Wymarzony prezent od Gwiazdora. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-20, 11:59   #1
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851

Wymarzony prezent od Gwiazdora.


Jakie macie pomysły na prezent dla siebie? Czego Wam aktualnie potrzeba, o czym marzycie i co chciałybyście dostać.
Moja lista jest długa, i wygląda następująco:
- perfumy Lolita lempicka tak ze 30 ml EDP i Trutk, też około 30 ml,
- kilka cieni ArtDeco z kasetką,
- jakiś dobry tusz (może być Hypnose Lancome),
- wypalarka,
- nowy, płaski monitor 17 calowy,
Niestety, Gwiaazdor chyba nie zna mojego aktualnego adresu bo oprócz pieniędzy nic nigdy mi nie przynosi a w tym roku z racji debetu na koncie nawet parę złotych mi się nie sięgnie. Ale pomarzyć dobra rzecz
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:16   #2
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

ja też bym chciała Lolite Lempicką: z każdego zapachu 30ml
cienie IsaDora poczwórne
coś z biżuterii to złote kolczyki
i jakąś fajną książke oraz skaner

bardzo wiele mam tych zachcianek ale pomażyć można
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:17   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

W tym roku było mi bardzo trudno wymyślić prezent dla siebie, nie wiem, dlaczego. Tzn. zażyczyć sobie było łatwo, ale moj "gwiazdor" na wszystko kręcił nosem. Chciałam dostać:
- EDT "Fragile" JPG-50 ml ("nie, bo masz juz tyle perfum"-jasne, mniej od Niego)
- prostownicę do włosów ("zniszczysz sobie tylko włosy, bez sensu")
- jakąś fajną książkę ("ale jaką")
- płytę ("bez sensu, skojmbinuję Ci")

W końcu stanęło na zestawie kremów Avene, bo już nie miałam się czym smarować. Co to za Gwiazdor, co tak grymasi?
Ja kupiłam Gwiazdorowi jego marzenie perfumy M7 YSL i nie wypominałam, że ma jeszcze około Opium 50 ml, Farenheita 75 ml, Jil Sander 50 ml. Widac, tacy już sa mężczyźni, praktyczni...
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:30   #4
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Ja sobie tez wymarzylam kilka rzeczy...
Po 1. Cieple kapcie
Po 2. Jakas fajna czarna bluzeczka na zblizajacy sie karnawał
Po 3. Jakies bajery do kapieli (babeczki musujące, olejki itp.) lub pachnące świeczki
Po 4. Prostownica do włosów
Po 5. Książka (cos na zimowe wieczory np. "Ja wam pokazę!", "S@motność w sieci", "Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules" i "Oskar i pani Róża" do przeczytania ktorej zachecaja wizazanki)

Narazie nic wiecej mi nie przychodzi do głowy...
Jedną rzecz z tej listy dostanę na pewno . A o reszcie dalej bede marzyc...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:32   #5
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Ja od gwiazdora dostane 2 szminki fajne i pedzelki w pozniejszym terminie.Bo Pan Wema nie moze teraz zrobic.
Ale gdyby taki byl jeden gwiazdor ktory moglby wszystko dac , wszystkim to.
Zdrowia bym sobie zyczyla i dla moich bliskich
Pokoju na tym dziwnym swiecie
Tolerancji ktora chyba coraz mniejsza jest ...
Nie konczacej sie milosci z moim ukochanym(choc tutaj gwiazdor raczej nie bylby potrzebny ale ... przeszorny zawsze zabespieczony.
Pieniazkow nie za duzo ale na tyle by nie bylo zle mojej rodzince zeby nie musieli czasami smucic sie przez ich brak.
A z rzeczy takich only me to
Opium 15ml
Rochas Absolu 30 (sama chce kupic aleee jakby dal to tez bym sie nie obrazila).
Jadore 30ml na cieple dni wiosny bo zapach bardzo mi sie spodobal , kocham sie w nich od jakiegos czasu i coraz bardziej pragne je miec.
Addicta 20ml na zimowe wieczory.
Kilka ksiazek na ktore tez ost musze zbierac.
I kilka fajnych ubranek i par butkow.

koncze bo sie rozmazylam, wszytsko w swoim czasie sa to rzeczy ktore chcialabym miec ale moglabym bez nich zyc tak jak zyje , cieszac sie tym co mam.
A to co bardzo pragne jakos uzbieram sobie kasiorke i kupie.

