Ostatnio testowałam - cz. III - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 15:38   #4441
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was testowała TOURBILLON DE THE Estebana? Czy herbata jest w nim bardzo wyraźna, czy to takie cytruski w stylu Arden?

Niestety bardziej cytrusy niż herbata
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:51   #4442
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rywka Pokaż wiadomość
Niestety bardziej cytrusy niż herbata
Bardzo Ci dziękuję , to chyba sobie jednak ten zapach odpuszczę.
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:12   #4443
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Brulure Rose Parfumerie Generale - bardzo ciekawa róża , ja w tym zapachu znajduję i różę pudrową i różę szminkową i przede wszystkim kandyzowaną ale wcale nie za słodką, taką różę z drugim dnem w którym paruje gorąca czarna esencjonalna gorzka herbata. Po godzinie zaczyna do mnie docierać też kakao i zaczynam cieszyć się że znalazłam taką ciekawą różę i nagle wszystko się kończy, zapach ucieka ... aż mi żal
To już drugie podejscie i naprawdę nie wiem dlaczego na mojej skórze ten zapach tak krótko trwa ... Czy to chemia skóry, czy pogoda za ciepła, może powinnam Brulure testować zimą ?
__________________
... panta rhei ...

Edytowane przez rosana
Czas edycji: 2013-06-04 o 18:41
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:51   #4444
AllekssandrA91
Zakorzenienie
 
Avatar AllekssandrA91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 231
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Brulure Rose Parfumerie Generale - bardzo ciekawa róża , ja w tym zapachu znajduję i różę pudrową i różę szminkową i przede wszystkim kandyzowaną ale wcale nie za słodką, taką różę z drugim dnem w którym paruje gorąca czarna esencjonalna gorzka herbata. Po godzinie zaczyna do mnie docierać też kakao i zaczynam cieszyć się że znalazłam taką ciekawą różę i nagle wszystko się kończy, zapach ucieka ... aż mi żal
To już drugie podejscie i naprawdę nie wiem dlaczego na mojej skórze ten zapach tak krótko trwa ... Czy to chemia skóry, czy pogoda za ciepła, może powinnam Brulure testować zimą ?



Niestety na mnie również trzyma się bardzo krótko i bliskoskórnie A tak mi się podoba...
AllekssandrA91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:36   #4445
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez AllekssandrA91 Pokaż wiadomość
Niestety na mnie również trzyma się bardzo krótko i bliskoskórnie A tak mi się podoba...
O a ja albo się gdzies naczytałam albo nie wiem dlaczego tak mi się wydawało że to trwały zapach... A widać wcale nie musi tak być...
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 10:53   #4446
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Testowalam ostatnio
Madness Chopard w koncu udalo mi sie zdobyc pokazna probke i nie mam odwagi psiknac tego na skore. Czuje tam pieprz i roze troszke zblizone do Le feu a poza tym dym i kadzidlo, ktore przywodza na mysl Black cashmere, choc to dwa rozne zapachy. Nie mam pojecia czy moglabym to nosic, ale na pewno jest to zapach wart uwagi, dla rasowej czarownicy
Mediterranean E.Arden kusil mnie flakonik, takiladny morski, ale zapach okazal sie kompletna klapa. Testowalam go juz zreszta kiedy, ale na tyle dawno, ze nic nie zapamietalam. Niezwykle chemiczny zapach gorszy od odswiezacza do wc. Moze nawet blizej mu do Domestosa Aqua fresh Krotkotrwaly, nieokreslony dziwak, po prostu nieladny.
Kusicie ta rozyczka z Parfumerie Generale, az musze sie wybrac na testy. Czy ma ona cos w spolnego z Rose Parline?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:28   #4447
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Rousse Serge Lutens - testowane z książeczki, więc może zapach nie jest dokładnie taki sam, ale jestem rozczarowana.
Owszem, ładny, cynamonowy zapach, ale spodziewałam się czegoś bardziej głębokiego, korzennego, podobnego do FdB.
Tymczasem Rousse to taki cynamon z odrobiną cytrusów i nutą kardamonu (chyba nie ma go w składzie, ale ja go czuję) - całość jest sucha, ale też jak na cynamon lekka, cytrusowo świeża. Czuć coś gorzkiego (szafran?), jest elegancko, ładnie, ale nie będę bardzo płakać, że tak trudno go dostać - no chyba, że na All będzie okazja, to nabędę do testów dokładniejszych i najwyżej puszczę w świat
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 14:52   #4448
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Kusicie ta rozyczka z Parfumerie Generale, az musze sie wybrac na testy. Czy ma ona cos w spolnego z Rose Parline?
Tak róża PG ma kilka twarzy a jedna jest wspólna z Rose Praline
ale niestety z trwałością ma daleko do Rose Praline
__________________
... panta rhei ...

