100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-18, 15:48   #4411
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja na Twoim miejscu jak juz wczesniej napisalam zbadalabym poziom hormonow tarczycy. Sprobuj, przez okolo dwa tygodnie nie cwiczyc i zobaczysz jakis efekt dodatni lub ujemny. Wszystko tez moze zalezy od diety jaka masz. Tego nie wiem. Kolezanka pisala Ci wyzej o rozciaganiu, moze warto o takiej formie aktywnosci pomyslec. Cwicz tak zeby za mocno nie angazowac nog. Pilka, hantle, streaching, itp.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:43   #4412
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez KiniaCh Pokaż wiadomość
Witajcie. Cwicze z Ewa od drugiej połowy grudnia. Niestety zamiast chudnac tyje. Zalezało mi na wyszczupleniu nog a one teraz ledwo mieszcza sie w stare jeansy. Waga rowniez poszła w gore ( prawie 10 kg , ale podobno wizualnie tego nie widac) . Cwiczylam głównie skalpel , raz tyg turbo albo killer, 2 razy w tyg cwiczenia na nogi które Ewa dodała w wakacyjnym wyzwaniu. Prosze pomożcie bo zaczynam miec kryzys .
A jak wygląda Twoje odżywianie?

Ja mam podobną sytuację bo ćwiczę od 2 tygodni i też dzisiaj ledwie wsadziłam nogi w spodnie, które wcześniej były na mnie luźne. Czytałam, że jak zaczyna się ćwiczyć to mięśnie puchną, a potem się to wszystko normuje - i przyjęłam tę wersję u siebie. A teraz jak napisałaś, że przybyło Ci 10 kg odkąd ćwiczysz to jestem w szoku.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez KiniaCh Pokaż wiadomość
Przepraszam nie doczytałam Twojej poprzedniej odpowiedzi. Czyli powinnam zrozygnowac z treningów z Ewa na rzecz rozciagania czy jednak ktorys z nich by sie nadawal?
Również ćwiczę z Ewą. Każdy trening poprzedzam rozgrzewką co najmniej 10 minutową we własnym zakresie, potem rozgrzewam się jeszcze z Ewą. Również po każdym treningu rozciągam się z nią, a potem dokładam sobie jeszcze około 15 minut rozciągania we własnym zakresie. Mięśnie mi spuchły mimo to więc nie wiem co może być grane. Może wina leży w diecie? Jeszcze dużo białka? Ja staram się jeść racjonalnie i każdy posiłek po treningowy jem białkowy, może od tego mieśnie się tak napompowały. Ach, nie mam już pomysłu na to :/
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:13   #4413
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
A jak wygląda Twoje odżywianie?

Ja mam podobną sytuację bo ćwiczę od 2 tygodni i też dzisiaj ledwie wsadziłam nogi w spodnie, które wcześniej były na mnie luźne. Czytałam, że jak zaczyna się ćwiczyć to mięśnie puchną, a potem się to wszystko normuje - i przyjęłam tę wersję u siebie. A teraz jak napisałaś, że przybyło Ci 10 kg odkąd ćwiczysz to jestem w szoku.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



Również ćwiczę z Ewą. Każdy trening poprzedzam rozgrzewką co najmniej 10 minutową we własnym zakresie, potem rozgrzewam się jeszcze z Ewą. Również po każdym treningu rozciągam się z nią, a potem dokładam sobie jeszcze około 15 minut rozciągania we własnym zakresie. Mięśnie mi spuchły mimo to więc nie wiem co może być grane. Może wina leży w diecie? Jeszcze dużo białka? Ja staram się jeść racjonalnie i każdy posiłek po treningowy jem białkowy, może od tego mieśnie się tak napompowały. Ach, nie mam już pomysłu na to :/
To co ja mam powiedziec osoba, ktora nie stosuje diety... Tym bardziej powinnam spuchnac?! A tak nie jest, albo faktycznie macie czegos za duzo, a moze zle wykonujecie cwiczenia... Badania chyba wg mnie to podstawa, albo zaprzestancie na jakis czas cwiczen, moze nie sa one dla Was?
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:49   #4414
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Weźcie mnie nie straszcie, że zacznę tyć po EwceChyba musiałabyś zrobić faktycznie badania i to na tarczycę, bo w różnych jej schorzeniach (niedoczynność, Hashimoto) kobiety przybierają na wadze, bo mają spowolniony metabolizm.

