Dokuczają mi bo jestem... chuda!! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 18:11   #871
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
a ile ty ważysz i przy jakim wzrosnie ? no fakt niska jestem ale to chyba dobrze w szkole jstem zawsze najmniejsza :| to co do będzie na studiach pomysla ze ja z podstawowki
Ja mam 174 cm i waze [wlasnie sie zwazylam] 53kg. jasne ze to dobrze ze masz taki wzrost, wlasnie moim zdaniem masz odpowiedni wzrost i to ze ejstes szczuplutka to wrecz ozdoba-taka kruszynka
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:22   #872
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez morelkaaaaa
nie stety mam to samo 170cm 42-45kg i za nic nie mogę przytyć jem wszystko i cały czas no nie wiem ..Już nie mogę słuchać tych przezwisk(najgorsze to "szkieletorka").Ale ja w cale nie uważam sie za aż taką chudą żeby tak na mnie mówić (oczywiście MUSZE przytyć...)
ile ważysz to ja mam 10 cm mniej i waze w porywach te 41 , jeja to naprawde jestes szczupla, no jak kazda z nas a ile masz lat ?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 07:52   #873
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

nioop niestety jestesmy skazane na takie głupie teksty...
wrr
one mnie tak denerwuja bo grubej osobie nie powiedza
ale wygladasz jak kluska beczka... ty pewnie nic nie robisz tylko jesz itp.
dzis kobietki wyjezdzam do Wrocławia...wróce w niedziele
my to jestesmy extra laski podpaski
__________________
http://suwaczek.com/200704202438.png





Chyba się zakochalam na maaaaxaaaa


isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:25   #874
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez isiaczek
nioop niestety jestesmy skazane na takie głupie teksty...
wrr
one mnie tak denerwuja bo grubej osobie nie powiedza
ale wygladasz jak kluska beczka... ty pewnie nic nie robisz tylko jesz itp.
dzis kobietki wyjezdzam do Wrocławia...wróce w niedziele
my to jestesmy extra laski podpaski

O Isiaczek to miłego weekendu życzę we Wrocławiu
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:34   #875
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez magdaa_j
O Isiaczek to miłego weekendu życzę we Wrocławiu
przyłączam się
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:36   #876
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ale ja się cieszę!! Przytyłam 1,5 kg Ważę teraz 46,5 Tylko czy to zasługa ćwiczeń siłowych czy może mojego obżarstwa...

W bioderkach mam 1 cm więcej, a w udach 0,5 cm
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 14:55   #877
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

