* * Pogadajmy o politykach :D * * - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 12:30   #1
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Wink

* * Pogadajmy o politykach :D * *


Hej. Myślę że sa na wizazu osoby które POLITYKĄ choc troszke sie interesuja, albo i irytuja. poplotkujmy
to ja zaczne. atak na Macinkiewicza i jego przyszla żonę ISABEL. no kurcze to juz jest nudne. Rozumiem ze kiedys bardzo pozwalam mediom aby wchodzily w jego życie bo sam tego chciał. Jednak ma wszystko swoje granice. Co on czuje jak wszyscy sie naśmiewaja obgaduja itp .
drugim politykiem którego uwielbiam za swoja dziwacznosc i głupote jest JANUSZ PALIKOT .
kolejny kabareciarz w polskim sejmie po A. Lepperze.
teraz kolej na Ciebie
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:42   #2
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Ten wątek ma zły tytuł.
Po pierwsze, ty nie proponujesz rozmowy o polityce, ale o politykach.
Po drugie, polityka to nie skandale Palikota, kontrowersyjne zachowania Leppera i romanse Marcinkiewicza, ale coś dużo bardziej skomplikowanego.

Ale wiem - czepiam się .

Żeby nie było takiego całkowitego offtopu, powiem co myślę o Marcinkiewiczu i niejakiej Isabel. W skrócie: nic nie myślę . Niech facet robi co chce, nie jest pierwszy i nie ostatni, któremu młodsza kobieta zawróciła w głowie. Życzę mu jak najlepiej, choć przyszłość przepowiadam raczej mroczną: Isabel rzuci go za mniej więcej rok, a on sam straci reputację u większości polskiego społeczeństwa, bo wszyscy bedą mówić "a nie mówiliśmy"

Pogadajmy lepiej o tym, czy tvn24 nie złamało kodeksu dziennikarskiego pokazdując w telewizji to:
http://www.youtube.com/watch?v=KD76tvAV7R8
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:00   #3
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

ciekawe co na to Saba
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:02   #4
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Ciekawe co na to wyszukiwarka...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275419
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:02   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Pogadajmy lepiej o tym, czy tvn24 nie złamało kodeksu dziennikarskiego pokazdując w telewizji to:
http://www.youtube.com/watch?v=KD76tvAV7R8
nie znam sie i nie wiem co kodeks zawiera ale ubawilam sie setnie ogladajac napalonego Kazia i jego ukochana.
I w pelni zgadzam sie z pania Olejnik ,chociz ja ujęłabym to bardziej ostro :

Olejnik: Marcinkiewicz jest żałosny

"Kazimierz Marcinkiewicz na drobne rozmienia swój wizerunek. I ma o to pretensje do dziennikarzy" - pisze Monika Olejnik. "Panie premierze, niechże się pan zastanowi nad sobą. Niech pan spojrzy w lustro i zobaczy, kim pan jest naprawdę. Ludzie miewają romanse, ludzie miewają drugie żony. Ale nikt nie epatuje tym całego świata!" - apeluje dziennikarka.

