi, co ma znaczący wpływ w aspekcie ryzyka choroby niedokrwiennej serca
zmniejsza reakcję zapalną i włóknienie wątroby poprzez zawartość kwasów chlorogenowych
działa cytotoksycznie na niektóre komórki nowotworowe
korzystnie wpływa na metabolizm, ale tylko w wersji bezkofeinowej
zmniejsza ryzyko demencji starczej
(źródło: zielona-kawa-info)

Jednocześnie strona wskazuje na negatywne wpływy picia naparu:
Cytat:
A co ze stronami negatywnymi? Niestety również istnieją, a zalicza się do nich przede wszystkim:

niekorzystny wpływ na układ krążenia
podwyższenie poziomu homocysteiny we krwi
zwiększone ryzyko zachrowalności na chorobę niedokrwienną serca i naczyń obwodowych
zwiększone ryzyko udary mózgu
podniesienie ciśnienia
podwyższenie ciśnienia tętniczego skurczowego i rozkurczowego.
Niektóre rzeczy wydają się wykluczać , ale chyba chodzi po prostu o to jakie skutki może mieć nadmiarowe picie zielonej kawy.

Mnie w każdym razie przekonały prozdrowotne właściwości, a jako że w przeciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo zmieniłam swoje odżywianie, to chciałam tę kawę wypróbować. Niestety jak dla mnie smakuje jak surowa fasolka szparagowa, tyle że w płynnej formie. Blee. Jako osoba przyzwyczajona do smaku pysznej, czarnej świeżo zmielonej kawy, jestem okropnie rozczarowana Planuję jednak zieloną kawę pić obok, a nie zamiast czarnej

PS. Oczywiście cały czas mowa o kawie do picia, a nie tej uwięzionej w kapsułkach
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 00:28   #171
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Ja traktuję zieloną kawę trochę jak ciekawostkę. Spalać tłuszczu na szczęście nie muszę, ale lubię smakować nowe rzeczy, więc i kawę zieloną musiałam spróbować. Jest inna i na pewno trudno się nią zachwycać, ale wypić można. Natomiast warto pamiętać, że samo picie kawy zielonej na pewno nie spowoduje zrzucenia kilogramów. Trochę poczytałam o tym xxx ale jednak ze zdrowych napojów, to wolę napar z czystka

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-15 o 20:06 Powód: Link.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 17:41   #172
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Czy zielona kawa działa?

U mnie w pracy jest zielona kawa - kiedyś dostaliśmy od jakiejś firmy Jeśli się ją dobrze zaparzy to jej smak jest znośny. Ale na pewno nie jest to jakaś rewelacja w której można się rozsmakowywać - smakuje raczej jak woda o smaku ziemi. Dziś stwierdziłam, że spróbuję - miałam po południu kryzys ze spadkiem energii i zaparzyłam kawę. Byłam pozytywnie zaskoczona tym, że bardzo fajnie mnie pobudziła
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 12:32   #173
kris43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Witajcie. Nie spotkałam się z zieloną kawą, a próbowałam różnych metod odchudzania. Dzięki za informację. Na pewno skorzystam.
kris43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 18:49   #174
jamaica1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: zielona kawa

slimgreen jest drogie, ja kupowałam z Olimpu
xxx

do tego 4x w tyg aeroby na silowni i po 2 tygodniach widac juz bylo roznice, przede wszystkim zeszla ze mnie woda no i taki plus ze mniej chce sie jesc i nie boli żoładek w porownaniu do therm line i innych spalaczy (dla ludzi z refluksem), takze moge smiało polecic

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-09 o 18:51 Powód: Link.
jamaica1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 14:17   #175
suuszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy zielona kawa działa?

w moim przypadku zadziałała i mogę polecić. brałam tabletki iqgreen i byłam zadowolona. ale to nie do końca jest tak że to się samo wszystko stanie, dieta dieta dieta przede wszystkim no i zdrowy rozsądek
suuszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 19:46   #176
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Przestańcie wypisywać idiotyczne reklamy,żadna kawa nie sprawi, że schudniemy - olim, slimgreen czy inne. Dietę nalezy zmienić całościowo na zdrową i zbilansowaną, a nie tylko jedną kawę
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 16:38   #177
Kokietek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Cześć

Dziś kupiłam zieloną kawę. Nie w celach odchudzania, bo po pierwsze nie potrzebuję, a po drugie to uważam, że do odchudzania powinno się podejść holistycznie, zmieniając swój styl życia i całą dietę, a nie liczyć na to, że wprowadzenie jednego specyfiku wykona za nas połowę roboty

W każdym razie widzę, że zdania na temat zdrowotnych właściwości zielonej kawy są podzielone. Przytoczę może wpis z pewnej strony o zielonej kawie, który wskazuje na jej pozytywne właściwości:

(źródło: zielona-kawa-info)

Jednocześnie strona wskazuje na negatywne wpływy picia naparu:


Niektóre rzeczy wydają się wykluczać , ale chyba chodzi po prostu o to jakie skutki może mieć nadmiarowe picie zielonej kawy.

Mnie w każdym razie przekonały prozdrowotne właściwości, a jako że w przeciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo zmieniłam swoje odżywianie, to chciałam tę kawę wypróbować. Niestety jak dla mnie smakuje jak surowa fasolka szparagowa, tyle że w płynnej formie. Blee. Jako osoba przyzwyczajona do smaku pysznej, czarnej świeżo zmielonej kawy, jestem okropnie rozczarowana Planuję jednak zieloną kawę pić obok, a nie zamiast czarnej

PS. Oczywiście cały czas mowa o kawie do picia, a nie tej uwięzionej w kapsułkach

W stosunku odchudzania ja polecam zieloną kawę, która nie działa zmienić na białą fasolę (xxx) oraz Chrom (xxx) mało które produkty posiadają te odmiany które sa najskuteczniejsze, trzeba poszukać.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-27 o 17:33 Powód: Reklama.
Kokietek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 17:11   #178
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Cytat:
Napisane przez Kokietek123 Pokaż wiadomość
W stosunku odchudzania ja polecam zieloną kawę, która nie działa zmienić na białą fasolę (xxx) oraz Chrom (xxx) mało które produkty posiadają te odmiany które sa najskuteczniejsze, trzeba poszukać.
Serio ?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-27 o 17:33 Powód: Reklama w cytacie.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 13:46   #179
Kokietek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Serio ?
Miało być nie polecam dla mnie życie bez sotsoowania chromu to ciągłe obżarstwo czekoladą
Kokietek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:36   #180
magddalenna33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: zielona kawa

Według mnie zielona kawa jak najbardziej działa ! Ostatnio szukałam też fajnych sposób na przydządzenie zielonej kawy i wpadłam na przepisy na kawe xxx gdzie można znaleźć wiele ciekawych i sprawdzonych przepisów jak najlepiej ją przygotować !

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-02-19 o 11:36 Powód: reklama
magddalenna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 16:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.