Ubiór do klubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-31, 20:54   #1
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156

Ubiór do klubu


Heej wszystkim,
sluchajcie otoz za tydzien mam w klubie otrzesiny swojego wydzialu i z racji tego, ze nie chodze po klubach, bo wole imprezy w gronie znajomych i domówki to nie wiem co na siebie wlozyc.. nie bardzo widzi mi sie sukienka lub spodniczka, bo jednak trzeba uwazac i co chwile sie poprawiac, a to sprawia mi niemaly dyskomfort. Nie jestem na codzien taka strojnisia, ubieram sie zazwyczaj w jakies tenisowki, dzinsy i do tego sweter,koszula,rozne bluzy,bluzeczki itp. raczej mam styl sportowy. Jedyne na szczegolne okazje tj. wesele czy uroczysta impreza ubieram sie elegacnko szpilki,sukienka czy cos w tym stylu. Nie maluje sie mocno, jedynie tusz i to mi starcza do dobrego wyglądu. Ide tam ze swoim chlopakiem. Co polecacie takiego bardziej na luzie, ale jednak troche eleganckiego nadajcego sie do klubu ? Uprzedzam: nie jestem plastikowa lalą i na pewno nie chce się na taka zrobic
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś

Edytowane przez Fitkaa
Czas edycji: 2014-10-31 o 20:58
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 21:51   #2
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ubiór do klubu

jeśli nie mam się w co ubrać, to zakładam sprawdzony zestaw, czyli biała bokserka i czarne woskowane rurki.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 22:27   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Ubiór do klubu

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jeśli nie mam się w co ubrać, to zakładam sprawdzony zestaw, czyli biała bokserka i czarne woskowane rurki.
Ja to samo - bokserka+ dopasowane spodnie, buty takie, coby było wygodnie. Polecam mocniejsze oko albo usta do prostych ciuchów i będzie git.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 01:33   #4
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Ubiór do klubu

Ja zazwyczaj zakładam woskowane czarne spodnie + jedwabną koszulę (zazwyczaj białą)+ szpilki i żeby nie było zbyt elegancko, dobieram jakąś rzucająca się w oczy biżuterię (np.kolorowe kolczyki/duży pierścionek)+ kolorowe paznokcie. No i mocny makijaż.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:12   #5
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Ubiór do klubu

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj zakładam woskowane czarne spodnie + jedwabną koszulę (zazwyczaj białą)+ szpilki i żeby nie było zbyt elegancko, dobieram jakąś rzucająca się w oczy biżuterię (np.kolorowe kolczyki/duży pierścionek)+ kolorowe paznokcie. No i mocny makijaż.
Ja podobnie bo lubię mieć spodnie lub nawet spódnice z kieszeniami. Na telefon i gotówkę. Do tego cienką bluzkę zakładam, na nogi zaś szpilki. I nic więcej.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 23:13   #6
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Ubiór do klubu

Często są różne gatunki muzyczne w klubach. Może być np. sala disco czy HH. Ubierz się najbardziej "zwyczajnie". Czarna bokserka, jeansy, balerinki. I już
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-02 00:13:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.