Wymienię w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne różności! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 12:55   #1
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.

w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne różności!


UWAGA!!!

NIEAKTUALNE!!!

ZAPRASZAM DO NOWEGO LIPCOWEGO WĄTKU:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767281



1. Wysyłka tylko w opakowaniach kartonowych lub kopertach bąbelkowych (nie w zwykłych!), rzeczy dobrze zabezpieczone, proszę o nieoklejanie kosmetyków bezpośrednio taśmą!
2. Wysyłam tylko paczkami (mini paczka lub zwykła paczka pocztowa), jeśli chcesz koniecznie wysłać do mnie poleconym to ok, ale pamiętaj, że poczta nie odpowiada za zniszczenia kosmetyków wysyłanycjh tym typem przesyłki- odpowiadasz Ty.
3. Staram się być osobą bezproblemową, chętnie wysyłam równocześnie z Wizażankami, które mają nawet dużo mniej przekupek niż ja (chociaż kilka powyżej zera), ale jeśli jest to Twoja postawa roszczeniowa to bądź pewna, że nie zgodzę się na równoczesną wysyłkę choćbyś miała jedną przekupkę mniej niż ja Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, biorę pod uwagę jaki jest z Tobą kontakt, jak przebiegają negocjacje itd.
4. Jeśli masz w swoim regulaminie bezczelne uwagi typu (cytat z wątku Wizażanki posiadającej 3! przekupki):
"*wysylam pierwsza tylko dziewczynom które maja powyżej 50przekupek
*jesli masz mniej niż 50 przekupek wysyłamy na równi czyli w tym samym czasie
*jesli masz 0-1 przekupke wysylasz pierwsza"
to nawet nie pytaj o nic u mnie, obiecałam sobie teraz czytać każde słowo przed zaproponowaniem wymiany- wcześniej nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że można spotkać takie "kwiatki"- jeśli coś takiego wyłapię trafiasz na moją prywatną czarną listę. Jeśli masz więcej przekupek to oczywiście Ty decydujesz czy mam wysyłać pierwsza.


Moja prywatna czarna lista:
Eva888, hiperaktywna, vika09


Moja prywatna szara lista- Wizażanki, od których nie doczekałam się przekupek:
Obecnie brak


W opozycji do czarnej listy postanowiłam stworzyć moja biała listę Wizazanek, z którymi wyjątkowo miło zapamiętałam wymianę- wszystko było idealnie i wyróżniało się w jakiś sposób- świetny kontakt, mega sympatyczna atmosfera itd. Będą tutaj też Wizazanki, z którymi wymienialam się parę razy i są w 100% godne zaufania

Moja prywatna biała lista:
BAHAMONDE, VenetianGlass, delfix10, sylwka37, a także Fenris, CzarnaKocurka, rzen, Curious71, EbonyLuna, AnnaVanDort, Pani Stettke, HuntingBear, Ender, Anna1987, xXMalinowaLadyxX


Raz jeszcze uprzejmie proszę osoby, które się ze mną wymieniają o nieoklejanie kosmetyków bezpośrednio taśmą! Sama tego nie robię poza wyjątkową sytuacją- zaklejenie bezpośrednio dziurek w używanym sypkim pudrze/ cieniu/ różu/ podkładzie itd. mineralnym- inna sytuacja, która by wymagała takich działań nie przychodzi mi do głowy! Naprawdę można najpierw owinąć kosmetyk woreczkiem foliowym czy czymkolwiek innym i owinąć dokładnie i szczelnie taśmą zwłaszcza w miejscu, gdzie kosmetyk się zamyka/ otwiera i potem bąblami i znowu taśmą. Niekiedy same bąble wystarczą, jeśli kosmetyk jest nowy i się dokładnie nimi owinie żeby nie było prześwitów

Wysyłam jedynie mini paczką lub paczką pocztową, druga strona może wysyłać jaką chce przesyłką rejestrowaną (ale pamiętaj, że poczta nie odpowiada za zniszczenia kosmetyków wysyłanych poleconym- odpowiadasz Ty!) Wysyłam tylko ekonomicznie (droższe rzeczy dodatkowo ubezpieczam), chyba że komuś będzie bardzo zależeć na czasie- wtedy wyjątkowo zgodzę się na priorytet. Mini paczka wychodzi taniej, więc proszę o padanie poza adresem nr tel lub e-maila, jeśli się nie zgadzacie trudno, wtedy wysyłam zwykłą paczką pocztową

Preferuję większe wymiany ze względu na ceny wysyłek (obiecałam sobie, że raczej nie wymieniam tańszych pojedynczych rzeczy, chyba, że ich koszt przekracza przynajmniej te 30 zł), wyjątek to oczywiście wymiana osobista


WYMIENIAM SIĘ RACZEJ TYLKO ZA WISH! CHYBA ŻE O COŚ SAMA ZAPYTAM

WISH

OBECNIE NAJBARDZIEJ SZUKAM:

PRODUKTÓW NA ROZSTĘPY I ANTYCELLULITOWYCH!

