Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 20:01   #211
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ja podobnieza dużo mam leków i hormonów i chemii w sobie. a przed chwilą się wpisałam w wątek o wsparciu dla przewlekle chorych
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:24   #212
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
ja podobnieza dużo mam leków i hormonów i chemii w sobie. a przed chwilą się wpisałam w wątek o wsparciu dla przewlekle chorych
No właśnie widzę i bardzo się cieszę, choć w sumie nieładnie się cieszyć z czyjejś choroby.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:33   #213
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

fajnie, że się cieszysz
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:42   #214
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Chcialam jeszcze powiedzieć, że jestem po pierwszych testach Daxa. Oczywiście mnie jeszcze nie wyszczuplił i nie ujędrnił, ale jest miły, pachnący, z gatunku: jestem lekki i się wchłaniam.
W składzie wyczytalam:
  • karnitynę
  • lecytynę
  • kofeinę
  • jakiś ekstrakt kolagenowy
  • witaminę E
  • wyciąg z planktonu
  • jakieś inne łacińskie nazwy roślin
Zapowiada się ciekawie, kofeina i karnityna jako jedne z pierwszych w składzie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:48   #215
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

bardzo fajny skład. nic tylko się mazać i donosić koleżankom na forum o efektach
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:56   #216
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
bardzo fajny skład. nic tylko się mazać i donosić koleżankom na forum o efektach
Na pewno doniosę
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 22:44   #217
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
cholerrrrrka, ale cena za ten kremik

koleżanka w moim wieku namawia mnie na botoks. Ona już uskałdała pieniądze. a ja mimo, że wierzę, że może to przynieśc spektakularny efek to jakoś hmm...się boję. sama nie wiem, chyba nie chcę aż tak ingerować w siebie. Nie mylic z inwestować
Warto zebys zobaczyla na swojej kolezance efekty tego zabiegu. Prawdopodobnie bedzie to Cie w stanie przekonac do jego zrobienia. Nie myslcie tylko ze kogos nachalnie namawiam. Sama pamietam swoje sceptyczne podejscie do botoxu na poczatku. Ale wystarczylo tylko jedno jedyne ostrzykniecie zebym zmienila diametralnie zdanie. Teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tego.
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 08:48   #218
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat: Nie myslcie tylko ze kogos nachalnie namawiam. Sama pamietam swoje sceptyczne podejscie do botoxu na poczatku. Ale wystarczylo tylko jedno jedyne ostrzykniecie zebym zmienila diametralnie zdanie. Teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tego.[/quote]


Boyox może nie jest złą alternatywą ale nie w wieku 35 lat może 10 lat póżniej.

Oklepywanie jest formą masażu ujędrniającego. Można rozpocząć je bardzo wcześnie jeśli pojawia się problem. W wieku 30-35 lat raz dziennie rano. Począwszy od 40-45 lat 2 razy dziennie rano i wieczorem. Przy tłustej cerze oklepywane wykonuje się na sucho bez kremu, a dopiero po oklepywaniu przetrzeć skórę no. tonikiem i nałożyć krem. Przy cerze suchej przy oklepywaniu można jednocześnie wklepać krem.
sposób oklepywania:
- płasko ułożoną prawą dłonią uderzać lewą potem na odwrót drugą
- wierzchem dłoni uderzać podbródek
- opuszkami palców uderzać dół twarzy posuwając się od brody do ucha
- posuwać się coraz wyżej w kierunku nosa wzdłuż fałdu nosowo policzkowego
- oklepywać nieco delikatniej pod oczami lekko oklepywać czoło
Twarz i szyja powinny się zaczerwienić
Siła uderzeń początkowo powinna być słaba lub umiarkowana Należy ją zwiększać stopniowo
źródło " palce przywracają młodość twarzy" wyd. Akapit
No cóż pobyt w łazience się przedłuża ale moim zdaniem warto się trochę spoliczkować zanim sięgnie się po inne metody ja stosuję od tygodnia i widzę rezultaty.
Mam 38 lat więc robię oklepywanie 2 razy
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 10:00   #219
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

"Teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tego."

i własnie tego też się boję, że będę się musiała botoksować już zawsze, bo przecież efekt mija. Ale może faktycznie botoks będzie jedyną nadzieją gdy juz będę po 40?. Ale wciąż mam nadzieję, że nie...

a to policzkowanie to fajna sprawa jest, nic tylko się bić
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:58   #220
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Też tak myślę jeśli spróbujesz to opowiedz o efektach
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 19:36   #221
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
"Teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tego."

i własnie tego też się boję, że będę się musiała botoksować już zawsze, bo przecież efekt mija. Ale może faktycznie botoks będzie jedyną nadzieją gdy juz będę po 40?. Ale wciąż mam nadzieję, że nie...

a to policzkowanie to fajna sprawa jest, nic tylko się bić
Efekt mija to fakt ale im dluzej sie botoxujesz tym dluzsze przerwy mozesz miec pomiedzy ostrzyknieciami. Ja doszlam do 10 miesiecy a i tak twarz wyglada o niebo lepiej niz przed. Po tych 10 miesiacach absolutnie nie powrocilam do mojego wygladu sprzed mojego pierwszego zabiegu. Nie ma absolutnie porownania. Moze zabrzmi to nieskromnie ale wygladam o wiele mlodziej niz wskazuje na to moj wiek (wierzcie mi, ze jestem bardzo obiektywna jezeli chodzi o te sprawy a najbardziej sa chyba moi znajomi) a tego jak sie przy tym czuje nie da sie wyrazic!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze jedno- po co czekac nastepne 10 lat na zastosowanie czegos co TERAZ wlasnie przynosi efekt i moge cieszyc sie dobrym wygladem? Same piszecie, ze skora robi sie coraz mniej elastyczna.... Za 10 lat nie bedzie mozna juz nikogo nabrac ze sie ma trzydziestke- czy nie tak??????

Co do oklepywnia to super pomysl!!!! Napewno wyprobuje!!!!! Dzieki!!!!!
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 21:55   #222
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

hmm, 10 miesięcy to nieżle. jeśli Twoja skóra nawet po przerwaniu zabiegów nie wraca do wyjściowego stanu, to czy to znaczy, że botoks daje jakies dłuższe, trwalsze efekty pielęgnacyjne?a gdybyś teraz zupełnie zrezygnowała to co się będzie dziac?bo ja straszę tę moją koleżankę, że jak jej minie efekt botoksu to dopiero się załamie..a może zupełnie nie mam racji, chociaż ona jest zdeterminowana i tak
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:59   #223
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
hmm, 10 miesięcy to nieżle. jeśli Twoja skóra nawet po przerwaniu zabiegów nie wraca do wyjściowego stanu, to czy to znaczy, że botoks daje jakies dłuższe, trwalsze efekty pielęgnacyjne?a gdybyś teraz zupełnie zrezygnowała to co się będzie dziac?bo ja straszę tę moją koleżankę, że jak jej minie efekt botoksu to dopiero się załamie..a może zupełnie nie mam racji, chociaż ona jest zdeterminowana i tak
Wydaje mi się, że potem zostaje już ostrzykiwanie się do końca życia. Jakbym miała się zresztą botoksować co 10 miesięcy, to mój organizm by raczej tego nie zniósł. O portfelu nie wspomnę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:27   #224
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
hmm, 10 miesięcy to nieżle. jeśli Twoja skóra nawet po przerwaniu zabiegów nie wraca do wyjściowego stanu, to czy to znaczy, że botoks daje jakies dłuższe, trwalsze efekty pielęgnacyjne?a gdybyś teraz zupełnie zrezygnowała to co się będzie dziac?bo ja straszę tę moją koleżankę, że jak jej minie efekt botoksu to dopiero się załamie..a może zupełnie nie mam racji, chociaż ona jest zdeterminowana i tak
Botox pozwala odpoczac buzce i zmarszczki juz istniejace nie poglebiaja sie w czasie kiedy mamy ostrzyknieta twarz. Botox rowniez tak jak piasalam powoduje lekki lifting twarzy i zauwazalna jest poprawa wygladu skory.
Gdybym calkowice zrezygnowala z botoxu to pewnie po jakims dosyc dlugim czasie moja twarz wrocilaby do stanu wyjsciowego i coz... widoczne by bylo dalsze starzenie sie. Zapytam o to mojego lekarza nastepnym razem i dam Wam znac.

