Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 11:16   #1531
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
jak już coś zagaduje, to niedługo to nastąpi mój TŻ też tak zaczynał
No oni zawsze tak nieśmiało do tego podchodzą Mój TŻ jest już staaary, bo w tym roku 30 lat mu stuknie nigdy go nie naciskałam i jakoś sam tak wyskoczył z tym jakieś 3 tygodnie temu i od tamtej pory coraz częściej to powtarza, a wczoraj nawet określił się co do daty pewnie coś w sylwestra wymyśli a co do ślubu, to nigdzie nie jest napisane, że trzeba się pobierać w roku po zaręczynach, więc tym bardziej o tym nie myślę mój brat cioteczny oświadczył się po 6 miesiącach a pobrali się dopiero 3 lata później

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Kiti, gratuluje! Zarówno przełamania sie, jaki i relacji z TŻ
Dziękuję teraz czekam na upragniony "pierdzionek"
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:21   #1532
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość
No oni zawsze tak nieśmiało do tego podchodzą Mój TŻ jest już staaary, bo w tym roku 30 lat mu stuknie nigdy go nie naciskałam i jakoś sam tak wyskoczył z tym jakieś 3 tygodnie temu i od tamtej pory coraz częściej to powtarza, a wczoraj nawet określił się co do daty pewnie coś w sylwestra wymyśli a co do ślubu, to nigdzie nie jest napisane, że trzeba się pobierać w roku po zaręczynach, więc tym bardziej o tym nie myślę mój brat cioteczny oświadczył się po 6 miesiącach a pobrali się dopiero 3 lata później
mój jest w moim wieku też nigdy nie nalegałam, chciał tak sam z siebie ale cieszę się, że tak sam na to wpadł i nawet nie myślę, żeby za rok brać ślub
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:32   #1533
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
mój jest w moim wieku też nigdy nie nalegałam, chciał tak sam z siebie ale cieszę się, że tak sam na to wpadł i nawet nie myślę, żeby za rok brać ślub
No ja po serii nieudanych związków trafiłam przypadkiem na mojego i powiem szczerze, że wcale się za nim nie uganiałam, bo byłam tak zestresowana, że nie było mi to w głowie wtedy akurat był koniec wakacji i spotkaliśmy się przypadkiem z kolegami na motocyklach i zostałam jego plecaczkiem pamiętam to jak dziś.. hehe waga 43 kg, prawie bez makijażu w rozwianych włosach jak wsiadłam do niego na moto, to spytał czy już siedzę i się obejrzał dla pewności, bo mnie nie czuł poza tym za każdym razem jak przyspieszaliśmy, to mnie macał za nogę czy jeszcze się trzymam do teraz nie wiem czy to był wybieg żeby mnie obmacać, czy tak się martwił
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:37   #1534
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość
No ja po serii nieudanych związków trafiłam przypadkiem na mojego i powiem szczerze, że wcale się za nim nie uganiałam, bo byłam tak zestresowana, że nie było mi to w głowie wtedy akurat był koniec wakacji i spotkaliśmy się przypadkiem z kolegami na motocyklach i zostałam jego plecaczkiem pamiętam to jak dziś.. hehe waga 43 kg, prawie bez makijażu w rozwianych włosach jak wsiadłam do niego na moto, to spytał czy już siedzę i się obejrzał dla pewności, bo mnie nie czuł poza tym za każdym razem jak przyspieszaliśmy, to mnie macał za nogę czy jeszcze się trzymam do teraz nie wiem czy to był wybieg żeby mnie obmacać, czy tak się martwił
fajne okoliczności ja też trafiłam na swojego przypadkiem, bo to brat dobrej koleżanki całe liceum z nią chodziłam, a jego poznałam dopiero pod koniec 2 roku studiów jak wyjechał po siostrę ja na początku tak go zbywałam, że sama się dziwię jak mogłam być taka okropna całe szczęście wszystko skończyło się świetnie
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:44   #1535
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
fajne okoliczności ja też trafiłam na swojego przypadkiem, bo to brat dobrej koleżanki całe liceum z nią chodziłam, a jego poznałam dopiero pod koniec 2 roku studiów jak wyjechał po siostrę ja na początku tak go zbywałam, że sama się dziwię jak mogłam być taka okropna całe szczęście wszystko skończyło się świetnie
Hehe no widzisz, czasami nawet się nie spodziewamy, że spotkamy kogoś wyjątkowego Ja się czułam strasznie wtedy, bo byłam jako jedyna kobieta do tego miałam 20 lat, a kolega z którym przyjechałam miał tyle co mój TŻ chyba i cała reszta też w tym wieku więc czułam się jak małolata a mój TŻ celowo wysłał kolegów na przejażdżkę, żeby wypróbowali jego moto i wtedy ja taka zestresowana patrzę w dal byle nie na niego a on wprost mówi: "No musiałem się ich pozbyć, żeby wziąć Twój numer." i taki rozbrajający uśmiech hahaha a ja wtedy myślałam, że zawału dostanę i następnego dnia już byliśmy umówieni
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:54   #1536
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość
Hehe no widzisz, czasami nawet się nie spodziewamy, że spotkamy kogoś wyjątkowego Ja się czułam strasznie wtedy, bo byłam jako jedyna kobieta do tego miałam 20 lat, a kolega z którym przyjechałam miał tyle co mój TŻ chyba i cała reszta też w tym wieku więc czułam się jak małolata a mój TŻ celowo wysłał kolegów na przejażdżkę, żeby wypróbowali jego moto i wtedy ja taka zestresowana patrzę w dal byle nie na niego a on wprost mówi: "No musiałem się ich pozbyć, żeby wziąć Twój numer." i taki rozbrajający uśmiech hahaha a ja wtedy myślałam, że zawału dostanę i następnego dnia już byliśmy umówieni
hahamy się w aucie tak rozgadaliśmy (nasz pierwsza rozmowa), że koleżanka całą drogę cicho siedziała pozniej mnie na nk zaprosił do znajomych, wziął moje gg i tak sie zaczęło:P podstępem z jego strony, ale długa historia i tak to jest
czas zmykać coś zjeść miłego dnia
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:23   #1537
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Pozwólcie dziewczyny, że wtrącę się do tematu o TŻtach ja swojego poznałam jak jeszcze byłam w gimnazjum i... szczerze mówiąc nienawidziłam go z całego serca.. ah, do dziś pamiętam nasze kłótnie, wyzwiska.. byliśmy razem w jednym zespole tanecznym.. ja należałam do niego ponad 10 lat a on zapisał się właśnie w gimnazjum na break dance :P i wtedy coś zaiskrzyło, ale on jak to dzieciak z gimnazjum okazać tego nie umiał i zamiast pokazać, że coś czuje to wyzywał i ośmieszał no dziecko.. w liceum wszystko się zmieniło. zakochaliśmy się w sobie bez pamięci tak z dnia na dzień.. a na imprezie sylwestrowej powiedział, że mnie kocha ah.. to były czasy przetrwaliśmy razem całe trzy lata liceum w jednej klasie w otoczeniu wrednych plotkar, które tylko czekały aż nam się noga powinie.. ale daliśmy radę i myślę, że tak samo sobie poradzimy na studiach. szkoda tylko, że wybieramy różne kierunki bo z chęcią byłabym jego koleżanką ze studiów
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 14:55   #1538
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