ZAPACHÓW!

Najchętniej każdej ilości Dot Marca Jacobsa lub Lihgt Blue D&G

WÓD TERMALNYCH URIAGE

ODŻYWKI DO WŁOSÓW- NATURALNA PIELĘGNACJA, WŁOSY TŁUSTE, WYPADAJĄ, ROZDWOJONE KOŃCÓWKI, CHĘTNIE Z ORIENTANY

NOWYCH MĘSKICH PRODUKTÓW Z GILLETTE NA PREZENT- WODA PO GOLENIU LUB PIANKA LUB BALSAM PO GOLENIU

EWENTUALNIE NOWE MĘSKIE ANTYPERSPIRANTY, KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE- już nie szukam kupiłam


WIEDŹMINA OD TOMU 6
Pamiętników Kurta Cobaina, mang yaoi , kosmetyków naturalnych, np. Orientana (chętnie krem do twarzy z morwą i lukrecją na zapas), nowych, czarnych tuszy do rzęs najchętniej wydłużających- póki co mam zapas maseczek i peelingów do cery tłustej/ trądzikowej- niektórych, peelingu do ciała, żelu do mycia twarzy LRP Effaclar- każda ilość (mogą być próbki), szamponów- oczyszczający Yves Rocher lub inne tego typu, np. Orientana- naturalna pielęgnacja lub apteczne! każda ilość, żeli pod prysznic najchętniej z YR Jardins du Monde- niektóre zapachy, najchętniej owoc granatu i kawa, płynów do higieny intymnej- niektórych chętnie Facelle ten niebieski- póki co mam zapas, można kusić dobrej jakości (głównie apteczne) produktami do cery tłustej/ trądzikowej, płyny dwufazowe do demakijażu oczu- póki co mam zapas do wyrównania wymianki maszynki damskie nowe, waciki, patyczki itd
Dobry podkład mineralny kryjący- jasny! i pędzel do nadkładania- będę hojna!
Każdej ilości podkładu Toleriane Teint ocień 10 i pudru mineralnego w kamieniu Toleriane Teint 11
Mogę rozważyć także NOWE kosmetyki na prezent- (przeciwzmarszczkowe 50+ cera wrażliwa, sucha, naczynkowa- najchętniej apteczne, DZIĘKUJĘ ZA YVES ROCHER- UCZULA MAMĘ), jasne podkłady średnia półka cenowa, chętnie apteczne, nowe tusze, cienie- grafity, szarości, nowe zapachy i inne.

Szukam jeszcze ciuchów, głównie na lato raczej L, czasami M jeśli chodzi o górę gdy materiał jest rozciągliwy, torebek, butów 39/ czasem 40 (wkładka 25,5 cm)

Różowy kolor- Można nadal pytać o rzecz oznaczoną tym kolorem, ale jest ona w trakcie negocjacji z kimś i trzeba się z tym liczyć

Czerwony kolor- rezerwacja/ produkt wysłany

Jaśniejszy kolor (srebrny)- wymienione (Zmieniam na ten kolor dopiero gdy wymiana zakończy się, obie strony otrzymają swoje przesyłki, są zadowolone i wystawiły oceny)

Zielony kolor- dokładka

Możliwa wymiana osobista we Wrocławiu

Odpisuj proszę u mnie, ja będę odpisywać u Ciebie


WYMIENIĘ:

DOKŁADKA:


Najchętniej wymienięsię za dobry produkt/ produkty na rozstępy lub Wiedźmina od tomu VI włącznie lub coś fajnego

(Zdjęć nie chce mi się robić, większość produktów jest nowa- zrobię na życzenie )

Nowe produkty to moje zapasy, nie muszę oddawać, mogę być wybredna i marudzić

Fa Nutri Skin Care & Protect antyperspirant (ochrona 48 h, przeciw białym i żółtym śladom) w formie dezodorantu- pojemność wyjściowa 150 ml, została ok. połowa (raczej nawet więcej niż połowa) tak "na czuja", bo niestety nie da się określić dokładnie jak to przy dezodorantach

Szampon oczyszczający Yves Rocher 300 ml NOWY

Próbki. wszystkie NOWE- jeszcze nie wiem czy oddam:

