TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 10:43   #3361
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej z małym opóźnieniem zaczynam TF zaawansowanyPo miesięcznych pomiarach -2cm w ramionach i dół brzucha, w brzuchu-3cmw końcu i tu sie ruszyło!!Biust i biodra bez zmian.
Zobaczyłam juz 7ke mierząc sie w pasie i osiagnełam to co zamierzałam osiagnąć do września, wiec jestem z siebie dumna Teraz pora zobaczyc 6 w pasie przed końcem roku
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:17   #3362
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Hej z małym opóźnieniem zaczynam TF zaawansowanyPo miesięcznych pomiarach -2cm w ramionach i dół brzucha, w brzuchu-3cmw końcu i tu sie ruszyło!!Biust i biodra bez zmian.
Zobaczyłam juz 7ke mierząc sie w pasie i osiagnełam to co zamierzałam osiagnąć do września, wiec jestem z siebie dumna Teraz pora zobaczyc 6 w pasie przed końcem roku
I jak wrażenia na samym początku ?
No czyli coś poleciało

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez fajnalalala Pokaż wiadomość
tygryskowym_okiem dziękuję ci bardzo za poradę. W takim razie jutro fire 45.
Nie mogę się już doczekać. Po tym dzisiejszym streachingu, aż mnie nosi. Niby ćwiczę od 1,5 tygodnia codziennie ( przez całe 21 lat tyle nie ćwiczyłam), ale na myśl o tym treningu, aż mnie rozpiera!!!
Nie ma sprawy Jak coś to zapraszam do mnie na bloga, tam pisałam trochę o Turbo Fire
Bo ten trening jest energetyczny i trenerka fajna, więc się Tobie nie dziwię
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:58   #3363
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki, nie mam czasu nadrabiać i czytać (sorry) napisze co tam u mnie, w pracy jest bardzo fajnie, spoko atmosfera i szef bardzo mnie chwali ; niestety nie mam czasu na TF ( i nie chodzi o pracę, ale o inne obowiązki i podróże) i raczej zapowiada się, że czasu będę mieć coraz mniej zaczęłam grać w tenisa, na razie godzinka tygodniowo i daje popalić nie mogę podnieść ręki przez kilka dni...
generalnie mój tryb życia, nieregularne posiłki lub ich brak, ciągły bieg i stres spowodowały, że bardzo schudłam, ale wiem że to niezdrowe, w życiu nie miałam takich niebieskich cieni pod oczami

Tygrysku, dawno nie zaglądałam na Twojego bloga, ale na pewno nadrobię, Basiu mam nadzieje że ćwiczysz, i ciekawe co u Liiii i innych dziewczyn
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:51   #3364
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ale tu cicho, myślałam, że będę miała sporo do nadrobienia
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Z czasem będzie lepiej Jeżeli kolana, to może być kwestia butów lub podłoża. Bloga Kamy już znasz, bo widziałam, że komentujesz, to nie będę polecać


Kto to się pojawił
A jak siłówka ?
Ćwiczyłam w tym tyg ale tylko raz bo nie miałam za bardzo czasu (druga zmiana). W przyszłym tyg więcej się poruszam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 23:00   #3365
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki, nie mam czasu nadrabiać i czytać (sorry) napisze co tam u mnie, w pracy jest bardzo fajnie, spoko atmosfera i szef bardzo mnie chwali ; niestety nie mam czasu na TF ( i nie chodzi o pracę, ale o inne obowiązki i podróże) i raczej zapowiada się, że czasu będę mieć coraz mniej zaczęłam grać w tenisa, na razie godzinka tygodniowo i daje popalić nie mogę podnieść ręki przez kilka dni...
generalnie mój tryb życia, nieregularne posiłki lub ich brak, ciągły bieg i stres spowodowały, że bardzo schudłam, ale wiem że to niezdrowe, w życiu nie miałam takich niebieskich cieni pod oczami

Tygrysku, dawno nie zaglądałam na Twojego bloga, ale na pewno nadrobię, Basiu mam nadzieje że ćwiczysz, i ciekawe co u Liiii i innych dziewczyn
To bardzo dobrze, że masz fajna pracę i że Tobie tam dobrze
Ważne, żebyś przynajmniej od czasu do czasu miła jakąś aktywność, przynajmniej jako odskocznię od codzienności
Łooo, wdrożysz siew pracę, minie szaleństwo z tym związane, to może będzie łatwiej Tobie ogarnąć żywieniowo