słuchajcie, mnie akurat chyba problem nie dotyczy - mam 158 cm wzrostu i ważę tak od 46 do 48 kg, ale moja kuzynka jest 2 cm wyższa, a waży sporo mniej... czy możecie mi podać jakieś "przepisy" na dodanie sobie kilogramów? pytam w jej imieniu, ostatnio przeglądała internet, ale nic nie znalazła, są porady, oczywiście, jak zamaskować zbędne kilogramy, ale jak sobie je dodać? przynajmniej optycznie?
a przede wszystkim - faktycznie zwiększyć swoją wagę. wiecie?? będziemy Wam obie bardzo, baaardzo wdzięczne za odpowiedź, przesyłam uściski..
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 15:30   #878
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Tez czesto pytam kogos kto ze mna idzie, czy dana osoba jest chudsza ode mnie czy nie oczywiscie jak mi sie ktos chudy wyda... Czesto tez widze spojzenia ludzi, ktorzy sa an tyle bezczelni ze siedzac przede mna w pociagu potrafia sie gapic sie na Ciebie pol drogi z mina jakby conajmniej cuchnelo ode mnie... "fucze"wtedy z oburzeniem i tez spogladam na nich krotko z niechecia po czym odwracam glowe w strone okna...najczesciej dziala i ludzie przestaja sie gapic
Kiedys chodzilam w ciuchach, ktore nie lezaly na mnie zbyt dobrze, tzn.wszyscy sprzedawcy (i bliscy tez) mowili mi, ze powinnam nosic troche luzniejsze skoro taka chuda jestem ale wtedy jeszcze bardziej jak wieszak wygladalam!! A chyba najbardziej uswiadomil mi to moj chlopak (avatarek) i nosze tylko dopasowane ciuchy. Ja tak przy nim nie mowie "Zobacz jak ladnie wygladam, jakie mam to i tamto..." nie wiem, glupio chyba bym sie czula wychwalajac siebie w czyichs oczach(ale nie mowie, ze to jest glupie!)choc wiem, ze on pewnie by sie cieszyl, ze tak mowie on to robi dosc czesto dzieki czemu mam lepsze poczucie wlasnej wartosci, ale jakos nie umiem tego oglaszac wszem i wobec
Co tam ze mi tu czy uwdzie wystaje jakas kosc...raz wlasnie mi tak kolezanka powiedziala jeszcze w liceum "Boze!Ale ci ta kosc wystaje!!" powiedzialam jej "I co z tego?!" a mama w domu stwierdzila, ze moglam jej odpowiedziec "A co?tluszcz ma mi wstawac??"...dobre
Zalaczylabym tu swoje zdjatko, ale niestety cos stronka do ladowania zdjec nie dziala mi i nie chca sie zaladowac...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 17:55   #879
morelkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar morelkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 104
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
ile ważysz to ja mam 10 cm mniej i waze w porywach te 41 , jeja to naprawde jestes szczupla, no jak kazda z nas a ile masz lat ?
mam 14 lat a mój rozmiar ubrań to 29.dziwne.Ostatnio to nawet się zaczęłam słodyczami objadać (wiem, wiem nie zdrowe ale ja po prostu musze przytyć).Mam ogromny apetyt na prawde dużo jem (przykładowy dzień "jedzeniowy" :rano jem na śniadanie 4 kromki najczęściej z białym serkiem , jestem dalej głodna więc zalewam płatki mlekiem i wcinam.W przerwie po śniadaniu między obiadem jem jakieś owoce (uwielbiam).Na obiad zupa i drugie danie potem kisiel lub budyń oraz kolacja też jakieś kromki i serek).Jem dużo i nic...No nie wiem.Jutro dam (jeżeli chcecie zobaczyć) zdjęcia mojej figury..
morelkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:04   #880
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez morelkaaaaa
mam 14 lat a mój rozmiar ubrań to 29.dziwne.Ostatnio to nawet się zaczęłam słodyczami objadać (wiem, wiem nie zdrowe ale ja po prostu musze przytyć).Mam ogromny apetyt na prawde dużo jem (przykładowy dzień "jedzeniowy" :rano jem na śniadanie 4 kromki najczęściej z białym serkiem , jestem dalej głodna więc zalewam płatki mlekiem i wcinam.W przerwie po śniadaniu między obiadem jem jakieś owoce (uwielbiam).Na obiad zupa i drugie danie potem kisiel lub budyń oraz kolacja też jakieś kromki i serek).Jem dużo i nic...No nie wiem.Jutro dam (jeżeli chcecie zobaczyć) zdjęcia mojej figury..
Chcemy zobaczyć ja spróbuję też swoje jakieś dać.Wydaje mi się, że nawet jeżeli będziesz bardzo dużo jadła to możesz zabardzo nie przytyć, jesli masz taką przemianę materii.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:23   #881
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Tez czesto pytam kogos kto ze mna idzie, czy dana osoba jest chudsza ode mnie czy nie oczywiscie jak mi sie ktos chudy wyda... Czesto tez widze spojzenia ludzi, ktorzy sa an tyle bezczelni ze siedzac przede mna w pociagu potrafia sie gapic sie na Ciebie pol drogi z mina jakby conajmniej cuchnelo ode mnie... "fucze"wtedy z oburzeniem i tez spogladam na nich krotko z niechecia po czym odwracam glowe w strone okna...najczesciej dziala i ludzie przestaja sie gapic
Kiedys chodzilam w ciuchach, ktore nie lezaly na mnie zbyt dobrze, tzn.wszyscy sprzedawcy (i bliscy tez) mowili mi, ze powinnam nosic troche luzniejsze skoro taka chuda jestem ale wtedy jeszcze bardziej jak wieszak wygladalam!! A chyba najbardziej uswiadomil mi to moj chlopak (avatarek) i nosze tylko dopasowane ciuchy. Ja tak przy nim nie mowie "Zobacz jak ladnie wygladam, jakie mam to i tamto..." nie wiem, glupio chyba bym sie czula wychwalajac siebie w czyichs oczach(ale nie mowie, ze to jest glupie!)choc wiem, ze on pewnie by sie cieszyl, ze tak mowie on to robi dosc czesto dzieki czemu mam lepsze poczucie wlasnej wartosci, ale jakos nie umiem tego oglaszac wszem i wobec
Co tam ze mi tu czy uwdzie wystaje jakas kosc...raz wlasnie mi tak kolezanka powiedziala jeszcze w liceum "Boze!Ale ci ta kosc wystaje!!" powiedzialam jej "I co z tego?!" a mama w domu stwierdzila, ze moglam jej odpowiedziec "A co?tluszcz ma mi wstawac??"...dobre
Zalaczylabym tu swoje zdjatko, ale niestety cos stronka do ladowania zdjec nie dziala mi i nie chca sie zaladowac...
moze masz nieodpowiedni rozmiar zdjecia?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 18:24   #882
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Mysia_
moze masz nieodpowiedni rozmiar zdjecia?
moze...ale skoro wklejam duze w Imageshacku to powinien sie pokazac odpowiedni rozmiar...juz nie raz tak robilam z duzymi zdjeciami i bylo OK.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 19:18   #883
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez morelkaaaaa
mam 14 lat a mój rozmiar ubrań to 29.dziwne.Ostatnio to nawet się zaczęłam słodyczami objadać (wiem, wiem nie zdrowe ale ja po prostu musze przytyć).Mam ogromny apetyt na prawde dużo jem (przykładowy dzień "jedzeniowy" :rano jem na śniadanie 4 kromki najczęściej z białym serkiem , jestem dalej głodna więc zalewam płatki mlekiem i wcinam.W przerwie po śniadaniu między obiadem jem jakieś owoce (uwielbiam).Na obiad zupa i drugie danie potem kisiel lub budyń oraz kolacja też jakieś kromki i serek).Jem dużo i nic...No nie wiem.Jutro dam (jeżeli chcecie zobaczyć) zdjęcia mojej figury..
gdzies tutaj jest przykladowy moj jadlospis. zjadam conajmniej 3x tyle co ty moja droga i nic
Przykład z dzisiaj do godziny 16.
sniadanie: 2 kanapki bo wiecej nie zdarzyłam - godzina 6.30-6.40
godzina 8 - czekoladka aero biala w polewie z mlecznej czekolady, sztuk 1
godzina 9 - deser czekoladowy zott (cos jak pudding?)
godzina 10 - drugie sniadanie - 3 bulki z szynką i musztardą, herbata
godzina 12.30 - deser czekoladowy zott
godzina 14 - dwie bulki z dzemem
godzina ok 16 - pelen talerz zupy, chwile po tem ogromniasta drożdzówa

