Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 06:31   #181
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Wizazanki kochane, wiecie moze cos o jakichs promocjach przed badz poswiatecznych? np. -20% na wszystko? hmm.. Sephora juz dawno wprowadzila taka akcje, a Douglas? Jakos nie obilo mi sie o uszy.... Hm?
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 06:37   #182
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
a u mnie w ogole nie ma tej perfumerii to jest dopiero bol
mam to samooooo
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 09:11   #183
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość
Ludzie
Jak cię takie posty wkurzają, to nie wiem...
Jak byś przeczytała cały wątek to byś zauważyła, że nie tylko Ty narzekasz na brak próbek i szczerze - tak, jest to wkurzające i drażniące, że większość narzeka, ale żadna nie potrafi się odezwać i po prostu POPROSIĆ.


Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość

Przede wszystkim dzięki za instruktarz proszenia o próbki
No nie ma sprawy Z Twojego postu jasno wynikało, że nie umiesz poprosić


Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość

Zjechałas mnie z góry na dół, nie no po prostu nie powinnaś mi prawić uwag, ze na kogoś napisałam(moim zdaniem słusznie), bo sama mnie obsmarowałaś równo .
Chyba mylisz pojęcia

Ja Cię nie ''obsmarowałam'', tylko napisałam posta bezpośrednio do Ciebie i mogłaś to przeczytać. ''Obsmarowałabym'' Cię wtedy, gdybym takie uwagi wygłaszała za Twoimi plecami.

Ty tak zrobiłaś. Nie potrafiłaś wyjaśnić problemu w perfumerii i swoją gorycz przelałaś na forum ''obsmarowując'' ową konsultantkę



Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu tylko tak się uniosłaś i cię cholera bierze...sorry...mogłabys spuścić z tonu. Akurat trafiłaś na sympatyczną panią, która lubi dawać za dużo . TA Pani, o której napisałam, jest powszechnie znana ze swojego sztucznego i nieszczerego uśmiechu.
Wiesz co też trafiam na różne hetery bez uśmiechu i z miną mordercy, ale nie siedzę, jak mysz pod miotłą tylko mówię co chcę dostać, jeśli mają być już jakieś gratisy



Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość
Chodziło mi o podejście, Stary - ma kase, będzie przychodzić, dlatego mu wrzucę tyle próbek, młoda - raz cos się jej kapnie. Nie rozumiesz, nie musisz.... Forum publiczne i wyraziłam swoją opinię na temat perfumerii Douglas i personelu.
Rozumiem o co Ci chodzi. Ale nie rozumiem, dlaczego po prostu nie zapytałaś, nie poprosiłaś i nie zaprotestowałaś?



Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość

Pozdrawiam
Nawzajem.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:32   #184
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Zastanawiam się, czy pracownicy Douglasa przechodzili ostatnio jakieś szkolenie czy może czytają Wizaż Od jakiegoś czasu w Douglasie w centrum Katowic jestem witana niemal od progu przez ochronę, przy wyjściu następuje pożegnanie, co więcej- ochroniarz zapytał mnie z uśmiechem, czy jakoś pomóc ( w sumie ciekawam jego wiedzy, może następnym razem sprawdzę ). Trafiłam na dosyć miłą obsługę, co prawda średnio poinformowaną w kwestii kosmetyków, ale procedura sprzedaży przy kasie bardzo poprawna. Oby tak zawsze Dzisiejszą wizytę w D. bardzo chwalę.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:26   #185
maaril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 457
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy pracownicy Douglasa przechodzili ostatnio jakieś szkolenie czy może czytają Wizaż Od jakiegoś czasu w Douglasie w centrum Katowic jestem witana niemal od progu przez ochronę, przy wyjściu następuje pożegnanie, co więcej- ochroniarz zapytał mnie z uśmiechem, czy jakoś pomóc ( w sumie ciekawam jego wiedzy, może następnym razem sprawdzę ). Trafiłam na dosyć miłą obsługę, co prawda średnio poinformowaną w kwestii kosmetyków, ale procedura sprzedaży przy kasie bardzo poprawna. Oby tak zawsze Dzisiejszą wizytę w D. bardzo chwalę.
Tez to ostatnio zauważyłam w Douglasie w Katowicach, pracownicy z uśmiechem pytali się czy pomóc, byli życzliwi i sympatyczni. Może faktycznie czytają wizaż, bo wyszłam stamtąd trochę zaskoczona
__________________
Od października studia - zaczynam nowy etap w życiu
Poza tym dbam o siebie

kod rabatowy na e-torebkę 40219d53


maaril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:48   #186
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

