Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 00:46   #301
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mam pytanie czy kupily byscie ten krem?
http://www.svr.pl/index.php?id=141
tylko,ze gdzie indziej przeczytalam,ze zawiera skladnik blokujacy wytwarzanie pigmentu skory..czy jakos takI boje sie,ze jak go uzyje,to czy mi sie calkiem nie zablokuje i pozniej juz do konca zycia mi sie nie bedzie tworzylPrzepraszam..moz e glupie pytanie,ale wole sie upewnic czy nie zrobie sobie wiekszego kuku.I czy mozna go uzywac latem w rejonie bardzo slonecznym?Oczywiscie z filtrami
On chyba nie zawiera tych kwasow co?Kurcze nie znam sie na tym,a po Efeklarze K,to juz wogle boje sie czegokolwiek uzywacA zostac tak nie moge z tymi plamami

Uzywala ktoras z Was moze go?Prosze o opinie,bo jutro konczy sie aukcja na ebay-u,a jest w dosc atraktcyjnej cenie
Tu wklejam opis dokladny
" CLAIRIAL C10 Silnie blokuje wytwarzanie barwnika skóry - melaniny, zapobiegając powstawaniu nowych plam oraz złuszcza naskórek, redukując już istniejące plamy.
Francuskie Laboratorium SVR jest firma bardzo bezpieczną,zapewniającą wysoką skuteczność proponowanych preparatów oraz wykluczającą występowanie reakcji alergicznych. Bazując na doświadczeniach lekarzy farmaceutów rozszerzyło linię produktów do redukcji przebarwień o dwa rozjaśniające produkty o intensywnym i przyspieszonym działaniu Clairial Peel i Clairial C10.
CLARIAL C10 zawiera 10% witaminy C, która ma silne dzialanie rozjaśniające, ponadto zapobiega starzeniu się skóry stymulując włókna kolagenowe i elastynowe do odnowy, uszczelnia naczynia krwionośne oraz rozświetla skórę nadając jej świeży i promienny wygląd. Zawiera także 8% kompleks Lumiwithe - blokujący powstawanie barwnika skóry."
Co o tym sadzicie?
Nie chce pozniej do konca zycia byc albinosem



__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:07   #302
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Hey dziewczyny mam pytanie czym usunąć takie przebarwienie pod nosem ? mam takie czerwone linie od nasa aż za usta są bardzo widoczne z czego to moze byc i jak się ich pozbyc? załaczam zdjecie tytlko tutaj wyglada to bardzo łagodnie ale na zyowa sa duzo mocniejsze niestety prosze Was o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA43648.JPG (56,8 KB, 209 załadowań)
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:36   #303
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy kupily byscie ten krem?
http://www.svr.pl/index.php?id=141
tylko,ze gdzie indziej przeczytalam,ze zawiera skladnik blokujacy wytwarzanie pigmentu skory..czy jakos takI boje sie,ze jak go uzyje,to czy mi sie calkiem nie zablokuje i pozniej juz do konca zycia mi sie nie bedzie tworzylPrzepraszam..moz e glupie pytanie,ale wole sie upewnic czy nie zrobie sobie wiekszego kuku.I czy mozna go uzywac latem w rejonie bardzo slonecznym?Oczywiscie z filtrami
On chyba nie zawiera tych kwasow co?Kurcze nie znam sie na tym,a po Efeklarze K,to juz wogle boje sie czegokolwiek uzywacA zostac tak nie moge z tymi plamami

Uzywala ktoras z Was moze go?Prosze o opinie,bo jutro konczy sie aukcja na ebay-u,a jest w dosc atraktcyjnej cenie
Tu wklejam opis dokladny
" CLAIRIAL C10 Silnie blokuje wytwarzanie barwnika skóry - melaniny, zapobiegając powstawaniu nowych plam oraz złuszcza naskórek, redukując już istniejące plamy.

Francuskie Laboratorium SVR jest firma bardzo bezpieczną,zapewniającą wysoką skuteczność proponowanych preparatów oraz wykluczającą występowanie reakcji alergicznych. Bazując na doświadczeniach lekarzy farmaceutów rozszerzyło linię produktów do redukcji przebarwień o dwa rozjaśniające produkty o intensywnym i przyspieszonym działaniu Clairial Peel i Clairial C10.