Edytowane przez rosana
Czas edycji: 2013-06-06 o 14:56
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:32   #4449
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Testowalam ostatnio
Madness Chopard w koncu udalo mi sie zdobyc pokazna probke i nie mam odwagi psiknac tego na skore. Czuje tam pieprz i roze troszke zblizone do Le feu a poza tym dym i kadzidlo, ktore przywodza na mysl Black cashmere, choc to dwa rozne zapachy. Nie mam pojecia czy moglabym to nosic, ale na pewno jest to zapach wart uwagi, dla rasowej czarownicy
Nie bój się, nie jest wcale straszny, fajna różna z domieszką przypraw, bardzo noszalna
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 18:33   #4450
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Testowalam ostatnio
Madness Chopard w koncu udalo mi sie zdobyc pokazna probke i nie mam odwagi psiknac tego na skore. Czuje tam pieprz i roze troszke zblizone do Le feu a poza tym dym i kadzidlo, ktore przywodza na mysl Black cashmere, choc to dwa rozne zapachy. Nie mam pojecia czy moglabym to nosic, ale na pewno jest to zapach wart uwagi, dla rasowej czarownicy
Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Nie bój się, nie jest wcale straszny, fajna różna z domieszką przypraw, bardzo noszalna
Oj, nie dla każdego noszalne Bardzo lubię ten zapach, mam duży sentyment, ale nie mogę nosić, bo mnie zabija.
Rzeczywiście pięknie różany, głęboki, gęsty zapach , ale za dużo pieprzu. Szkoda, że tak mało znany.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 10:48   #4451
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Tam Dao - 100% drewna w drewnie, z odrobiną przypraw. Chyba się trochę rozczarowałam, bo drażnił mnie, był mocny, drewniany i taka jakby oudowo-mydlana baza mnie mdliła. Bardzo podobny do Wonderwood, tylko bardziej ekspansywny. Spodziewałam się więcej, wibrujących przyprwaw, drzazg itp. , a tutaj mam "koncentrat drewniany", który tak jak i koncentrat pomidorowy sam do niczego się nie nadaje
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 12:08   #4452
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
a tutaj mam "koncentrat drewniany", który tak jak i koncentrat pomidorowy sam do niczego się nie nadaje
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 11:39   #4453
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Byłam dziś w S. żeby jeszcze raz przetestować Bronze Goddess 2013 i jednak nie będzie flachy zapach przyjemny, mleczny i wakacyjny, do niuchania na nadgarstku w sam raz, ale globalnie nie chcę tak pachnieć za bardzo mdły i pewnie by mnie drażnił po użyciu większych ilości. Za to przekonałam się, że na pewno na lato chcę The One D&G zapach zawsze mi się podobał, teraz psiknęłam na nadgarstek w celu odświeżenia wspomnień i TAK! Chcę tak pachnieć w lecie więc przymierzam się do kupna flaszki Natomiast na jesień chyba nabędę Samsarę mam ją teraz na papierku i upajam się zapachem piękna jest! Nigdy mnie nie ciągnęło do testów i to był błąd bo zapach naprawdę mi się podoba. Na papierku przypomina mi trochę Lou Lou ale jest mniej drażniąca i to mi odpowiada. Kurczę, coraz więcej tych chciejstw się robi
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:26   #4454
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Byłam dziś w S. żeby jeszcze raz przetestować Bronze Goddess 2013 i jednak nie będzie flachy zapach przyjemny, mleczny i wakacyjny, do niuchania na nadgarstku w sam raz, ale globalnie nie chcę tak pachnieć za bardzo mdły i pewnie by mnie drażnił po użyciu większych ilości. Za to przekonałam się, że na pewno na lato chcę The One D&G zapach zawsze mi się podobał, teraz psiknęłam na nadgarstek w celu odświeżenia wspomnień i TAK! Chcę tak pachnieć w lecie więc przymierzam się do kupna flaszki Natomiast na jesień chyba nabędę Samsarę mam ją teraz na papierku i upajam się zapachem piękna jest! Nigdy mnie nie ciągnęło do testów i to był błąd bo zapach naprawdę mi się podoba. Na papierku przypomina mi trochę Lou Lou ale jest mniej drażniąca i to mi odpowiada. Kurczę, coraz więcej tych chciejstw się robi
To prawda - Bronze Goddess ujął mnie na nadgarstku, ale gdy psiknęłam sobie szal czułam się jakoś tak mdło i z czasem zaczęło mnie to mleczko irytować. Chętnie capnęłabym 5 lub 10 ml na użytkowanie z umiarem w letnie wieczory. Więcej chyba bym nie "wypiła".