Kazimierz Marcinkiewicz na swoim blogu napisał list otwarty - do mnie wymienionej z nazwiska i do innych dziennikarzy. Były premier całkiem na drobne rozmienia swój - nie tak dawno zupełnie przecież przyzwoity - wizerunek. I ma o to pretensje do dziennikarzy.
Panie premierze, niechże się pan zastanowi nad sobą. Niech pan spojrzy w lustro i zobaczy, kim pan jest naprawdę. Ludzie miewają romanse, ludzie miewają drugie żony. Ale nikt nie epatuje tym całego świata. A kiedy pan zaczął epatować, powinien być pan przygotowany na to, że dziennikarze będą zadawać pytania. Od tego są. Tym bardziej że chciał pan być znany jako porządny człowiek, dobry mąż i ojciec. Szafował pan wartościami chrześcijańskimi, nie tolerował związków homoseksualnych, a teraz nie waha się pan ranić bliskich i żąda na to naszej akceptacji.
Zarzuca pan też dziennikarzom, że zastanawiają się nad pańską rolą w Goldman Sachs. Mamy prawo o to pytać, bo jako premier nawiązywał pan kontakty niedostępne dla przeciętnych śmiertelników. Znał pan polityków, zasiada pan w radzie przy Giełdzie Papierów Wartościowych, przez rok miał pan dostęp do najbardziej poufnych informacji dotyczących polskiej gospodarki. Wreszcie miał pan być podobno numerem jeden warszawskiej listy PO do Parlamentu Europejskiego. Byłoby zdumiewające, gdyby świat dziennikarski przeszedł do porządku dziennego nad pana obecną karierą, bez refleksji nad tym, czy dawne kontakty pomagają panu w nowej roli. Ale jeśli tak bardzo błądzimy, niech sam pan powie, w jakich inwestycjach Goldman Sachsa pan doradzał? Może ułatwi pan nam zadanie i sam opisze swoją pracę?
Mam też propozycję: jeżeli tak panu dokucza zainteresowanie mediów, niech pan po prostu z nich zniknie. Dla dobra własnego i pańskich bliskich. Na razie bowiem wygląda na to, że nie może pan żyć bez uwagi opinii publicznej. Już nie wystarczy, że pan pisze bloga, teraz dołącza się pana wybranka, tworząc na nim poezję i zapowiada, że wkrótce macie blogować razem. Jeżeli to ma być sposób na wyciszenie mediów, to ktoś panu źle doradził. Jest pan żałosny.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:23   #6
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
Hej. Myślę że sa na wizazu osoby które POLITYKĄ choc troszke sie interesuja, albo i irytuja. poplotkujmy
Polityką tak, politykami mniej, ale ten wątek zdecydowanie bardziej dotyczy tego drugiego tematu - plotek o politykach. I nie mam nic przeciwko temu.

Cytat:
to ja zaczne. atak na Macinkiewicza i jego przyszla żonę ISABEL. no kurcze to juz jest nudne. Rozumiem ze kiedys bardzo pozwalam mediom aby wchodzily w jego życie bo sam tego chciał. Jednak ma wszystko swoje granice. Co on czuje jak wszyscy sie naśmiewaja obgaduja itp .
drugim politykiem którego uwielbiam za swoja dziwacznosc i głupote jest JANUSZ PALIKOT .
kolejny kabareciarz w polskim sejmie po A. Lepperze.
teraz kolej na Ciebie
Osobiście to pan Marcinkiewicz jest mi obojętny jak śnieg zeszłoroczny, aczkolwiek śmiać mi się chce z niego - jeszcze nieco ponad pół roku temu jeździł na wszystkie ważne religijne imprezy i opowiadał tam jakie doskonałe małżeństwo stanowi ze swoją żoną... Właśnie widać jakie doskonałe. Hipokryta, gdyby o tym idealnym pożyciu tyle nie gadał nikt by mu teraz nie wypominał Izabeli. A tak to sam sobie bat ukręcił. Marnuje sobie teraz opinie, Polska to nie Francja tu się młodą panią premierową nikt nie będzie podniecał jak w przypadku pani prezydentowej z Francji.

Natomiast ogólnie to dojrzałych facetów uganiających się za małolatami uważam za śmiesznych, komicznych wręcz rzadko kiedy jest to miłość, częściej chęć udowodnienia sobie jaki jestem maczo... dorośli ludzie zachowują się jak szczeniaki - jest to i śmieszne, i żałosne.

Pana Palikota to nie będę komentować bo mogłabym dać podstawy do pozwania mnie o naruszenie dobrego imienia tegoż posła... Nic dobrego na jego temat nie myślę, uważam, że PO powinna się go pozbyć i modlić się, żeby zapomniano o tym członku partii. Nic dobrego z niego nie mają, nawet show robi żenujące...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-02-26 o 13:24
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:30   #7
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

pijar pana M w czasach gdy byl premierem byl niezly.choc oczywiste bylo dla mnie ze jest popychadlem partyjnym..i zaslona dymna....gorzej teraz jak widac zreszta...jest nieudolny retorycznie...i w zasadzie zawieszony w politycznej prozni