CLARIAL C10 zawiera 10% witaminy C, która ma silne dzialanie rozjaśniające, ponadto zapobiega starzeniu się skóry stymulując włókna kolagenowe i elastynowe do odnowy, uszczelnia naczynia krwionośne oraz rozświetla skórę nadając jej świeży i promienny wygląd. Zawiera także 8% kompleks Lumiwithe - blokujący powstawanie barwnika skóry."


Co o tym sadzicie?
Nie chce pozniej do konca zycia byc albinosem


No bez przesady, chyba z lekka przeceniasz możliwości przemysłu kosmetycznego, he he he żaden krem nie zablokuje Ci na stałe wytwarzania pigmentu. Nawiasem rzecz ujmując mam ten krem. Moim zdaniem w kwestii wywabiania plam bez rewelacji - skureczność właściwie taka sama jak zwykłego Clairialu (czyli przebarwienia zbledną i tyle), czyli zaden cud- miód, jak za tę cenę (uwaga: 170 zł!!!!). Natomiast w stosunku do zwykłgo Clairialu jest dużo przyjemniejszy w użyciu: nie zapycha (Clairial krem zapchał mnie koncertowo), doskonale się wchłania, świetnie nawilża i rozświetla cerę. Ogólnie rzecz biorąc: naprawdę dobry krem, ale z przebarwieniami, przynajmniej moimi, radzi sobie średnio więc tę cenę ponownie go z pewnością nie kupię.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:59   #304
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

witam
ja również należę do grona ludzi z przebarwieniami, tylko moje są potrądzikowe niestety - ostatnio natrafiłam na kolagen naturalny wytwarzany z rybiego- cud polskich naukowców. Wyczytałam, że działa również na przebarwienia oraz ogólnie poprawia wygląd skóry, czy ktoś może o tym słyszał???

zostało tak niewiele czasu do wakacji, a ja bym chciała, choć trochę rozjaśnić przebarwienia

pozdrawiam i czekam na relacje
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:37   #305
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
czesc

ja mam straszne przbarwienia na plecach chcialabym je usunac peelingiem z kwasu salicylowego ale nie wiem jakich proporcji uzyc? moze moglybyscie mi pomoc, bede wdzieczna
Mozesz spokojnie zrobić sama tonik z kwasu salicylowago.Ja tekiego uzywam i bardzo sobie chwalę! Składniki i przepis na mazidla.com

albo spróbuj z kwasu migdałowego-lepiej złuszczy i usunie przebarwienia.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:35   #306
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

a na takie czoło co polecacie?

http://img48.imageshack.us/img48/3710/czooam3.jpg
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:52   #307
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Kwasik "mogdałowy" a w zimie Diacneal
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 18:56   #308
anula233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

cześć dziewczyny mam pytanie? mam przebarwienie nad ustami na całej lini ust takie ciemne, cholera nie wiem kiedy mi sie pojawilo, ale nie moge tego zlikwidowac jest to straszny dyskomfoprt dla mnie mam wrazenie ze sie wszyscy na to patrza , chcialam kupic svr ten c10 ale odradzili mi w aptece na cieple dni bo to są kwasy a kwasy podobna są na jesien, polecneila mi galenic ombella moze ktos juz uzywal tego kremu jesli tak to napiszcie z jakim skutkiem

Pozdrawiam
anula233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:23   #309
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

a co myslicie o no-scar?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 23:34   #310
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
No bez przesady, chyba z lekka przeceniasz możliwości przemysłu kosmetycznego, he he he żaden krem nie zablokuje Ci na stałe wytwarzania pigmentu. Nawiasem rzecz ujmując mam ten krem. Moim zdaniem w kwestii wywabiania plam bez rewelacji - skureczność właściwie taka sama jak zwykłego Clairialu (czyli przebarwienia zbledną i tyle), czyli zaden cud- miód, jak za tę cenę (uwaga: 170 zł!!!!). Natomiast w stosunku do zwykłgo Clairialu jest dużo przyjemniejszy w użyciu: nie zapycha (Clairial krem zapchał mnie koncertowo), doskonale się wchłania, świetnie nawilża i rozświetla cerę. Ogólnie rzecz biorąc: naprawdę dobry krem, ale z przebarwieniami, przynajmniej moimi, radzi sobie średnio więc tę cenę ponownie go z pewnością nie kupię.
Tak tez sie domyslalam,ale wolalam sie upewnic Kto pyta nie bladzi
Ja mialam okazje go kupic za 130 zl+ mase jeszcze innych kremikow uzupelniajacych jako probki/nawet sporo ich bylo/Niestety zastanawial sie za pozno i ktos kupil go juzA teraz sa srednio za jakies 150 zl i to bez probek.
Hmmm...myslalam,ze go mozna uzywac na lato z filtrami Bo na jesien juz zapowiedzialm sobie mikrodermabrazje u kosmetyczki na bank i kwasy/Neostrata/
Choc jak napisalam do producenta to polecil mi ta serie Bio.../cos tam/na strefe bardzo nasloneczniona.
Sama juz nie wiem co mam zrobic? Co uzywac teraz? Przeciez do jesieni nie moge tak chodzicWygladam jak sitko przez ten Effeklar K
Poradzcie to mozna uzywac w lato by zlikwidowac te plamy?