Wesolych Swiat kochane wizanki.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:38   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

rzastin napisał(a):

> - prostownicę do włosów ("zniszczysz sobie tylko włosy, bez sensu")

Jakbym slyszala moja mame (odnosnie tego co w nawiasie...). Ale moj inny Gwiazdor zdecydowal sie kupic mi prostownice . Probowal to przede mna ukryc i wybieral ja przy pomocy kilku wizazanek (przy okazji dziekuje im za to ) ale ja odkrylam wszystko . A z troski o moje wlosy dokupi jeszcze produkty ochronne. Ach! I na swieta dostane pieknego nowiutkiego efalocka . Ale jestem chwalipieta .

>
> Co to za Gwiazdor, co tak grymasi?

Ja tak mam z mamą . Nie wiem po co w ogole sie mnie pyta co chce dostac skoro i tak nie zamierza mi tego kupić...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:40   #7
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

No właśnie, zdecydowanie w tym roku Gwiazdor jest zbyt skapy i rozsądny...Gdy Mu to mówę w twarz uśmiecha się zlośliwie i słodko cedzi, że jest po prostu oszczędny...
No cóż, trudno z nim dyskutować kiedy przy tym macha przed moim nosem świstkami, na których pieczołowicie wspólnie przysięgliśmy spłatę kredytu mieszkaniowego
Ale jeśli ma to być tylko wymarzony prezent to chciałabym zmierzyć się z nową wersją meteorytów- tą perłowo- diamentową- te kuleczki zbyt zachęcająco łypią swym zdradliwym perłowym połyskiem.

Z takich wymarzonych "dospełnienia" to chcę krem, bez świństw i "podrażniaczy" jako antidotum.
Bo przecież stary rok, beznadziejny w moim życiorysie, musiał na koniec zostawić pamiątkę w postaci kuracji differinem...pierwszej w życiu. Co mnie przyszło na stare lata...z humanisty zostać tropicielem chemicznych składów...
Ech
Idę podelektować się złudnym blaskiem meteorytów...z gazetki
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-20, 12:40   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

A ja nawet nie marzyłam, że mogę dostać jedną rzecz, o której od dawna marzę i o której dyskutowałyśmy tu kiedyś z Wizażankami.Przez zupełny przypadek i po wielu perypetiach dostanę moją wytęskioną welurową marynareczkę w kolorze śliwkowym z kwiatkiem na klapie. Tak więc dostanę właśnie to, o czym marzę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:52   #9
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

A ja dostanę Lempicką EDP, całe 100 ml, juz mi jęzor wisi do pasa na nią , z tym że nie od Gwiazdora a od Dzieciątka, bo na Śląsku prezenty przynosi Dzieciątko
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:56   #10
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Ines1985 napisał(a):
> rzastin napisał(a):
>
> > - prostownicę do włosów ("zniszczysz sobie tylko włosy, bez sensu")
>
> Jakbym slyszala moja mame (odnosnie tego co w nawiasie...). Ale moj inny Gwiazdor zdecydowal sie kupic mi prostownice . Probowal to przede mna ukryc i wybieral ja przy pomocy kilku wizazanek (przy okazji dziekuje im za to ) ale ja odkrylam wszystko . A z troski o moje wlosy dokupi jeszcze produkty ochronne. Ach! I na swieta dostane pieknego nowiutkiego efalocka . Ale jestem chwalipieta .

Wiesz Ines, dzięki Tobie wpadł mi do głowy pewien pomysł, rozwiązanie problemu, mianowicie, tu nie chodzi o zmianę prezentu, ale o zmianę Gwiazdora! Jesteś genialna
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:09   #11
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

kasiap napisał(a):
> A ja dostanę Lempicką EDP, całe 100 ml, juz mi jęzor wisi do pasa na nią , z tym że nie od Gwiazdora a od Dzieciątka, bo na Śląsku prezenty przynosi Dzieciątko

Mieszkam na Śląsku od lat i pierwsze słyszę o Dzieciątku Nas zawsze odwiedza Mikołaj
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-20, 13:11   #12
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

rzastin napisał(a):
>
> Wiesz Ines, dzięki Tobie wpadł mi do głowy pewien pomysł, rozwiązanie problemu, mianowicie, tu nie chodzi o zmianę prezentu, ale o zmianę Gwiazdora! Jesteś genialna

W takim razie zycze Ci aby inny Gwiazdor nie byl taki kapryśny .

A moze popros tego Gwiazdora ktory troszczy sie o twoje wlosy aby zainwestowal w jakies srodki ochronne
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:11   #13
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

A u nas prezenty przynosi Aniołek.