W moim mieście są dwa Douglasy. Jeden w bardziej uczęszczanej przez klientów galerii a drugi w mniej. W tym pierwszym jestem witana złowrogim spojrzeniem ochroniarzy, którzy łażą za mną krok w krok aż odechciewa mi się cokolwiek kupować. Rzadko ktoś pyta czy może w czymś pomóc, a zazwyczaj chętnie taką pomoc bym przyjęła. Poza pilnowaniem czy nikt nic nie kradnie, ogólnie olewka. Za to ostatnio zaszłam w sumie pierwszy raz do drugiego Douglasa w mniej popularnej Galerii i tam zupełnie coś innego. Chciałam kupić podkład, a wiadomo trzeba trochę po testować, posprawdzać kolory itp. Od razu podeszła do mnie pani, podawała wszystkie testery o które prosiłam, sama doradzała ogólnie była przemiła, zaraz obok inna pani zajmowała się druga klientką, doradzała rozsądnie nie natarczywie. I dzięki temu wróciłam do domu z podkładem L'oreala o 14zł tańszym niż w Rossmanie gdzie smażą się one 3cm od lampy, w idealnie dobranym kolorze. Dostałam jedną próbkę perfum, ale w sumie próbki bardziej drażnią mnie niż cieszą więc raczej nie prosiłabym o więcej. Ogólnie cud miód na pewno będę tam chodzić dużo częściej
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:00   #187
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy pracownicy Douglasa przechodzili ostatnio jakieś szkolenie czy może czytają Wizaż Od jakiegoś czasu w Douglasie w centrum Katowic jestem witana niemal od progu przez ochronę, przy wyjściu następuje pożegnanie, co więcej- ochroniarz zapytał mnie z uśmiechem, czy jakoś pomóc ( w sumie ciekawam jego wiedzy, może następnym razem sprawdzę ). Trafiłam na dosyć miłą obsługę, co prawda średnio poinformowaną w kwestii kosmetyków, ale procedura sprzedaży przy kasie bardzo poprawna. Oby tak zawsze Dzisiejszą wizytę w D. bardzo chwalę.

To samo! Douglas w Bielsku. Jestem mile zaskoczona, ale ostatnim razem obsługiwał mnie wizażysta, na oko 50lat, długie siwe włosy, może któraś go kojarzy? Strasznie uparty w swoim działaniu, nachalny, miły do bólu. Ja rozumiem, że ktoś chce być uprzejmy, ale takie podejście do klienta też nie jest za dobre. Akurat się spieszyłam a on zatrzymał mnie na 15min przy kasie i opowiadał o promocjach, o moich oczach, peelingach za 7.99 (...).
Następnym razem będę go unikać.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 18:09   #188
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Ile trzeba czekać na nadesłanie karty pocztą od wypełnienia formularza?
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:25   #189
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Ile trzeba czekać na nadesłanie karty pocztą od wypełnienia formularza?
Poinformowano mnie, że do 4 tygodni powinna dotrzeć. Czekam już 3 tygodnie i ni ma Nadchodzi tydzień Ostatniej Szansy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:59   #190
eli84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