Rogatko, nie strasz swojej kolezanki! Jezeli jest tak zdeterminowana jak piszesz to dobrze dla niej! Napewno bedzie zadowolona z rezultatow!!!!
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:33   #225
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

hmm, no tak, skóra jest przez ten czas unieruchomiona. Ale sądzę, jak ukrycior, że to jednak jest pułapka z której cięzko się potem wyplątać. Kurcze, jest to pociągające bo daje efekty na p[ewno, ale nie chcę być w niewoli zastrzyków do kónca zycia?No może do momentu aż się zostaje babulinką i juz żdana zmarszczka wtedy nie straszna

moja koleżanka jest zdeterminowana bo mimo, że jest w miom wieku)32 lata), ma rzeczywiście mocno wyryte zmarszczki na czole i brzudy nosowe. Podejrzewam, że to skutek opalania przez wiele lat bez grama filtra.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:45   #226
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że potem zostaje już ostrzykiwanie się do końca życia. Jakbym miała się zresztą botoksować co 10 miesięcy, to mój organizm by raczej tego nie zniósł. O portfelu nie wspomnę.
Pewnie nie potrafilabys zrezygnowac z dalszego ostrzykiwania to fakt.... To niestety wciaga strasznie... i wyciaga pieniazki z portfeli...
Tak w ogole to co Ci jest Ukryciorze, ze musisz tak bardzo na siebie uwazac?? Mam nadzieje ze nie urazilam Cie tym pytaniem... Nie taka jest moja intencja.
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:48   #227
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
moja koleżanka jest zdeterminowana bo mimo, że jest w miom wieku)32 lata), ma rzeczywiście mocno wyryte zmarszczki na czole i brzudy nosowe. Podejrzewam, że to skutek opalania przez wiele lat bez grama filtra.
To tak jak jak ja. U mnie tez byly widoczne i bardzo mnie zalamywaly. Z tym, ze moj problem to bardzo delikatna, cienka i sucha skora i zywa mimika twarzy...
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:48   #228
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Rogatko, mną się nie ma co przejmować, dziś mnie jakiś nastrój dopadł, zresztą wiesz czemu.
Ja tylko sobie myślę, że patrzę w twarz moich dziadków i każda zmarszczka tam coś oznacza. Tak też na twarzy mojego małżowinka. Uwielbiam jego kurze łapki jak się spontanicznie śmieje. Cyba nie wyobrażam sobie starości bez zmarszczek. Co więcej, ja sobie wcale starości nie wyobrażam, za 10 lat to mnie może po prostu nie być. Ale dla ludzi cieszących się życiem, dla których zmarszczki to naprawdę coś, z czym ciężko żyć, botox z pewnością jest super. I nie dziwię się determinacji koleżanki. Tylko tak jak mówisz - filtrów na oczy nie widziała, a potem narzeka. Moja kuzynka po 40-tce też narzeka, a demakijażu nie robi!!! A moja ciocia uczuleniowiec buzię myje żelem pod prysznic albo mydłem i narzeka, ze wszystko ją podrażnia potem. Różnie jest. Ja pozostaję przy mazidłach, bo je uwielbiam, choć też w granicach mam nadzieję, rozsądku finansowego.
Poza tym mam 28 lat. Co ja się martwię na zapas. Mam podściółkę tłuszczową na twarzy, któa tak szybo zmarszczek i bruzd do mnie nie dopuści (jedyny pożytek z tłuszczyku).
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:57   #229
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ukrycior....
prawda jest taka, że każdego z nas może nie być w każdej minucie życia...ale wiem o czym mówiśz. Gdy się jest zdrowym nie mysli się o tym, gdy się jest chorym bierze się każdą ewentualnośc pod uwagę. Co nie znaczy, że ona właśnie musi sie spełnić. Gdy moja mama zaczęła 10 lat temu poważnie chorować wiele osób z otoczenia nie dawały jej szans. Dziś niestety te osoby....nie zyją. Oj, ale temat na niedzielny wieczór, my tu mamy sie pieknić, życ!