natomiast pan P faktycznie jest zalosny..oblesny....zasta nawiam sie po co POwcom taki duren
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 13:39   #8
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
natomiast pan P faktycznie jest zalosny..oblesny....zasta nawiam sie po co POwcom taki duren
Ja kiedyś słyszałam taką teorię, że PO ma Palikota tylko po to, że jak im coś nie wychodzi, jak ktoś się czepia o niespełnione obietnice, to zadaniem Palikota jest wtedy wymyślić jakąś kontrowersyjną aferę, żeby media (w przewadze tvn24) miały o czym gadać, a gawiedź była zadowolona .
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:41   #9
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Ja kiedyś słyszałam taką teorię, że PO ma Palikota tylko po to, że jak im coś nie wychodzi, jak ktoś się czepia o niespełnione obietnice, to zadaniem Palikota jest wtedy wymyślić jakąś kontrowersyjną aferę, żeby media (w przewadze tvn24) miały o czym gadać, a gawiedź była zadowolona .
również cos słyszałam podobnego. ogólnie chodziło o to że PO bardzo zalezy na Palikocie
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:09   #10
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Ja kiedyś słyszałam taką teorię, że PO ma Palikota tylko po to, że jak im coś nie wychodzi, jak ktoś się czepia o niespełnione obietnice, to zadaniem Palikota jest wtedy wymyślić jakąś kontrowersyjną aferę, żeby media (w przewadze tvn24) miały o czym gadać, a gawiedź była zadowolona .
kicia
Cytat:
również cos słyszałam podobnego. ogólnie chodziło o to że PO bardzo zalezy na Palikocie
To by było zbyt oczywiste, za proste. Może pan Palikot ma jakieś niezbyt ciekawe info o co poniektórych politykach/o partii/o aferach i trzymają go, bo się go boją? Że tak powiem wolą go mieć po swojej stronie niż przeciwko.

aniko23
Cytat:
pijar pana M w czasach gdy byl premierem byl niezly.choc oczywiste bylo dla mnie ze jest popychadlem partyjnym..i zaslona dymna....gorzej teraz jak widac zreszta...jest nieudolny retorycznie...i w zasadzie zawieszony w politycznej prozni
Zgadzam się, chociaż już wtedy widać było, że to tylko marionetka Kaczyńskich, zastępca na fotelu premiera do czasu aż podniecenie wyborami opadnie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:19   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

A ja lubie Palikota,facet swietnie manipuluje ludzmi a ludzie sa na tyle glupi ze sie nim zajmuja i robia afery z jego zachowania i wypowiedzi.Gdyby zajmowali sie powaznymi rzeczami nie wiedzieliby o istnieniu Palikota.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 14:26   #12
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ja lubie Palikota,facet swietnie manipuluje ludzmi a ludzie sa na tyle glupi ze sie nim zajmuja i robia afery z jego zachowania i wypowiedzi.Gdyby zajmowali sie powaznymi rzeczami nie wiedzieliby o istnieniu Palikota.
Ja nie widzę w tym przejawu jakieś wielkiej inteligencji manipulacyjnej Robi afery na rzeczach oczywistych, w dodatku na poziomie żenująco niskim, najczęściej zwyczajnie opowiada jakieś pierdoły. Wiadomo, że przykładowo gdy ktoś publicznie zwyzywa głowę państwa od gejów to będzie afera - gdzie tu przejaw jakiś zdolności do manipulowania? To zwykły populizm jest, jedzie na hasełkach, o których z góry wiadomo, że każdego ruszą i afera chociaż malutka, ale będzie. Może myślałabym o nim lepiej gdyby faktycznie uknuł jakąś ciekawą intrygę polityczną.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:42   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja nie widzę w tym przejawu jakieś wielkiej inteligencji manipulacyjnej Robi afery na rzeczach oczywistych, w dodatku na poziomie żenująco niskim, najczęściej zwyczajnie opowiada jakieś pierdoły. Wiadomo, że przykładowo gdy ktoś publicznie zwyzywa głowę państwa od gejów to będzie afera - gdzie tu przejaw jakiś zdolności do manipulowania? To zwykły populizm jest, jedzie na hasełkach, o których z góry wiadomo, że każdego ruszą i afera chociaż malutka, ale będzie. Może myślałabym o nim lepiej gdyby faktycznie uknuł jakąś ciekawą intrygę polityczną.
Kazdy gra jak przeciwnik pozwala ,fakt dla 90% ludzi przy korycie nie trzeba wielkiej inteligencji zeby ich poruszyc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:18   #14
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

A ja za Palikota się wstydze , wogóle wstydze sie za polski sejm , według mnie powinien być cezus wykształcenia bo czesto dostają sie tam ludzie bez jakiekokolwiek pojecia o świecie po zawodowce lub bez matury , no i politycy mogli by przechodzic testy IQ bo swoimi wypowiedziami nie reprezentuja za wiele. A wracajac do Palikota to poprostu blazen i taki czlowiek ma reprezentowac ludzi , robiac z siebie imbecyla , przepraszam za te slowa
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:28   #15
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ja lubie Palikota,facet swietnie manipuluje ludzmi a ludzie sa na tyle glupi ze sie nim zajmuja i robia afery z jego zachowania i wypowiedzi.Gdyby zajmowali sie powaznymi rzeczami nie wiedzieliby o istnieniu Palikota.
Mowimy o tym samym panie co wymachiwal gumowym penisem itd?