Też jakoś ostatnio mnie wzięło na The One, choć waham się, czy na teraz nie wolę jednak L'eau The One... Albo Flory Magnolii...

Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że mamy podobny gust.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 17:53   #4455
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;41221135]
Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że mamy podobny gust. [/QUOTE]
witam kolejną zapachową siostrę a co do The One to bierz klasyka, ładniejszy od L'eau i bardziej trwały przede wszystkim! na perełkowym wkleiłam aukcję z edycją koronkową- ja tam zamówiłam

edit: łaaaał 3000 postów, zakorzeniłam się kiedy to zleciało, aż się łezka w oku kręci
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 18:03   #4456
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Shalimar Ode la Vanille sur la Route de Madagascar -
wszystkie zalety Shalimara bez jego wad, jeden z piękniejszych zapachów jakie wąchałam. Cytrusy bardziej cytrusowe i dojrzałe, nuta dymna złagodzona wanilią, potem rozkoszna wanilia z animalną nutą, która, mimo że obecna tylko nadaje charakteru tej przepięknej wanilii. Trwałość chyba ciut gorsza od klasyka, ale sam zapach znacznie lepszy, mimo że klasyka bardzo lubię. Przypuszczam, że wszystkie waniliowe Shalimary są podobne i gorąco polecam wszystkim miłośniczkom.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 18:12   #4457
halcia211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 014
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
witam kolejną zapachową siostrę a co do The One to bierz klasyka, ładniejszy od L'eau i bardziej trwały przede wszystkim! na perełkowym wkleiłam aukcję z edycją koronkową- ja tam zamówiłam