Ja dostanę nowy wieeelki dysk 60GB. Przy moich dotychczasowych 6 to prawdziwa rewolucja . Ale sobie rzeczy pościągam
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:16   #14
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Lukrecja_Borgia napisał(a):
> > Mieszkam na Śląsku od lat i pierwsze słyszę o Dzieciątku Nas zawsze odwiedza Mikołaj
Nie, Mikołaj to 06.12 a w gwiazdkę to Dzieciątko, albo Aniołek (u mnie w rodzinie) - ja też ze Śląska.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:23   #15
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Ines1985 napisał(a):
> rzastin napisał(a):
> >
> > Wiesz Ines, dzięki Tobie wpadł mi do głowy pewien pomysł, rozwiązanie problemu, mianowicie, tu nie chodzi o zmianę prezentu, ale o zmianę Gwiazdora! Jesteś genialna
>
> W takim razie zycze Ci aby inny Gwiazdor nie byl taki kapryśny .
>
> A moze popros tego Gwiazdora ktory troszczy sie o twoje wlosy aby zainwestowal w jakies srodki ochronne

Znając mojego gwiazdora, to na prośbę o środki ochronne do prostowania, odpowiedziałby tak :"po co Ci środki, skoro prostownicy nie masz?", ewentualnie przy dobrym humorze :"dobra, to kup sobie tę prostownicę, a ja dam Ci kasę na te środki".

Ale w sumie to te kremy najbardziej mi się przydadzą, więc nie ma tego złego... A że w tym roku świeta będą skromniejsze niż zwykle, to już nie wina Gwiazdora, tylko splotu okolicznośći. Pozdrawiam wszystkich Gwiazdorków, liczy sie pamięć, a nie prezent!
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:25   #16
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

No dokładnie - Mikołaj to 6 grudnia.
W rodzinie mojego męża (tez Śląsk tylko parę dzielnic dalej) prezenty też przynosi Aniołek, u mnie od zarania dziejów - Dzieciątko
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:25   #17
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

aferka napisał(a):
> Nie, Mikołaj to 06.12 a w gwiazdkę to Dzieciątko, albo Aniołek (u mnie w rodzinie) - ja też ze Śląska.

Hmm.. to dla mnie coś nowego Ale moja rodzina jest "przyjezdna", nie mieszkamy na Śląsku od pokoleń, stąd pewnie nieznajomość zwyczajów
Jak zwał, tak zwał- najważniejsze, żeby cieszyć się w ten dzień. A skoro o prezentach mowa- ucieszyłabym się z kosmetyków, np. ze stopięćdziesiątego błyszczyka do ust .. albo coś z biżuterii. Właściwie wszystko mam i niczego nie potrzebuję.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:31   #18
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Mam pytanie do dziewczyn, do których przychodzi Gwiazdor.Jak on wygląda ? Ja nie wiem, bo do mnie Mikołaj, a Mikołaj to wiadomo.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:35   #19
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

koko napisał(a):
> Mam pytanie do dziewczyn, do których przychodzi Gwiazdor.Jak on wygląda ? Ja nie wiem, bo do mnie Mikołaj, a Mikołaj to wiadomo.

O, ciekawe pytanie . Do mnie tez przychodzi sw. Mikołaj. Ale Gwiazdor to tez fajne okreslenie... Za to ani o Dzieciątku ani o Aniołku nigdy nie słyszałam. Ciekawych rzeczy mozna sie na wizazu dowiedziec
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-20, 13:37   #20
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

U mnie prezenty przynosi Mikołaj.

Zatem od jednego Mikolaja z którym konszachty ma moja mama dostane spodniczke co ja sobie wymarzyłam, wynalazłam i przymierzyłam. NO wiem- bez niespodzianki bedzie, ale za to przydatnie i praktycznie.

Od Mikolaja, którego zna moj M. nie mam pojecia co dostane bo zawsze dosatje niespodzianki! Uwielbiam tak! Zwlaszcza ze niespodzianki sa zawsze trafione - chyba Mikołaj ma u nas podsluch i sobie slyszy o czym ja niekiedy glosno marze.

A Mikolaj brata jest wlasnie taki marudny jak niektore wasze! Okropny. LIst do niego napisalam z cala wielgachna lista ksiazek, kosmetykow, dodatkow, rzeczy praktycznych i zupelnie nie - zeby mial z czego wybierac. I co? Nic mu sie nie podoba! Co za wstretny Mikolaj! Moze Mikolaj dziewczyny mojego brata namowi Mikolajaj mojego brata zeby stal sie bardziej... elastyczny!

Jesli chodzi o same prezenty - sa to raczej drobiazgi. W koncu Mikolaj mmusi przyniesc prezenty wszystkim dzieciom na swiecie, nie moze sobie pozwolic na aparat cyfrowy, prostownice... A szkoda.