Wg mnie to Palikot jest trzymany tylko po to, by wywolac szum w odpowiednim momencie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:48   #16
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez angelika03 Pokaż wiadomość
A ja za Palikota się wstydze , wogóle wstydze sie za polski sejm , według mnie powinien być cezus wykształcenia bo czesto dostają sie tam ludzie bez jakiekokolwiek pojecia o świecie po zawodowce lub bez matury , no i politycy mogli by przechodzic testy IQ bo swoimi wypowiedziami nie reprezentuja za wiele. A wracajac do Palikota to poprostu blazen i taki czlowiek ma reprezentowac ludzi , robiac z siebie imbecyla , przepraszam za te slowa
według mnie oni nie sa tacy głupi za jakich sie maja. wielu pokonczylo renomowane studia. to jest taka gra, oni maja kase dla siebie i to im wystarczy. po co starac sie dla ogólu . porzeciez kto im wejdzie w droge? my szare osoby?
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:41   #17
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez angelika03 Pokaż wiadomość
A ja za Palikota się wstydze , wogóle wstydze sie za polski sejm , według mnie powinien być cezus wykształcenia bo czesto dostają sie tam ludzie bez jakiekokolwiek pojecia o świecie po zawodowce lub bez matury , no i politycy mogli by przechodzic testy IQ bo swoimi wypowiedziami nie reprezentuja za wiele. A wracajac do Palikota to poprostu blazen i taki czlowiek ma reprezentowac ludzi , robiac z siebie imbecyla , przepraszam za te slowa
Rząd jest taki, jakim wybrało go społeczeństwo . Więc chyba należy się też wstydzić za całe społeczeństwo...

Co do wykształcenia - dwie, trzy, a nawet cztery literki przed nazwiskiem jeszcze o niczym nie świadczą. Zdarzają się bardzo mądrzy i inteligentni ludzie po zawodówce, i zdarzają się też imbecyle po studia. Podobonie o niczym nie świadczy wysokie IQ. Doda podobno ma wysokie i co? Reprezentuje wiele swoimi wypowiedziami ? Nie ma i prawdopodobnie nie będzie odpowiedniego miernika, żeby mierzyć kto nadaje się do sejmu, a kto nie. Społeczeństwo decyduje.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:08   #18
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: * * Pogadajmy o polityce :D * *

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Rząd jest taki, jakim wybrało go społeczeństwo . Więc chyba należy się też wstydzić za całe społeczeństwo...
no niby tak, ale z drugiej strony czy społeczeństwo miało lepszy wybór ?
moim zdaniem wyborcy głosowali na tzw mniejsze zło.
w polityce wciąż te same twarzy, rządy się zmieniają a żadnych większych efektów nie widać, ja się tam nie dziwie, że mamy w Polsce niską frekwencję, oczywiście nie pochwalam tego, ale szczerze mówiąc jakby jutro miały się odbyć wybory miałabym spory problem na kogo oddać głos bo w zasadzie wszystkie większe partie miały szanse rządzić, a jak to się kończyło wszyscy wiemy.

a co do jakości kultury politycznej to jakoś mnie nie wzbudza we mnie większych emocji ani Palikot, ani J. Kaczyński itd.
mnie najbardziej zabolało jak Lech Wałęsa pojechał bodajże do Konina ? ( proszę mnie poprawić bo nie pamiętam dokładnie) w rocznice obrad Okrągłego Stołu i zaczął mówić, że to zgniły twór i przy okazji obrażać L. Kaczyńskiego.
no naprawdę, Okrągły Stół był przełomowy dla całej Europy dla mnie to nie pojęte dlaczego ludzie, którzy razem walczyli przeciw komunizmowi po wspólnym zwycięstwie zaczynają ze sobą walczyć, opluwać się, szukać haków itd. to strasznie smutne, przynajmniej dla mnie.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:29   #19
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Co do pana Palikota... kiedyś w szkole podstawowej zdaje się gadaliśmy o obrazie Matejki "Stańczyk", nauczycielka zapytała jaką rolę odgrywał stańczyk, a któryś z kolegów odpowiedział, że był to nadworny głupek. No i nauczycielka powiedziała, że byle głupek nie mógł zabawiać dworu, bo tylko ludzie niezwykle inteligentni mogli sobie pozwolić na rozśmieszanie tej elity. No i Palikot też nie jest głupi, on nie dość że ma dużą inteligencję to jest totalnym prowokatorem. Może Polska nie jest gotowa na Palikota.