a wczoraj w pracy poszło 6 bulek i nawet nie wiem kiedy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 19:53   #884
aleksandra889
Rozeznanie
 
Avatar aleksandra889
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
Wiadomości: 601
GG do aleksandra889
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

moj pierwszy post tutaj a wiec tak mam 17 lat wzrost nie wiem chyba 168 waga aktualnie 42... swego czasu mialam ogromne problemy z tym ze jestem taka chuda wogole ze zdrowiem i z kolegami i kolezankami z klasy wogole smieli sie ze mnie kiedys kolezanka narysowała kosciotrupa na tablicy i podpisała go moim imieniem i nazwiskiem czasem wstydziłam sie przebrac na wfie bo jak tylko zdjełam bluze to były teksty typu "boze jaka ty chuda jestes" ale wiecie co ja cwale taka chuda nie jestem przynajmniej ja tak uwazam a jem normalnie czasem sie tak obezre jak dzika swinka ... i nic najwiecej wazyłam 45 oczywiscie sa takie dni ze nie jem prawie nic bo mi sie poprostu nie chce.. niedługo sie zacznie szkoła i znow bedzie jestes za chuda Ola ... Ola zjedz kanapke na przerwie Ola to Ola tamto i w kołko tak wysłuchuje gadania moich kumpeli
__________________

