Dermablend Vichy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 08:05   #61
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dermablend Vichy

Dla uzytkowniczek- dermablendu i lancome teint idole ultra --> gdy zmieszamy je oba, mniej wiecej w proporcjach pol na pol, efekt jest zachwycajacy Sprobujcie Te podklady baardzo ladnie sie lacza ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:00   #62
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dermablend Vichy

Wczoraj wieczorem przemiła pani w aptece odlała mi z testera solidna próbkę koloru nr 15 Cerę obecnie mam o równomiernym kolorycie, ale na brodzie i w bruździe nosowo-wargowej kilka bardzo widocznych, gojących się jeszcze przebarwień. Dermablend nałożyłam na filtr Avene 50+ dla cery mieszanej. Moje wrażenia:
* kolorek , mimo że najjaśniejszy jest dość ciemny i zawiera żółty pigment- na szczęście po dokładnej aplikacji ładnie stapia się ze skórą, choć dla mnie odpowiedniejszy byłby różyk niż beż
* baaardzo wydajny- wystarczy dosłownie kropka by pokryć całą buzię (moja próbka starczy mi pewnie na ok. 2 tygodnie )
* dość ciężki na buzi, cały czas czuję, że mam podkład
* niewidoczny buzia ma ładny, jednolity koloryt, ale podkładu jako takiego nie widać (choć trochę zbiera się w suchych skórkach, ale to już nie wina podkładu, tylko skórek )
* ładnie, bardzo delikatnie matuje

Nałożyłam go przed godziną, więc o trwałości jeszcze nic nie mogę napisać, ale już myślę, że go kupię. Tym bardziej, że w mojej aptece kosztuje ok.65 zł, a ja mam 10 % zniżki
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:13   #63
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Dermablend Vichy

]kupilam go dzis
kolorek nr 15 i uwazam ze jest bardzo jasny... ale jest zima wiec ok zawsze mozna sie zarozowic rozem
co do samego podkladu jest swietny !!!
moja cera wyglada cudownie !!!
zakryl wszystkie przebarwienia i zaczerwienienia, blizn nie widac...
z czystym sercem polecam jego zakup
uwaga !!! a Arkadii o wiele drozej niz w innych aptekach, na szczescie nie bylo dla mnie odcienia i tam nie kupilam [
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:22   #64
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Dermablend Vichy

mam próbkę,również 15 i jestem zadowolona-super kryje
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:28   #65
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Dermablend Vichy

Przetestowałam wczoraj nude i jestem zachwycona kolor troche za ciemny, wiec jeżeli będę kupowała to na pewno jaśniejszy Mam pytanie-jaki jest kolor nr 15? Czy jest BARDZO jasny?
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:57   #66
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Dermablend Vichy

Uzywam Aera Teint (nude) Vichy, bo najbardziej mi odpowiada (ewentualnie Isa Dora Hydralight), ale teraz zaciekawilyscie mnie Dermablendem! Zastanawiam sie wlasnie, jaki jest ten odcien Opal, bo chcialabym cos bardziej bezowego niz nude, ale niestety wybor kolorkow jest pomimo wszystko ubogi. Nie wiem, czy Dermablend nie jest zbyt ciezki (mam problemy z cera, ale bez przesady)... ale kusicie, kusicie
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:11   #67
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez iwciunia
Przetestowałam wczoraj nude i jestem zachwycona kolor troche za ciemny, wiec jeżeli będę kupowała to na pewno jaśniejszy Mam pytanie-jaki jest kolor nr 15? Czy jest BARDZO jasny?
Ja też go chcę kupić i ciągle mam dylemat z kolorem nie udało mi się dostać próbek myślałam o 25 nude, ale nie wiem czy nie za ciemny...

Może porównanie dziewczyny tych kolorków zrobicie???Help..
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 14:26   #68
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Dot.: Dermablend Vichy

Dla mnie 15 był za jasny,co prawda testowałam tylko na dłoni,ale wydawał się prawie biały,kupiłam 25 Nude no i także trochę za ciemny Szkoda ,że nie ma kolorka pomiędzy nimi,bo byłby w sam raz.
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:48   #69
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Dot.: Dermablend Vichy

A ja mam pytanie do wizażanek które tesowały dermablend i dermacol który lepszy? Głównie interesuje mnie wioczność na twarzy? Jeśli takie pytanie już było to przepraszam, przyznaje nie przeczytałam całego wątku.
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:48   #70
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Arunia25
Dla mnie 15 był za jasny,co prawda testowałam tylko na dłoni,ale wydawał się prawie biały,kupiłam 25 Nude no i także trochę za ciemny Szkoda ,że nie ma kolorka pomiędzy nimi,bo byłby w sam raz.
to wychodzi na to ze 3a mieszkac opal z nude - wyjdzie w sam raz- tylko szkoda ze taki drogi
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:53   #71
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Ja też go chcę kupić i ciągle mam dylemat z kolorem nie udało mi się dostać próbek myślałam o 25 nude, ale nie wiem czy nie za ciemny...