A co do Kazia i Isabell no śmiech na sali. Na nagraniu z bluzeczką i kozaczkami widać, że jest bezradny w sprawie intelektu swej wybranki. Poza tym Isabell taką poezję tworzy że normalnie trudno się dziwić, że Kazio porzucił swoje poglądy i zmienił je na Isabell . Generalnie to jej rodzina teraz musi się nieźle wstydzić... Nie dość, że córeczka ma faceta, który mógłby do jej ojca mówić "na ty", to jeszcze swoje szczyty intelektualne publikuje w necie i ośmiesza siebie i ex premiera PiSu (aru) w mediach...no żal
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 20:37   #20
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
Co do pana Palikota... kiedyś w szkole podstawowej zdaje się gadaliśmy o obrazie Matejki "Stańczyk", nauczycielka zapytała jaką rolę odgrywał stańczyk, a któryś z kolegów odpowiedział, że był to nadworny głupek. No i nauczycielka powiedziała, że byle głupek nie mógł zabawiać dworu, bo tylko ludzie niezwykle inteligentni mogli sobie pozwolić na rozśmieszanie tej elity. No i Palikot też nie jest głupi, on nie dość że ma dużą inteligencję to jest totalnym prowokatorem. Może Polska nie jest gotowa na Palikota.

A co do Kazia i Isabell no śmiech na sali. Na nagraniu z bluzeczką i kozaczkami widać, że jest bezradny w sprawie intelektu swej wybranki. Poza tym Isabell taką poezję tworzy że normalnie trudno się dziwić, że Kazio porzucił swoje poglądy i zmienił je na Isabell . Generalnie to jej rodzina teraz musi się nieźle wstydzić... Nie dość, że córeczka ma faceta, który mógłby do jej ojca mówić "na ty", to jeszcze swoje szczyty intelektualne publikuje w necie i ośmiesza siebie i ex premiera PiSu (aru) w mediach...no żal
Zgadzam sie. Palikot to bardzo inteligentny czlowiek, ale tez mi sie wydaje, ze Polska nie jest jeszcze gotowa na kogos takiego w polityce.
Marcinkiewicz... szkoda slow... Najardziej mnie smieszyla jego postawa w programie u Lisa, jak tam przyganial kociol garnkowi Zenada Ale Marcinkiewicza najlepiej podsumowala Monika Olejnik - krotko, klarownie i z klasa.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:20   #21
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
.. Najardziej mnie smieszyla jego postawa w programie u Lisa, jak tam przyganial kociol garnkowi Zenada Ale Marcinkiewicza najlepiej .
ogladalam .. najlepsze było jak potem puscili wszystkie jego wystapienia w tv , i jak to mowil o rodzine i żonie ( jeszcze niedawno () jak kocha itp itd.
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:27   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
atak na Macinkiewicza i jego przyszla żonę ISABEL. no kurcze to juz jest nudne. Rozumiem ze kiedys bardzo pozwalam mediom aby wchodzily w jego życie bo sam tego chciał. Jednak ma wszystko swoje granice. Co on czuje jak wszyscy sie naśmiewaja obgaduja itp .
Co my czujemy, gdy dowiadujemy sie, ze maczal palce w spekulacji przeciwko zlotemu
No i co czuje jego byla/jeszcze zona? Bo zdaje sie kawalerem to on nie jest....

