Papierosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-12, 15:31   #1
carolyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Question

Papierosy...


Rany boskie... czy ja zwariowałam? Mam 15 lat i zaczęłam palić. Nie jestem uzależniona ale za każdym razem kiedy na imprezie nabarza się okazja palę! co o tym myślicie?
carolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:33   #2
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Papierosy...

ja tez kiedys na imprezach, biwakach paliłam - ale tylko od czasu do czasu.

Radzę nie palic, nie uzależniac sie, bo teraz moze i przynosi Ci to fraide ale potem odbije sie na zdrowiu, będziesz śmierdzec, miec żółte paznokcie i zęby...
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:33   #3
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Papierosy...

Nie nawyzywam cie ani nie bede prawila morałów, bo miałam niewiele wiecej lat jak zaczęłam popalać... powiem tylko tyle..: pożałujesz tego jeszcze, a to że palisz to na dzień dzisiejszy chęć przypodobania się towarzystwu, nie wmówisz mi, że tak nie jest.
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:34   #4
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Papierosy...

to jeszcze troche i sie uzaleznisz

a co mysle o tym? jak najszybciej przestan palic!!
spotykasz sie z ludzmi ktorzy pala? przestan sie z nimi spotykac albo cwicz silna wole i jak Ci proponuja nie bierz

chyba nie musze Ci pisac jakie skutki niesie za soba palenie papierochow?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:34   #5
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Papierosy...

to taka zabawa dla szpanu. Ale poki nie jestes uzalezniona to radze przestac, bo potem moze byc ciezko
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:35   #6
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez anestet-ka
to taka zabawa dla szpanu. Ale poki nie jestes uzalezniona to radze przestac, bo potem moze byc ciezko
wlasnie dla mnie to jest chyba najglupsza zabawa jaka moze byc
moze jakis czas temu palenie bylo "modne" ale dzisiaj? napewno nie!!
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:37   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Papierosy...

Ja uważam, że robisz OGROMNE głupstwo. Ja też się spotykałam z ludzmi, którzy palili, i co z tego? To że oni coś robili, nie znaczyło dla mnie, ze ja też musiałam.

Radzę przestać dopóki się nie uzależniłaś. Moi znajomi też sadzili, że sie nie uzależniają... i okazało się, że kiedy chcieli przestać mieli z tym wielkie problemy - tzręsące się ręce, "głód" itp
Poza tym uważam, ze człowiek z papierosem wygląda brzydko każdy, chociaż kobiety bardziej - to odbiera całą elegancję i subtelność.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 15:38   #8
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez carolyn
Rany boskie... czy ja zwariowałam? Mam 15 lat i zaczęłam palić. Nie jestem uzależniona ale za każdym razem kiedy na imprezie nabarza się okazja palę! co o tym myślicie?
co tu się rozpisywac, głupota

a poza tym jakiś dziwny ten watek "co o tym myslicie"-przecież nikt chwalić nie bedzie
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:45   #9
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Papierosy...

Popieram post wyżej. Zwykła głupota.
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:47   #10
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez lexie
Poza tym uważam, ze człowiek z papierosem wygląda brzydko każdy, chociaż kobiety bardziej - to odbiera całą elegancję i subtelność.
tak popieram i to bardzo ....a póżniej w dodatku jak ubrania brzydko pachną, aż się nie chce stać koło takiej osoby
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:49   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Papierosy...

a dlaczego zaczęłaś?

rozumiem ,że wiesz ,że palenie ma negatywny wpływ na ciebie skoro to bierzesz pod uwage i czujesz sie na silach poniesc tego wszelkie konsekwencje to pal dalej.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 16:04   #12
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Papierosy...

no właśnnie po co zaczynałaś. pewnie dla towarzystwa bo ja tez dlatego popalalam w twoim wieku.

tyle się mówi że tak trudno żucić palenie więc nie rozumiem młodych ludzi którzy zaczynją palić. tym barzdej że zdajesz sobie sprawę że nie robisz zbyt mądrze. póki nie jesteś nałogowcem radzilabym przestać . potem możesz chcieć rzucią a nie będziesz potrafila. no chyba że masz mega silną wolę. poza tym policz sobie ile kasy wydasz kupując choćby 1 paczkę na 2 dnie i co bys (np. do ubrania ) mogła za to kupić.
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:08   #13
beniaaa
BAN stały
 
Avatar beniaaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Gdynia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Wiadomości: 97
Dot.: Papierosy...

ja zaczęlam paić jak miałam 15 lat. I bardzooo źle sie to skończyło!! Palę już prawie 5 lat i próbuje za wszelką cene rzucic, ale to bardzooo trudne dla mnie!
beniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:30   #14
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Papierosy...