Vichy Normaderm Detox krem na noc 2 x 1,5 ml- saszetki

Vichy Dercos szampon wzmacniający włosy 7 ml- saszetka

La Roche Posay krem Toleriane Ultra 1,5 ml- saszetka

La Roche Posay Rosaliac CC Cream 1,5 ml- saszetka

La Roche Posay Redermic C 1,5 ml- saszetka

Garnier Roll-on przeciwko niedoskonałościom NOWY- pudełko nie jest w idealnym stanie, posiada drobne ryski od przechowywania

Cienie L'Oreal Wear Infinite 415 Royal Grace NOWE (UWAGA- opakowanie posiada drobne ryski od przechowywania w kosmetyczce, przekładania itd. Zabezpieczenie jest nienaruszone, nigdy nie były oczywiście otwierane


Mogę podzielić się tymi produktami- zrobić odlewki:

Jedwabista odżywka Yves Rocher z wyciągiem z owsa- odleję trochę na wypróbowanie- ilość do ustalenia

Maska do włosów łopianowa Babci Agafii wzmacniająca- odleję trochę na wypróbowanie- ilość do ustalenia- produkt bardzo wydajny:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...acniajaca.html


Vichy Normaderm Detoksykujący krem na noc przeciw niedoskonałościom Nowość- 40 ml- ważny do 11/16- otwarty, jest kartonik- cena z opakowania 77,99 zł, kupiony w Superpharmie- póki co zostaje ze mną, będę testować, zobaczymy czy się polubimy

Paletka Sleek Respect- mam z wymiany, góra z lusterkiem odpada- trzeba związać gumką recepturką w celu transportu, jeden zawias się uszkodził/ ukruszył, zużycie widoczne na zdjęciu, chętnie na inne cienie, to nie do końca moje kolory jednak, UWAGA: Czasem używam jaśniejszych kolorów, proszę pytać o aktualne zużycie - paletka chyba jednak zostanie ze mną

Inglot- konturówka do powiek w płynie (eyeliner)- kolor 41 Silver ME04PK 4 g- mam z wymianki, dostałam prawie cały, ja go trochę poużywałam, ciężko ocenić zużycie

Maść Solcoseryl 2,07 mg/g- stosowałam po zabiegu laserowym do natłuszczenia skóry- zostało jej troszkę z 20 g, może 1/4, dorzucę gratis do wymianki, jeśli ktoś by chciał Albo oddam za drobiazg typu maszynka do golenia Data ważności: 12.2017

Pomadka Oriflame kolor Warm Fuchsia 4 g- użyta 4 czy 5 razy na usta- mam z wymianki dostałam pod koniec lutego nową, wtedy też otworzyłam (ta po prawej na zdjęciu dwóch pomadek)- brak

Lakier Maybelline Forever Strong Pro 11 Metalic Rose- trochę używany- nakrętka posiada rysy i małe wgniecenia od otwierania różnymi przyrządami- lakier raz odmówił posłuszeństwa

Cień Yves Rocher brązowy z delikatnymi drobinkami- zużycie trochę ciężko ocenić, myślę, że jakieś 30-40%- jeszcze nie wiem czy oddam

Zarezerwowane/ wysłane/wymienione:

Połyskująca pomadka Yves Rocher nr 02 czarna porzeczka 2g- utworzona kilka dni temu, testowana kilka razy na dłoni i użyta 2/3 razy na ustach, to chyba jednak nie mój kolor Posiada małe wgłębienie- nie trafiłam zamykając (ta po lewej na zdjęciu dwóch pomadek)- wymieniona z wkatarzyna

Kredka Avon Glimmerstick Brown Sugar- tylko testowana na ręce, nie wiem jeszcze czy oddam- wymieniona z wkatarzyna


Podkład Yves Rocher Zero Niedoskonałości (niebrudzący)- odcień Porcelanowy Beż- tak jest napisane na kartoniku, na butelce 100 Beige- ładny, jasny beżyk Obkupiłam się w Yves Rocher, niestety ten podkład to dla mnie kompletnie nietrafiony zakup Pani mnie namówiła Zużycie to kilka testowych pompek, data ważności: 04.2017, ważny 6 miesięcy od otwarcia, R404- wymieniony z sylwka37

Krem Pharmaceris T z 10% kwasem migdałowym na noc II stopień złuszczania- pojemność wyjściowa 50 ml- nie da się niestety zobaczyć dokładnie ile zostało, był trochę używany, myślę, że co najmniej połowa jest, data ważności: 02/2017, otworzony pod koniec kwietnia tego roku, ważny 12 miesięcy od otwarcia- najchętniej na inną rzecz do twarzy- wymieniony z solll

