POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 21:45   #1
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464

POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy


Słuchajcie, mam następujący problem. moja kuzynka kosmetyczka zapytala czy nie chcialabym byc modelka do sprawdzenia metody twalego prostowania wlosow w salonie, w ktorym pracuje. przedstawiciel jakiejs tam firmy produktow fryzjerskich zademonstrowal im taki wlasnie zabieg, polecil kosmetyki, wyprostowal wlosy innej dziewczynie (rowniez naszej znajomej) i bylo ok. wlascicielka chciala najpierw przetestowac to w salonie. ja mam z natury krecone wlosy wiec w koncu sie zgodzilam. pytalam fryzjerke ktora miala zabieg wykonac czy to nie zniszczy mi cebulek i skory glowy. juz przed bylam swiadoma ze takie prostowanie napewno niszczy wlosy, spodziewalam sie ze koncowki nie beda w zbyt dobrym stanie ale chcialam sie upewnic czy cebulkom nic sie nie stanie. fryzjerka odpowiedziala mi "to jest zabieg, ktory w jakims stopniu niszczy wlosy ale tylko konce, ze skora nic sie nie stanie". kilkakrotnie o to pytalam przed i w trakcie zabiegu. wczoraj wszystko bylo ok ale dzisiaj- tragedia. cala glowa mnie szczypie, czuje ze skora jest jakas taka twarda tak jakby robil sie tam jeden wielki strup, z tym ze kolor skory jest normalny, chyba nawet troche jasniejszy,tak jakby sie to mialo zluszczyc. ogolnie z efektu bylabym zadowolona gdyby nie to co stalo sie dzisiaj. ta kobietka powiedziala mi, ze w razie gdyby wlosy bardzo sie zniszczyly to wtedy bedzie mi je odzywiac. celowo choc nie wiem czy slusznie zakladam watek tutaj bo chcialam zapytac czego moge teraz oczekiwac od tego salonu. nie wiem jakie prawa mi przysluguja bo przeciez za to nie placilam. bylam tzw. modelka, swiadoma tego ze fryzjerka pierwszy raz wykonuje cos takiego, jednak pytalam kilkakrotnie czy napewno tylko konce sie ewentualnie zniszcza. gdyby to chodzilo tylko o te nieszczesne koncowki to nie bylby problem jednak wydaje mi sie ze teraz odzywianie w salonie moze niewystarczyc bo chyba bede musiala isc z tym do dermatologa. dziewczyny, jesli wiecie co moge z tym zrobic to odpowiedzcie prosze bo jestem zalamana
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:50   #2
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

sprobuj nalozyc WAX na skore glowy i wlosy i pochodzic z tym nawet parę godzin. nie wydaje mi sie, zebys miala trwale zniszczone cebulki i skore, to raczej jakas chwilowa reakcja alergiczna.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:25   #3
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Zafirah, ktory konkretnie WAX polecasz, bo z tego co mi wiadomo jest ich chyba kilka a ja nigdy tego nie używałam
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:08   #4
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Odżywkę Vax można kupić w aptece- są dwa rodzaje do włosów jasnych - blond i ciemnych. Ja osobiści używałam kiedy włosy wypadały i były osłabione i pomagało.
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 17:04   #5
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

kup wax polski do włosów cienkich i wypadających bodajże, zagraniczny ma w składzie sls, co może podrażnić Ci skórę głowy, a przecież nie o to Ci chodzi
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:56   #6
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez bmadziaa Pokaż wiadomość
kup wax polski do włosów cienkich i wypadających bodajże, zagraniczny ma w składzie sls, co może podrażnić Ci skórę głowy, a przecież nie o to Ci chodzi
dziękuje za rady, jutro pójdę do apteki, mam nadzieje ze faktycznie ta odzywka mi pomoze.
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:40   #7
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Na Twoim miejscu poszałbym do dermatologa, a w salonie wykłuciłabym się.. tylko własnie nie wiem,czy wzięłaś rachunek i jak dokładnie wygląda sprawa.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 15:35   #8
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu poszałbym do dermatologa, a w salonie wykłuciłabym się.. tylko własnie nie wiem,czy wzięłaś rachunek i jak dokładnie wygląda sprawa.

