Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 16:53   #2401
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
orko gratulacje widocznie wklejanie zdjęć na zyczenie to jakieś
bmoniq Żebyś wiedziała jak zobaczyłam paczuszkę to w pierwszej kolejności pomyślałam, że chyba mi szczęście przyniosłaś
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:54   #2402
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny wróciłam własnie z sephory i okazało się, że zachwalany przez was balsam cytrusowy z Biothermu o poj. 400 ml kosztuje 115 zł tyle samo co 200ml. Czaję się na niego na tru gdzie kosztuje ok 100....a mnie wszystkie paczki powyżej 90 zł łapali. I jeszcze czekam 17 dni na zwrot vatu. Chyba jutro po niego wejde, a pani sprzedawczyni powiedziała, że wyprzedają tą pojemność stąd ta cena i będzie do wyczerpania zapasów. I zdziwiła mnie cena smashboxa u nas baaardzo duże przebicie. To teraz nie wiem czy czaić sie na mascary z Maca czy Smash. A najbliższy salon MACA w Krakowie uffff
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
o
weszłam na tru i zobaczyłam że z biothermu jest jeszcze morelowy balsam i z opisu wlaściwości (ujędrnianie) chyba bardziej by mi pasował, czy ktoś go może miał? A ceny podobne trzeba to przemyśleć, w sephorze był tylko 200 ml i duzo powyżej stówy.....ale nie wąchałam
czyli mówisz, że w Sephorze ten balsam kosztuje porównywalnie, co na Tru? Różnica 15 zł? Ciekawe, co to za morelowy, nie jest chyba do suchej skóry? Bo ten do suchej jest baardzo gęsty i tłusty . Cytrusy będą napewno dobre, co do reszty, to ja nie wiem, do suchej - nie polecam. Ale może ten ujędrniający też będzie fajny?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:03   #2403
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

bo ja jestem czarownica i szczerze Ci życzyłam, więc jak mogłoby się nie udać Kochana
Powiem Ci jeszcze, że jak zamawiam dla swojej dobrej koleżanki jakiś kosmetyk to zawsze jak do niej idę na jakąś imprezkę to myslę sobie, że byłoby super jakbym zaniosła jej prezent i uwierz ZAWSZE jest paczka . I to w ciągu 6 dni dochodzi nawet Chyba dlatego, że jak miała kiedys bardzo zły dzień tak własnie pomyslałam i nawet zostawiłam jej przyjemność rozwiązania kokardek
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:07   #2404
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Tak potrzebuję na już tego balsamu to jutro kupię w sephorze (straszne foupa) ale za te pieniążki chyba warto.....sprawdzę ten morelowy i szachowniczkę i pojade na dłuzej nie na chwilke jak dzisiaj. Ja w zasięgu dosłownie kilku min jazdy samochodem mam 4 seph a kilkunastu jeszcze 4, więć nie podpadam tylko spokojnie sie maziam, próbuje, dyskutuje i sępię próbki - czyli w sumie robię sobie odwet za lata przepłaconych zakupów. A sprawdziłam ten morelowy na KWC chwalą to poźniej sobie kliknę na tru
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:10   #2405
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

słuchajcie czy znacie ten puder choc jeszcze nie patrzałam na KWC

http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
czy on na prawde byłby taki super matujący????
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:13   #2406
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a ja mam ochote na miniaturke najnowszego tuszu chanela bo ta szczoteczka wyglada niezwykle ciekawie!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:18   #2407
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

A jak się wkleja zdjęcie to szybciutko zeskanuję tusz givenchy z taką jeszcze bardziej dziwną szczoteczką z katalogu sephory
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 17:21   #2408
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A jak się wkleja zdjęcie to szybciutko zeskanuję tusz givenchy z taką jeszcze bardziej dziwną szczoteczką z katalogu sephory
ten tusz juz tu dobrze znany to dziwadlo z kulka nawet ma swoj watek juz mnie ta szczoteczka nie przekonuje troche
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:22   #2409
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
też go mam i wielbię a teraz czaję się na szaloną "17" https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1207220138
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1207220138

Fajny dla zimnolubnych jest też scott barnes i byl kiedyś w top 20 za jakieś 35 zł
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1211207482
Fajna ta 17-tka a ogladalas ja na "zywo"?bo interesuje mnie to czy faktycznie ona jest taka 'szalona"

Scott Barnes ma fajna ta palete ale mnie urzadalby jedynie taki odcien jak pierwszy od prawej-to bylby ideal