Może porównanie dziewczyny tych kolorków zrobicie???Help..
Fascynacjo, ja mam bardzo jasnę cerę i jestem chłodnym typkiem, a numer 15 jest dla mnie ciut za ciemny. Kupiłam go jednak ze względu na całkiem niezłe właściwości kryjące (choć w moim przypadku bez korektora i tak ani rusz). Już chyba pisałam wczesniej, że Opal ma żółty pigment, nie różowy (nad czym ubolewam).

W porównaniu z Dermacolem kryje znacznie gorzej, ale nie zatyka porów, nie zbiera się tak mocno w skórkach, mniej wysusza i jest mniej widoczny.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 17:06   #72
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Dermablend Vichy

Dziewczyny.. tak czytam ten wątek I nasunelo mi się pytanie - który w końcu jest lepszy jeśli chodzi o krycie : Dermablend Czy touch Pro LPR (oboje w sloiczkach)? Jak byscie ocenily kamuflaze artdeco wobec tych 2 nowosci ?

Mysle co kupic..i juz sama nie wiem
Mam cere mieszana, przetluczającą się w strefie T.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:23   #73
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Voodia
Fascynacjo, ja mam bardzo jasnę cerę i jestem chłodnym typkiem, a numer 15 jest dla mnie ciut za ciemny. Kupiłam go jednak ze względu na całkiem niezłe właściwości kryjące (choć w moim przypadku bez korektora i tak ani rusz). Już chyba pisałam wczesniej, że Opal ma żółty pigment, nie różowy (nad czym ubolewam).

W porównaniu z Dermacolem kryje znacznie gorzej, ale nie zatyka porów, nie zbiera się tak mocno w skórkach, mniej wysusza i jest mniej widoczny.
Udało mi się dorwać próbkę , ale tylko kolorku 25 Nude, i po nałożeniu wydaje mi się ciutkę za ciemny Pisałaś że Opal ma żółty pigment, czy bardzo różni się od kolorku 25 Nude ??
Też jest w beżu ?? Bo ja mam chłodny typ urody i tylko beże mi odpowiadają
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:47   #74
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Unhappy Dot.: Dermablend Vichy

A już nie wiem czego mam używać ?? Miałam próbkę tego nowego podkładu Z VIchy i powiem szczerze średnio mnie zachwycił. Na początku naprawdę ładnie kryje, nawet by m powidziała,że tworzy trochę taką "maskę", ale może być. Później po ok. 2-3 godzinach porostu złazi sobie z mojego nosa !!!
Po przeczytaniu różnych opinii na KWC i Formu sięgnęłam po Lancoma Teint Idole ULtra- nawet mile mnie zaskoczył, fajnie się rozprowadza, może mniej troszkę kryje niż ten Vichy, ale znowu po 2-3 godz. spływa mi z twarzy. Cerę mam mieszną , lekko tłustą w strefie T, z siateczką drobnych naczyniek. Po tych 2-3 godzinach to zaczyna mi wszystko mi jakby prześwitywać przez ten fluid. Zapomiałam dodać,że nos i czoło matowię dodatkow pudrem sypkim i to na nic..... Aha stosuję pod podkład krem Avene Antirogeus - ten lżejszy. Nie pasuje mi żaden fluid czy co ?
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:55   #75
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Udało mi się dorwać próbkę , ale tylko kolorku 25 Nude, i po nałożeniu wydaje mi się ciutkę za ciemny Pisałaś że Opal ma żółty pigment, czy bardzo różni się od kolorku 25 Nude ??
Też jest w beżu ?? Bo ja mam chłodny typ urody i tylko beże mi odpowiadają
Nie przyglądałam się Nude, bo od razu założyłam, że tylko najaśniejszy mi podpasuje
Na moje oko Opal jest taki Zółtawo-beżowy, teraz widzę w nim nawet kapkę pomarańczowego , którego jedak po rozprowadzeniu na twarzy nie widać.