czytam i śmieję się sama do siebie. już widzę takie klientki, które przechodzą się po sklepie.
po pierwsze próbki dodawane są do każdego zakupu, ponieważ próbki są dla klientów, a nie dla konsultantów, po za tym , żeby wypróbować produkt, my jako konsultantki, nie musimy zabierać próbek, mamy do tego więcej możliwości. kolejną sprawą co do próbek jest to (tylko zanim zaczniecie się rzucać chwilę się zastanówcie), wyobraźcie sobie obsługę klientki, klienta, który zanim porządnie wyłoży swoje artykuły z koszyka już pyta A CO DOSTANĘ?!?! i nie jest to jedyny taki przypadek w ciągu dnia. albo klienta, który swój zakup uwarunkowuje tylko tym jakie próbki dostanie. nam otwiera się nóż w kieszeni. próbki to nie jest prezent za zrobione zakupy, jest to gift do przetestowania, aby klient mógł zapoznać się kolejnym produktem, którego jeszcze nie zna. pomijam fakt, że my na zapleczu nie mamy fabryki próbek i jeśli czegoś nie ma to po prostu tego nie ma. producenci przysyłają nam coś i jak się skończy to się skończy i teks typu TO JA IDĘ DO KONKURENCJI nie spowoduje cudownego wyczarowania danej próbki.

kolejny wątek. testery perfum, kolorówki, kremów nie są do korzystania, jak to ktoś tu napisał, dla każdego chociaż raz w tygodniu. nie wywalamy kogoś w sklepu jak robi sobie pełen makijaż, ale nie jest prawdą, że raz w tygodniu każdy ma do tego prawo. testery są po to, żeby JE TESTOWAĆ, tak więc jestem ciekawa, jakby pan, który tu wypisuje o swojej sympatii do a*men poczuł się jeśli tester był non stop pusty, bo jakiś koleś namiętnie przychodzi się nim perfumować zamiast sobie go kupić. po co ma dostać próbkę skoro zna ten zapach, oczywiście tylko po to, żeby nie kupować produktu. czy idąc do mięsnego na degustację szynki zabiera się najwięcej jak tylko można, żeby nazbierać na kolację na dłuższy czas??? nie sądzę. kiedy klientka (chociaż ciężko tak nazwać taką osobę, jeśli nie robi zakupów) robi sobie co tydzień przed imprezą makijaż to nie dziwcie się, że potem nie ma testerów, bo takich klientek jest dużo dużo więcej niż jedna w tygodniu, a producenci nie przysyłają charytatywnie testerów, żeby panie mogły się za darmo malować.

jest tu taki wątek, który mnie podniósł. jakaś panna wypisuje tu o naszym wykształceniu. otóż ta gwiazda jeśli ma jakieś kompleksy na tle wykształcenia to powinna sama zastanowić się nad swoim poziomem kultury, bo po pierwsze wykształcenie o niczym nie świadczy, a po drugie wszystkie konsultantki, które znam są wykształcone, jeśli już nie są po kosmetyce lub wizażu to po innych kierunkach studiów.


dodam jeszcze, że jeżeli ktoś wybrał się na zakupy podczas świąt to nie może mieć pretensji, że próbek nie dostał tyle co zwykle, bo niestety, ale nasze możliwości są mniejsze niż ilość klientów w tym czasie. pomyślcie też drogie klientki, że my też mamy określone zasady, które są nam odgórnie narzucane, a potem krytykujcie...


pozdrawiam (zwłaszcze klientki douglasa)

Edytowane przez eli84
Czas edycji: 2009-04-07 o 07:25
eli84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:13   #191
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez eli84 Pokaż wiadomość
czytam i śmieję się sama do siebie. już widzę takie klientki, które przechodzą się po sklepie.
po pierwsze próbki dodawane są do każdego zakupu, ponieważ próbki są dla klientów, a nie dla konsultantów, po za tym , żeby wypróbować produkt, my jako konsultantki, nie musimy zabierać próbek, mamy do tego więcej możliwości. kolejną sprawą co do próbek jest to (tylko zanim zaczniecie się rzucać chwilę się zastanówcie), wyobraźcie sobie obsługę klientki, klienta, który zanim porządnie wyłoży swoje artykuły z koszyka już pyta A CO DOSTANĘ?!?! i nie jest to jedyny taki przypadek w ciągu dnia. albo klienta, który swój zakup uwarunkowuje tylko tym jakie próbki dostanie. nam otwiera się nóż w kieszeni. próbki to nie jest prezent za zrobione zakupy, jest to gift do przetestowania, aby klient mógł zapoznać się kolejnym produktem, którego jeszcze nie zna. pomijam fakt, że my na zapleczu nie mamy fabryki próbek i jeśli czegoś nie ma to po prostu tego nie ma. producenci przysyłają nam coś i jak się skończy to się skończy i teks typu TO JA IDĘ DO KONKURENCJI nie spowoduje cudownego wyczarowania danej próbki.