aleksandra889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 20:40   #885
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Dziewczyny dołączam się do Was.
Nie chcę podawać swoich rozmiarów bo to nie o to chodzi. Chciałabym przytyć. Od podstawówki słyszę "jaka Ty chuda", to jest przerażające, mam już tego po dziurki w nosie.
Mam ogromnie szybką przemiane materii i ile bym nie zjadła to i tak organizm mi to spali albo yyy wydali.
Obrzerać się paskudztwami (fast food) nie mam zamiaru bo najzwyczajniej tego nie lubię.
Czy któraś z Was była u dietetyka? Co Wam mówił?
Macie jakieś specjalne diety?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 20:42   #886
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez aleksandra889
moj pierwszy post tutaj a wiec tak mam 17 lat wzrost nie wiem chyba 168 waga aktualnie 42... swego czasu mialam ogromne problemy z tym ze jestem taka chuda wogole ze zdrowiem i z kolegami i kolezankami z klasy wogole smieli sie ze mnie kiedys kolezanka narysowała kosciotrupa na tablicy i podpisała go moim imieniem i nazwiskiem czasem wstydziłam sie przebrac na wfie bo jak tylko zdjełam bluze to były teksty typu "boze jaka ty chuda jestes" ale wiecie co ja cwale taka chuda nie jestem przynajmniej ja tak uwazam a jem normalnie czasem sie tak obezre jak dzika swinka ... i nic najwiecej wazyłam 45 oczywiscie sa takie dni ze nie jem prawie nic bo mi sie poprostu nie chce.. niedługo sie zacznie szkoła i znow bedzie jestes za chuda Ola ... Ola zjedz kanapke na przerwie Ola to Ola tamto i w kołko tak wysłuchuje gadania moich kumpeli
to przykre co piszesz. Fakt, ja tez mam tyle wzrostu i waze troche wiecej (ok. 48-9 kg). W czasie matur schudłam do 45 albo moze i nawet do 43 kg i bałam sie wchodzić na wage.
W liceum nie spotkałam się z przykrymi komentarzami ze strony klasy, czy w ogole szkoly, bo byly gorsze chudziny ktore stawaly sie polem do posmiewiska. Jedna z nich byla fotomodelka i naprawde zastanawialam sie co w niej takiego ladnego. Ale widac dziewczyna sie akceptowala i to w niej podziwialam. Nie wiem co moglabym tobie poradzic. Robilas moze jakies badania zeby znalezc przyczyne twojej szczuplosci? (tarczyca albo cos innego). Moze inne dziewczyny bedą mądrzejsze ode mnie

Trzymaj sie cieplo i witam wsrod chudzielców I głowa do góry. Jesteśmy mlode, piękne i SZCZUPŁE!!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 21:12   #887
aleksandra889
Rozeznanie
 
Avatar aleksandra889
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
Wiadomości: 601
GG do aleksandra889
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca
to przykre co piszesz. Fakt, ja tez mam tyle wzrostu i waze troche wiecej (ok. 48-9 kg). W czasie matur schudłam do 45 albo moze i nawet do 43 kg i bałam sie wchodzić na wage.
W liceum nie spotkałam się z przykrymi komentarzami ze strony klasy, czy w ogole szkoly, bo byly gorsze chudziny ktore stawaly sie polem do posmiewiska. Jedna z nich byla fotomodelka i naprawde zastanawialam sie co w niej takiego ladnego. Ale widac dziewczyna sie akceptowala i to w niej podziwialam. Nie wiem co moglabym tobie poradzic. Robilas moze jakies badania zeby znalezc przyczyne twojej szczuplosci? (tarczyca albo cos innego). Moze inne dziewczyny bedą mądrzejsze ode mnie

Trzymaj sie cieplo i witam wsrod chudzielców I głowa do góry. Jesteśmy mlode, piękne i SZCZUPŁE!!
nie mam az tak zle w klasie sie przyzwyczalili juz tylko czasem maja jakies odchyły... nie jestem na nic chora juz byłam wiele razu u lekarza czasem mam tylko niedobor np magnesu lub białka... ja w sumie to nie wiem czemu jestem taka chuda tzn ja nie widze zebym była chuda moja siostra tez jest chuda a rodzice grbaski takie JA SIE NIE CZUJE ZADNYM CHUDZIELCEM ANI ANOREKTYCZKA KONIEC KROPKA
__________________