Mój blog nigdzie nie ucieka
Dziewczyny porzuciły wątek

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ale tu cicho, myślałam, że będę miała sporo do nadrobienia
Ćwiczyłam w tym tyg ale tylko raz bo nie miałam za bardzo czasu (druga zmiana). W przyszłym tyg więcej się poruszam
I jak ruszasz się
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:02   #3366
Tysia^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Witam jestem tu nowa i bardzo zainteresowały mnie Wasze wypowiedzi na temat tych ćwiczeń czytałam wiele postów na ten temat i jestem coraz bardziej przekonana do niech.

Jednak mam problem gdyż nie mogę znaleźć linków do nich. Więc Mogę prosić o linka na PW do tych ćwiczeń? bardzo był była wdzięczna
I jeszcze miałabym małą prośbę. Chodzi o małe wskazówki, informacje od czego zacząć i wg Z góry bardzo dziękuje
Tysia^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:50   #3367
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)
I jak ruszasz się
No jednak nie He nie bij. Zapominam o ćwiczeniach, zresztą przychodzę z pracy zmęczona i nawet przez myśl mi nie przejdzie żeby poćwiczyć.

A gdzie reszta naszej bandy? Hęęę?
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 13:29   #3368
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Po dłuższym czasie zaglądam tu a tu tylko jedna strona zapisana. Szkoda dziewczyny chyba się wykruszają. Zaczełam w koñcu zaawansowany po 2 tygodniach przerwy. Zakwasów nawet nie było. Jak coś wiecej można dowiedzieć sie na blogu. Podsumowując znowu się zakochałam w TF.
Kapka ćwiczysz dalej?
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 15:57   #3369
agnesdromeda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Smile Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny.

Ja zaczęłam swoją przygodę z TF jakieś 6 miesięcy temu. Natknęłam się na ten program treningowy przypadkowo na necie. Z uwagi na to, iż 3,5 miesiąca temu urodziłam swojego drugiego synka - bardzo chciałam schudnąć. Oczywiście nie spodziewam się rezultatów od razu - ale.....w ciągu 14 tygodni zrzuciłam 21kg. Oczywiście jeszcze mam do zrzucenia ok. 14-15kg - ale damy radę. Odkąd zaczęłam ćwiczyć z TF (na razie idę programem początkowym 9(tyg)) czuję się wspaniale. Praktycznie zniknął mi flak - (jestem po cesarce), w dużym stopniu pozbyła się celulitu, mam niesamowitą kondycję. Wczoraj postanowiłam sobie pobiegać - i byłam w szoku - przebiegłam 10km non stop - bez zadyszki. Wiem, że jeszcze duża praca przede mną - ale mam motywację. Bardzo zmotywowała mnie dziewczyna z filmiku, który już widziałam krąży po wizażu oraz na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=QyWUl32lFME

też chcę mieć taki brzuch ))
agnesdromeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 15:37   #3370
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej hej kochane
Ja was nie opuściłam tylko sie wczasowałam oczywiście nie trenowałam TF ale zaczelam biegac i sie zastanawiam czy nie przeplatac treningow biegowych TF

a co u was?
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:54   #3371
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ćwiczycie???
Straszne pustki, wątek pomału zaczyna zamierać. U mnie ćwiczenia idą z potężną siłą
Dla Ciekawych umieściłam na blogu zdjęcia podsumowujące etap podstawowy, aby udowodnić że małymi kroczkami też się da z TF.


