Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 08:50   #1651
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Shimmer Rose na Tru
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:23   #1652
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ja w sprawie otwierania paczek. Mam kolege byłego celnika. On twierdzi, że nie wolno celnikom otwierać paczek bez powiadomienia strony o przeprowadzeniu rewizji celnej, bo to przeciez nic innego.
Jak mnie w Poznaniu zatrzymali paczke i miałam tam tylko perfumy, bo kolorówka juz doszła i powiedziałam, że to tylko część z OC - nie chciałam ovatowania całości zamówienia- pan w UC powiedział do mnie BARDZO WYRAŹNIE- to ja pisze - rewizja i Pani sobie tez to zaznacza. I powtarzał to dwa razy. INACZEJ NIE WOLNO IM OTWORZYĆ PRZESYŁKI i dokonać rewizji Więc Bytom sobie nieźle poczyna. I tak w ogóle po rozmowie z paniami na pocztowym celnym w Poznaniu wychodzi mi na to, że o vatowaniu przesyłek decyduje celnik z urzędu celnego granicznego w Warszawie. Babeczlka mi mowiła, że dostaja dwa rzuty paczek. Jedne, które "trafiaja na stół" i idą bezpośrednio do nas, i drugie które mają zostać ovatowane i pocztowy celny wysyła zawiadomienia i potem z naszymi dok przekazuje do oddziału celnego w celu naliczenia VATu.
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:25   #1653
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

na pewno trafiaja od razu do Wawy bo ja mam na pudelku dwie pieczatki: UC Wawa i potem UC Pruszcz

mi zawsze otwieraja pudelko, natomiast nie ruszaja kosmetykow i sreberek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:30   #1654
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
A do mnie wczoraj dotarł Shimmerek Rose. Ameryki nie odkryję jeśli westchnę, że to cudo ,, Puder Borghesa kolor Siena /śliczny ale uwaga - do opalonej buźki, z leciuśkimi niewidocznymi prawie drobinkami, będę używać jako bronzera/ i błyszczek tubkowy biothermu, ale nie próbowałam bo to prezent
ooo to dobrze bo mi sie borghese przyda a mam go w koszyku tylko jeszcze nie zaplacilam dobrze ze Ci sie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:57   #1655
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Podoba mi się, podoba. Dzięki Waszym radom powolutku kompletuję sobie zestaw do makijażu z "wyższej półki" co równa się nie snobizmowi ale lepszej jakości
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:00   #1656
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Shimmer Rose na Tru
Jak dobrze, ze mnie to nie rusza
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:02   #1657
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

i tak juz nie ma
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 10:03   #1658
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Widziałam około 9 rano tego shimmerka ale jak z ciekawości wrzuciłam go do koszyka czerwony napis poinformował mnie, że niestety mają zero sztuk
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:17   #1659
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Ja w sprawie otwierania paczek. Mam kolege byłego celnika. On twierdzi, że nie wolno celnikom otwierać paczek bez powiadomienia strony o przeprowadzeniu rewizji celnej, bo to przeciez nic innego.
Jak mnie w Poznaniu zatrzymali paczke i miałam tam tylko perfumy, bo kolorówka juz doszła i powiedziałam, że to tylko część z OC - nie chciałam ovatowania całości zamówienia- pan w UC powiedział do mnie BARDZO WYRAŹNIE- to ja pisze - rewizja i Pani sobie tez to zaznacza. I powtarzał to dwa razy. INACZEJ NIE WOLNO IM OTWORZYĆ PRZESYŁKI i dokonać rewizji Więc Bytom sobie nieźle poczyna. I tak w ogóle po rozmowie z paniami na pocztowym celnym w Poznaniu wychodzi mi na to, że o vatowaniu przesyłek decyduje celnik z urzędu celnego granicznego w Warszawie. Babeczlka mi mowiła, że dostaja dwa rzuty paczek. Jedne, które "trafiaja na stół" i idą bezpośrednio do nas, i drugie które mają zostać ovatowane i pocztowy celny wysyła zawiadomienia i potem z naszymi dok przekazuje do oddziału celnego w celu naliczenia VATu.

Powiadomieniem o ZAMIARZE przeprowadzenia rewizji jest laurka.Właśnie pan z UC w Poznaniu,powiadomił mnie ,że paczkę dopiero otwierają,jak otrzymaja ode mnie dokumenty potrzebne do kontroli .
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:19   #1660
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Podoba mi się, podoba. Dzięki Waszym radom powolutku kompletuję sobie zestaw do makijażu z "wyższej półki" co równa się nie snobizmowi ale lepszej jakości

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Widziałam około 9 rano tego shimmerka ale jak z ciekawości wrzuciłam go do koszyka czerwony napis poinformował mnie, że niestety mają zero sztuk
szybko znikaja a i w malej ilosci je wrzucaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:20   #1661
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Powiadomieniem o ZAMIARZE przeprowadzenia rewizji jest laurka.Właśnie pan z UC w Poznaniu,powiadomił mnie ,że paczkę dopiero otwierają,jak otrzymaja ode mnie dokumenty potrzebne do kontroli .
A "Delivery Note" wystawione przez truskawkę (i lecące w paczce wraz z produktami) i potem dołączone do naszej "laurki" jako załącznik wyciągają z paczki siłą woli??