Powiadasz,ze cienki jest na przebarwienia?A takie skubaniec ma dobre opinie
Dzieki za odpowiedz i ocene kremiku.Bede szukac czegos co mozna uzyc w lecie dalej.
Szkoda,ze to nie jest jednak taka rewelacjaBylam na niego napalona

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Mozesz spokojnie zrobić sama tonik z kwasu salicylowago.Ja tekiego uzywam i bardzo sobie chwalę! Składniki i przepis na mazidla.com

albo spróbuj z kwasu migdałowego-lepiej złuszczy i usunie przebarwienia.
A to mozna uzywac latem?Gdzie szukac przepisu? Na mazidlach rowniez? Prosze o linka
Dziekuje i pozdrawiam
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 00:05   #311
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Eliz76 jedynym głębokim peelingiem ,który mozesz uzywac latem jest migdałowy (składniki dostępne na mazidlach) ale w przypadku kazdych przebarwien nie ryzykowalabym rezygnowania z najwyzszych filtrow.Powiem tak-mam rozlegle przebarwienia na czole i pod nosem,uzywam peelinu migdalowego wiosną i latem -filtrując się przy tym obficie, oraz peelingu z kwasu salicylowego -zimą. Moje przebarwienia są juz praiw niewidocznie

Acha,Eliz-w twoim przypadku zaczęłabym od slabych "kalibrów" -to o których pisalam wyzej.Hydrohinion to jest juz ostatecznosc,po którą nie miałam jeszcze odwagi sięgnąć...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 00:14   #312
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Eliz76 jedynym głębokim peelingiem ,który mozesz uzywac latem jest migdałowy (składniki dostępne na mazidlach) ale w przypadku kazdych przebarwien nie ryzykowalabym rezygnowania z najwyzszych filtrow.Powiem tak-mam rozlegle przebarwienia na czole i pod nosem,uzywam peelinu migdalowego wiosną i latem -filtrując się przy tym obficie, oraz peelingu z kwasu salicylowego -zimą. Moje przebarwienia są juz praiw niewidocznie

Acha,Eliz-w twoim przypadku zaczęłabym od slabych "kalibrów" -to o których pisalam wyzej.Hydrohinion to jest juz ostatecznosc,po którą nie miałam jeszcze odwagi sięgnąć...

Dziekuje Angi74 Tak,neostrate chce uzyc jak juz nic nie pomoze i to ta z Renewal+ z retinoidami,nie ta z hydrohininem .Jak pisalam zostawiam to na jesien.
Czyli zaden dostepny z tego typu krem sie nie nadaje na lato..tak wnioskuje
OK...poszukam tego peelingu migdalowego Nawet gdzies mam jedna ampulke kwasu migdalowego,ale boje sie sama go uzyc i czekal na wizyte u kosmetyczki

Dzieki i czekam na inne sugestje na lato bez plamek
Moze jednak znajdzie sie ktos kto zna jakis dobry kremik,ktorego mozna i latem uzywac.
Tak..tak filtry uzywam
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 07:19   #313
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

A ja mam pytanie,używam neostraty z 2% hydrochinonem gdzieś od stycznia-lutego.Pomogło średnio..czy w takim razie jest sens dalej używac??Bo zastanawiam się czy cały czas usuwa przebarwienia,czy to zatrzymało się na pewnym etapie i więcej nie pomoże?Mam dylemat czy inwestowac w nową tubkę..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 07:30   #314
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie,używam neostraty z 2% hydrochinonem gdzieś od stycznia-lutego.Pomogło średnio..czy w takim razie jest sens dalej używac??Bo zastanawiam się czy cały czas usuwa przebarwienia,czy to zatrzymało się na pewnym etapie i więcej nie pomoże?Mam dylemat czy inwestowac w nową tubkę..
Hydrohinonu nie wolno uzywać dłuzej niz 3 miesiące.