u mnie w rodznie nikt nie pali, i ja też nie. nawet nigdy nie próbowałam i nie zamierzam, bo wiem, jakie mogą być kosekwencje.
A Tobie Carolyn, życzę by jak najszybciej udało Ci się zerwać z tym, że tak powiem, nałogiem.
Buźka
Pozdrawiam1
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:30   #15
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Papierosy...

u mnie w rodznie nikt nie pali, i ja też nie. nawet nigdy nie próbowałam i nie zamierzam, bo wiem, jakie mogą być kosekwencje.
A Tobie Carolyn, życzę by jak najszybciej udało Ci się zerwać z tym, że tak powiem, nałogiem.
Buźka
Pozdrawiam
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:08   #16
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez tala
Nie nawyzywam cie ani nie bede prawila morałów, bo miałam niewiele wiecej lat jak zaczęłam popalać... powiem tylko tyle..: pożałujesz tego jeszcze, a to że palisz to na dzień dzisiejszy chęć przypodobania się towarzystwu, nie wmówisz mi, że tak nie jest.
podpisuje sie pod tym obiema łapkami.
Nie pal!!!
Tak się właśnie zaczyna, a potem...
Właśnie teraz walcze z nałogiem, a zaczęłam w wieku 15 lat, tak o, dla towarzystwa
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:44   #17
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez carolyn
Rany boskie... czy ja zwariowałam? Mam 15 lat i zaczęłam palić. Nie jestem uzależniona ale za każdym razem kiedy na imprezie nabarza się okazja palę! co o tym myślicie?
Myśle, że robisz naprawdę super Nie będa walały Ci sie pieniądze po kieszeniach, bo wszystkie wydasz na fajki, nie będziesz musiała się martwić, jak zachować młodą cerę, bo takiej nie będziesz mieć, na pewno wszyscy bedą Ci zazdrościć i będzie extra

A tak na poważnie- co mamy myśleć- przecież to totalna głupota.
Jeśli znajomi palą, to sie im postaw- buntowników zawsze bardziej się podziwia, niż takich, którzy maja słaby charakter Zaczną namawiać, ale za 2 lata przyznają Ci rację i będą zazdrościć braku nałogu.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:15   #18
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: Papierosy...

A ja gratuluję carolyn odwagi i tego, że się przyznała. Po jej wypowiedzi wnioskuję, że ma wątpliwośći...
Nie rozumiem niektórych postów - piszecie, że to głupota, ale nie uzasadniacie. To dziewczynie nie pomoże, nie zrozumie problemu - tym bardziej jeśli napiszecie w nieco uszczypliwy sposób...
Carolyn, często jest tak, że pali się dla towarzystwa, sporadycznie, kiedy nadarzy się okazja. Tylko, że tych okazji z czasem zaczyna być coraz więcej, bo papierosy to w pewnym sensie narkotyk, który uzależnia najszybciej ze wszystkich używek. Później już zaczynasz palić kilka dziennie. Z czasem przejdziesz do dwóch paczek, a to już nie jest bezpieczna zabawa. Później będziesz rzucać palenie - na kilka miesięcy, na rok, ale może być tak, że w ogóle się od tego nie uwolnisz.
Nie będę prawić Ci morałów, ale za kilka-kilkanaście lat przy takim tępie możesz mieć poważne problemy ze zdrowiem.
Musisz powiedzieć sobie "nie" - to Ty musisz sobie zdać sprawę z konsekwencji, uwierzyć w siebie i podjąć słuszną decyzję.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:16   #19
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Papierosy...

dzieewczyno... przecież nie ma co tu myśleć. Nie bądź słabiakiem :P nie chcę cię pouczać. Tyle że sama widzisz na czym stoisz i po co ci to ? hymm ? ja tez popalałam swojego czasu a to przy imprezce a to niby z nerwów. Nie byłam uzależniona i nie zamierzam jarać fajurek :/ wybieliłam ząbki i od tego się zaczęło że nie chcę ich zażółcić i nie przypalam Tacy ludzie którzy ze świadomością wwalają w to g... teraz kiedy tyle się o tym trąbi poprostu mnie śmieszą. Tak że zjedz marchewke albo orbitka zamiast nikotyny i nazadrowie
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 21:29   #20
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez tessalia
A ja gratuluję carolyn odwagi i tego, że się przyznała. Po jej wypowiedzi wnioskuję, że ma wątpliwośći...
Nie rozumiem niektórych postów - piszecie, że to głupota, ale nie uzasadniacie. To dziewczynie nie pomoże, nie zrozumie problemu - tym bardziej jeśli napiszecie w nieco uszczypliwy sposób...
Celowo napisałam to w tym stylu, bo wydaje mi sie, że autorka wątku dobrze wie, że źle robi, tylko trzeba ja w tym utwierdzić. Nie chciałam przepisywać ostrzeżeń z paczek papierosów, więc ujęłam to w taki złośliwo- absurdalny sposób. Złośliwość nie jest skierowana w stronę Carolyn, tylko problemu palenia!
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:45   #21
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Papierosy...