Killer zaliczony
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 20:05   #4415
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
To co ja mam powiedziec osoba, ktora nie stosuje diety... Tym bardziej powinnam spuchnac?! A tak nie jest, albo faktycznie macie czegos za duzo, a moze zle wykonujecie cwiczenia... Badania chyba wg mnie to podstawa, albo zaprzestancie na jakis czas cwiczen, moze nie sa one dla Was?
Jeszcze poczekam, jestem przychylna teorii, że skoro zaczęłam ćwiczyć no to rzeczywiście mięśnie zareagowały i zaczęły puchnąć. ZobaczĘ za kilka dni co się będzie działo. Póki co nie panikuję bo to nie da niczego dobrego. Wygląd ciała się poprawił zdecydowanie, na wadze mniej więc jest dobrze. Może to po prostu jakiś chwilowy obrzęk, woda czy coś.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 07:36   #4416
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja tu czegoś nie rozumiem
Dlaczego się tak bardzo wystraszyłyście tych +10kg? Wydaje się to być kosmiczna liczba ale skoro wizualnie tego nie widać to w czym problem? Wiadomo, że mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk. Wczoraj np. widziałam takie zdjęcie: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater. +4 kg

Oczywiście trudno oceniać bez zdjęć a znawcą nie jestem ale jeśli faktycznie uda się przesadnie rozbudowują to jak dla mnie musi być to powiązane z dietą- bilans kalorii prawdopodobnie jest dodatni i zamiast redukcji wychodzi że jest masa. Dieta to podstawa... Kinia- musisz się przyjrzeć swojej diecie.

Ja wczoraj trening planowałam i na tym się skończyło . Przyjechali teściowie i zleciało dużo czasu... a teraz nie dość że dzieci to i mąż po operacji, ech.

Dlatego też dziś trening rano, za godzinkę.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 08:22   #4417
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
A ja tu czegoś nie rozumiem
Dlaczego się tak bardzo wystraszyłyście tych +10kg? Wydaje się to być kosmiczna liczba ale skoro wizualnie tego nie widać to w czym problem? Wiadomo, że mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk. Wczoraj np. widziałam takie zdjęcie: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater. +4 kg

Oczywiście trudno oceniać bez zdjęć a znawcą nie jestem ale jeśli faktycznie uda się przesadnie rozbudowują to jak dla mnie musi być to powiązane z dietą- bilans kalorii prawdopodobnie jest dodatni i zamiast redukcji wychodzi że jest masa. Dieta to podstawa... Kinia- musisz się przyjrzeć swojej diecie.

Ja wczoraj trening planowałam i na tym się skończyło . Przyjechali teściowie i zleciało dużo czasu... a teraz nie dość że dzieci to i mąż po operacji, ech.

Dlatego też dziś trening rano, za godzinkę.
Też sądzę, że problem leży w diecie. Może za dużo białka? Albo w jakiś problemach z hormonami czy coś takiego. Ja się u siebie tak nie przejmuje bo mi akurat waga spada i centymetry, a jedynie mięśnie spuchły. Dlatego robię dalej swoje, ćwiczę i zobaczę co się będzie działo. Mam nadzieję, że za jakiś czas wszystko wróci do normy.

Nie przejmuj się jednym dniem bez treningu, tym bardziej, że nie opuściłaś go przez lenistwo tylko po prostu nie miałaś jak i kiedy poćwiczyć. Wróć do normalnego trybu i będzie okej, a ten jeden dzień potraktuj jako (przymusową) regenerację. Będzie dobrze1
Dzisiaj planuję Killer ale to dopiero około 16. Pogoda troszkę brzydka i deszczowa ale i tak wyskoczę dzisiaj nad rzekę pokarmić kaczki. Jak dzisiaj u Was ćwiczeniowo? Jakie plany na trening?
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 08:47   #4418
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
A ja tu czegoś nie rozumiem
Dlaczego się tak bardzo wystraszyłyście tych +10kg? Wydaje się to być kosmiczna liczba ale skoro wizualnie tego nie widać to w czym problem? Wiadomo, że mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk. Wczoraj np. widziałam takie zdjęcie: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater. +4 kg

Oczywiście trudno oceniać bez zdjęć a znawcą nie jestem ale jeśli faktycznie uda się przesadnie rozbudowują to jak dla mnie musi być to powiązane z dietą- bilans kalorii prawdopodobnie jest dodatni i zamiast redukcji wychodzi że jest masa. Dieta to podstawa... Kinia- musisz się przyjrzeć swojej diecie.