Cytat:
Napisane przez agnesdromeda Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Ja zaczęłam swoją przygodę z TF jakieś 6 miesięcy temu. Natknęłam się na ten program treningowy przypadkowo na necie. Z uwagi na to, iż 3,5 miesiąca temu urodziłam swojego drugiego synka - bardzo chciałam schudnąć. Oczywiście nie spodziewam się rezultatów od razu - ale.....w ciągu 14 tygodni zrzuciłam 21kg. Oczywiście jeszcze mam do zrzucenia ok. 14-15kg - ale damy radę. Odkąd zaczęłam ćwiczyć z TF (na razie idę programem początkowym 9(tyg)) czuję się wspaniale. Praktycznie zniknął mi flak - (jestem po cesarce), w dużym stopniu pozbyła się celulitu, mam niesamowitą kondycję. Wczoraj postanowiłam sobie pobiegać - i byłam w szoku - przebiegłam 10km non stop - bez zadyszki. Wiem, że jeszcze duża praca przede mną - ale mam motywację. Bardzo zmotywowała mnie dziewczyna z filmiku, który już widziałam krąży po wizażu oraz na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=QyWUl32lFME

też chcę mieć taki brzuch ))
Dużo pracy jest przy TF ale warto. A jeśli chodzi o filmik to chyba każda się nakręca takimi motywacjami bo udowadniają, że można.
Też dążę do takiego brzuszka po ciąży marzy się o takim.
Wytrwałości życzę.
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 17:26   #3372
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Ćwiczycie???
Straszne pustki, wątek pomału zaczyna zamierać. U mnie ćwiczenia idą z potężną siłą
Dla Ciekawych umieściłam na blogu zdjęcia podsumowujące etap podstawowy, aby udowodnić że małymi kroczkami też się da z TF.

Melduję,że jestem, ostatni tydzień spędziłam maszerujac po górach więc na żadne ćwiczenia nie starczyło ani czasu ,ani siły,ale czuję się usprawiedliwiona ))))
Ja też przeplatam turbo z bieganiem, dzisiaj sprawdziłam ile wczoraj wieczorem przebiegłam i wyszło ponad 4 km ))) jak dojdę do 10 to usłyszycie famfary ))
Milla gratuluję rezultatów-super klaski:
Co do ciszy...to cóż, zawsze sezon wakacyjny jest martwy,ale myśle,że im bliżej sylwestra tym bedzie tłoczniej
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:27   #3373
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki

czytam Was mimo że tu strasznie cicho
ale nie ćwiczę nie bijcie
na razie wprowadzam zdrowe odżywianie - czyli jem już 5 razy dziennie , i troszkę spadam wagowo, na ćwiczenia muszę znaleźć czas - muszę ale jakoś ciągle mi go brak
Mały poszedł do szkoły - trzeba przypilnować go , późno wracam więc mi się już po prostu nie chce, a jeszcze jakieś problemy zdrowotne sie przyplątały więc brak sił

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
No jednak nie He nie bij. Zapominam o ćwiczeniach, zresztą przychodzę z pracy zmęczona i nawet przez myśl mi nie przejdzie żeby poćwiczyć.

A gdzie reszta naszej bandy? Hęęę?
no reszta bandy również leniuchuje idąc za przykładem

Mila Rejczella za wytrwałość - może mnie zmotywujesz

miłego wieczorku

papa
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 22:18   #3374
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja jestem, czytam i czasem piszę
Do ćwiczeń wracam po przerwie

Brać się do robotki babeczki Ćwiczymy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:33   #3375
yywwaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Witam czy mogłabym Was prosic o link skąd mogłabym pobrac TF? Z góry wielke dzięki.
yywwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:11   #3376
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Czesc dziewczyny. Mam pytanko odnośnie jakości filmików. Wszędzie na chomiku są wersje dosc słabe i tak nie za wyraźnie widac a ja chciałabym cwiczyc bez wgapywania się w ekran i wytęrzania wzroku. Ściągam teraz filmiki z torrentów i mam nadzieję że będą ok A Wy jakie macie wersje tych filmików? Bo może poprostu nie ma lepszej jakości i nie ma sensu szukac tylko brac co jest

Ogólnie to skończyłam cwiczyc Brazil Butt Lift i od poniedziałku chciałabym zacząc TF

Edytowane przez __MalaCzarna__
Czas edycji: 2012-09-19 o 09:15
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:22   #3377
agnesdromeda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Smile Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć

TF można sobie ściągnąć ze strony ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ np. http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/sagiterka/Turbo+Fire
agnesdromeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:49   #3378
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Mila jestem tylko miałam sama do siebie pisac?Ale widze,że wątek znowu ruszył i oto chodzi!Pisać laseczki o swoich sukcesach i problemach w kupie raźniej!!!

