Emu!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 16:46   #1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624

Emu!!!


Cudownych przezyć i wspomnień ze ślubu i przyjęcia, żebyś miała o czym pisac w Relacji!
Miłości aby nigdy nie wygasła, wzajemnego zrozumienia i szacunku, żebyś budząc się każdego kolejnego poranka u boku tego ktoremu dziś ślubujesz, byłaś pewna że nie popełnilas błędu, żeby każdy kolejny wspólnie przezyty dzień umacniał wasze uczucia!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:17   #2
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Emu!!!

Elu-czytasz w moich myślach

Kochana Emu!!!

Życzę Ci samych radosnych chwil
przepełnionych czułością i miłością
od Twego cudownego mężczyzny
aby spełniły Ci się wszystkie pragnienia i marzenia
i uczyniły najszczęśliwszą kobietą pod słońcem
z całego serducha życzę Ci wszystkiego,co NAJ...
na tym świecie



annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 13:02   #3
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Emu!!!

DZiewczyny lzy w mi sie w oczach zakrecily Jestescie przekochane
Zdjecia przesle Wam na maile. Jestem jeszcze w amoku i rodzinka w domu.. nie bardzo moge sie pozbierac.. obiecuje zdac relacje juz jutro. Caluje i jeszcze raz ... jestem w szoku... naprawde
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 15:00   #4
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Emu!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,DUŻO MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 20:56   #5
kaszmir21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Emu!!!

Emu przedewszystkim milości szcześcia i zrozumienia
kaszmir21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:23   #6
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Emu!!!

Emu jak sie miewasz jako zona??
Czy juz wrocilas z kraju? Ja chce zdjecia!!
Ciekawa jestem co wymyslilas z wloskami. Buziaki serdeczne
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:16   #7
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Emu!!!

Dopiero dzis w nocy wrocilam ale mam goci do jutra wiec w poniedzialek nareszcie nadrobie zaleglosci
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 17:57   #8
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Emu!!!

Cytat:
Napisane przez emurulez77
Dopiero dzis w nocy wrocilam ale mam goci do jutra wiec w poniedzialek nareszcie nadrobie zaleglosci
no nareszcie
czekam z niecierpliwością na wszelkie opowieści
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 08:59   #9
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: Emu!!!

Wszystkiego naj, najlepszego! Duzo szczescia i wytrwalosci na nowej drodze
zycia!
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:09   #10
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Emu!!!

No dobra gwiazdy, nadrabiam zaleglosci:
Jak juz pewnie wspominalam, nie ma tutaj konkordatowych slubow wiec dzien przed koscielnym mielismy cywilny. Zadnych wpadek, zadnej nerwowki, pelen relaks. Pogoda nawet dopisala jednak podczas ceremonii w Urzedzie, rozpadalo sie na dobre, gdybym nie miala parasola pewnie wygladalabym jak spod rynny
Sobota, 19.08. br- wstalam o 8, grzecznie zjadlam sniadanko z juz moim mezem i mama, ktora przyjechala do nas wczesniej. O 9:15 wizyta u fryzjera. Matko, gdybym wiedziala ile bedzie mnie to wyrzeczen kosztowac, to chyba wybralabym zwykle proste wlosy. Zachcialo mi sie lokow i tak spedzilam pod wielka suszara prawie 2 godziny! Na buzi, od ciepla, wygladalam jakbym zatrzasnela sie w solarium!! Uszy malo mi od goraca nie odpadly :lol
Reszta gosci dolaczyla w dniu ceremonii o 14. Niezle sie nadenerwowalam. Tata wyslalm mi rano sms'a ze juz o 7 wyjechali spod domu i ruszaja w strone granicy.OK. Szwagier mowil, ze maksymalnie droga zajmie im ok. 4 godzin. Spoko. 12.30 a tu ani widu ani slychu. Probowalam sie dodzwonic ale glucho w telefonach... Az nie moglam uwierzyc, ze nie maja roamingu!!! I tak nerwowka zzerala mnie az do krotko po 14!!! Jest zajechali!! Pytam co sie stalo, ze przeciez o 7 wyjechali a oni na to: a gdzie tam o 7, po 9, prawie 10 byla bo dziedek (moj tata) zbieral sie jak sojka za morze ! Naprawde okropnie sie stresowalam!! Nawet autostrady sprawdzalismy, czy korki badz wypadki byly, moj nawet na autrostrade na wyjechal zobaczyc czy moze gdzies sie nie kreca, byl objazd, wiec moze sie pogubili... Oj.. Dobrze, ze wszystko sie wyjasnilo...
Dobra-dalej. Z kolezanka szykowalam sie w domku u jej rodzicow. Troche poplotkowalysmy, torche sie pohahalysmy.. i czas minal jak z bicza trzasnal.. Zaczelam sie malowac, pozniej ubierac i od 15.30 grzecznie czekalam na mojego kierowce.... Przyjechal. Oczy mial wielkie jak talerze a ja dostalam jeszcze wiekszych, jak wreczyl mi moja wiazanke. Powiem szczerze, ze byla ladniejsza niz sobie wysnilam!!! Serce mialam prawie w gardle, nerwy niestety mnie nie opuszczaly... Na buzi przyklejony, sztuczny usmiech-nie wiem dlaczego ale jakos zastygly mi w tym rozdziawieniu usta.. tylko oczami moglam mrugac a poza tym czulam sie jak sparalizowana... Podjezdzamy pod kosciol. Misiek czeka na zewnatrz. Thomas (kierowca) wysiadl, otworzyl mi drzwi, podal reke-wysiadam. Mialam wrazenie, ze swiat mi wiruje.. Nie potrafie wytlumaczyc ale drzalam jak galareta
Misiek zakryl twarz rekami, biedak lezki mial w oczach...
Po chwili prosze Miska, zeby dal obraczki bo Chrzesnica bedzie je niosla na tacy a on mi na to, ze nie ma, ze juz ksiedzu oddal. Wrrr... gromami strzelilam bo jeszcze przed godzina wysylalam mu smsa, zeby mial je w kieszeni i nie zapomnial pod zadnym pozorem, bo Madzia bedzie je na tacy niosla.. zreszta fakt ten byl juz duzo wczesniej ustalony. Misiek jednak byl totalnie zakrecony. Obraczki od ksiedza odebral znajomy... Po krotkiej chwili wyszedl ksiadz, przywital nas i ruszylismy w strone oltarza..
Po dotarciu pod oltarz zajelismy swoje miejsca, a Misiek odwrocil sie tylem do oltarza i stoi jak wryty!! Smiac mi sie chcialo, ciagnela go za reke ale on stal jak posag!! Wkoncu ksiadz do niego podszel i powiedzial mu, zeby sie laskawie obrocil Msza byla przepiekna, choc kiedy probuje sobie usilnie przypomniec wszystkie szczegoly, odnosze wrazenie, ze to byl sen, wszystko jest takie jakies zamglone.. Ceremonia prawie dobiegla konca. Misiek szepce mi do ucha:
-nie uwierzysz..
-cos sie stalo? - pytam..
-mam telefon w kieszeni, w spodniach. Zaponialem go wylaczyc...