Ja wczoraj trening planowałam i na tym się skończyło . Przyjechali teściowie i zleciało dużo czasu... a teraz nie dość że dzieci to i mąż po operacji, ech.

Dlatego też dziś trening rano, za godzinkę.
Tylko, tkanka tluszczowa szybko sie w miesnie nie zamienia na to potrzeba czasu i nie odrazu + 10 kg. Stopniowo i na poczatku jest to max 2 - 3 kg i to tez nie po miesiacu
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 12:30   #4419
KiniaCh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Przeczytałam Wasze odpowiedzi , przeanalizowałam wszystko i chyba wiem gdzie popełniłam błedy. Diete co prawda zmieniłam ale picie kawy z automatu , słodkich jogurtów i herbaty z sokiem moze dostarcza za duzo cukrów. Olewałam rozciaganie sie po treningu i rozgrzewke przed. Poza tym , że nogi zwiekszyły swoja objetosc zrobiły sie jędrniejsze, moje problemy z jelitami znikneły a brzuch jest ładniejszy , dlatego tak bardzo nie chciałabym rezygnowac z treningów z Ewą a znaleźć jakis sposób na te nieszczęsne nogi. Wszyscy mówia , że to nierealne ze utyłam te 10 kg. bo absolutnie tego nie widać. Spróbuje zmienić dietę , zrobić badania , zacząć sie wiecej rozciagać i zobaczymy co z tego wyniknie.
KiniaCh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 14:09   #4420
BlackSecurity
Raczkowanie
 
Avatar BlackSecurity
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 93
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

U mnie mozolnie ale jakoś leci. Od wczoraj włączyłam do jadłospisu zieloną herbatę. Mama mojej przyjaciółki miała straszny wypadek i trzeba pomóc w papierkowej robocie, szukamy świadków itd.. caly dzień mnie w domu nie ma, wieczorami tylko Ewa albo jakies 6 min. Na chwilę obecną waga stoi w miejscu, ważne, że nie rośnie. Cm bez zmian, przed chwilą się mierzyłam. Trzeba się chyba porządnie spiąć bo ostatnio efekty mam marne..
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego ze wymaga to czasu. Czas i tak minie. " POF II, PNB.


Szczęśliwa... 19.05.2013 r.
BlackSecurity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 14:25   #4421
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
A czy próbowałaś je robić? Nie zrażaj się od razu. Nie znam osoby, której od razu wszystko wychodziło. Mi do dziś niektóre ćwiczenia nie do końca wychodzą. Najważniejsze to się nie poddawać już na początku i próbować. Za 10 razem nam nie wyjdzie ale za 11 już zacznie wychodzić
A który zestaw ćwiczeń z Ewą jest najłatwiejszy?

Ja jestem szczupła, ale mam bardzo słabą kondycję po długiej chorobie..
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 15:16   #4422
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dzisiaj po treningu. W sumie jakieś 50 minut:
-Tiffany 10 Minute Mountain Climber workout(kupiłam hantelki w biedronce)
-Tiffany Butt like a Brazilian Workout
-Mel B - 10-minutowy trening pośladków
-Tiffany Get your SEXY BACK with this Fat Burning
-Tiffany 10min booty shaking(boczki)
-Rozciąganie
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:30   #4423
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez thegodmother Pokaż wiadomość
A który zestaw ćwiczeń z Ewą jest najłatwiejszy?