dziewczyny, zazdroszcze wam!
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:02   #1539
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
Pozwólcie dziewczyny, że wtrącę się do tematu o TŻtach ja swojego poznałam jak jeszcze byłam w gimnazjum i... szczerze mówiąc nienawidziłam go z całego serca.. ah, do dziś pamiętam nasze kłótnie, wyzwiska.. byliśmy razem w jednym zespole tanecznym.. ja należałam do niego ponad 10 lat a on zapisał się właśnie w gimnazjum na break dance :P i wtedy coś zaiskrzyło, ale on jak to dzieciak z gimnazjum okazać tego nie umiał i zamiast pokazać, że coś czuje to wyzywał i ośmieszał no dziecko.. w liceum wszystko się zmieniło. zakochaliśmy się w sobie bez pamięci tak z dnia na dzień.. a na imprezie sylwestrowej powiedział, że mnie kocha ah.. to były czasy przetrwaliśmy razem całe trzy lata liceum w jednej klasie w otoczeniu wrednych plotkar, które tylko czekały aż nam się noga powinie.. ale daliśmy radę i myślę, że tak samo sobie poradzimy na studiach. szkoda tylko, że wybieramy różne kierunki bo z chęcią byłabym jego koleżanką ze studiów
No to super ja o moim to na dzień dobry miałam złe zdanie moja wstępna ocena po pierwszych 5 minutach: łysy, mięśniak i pewnie trzymają się go głupkowate, świńskie żarty, na koszulce hasło <cwaniak> do tego czarny sportowy motocykl, więc wszystko jasne po wejściu do mieszkania stwierdziłam, że skoro tak czysto, to albo mieszka z rodzicami, albo z dziewczyną lub żoną no i w trakcie rozmowy usłyszałam tekst: "bo z reguły 20-latki, to jeszcze są rozchwiane emocjonalnie (delikatnie to ujęłam ) i tu mnie wgięło.. siedziałam cicho, aż w końcu poszedł do łazienki, bo po siłowni był, aż tu nagle doznałam porażenia, bo mi przemknął bez koszulki łoooo matko kochano, to był szok dla mnie hahaha, wtedy już wiedziałam, że nie mam najmniejszych szans u niego a jak się dowiedziałam, że pracuje w niechlubnym zawodzie policjanta, to już całkiem nasze przyszłe relacje spisałam na straty a jednak o dziwo w sierpniu stuknie nam roczek, jak dobrze pójdzie
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:02   #1540
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