aleksandra889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:07   #888
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ah włąsnie niedługo szkoła i te miłe "koleżanki" taa ale teraz to ja się nie dam jak one mi że ja chuda to ja do nich że one wieloryby ale zamotałam ale w każdym razie nie dam się
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:15   #889
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Witam Kochane
czytam tak czytam ten watek,chwilami juz chcialam napisac,pozniej juz sie wycofalam,ale jednak napisze,moze i dla Was troche przesadzam,bo juz nawet i z tak opinia sie spotkalam .Wzrost moj to 173 i w tej chwili waze 53 kilo :/ dla mnie jednak za malo,w roku szkolnym wazylam nawet 57 (ehh co to byly za czasy i pupcie sie mialo i biuscik pelniejszy ) a teraz nowu wszystko opadlo :/ .... mi jednak najbardziej zalezy na twarzy serio, bo jak chudne to najpierw widac to po twarzy,a ja ma i tak pociagla twarz i ostre rysy twarzy,dlatego probuje tyc tylko(no najbardziej ) dla niej ;p zeby byc pelniejszym na buzce,ajjj dlatego czesto popadam w frustacje widzac koljny ubywajacy KG. ;(,napisalam tutaj bo jedno mnie z Wami napewno laczy, WIELKA chec przytycia

POzdrawiam was kochane
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 10:37   #890
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

a ja mam 18 lat . I ostatnio jak sie mierzyłam to miałam 170 cm i ważyłam 49,5 kg. I wydaje mi się, że też jestem chuda , a przynajmniej wszyscy mi to mówią ... i własnie nie szczupła tylko chuda . Jak dla mnie to jest troche obraźliwe ... i jeżeli ma sie do kogoś szacunek to nie powinno sie tak mówić . Ale cóż... dziewczyny bywają złosliwe. Jedna koleżanka raz powiedziała innej że jest chuda, to tamta powiedziała tak : "Zobacz na Agate ... to ona jest chuda a ja jestem szczupła" . Ale tamta powiedziała że nie widzi różnicy wielkiej . Ale ja się jakoś tym w ogóle nie potrafie przejmować ... niech sobie mówia co chca.. jezeli bedzie to jakos bardzo chamskie to odpowiem cos równie chamskiego i po kłopocie buzia im sie zamknie . A śmieszne jest też to, że jak mówię facetom, ze chce zgrubnąć to oni sie na mnie patrza jak na wariatke i mówią ..ze nigdy w zyciu , a dziewczyny jak wiadomo mówią że powinnam przytyc ... hmmm ... moze to troche tak jakby zazdrosc ? przykro mi było z tego powodu moze kilka razy .. raz moja dobra koleżanka (troche grubsza) mówiła o chudej osobie (nie o mnie konkretnie) ale o naszej koleżance ... że jak jakis tam chłopak mógł ją wybrać .. ze przeciez ona jest taka chuda ze nie ma co przytulic nawet ... i jakos mi sie wtedy przykro zrobiło , bo chociaz nie mówiła tego o mnie , to jednak mogła sie powstrzymać ..nawet nie mogłam jej nic odpowiedziec ...
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:14   #891
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Agatkaz88 no jestes prawie taka jak ja ja mam 171cm i waze (dzis sie zwazylam!!)50kg a wazylam niedawno 48-49. A myslalam, ze jeszcze schudlam przez prace, stresy itd...a tu prosze

Cos nadal nie moge tego zdjecia zaladowac mimo ze zmniejszylam je juz jak tylko moglam! tam pisze ze zdj. musi byc mniejsze niz 1.5Mb a ja mialam juz 0.7 i nic!! nie wiem co jest grane...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:58   #892
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

"Chudość" jest ok - jeśłi nie jest chorobą (anoreksja, bulimia itp) sama jestem szczuplutką osóbką - 168 cm wzrostu i 51kg ale nie martwię się tym. jestem zdrowa, dobrze się czuję... więc w czym problem? Nie ma go
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:13   #893
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Agatkaz88 no jestes prawie taka jak ja ja mam 171cm i waze (dzis sie zwazylam!!)50kg a wazylam niedawno 48-49. A myslalam, ze jeszcze schudlam przez prace, stresy itd...a tu prosze