Zycze bogatych Mikolajow/ Aniolkow/ Dzieciatek/ Gwiazdorow... Ciekawe kto jeszcze do was przychodzi? Zajaczki wielkanocne chyba nie?
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:40   #21
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

a do mnie przychodzi Gwiazdka
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:46   #22
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

koko napisał(a):
> A ja nawet nie marzyłam, że mogę dostać jedną rzecz, o której od dawna marzę i o której dyskutowałyśmy tu kiedyś z Wizażankami.Przez zupełny przypadek i po wielu perypetiach dostanę moją wytęskioną welurową marynareczkę w kolorze śliwkowym z kwiatkiem na klapie. Tak więc dostanę właśnie to, o czym marzę.

jejciu, tą śliczną,o której tyle było? eh w tym roku Św. Mikołaj nie zapytał się co chcę a byłam przygotowana a co!
Jedynie Starszy Mikołaj zapytał się co chcę dostać- odpowiedziałam deskę do prasownaia
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:48   #23
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Gwiazdor to chyba taki pan, co ma ubranko od tego samego krawca co Mikołaj, tylko w kolorze niebieskim...
No i szczuplejszy jest...ale też ma brodę
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 13:52   #24
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Tak. Taką, na którą robiłyśmy tu polowanie jakiś czas temu.Swoja znalazłam w New Yorkerze.Jest podobna do tej z fotki, tylko ładnijesza. No i śliwkowa.I kwiatek inny.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 15:46   #25
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Do mnie też przychodzi Mikołaj mimo ze mieszkam na Śląsku, ale od razu zaznaczam, że nie jestem stąd tylko z mazowsza I co innych dziwi w życiu jeszcze nie jadłam makówek, dobre chociaż???

Ja bym chciała dostać:
- komplet srebrnej biżuteri
- ciekawą książke, ale na pewno nie dostane bo mój mikołaj uważa że to marnotrawstwo i nie ma w zwyczaju kupowania książek
- kosmetyki, kosmetyki, kosmetyki !!!! Ale też nie dostane, bo Mikołaj twierdzi, zę sobie niszcze cere, a poza tym to mam ich już wystaraczajaco dużo ( o nieprawda )
- chce zeby mój kochany Ł przeprowadził sie do mojego miasta, bo choć kocham go bardzo to on postanowił to zakończyć z powodu odległości i stwierdził że to i tak nie ma sensu głupie 360 km !!!

Ciuchów nie chce bo moja mama (Mikołaj ) ma całkiem inny gust niz ja i pewnie znowu dostałabym niebiski sweterek z warkoczem na środku, ale mimo wszystko dziekuje mamusiu

Chyba nie chce wcale tak dużo ????
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 16:15   #26
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

mi by wystarczyła tylko odwzajemniona miłość ehh ...
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 16:43   #27
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

A ja właśnie wróciłam z prezentowych łowów, mój Mikołaj troche roztargniony, więc pomagałam mu w wyborze. A że urodzinki mam zaraz po świętach to dostanę dwa prezenty No i Mikołaj zakupił mi dziś cudowne perfumy Mont Blanc per una femme w zestawie swiatecznym z balsamem do ciala, ach jak uwielbiam ten zapach....A na urodzinki spodnie Poza tym kupilam sobie prezent, ktory tez znajdzie sie pod choinką - fajniusia, czerwoną pizamke. Marzy mi się jeszcze czerwony cieply szlafroczek, bylyszczyk Isa Dory, tusz Pupa
Ale moim najwiekszym marzeniem na prezent byłby powrót do zdrowia mojej mamy....niestety na to nie mam żadnego wpływu i takiego prezentu nigdzie zakupić nie mogę
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 16:59   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

moim największym marzeniem jest...dziecko.Ale chyba nie znajdę go pod choinką w tym roku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 17:07   #29
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

kasiap napisał(a):
> z tym że nie od Gwiazdora a od Dzieciątka, bo na Śląsku prezenty przynosi Dzieciątko

no właśnie
mnie Dzieciątko mogłoby przynieść dużo szczęscia,tyle żeby mi wystarczyło na cały nadchodzący Nowy Rok żebym żyła sobie bez trosk i problemów ale to chyba mało realny prezent
z materialnych rzeczy nie mam nic wymarzonego wiec ucieszę sie z wszystkiego co znajde pod choinką
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 17:27   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

u nas w wielkopolsce 6 jest mikołaj ale nigdy go nie obchodzilsmy w dzieciństwie ,24 przychodzi gwiazdor.
teraz mieszkam w lubuskiem i tutaj bardzo dba sie o mikołaja i na 24 tez mówi sie mikołaj.

dla mnie największym prezentem byłoby gdyby moja mam rzuciła palenie i zaczęłao siebie dbać.

a z rzeczy materialnych to szczerze mówiąc nie wiem co miałoby to być, chciałabym tyle rzeczy ,ze właściwie jednego wymarzonego nie mam.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.