ahh.. jak ja lubię takie histoyjki miłosne szczęścia Wam życzę..
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:43   #1541
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
Pozwólcie dziewczyny, że wtrącę się do tematu o TŻtach ja swojego poznałam jak jeszcze byłam w gimnazjum i... szczerze mówiąc nienawidziłam go z całego serca.. ah, do dziś pamiętam nasze kłótnie, wyzwiska.. byliśmy razem w jednym zespole tanecznym.. ja należałam do niego ponad 10 lat a on zapisał się właśnie w gimnazjum na break dance :P i wtedy coś zaiskrzyło, ale on jak to dzieciak z gimnazjum okazać tego nie umiał i zamiast pokazać, że coś czuje to wyzywał i ośmieszał no dziecko.. w liceum wszystko się zmieniło. zakochaliśmy się w sobie bez pamięci tak z dnia na dzień.. a na imprezie sylwestrowej powiedział, że mnie kocha ah.. to były czasy przetrwaliśmy razem całe trzy lata liceum w jednej klasie w otoczeniu wrednych plotkar, które tylko czekały aż nam się noga powinie.. ale daliśmy radę i myślę, że tak samo sobie poradzimy na studiach. szkoda tylko, że wybieramy różne kierunki bo z chęcią byłabym jego koleżanką ze studiów
haha też fajna historia

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
ahh.. jak ja lubię takie histoyjki miłosne szczęścia Wam życzę..
(nie) dziękujemy


dzisiaj byłam na mieście w takiej dłuższej sukience prawie poza łydkę ale i tak mi dziwnie było ehh
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 07:47   #1542
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość


(nie) dziękujemy


dzisiaj byłam na mieście w takiej dłuższej sukience prawie poza łydkę ale i tak mi dziwnie było ehh
Ja osobiście nie lubię długich kiecek wyglądam jak maryna

Ale jeśli Ty lubisz to noooś, przecież nie będziesz w takie upały gotować się w spodniach!

a tak co do facetów.. to ja ze swoim mieszkamy hmm jakby to powiedzieć w rynku, tak że po przekątnej on na jednym rogu ja na drugim... mamy do siebie no dosłownie minutę ! a gdyby ratusza nie było widzielibyśmy się z okien.. a się nie znaliśmy hah .
W ogóle jak wspominamy te nasze początki to
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:44   #1543
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A ja wczoraj się strzaskałam na heban na słonku i postanowiłam to pokazać, więc musiałam założyć mini dałam ostatnio cioci sukienkę do zwężenia no i wczoraj się w nią wystroiłam jak wyszłam, to aż samochody hamowały.. oczywiście najczęściej te z robotnikami ale i tak dla mnie to znak, że nie straszę już kośćmi

Lidzia007 nie no tak blisko mieszkać i się nie znać ja nie mam tego komfortu, bo mieszkam na wsi i znam wszystkich i niestety połowa sąsiadów to moja rodzina, a druga połowa nie nadaje się na kandydata na męża więc zmuszona byłam w swych łowach wyruszać do Łodzi
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:12   #1544
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A ja mam ten problem, że jak ide ulicą i mam odkryte nogi a ludzie sie gapią to jeszcze nigdy mi się nie zdarzylo pomyslec w ten sposob co Tobie ja zawsze mysle ze sie gapią bo zobaczyli chude nogi i zaraz myslą ze jakas chora jestem:|