kolejny wątek. testery perfum, kolorówki, kremów nie są do korzystania, jak to ktoś tu napisał, dla każdego chociaż raz w tygodniu. nie wywalamy kogoś w sklepu jak robi sobie pełen makijaż, ale nie jest prawdą, że raz w tygodniu każdy ma do tego prawo. testery są po to, żeby JE TESTOWAĆ, tak więc jestem ciekawa, jakby pan, który tu wypisuje o swojej sympatii do a*men poczuł się jeśli tester był non stop pusty, bo jakiś koleś namiętnie przychodzi się nim perfumować zamiast sobie go kupić. po co ma dostać próbkę skoro zna ten zapach, oczywiście tylko po to, żeby nie kupować produktu. czy idąc do mięsnego na degustację szynki zabiera się najwięcej jak tylko można, żeby nazbierać na kolację na dłuższy czas??? nie sądzę. kiedy klientka (chociaż ciężko tak nazwać taką osobę, jeśli nie robi zakupów) robi sobie co tydzień przed imprezą makijaż to nie dziwcie się, że potem nie ma testerów, bo takich klientek jest dużo dużo więcej niż jedna w tygodniu, a producenci nie przysyłają charytatywnie testerów, żeby panie mogły się za darmo malować.

jest tu taki wątek, który mnie podniósł. jakaś panna wypisuje tu o naszym wykształceniu. otóż ta gwiazda jeśli ma jakieś kompleksy na tle wykształcenia to powinna sama zastanowić się nad swoim poziomem kultury, bo po pierwsze wykształcenie o niczym nie świadczy, a po drugie wszystkie konsultantki, które znam są wykształcone, jeśli już nie są po kosmetyce lub wizażu to po innych kierunków studiów.


dodam jeszcze, że jeżeli ktoś wybrał się na zakupy podczas świąt to nie może mieć pretensji, że próbek nie dostał tyle co zwykle, bo niestety, ale nasze możliwości są mniejsze niż ilość klientów w tym czasie. pomyślcie też drogie klientki, że my też mamy określone zasady, które są nam odgórnie narzucane, a potem krytykujcie...


pozdrawiam (zwłaszcze klientki douglasa)
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 16:57   #192
eli84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Jestem wściekła
Przed 30 minutami wróciłam z Douglasa, a w zasadzie nawet z dwóch. Poszłam tam, aby kupić podkład Kanebo. W pierwszym Douglasie okazało się się, że perfumeria nie posiada książki kodów tej marki, a wg mojej wiedzy (dzięki wątkowi "kody w Kanebo") sprzedawane w tej perfumerii podkłady były przeterminowane No, ale nie mogłam się co do tego upewnić, bo sprzedawczyni oczywiście nie potrafiła odczytać kodu z opakowania. OK, udałam się więc do drugiego Douglasa, gdzie nie dowiedziałam się niczego, bo zrezygnowałam z czekania na obsługę po 20 minutach Gdy poprosiłam sprzedawczynię o obsłużenie, ta bardzo chamsko (wybaczcie mi dosłowność, ale inaczej się nie da) odwarknęła, że przecież ma klientkę. Były dwie sprzedawczynie, a trzech ochroniarzy! Wyszłam po tych 20 minutach i udałam się do Sephory, gdzie w minutkę zostałam obsłużona i wyszłam z moim ulubionym podkładem Chanel (Kanebo tam nie mają). Szkoda tylko, że straciłam tyle czasu i nerwów na Douglasa. Jutro piszę maila ze skargą na obie perfumerie do Douglas Polska.