właśnie w tym problem, że ja byłam modelką, nie płaciłam za to więc żadnego rachunku nie mam. i dlatego założyłam wątek bo nie jestem pewna czego mogę oczekiwać. wydaje mi się jednak, że jakieś prawo mi przysługuje
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:30   #9
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
właśnie w tym problem, że ja byłam modelką, nie płaciłam za to więc żadnego rachunku nie mam. i dlatego założyłam wątek bo nie jestem pewna czego mogę oczekiwać. wydaje mi się jednak, że jakieś prawo mi przysługuje
skoro kobietka obiecala Ci odzywianie wlosow mozesz isc i sie "upomniec"- bez wyklocania tylko normalnie
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:49   #10
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
skoro kobietka obiecala Ci odzywianie wlosow mozesz isc i sie "upomniec"- bez wyklocania tylko normalnie
święta racja
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:33   #11
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
skoro kobietka obiecala Ci odzywianie wlosow mozesz isc i sie "upomniec"- bez wyklocania tylko normalnie
problem polega na tym, że dziewczyna, która robiła mi włosy powiedziała o tym odżywianiu ale zastanawiam się co na to jej szefowa, właścicielka zakładu, która wedle moich wiadomości oszczędza na czym się da a na wieść o darmowym odżywianiu dla mnie pewnie by się przewróciła. kobietki kochane, zanim tam pójdę chciałabym po prostu wiedzieć do czego mam prawo a do czego nie bo jestem pewna że ona będzie mnie zbywać na każdy możliwy sposób- powie, że przecież za to nie płaciłam itp. itd. pożyjemy zobaczymy, pójdę tam w środę, bo dopiero wtedy będzie ta dziewczyna co zabieg przeprowadzała w wydaje mi się, że stanie po mojej stronie. a z włosami już troszke lepiej
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 22:30   #12
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
problem polega na tym, że dziewczyna, która robiła mi włosy powiedziała o tym odżywianiu ale zastanawiam się co na to jej szefowa, właścicielka zakładu, która wedle moich wiadomości oszczędza na czym się da a na wieść o darmowym odżywianiu dla mnie pewnie by się przewróciła. kobietki kochane, zanim tam pójdę chciałabym po prostu wiedzieć do czego mam prawo a do czego nie bo jestem pewna że ona będzie mnie zbywać na każdy możliwy sposób- powie, że przecież za to nie płaciłam itp. itd. pożyjemy zobaczymy, pójdę tam w środę, bo dopiero wtedy będzie ta dziewczyna co zabieg przeprowadzała w wydaje mi się, że stanie po mojej stronie. a z włosami już troszke lepiej
do czego masz prawo? hm do niczego- nie masz zadnego kwitu ani umowy przeciez
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:43   #13
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
do czego masz prawo? hm do niczego- nie masz zadnego kwitu ani umowy przeciez
si, ale przecież to ja im poszłam na rękę. one tego nie zrobiły dla mnie, tylko dla własnego użytku żeby zobaczyć czy w ogóle to wprowadzać. ja na przykład poczułabym się do odpowiedzialności za takie coś
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:54   #14
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
si, ale przecież to ja im poszłam na rękę. one tego nie zrobiły dla mnie, tylko dla własnego użytku żeby zobaczyć czy w ogóle to wprowadzać. ja na przykład poczułabym się do odpowiedzialności za takie coś
no wlasnie- to jest kwestia ich woli w tym momencie- poczucie odpowiedzialnosci to nie to samo co prawo
zgadzam sie z Toba, ale pytalas o co innego
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:51   #15
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

umyłam przed chwilą włosy i jest tragedia. przeczesuje włosy palcami i mam na dłoniach po 10 włosów za każdym razem. co ja mam robić? jestem załamana
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:42   #16
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

dermatolog, wątek o wypadaniu
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:45   #17
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
dermatolog, wątek o wypadaniu
a mogłabyś podać mi linka, bo szukam jak głupia od 30 min ale wychodzi mi, że jakiś błąd w serwerze.

przyglądałam się teraz tym włosów i co najdziwniejsze, one nie wypadają z cebulkami tylko odłamują się około 2 mm przy skórze. i tak na całej głowie
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:06   #18
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
a mogłabyś podać mi linka, bo szukam jak głupia od 30 min ale wychodzi mi, że jakiś błąd w serwerze.

przyglądałam się teraz tym włosów i co najdziwniejsze, one nie wypadają z cebulkami tylko odłamują się około 2 mm przy skórze. i tak na całej głowie
Tu masz wątek o wypadaniu włosów:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:09   #19
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Tu masz wątek o wypadaniu włosów:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859
dziekuje
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 14:28   #20
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: POMOCY- trwałe prostowanie zniszczyło mi włosy

Trwałe prostowanie włosów nie może uszkodzić cebulek i skóry głowy bo wszystkie preparaty na rynku nakładasz w odległości 1cm od skóry głowy. Przypuszczam że stan włosów jest efektem zbyt długie czasu przeprowadzenia zabiegu lub niedomknięcia łusek włosa, kup sobie mocą nawilżającą maskę i szampon do kompletu do szamponu dodaj cytryny, która ma właściwości zakwaszające co pomoże domknąć łuski i wyczuwalnie wygładzić włosy, polecam zabieg jojco K-PAK system rekonstrukcji włosów
kosztuje ok 80zł ale daje rewelacyjny efekt
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.