Heh alkohol+papierosy na imprezie powoduja, ze szybciej jestes pijana, a przy tym malo kobieca i skora do robienia glupot. Pieniadze ulatniaja sie z portfela i juz nie ma, ze kupisz sobie kochana nowy kosmetyk. Gdy kiedys otworzysz szafe, to wyleci z niej pan duszek odorek papieroskowy. Moze sie tak zdazyc, ze poznasz jakiegos przystojniaka, a tu bęc, bo on jest porzadny i nie lubi papierosow :O A fe!
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:52   #22
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Papierosy...

To chyba normalne, że chciałaś spróbować i zobaczyć, czy to rzeczywiście takie fajne. Ja tak zrobiłam, troszkę popalałam, ale uznałam, że do szczęścia mi to niepotrzebne. Jeśli nie częstują Cię zbyt często przyjmij może na początek zasadę, że nie będziesz sama kupować sobie papierosów, wówczas raczej nie popadniesz w nałóg, tylko szybko Ci się znudzi.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:56   #23
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Papierosy...

ja tez zapaliłam pierwszego papierocha jak byłam w twoim wieku,tez tak jak ty na imprezie żeby wtopić sie w towarzystwo,przypodobać sie znajomym i pokazac jaka to ja juz dorosła jestem...i co?pale do dzisiaj to jest taka paskudna uzywka że zanim sie obejrzysz nie bedziesz mogła bez fajki wytrzymać...łatwo zacząć palic ale potem piekielnie cięzko rzucić!!
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 22:02   #24
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Papierosy...

Jeszcze tak sobie pomyslalam o czyms. Uznaje, iz wielka wartoscia czlowieka jest to, ze nad soba pracuje, dazy do doskonalosci - wtedy staje sie silniejszy. Pomaga w tym stwierdzenie: jesli czegos nie powinnam robic, a mam na to ogromna ochote, to tym bardziej tego nie zrobie! Mozna to idealnie odniesc do tych papierochow, jesli wiesz, co mam na mysli Powodzenia!
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 22:42   #25
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez carolyn
Rany boskie... czy ja zwariowałam? Mam 15 lat i zaczęłam palić. Nie jestem uzależniona ale za każdym razem kiedy na imprezie nabarza się okazja palę! co o tym myślicie?
Że zwariowałaś...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 23:34   #26
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Papierosy...

Cytat:
Napisane przez soulsweeper
Jeśli nie częstują Cię zbyt często przyjmij może na początek zasadę, że nie będziesz sama kupować sobie papierosów, wówczas raczej nie popadniesz w nałóg, tylko szybko Ci się znudzi.
Nie polecam tej metody ! Znajomi tak zaczynali i teraz wielu z nich regularnie pali, dopadł ich nałóg.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 00:28   #27
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Papierosy...

daj spokoj z fajkami ... to glupota ...
lepiej pic niz palic ... ale co ja bede gadal
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 07:26   #28
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Papierosy...

Z tym piciem.to bym się nie zgodziła...Wystarczy spojrzeć na przepitych meneli,stojących od rana pod monopolowym.
No,chyba że miałeś na myśli wodę niegazowaną
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 08:14   #29
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Papierosy...

Człowiek uczy się na własnych błędach, ale czasem warto posłuchać tych, którzy już je popełnili i uniknąć swoich. Tak jak osoby wyżej napisały: zanim się obejrzysz z podpalania na imprezach będzie nałogowe palenie.
Ja też dawniej czasem sobie zakurzyłam myśląc, że na imprezie można. Potem chciało mi się palić coraz więcej i więcej. Dobrze, że w porę się opamiętałam bo teraz bym pewnie walczyła z nałogiem jak mnóstwo innych palaczy.
Pomyśl o swoim zdrowiu, sercu, płucach, urodzie, dłoniach, skórze, zębach, pięniądzach...i odpuść sobie papierosy.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 10:23   #30
paloma blanca
Przyczajenie
 
Avatar paloma blanca
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Papierosy...

Absolutnie nie popieram palenia.To glupota juz w tak mlodym wieku niszczyc swoj organizm (w kazdy wieku to glupota)Ktos bardzo mi bliski nie rozmumial tego.Choc zwracalam bardzo czesto uwage.Dopiero po zawale.
Ta osoba przestala palic .I mowi,ze juz nigdy to tego nie wroci.
W tym samym srodowisku sa inne osoby palace.Mimo,ze widzialy do czego moze doprowadzic palenie.Same nie przestaly.Jak widac kazdy musi poznac to na wlasnej skorze.Oby tylko nie bylo zapozno...

Trzeba sie zastanowic czy wazniejsze jest palnie dla szpanu.Czy wlasne zdrowie.I cieszenie sie z zycia...
paloma blanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.