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm...no nic moze ceny na tru spadna tak porzadnie ze wtedy chanelki beda ze znizka za 80zl

mozesz?? ale bylabym wdzieczna!!moze akurat bylby tez dobry dla mnie i juz nie musialabym sie zastanawiam co jeszcze przetestowac

na 95 bourjoisa czaje sie juz jakis czas bo mi sie bardzo podoba ale mam tez ochote na 15 i 32-34 dlatego zdecydowac sie nie moge ale mysle ze z bourjoisa wybralabym w ramach testow jakis jasny roz albo roz z brzoskwinia

Jak cos to stuknij mi PW z adresem

Burzuje sa fajne i przyznam,ze ciezko jest podjac decyzje ktory wybracchoc teraz jak nie zdecyduje sie na Chanela badz cos innego to kupie ponownie Blush Delice L'oreala

Czekam na miniature tego nowego tuszu Chanela choc nie sadze abym mnie on powalil na kolana,taka przekorna jestem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:25   #2410
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

No dokładnie ta kula dziś to macałam dziwne, dziwne i to bardzo całe 110 i zupełnie też mi sie nie podobało taki jeżyk dziwny - , tej mascay chanel nie było jeszcze, ale juz ja ostro reklamuja w seph napewno cena będzie obłędna.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:26   #2411
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajna ta 17-tka a ogladalas ja na "zywo"?bo interesuje mnie to czy faktycznie ona jest taka 'szalona"

Scott Barnes ma fajna ta palete ale mnie urzadalby jedynie taki odcien jak pierwszy od prawej-to bylby ideal




Jak cos to stuknij mi PW z adresem

Burzuje sa fajne i przyznam,ze ciezko jest podjac decyzje ktory wybracchoc teraz jak nie zdecyduje sie na Chanela badz cos innego to kupie ponownie Blush Delice L'oreala

Czekam na miniature tego nowego tuszu Chanela choc nie sadze abym mnie on powalil na kolana,taka przekorna jestem
ok zaraz napisze oj z burzujami wlasnie ciezko mi idzie jezeli chodzi o wybor juz ogladalam je dwa razy i nadal nie wiem ktory chce! z loreala mam roz blush caresse ladny ale go prawie nie uzywam chociaz to taki jasny rozyk bardzo ladny no ale teraz uzywalam glownie brazerkow a to chanela upolowalas gdzies czy co??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 17:28   #2412
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dostałam dzis moj upragniony podkład Borghese i okazał sie za ciemny, mozliwe to przeciez to 01 widziałam gdzies na wizazu fotke na ktorej był porównywany z colorstayem i czyms tam jeszcze i wyszedł najjasniej, a tu lipa
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:37   #2413
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dostałam dzis moj upragniony podkład Borghese i okazał sie za ciemny, mozliwe to przeciez to 01 widziałam gdzies na wizazu fotke na ktorej był porównywany z colorstayem i czyms tam jeszcze i wyszedł najjasniej, a tu lipa

i co teraz z nim zrobisz??

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No dokładnie ta kula dziś to macałam dziwne, dziwne i to bardzo całe 110 i zupełnie też mi sie nie podobało taki jeżyk dziwny - , tej mascay chanel nie było jeszcze, ale juz ja ostro reklamuja w seph napewno cena będzie obłędna.
e cena nowego chanela to pewnie bedzie 120zl wiec nie tak zle chociaz w Londynie pewnie bedzie za ok 60zl jak mi sie trafi miniaturka i mi sie spodoba to bede blagala kolezanke zeby mi go kupila wlasnie w Londynie chyba ze pojawi sie na tru givenchy mi sie wydaje troche straszny, rzesy na pewno podkreci pieknie ale ja, znajac moje szczescie, wyrwe sobie z polowe rzes wlasnie takim jezem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:37   #2414
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość


jest podobnoz ciemna
Nie jest ciemna, efekt bardzo delikatny.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to nie wiem

ja trzymalam krejzole w koszyku jakos ponad 2 tyg i normalnie siedzialy


sephorowskich cudow nie widzialam bo i nie ma u mnie Sephory ale mam shimmery to po co mi ta szachowniczka?
Shimmery ładniejsze
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:40   #2415
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Scott Barnes ma fajna ta palete ale mnie urzadalby jedynie taki odcien jak pierwszy od prawej-to bylby ideal
Kolor, jak ten pierwszy z prawej mur-beton ma w ofercie Shu Uemura (Majade potwierdzi, bo chorowala swego czasu na te roze i w temacie jest).
Szkoda, ze na Tru sa od wielkiego dzwonu. Kilka miesiecy temu byl olbrzmi rzut, bodaj dwadziescia kolorow do wyboru i poszly na pniu.