Ja jestem szczupła, ale mam bardzo słabą kondycję po długiej chorobie..
To zależy od wielu rzeczy. Np od tego czy do tej pory ćwiczyłaś i co to było. Ja np od zawsze robiłam aeroby, a trening siłowy gdzieś zawsze omijałam. No i paradoksalnie dla mnie np Skalpel jest o wiele trudniejszy niż Killer, Szok Trening czy Turbo Spalanie. A dla większości Skalpel to pestka i od tego zaczynają ćwiczyć. Także musisz popróbować i na pewno znajdziesz trening dobry dla Ciebie, jest w czym wybierać. Poza tym na yt jest wiele filmików wielu trenerów i można przebierać do woli. Ja np też te treningi Ewki sobie dopełniam żeby były jeszcze bardziej efektywne, np przed robię sobie 4 serie po 5 minut na skakance tak w ramach rozgrzewki. Ii to daje większe efekty bo skakanką spalam glikogen, a jak zaczynam ćwiczyć Ewkę to spalam od razu już tłuszcz.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po treningu. W sumie jakieś 50 minut:
-Tiffany 10 Minute Mountain Climber workout(kupiłam hantelki w biedronce)
-Tiffany Butt like a Brazilian Workout
-Mel B - 10-minutowy trening pośladków
-Tiffany Get your SEXY BACK with this Fat Burning
-Tiffany 10min booty shaking(boczki)
-Rozciąganie
Pięknie poćwiczyłaś

Również melduję ćwiczonka: 15 minut skakanki, Szok Trening, 2x6minutówki i około 2h szybkiego spacerku. Trosze dużo tego na dzisiaj ale tak wyszło, potrzebowałam się troszkę wyżyć
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:49   #4424
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Smile Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć,
Dzisiaj zaczynam moje 100 dni właśnie lecę zrobić swój pierwszy skalpel
Chcę przez jakieś dwa tygodnie robić skalpel, później killera lub turbo - jeśli dam radę.

Troszkę się roejrzałam, poczytałam o tych 100 dniach i będę 6 dni ćwiczyć i jeden zostawiać na relax staram się jeść co 3-4 godziny.
Dzisiaj nawet mi się to udało - rano zjadlam owsiankę później jogurt z bananem i otrębami pszennymi i żytnimi później pomarańczę i koło 17.20 obiad - taki normalny domowy mam nadzieję, że będzie ok.
Coś nie mogę się zebrać do tych ćwiczeń ALE teraz to już biegnę poćwiczyć Dam znać czy dałam radę.

Acha moje wymiary :P

talia 80 cm
brzuch 95 cm
biodra 107 cm
udo 68 cm

Cel?
Całkiem błahy - poczuć się dobrze w swoim ciele, nabrać kondycji i zmniejszyć swoje nogi i brzuch!
W sierpniu ślub - muszę, a w zasadzie chcę wyglądać super
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:54   #4425
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Cześć,
Dzisiaj zaczynam moje 100 dni właśnie lecę zrobić swój pierwszy skalpel
Chcę przez jakieś dwa tygodnie robić skalpel, później killera lub turbo - jeśli dam radę.

Troszkę się roejrzałam, poczytałam o tych 100 dniach i będę 6 dni ćwiczyć i jeden zostawiać na relax staram się jeść co 3-4 godziny.
Dzisiaj nawet mi się to udało - rano zjadlam owsiankę później jogurt z bananem i otrębami pszennymi i żytnimi później pomarańczę i koło 17.20 obiad - taki normalny domowy mam nadzieję, że będzie ok.
Coś nie mogę się zebrać do tych ćwiczeń ALE teraz to już biegnę poćwiczyć Dam znać czy dałam radę.

Acha moje wymiary :P

talia 80 cm
brzuch 95 cm
biodra 107 cm
udo 68 cm

Cel?
Całkiem błahy - poczuć się dobrze w swoim ciele, nabrać kondycji i zmniejszyć swoje nogi i brzuch!
W sierpniu ślub - muszę, a w zasadzie chcę wyglądać super
Witamy serdecznie nową koleżankę. Myślę, że Skalpel to bardzo dobry pomysł na początek aczkolwiek jeżeli mogłabym Ci coś doradzić to lepiej by było gdybyś przeplatała rózne treningi (wtedy będa lepsze efekty). Nie musisz rzucac się od razu na Killer'a czy Turbo ale np możesz sobie przeplatać wszystkie 3 skalpele (I, II - z krzesłem, Skalpel Wyzwanie). Wtedy organizm nie przyzwyczai się do jednego treningu i treningi będą bardziej efektywne.