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2009-02-26 o 21:29
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:07   #23
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Jeśli piszecie dziewczyny ze Palikot to głupek i idiota, to oznacza, że wielokrotnie dajecie się manipulować i traktujecie zbyt serio jego prowokacje i nie zastanawiacie się w jakim celu to robi.
Warto dowiedziec się czegos więcej o tym polityku. To bardzo ciekawa postać. W lawinie informacji o show jakie robi ginie fakt, ze przez wiele lat działał w bizesie, stworzył Ambrę (pewnie piłyście szapana Dorato i nawet nie wiedziałyście, że to firma Palikota), potem kupił Polmos Lublin i postawił na nogi. Zanim zajął się biznesem był bliski obornienia doktoratu z filozofii, pracował w PAN. Chyba nieliczni pamiętają, że zdobył biegun wraz z Markiem Kamińskim.
Przekaz medialny jest spłaszczany i uproszczany, a przecietny człowiek zerkający na serwis informacyjny dodatkowo ten przekaz upraszcza.
Miałam okazję poznać tego człowieka i dowiedzieć się jaki był prawdziwy powód konferencji z wibratorem: interpelacje nic nie dawały, dopiero szokująca konferencja sprawiła, ze policja rozpoczęła śledztwo w sprawie gwałtu na młodej dziewczynie w izbie zatrzymań.
Palikot ma pieniądze, spełnia się i nie musi dbać o wizerunek tak jak posłowie "dietetycy". Może sobie pozwolić na bardziej cięte riposty, wychodzenie poza konwenanse. On się tą formą świetnie bawi, a przy okazji zadaje trudne pytania.
Dla mnie to jedna z ciekawszych postaci na polskiej scenie politycznej i niezwykle inteligentny człowiek o ciekawym życiorysie. Jak już napisała ulinkaaa Polska chyba jeszcze nie dorosła do takiego polityka i dlatego Palikot tak ludzi szokuje i oburza.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:16   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Ja tez widzialam Palikota na zywo - odbiega to nieco od wizerunku medialnego.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:16   #25
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jeśli piszecie dziewczyny ze Palikot to głupek i idiota, to oznacza, że wielokrotnie dajecie się manipulować i traktujecie zbyt serio jego prowokacje i nie zastanawiacie się w jakim celu to robi.
Warto dowiedziec się czegos więcej o tym polityku. To bardzo ciekawa postać. W lawinie informacji o show jakie robi ginie fakt, ze przez wiele lat działał w bizesie, stworzył Ambrę (pewnie piłyście szapana Dorato i nawet nie wiedziałyście, że to firma Palikota), potem kupił Polmos Lublin i postawił na nogi. Zanim zajął się biznesem był bliski obornienia doktoratu z filozofii, pracował w PAN. Chyba nieliczni pamiętają, że zdobył biegun wraz z Markiem Kamińskim.
Przekaz medialny jest spłaszczany i uproszczany, a przecietny człowiek zerkający na serwis informacyjny dodatkowo ten przekaz upraszcza.
Miałam okazję poznać tego człowieka i dowiedzieć się jaki był prawdziwy powód konferencji z wibratorem: interpelacje nic nie dawały, dopiero szokująca konferencja sprawiła, ze policja rozpoczęła śledztwo w sprawie gwałtu na młodej dziewczynie w izbie zatrzymań.
Palikot ma pieniądze, spełnia się i nie musi dbać o wizerunek tak jak posłowie "dietetycy". Może sobie pozwolić na bardziej cięte riposty, wychodzenie poza konwenanse. On się tą formą świetnie bawi, a przy okazji zadaje trudne pytania.
Dla mnie to jedna z ciekawszych postaci na polskiej scenie politycznej i niezwykle inteligentny człowiek o ciekawym życiorysie. Jak już napisała ulinkaaa Polska chyba jeszcze nie dorosła do takiego polityka i dlatego Palikot tak ludzi szokuje i oburza.
widzę że wiedze masz
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:24   #26
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
widzę że wiedze masz
Zaczerpniętą z życia. Znam wielu polityków i stąd to często odmienne od ogółu zdanie na temat niektórych. Palikot to akurat polityk, którego blog podczytuję często i którego cenię za ciekawe spostrzezenia jakie tam zamieszcza. Przy bezpośrednim kontakcie tylko zyskuje - to bardzo meryoryczny i rzeczowy człowiek. Szkoda, ze nie jest szefem komisji przyjazne państwo (ale pewnie wróci na tą funkcję), bo wraz z tą komisją dokonał wielu zmian w prawie istotnych w zyciu codziennym o ile ktoś z nas ma do czynienia z urzędami i biurokracją oraz fiskusem jako przedsiębiorca.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:51   #27
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jeśli piszecie dziewczyny ze Palikot to głupek i idiota, to oznacza, że wielokrotnie dajecie się manipulować i traktujecie zbyt serio jego prowokacje i nie zastanawiacie się w jakim celu to robi.
Warto dowiedziec się czegos więcej o tym polityku. To bardzo ciekawa postać. W lawinie informacji o show jakie robi ginie fakt, ze przez wiele lat działał w bizesie, stworzył Ambrę (pewnie piłyście szapana Dorato i nawet nie wiedziałyście, że to firma Palikota), potem kupił Polmos Lublin i postawił na nogi. Zanim zajął się biznesem był bliski obornienia doktoratu z filozofii, pracował w PAN. Chyba nieliczni pamiętają, że zdobył biegun wraz z Markiem Kamińskim.
Przekaz medialny jest spłaszczany i uproszczany, a przecietny człowiek zerkający na serwis informacyjny dodatkowo ten przekaz upraszcza.
Miałam okazję poznać tego człowieka i dowiedzieć się jaki był prawdziwy powód konferencji z wibratorem: interpelacje nic nie dawały, dopiero szokująca konferencja sprawiła, ze policja rozpoczęła śledztwo w sprawie gwałtu na młodej dziewczynie w izbie zatrzymań.
Palikot ma pieniądze, spełnia się i nie musi dbać o wizerunek tak jak posłowie "dietetycy". Może sobie pozwolić na bardziej cięte riposty, wychodzenie poza konwenanse. On się tą formą świetnie bawi, a przy okazji zadaje trudne pytania.
Dla mnie to jedna z ciekawszych postaci na polskiej scenie politycznej i niezwykle inteligentny człowiek o ciekawym życiorysie. Jak już napisała ulinkaaa Polska chyba jeszcze nie dorosła do takiego polityka i dlatego Palikot tak ludzi szokuje i oburza.
Mojego o nim zdania nie zmienię. To, że ma osiągnięcia w innych dziedzinach niż polityka nie oznacza, że politykiem jest/będzie dobrym, jedno z drugim nie ma związku. Jest partyjnym błaznem - nie ważne czy na zlecenie partii czy z własnego wyboru i dla zabawy - błaznem po prostu jest. Nie nazwałabym go nawet za bardzo politykiem - ponieważ mało kto traktuje go teraz poważnie, za chwilę stanie się drugim Korwinem-Mikke czyli niegroźnym politycznie oszołomem o niepopularnych poglądach.