ja tez mam tłuszczyk, ale niestety on przestał wystarczać. Utrata jędrności jest widoczna i odczuwalna. Zmarszczki mimiczne też. Niestety. I tez kiepsko sie z tym czuję w sensie, że kiedys tego nie było, teraz jest i będzie się pogłębiać. ale taka jest kolej rzeczy, Nie mniej jednak chcę zrobić może nie wszystko, ale duzo, żeby stan skóry poprawić. Bo jednak myslę, że wiele można zrobić, nie tylko kremy, specyfiki, ale też dieta, sposób życia itd.

dagii, dobrze Cię więc rozumiem
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 23:17   #230
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziewczyny i o to wlasnie chodzi! Nie mozna nikogo zmuszac do czegos, czego nie jest pewny. Trzeba czegos bardzo chciec i miec motywacje. Dochodza tez preferencje i cala masa innych spraw.

Moje wypowiedzi mialy na celu bardziej zachecenie lub po prostu podzielenie sie wiedza i odczuciami na ten temat bituliny.

A jezeli chodzi o moje takie a nie inne podejscie do zycia to musze wyznac, ze rok temu wyszlam z przeogromnych problemow zdrowotnych. Bylam prawie wrakiem (moze te zmarszczki to tez efekt ogromnego stresu?). Ale poradzilam sobie i wyszlam z tego i od tego czasu biore zycie pelnymi garsciami. Po prostu chce sie cieszyc zyciem- kazda chwila!!!
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 23:24   #231
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ale poradzilam sobie i wyszlam z tego i od tego czasu biore zycie pelnymi garsciami. Po prostu chce sie cieszyc zyciem- kazda chwila!!!"

no i BRAVO!!!!:jup i:
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:59   #232
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dagi masz dużo racji w swoich wypowiedziach mnie jest łatwiej mówić bo natura chojnie mnie obdarzyła i dopiero jakiś rok temu zauważyłam, że skóra opada wdół, a nie robiłam wiele z moją twarzą, ale też jej nie forsowałam zbyt mocno praktycznie zero makijażu opalania itp. Różnica w wyglądzie jednak w ciągu tego roku zrobiła się ogromna zawsze dawano mi 10 lat mniej, a teraz praktycznie wyglądam na swój wiek. Jednak alternatywa botoksu mnie przeraża ponieważ on jednak paraliżuje mięśnie co po długim czasie tworzy twarz mało naturalną.

Jest jeszcze jedna rzecz która dobrze minimalizuje zmarszczki co również wypróbowałam z dobry skutkiem Wycąg z ogórecznika
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:03   #233
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Dagi masz dużo racji w swoich wypowiedziach mnie jest łatwiej mówić bo natura chojnie mnie obdarzyła i dopiero jakiś rok temu zauważyłam, że skóra opada wdół, a nie robiłam wiele z moją twarzą, ale też jej nie forsowałam zbyt mocno praktycznie zero makijażu opalania itp. Różnica w wyglądzie jednak w ciągu tego roku zrobiła się ogromna zawsze dawano mi 10 lat mniej, a teraz praktycznie wyglądam na swój wiek. Jednak alternatywa botoksu mnie przeraża ponieważ on jednak paraliżuje mięśnie co po długim czasie tworzy twarz mało naturalną.