Edit: tak po prawdzie to zastanawia mnie np. stwierdzenie zawarte w zawiadomieniu z UC Bytom:
"W związku z nieprawidłowo wypełnioną przez nadawcę deklaracją celną paczki w celu zwolnienia przesyłki spod dozoru celnego nalezy dostarczyć..." i potem litania co jest zwolnione i do jakiej kwoty.
Sęk w tym, ze deklaracje celne od dawna sa przez truskawę wystawiane na FAKTYCZNĄ kwote zamówienia więc naprawde sie dziwie temu zawracaniu głowy. To by tłumaczyło czemu zatrzymują mi zawsze paczki najtańsze (chyba podejrzewają wszedzie spisek oszustwo i błędne wpisy)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 10:24   #1662
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A "Delivery Note" wystawione przez truskawkę (i lecące w paczce wraz z produktami) i potem dołączone do naszej "laurki" jako załącznik wyciągają z paczki siłą woli??
dobre pytanie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:26   #1663
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

hehe dobre to sie nazywa przytomnosc umyslu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:42   #1664
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A "Delivery Note" wystawione przez truskawkę (i lecące w paczce wraz z produktami) i potem dołączone do naszej "laurki" jako załącznik wyciągają z paczki siłą woli??




Edit: tak po prawdzie to zastanawia mnie np. stwierdzenie zawarte w zawiadomieniu z UC Bytom:
"W związku z nieprawidłowo wypełnioną przez nadawcę deklaracją celną paczki w celu zwolnienia przesyłki spod dozoru celnego nalezy dostarczyć..." i potem litania co jest zwolnione i do jakiej kwoty.
Sęk w tym, ze deklaracje celne od dawna sa przez truskawę wystawiane na FAKTYCZNĄ kwote zamówienia więc naprawde sie dziwie temu zawracaniu głowy. To by tłumaczyło czemu zatrzymują mi zawsze paczki najtańsze (chyba podejrzewają wszedzie spisek oszustwo i błędne wpisy)
Ten pan z UC,twierdził,że truskawka robi błąd i wysyła złe papiery w paczce ,i że przez to są z nią kłopoty.Paczki np z Fragrance mają dobre papiery i wystarczy wpisać tylko pesel w laurkę i czy odbiór osobisty.
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:49   #1665
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Ten pan z UC,twierdził,że truskawka robi błąd i wysyła złe papiery w paczce ,i że przez to są z nią kłopoty.Paczki np z Fragrance mają dobre papiery i wystarczy wpisać tylko pesel w laurkę i czy odbiór osobisty.

No nie wiem. Ja na kolorówkę też wypełniam laurkę wpisując tylko pesel, nr, telefonu, odbiór listonosz i wpisuję np. 3 sztuki kosmetyków kolorowych wg załączonej specfikacji (OC z truskawy) i to wszystko. Tak samo robię i na kolorókę i na perfumy. Nie mam żadnych kłopotów.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:50   #1666
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja tez tak robie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:04   #1667
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ja przesyłam im tylko OC na adres @ podany w laurce. Nic więcej nie dopisuję ani nie dołączam.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:05   #1668
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Ten pan z UC,twierdził,że truskawka robi błąd i wysyła złe papiery w paczce ,i że przez to są z nią kłopoty.Paczki np z Fragrance mają dobre papiery i wystarczy wpisać tylko pesel w laurkę i czy odbiór osobisty.
He he no tak, Truskawka zła, polskie Urzędy Celne poszkodowane i akuratne - patrz dzielenie paczek na te na stół (bez vatu) i pod stół (a co tam, dokopiemy im vat) na przysłowiowe łoko

Idąc tokiem rozumowania PANA z UC: jeśli PAN stwierdzi w swoim majestacie, ze sklep "robi błąd" tudziez wysyła "złe papiery" (a fu) to jednak paczkę wolno rozparcelować?? Cóż za dowolnośc interpretacji przepisów

Ech, przynajmniej sie można pośmiac.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:06   #1669
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dokładnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 11:20   #1670
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Bo tam pewnie siedzi nie Pan tylko Pani, której żal pupę ściska
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:22   #1671
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Bo tam pewnie siedzi nie Pan tylko Pani, której żal pupę ściska
i jak jej czegos zabraknie w kosmetyczce to otwiera paczki i sprawdza co tam jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:31   #1672
enia_kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Question Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziewczyny ja pierwszy raz na truskawce, chciałam kupić calutki zestaw do makijażu plus kremik do cery tłustej. Ceny są kuszące.. ale zastanawia mnie jakość tych produktów, jedna dziewczyna pisała ze tusz to rzęs to tylko onyx bo reszta wyschnięta, serio?