Aha, jeszcze do do Opal (nie wiem, jak to odmienić ), to być może to tylko moje subiektywne odczucie, że jest dla mnie- typowego blejdka za ciemny, moja Mama twierdzi, że jestem w nim blada jak ściana
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 09:00   #76
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez MargosR
A już nie wiem czego mam używać ?? Miałam próbkę tego nowego podkładu Z VIchy i powiem szczerze średnio mnie zachwycił. Na początku naprawdę ładnie kryje, nawet by m powidziała,że tworzy trochę taką "maskę", ale może być. Później po ok. 2-3 godzinach porostu złazi sobie z mojego nosa !!!
Po przeczytaniu różnych opinii na KWC i Formu sięgnęłam po Lancoma Teint Idole ULtra- nawet mile mnie zaskoczył, fajnie się rozprowadza, może mniej troszkę kryje niż ten Vichy, ale znowu po 2-3 godz. spływa mi z twarzy. Cerę mam mieszną , lekko tłustą w strefie T, z siateczką drobnych naczyniek. Po tych 2-3 godzinach to zaczyna mi wszystko mi jakby prześwitywać przez ten fluid. Zapomiałam dodać,że nos i czoło matowię dodatkow pudrem sypkim i to na nic..... Aha stosuję pod podkład krem Avene Antirogeus - ten lżejszy. Nie pasuje mi żaden fluid czy co ?
MargosR, mam podobny problem W moim przypadku podkład trzyma się w nienaruszonym stanie ciut dłużej (tak do 4, maksymalnie 5 godzin), a też utrwalam go pudrem sypkim i czasem poprawiam prasowanym.

Pod podkład używam filtru Avene 50+ dla cery normalnej i mieszanej, może to jest przyczyną... Cerę również mam mieszaną.

Na razie pozostanę jednak na jakiś czas przy Dermablendzie, w sumie z dotychczasowych moich podkładów najlepiej się spisuje na filtrze.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 10:51   #77
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Cool Dot.: Dermablend Vichy

No to widzę, że nie jestem osamotniona !!! Naprawdę testowałam ju różne podkłady/tańsze, droższe i tzw. górnopółkowe/ , aha ostatnio jeszcze EL Individualist i to samo się dzieje co ze wszystkimi. Chyba tak z ręką na sercu muszę wyznać,że najbardziej pasował mi Revlon Colorstay, choć brdzo wysuszył mi boki i policzki. Zastanawiam się , co może być przyczyną tej nietrwałości????? Nawet jeśli posmaruję twarz jakimś /samym/ kremem , to świeci mi się dopiero po kilkugodzinach ????Tzn, że tej strefy T nie mam takiej tłustej ????? Ciekawa jestem , jak to się ma do używania bazy po makijaż ??? Może warto spróbować ? Ostatnio byłam w Sephorze i b. mnie taich baza zaintrygowała?!!
Pozdrowienia
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:32   #78
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Voodia
moje subiektywne odczucie, że jest dla mnie- typowego blejdka za ciemny, moja Mama twierdzi, że jestem w nim blada jak ściana
Czyli jest dla ciebie bledzioszka za ciemny czy za jasny?? Bo sie pogubiłam, jesli jest za ciemny to czemu wyglądasz w nim jak blada ściana ??
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 20:22   #79
Andzia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dermablend Vichy

Dziewczyny, mam pytanie-czy ta próbka w Cosmopolitan to jest próbka podkladu w tubce czy tego w słoiczku?? Bo wypróbowałam go dzisiaj i tak średnio jestem zadowolona:-( Niby ładnie wtapia się w skórę, ale zaczerwienienia nadal są widoczne..i wypryski też..Moze to wina zbyt ciemnego koloru?W gazecie byl tylko kolor SAND...Co o tym sądzicie?
Andzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 20:24   #80
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Czyli jest dla ciebie bledzioszka za ciemny czy za jasny?? Bo sie pogubiłam, jesli jest za ciemny to czemu wyglądasz w nim jak blada ściana ??
No właśnie mi wydaje się, że jest ciut (ale dosłownie CIUT) za ciemny, a moja Mama twierdzi, że za jasny Więc koniec końców jest chyba w sam raz
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 21:27   #81
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Voodia
No właśnie mi wydaje się, że jest ciut (ale dosłownie CIUT) za ciemny, a moja Mama twierdzi, że za jasny Więc koniec końców jest chyba w sam raz
Ehhh Ty naprawdę mi na bladolicą wyglądasz więc dla mnie pewnie będzie za jasny

I ciągle nad nim gdybam, bo dziś nosiłam na buźce ten kolorek 25 i średnio jestem przekonana do niego... Po nałożeniu jest rzeczywiście boski ( no może trochę za ciemny ) ale po kilku godzinach zaczął mi się "ścierać" a raczej rozwarstwiać w miejscach gdzie marszczę czółko Tak dziwnie to wyglądało Podejrzewam że to wina zbyt ciemnego kolorku, ale boję się żeby tamten znów nie był za jasny