edit: łaaaał 3000 postów, zakorzeniłam się kiedy to zleciało, aż się łezka w oku kręci
a czym się różni wersja koronkowa od klasyka? (klasyka sprzedałam bo był na mnie bardzo nie trwały)
halcia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 18:16   #4458
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez halcia211 Pokaż wiadomość
a czym się różni wersja koronkowa od klasyka? (klasyka sprzedałam bo był na mnie bardzo nie trwały)
moim zdaniem niczym pachną dla mnie identycznie. Na fragrantice piszą o nim tak: "It appears that the notes of the composition remained the same as the original, but the package is decorated with lace motifs" więc chyba tylko opakowanie zmienili. Ja w każdym razie różnic nie czuję choć nie miałam pełnowymiarowej flachy ani jednego ani drugiego. The One klasyka zużyłam kilka próbek a koronkowym psiknęłam się dziś w S. i później zaraz zamówiłam tą wersję na all
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 18:26   #4459
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Rousse Serge Lutens - testowane z książeczki, więc może zapach nie jest dokładnie taki sam, ale jestem rozczarowana.
Owszem, ładny, cynamonowy zapach, ale spodziewałam się czegoś bardziej głębokiego, korzennego, podobnego do FdB.
Tymczasem Rousse to taki cynamon z odrobiną cytrusów i nutą kardamonu (chyba nie ma go w składzie, ale ja go czuję) - całość jest sucha, ale też jak na cynamon lekka, cytrusowo świeża. Czuć coś gorzkiego (szafran?), jest elegancko, ładnie, ale nie będę bardzo płakać, że tak trudno go dostać - no chyba, że na All będzie okazja, to nabędę do testów dokładniejszych i najwyżej puszczę w świat
no to musze przyznac, ze z Twojego opisu ksiazeczkowe Rousse, bardzo sie rozni od wody
bo woda jest dosc mocnym cynamonowcem, suchym, ostrym i jednoczesnie otulajacym
z ciekawosci ..... chcesz probke dla porownania?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 18:37   #4460
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
no to musze przyznac, ze z Twojego opisu ksiazeczkowe Rousse, bardzo sie rozni od wody
bo woda jest dosc mocnym cynamonowcem, suchym, ostrym i jednoczesnie otulajacym
z ciekawosci ..... chcesz probke dla porownania?
Bardzo dziękuję
Już w wymiance z jedną miłą Wizażanką wkrótce będę miała okazję Rousse prawdziwe wypróbować - na pewno skonfrontuję z woskową próbką. I mam nadzieję, że inne woskowce z książeczki bardziej przypominają oryginał.

Przed chwilą wysmarowałam się Borneo 1834 z książeczki, bo ten zapach mam w wersji standardowej i pachnie tak samo Resztka woskowego Rousse, które teraz wygrzebałam jeszcze nadal pachnie tak jak opisywałam kilka dni temu

Rahat loukoum Serge Lutens - mmm ... Nie spodziewałam się, że ten zapach mi sie spodoba. Jednak jest pewna granica słodyczy, po której zapachy stają się dla mnie nieznośne i myślałam, że Rahat Loukoum przekroczy ją wielokrotnie.
A pachnie pięknie! Straszliwie słodko, ale pięknie. Przypomina mi Sweet Oriental Dream Montale (tak powinien pachnieć SOD) , tylko że jest 10 razy lepszy. Jest wielowymiarowy, woń migdałów, wiśni, marcepanu i alkoholu wibrująca na skórze, dając efekt przesłodki, ale dość wykwintny. Pachnie bardziej jak elegancki deser niż wata cukrowa w parku. Jest trochę upiorny, narkotyczny, być może także migrenogenny - nie wiem, ale jak będę miała opcję nabycia odlewki, na pewno to uczynię. To trzeci bardzo słodki zapach, który wydaje mi się urzekający, po Prada Candy i Botrytis. No nie mogę odczepić nosa od ręki, chciałabym ją zjeść

edit: po godzinie trochę mnie męczy ta słodycz, ale to chyba już kwestia moich prywatnych nie aż tak strasznie słodkich preferencji.
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-06-08 o 20:35
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 20:24   #4461
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Testowałam dziś Bronze Goddess i niestety trauma , kiszone ogórki i mdlące białe kwiaty, zdecydowanie nie dla mnie
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 20:33   #4462
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Testowałam dziś Bronze Goddess i niestety trauma , kiszone ogórki i mdlące białe kwiaty, zdecydowanie nie dla mnie
Kiszone ogórki
Jestem w szoku Białych kwiatów trochę jest, nawet i mdlący trochę jest, ale ten mleczny kokos, mniam
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 23:20   #4463
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Testowałam dziś Bronze Goddess i niestety trauma , kiszone ogórki i mdlące białe kwiaty, zdecydowanie nie dla mnie
O! To na pewno mi się spodoba!
Zawsze wyróżniam kiszone ogórki w perfumach dostają dodatkowe punkty
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 13:06   #4464
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
O! To na pewno mi się spodoba!
Zawsze wyróżniam kiszone ogórki w perfumach dostają dodatkowe punkty
możesz być zawiedziona, bo ja na przykład nic kiszonego tam nie czuję trochę mdlące słodkie mleko i kosmetyki do opalania w małych ilościach przyjemne ale nie na global
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 13:52   #4465
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
O! To na pewno mi się spodoba!
Zawsze wyróżniam kiszone ogórki w perfumach dostają dodatkowe punkty