Miałam 2 tyg. przerwy, córa w szkole wiec więcej obowiązków, a synek daje mi popalić, praktycznie w ciągu dnia nie śpi, a wieczorem zasypiam razem z nim, teraz wracam z powrotem do gry wole już wstać o tej 5ej niż zrezygnować z TF
aaa żeby nie było że leniuchowałam tachanie 2 ton węgla, kopanie ziemniaków-prawie jak TF
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5

Edytowane przez kapka
Czas edycji: 2012-09-20 o 08:53
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:39   #3379
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Mila jestem tylko miałam sama do siebie pisac?Ale widze,że wątek znowu ruszył i oto chodzi!Pisać laseczki o swoich sukcesach i problemach w kupie raźniej!!!

Miałam 2 tyg. przerwy, córa w szkole wiec więcej obowiązków, a synek daje mi popalić, praktycznie w ciągu dnia nie śpi, a wieczorem zasypiam razem z nim, teraz wracam z powrotem do gry wole już wstać o tej 5ej niż zrezygnować z TF
aaa żeby nie było że leniuchowałam tachanie 2 ton węgla, kopanie ziemniaków-prawie jak TF
Fakt trochę tutaj cicho ale może jakoś znowu się ruszy...
Dawaj dalej czekamy na jakieś twoje efekty...
Jak to u ciebie teraz z pomiarami coś się zmieniło??
Ja dziś zaczynam 14 tydzień, więc jest się z czego cieszyć
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 20:06   #3380
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Mila- za 14 tydzień
A ja mierzyłam sie 2 tyg. temu i w końcu cos sie ruszyło z tym moim sadełkiemw ramionach tez ładny spadek i o to chodzi z motywacją i energią coraz gorzej
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:15   #3381
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dziewczyny, a czy któraś z Was ćwiczyła insanity i mogłaby porównać, który program był fajniejszy? Ja zaczęłam rok temu i rzuciłam po dwóch miesiącach, od tego czasu nie robiłam już nic... I zastanawiałam się czy by teraz nie zacząć turbo fire.
Turbo fire obciąża kolana? Oglądałam kilka filmików motywacyjnych na youtube i z tego co widziałam, to ćwiczenia są dość podobne, ale pomyślałam, że zapytam. :P
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:51   #3382
fk4i4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 133
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Tez sie zastanawiam czy insańity czy turbo robić.
fk4i4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:25   #3383
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej dziewczyny
Gdzie mozna sciagnac jakis program, pokaz cwiczen tego Turbo Fire?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:06   #3384
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fk4i4 Pokaż wiadomość
Tez sie zastanawiam czy insańity czy turbo robić.
Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was ćwiczyła insanity i mogłaby porównać, który program był fajniejszy? Ja zaczęłam rok temu i rzuciłam po dwóch miesiącach, od tego czasu nie robiłam już nic... I zastanawiałam się czy by teraz nie zacząć turbo fire.
Turbo fire obciąża kolana? Oglądałam kilka filmików motywacyjnych na youtube i z tego co widziałam, to ćwiczenia są dość podobne, ale pomyślałam, że zapytam. :P
U tygryskowym_okiem na blogu macie porównanie, więc tam możecie zajrzeć. Niestety ale kolana obciąża, jak ktoś ma z nimi problem to musi się mocno zastanowić.
Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Gdzie mozna sciagnac jakis program, pokaz cwiczen tego Turbo Fire?
Musisz szukać na torentach, bo niestety ja już nie mam linku do filmów.


Dziewczyny a wy w ogóle ćwiczycie??? Ja nie odpuszczam ale już mam dość mojego niskiego ciśnienia. Ciągle ospała jestem, a jak przychodzi pora spania to zasnąć nie mogę. Później są złe wyniki w ćwiczeniach ale dobrze że waga chociaż spada. Od 4 lat po raz pierwszy ujrzałam 59,8 kg.
Dziś Fire 55 ez + ABS 10. Dam rade!!!!
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com


Edytowane przez Mila Rejczella
Czas edycji: 2012-09-24 o 13:08
Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:42   #3385
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny

Zainsteresowalam sie ponownie tym programem, bo troche udało mi sie poprawić kondycje i weszłam w jakis fajny ciąg ćwiczeniowy