Swoją drogą ostatnio mam dużo czasu na oglądanie mojego najlepszego programu fashion tv i powiem wam ze oglądanie meega chudych nóg tych modelek jest bardzo podbudowujące szkoda tylko ze u nich ludzie sie tym zachwycają a u mnie wrecz przeciwnie...
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:22   #1545
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj się strzaskałam na heban na słonku i postanowiłam to pokazać, więc musiałam założyć mini dałam ostatnio cioci sukienkę do zwężenia no i wczoraj się w nią wystroiłam jak wyszłam, to aż samochody hamowały.. oczywiście najczęściej te z robotnikami ale i tak dla mnie to znak, że nie straszę już kośćmi

Lidzia007 nie no tak blisko mieszkać i się nie znać ja nie mam tego komfortu, bo mieszkam na wsi i znam wszystkich i niestety połowa sąsiadów to moja rodzina, a druga połowa nie nadaje się na kandydata na męża więc zmuszona byłam w swych łowach wyruszać do Łodzi
też mieszkam na wsi ;p tzn to miasteczko takie mini mini, bo bez praw miejskich ;p. No najlepsze, że jego tate znałam, ale nie zajarzyłam, że to jego syn ha
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 10:32   #1546
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie lubię długich kiecek wyglądam jak maryna

Ale jeśli Ty lubisz to noooś, przecież nie będziesz w takie upały gotować się w spodniach!

a tak co do facetów.. to ja ze swoim mieszkamy hmm jakby to powiedzieć w rynku, tak że po przekątnej on na jednym rogu ja na drugim... mamy do siebie no dosłownie minutę ! a gdyby ratusza nie było widzielibyśmy się z okien.. a się nie znaliśmy hah .
W ogóle jak wspominamy te nasze początki to
ona nie jest długa, tylko tak do połowy łydki no długich też nie lubię niestety nie mogę się przekonać nawet w te upały do kiecek...

kurczę, ale fajnie, że tak blisko macie


Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj się strzaskałam na heban na słonku i postanowiłam to pokazać, więc musiałam założyć mini dałam ostatnio cioci sukienkę do zwężenia no i wczoraj się w nią wystroiłam jak wyszłam, to aż samochody hamowały.. oczywiście najczęściej te z robotnikami ale i tak dla mnie to znak, że nie straszę już kośćmi

Lidzia007 nie no tak blisko mieszkać i się nie znać ja nie mam tego komfortu, bo mieszkam na wsi i znam wszystkich i niestety połowa sąsiadów to moja rodzina, a druga połowa nie nadaje się na kandydata na męża więc zmuszona byłam w swych łowach wyruszać do Łodzi
wcale się nie dziwię, że tak reagowali, przecież Ty wyglądasz świetnie
a pogrubione mnie rozwaliło


Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
A ja mam ten problem, że jak ide ulicą i mam odkryte nogi a ludzie sie gapią to jeszcze nigdy mi się nie zdarzylo pomyslec w ten sposob co Tobie ja zawsze mysle ze sie gapią bo zobaczyli chude nogi i zaraz myslą ze jakas chora jestem:|

Swoją drogą ostatnio mam dużo czasu na oglądanie mojego najlepszego programu fashion tv i powiem wam ze oglądanie meega chudych nóg tych modelek jest bardzo podbudowujące szkoda tylko ze u nich ludzie sie tym zachwycają a u mnie wrecz przeciwnie...
ja też mam takie wrażenie, że jak patrzą to tylko na te kości....wczoraj widziałam na mieście dziewczynę, która też miała takie chudziutkie nóżki, że od razu mi się to w oczy rzuciło. A szła sobie w króciutkich spodenkach a ręce też miała jak patyczki
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:36   #1547
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
A ja mam ten problem, że jak ide ulicą i mam odkryte nogi a ludzie sie gapią to jeszcze nigdy mi się nie zdarzylo pomyslec w ten sposob co Tobie ja zawsze mysle ze sie gapią bo zobaczyli chude nogi i zaraz myslą ze jakas chora jestem:|
No wiesz widać od razu kiedy facet się bezczelnie na Ciebie ślini, a kiedy patrzy z odrazą i przerażeniem a opiniami kobiet od dawna się nie przejmuję, bo wiem, że większość z nich zżera zazdrość i właśnie w piątek jadę na zakupy i założę taką mini, że wszystkie babcie poczują się zniesmaczone koniec kiszenia się w spodniach
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:38   #1548
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Kiti, gratuluje nowego nastawienia! super, że sie przełamałaś, aż sie uśmiecham jak czytam twoje posty masz super nogi, wiec korzystaj ile wlezie
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:47   #1549
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
wcale się nie dziwię, że tak reagowali, przecież Ty wyglądasz świetnie
a pogrubione mnie rozwaliło
Zawsze miałam obiekcje co do swoich nóg, a teraz nawet próbuje nowych kombinacji i nie mam oporów przed wyjściem nie tylko z domu w mini, ale też przed wyjazdem do miasta a mój TŻ jest tak zazdrosny, bo biedaczek jeszcze ponad 3 miesiące siedzi w szkole oficerskiej i zobaczymy się może w tym czasie może z 3 góra 4 razy ostatnio jak stałam w czarnej obcisłej tunice to jak jechało dużo facetów, to tak mnie objął, że dech straciłam odebrałam to jak zaznaczenie terytorium i własności