Życzę powodzenia, dużo motywacji i wytrwałości.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:36   #4426
anusia890
Raczkowanie
 
Avatar anusia890
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 41
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć!

Ewkę ćwiczę, ale nieregularnie, od lipca ostatniego roku. Raz było tak że 4x w tygodniu, a raz wogle...
dzisiaj jestem po pierwszym skalpelu II i mam zamiar ćwiczyć przynajmniej 4 razy w tygodniu! i ograniczam słodycze. Zielona herbata to dla mnie codzienność

trzymajcie kciuki!
anusia890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:40   #4427
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziękuję za wsparcie
Jestem po pierwszym SKALPELU i szczerze mówiąc dał mi trochę w kość - były ćwiczenia, które robiłam z trudem.

Masz rację będę przeplatać ćwiczenia - organizm się nie przyzwyczai do jednego ćwiczenia, a poza tym nie będę znudzona ciągłym powtarzaniem jednego filmiku

Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu

Dziewczyny Wam też życzę POWODZENIA!! Damy radę

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia890 Pokaż wiadomość
Cześć!

Ewkę ćwiczę, ale nieregularnie, od lipca ostatniego roku. Raz było tak że 4x w tygodniu, a raz wogle...
dzisiaj jestem po pierwszym skalpelu II i mam zamiar ćwiczyć przynajmniej 4 razy w tygodniu! i ograniczam słodycze. Zielona herbata to dla mnie codzienność

trzymajcie kciuki!
Tak dużo pisze się tutaj o zielonej herbacie, ale czy ona ma jakieś właściwości odchudzające/ oczyszczające organizm?? Słyszałam że potrafi wyciszyć i uspokoić - zresztą bardzo ją lubię chociaż ja zazwyczaj dodaję plasterek cytryny Piję też czasem czerwoną herbatę i chyba przepadam za nią nawet bardziej niż za zieloną

Trzymam kciuki za Was
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:31   #4428
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie
Jestem po pierwszym SKALPELU i szczerze mówiąc dał mi trochę w kość - były ćwiczenia, które robiłam z trudem.

Masz rację będę przeplatać ćwiczenia - organizm się nie przyzwyczai do jednego ćwiczenia, a poza tym nie będę znudzona ciągłym powtarzaniem jednego filmiku

Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu

Dziewczyny Wam też życzę POWODZENIA!! Damy radę

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



Tak dużo pisze się tutaj o zielonej herbacie, ale czy ona ma jakieś właściwości odchudzające/ oczyszczające organizm?? Słyszałam że potrafi wyciszyć i uspokoić - zresztą bardzo ją lubię chociaż ja zazwyczaj dodaję plasterek cytryny Piję też czasem czerwoną herbatę i chyba przepadam za nią nawet bardziej niż za zieloną

Trzymam kciuki za Was
Ponoć zielona herbata ma właściwości odchudzające to znaczy przyspiesza przemianę materii no i rzeczywiście oczyszcza. Ale ja staram się unikać jej w takim okresie jesienno-zimowym dlatego, że wychładza ona organizm. Jest dobra latem, idealna na zimno z miętą - genialnie chłodzi. A porą zimową piję yerba mate no i herbatę Rooibos, która bardzo dobrze rozgrzewa i jest alkalizująca. Polecam bo w smaku też jest bardzo dobra, ma taki słodkawy posmak.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia890 Pokaż wiadomość
Cześć!

Ewkę ćwiczę, ale nieregularnie, od lipca ostatniego roku. Raz było tak że 4x w tygodniu, a raz wogle...
dzisiaj jestem po pierwszym skalpelu II i mam zamiar ćwiczyć przynajmniej 4 razy w tygodniu! i ograniczam słodycze. Zielona herbata to dla mnie codzienność