Byłoby fajnie, gdyby w pierwszym poście zostały umieszczony przyrządy, które będa potrzebne - widzialam jakies na filmiku promocyjnym. Głupio tak sie wzaic za cwiczenie i nie móc ich wykonac

Dzisiaj poczytam sobie wiecej o TR i może do was dolacze Chociaz przeraza mnie troche ten aly harmonogram cwiczen
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:11   #3386
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

witam nowe turbofajerki

Mila-
ćwicze ale nie tak systematycznie jak Ty, aż mi głupio pisać, ale ostatnie 3 tygodnie nie należały do najlżejszych i mimo szczerych chęci nie ide w takim tempie w jakim bym chciała Mam nadzieje,że niedługo Cie dogonię .Aha!Pytanie: myślałaś co dalej po TF??

Orisha
- z potrzebnych przyrządów to ekspander, guma i mata do ćwiczeń. Równie dobrze mate może zastapić dywan a gume sam ekspander(tak przynajmniej ja robie )
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:00   #3387
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
witam nowe turbofajerki

Mila-
ćwicze ale nie tak systematycznie jak Ty, aż mi głupio pisać, ale ostatnie 3 tygodnie nie należały do najlżejszych i mimo szczerych chęci nie ide w takim tempie w jakim bym chciała Mam nadzieje,że niedługo Cie dogonię .Aha!Pytanie: myślałaś co dalej po TF??
Po trochu się zastanawiałam ale nie podjęłam decyzji. Jutro wyjeżdżam na klika dni i robię wolne od ćwiczeń bo kiepsko mi idzie, może to mi pomoże w naładowaniu akumulatorów. Leć dalej, teraz masz szansę mnie dogonić
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:05   #3388
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Orisha[/B]- z potrzebnych przyrządów to ekspander, guma i mata do ćwiczeń. Równie dobrze mate może zastapić dywan a gume sam ekspander(tak przynajmniej ja robie )
No po ściagnięciu programu i chyba jakimś wpisie na blogu już wiem. Podobno ekspande mozna tez hantelkami zastapic Gume mam... gdzies.

Obejrzalam sobie jakies cardio hardcore Chcialam zobaczyc czy to sie je, bo słyszalam, ze tempo jest zawrotne i latwo sie pogubic... Faktycznie to takie jest szalone, ze chyba dopiero po jakims czasie sie da to ogarnac. Nie wiem, czy mi miejsca wystarczy

Chetnie sie przylacze... chociaz pewnie dzien przerwy ustawie na pt nie srode

btw - TFmaniaczki - rekomendujecie start z prep schedule?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:23   #3389
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Mila- podczytuje Cię na bieżąco, u mnie też jakis dziwny spadek samopoczucia, zawroty głowy,osłabienie- i jak tu wytrzymać godzine z TF?Raczej Cię nie dogonie ale szybko do nas wracaj z powerem

Orisha- na początku ciężko ogarnąć wszystkie kroki, podskoki itd.komicznie to wygląda(przynajmniej tak było w moim przypadku) z czasem dogonisz prowadzącą
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:07   #3390
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
To bardzo dobrze, że masz fajna pracę i że Tobie tam dobrze
Ważne, żebyś przynajmniej od czasu do czasu miła jakąś aktywność, przynajmniej jako odskocznię od codzienności
Łooo, wdrożysz siew pracę, minie szaleństwo z tym związane, to może będzie łatwiej Tobie ogarnąć żywieniowo
ogarnięta, odpoczywam, od jutra znowu walka z całym tygodniem
wracam do ćwiczeń, TF najprawdopodobniej.
a jak u Ciebie, ostatnio jak zaglądałam na Twojego bloga to o jakiejś piłce pisałaś? (nic nie mylę chyba?) Czy to nie za łatwe dla takiej twardzielki jak Ty Tygrys?