Gosiurku jakiego kremu z filtrem uzywasz?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:09   #315
anula233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czy jak zacznę używać Krem Clairial C10 svr to mogę sobie zrobić krzywdę w okresie letnim ? czy wystarczy duzy filtr i można używać. Mam plamę nad ustami jest to strasznie wkurzająca plama, proszę o radę
anula233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:35   #316
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Kiedyś Avene 50+ teraz Klorane 50+ (cena ) dodatkowo od czasu do czasu peeling migdałowy (rzadko,nie mam kiedy) i tonik migdałowy (częściej,ale też nieregularnie) Wiesz,ja widzę poprawę,ale to jeszcze nie to co bym chciała..Wiem,że idzie lato i coraz ciężej będzie walczyc z przebarwieniami Chyba zrobię tak,że skończę tubkę i przerzucę się na coś bez hydrochinonu..może sam kwas kojowy??
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 08:07   #317
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
CLARENA - AHA FRUIT czy ktos stosował?

chcialabym usunąc przebarwienia po trądziku na plecach, czy ktos stosował w tym celu, albo czegos iinego co pomoże?
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:20   #318
Libra73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: CLARENA - AHA FRUIT czy ktos stosował?

Dziewczyny, zmagam się od pewnego czasu z przebarwieniami posłonecznymi. O krem nie pytam, bo w tym wątku zostaly wymienione już chyba wszystkie istniejące na rynku specyfiki na przebarwienia. Mam tylko pytanie jakich podkładów używacie, aby zatuszować te plamy na twarzy. U mnie nie sprawdzają się nawet te, które maja być ponoć „mocno kryjące”. Będę wdzięczna za pomoc.

Libra
Libra73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 11:32   #319
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja mialam liczne ciemne plamy na czole(u mnie pod wplywem hormonow porobily sie te dziadostwa),cala zime uzywalam Glyco-A i plamy rozbily sie na mniejsze a w nich pelno malych bialych plamek.
teraz jak bylam w polsce wyszlam na slonko oczywiscie z 50 na twarzy i zauwazylam ze zrobily mi sie takie plamy ciemne na policzkach
czolo juz pal licho i tak nosze grzywke, ale te poliki masakra- juz nigdy nie wyjde bez makijazu, a jeszcze rok temu malowalam sie tylko okazjonalnie.
Dobrze za to kryje Pan stick MF, ale uzywam go jak korektora, nie na cala twarz.
A tak chcialam sie troszke opalic na wlasne wesele a teraz wygladam jak salamandra.
Od jesieni zaczynam walke na nowo i tez mysle o Neostracie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 14:32   #320
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ojoj to mnie wystrasyzlysce z tym glyco - a myslalam zeby go na jesien kupic ...
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 16:01   #321
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: CLARENA - AHA FRUIT czy ktos stosował?

Cytat:
Napisane przez Libra73 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zmagam się od pewnego czasu z przebarwieniami posłonecznymi. O krem nie pytam, bo w tym wątku zostaly wymienione już chyba wszystkie istniejące na rynku specyfiki na przebarwienia. Mam tylko pytanie jakich podkładów używacie, aby zatuszować te plamy na twarzy. U mnie nie sprawdzają się nawet te, które maja być ponoć „mocno kryjące”. Będę wdzięczna za pomoc.