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Kiti, gratuluje nowego nastawienia! super, że sie przełamałaś, aż sie uśmiecham jak czytam twoje posty masz super nogi, wiec korzystaj ile wlezie
Dziękuję opinia eksperta jest niemalże bezcenna
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 14:08   #1550
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

eksperta?
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:16   #1551
madame29
Raczkowanie
 
Avatar madame29
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

hej dziewuchy,
kiedys juz wystawilam moje nogi tu na forum, dowiedzialam sie ze mam masywne uda, ok, wklejam znow zdj nog w obcasach i spodenkach(wybaczcie bezguście ale to bylo w domu). Ja naprawde mam kopmleks moich łydek - za chudych (wg mnie). Napiszcie jak to oceniacie. nieproporcjonalność...?

Edytowane przez madame29
Czas edycji: 2010-07-27 o 16:32
madame29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:18   #1552
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

wiecie co... ja normalnie się przeraziłam.. ostatnio dopadło mnie paskudztwo [czy. grypa żołądkowa] schudłam przez to i waże 50 kg, równe 50, a na pociesznie chłop mi powiedział, że niedługo znikne o
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:21   #1553
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
eksperta?
No chyba po opiniach zamieszczonych tutaj zasłużyłaś na to miano

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
wiecie co... ja normalnie się przeraziłam.. ostatnio dopadło mnie paskudztwo [czy. grypa żołądkowa] schudłam przez to i waże 50 kg, równe 50, a na pociesznie chłop mi powiedział, że niedługo znikne o
Jak się dowiedziałam, że moje znajome chorują na to paskudztwo i do tego później w rodzince też to panowało, to modliłam się żebym jakoś przetrwała. Na szczęście nic mi nie było i oby tak dalej ja się cieszę z moich 50 kg, bo pozostały mi tylko 3 kg do przytycia a ludziska już mówią, że ładnie wyglądam na szczęście mój TŻ poznał mnie, jak ważyłam o wiele mniej (43 kg) i wtedy mu nie przeszkadzała moja waga a teraz mówi żebym tylko nie przesadziła, bo nie chce żebym go przerosła, ale raczej ciężko byłoby mi dojść do 90 kg
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm

Edytowane przez KitiFighter7
Czas edycji: 2010-06-30 o 17:23
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:35   #1554
Sysiak865
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Należę jak nie mal każda z Was do kobiet mających kompleks szczupłych żeby nie napisać chudych nóg ( w szczególności łydek). Moje łydki to zaledwie 30 cm....przy wzroście 165 ważę zaledwie 49-50 kg. Jedynym ratunkiem mojej filigramowej figury są dość duże piersi :P.....
__________________
Bo jest w życiu parę chwil dzięki, którym warto żyć !!!!
Sysiak865 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:53   #1555
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

masz normalną wage, 30 cm w łydce też ok. mam podobna wage (48-49) i ten sam wzrost i uważam, ze to idealna waga dla mnie, a mam bardzo drobne kości, więc wygladam na chudsza niż jestem. wiec moim zdaniem szukasz problemu na siłe.
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:59   #1556
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