Nie widzę powodu dla którego miałabym mieć w poważaniu ludzi, którzy sami robią z siebie idiotów. Czy zadaje pytania trudne? Zadaje pytania kontrowersyjne z nastawieniem na to, jak piszesz by wywołać szok. Pozostaje jeszcze pytanie co po tym "szoku" bo głównie jest niesmak i tyle... konkretów brak.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 10:36   #28
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Najardziej mnie smieszyla jego postawa w programie u Lisa, jak tam przyganial kociol garnkowi Zenada Ale Marcinkiewicza najlepiej podsumowala Monika Olejnik - krotko, klarownie i z klasa.
PPR--> Polska Partia Recyklingu nie? Kazio na prezesa, Tomasz na 1 sekretarza
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:39   #29
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Zgadzam sie z Klarissa - Palikot robi z siebie idiote, to tak bedzie traktowany. Co mnie obchodzi czy on jest super hiper mega, jesli tak sie zachowuje?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:10   #30
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: * * Pogadajmy o politykach :D * *

Ble.. Za dużo tej polityki i w mediach , i w domu i znajomi też o tym mówią, i teraz na wizażu. A ja ma dość tego cyrku - niech by lepiej panowie politycy do pracy się wzięli, a nie tylko w kółko te same tematy Co mnie obchodzi romans pana Marcinkiewicza? Nie interesuje mnie z kim sypia pani X, nie interesuje mnie czym wymachuje pan Palikot, bo to nie jest prawdziwa polityka, tylko farsa. Od lat ciągle zastępcze tematy : aborcja, in vitro, geje. A dług publiczny rośnie, bezrobocie rośnie, miejsc pracy brak. Widać jaka profesjonalna ta nasza polityka. Przynajmniej dostrzegam na koniec jeden pozytyw: mam się z czego pośmiać

Ps:
A ostatnio rozbroił mnie pan prezydent cudownego miasta Wrocławia- > który oświadczył z rozbrajającym uśmiechem, że jeszcze nawet nie rozstrzygnięto kto ma budować stadion w mieście, nie mówiąc o zaczynaniu prac. A mamy już 2009...
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.