Ja w tym zapachu ogóra nie czuję
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:37   #4466
tortownica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 142
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Ostatnio próbowałam Cherry in the air Escada. Przyjemny zapach, na papierku ok, ale na mnie już tak mi się nie podoba. Chyba już wolę Gardenie.
__________________
http://katana2013.blogspot.com/
tortownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 16:19   #4467
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
no to musze przyznac, ze z Twojego opisu ksiazeczkowe Rousse, bardzo sie rozni od wody
bo woda jest dosc mocnym cynamonowcem, suchym, ostrym i jednoczesnie otulajacym
Ja właśnie tak odbieram Rousse, to jeden z najpiękniejszych cynamonowców, jakie wąchałam. I bardzo trwały (te woskowe zapachy mają różną trwałość, tak jak Lutensy z flaszek, Rousse póki co okazała się jednym z najtrwalszych).

Co do Lutensów, to wczoraj przepadłam i znalazłam nową miłość perfumeryjną - Tubereuse Criminelle.
Odsłona tuberozy taka, jaką lubię najbardziej, bez gardenii, której nie znoszę, a która często idzie w parze z tuberozą i bez chińskich gumek, które często się ujawniają w perfumach właśnie przez tuberozę.
Przeczytałam obie recenzje, jakie są na KWC i zgadzam się z nimi całkowicie. Przepiękna, narkotyzująca słodyczą tuberoza, szczególnie mocna w otwarciu, odrobina jaśminu i całkiem spory dodatek czegoś ciemnego, gęstego i żywicznego. Perfumy-tajemnica, od razu wskoczyły na moją listę top 5. Chcę je mieć.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:38   #4468
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Można już gdzieś powąchać Sahara Noir?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:52   #4469
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Rubj Vero Profumo – bardzo interesujący zapach – dużo białych kwiatów, głównie tuberozy i kwiatu pomarańczy, ale wytrawnych, przeźroczystych, lekko niegrzecznych, podszytych kminem, piżmem i odrobiną mchu. Całość posłodzona lekko marakują. Niestety, bardzo na mnie nietrwały, co dziwne, bo w sieci ma opinię killera.

First Van Cleef&Arpels – pierwsze moje spotkanie z tym klasykiem i niestety średnio udane. Doceniam kunszt – chłodne aldehydy mistrzowsko zmieszane z wytrawnymi goździkami i ziemistym, pudrowym hiacyntem, ale dla mnie zbyt zimne i gorzkie. Do tego bardzo nietrwałe.

Shower Fresh Clean – przyjemnie świeży – świeżością czystego ciała, umytych dobrym szamponem włosów - i nie jest sztuczny, co raczej rzadkie przy tego typu perfumach. Później robi się słodszy, dołącza delikatna wanilia i nuta owoców i już mi się tak bardzo nie podoba. Trwałość przyzwoita.

Stoned Solange Azagury – Partridge – zainteresował mnie, bo bywa porównywany z Shalimarem i Habanitą. Ja czuję tylko delikatny, nieco rozcieńczony Shalimar z dość wyraźnymi cytrusami. Momentami czuć pudrowo słodkie gumki do mazania, a końcówka to bardzo ładna, mleczna wanilia. Niestety bardzo bliskoskórny, choć wyczuwalny przez większość dnia.

Do Son Diptyque – tuberoza z dodatkiem jaśminu – ładna, delikatna i kobieca, a przy tym trwała. Ale świetnych tuberoz w perfumowym świecie jest bardzo dużo, ta jest po prostu przeciętna.
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 23:53   #4470
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Habanita stara i nowa wersja, wg mojego męża, to chińskie gumki do ścierania,dlatego szału nie ma i nie wiadomo o co tyle szumu wokół tych perfum
Początek obiecujący,ale po pół godzinie gumka chińska i nic,koniec
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 14:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.