Cos nadal nie moge tego zdjecia zaladowac mimo ze zmniejszylam je juz jak tylko moglam! tam pisze ze zdj. musi byc mniejsze niz 1.5Mb a ja mialam juz 0.7 i nic!! nie wiem co jest grane...
moze spróbuj przez http://www.fotosik.pl/
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:45   #894
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez doduŚ
Witam Kochane
czytam tak czytam ten watek,chwilami juz chcialam napisac,pozniej juz sie wycofalam,ale jednak napisze,moze i dla Was troche przesadzam,bo juz nawet i z tak opinia sie spotkalam .Wzrost moj to 173 i w tej chwili waze 53 kilo :/ dla mnie jednak za malo,w roku szkolnym wazylam nawet 57 (ehh co to byly za czasy i pupcie sie mialo i biuscik pelniejszy ) a teraz nowu wszystko opadlo :/ .... mi jednak najbardziej zalezy na twarzy serio, bo jak chudne to najpierw widac to po twarzy,a ja ma i tak pociagla twarz i ostre rysy twarzy,dlatego probuje tyc tylko(no najbardziej ) dla niej ;p zeby byc pelniejszym na buzce,ajjj dlatego czesto popadam w frustacje widzac koljny ubywajacy KG. ;(,napisalam tutaj bo jedno mnie z Wami napewno laczy, WIELKA chec przytycia

POzdrawiam was kochane
mi tez bardzo zalezy na twarzy. po tym jak schudłam poltorej roku temu, tak na twarzy nadal widac. Swoją droga i tak widze, ze rysy twarzy bardziej mi "zaostrzyly" co mi sie nie podoba niestety ja widze 'wieksza mase" tylko po ubraniach (spodnie) i po niczym wiecej. Natrudniej jest wlasnie na buzi przytyc (mowie o Nas, chudzinkach), chociaz czesci pasuje ta chudosc odpowiednia fryzurka, makijaz.. i jestesmy laski!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:58   #895
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

JAA :/ a ja przed chwila wlazłam na wage i znów 39 kg :/ a się obżeram jak głupia :/ koniec z wagą, przestaje sie warzyc od dzis ! ! !
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 13:29   #896
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca
mi tez bardzo zalezy na twarzy. po tym jak schudłam poltorej roku temu, tak na twarzy nadal widac. Swoją droga i tak widze, ze rysy twarzy bardziej mi "zaostrzyly" co mi sie nie podoba niestety ja widze 'wieksza mase" tylko po ubraniach (spodnie) i po niczym wiecej. Natrudniej jest wlasnie na buzi przytyc (mowie o Nas, chudzinkach), chociaz czesci pasuje ta chudosc odpowiednia fryzurka, makijaz.. i jestesmy laski!
ja uwielbiam jak przytyje (to juz musze dosc sporo bo jak pisalas na twarzy najpozniej widac :/) takie "napelnione" policzki,kurcze no wtedy naprawde lepiej wygladam i masz racje Karolcia jak juz sie wyszykujemy to prawdziwe z Nas laski

Cytat:
a ja mam 18 lat . I ostatnio jak sie mierzyłam to miałam 170 cm i ważyłam 49,5 kg. I wydaje mi się, że też jestem chuda , a przynajmniej wszyscy mi to mówią ... i własnie nie szczupła tylko chuda . Jak dla mnie to jest troche obraźliwe ... i jeżeli ma sie do kogoś szacunek to nie powinno sie tak mówić . Ale cóż... dziewczyny bywają złosliwe. Jedna koleżanka raz powiedziała innej że jest chuda, to tamta powiedziała tak : "Zobacz na Agate ... to ona jest chuda a ja jestem szczupła" . Ale tamta powiedziała że nie widzi różnicy wielkiej . Ale ja się jakoś tym w ogóle nie potrafie przejmować ... niech sobie mówia co chca.. jezeli bedzie to jakos bardzo chamskie to odpowiem cos równie chamskiego i po kłopocie buzia im sie zamknie . A śmieszne jest też to, że jak mówię facetom, ze chce zgrubnąć to oni sie na mnie patrza jak na wariatke i mówią ..ze nigdy w zyciu , a dziewczyny jak wiadomo mówią że powinnam przytyc ... hmmm ... moze to troche tak jakby zazdrosc ? przykro mi było z tego powodu moze kilka razy .. raz moja dobra koleżanka (troche grubsza) mówiła o chudej osobie (nie o mnie konkretnie) ale o naszej koleżance ... że jak jakis tam chłopak mógł ją wybrać .. ze przeciez ona jest taka chuda ze nie ma co przytulic nawet ... i jakos mi sie wtedy przykro zrobiło , bo chociaz nie mówiła tego o mnie , to jednak mogła sie powstrzymać ..nawet nie mogłam jej nic odpowiedziec ...