no i właśnie takich ludzi nie rozumiem. po co ci ta skarga? co napiszesz, że nie zostałaś obsłużona przez konsultantkę, bo ta obsługiwała inna klientkę?!?! ludzie w centrali mają niezły ubaw, szkoda, że do nas bezpośrednio nie dochodzą takie wiadomości. a co ty myślałaś, że wszyscy rzucą wszystko co robią dookoła, łącznie z obsługą innych klientów? no po prostu nie wierze w to co czytam. jeżeli mamy mieć takie klientki to niech faktycznie idą do konkurencji. mamy mnóstwo stałych klientów, którzy czasami muszą poczekać dłużej niż te twoje 20 min i jakoś im korona z głowy nie spada, ale właśnie takie panny z przerośniętym zdaniem na swój temat mają zawsze problem. pewnie po takiej skardze do centrali następnym razem rozwiną przezd tobą czerwony dywan i poczęstują szampanem na wejściu, a konsultantki będą leżały na podłodze i witały szanowną klientke chcącą kupić podkład kanebo...

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

trochę się wkurzyłam po przeczytaniu tego forum

p.s. przyznajcie się po za tym ile z tych przetestowanych i jak to wy tu nazywacie "wyżebranych" próbek później kupiłyście w produkcie...

Edytowane przez eli84
Czas edycji: 2009-04-05 o 17:09
eli84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:03   #193
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Moim zdaniem poziom obsługi w Douglas bardzo sie poprawił. Konsultantki są miłe, z wiedzą jest różnie (nie sposób wiedzieć wszystko) ale są bardzo sympatyczne i sie starają. Tak jest w Toruniu Nawet problemy z punktami na karcie i rabatami sa jak najbardziej do wyjaśnienia (infolinia)
Ale właśnie wybieram sie do Paryża, zaszaleję w Sephorze bedę mieć porównanie.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:46   #194
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

W Koszalinie douglas jest mały, brakuje wielu produktów, wybór marek jest ograniczony. Niestety konsultantki były też średnio zorientowane w ofercie. Wolę douglasy w Szczecinie lub Warszawie i tam nie mam podstaw do krytyki.
Wkurzają mnie takie posty konsultantek jak te powyżej. Ten sarkazm wypowiedzi jest nie na miejscu i służy chyba tylko wyżaleniu się na złe i niedobre klientki
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:06   #195
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Wkurzają mnie takie posty konsultantek jak te powyżej. Ten sarkazm wypowiedzi jest nie na miejscu i służy chyba tylko wyżaleniu się na złe i niedobre klientki
Wiesz,to niestety działa w dwie strony.
Niektórzy narzekają na konsultantki więc dlaczego konsultantki nie mogą ponarzekać na klientów,którzy też zdarzają się przecież różni?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:36   #196
redds
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z mojego przecudnej urody salonu
Wiadomości: 22
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Osobiście robię zakupy tylko w Douglasach, upodobałam sobie szczególnie ten w Złotych Tarasach. Uwielbiam tamtych konsultantów i wizażystów, naprawdę fajni ludzie z pasją, jeszcze ani razu się na nich nie zawiodłam a mam o kosmetykach spore pojęcie.