trzymajcie kciuki!
Trzymam więc kciuki za systematyczność Bo to jest klucz do sukcesu.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:32   #4429
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej, dzisiaj mija dla mnie kolejny miesiąc z Ewą, więc się zmierzyłam.
Od 19 grudnia już mam -22 cm w obwodach Widać to u mnie szczególnie na brzuchu. No i dodatkowo zeszło mi w ciągu tych 2 miesięcy około 4 kg. Powoli, ale jednak w końcu udało mi się zbić poniżej 75 kg, następny przystanek - 70
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 19:36   #4430
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez malotka Pokaż wiadomość
Hej, dzisiaj mija dla mnie kolejny miesiąc z Ewą, więc się zmierzyłam.
Od 19 grudnia już mam -22 cm w obwodach Widać to u mnie szczególnie na brzuchu. No i dodatkowo zeszło mi w ciągu tych 2 miesięcy około 4 kg. Powoli, ale jednak w końcu udało mi się zbić poniżej 75 kg, następny przystanek - 70
Moje gratulacje! Ekstra wyniki. Im wolniej się chudnie tym łatwiej potem nową wagę utrzymać. Najważniejsze, że efekty wizualne są duże no i te centymetry :O Jestem pod wielkim wrażeniem.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:45   #4431
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Moje gratulacje! Ekstra wyniki. Im wolniej się chudnie tym łatwiej potem nową wagę utrzymać. Najważniejsze, że efekty wizualne są duże no i te centymetry :O Jestem pod wielkim wrażeniem.
W nagrodę kupiłam sobie hantle i wejściówkę na warsztaty Ewki (prezent od TŻ). Nie ma to jak moooooar pain
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:55   #4432
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość

Pięknie poćwiczyłaś

Również melduję ćwiczonka: 15 minut skakanki, Szok Trening, 2x6minutówki i około 2h szybkiego spacerku. Trosze dużo tego na dzisiaj ale tak wyszło, potrzebowałam się troszkę wyżyć
Dziękuję Ty faktycznie prawie maraton

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez malotka Pokaż wiadomość
W nagrodę kupiłam sobie hantle i wejściówkę na warsztaty Ewki (prezent od TŻ). Nie ma to jak moooooar pain
Ja tez w hantelki zainwestowałam Z reguły nie kupuje różowych rzeczy,ale te nie mogłam się postrzymac przed kupnem różowych hantli
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:05   #4433
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
To zależy od wielu rzeczy. Np od tego czy do tej pory ćwiczyłaś i co to było. Ja np od zawsze robiłam aeroby, a trening siłowy gdzieś zawsze omijałam. No i paradoksalnie dla mnie np Skalpel jest o wiele trudniejszy niż Killer, Szok Trening czy Turbo Spalanie. A dla większości Skalpel to pestka i od tego zaczynają ćwiczyć. Także musisz popróbować i na pewno znajdziesz trening dobry dla Ciebie, jest w czym wybierać. Poza tym na yt jest wiele filmików wielu trenerów i można przebierać do woli. Ja np też te treningi Ewki sobie dopełniam żeby były jeszcze bardziej efektywne, np przed robię sobie 4 serie po 5 minut na skakance tak w ramach rozgrzewki. Ii to daje większe efekty bo skakanką spalam glikogen, a jak zaczynam ćwiczyć Ewkę to spalam od razu już tłuszcz.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



Pięknie poćwiczyłaś

Również melduję ćwiczonka: 15 minut skakanki, Szok Trening, 2x6minutówki i około 2h szybkiego spacerku. Trosze dużo tego na dzisiaj ale tak wyszło, potrzebowałam się troszkę wyżyć
Wlasnie, ja zawsze robilam silowe cwiczenia, a nie aeroby i pierwsze dwa razy skalpela I okazaly sie ciezkie teraz to pikus