ta waga to bmi ponizej 18 wiec chyba nie jest idealna i moim zdaniem Sysiak865 słusznie napisała "zaledwie". Nie promujmy dolnej granicy normy(a nawet niżej) jako normalnej wagi. To fajnie, że dziewczyna widzi swoją niską wagę i nie traktuje tego jako powód do dumy.
agueda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:19   #1557
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
ta waga to bmi ponizej 18 wiec chyba nie jest idealna i moim zdaniem Sysiak865 słusznie napisała "zaledwie". Nie promujmy dolnej granicy normy(a nawet niżej) jako normalnej wagi. To fajnie, że dziewczyna widzi swoją niską wagę i nie traktuje tego jako powód do dumy.
Granice wagowe oznacza się nie tylko biorąc pod uwagę wzrost, ale również wiek, a także budowę kości i dlatego też dwie osoby o tym samym wzroście i wadze mogą wyglądać zupełnie inaczej. Dla przykładu osoba o drobnej budowie przy wzroście 170 cm powinna ważyć w granicach 53 - 54 kg, a osoba średniej budowy może ważyć ok. 60 kg. Tak naprawdę ta granica jest jest umowna i nigdzie nie jest powiedziane, że przy wzroście 170 musisz ważyć tyle i tyle. My same musimy wywnioskować po tym, jak się czujemy ile powinnyśmy ważyć. Tak naprawdę BMI nie zawsze dobrze określa prawidłową wagę. Mi sam lekarz po wzięciu pod uwagę wszystkich potrzebnych danych i wyliczeniu powiedział, że powinnam ważyć w granicach 50 - 53 kg, bo jak przytyję za dużo i za szybko, to moje serce może nie wytrzymać takiej zmiany i przez to można sobie zaszkodzić. Nie dajmy się zwariować.
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:12   #1558
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość

Jak się dowiedziałam, że moje znajome chorują na to paskudztwo i do tego później w rodzince też to panowało, to modliłam się żebym jakoś przetrwała. Na szczęście nic mi nie było i oby tak dalej ja się cieszę z moich 50 kg, bo pozostały mi tylko 3 kg do przytycia a ludziska już mówią, że ładnie wyglądam na szczęście mój TŻ poznał mnie, jak ważyłam o wiele mniej (43 kg) i wtedy mu nie przeszkadzała moja waga a teraz mówi żebym tylko nie przesadziła, bo nie chce żebym go przerosła, ale raczej ciężko byłoby mi dojść do 90 kg

Mam pytanie do Ciebie Pewnie pisałaś już o tym w tym wątku ale szczerze mówiąc nie chce mi się szukać widze w Twoim podpisie, że masz 170cm wzrostu i początkowo ważyłaś 41kg. Ja mam podobnie 168cm wzrostu i 41kg więc tylko 2 cm niższa jestem. Co zrobiłaś że przytyłaś 9kg? i w jakim czasie udało Ci się uzyskać taką wagę
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:57   #1559
madame29
Raczkowanie
 
Avatar madame29
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

hop hop..?
madame29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:14   #1560
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Ciebie Pewnie pisałaś już o tym w tym wątku ale szczerze mówiąc nie chce mi się szukać widze w Twoim podpisie, że masz 170cm wzrostu i początkowo ważyłaś 41kg. Ja mam podobnie 168cm wzrostu i 41kg więc tylko 2 cm niższa jestem. Co zrobiłaś że przytyłaś 9kg? i w jakim czasie udało Ci się uzyskać taką wagę
Po wyjściu ze szpitala ważyłam 41 kg.. po jakimś czasie sama przytyłam do 43 kg i ten stan trwał przez rok Później sama zdołałam przytyć do 48 kg przy pomocy diety wysokokalorycznej. Niestety z powodu stresów i kolejnych wizyt w szpitalu i włóczenia się po lekarzach schudłam do 45 kg Później przypomniałam sobie, że kiedyś lekarz przepisał mi PERITOL i zaczęłam go stosować. Dzięki niemu przytyłam do 50 kg w ponad miesiąc, zaznaczam że jadłam od 6 do 8 posiłków dziennie. Niestety lek przepisywany jest tylko w szczególnych przypadkach i lekarze z tego co wiem niechętnie go przepisują. Ja go dostałam, bo nie mogłam utrzymać wagi, ciągle chudłam i miałam silną nerwicę, co praktycznie wyłączało mnie z normalnego życia Kiedyś nawet bałam się wyjść z domu, bo kilka razy w tygodniu, głównie nad ranem miałam ataki: duszność, zaciskanie gardła, drgawki, omdlenia, nudności
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.