Libra
Dużo masz tych przebarwień do ukrycia? Lepiej spróbuj z korektorami.
Dermacol w tubce, kamuflaże Art Deco (są wątki na wizażystce) itd.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:47   #322
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, mam problem... Dziś rano obudziłam się i patrzę a na ręku duża pomarańczowo-brązowa duża plama. Początkowo myślałam że to jakieś brudne, ale nie dało się zmyć. Wczoraj tego nie miałam. Teraz się zastanawiam czy to nie od słońca. Ale czy to możliwe aby takie przebarwienie pojawiło się tak z dnia na dzień i jeszcze takie duże A przecież nigdy się nie opalałam i unikałam słońca. Jestem podłamana...
Załączam zdjęcie, czy możecie mi powiedzieć czy to przebarwienie posłoneczne?
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 11:36   #323
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem... Dziś rano obudziłam się i patrzę a na ręku duża pomarańczowo-brązowa duża plama. Początkowo myślałam że to jakieś brudne, ale nie dało się zmyć. Wczoraj tego nie miałam. Teraz się zastanawiam czy to nie od słońca. Ale czy to możliwe aby takie przebarwienie pojawiło się tak z dnia na dzień i jeszcze takie duże A przecież nigdy się nie opalałam i unikałam słońca. Jestem podłamana...
Załączam zdjęcie, czy możecie mi powiedzieć czy to przebarwienie posłoneczne?
Raczej wygląda mi to na plamę (zaciek) od samoopalacza. Uzywałaś balsamow brązujących?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:19   #324
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Raczej wygląda mi to na plamę (zaciek) od samoopalacza. Uzywałaś balsamow brązujących?
Używałam ale tylko lekko na nogi, które swoją drogą jeszcze się nie zabrązowiły. Ale mam nadzieję że to mi jakoś kapło czy coś, i zejdzie w najbliższym czasie. Dziękuję bardzo za odpowiedź.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:40   #325
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Używałam ale tylko lekko na nogi, które swoją drogą jeszcze się nie zabrązowiły. Ale mam nadzieję że to mi jakoś kapło czy coś, i zejdzie w najbliższym czasie. Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Skoro tak,to na pewno od samoopalacza.Spróbuj zetrzeć sokiem z cytryny.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:26   #326
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Skoro tak,to na pewno od samoopalacza.Spróbuj zetrzeć sokiem z cytryny.
Jesteś genialna a ja panikuje jak idiotka. Jeszcze raz dziękuję
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:04   #327
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Posmarowalam 2 razy moje plame na policzku żelem Neostarty HQ i teraz ta plama jest jeszcze bardziej widoczna- jakbyby zaczerwieniona, odstawilam bo boje ze ze bede wygladc jak burak, a za tydzien mam wesele mam nadzieje ze plamka stanie mniej widoczna niz jest teraz!!
skora mnie nie szczypala jak posmarowalam wiec nie wiem skad to zaczerwienienie? czy ktoras z was ma jakies doswiadczenie z tym żelem??
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 02:50   #328
lucertola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Tak się dzieje w trakcie kuracji, nawet przy stosowaniu wysokich, fotostabilnych filtrów (mam nadzieję, że o tym pamiętasz) W ogóle dziwię się, że zaczęłaś tak agresywną kurację przy takim słońcu. Wstrzymaj się do jesieni, a potem nie przejmuj się intensyfikacją plam. Smaruj cierpliwie i czekaj. Schodzą. Moje zeszły
lucertola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 23:06   #329
KaraDerma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
GG do KaraDerma
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Witam
bardzo dobrym rozwiazaniem na walke z przebarwieniami bedzie wizyta w gabinecie kosmetycznym (dobrym) gdzie zostanie przeprowadzona kuracja na bazie peeling kawitacyjny plus kwasy. i tutaj nie tylko migdal jak bylo wspominane wczesniej ale rowniez kwas mlekowy dziala rewelacyjnie. plus na twarz filtr obowiazkowo! np 50 SVR (ich 100, zostala zamieniona na 50+ i roznica jest niewielka w ochronie a 50 zwykla jest o wiele lepsza)
prowadze wlasnie leczenie mlodej dziewczyny ktora miala straszne plamy posloneczne, w tym mopmencie jest coraz lepiej, plamki praktycznie zniknely. potrzebna jest do tego systematycznosc i wytrwalosc ale sie oplaca. a jesli chodzi o pieniazki to na pewno lepiej jest zainwestowac w pozadna kuracje u kogos kto sie na tym zna niz wyprobowywac co chwila nowy krem,

Ktos pytal o Clarene Aha fruits krem, jest dobry na przygotowanie do kuracji kwasami lub po niej, przebarwien nie zlikwiduje.
Pozdrawiam
KaraDerma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:33   #330
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Wczoraj zauważyłam jaśniejsze,prawie białe przebarwienia otoczki sutków. Co mogą one oznaczać?
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.