hmm.. u mnie i w rodzinie,i w klasie czesto mowili ze ze mnie chudzielec w domu to caly czas,ale wiecie dziewczyny ja nigdy,ale to przenigdy nie odczulam tego jako cos zlego,mama to tym zawsze sie chwalila,do tej pory powtarza ze "ta moja dorotka to ciagle by jadla i jadla nic po niej nie widac" mi sie juz predzej glupio robilo jezeli to bylo w obecnosci kgos przy tuszy :/ u mnie w rodzinie po stronie mamy (ja mam geny taty ;p) to wiekszosc to poprostu grubaski ale i tak jak mowili ze chudzielec ze mnie to sie tylko usmiechalam a w glebi szczerze sie cieszylam ze nie jestem taka jak oni,w klasie dziewczyny mowily ze chuda i ja sie z nimi smialam z tego ale i sie cieszylam,kurcze no nie wiem od czego to zalezy ale ja z powodu mojego chudzielstwa nie mialam kompleksow,nie zapomne jak w podstawowce dowiedzialam sie ze kolezanka ktorej nie lubilam ponoc na moj widok mowila "z przodu deska,z tylu deska uwaga idzie ........ wska" ;p;p jak sie dowiedzialam to zaczelam sie tak smiac i pochwalilam ze umie naet rymowac,no coz taka byla prawda wtedy,ale ja sie nie przejmowalam
dziewczynki,niejedna osoba nam zazdrosci tego jakie jestesmy Lasssseczki
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 14:13   #897
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

pozdrowienia dla was kobietki
__________________
http://suwaczek.com/200704202438.png





Chyba się zakochalam na maaaaxaaaa


isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:07   #898
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Oj a ja wczoraj miałam kryzys powazny. Mam tak co jakiś dłuższy czas. Mam 168 cm i waże 46,5 kg. Kiedyś ważyłam 51 kg ale wmawiałam sobie cały czas że jestem za chuda i nie nosiłam krótkich spódniczek, bluzek na ramiączkach "bo za chuda jestem" Chyba ślepa byłam, bo teraz dałabym sobie głowe odciąć za taką wagę. Ale przyszła matura, po maturze długie wakacje kiedy wstawałam o 12:00 i śniadanie juz omijałam, skończyły się kanapki co przerwe (7 lekcji= 7 kanapek) i ważę ile ważę.
I właśnie mama mojego TŻ lubi mi chyba mówić jaka to ja chuda jestem. Nie wiem czy ona nie potrafi nawiązać ze mną inaczej rozmowy i tak mówi. Co chwile woła nas po jedzenie a jak nie zjem czegoś do końca słyszę jak z kuchni krzyczy dlaczego nie zjadłam. Teksty "co Ty w domu jesz" są na porządku dziennym a ja nienawidze napychać się tak na siłę, że mnie brzuch boli, a ona to robi chyba specjalnie. Kiedyś dała mi spodnie tak wąskie, że nie mogłam ich przecisnąć przez uda i kiedy pytała jak spodnie i jej powiedziałam co z nimi wprost powiedziała mi, że nie wierzy bo ja taka chuda jestem.
Wczoraj poszłam odprowadzić TŻ na przystanek i ją tam spotkaliśmy pierwszymi słowami po przywitaniu było "Ty masz nawet takie sińce pod oczami, bo nic nie jesz". Mój TŻ stał wtedy koło niej a ja stałam przed nimi i było mi tak strasznie przykro, że obróciłam się ze łzami w oczach i bez słowa sobie poszłam. TŻ odprowadził mnie kawałek od przystanku i przeprosil, że wtedy nic nie powiedział, a ja wybuchłam i powiedziałam Mu jak sie czuję za każdym razem kiedy takie coś słyszę. TŻ jest dla mnie wielkim wsparciem na szczęście. Kiedy wrócił do matki, spytała dlaczego uciekliśmy i odpowiedział jej, że jest głupia i może zrozumiała. Ale ja szłam całą drogę do domu płacząc, tak przykro mi było. Dobrze, że padało, bo mogłam się zasłonić parasolką. Teraz nie chcę jeździć do TŻ, bo nie chcę z nią o tym rozmawiać. Jest mi dalej przykro i wiem, że wybuchlabym płaczem. A na tyle kulturalnie mnie wychowano, że nie potrafie powiedzieć osobie starszej, zwłaszcza nie całkiem obcej czegoś przykrego (że ma zmarszczki i nieświeży oddech?) Dla niej to żarty pewnie były i nie wiem czy to dla niej oczywiste, że nie na miejscu..ehh

