General Topics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 11:54   #1
mmkl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7

General Topics


Witam serdecznie wszytskie wizażanki Co prawda czytam Wasze fora od kliku tygodni głownie z powodu zblizającego się terminu mojego ślubu(17.04!),a le zaglądam tez na inne fora niz ślubne,i własnie w związku zforum 30 mam pytanie. Od zawsze właściwie jestem szczęsliwą (?)posiadaczką zmarszczek mimicznych, wynikających z szerokiego usmiechu, którym od dziecka zawsze i chętnie obdarzam otoczenie Mam dośc suchą skórę,z tendencja "naczynkową" no i te piekne kurze łapki. I podkrążone oczy(Ogólnie skóra podobno jest w dobrej kondycji(wynika z bad. videomikroskopem). Od wielu lat stosuję kremy Vichy (ostatnio Myokine do twarzy i Thermal pod oczy- chwalę sobie, choć widziałam negatywne opinie na temat Vichy na Waszym forum).Ale to już kwestia indywidualna. Moje pytanie (choć nieco sie rozpisałam) jest takie: po skończeniu Myokine zdecydowałam się na kurację dermokosmetykami- General Topics- Terproline-krem ujędrniająco-przeciwzmarszczkowy do twarzy i ampułki Filast pod oczy-podobno rewelacyjne efekty.Posmarowałam sie na razie dopiero jakies 3 razy,ale chciałam zapytać-może znacie te kosmetyki?co o nich sądzicie? ja zdania jeszcze nie mam-nie omieszkam poinformować kiedy juz je sobie wyrobię Może jednak ktoraś z Was zna juz tą firmę-dodam,że cenowo podobna do Vichy i LRP. Serdecznie pozdrawiam.Trzymajcie kciuki 17
mmkl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:28   #2
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: General Topics

Witamy serdecznie! Na KWC jest kilka opinii na temat kosmetykow tej firmy:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...t&vendorid=659
Powodzenia 17-go i duzo szczescia i milosci zycze!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:21   #3
mmkl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Dot.: General Topics

dziękuje bardzoza namiary na opinie o General Topics, nie za zyczenia bo nie chcę zapeszać) dzis rano miałam pierwszy atak paniki przedślubnej.Serdecz nie pozdrawiamszkoda, że nie ma opinii akurat o kremach Terproline i Fillast,ale dobrze, że te co są -są pozytywnepozdrawiam
mmkl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:59   #4
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Dot.: General Topics

Stosowałam ich serię dla cery naczynkowej i byłam bardzo zadowolona.
Od kilku dni używak kremu z filtrem tej firmy i też jest ok.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:04   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: General Topics

General Topics na dobra polską strone internetową, z forum wymiany "myśli i wrażeń": http://www.generaltopics.pl/
Może tam coś znajdziesz? A jak nie, to zawsze można na "ichnim" forum zapytać.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.