Tusz Astor Big & Beautiful False Lashes Volume Mascara kolor Hypnotic Black- 9 ml- NOWY- wymieniony z solll


Scandia Cosmetics (The Secret Soap Store) Mleko do kąpieli z płatkami róży 500g NOWE (póki co )- naturalne składniki- nie wiem jeszcze czy chcę wymienić, rozważę oddanie za coś fajnego Cena mleka to dwadzieścia kilka złotych- wymienione z Hunting Bear

Orientana Ajurwedyjska terapia do włosów wzmocnione gęste włosy- odlewka 20 ml w opakowaniu po olejku arganowym, produkt jest bardzo wydajny- wymieniona z Hunting Bear


Balsam do ciała Dot Marca Jacobsa, mam z wymianki, przyszedł do mnie zafoliowany, użyłam go parę razy, ubytek mały, pojemność wyjściowa 150 ml, mam kartonik, otworzony na początku kwietnia tego roku, ważny 24 miesiące od otwarcia, kod: 3155- wymieniony z AnnaVanDort

2 x żel do mycia ciała Yves Rocher Jardins du Monde Ziarna Kawy 200 ml, NOWY, tylko obwąchany - wymieniony z Fenris

Plusz Multiwitamina żelazo- 20 tabletek z 24- wymieniony z Fenris


Beyonce Pulse NYC EDP- 30 ml, ROZPAKOWANA, jest kartonik, na zdjęciu zużycie- rezerwacja One_LoVe

Próbki:

La Roche Posay Effaclar żel do mycia twarzy- 2 x 7ml- saszetka + 15 ml tubka + kartonik

La Roche Posay krem Effaclar Duo 3 ml- tubka + kartonik

La Roche Posay Hydraphase Intense Legere 1,5 ml- saszetka

La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux. Eyes 1,5 ml- saszetka

wymienione z One_LoVe
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Inglot.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  15,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  30,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  woda i szminka.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  19,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  YR.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  13,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  astor vichy beyonce.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  21,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  różneee.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  28,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  balsamy.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  26,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  f.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  9,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-07-01 o 23:41
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:48   #2
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Niestety nic nie znalazłam. Pozdrawiam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 16:16   #3
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Ja go używałam do tłustej cery i był super, tylko, że miał jakiś składnik, który mnie uczulał niestety Ale to już jak chcesz
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 16:47   #4
karolaHH
Zadomowienie
 
Avatar karolaHH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 051
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

hej cos za paletke sleek z uszkodzony pudelkiem oraz brazowy cien yves rocher?
karolaHH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:18   #5
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Nic nie dobiorę do spódniczki, więc daj znać jak z podkładem
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:46   #6
wkatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 200
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Mogę wymienić wymienione przez Ciebie kosmetyki bez korektora za paletkę Sleeka, kredkę Avonu i pomadkę Yves Rocher.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Nie ma problemu. Daj znać.
__________________
Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post55289056
wkatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 00:31   #7
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Niestety nic
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 09:21   #8
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

To z Biongo Spa to serum kolagenowe do ciała, ubytek 5 g
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 13:44   #9
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Szukam głównie konkretów: krem nawilżający z Dermedic, peelingi do ciała, żele pod prysznic.
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:07   #10
czukcza
Rozeznanie
 
Avatar czukcza
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Wiadomości: 659
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

nic, dzieki
czukcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:57   #11
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Przyjszłam po Pulse
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 19:35   #12
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

hej cos za Beyonce?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:40   #13
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Przekupka: 66 pkt / 97% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Witam ponownie

Znajdziesz coś u mnie za:

Beyonce Pulse NYC EDP- 30 ml, nowa, zafoliowana- najchętniej na inne perfumy?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:07   #14
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

mam nowy eyeliner a zgadnij na co mam chęć u Ciebie?
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:17   #15
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Oki, jakbyś się zdecydowała na ciuszki - daj znać, będę hojna
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:33   #16
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

rozumiem. mnie zaś jednak podoba się krem vichy.
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:58   #17
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Tusz Astor Big & Beautiful False Lashes Volume Mascara kolor Hypnotic Black- 9 ml- NOWY- najchętniej na inny nowy tusz wydłużający lub eyeliner czarny

Vichy Normaderm Detoksykujący krem na noc przeciw niedoskonałościom Nowość- 40 ml- ważny do 11/16- NOWY w kartoniku- cena z opakowania 77,99 zł, kupiony w Superpharmie- tylko za coś ekstra, nie wiem czy oddam

te 2 rzeczy mi się podobają, jak byś widziała wymianę?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 22:15   #18
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Przekupka: 66 pkt / 97% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Podoba mi się jeszcze
Tusz Astor Big & Beautiful False Lashes Volume Mascara kolor Hypnotic Black- 9 ml- NOWY- najchętniej na inny nowy tusz wydłużający lub eyeliner czarny

lub

Vichy Normaderm Detoksykujący krem na noc przeciw niedoskonałościom Nowość- 40 ml- ważny do 11/16- NOWY w kartoniku- cena z opakowania 77,99 zł, kupiony w Superpharmie- tylko za coś ekstra, nie wiem czy oddam


Dołożyłabyś coś z tego?