Laski wygadałam się i trochę mi lepiej, chociaż gdzieś tam jeszcze boli. Może coś słodkiego ukoi ból
Pozdrawiam
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:48   #899
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez beatakob
Oj a ja wczoraj miałam kryzys powazny. Mam tak co jakiś dłuższy czas. Mam 168 cm i waże 46,5 kg. Kiedyś ważyłam 51 kg ale wmawiałam sobie cały czas że jestem za chuda i nie nosiłam krótkich spódniczek, bluzek na ramiączkach "bo za chuda jestem" Chyba ślepa byłam, bo teraz dałabym sobie głowe odciąć za taką wagę. Ale przyszła matura, po maturze długie wakacje kiedy wstawałam o 12:00 i śniadanie juz omijałam, skończyły się kanapki co przerwe (7 lekcji= 7 kanapek) i ważę ile ważę.
I właśnie mama mojego TŻ lubi mi chyba mówić jaka to ja chuda jestem. Nie wiem czy ona nie potrafi nawiązać ze mną inaczej rozmowy i tak mówi. Co chwile woła nas po jedzenie a jak nie zjem czegoś do końca słyszę jak z kuchni krzyczy dlaczego nie zjadłam. Teksty "co Ty w domu jesz" są na porządku dziennym a ja nienawidze napychać się tak na siłę, że mnie brzuch boli, a ona to robi chyba specjalnie. Kiedyś dała mi spodnie tak wąskie, że nie mogłam ich przecisnąć przez uda i kiedy pytała jak spodnie i jej powiedziałam co z nimi wprost powiedziała mi, że nie wierzy bo ja taka chuda jestem.
Wczoraj poszłam odprowadzić TŻ na przystanek i ją tam spotkaliśmy pierwszymi słowami po przywitaniu było "Ty masz nawet takie sińce pod oczami, bo nic nie jesz". Mój TŻ stał wtedy koło niej a ja stałam przed nimi i było mi tak strasznie przykro, że obróciłam się ze łzami w oczach i bez słowa sobie poszłam. TŻ odprowadził mnie kawałek od przystanku i przeprosil, że wtedy nic nie powiedział, a ja wybuchłam i powiedziałam Mu jak sie czuję za każdym razem kiedy takie coś słyszę. TŻ jest dla mnie wielkim wsparciem na szczęście. Kiedy wrócił do matki, spytała dlaczego uciekliśmy i odpowiedział jej, że jest głupia i może zrozumiała. Ale ja szłam całą drogę do domu płacząc, tak przykro mi było. Dobrze, że padało, bo mogłam się zasłonić parasolką. Teraz nie chcę jeździć do TŻ, bo nie chcę z nią o tym rozmawiać. Jest mi dalej przykro i wiem, że wybuchlabym płaczem. A na tyle kulturalnie mnie wychowano, że nie potrafie powiedzieć osobie starszej, zwłaszcza nie całkiem obcej czegoś przykrego (że ma zmarszczki i nieświeży oddech?) Dla niej to żarty pewnie były i nie wiem czy to dla niej oczywiste, że nie na miejscu..ehh

Laski wygadałam się i trochę mi lepiej, chociaż gdzieś tam jeszcze boli. Może coś słodkiego ukoi ból
Pozdrawiam
oj to naprawde schudlaś kurde zebyt mnie matura nie wykończyła :/ przez wlasna głupote jeszcze raz robie 3 kl ale pomine to ;/ a jakie masz wymiary przy tej wadze? tzn biodra pas i np udo czy łydka a co do mamy TŻ... stuknieta babka powiedz że lepiej jak jestes taka niż by bokami ci by się tłuszcz wylewał. O ja dobrze ze moja Teściowa tez jest patyczak to zawsze z nią jaja sobie robimy ważne ze podobasz się swojemu facetowi to się liczy
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:58   #900
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Niedawno był u mojej siostry kolega, poprosiła mnie, żebym zrobiła im tosty, więc poszłam do kuchni. Wracam z 8 tostami do jej pokoju, podaje im, a on mówi do niej: "Przecież ja tego wszystkiego nie zjem, lepiej oddaj siostrze, bo tak marnie wygląda!"
Ale teraz się z tego śmieje, najważniejsze, że na ulicy goście obracają się za mną, puszczają oczka i napewno nie robią tego złośliwie
Aaa i ile razy słyszałam, że niezła laska ze mnie
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.