Wczoraj przegladalam fittapy i totalnie te treningi mi nie podjezdzaja. Chyba jednak zostane przy Skalpelu I, bo II mi jakos nie lezy i Mel B Jeszcze przejrze Gacke :P
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:39   #4434
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziś ćwiczyłam skapel 1 i 15min cardio z Mel B.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 02:45   #4435
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Thumbs up Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
To zależy od wielu rzeczy. Np od tego czy do tej pory ćwiczyłaś i co to było. Ja np od zawsze robiłam aeroby, a trening siłowy gdzieś zawsze omijałam. No i paradoksalnie dla mnie np Skalpel jest o wiele trudniejszy niż Killer, Szok Trening czy Turbo Spalanie. A dla większości Skalpel to pestka i od tego zaczynają ćwiczyć. Także musisz popróbować i na pewno znajdziesz trening dobry dla Ciebie, jest w czym wybierać. Poza tym na yt jest wiele filmików wielu trenerów i można przebierać do woli. Ja np też te treningi Ewki sobie dopełniam żeby były jeszcze bardziej efektywne, np przed robię sobie 4 serie po 5 minut na skakance tak w ramach rozgrzewki. Ii to daje większe efekty bo skakanką spalam glikogen, a jak zaczynam ćwiczyć Ewkę to spalam od razu już tłuszcz.
Aha.. No ja znacznie lepiej reaguję na trening siłowy. Właśnie aeroby to mój słaby punkt Czyli ten Skalpel to będzie taki bardziej siłowy, a mniej cardio? Jeśli tak, to od niego zacznę!
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 08:19   #4436
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez thegodmother Pokaż wiadomość
Aha.. No ja znacznie lepiej reaguję na trening siłowy. Właśnie aeroby to mój słaby punkt Czyli ten Skalpel to będzie taki bardziej siłowy, a mniej cardio? Jeśli tak, to od niego zacznę!
Tak, myślę że Skalpel na początek będzie dobry dla Ciebie ;] Powodzenia.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Tak, myślę że Skalpel na początek będzie dobry dla Ciebie ;] Powodzenia.
Moje plany treningowe na dziś:
- Skalpel II (z krzesłem),
- 3x6minutówki,
- skakanka na rozgrzewkę.

Dzisiaj nieco lżej ale z pełnym zapałem i uśmiechem na twarzy
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:00   #4437
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Skalpel wyzwanie już za mną
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:03   #4438
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć Dziewczyny,
To mój drugi dzień z Ewką
Za chwilkę zaczynam ćwiczyć
Na dzisiaj zaplanowałam:
-Skalpel
-Trening całego ciała 2 z Mel B
razem około 60 minut fajnego ruchu.
Mam nadzieję, że wytrwam do końca dzisiejszych ćwiczeń

Diety się na szczęście trzymam, zresztą póki jestem w pracy nie jest tak źle z tym gorzej po pracy, dlatego obawiam się nadchodzącego weekendu tym bardziej, że spędzam go na uczelni.

Lecę ćwiczyć !! Buziaki
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:08   #4439
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Skalpel wyzwanie już za mną


---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
To mój drugi dzień z Ewką
Za chwilkę zaczynam ćwiczyć
Na dzisiaj zaplanowałam:
-Skalpel
-Trening całego ciała 2 z Mel B
razem około 60 minut fajnego ruchu.
Mam nadzieję, że wytrwam do końca dzisiejszych ćwiczeń

Diety się na szczęście trzymam, zresztą póki jestem w pracy nie jest tak źle z tym gorzej po pracy, dlatego obawiam się nadchodzącego weekendu tym bardziej, że spędzam go na uczelni.

Lecę ćwiczyć !! Buziaki
Super trening Dieta trzymana więc nie ma mowy żeby nie było efektów.

Melduję również trening:
- Skalpel II (z krzesłem),
- 2o minut skakanki,
- 3x6minutówki,
- I część Treningu z Gwiazdami (czyli pierwsze 15 minut)
i fajrant Jeszcze tylko dobra kolacyjna, barszczyk na odkwaszenie po ostatnich szaleństwach jedzeniowych i będzie cacy
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:17   #4440
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wiecie co?
DAŁAM RADĘ!!
zrobiłam skalpel i trening całego ciała z Mel B i czuję się świetnie
Miałam kilka krytycznych momentów, ale dałam radę, choć z "deską" mam niemały problem nie potrafię wytrzymać jeszcze minuty, ale mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej

Zrobiłam sobie tabelkę na te 100 dni - kwadrat 10 na 10 i zaznaczam dni kiedy ćwiczę - daje mi to dodatkową motywację do ćwiczeń, a wiecie co?
Dzisiaj nie mogłam się doczekać kiedy zacznę trening i będę mogła Wam się pochwalić tym, że dałam radę

Dzięki Wam na prawdę czuję, że tym razem dam radę!
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.