Lo matko, prawie z krzesla spadlam. Jak to dobrze, ze nikt nie zadzwonil bo chyba zapadlabym sie pod ziemie. Jednym slowem stwierdzam, ze tak zakreconego Misiaka, jeszcze w zyciu nie widzialam!!! Po ceremoni oczywiscie zyczenia i zabawa, ktora nie trwala dlugo, gdyz przyjecie bylo skromne. Razem z nami bylo w sumie 20 osob.
Jedyny niedosyt jaki odczuwam to brak wyraznych zdjec z kosciola. Ksiadz nie zyczyl sobie uzywania flesza, wiec wiekszosc zdjec przypomina po prostu mgle, inne, te ktore mozna nazwac rewelacyjnymi w porownaniu do innych, i tak sa niestety nieostre.. No coz.... Straty nie nadrobie wiec ciesze sie, ze mam jakie mam.
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....

Edytowane przez emurulez77
Czas edycji: 2006-09-15 o 20:11
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:48   #11
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Emu!!!

co by tradycji stalo sie za dosc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz copy.jpg (117,6 KB, 379 załadowań)
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 08:58   #12
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Emu!!!

Fajnie,że opisałaś nam w końcu ten dzień
powiem po raz kolejny,że ślicznie wyglądałaś
warto było siedzieć pod tą suszarą u fryzjera
i bukiet i suknia-wszystko cudne
o Twoim mężu nie wspomnę

ja też pamiętam wszystko jak przez mgłę..
jakby to był sen..

właśnie przegrywam płytki dla gości i sobie przypominam
aż się łezka w oku kręci

jeszcze raz gratuluję i z całego serca życzę samych przyjemnych chwil u boku Twego ukochanego
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 16:01   #13
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Emu!!!

Slicznie wygladalas Emu
Mam nadzieje ze dostane cos na maila
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 20:04   #14
bobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Emu!!!

Super relacja, tylko czuję niedosyt zdjęć. Fajnie wyglądaliście.
bobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 20:28   #15
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Emu!!!

zapomnialam dopisac:
wracamy z urzedu (mieszkamy na 1 pietrze), otwieramy drzwi a na schodach usypane platki roz... mysle sobie "mmmm....... jak cudownie, tak romantycznie" hmmm nie tak do konca... drzwi zakleili nam tasma i to totalnie cale, lacznie z dziurka na klucze odklejanie na szczescie nie zajelo dlugo czasu bo tasma szybko odchodzi. Ale to nie koniec niespodzianek od sasiadow-choc niczego wiecej sie nie spodziewalismy... Wchodzimy do domku, szybcikiem do sypialni przebrac klamoty i "buch" na balkonik.. Sasiedzi weszli po rusztowaniu ( tak, tak remont dachu) ustroili stolik serwetka biala, na niej platki roz, butelka szampana i dwa kieliszki... slodko. Zalaczam zdjecie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03094.JPG (86,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03096a.jpg (110,5 KB, 315 załadowań)
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 20:29   #16
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Emu!!!

a czemu o Nim nie wspomnisz???
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:46   #17
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Emu!!!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
a czemu o Nim nie wspomnisz???
to do mnie?

nie wspomnę,bo też fajnie wyglądał
ale oczywiście nie tak cudnie jak Ty
więc NIE WSPOMNĘ
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 20:51   #18
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Emu!!!

wreszcie znalazlam czas na dluzsze posiedzenie na wizazu i przeczytanie twojej relacji, emu! pieknie wygladaliscie! jeszcze raz wszystkiego naj!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.