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Ok nie ma problemu I tak będę mogła wysłać dopiero w weekend, bo perfumy mam w swoim rodzinnym domu
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 06:29   #19
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Beyonce Pulse NYC EDP- 30 ml, nowa, zafoliowana- najchętniej na inne perfumy

Tusz Astor Big & Beautiful False Lashes Volume Mascara kolor Hypnotic Black



cos u mnie? z wymianą osobistą we wro.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 06:43   #20
eska89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 837
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

niestety nic nie znalazłam.
__________________
WYMIANKA
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1169906
eska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 07:26   #21
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

kiedys podobal Ci sie moj podkład Loreal.
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 07:39   #22
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Przekupka: 70 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Niestety nic
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 07:40   #23
karolaHH
Zadomowienie
 
Avatar karolaHH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 051
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Z tych rzeczy tylko kuferek został ( choć juz ns innym portalu takze negocjuje o niego ) kwestia co za niego Moglabys. Oddać
karolaHH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:21   #24
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Zerknij do mnie, mam jasny kryjący podkład
A interesuje mnie:

Cytat:
Połyskująca pomadka Yves Rocher nr 02 czarna porzeczka 2g- utworzona kilka dni temu, testowana kilka razy na dłoni, to chyba jednak nie mój kolor Posiada małe wgłębienie- nie trafiłam zamykając (ta po lewej na zdjęciu dwóch pomadek)

Kredka Avon Glimmerstick Brown Sugar- tylko testowana na ręce, nie wiem jeszcze czy oddam
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:33   #25
wkatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 200
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Mogę prosić o odpowiedź, bo kilka osób czeka z kolei na odpowiedź ode mnie dotyczącą produktów, które Cię interesowały? Korektor Catrice się jednak zwolnił, więc też wchodzi w grę przy wymianie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post55289056
wkatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:37   #26
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Niestety mam tylko ten
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 12:24   #27
wkatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 200
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Okej, mi pasuje. Przechodzimy na PW?
__________________
Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post55289056
wkatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 12:27   #28
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Przekupka: 122 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Beyonce Pulse, pomadka Yves i maść Solcoseryl. Tylko to mi wpadło w oko
Jedynie używkę Evidence,ale to racej mało korzystna wymiana by była. A możesz mi jeszce wymiary torby brązowej podać ? I czy rogi i uszy są całe?

Edytowane przez Iryska75
Czas edycji: 2014-06-03 o 13:27 Powód: *
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 13:27   #29
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

Jeśli chodzi o te rzymianki to akurat wczoraj pofrunęły w świat do jednej z wizażanek. Próbki Earthnicity Minerals mam tylko takie jak w wątku:


13. Earthnicity Minerals, podkład, kolor: Buff - próbka, próbka otwarta w celu sprawdzeniu koloru

14. Earthnicity Minerals, podkład, kolor: Honey Beige, próbka otwarta w celu sprawdzeniu koloru i jedna próbka nowa

15. Earthnicity Minerals, podkład, kolor: Natural Light otwarta w celu sprawdzeniu koloru

16. Earthnicity Minerals, podkład, kolor: Alabaster - nowa próbka

17. Earthnicity Minerals, podkład, kolor: Porcelain- nowa próbka



Mam jeszcze duże opakowanie 2,5g podkładu Porcelain (nowy w słoiczku), szkoda że nie wymienisz perfum.
Od Natural Light jaśniejszy jest właśnie Porcelain.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2014-06-03 o 13:28
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 13:32   #30
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w czerwcu m.in. paletkę Sleek Respect, balsam do ciała Marca Jacobsa i inne róż

tak, n1 jest bardzo bardzo jasny. ale mam tez podkład astora a poza wątkiem lirene, jasny ale taki akurat. słynny city mat. jest go duzo, uzywam go sporadycznie, w sumie około 8 uzyć. jeśli sie na coś zdecydujesz za ten krem- bedzie mi miło. jeśli zaś, nie, trudno . pozdrawiam
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-30 13:29:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.