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Po dłuższym czasie zaglądam tu a tu tylko jedna strona zapisana. Szkoda dziewczyny chyba się wykruszają. Zaczełam w koñcu zaawansowany po 2 tygodniach przerwy. Zakwasów nawet nie było. Jak coś wiecej można dowiedzieć sie na blogu. Podsumowując znowu się zakochałam w TF.
Kapka ćwiczysz dalej?
wow, Mila Twój blog mą inspiracją i pochłaniaczem cennego czasu a ta przemiana
Cytat:
Napisane przez agnesdromeda Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Ja zaczęłam swoją przygodę z TF jakieś 6 miesięcy temu. Natknęłam się na ten program treningowy przypadkowo na necie. Z uwagi na to, iż 3,5 miesiąca temu urodziłam swojego drugiego synka - bardzo chciałam schudnąć. Oczywiście nie spodziewam się rezultatów od razu - ale.....w ciągu 14 tygodni zrzuciłam 21kg. Oczywiście jeszcze mam do zrzucenia ok. 14-15kg - ale damy radę. Odkąd zaczęłam ćwiczyć z TF (na razie idę programem początkowym 9(tyg)) czuję się wspaniale. Praktycznie zniknął mi flak - (jestem po cesarce), w dużym stopniu pozbyła się celulitu, mam niesamowitą kondycję. Wczoraj postanowiłam sobie pobiegać - i byłam w szoku - przebiegłam 10km non stop - bez zadyszki. Wiem, że jeszcze duża praca przede mną - ale mam motywację. Bardzo zmotywowała mnie dziewczyna z filmiku, który już widziałam krąży po wizażu oraz na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=QyWUl32lFME

też chcę mieć taki brzuch ))
podziwiam mamusie dziewczyna z youtuba przed przemianą też była ładna, ale wiadomo teraz to laska...


Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej hej kochane
Ja was nie opuściłam tylko sie wczasowałam oczywiście nie trenowałam TF ale zaczelam biegac i sie zastanawiam czy nie przeplatac treningow biegowych TF
a co u was?
ja bym przeplatała, bo samo TF może się delikatnie znudzić z całym szacunkiem dla tego programu, ale klasyczne bieganie ma dużo zalet, tylko ciężko je pogodzić z naszą pogodą, praktycznie sezon(dla mnie) na bieganie się kończy, bo później to za zimno i za mokro...
u mnie fajnie, trochę się pozmieniało, dużo chodzę, wole to niż stanie w korkach, czasem gram w squasha i w sumie bardzo to lubię, ale mam strasznie mało czasu...
jak Twoje kolanko? (dobrze pamiętam, a może to stopa była)

Cytat:
Napisane przez plumvalla Pokaż wiadomość
Melduję,że jestem, ostatni tydzień spędziłam maszerujac po górach więc na żadne ćwiczenia nie starczyło ani czasu ,ani siły,ale czuję się usprawiedliwiona ))))
Ja też przeplatam turbo z bieganiem, dzisiaj sprawdziłam ile wczoraj wieczorem przebiegłam i wyszło ponad 4 km ))) jak dojdę do 10 to usłyszycie famfary ))
Milla gratuluję rezultatów-super klaski:
Co do ciszy...to cóż, zawsze sezon wakacyjny jest martwy,ale myśle,że im bliżej sylwestra tym będzie tłoczniej
na pewno, a początkiem stycznia, to się będzie działo, ach te noworoczne postanowienia, żadne nie zrealizowałam
dziewczyny milczą, bo nie chcą mi robić problemu z nadrabianiem zaległości na forum

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
czytam Was mimo że tu strasznie cicho
ale nie ćwiczę nie bijcie
na razie wprowadzam zdrowe odżywianie - czyli jem już 5 razy dziennie , i troszkę spadam wagowo, na ćwiczenia muszę znaleźć czas - muszę ale jakoś ciągle mi go brak
Mały poszedł do szkoły - trzeba przypilnować go , późno wracam więc mi się już po prostu nie chce, a jeszcze jakieś problemy zdrowotne sie przyplątały więc brak sił


no reszta bandy również leniuchuje idąc za przykładem

Mila Rejczella za wytrwałość - może mnie zmotywujesz

miłego wieczorku

papa
mały już biega do szkoły? a piszesz o nim jakby był bobasem za odżywianie masz

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Mila- podczytuje Cię na bieżąco, u mnie też jakiś dziwny spadek samopoczucia, zawroty głowy,osłabienie- i jak tu wytrzymać godzinę z TF?
jesień, u mnie włosy wypadają jak szalone, tak co roku, trzeba korzystać z warzyw itp...i dobrze się wysypiać
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.