Dlatego polecam
redds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:41   #197
eli84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Wkurzają mnie takie posty konsultantek jak te powyżej. Ten sarkazm wypowiedzi jest nie na miejscu i służy chyba tylko wyżaleniu się na złe i niedobre klientki

ale chwila, co to ja jestem jakieś ciele, które będzie tylko czytało obelgi na temat między innymi mój i grzecznie przytakiwało?? polityka naszej firmy może i tego nakazuje, ale na całe szczęście tylko w perfumerii, po za jej murami mam prawo do napisania tego co sądzę na temat pewnych klientów i całe szczęście nikt mi tego nie zabroni.

p.s. pozdrawiam warszawianke, widzę, że wie o co chodzi...
eli84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:55   #198
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez eli84 Pokaż wiadomość
ale chwila, co to ja jestem jakieś ciele, które będzie tylko czytało obelgi na temat między innymi mój i grzecznie przytakiwało?? polityka naszej firmy może i tego nakazuje, ale na całe szczęście tylko w perfumerii, po za jej murami mam prawo do napisania tego co sądzę na temat pewnych klientów i całe szczęście nikt mi tego nie zabroni.

p.s. pozdrawiam warszawianke, widzę, że wie o co chodzi...
Ja na szczęście jestem miłą klientką Zawsze spotykam się z miłą obsługą, więc myślę ze to działa w obie strony.... Jeśli Ty jesteś miła, to samo spotyka Ciebie.
Ludzie są różni.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:55   #199
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez eli84 Pokaż wiadomość
ale chwila, co to ja jestem jakieś ciele, które będzie tylko czytało obelgi na temat między innymi mój i grzecznie przytakiwało?? polityka naszej firmy może i tego nakazuje, ale na całe szczęście tylko w perfumerii, po za jej murami mam prawo do napisania tego co sądzę na temat pewnych klientów i całe szczęście nikt mi tego nie zabroni.

p.s. pozdrawiam warszawianke, widzę, że wie o co chodzi...
I ja pozdrawiam
Co prawda nie pracuję tam ale doskonale wiem co i jak(bo styczność jednak mialam)-i również czasem krew się we mnie gotuje jak czytam niektóre rzeczy
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 07:23   #200
eli84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście jestem miłą klientką Zawsze spotykam się z miłą obsługą, więc myślę ze to działa w obie strony.... Jeśli Ty jesteś miła, to samo spotyka Ciebie.
Ludzie są różni.

zawsze powtarzam, że wszystko działa w dwie strony, więc jeśli klient nie jest naburmuszony od samego wejścia to każdy sprzedawca, nawet w najmniejszym sklepiku osiedlowym będzie miły dla takiej osoby. natomiast "gwiazdorstwo" od samego wejścia zazwyczaj nie popłaca. z resztą największą chyba satysfakcją jest to, jak wchodzi taka obrażona na cały świat klientka, mająca nas za nic, bo przecież jesteśmy tylko od podawania towaru, a na koniec transakcji jest uśmiechnięta, miła i potrafi nawet podziękować
eli84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:16   #201
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

wczoraj byłam w Douglasie po perfumy dla męża na urodziny.Zostałam bardzo miło i profesjonalnie obsłużona, a do tego dostałam masę próbek i damskich i męskich.Oczywiście pięknie podziękowałamTo był Douglas w Pasażu Grunwaldzkim
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 21:35   #202
inimitable7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Jak słyszę takie zbulwersowane klientki co dostawaja "mało próbek", pisza skargi w zasadzie bezpodstawne, to płakać mi sie chce ze śmiechu oczywiście. Ja jestem osoba pozytywnie nastawiona do ludzi, do klientów, jak jest bezczelna klientka z zadartym nosem to niech nie myśli ze otrzyma tonę próbek przy kasie. Moge dać jedna ewentualnie bo tak nam nakazują standardy obsługi klienta. Jeżeli chodzi o skargi to zazwyczaj piszą je kobity które nie maja co robić i maja tonę kompleksów, a powiem wam ze w centrali maja rzeczywiście niezły ubaw, a później my, bo oni nam je przekazują) Jeżeli chodzi o nasze wykształcenie to "gwiazdka" która myśli ze w Douglasie pracują dziewczyny bez wykształcenia to się grubo myli. W większości są to dziewczyny które maja ukończona kosmetologie, lub inny kierunek studiów lub są studentkami. Pozatym żeby pracować w takiej perfumerii trzeba mieć pewne umiejętności, wiedzę, cały czas się dokształcać. Coachingi, testy z wiedzy o składach na porządku dziennym. Na początku nie jest łatwo, dużo osób wymięka. Pozdrawiam wszystkie konsultantki )))
inimitable7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:53   #203
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez redds Pokaż wiadomość
Osobiście robię zakupy tylko w Douglasach, upodobałam sobie szczególnie ten w Złotych Tarasach. Uwielbiam tamtych konsultantów i wizażystów, naprawdę fajni ludzie z pasją, jeszcze ani razu się na nich nie zawiodłam a mam o kosmetykach spore pojęcie.