Co do Pauli Dorf - polecam Mam Angel i nie wyobrazam sobie kufra bez niego, odkad go mam, uzywam za kazdym razem, ubytek znikomy. Roz jest dosc twardy (ale chyba jednak nie taki kamien jak Bourjois - ogladalam tylko w sklepie, sama nie uzywalam), w kazdym razie w ogole sie nie sypie i nie kruszy, kolor jest transparentny, delikatny, zdecydowanie dla bladolicych, matowy - idealny modelarz.
Na Youtube sa filmiki z makijazami, gdzie wykorzystuje sie te roze i za kazdym razem dziewczyny smarowaly dosc konkretnie pedzlami zanim je nalozyly, wiec bez wzgledu na kolor nie powinny robic krzywdy.
Gdyby nie fakt, ze mam juz kilka rozy, to zdecydowalbym sie na zakup Bunny. Hexxana, mysle, ze mozesz zaryzykowac z tym kolorem - jakosc PD jest przednia, a kosztuje polowe mniej niz Chanel'e i inne Dior'y.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:41   #2416
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie jest ciemna, efekt bardzo delikatny.



Shimmery ładniejsze
ee to w sumie po co mi te kliniki?? a roznia sie wogole od shimmerow czyms??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:45   #2417
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kolor, jak ten pierwszy z prawej mur-beton ma w ofercie Shu Uemura (Majade potwierdzi, bo chorowala swego czasu na te roze i w temacie jest).
Szkoda, ze na Tru sa od wielkiego dzwonu. Kilka miesiecy temu byl olbrzmi rzut, bodaj dwadziescia kolorow do wyboru i poszly na pniu.

Co do Pauli Dorf - polecam Mam Angel i nie wyobrazam sobie kufra bez niego, odkad go mam, uzywam za kazdym razem, ubytek znikomy. Roz jest dosc twardy (ale chyba jednak nie taki kamien jak Bourjois - ogladalam tylko w sklepie, sama nie uzywalam), w kazdym razie w ogole sie nie sypie i nie kruszy, kolor jest transparentny, delikatny, zdecydowanie dla bladolicych, matowy - idealny modelarz.
Na Youtube sa filmiki z makijazami, gdzie wykorzystuje sie te roze i za kazdym razem dziewczyny smarowaly dosc konkretnie pedzlami zanim je nalozyly, wiec bez wzgledu na kolor nie powinny robic krzywdy.
Gdyby nie fakt, ze mam juz kilka rozy, to zdecydowalbym sie na zakup Bunny. Hexxana, mysle, ze mozesz zaryzykowac z tym kolorem - jakosc PD jest przednia, a kosztuje polowe mniej niz Chanel'e i inne Dior'y.
a dla kogos np ze sniada karnacja beda tez dobre?? bo kolorki maja ladne tylko nie mam pojecia czy wlasnie nie sa za delikatne i malo widoczne...na Twoim zdjeciu kiedys podobal mi sie bardzo playmat czy jakos tak to byl z tych kremowych
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:50   #2418
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ee to w sumie po co mi te kliniki?? a roznia sie wogole od shimmerow czyms??
Tym,że szachownice dają efekt bardziej metaliczny, a shimmery bardziej "mokry". Nie są Ci potrzebne
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:52   #2419
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Angel na pewno nie nadaje sie dla srednich karnacji, musisz celowac w ciemniejsze odcienie. To, ze sa transparentne znaczy, ze delikatnie podkreslaja musnieta nimi cere, bez robienia efektu "przegrzanej baby", po prostu maja dobre proporcje pomiedzy subtelnoscia, a widocznym kolorem i zaleznie od koloru (w ofercie sa i jasne i ciemniejsze odcienie) kazdy powienien znalezc cos dla siebie.

Playmate chyba trafi na Tragowisko - struktura, efekt odswiezenia cery - super, ale niestety nie moj kolor, jest dla mnie zbyt "sorbetowy", soczysty, a ja uzywam zawsze czegos "z mlekiem"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 18:01   #2420
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tym,że szachownice dają efekt bardziej metaliczny, a shimmery bardziej "mokry". Nie są Ci potrzebne
oj to dobrze

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Angel na pewno nie nadaje sie dla srednich karnacji, musisz celowac w ciemniejsze odcienie. To, ze sa transparentne znaczy, ze delikatnie podkreslaja musnieta nimi cere, bez robienia efektu "przegrzanej baby", po prostu maja dobre proporcje pomiedzy subtelnoscia, a widocznym kolorem i zaleznie od koloru (w ofercie sa i jasne i ciemniejsze odcienie) kazdy powienien znalezc cos dla siebie.