Ja na bank potrzebuję dobrego podkładu do cery tłustej (kusi mnie double wear el), ciekawi mnie róż sypki dior jest teraz w super price i chciałabym prisme givenchy no i cienie do brwi smashbox? ktoś używał tych rzeczy, możecie je polecić czy lepiej kupić coś innych marek? Widziałam że super sobie doradzacie i też potrzebuję pomocy bo nie mam zielonego pojęcia czy kupić czy nie.... i

właśnie z tym cłem to jestem zakręcona i totalnie nie wiem o co chodzi, czytałam wasze posty ale jeszcze nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy stąd moje zacofanie w tym temacie

aha no i aramis lip balm? ktoś używał może?
enia_kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:33   #1673
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zasada jest taka: im wiecej upustu procentowego tym wieksze podejrzenie ze dana rzecz jest stara. z tuszami nie radze eksperymentowac, natomiast EL DW jest swiezy dziewczyny sa zadowlone prisme givenchy tez swieze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:36   #1674
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez enia_kg Pokaż wiadomość
dziewczyny ja pierwszy raz na truskawce, chciałam kupić calutki zestaw do makijażu plus kremik do cery tłustej. Ceny są kuszące.. ale zastanawia mnie jakość tych produktów, jedna dziewczyna pisała ze tusz to rzęs to tylko onyx bo reszta wyschnięta, serio?

Ja na bank potrzebuję dobrego podkładu do cery tłustej (kusi mnie double wear el), ciekawi mnie róż sypki dior jest teraz w super price i chciałabym prisme givenchy no i cienie do brwi smashbox? ktoś używał tych rzeczy, możecie je polecić czy lepiej kupić coś innych marek? Widziałam że super sobie doradzacie i też potrzebuję pomocy bo nie mam zielonego pojęcia czy kupić czy nie.... i

właśnie z tym cłem to jestem zakręcona i totalnie nie wiem o co chodzi, czytałam wasze posty ale jeszcze nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy stąd moje zacofanie w tym temacie

aha no i aramis lip balm? ktoś używał może?
nie jest powiedziane ze tylko onyx jest swiezy, ja zamawialam ysl i byl swiezutki no ale faktycznie zawsze jest mozliwosc ze trafi sie jakis starszy, ale tego przewidziec nie mozna, sypkie roze diora odradzam bo sa z purchawek a tam czesto nie sa zbyt swieze rzeczy, jednak pryzmy sa z 2007-2008 roku wiec swiezutkie, jednak jako roz sie nie nadaja tylko do matowienia calej twarzy, z clem jest tak ze najlepiej kupowac pojedyncze rzeczy i wysylac a nie w jednej paczce ktorej wartosc to np 200zl bo celnicy taka paczke pewnie zlapia i nalicza clo 22% z calej sumy no i zanim oddadza minie miesiac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:39   #1675
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no wlasnie krejzole nia sa rozem bo to jest seria Prisme Again powder czyli puder prasowany. błędnie wsadzili do rozy.

dimiti gdzie masz kropki?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:41   #1676
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie krejzole nia sa rozem bo to jest seria Prisme Again powder czyli puder prasowany. błędnie wsadzili do rozy.

dimiti gdzie masz kropki?
no wlasnie a ja je dlatego kupilam bo byly w rozach jakie kropki??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:41   #1677
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

w zdaniach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:42   #1678
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
w zdaniach
et kropeczki przygarnelam do siebie bo czuly sie samotne w zdaniach i musze je dopiescic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:43   #1679
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

enia_ kg , jak widze jestes z Krakowa tam króluje Bytom, takze nie musisz zamawiac pojedynczo bo i tak ci złapią paczuche i tak. niesttey ten urzad celny jest jakis niereformowalny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:44   #1680
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
enia_ kg , jak widze jestes z Krakowa tam króluje Bytom, takze nie musisz zamawiac pojedynczo bo i tak ci złapią paczuche i tak. niesttey ten urzad celny jest jakis niereformowalny
ee nie opowiadaj mi zlapali tylko zestaw Fatala, pierwsze zamowienie, ale poki co nic juz nie lapia chociaz pewnie wykracze sobie zaraz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.