Dlatego polecam
Rowniez polecam,bardzo mila i fachowa obsluga
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:40   #204
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Dziewczyny napiszcie czy mogę robic zakupy w Douglasie przez internet,jesli tak to czy mogłybyscie podac adres strony.W miom mieście nie ma perfumerii z tak drogimi markami,a po ulubiony podkład czy zapach muszę jechac 80km.Bardzo bylabym wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam.
__________________
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:58   #205
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Ada94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czy mogę robic zakupy w Douglasie przez internet,jesli tak to czy mogłybyscie podac adres strony.W miom mieście nie ma perfumerii z tak drogimi markami,a po ulubiony podkład czy zapach muszę jechac 80km.Bardzo bylabym wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam.
Oj,niestety nie można.
Ale są inne strony z kosmetykami np.tagomago.pl lub lemonnet.pl.To Polskie strony a z zagranicznym oczywiście strawberry.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:58   #206
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Ada94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czy mogę robic zakupy w Douglasie przez internet,jesli tak to czy mogłybyscie podac adres strony.W miom mieście nie ma perfumerii z tak drogimi markami,a po ulubiony podkład czy zapach muszę jechac 80km.Bardzo bylabym wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam.
chyba nie ma takiej opcji...

ale polecam truskawke
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:25   #207
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Dzięki dziewczyny.Pozdrawiam:cmo k:
__________________
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:15   #208
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Zastanawiam się nad kupnem podkładu w kompacie Clinique Almost Powder, ale nie chcę kupować w ciemno i zastanawiam się, czy można dostać jakąś próbkę takiego podkładu? Nie chcę wychodzić na jakąś próbkomaniaczkę, nigdy się o próbki nie upominam, ale nie mam najmniejsze ochoty wydawać stu złotych w błoto.
Zastanawiam się, czy w ogóle istnieją próbki podkładów w kompakcie (perfumeryjne testery nie wyglądają specjalnie zachęcająco). Mam do wyboru Douglasa, Sephorę, Marionnaud ale boję się, że zostanę potraktowana jak jakiś maniak łaknący kolejnej próbki do swojej kolekcji.
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza




Edytowane przez szumasima
Czas edycji: 2009-05-05 o 07:35
szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:23   #209
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez szumasima Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem podkładu w kompacie Clinique Almost Powder, ale nie chcę kupować w ciemno i zastanawiam się, czy można dostać jakąś próbkę takiego podkładu? Nie chcę wychodzić na jakąś próbkomaniaczkę, nigdy się o próbki nie upominam, ale nie mam najmniejsze ochoty wydawać stu złotych w błoto.
Zastanawiam się, czy w ogóle istnieją próbki podkładów w kompakcie (perfumeryjne testery nie wyglądają specjalnie zachęcająco). Mam do wyboru Douglasa, Sephorę, Marionnaud ale boję się, że zostanę potraktowana jak jakiś maniak łaknący kolejnej próbki do swojej kolekcji.

Raczej w Sephorze i w Douglasie nie masz co liczyć... Próbki Almost Powder są dołączone ostatnio do zestawów 3kroków za 195 zł. Jeśli już próbki podkładów się zdarzają, to raczej dołączane są jako gratis do zakupów Ja bym się nie pytała...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:41   #210
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

W zyciu nie widzialam probki podkladu w kompakcie Za to osobiscie moge z calego serca polecic ten podklad Clinique, kupilam w Douglasie jakies 2 tygodnie temu i poki co jest przecudowny!
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-02 17:21:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.