Playmate chyba trafi na Tragowisko - struktura, efekt odswiezenia cery - super, ale niestety nie moj kolor, jest dla mnie zbyt "sorbetowy", soczysty, a ja uzywam zawsze czegos "z mlekiem"
playmate wygladal na zdjeciach super ale wlasnie ja lubie takie brudne roze albo jasniejsze odrobine ale wygladal swietnie! hym z tych rozy podoba mi sie ten http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=P#DETAIL tylko nie wiem jaki moze byc w rzeczywistosci? no i jeszcze baby face jest ciekawy lubie takie delikatne roze ale wlasnie zeby bylo widac lekko podkreslone kosci policzkowe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 18:03   #2421
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
słuchajcie czy znacie ten puder choc jeszcze nie patrzałam na KWC

http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
czy on na prawde byłby taki super matujący????
z tego co ja wiem to on jest dla bardzo bladych twarzy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 18:28   #2422
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Wykrakalam - sa roze Shu Uemura Niestety tylko piec kolorow.

Edit.
Paula Dorf na YouTube.
http://pl.youtube.com/watch?v=0Ah03ZTJQOI - Bunny
http://pl.youtube.com/watch?v=z7h8WU71lSs - Ballet
http://pl.youtube.com/watch?v=w2_z7w5ElYY - Ballet
http://pl.youtube.com/watch?v=JXlGzpSHB1s - Playmate
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 18:39   #2423
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wykrakalam - sa roze Shu Uemura Niestety tylko piec kolorow.

Edit.
Paula Dorf na YouTube.
http://pl.youtube.com/watch?v=0Ah03ZTJQOI - Bunny
http://pl.youtube.com/watch?v=z7h8WU71lSs - Ballet
http://pl.youtube.com/watch?v=w2_z7w5ElYY - Ballet
http://pl.youtube.com/watch?v=JXlGzpSHB1s - Playmate
ladne te z SU ale takie jasniutkie chyba klikne jakis z tych PD dziekuje za linki a myslisz ze baby face tez za jasny?? bo on taki sliczny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 18:48   #2424
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajna ta 17-tka a ogladalas ja na "zywo"?bo interesuje mnie to czy faktycznie ona jest taka 'szalona"
nie macałam, niestety jej u nas nie widziałam, chyba nie ma. Ale prędzej czy później kupię i na bank zdam relację

O matko, róże SHU!!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 18:54   #2425
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Jak komus zalega kolorwka i chce wypchnac, by moc swobodnie kupowac dalej, to jest jakis sposob na jej uplynnienie
http://pl.youtube.com/watch?v=r-dRZ3TJbok

Dimiti, sama mam bardzo jasna karnacje, wiec moge tylko zgadywac jak te roze sie zachowaja na ciemniejszej skorze (zwlaszcza, ze dysponuje tylko kolorem Angel, wiec nie robie za eksperta, dumam tylko i gdybam).
Osobiscie Baby Face wybralabym dla siebie, wiec...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:07   #2426
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kolor, jak ten pierwszy z prawej mur-beton ma w ofercie Shu Uemura (Majade potwierdzi, bo chorowala swego czasu na te roze i w temacie jest).
Szkoda, ze na Tru sa od wielkiego dzwonu. Kilka miesiecy temu byl olbrzmi rzut, bodaj dwadziescia kolorow do wyboru i poszly na pniu.

Co do Pauli Dorf - polecam Mam Angel i nie wyobrazam sobie kufra bez niego, odkad go mam, uzywam za kazdym razem, ubytek znikomy. Roz jest dosc twardy (ale chyba jednak nie taki kamien jak Bourjois - ogladalam tylko w sklepie, sama nie uzywalam), w kazdym razie w ogole sie nie sypie i nie kruszy, kolor jest transparentny, delikatny, zdecydowanie dla bladolicych, matowy - idealny modelarz.
Na Youtube sa filmiki z makijazami, gdzie wykorzystuje sie te roze i za kazdym razem dziewczyny smarowaly dosc konkretnie pedzlami zanim je nalozyly, wiec bez wzgledu na kolor nie powinny robic krzywdy.
Gdyby nie fakt, ze mam juz kilka rozy, to zdecydowalbym sie na zakup Bunny. Hexxana, mysle, ze mozesz zaryzykowac z tym kolorem - jakosc PD jest przednia, a kosztuje polowe mniej niz Chanel'e i inne Dior'y.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wykrakalam - sa roze Shu Uemura Niestety tylko piec kolorow.