Ehhh i nadal jestem w kropce
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 10:44   #82
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Dermablend Vichy

czesc
uzywam kolorku 35 !! Dermablend . Na pierwszy rzut jest bardzo ciemny ale wierzcie mi mulatki i opalonej ze mnie nie robi!!!
(raczej do jasnych cer sie zaliczam ale nie porcelanowych) - ja mam wrazenie ze on w ciagu dnia jasnieje na twarzy a moze to i dobrze
Jako kosmetyk korygujacy dla mnie jest bardzo dobry (delikatne !!zaczerwieniania i blizny po tradziku, naczynka koło nosa) , nie wiem czy za bardzo nie wysusza , (jak sadzicie po dłuzszym stosowaniu?) dlatego mieszam go z innym podkałdem Vichy i jest ok! a jaka wydajnosc!
Jesli sie nałozy za duzo to fakt - tynk murowany

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2006-02-14 o 10:48 Powód: pomyłka numerku
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:21   #83
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dermablend Vichy

Kacha nr 35 czyli kolorek gold ??? Tak ? Ja właśnie zamówiłam sobie takowy, ponieważ jednak 25 jest za jasny ... Także mi wydaje się, że on jaśnieje na twarzy, i po 1,5 h w odcieniu sand wyglądałam zbyt blado. Nie chcę rezygnować z tego fluidu bo jest b. dobry dlatego też dokupię ciemniejszy - gold, i będę go mieszać z 25 tak by zużyć i jeden i dtugi Kacha powiedz coś więcej o tym kolorku ??? Jaki jest ?
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 13:15   #84
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Dermablend Vichy

35 SAND !!!!! ja ma napisane sand...35..nie GOLD
pierwszy rzut okiem - rany boskie jaki ciemny beż , jakis pigmeńcik zółtego pewnie jest - daje go naprawde nieduzo!!!!!!! i jest efekt kamuflazu bez maski, sztucznej opalenizny i nie ma "granicy z szyja" - trzeba go odpowiednio nałozyc - ale to kazda wie przeciez
nie wiem co jeszce mam napisac.....
matuje ale nie podkresla bardzo zmarch i porów - chyba wysusza ale poznam Wasza opinie czy tak faktycznie jest skoro tak mocno kryje..
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 13:43   #85
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez psycha
Dziewczyny.. tak czytam ten wątek I nasunelo mi się pytanie - który w końcu jest lepszy jeśli chodzi o krycie : Dermablend Czy touch Pro LPR (oboje w sloiczkach)? Jak byscie ocenily kamuflaze artdeco wobec tych 2 nowosci ?

Mysle co kupic..i juz sama nie wiem
Mam cere mieszana, przetluczającą się w strefie T.


No właśnie. Który z tych dwóch według Was lepiej kryje blizny i krostki?
__________________
"Le ciel est bleu, mais personne n'en profite."
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 16:58   #86
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Dermablend Vichy

uzylam ten podklad i jestem zadowolona. rzeczywiscie jest bardzo gesty. mocno kryje, daje fajne pudrowe wykonczenie. nie tworzy az takiego efektu maski(wyglada dosc naturalnie) jak dla mnie rewelacja jesli chodzi o korektor pod oczy, ale nie na codzien tylko do "zadan specjalnych".
polecam
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 18:24   #87
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Dermablend Vichy

Ahhh no tak sand ma numerek 35 , fakt Przepraszam, pisałam z pamięci , nie sprawdzając na opakowaniu ... hmmm szkoda bo już myślałam , że używasz kolorku gold ... może jest tu jakaś wizażanka która testowała kolorek gold ... ??? Jeśli tak to bardzo proszę o ujawnienie się
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:54   #88
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

ja dziś wypróbowałam najjaśniejszy odcień, szyję mam jasnożółtą, a na buzi dużo widocznych blizn po trądziku, już bez wyprysków. Wg. mnie jedna warstwa Dermablendu kryje nieco lepiej niż dwie najjaśniejszego lasting performance. Obydwa i tak odcinają się lekko od szyi, najwidoczniej nie ma dla mnie na tyle jasnego podkładu może jestem przyzywczajona do takiej cięzkości, ale ja go nie czuję na twarzy, i wystarczy po małej plamce na każdy policzek i dosłownie muśnięcie podkładu na nos. Zapewne kupię go niedługo, bo zawsze to jakaś oszczędność czasu z rana
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:58   #89
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Dermablend Vichy

witaj nabyc mozna je jak kazde kosmetyki Vichy w aptece, ja mam taki podklad i jest rewelacyjny nie zatyka porow bardzo ladnie matuje i kryje korektor juz nie jest potrzerbny kosztuje ok 70 zł, zapomnialam jeszcze dopisac ze nie wysusze skory, nie ma konsystencji gestej tak ze polecam
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:19   #90
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Dermablend Vichy

Tak zachwalacie, że chyba się skuszę na zakup .
__________________
"Le ciel est bleu, mais personne n'en profite."
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.