Jest jeszcze jedna rzecz która dobrze minimalizuje zmarszczki co również wypróbowałam z dobry skutkiem Wycąg z ogórecznika

Tak jak pisalam zeby sie zabotoxowac trzeba miec motywacje i nic na sile.
Co do ogorecznika to jak go dokladnie stosujesz??
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:17   #234
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

właśnie, ten ogórecznik zewnętrznie czy wewnętrznie?czy może tak i tak?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:33   #235
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Hej dziewczyny.. poczytalam troche ale albo jeszcze nie umiem szukac albo taka odpowiedz nie padła.. ktos wspominal wczesniej o inneov na jedrnosc skory ale nie wiem czy mial efekty.. stad moje pytanie.. co o tym myslicie? Czy warto wydac na to kase? wiadomo ze trzeba to brac no powiedzmy minimum przez 6 miesiecy a to jednak troche czasu jest..bralam kiedys inneov na włosy to troche pomoglo..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:02   #236
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Przyznam, że kiedyś się interesowałam inneov, ale cena mnie odstraszyła. Studiowałam tez skład, ale nie jestem na tyl mądra by go ocenić pod kątem przydatności. Może sa wątki o tym na forum?opinie?

ja łykam omegę, witaminę E. myslałam też o Oil_femin bo ma też kwasy omega i witaminy oraz fitohomony
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:10   #237
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ogórecznika stosuję zewnętrznie nakłuwam kapsułkę szpilką wyciskam zawartość i wsmarowuję w twarz

Wewnętrznie można również
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:49   #238
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cześć Kobiałki

Ukrycior, czyli ja z kremem Daxa sobie jeszcze poczekam, ale to dobrze, że te składniki są na poczatku, zawsze to nadzieja, że lepiej posłuży

Co do botoksu, to i tak teraz nie mogę a później na to nie pozwoli mi portfel , a o oklepywaniu zapomniałam zupełnie, więc zacznę od tego, bo efekty są, stosuje to moja mama - nie zwisa jej podbródek!!! aaa i chomików też nie ma

Zobaczymy, co bedzie z moją twarzą po porodzie, jak hormony przestaną szaleć - tak się pocieszam, że 8-miesiąc ma swoje prawa i później dobre geny zadziałają i będę śliczna "młoda" mamusia .
Pięc lat temu, wypadły mi prawie wszystkie włosy, ciekawe, jak będzie teraz... No, ale nie o tym tu mowa

Zapomniałam napisać, ze Miraculum, mnie olewa i nie odpisało na maila.
Się mówi trudno

Rogatko - Oli-femin jest super, twarz pięknie nawilżona - przynajmniej tak działa u mnie. Od Omegi-3 (nie pamiętam jakiej firmy) dostałam uczulenia, a od samego ogórecznika z firmy Gal, wychodziły mi ogromne gule. Oli-Femin, jest taką kompozycją, która mi bardzo pasuje No i oczywiście z braniem tego musze sobie poczekać, bo nawet przy karmieniu piersią też nie można...
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:05   #239
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.. poczytalam troche ale albo jeszcze nie umiem szukac albo taka odpowiedz nie padła.. ktos wspominal wczesniej o inneov na jedrnosc skory ale nie wiem czy mial efekty.. stad moje pytanie.. co o tym myslicie? Czy warto wydac na to kase? wiadomo ze trzeba to brac no powiedzmy minimum przez 6 miesiecy a to jednak troche czasu jest..bralam kiedys inneov na włosy to troche pomoglo..

Ja tez to bralam przez kilka dobrych miesiecy ale efektow niestety nie bylo rewelacyjnych o ile w ogole mozna mowic o jakis...
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:07   #240
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dzieki Rogatko.. zajde dzis do apteki i sprobuje ten oil-femin.. wlasnie to co mi sie nie podoba w inneov to cena ale czasami czego sie nie robi dla urody.. jak bede miala troche czasu to jeszcze o tym poszukam a jak cos znajde ciekawego to dam znac.. wiesz ja jestem po prostu taki chudzielec i szczegolnie na twarzy mam wrazenie ze mi sie pozapadaly policzki.. boje sie ze zaraz zacznie mi wisiec skora i dlatego szukam czegos na ratunek
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.