Edit.
Paula Dorf na YouTube.
http://pl.youtube.com/watch?v=0Ah03ZTJQOI - Bunny
http://pl.youtube.com/watch?v=z7h8WU71lSs - Ballet
http://pl.youtube.com/watch?v=w2_z7w5ElYY - Ballet
http://pl.youtube.com/watch?v=JXlGzpSHB1s - Playmate
Vril pieknie dziekuje za piekny i wyczerpujacy opis

Tak sobie kominuje ze chce wybrac pomiedzy Angel a Baby face to jednak Bunny nie bardzo bedzie przy naczynkach-tak mi sie wydaje,zreszta patrzylam na link z YouTube i boje sie,ze mimo wszystko on moze je podkreslic.

Z oferty Shu w gre wchodza jedynie dwa kolory ale to tez jeszcze kwestia do ustalenia
M Peach 43B
P Peach 42 hmmm....tylko ktory

W kazdym razie chyba zrezygnuje z Chanela na rzecz PD i jak cos to wezme dwa kolory by przekonac ktory lepszy.
A wrzucilabys zdjecie real foto rozu Angel?

Dimiti miniaturki maskary byly rozsylane po wypelnieniu ankiety na stronie.
Pisz PW lepiej

Vitrual bardzo ciemny?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:25   #2427
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak komus zalega kolorwka i chce wypchnac, by moc swobodnie kupowac dalej, to jest jakis sposob na jej uplynnienie
http://pl.youtube.com/watch?v=r-dRZ3TJbok

Dimiti, sama mam bardzo jasna karnacje, wiec moge tylko zgadywac jak te roze sie zachowaja na ciemniejszej skorze (zwlaszcza, ze dysponuje tylko kolorem Angel, wiec nie robie za eksperta, dumam tylko i gdybam).
Osobiscie Baby Face wybralabym dla siebie, wiec...
ehn no to rybka...bo on ma taki super kolorek, taki delikatny na zime wlasnie no ale...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Vril pieknie dziekuje za piekny i wyczerpujacy opis

Tak sobie kominuje ze chce wybrac pomiedzy Angel a Baby face to jednak Bunny nie bardzo bedzie przy naczynkach-tak mi sie wydaje,zreszta patrzylam na link z YouTube i boje sie,ze mimo wszystko on moze je podkreslic.

Z oferty Shu w gre wchodza jedynie dwa kolory ale to tez jeszcze kwestia do ustalenia
M Peach 43B
P Peach 42 hmmm....tylko ktory

W kazdym razie chyba zrezygnuje z Chanela na rzecz PD i jak cos to wezme dwa kolory by przekonac ktory lepszy.
A wrzucilabys zdjecie real foto rozu Angel?

Dimiti miniaturki maskary byly rozsylane po wypelnieniu ankiety na stronie.
Pisz PW lepiej

Vitrual bardzo ciemny?
wlasnie bunny fajnie wyszedl w tych linkach na youtubie ale ja i tak chce baby face ok pisze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:42   #2428
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Po pierwsze primo: przyszły do mnie 3 paczuchy, wszystkie "dopuszczone do obrotu" (w ogóle do tej pory żadna moja paczka z 29 nie wpadła w ręce chciwych celników, a wartości były różne; ale odpukać puk puk). W paczuchach: szachownica, aglowek, fatale, cudo na rzęsy Mavala, mleczko Lancome. Ustawiłam je sobie na stole i tak patrzę i patrzę i oczka cieszę...

Po drugie primo: jakiego kremu pod oczy używacie na dzień, żeby korektor się na nim nie wałkował? Kończy mi się mój obecny i chcę coś innego może z Tru lub też nie. Czy coś polecicie?
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:43   #2429
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziwne kolory tych rozy Shu

ja nie uzywam kremu na dzien tylko Diacneal pod oczy na noc ale chyba to zmienie bo mam takie obrzeki ze glowa mala
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:45   #2430
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Hexxana, tu sa zdjecia rozy PD
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=133
Masz racje, przy naczynkach trzeba uwazac z rozowymi rozami, lepsze sa brazery i bardziej cieliste kolory

Ja przed chwila poczulam zew na inne roze - Smashbox. Na razie na Tru ubogo w kolory ale bede sledzic. Wklejam link, ktorym powalila mnie Majade
http://www.makeupalley.com/account/p...hbox%20blushes
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.