Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 14:27   #1441
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Dermena, polecam z całego serca
Może się na niego skuszę... Bo czytałam wiele pozytywnych opiń na ten temat. Dziewczyny pisały że przyspieszył im porost i to dużo.. A wydaje mi się że producent nic o tym nie wspomniał tylko o nadmiernym wypadaniu włosów..

Edytowane przez LoczuSiek
Czas edycji: 2010-05-10 o 14:52
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:24   #1442
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez green apple Pokaż wiadomość
Oooo, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Wypróbuję dzisiaj Twój sposób. I może jak mi się skończy moja Joanna bez spłukiwania, to przetestuję ten Elseve
proszę bardzo ogólnie to włąsnie na wizazu naczytałam się o lepszym działaniu glorii z waxem, bo przyznam, ze sama gloria strasznie napuszała mi włosy, dzieki L'Orealowi dochodziły do ładu.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:44   #1443
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
Może się na niego skuszę... Bo czytałam wiele pozytywnych opiń na ten temat. Dziewczyny pisały że przyspieszył im porost i to dużo.. A wydaje mi się że producent nic o tym nie wspomniał tylko o nadmiernym wypadaniu włosów..
Na ulotce jest napisane, że STYMULUJE ODRASTANIE WŁOSÓW
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:08   #1444
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Na ulotce jest napisane, że STYMULUJE ODRASTANIE WŁOSÓW
No to kurczę , narobiłaś mi ochoty ...
A dokładniej to jakie efekty zauważyłaś i ile za niego zapłaciłaś???

Tylko efekty są po codziennym stosowaniu ;/ a mi nie potrzebne mycie głowy codziennie a efekty mogą być dużo gorsze

Edytowane przez LoczuSiek
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:13
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:30   #1445
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
No to kurczę , narobiłaś mi ochoty ...
A dokładniej to jakie efekty zauważyłaś i ile za niego zapłaciłaś???

Tylko efekty są po codziennym stosowaniu ;/ a mi nie potrzebne mycie głowy codziennie a efekty mogą być dużo gorsze
Też polecam Dermenę, pisałam o tym szamponie na stronie 45 i 46 tego wątku, łącznie ze składem i ceną. Sama mogę zaświadczyć, że włosy farbowałam ostatnio w połowie kwietnia i od tamtej pory odrost mam w sumie ok 2cm, a kiedyś rosły mi bardzo powoli. Do tego przestały mi wypadać. Różnicę w wyglądzie włosów widać już po tygodniu stosowania - są miękkie i lśniące.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:40   #1446
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

a jest tez zel z tej serii dermena.ciekawe czy wlosy roslyby jeszcze szybciej uzywajac tych dwoch rzeczy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:58   #1447
humen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Ja polecam rycyne Stosuje juz od tygodnia WŁsoki sa ładnie uniesione u nasady prosty i tani sposob Wada jest taka że je przetłuszcza Ja robie wcierki na noc i je zostawiam a po 2 dniach myje glowe Co do Dormeny to moze kupie w przyszłości Narazie musze skonczyc te szampony, które kupiłam bo najlepiej używać cos jednego ale przez caly czas a nie "10" i co troche zmieniać
humen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 19:59   #1448
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
No to kurczę , narobiłaś mi ochoty ...
A dokładniej to jakie efekty zauważyłaś i ile za niego zapłaciłaś???

Tylko efekty są po codziennym stosowaniu ;/ a mi nie potrzebne mycie głowy codziennie a efekty mogą być dużo gorsze
Na Doz 20 zł
Sama myję głowę co 3 dni i efekty są, włosy nie wypadają i mam wrażenie, że szybciej rosną.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:42   #1449
kita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Witam Panie!
2 miesiące temu rozpoczęłam walkę o odzyskanie moich długich włosów. Musiałam podciąć końcówki bo strasznie się rozdwajały i oczywiście fryzjerka obcięła mi ze 12 cm włosów jak nie więcej.
Zużyłam małe opakowanie Waxa zagranicznego (2x w tyg). Teraz lecę z drugim. Tym razem większym.
Zaczynam pić pokrzywę i czasem skrzyp 2x dziennie.
Kończę też pierwsze opakowanie ampułek Radicalu.
I ogólnie dużo odżywek, koniec z suszarką. Prostownica rzadziej ale jednak zupełnie w odstawkę pójść nie może.
Widze już efekty ale ciężko mi stwierdzić, który specyfik się do tego przyczynił i ile mam tych cm dodatkowych bo nie widać u mnie odrostów.
Wszystkie te sposoby oczywiście znalazłam tu na wizażu
Dzięki za inspirację.
kita1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:03   #1450
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Też polecam Dermenę, pisałam o tym szamponie na stronie 45 i 46 tego wątku, łącznie ze składem i ceną. Sama mogę zaświadczyć, że włosy farbowałam ostatnio w połowie kwietnia i od tamtej pory odrost mam w sumie ok 2cm, a kiedyś rosły mi bardzo powoli. Do tego przestały mi wypadać. Różnicę w wyglądzie włosów widać już po tygodniu stosowania - są miękkie i lśniące.
A że udalo Ci się osiągnąć takich wyników to codziennie go stosowałaś ??
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:30   #1451
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
A że udalo Ci się osiągnąć takich wyników to codziennie go stosowałaś ??
Na początku tak bo zniszczone bardzo mi wypadały - po prostu miałam ochotę płakać nad wanną podczas ich mycia. Jadłam wszelkie tabletki ze skrzypem przez pół roku i nie było absolutnie żadnych efektów. Dermenę poleciła mi pani farmaceutka z apteki. Po tygodniu znacznie ograniczyło się wypadanie, do połowy poprzedniej ilości. Po jakiś 3 tygodniach kłopot zniknął. A co do pobudzenia cebulek włosów - faktycznie zaczęły szybciej rosnąć. Bardzo było to zauważalne bo już po 2 tygodniach od farbowania musiałabym znowu kłaść kolor na odrosty.

To było spory kawał czasu temu, i już zawsze będę trzymać awaryjną butelkę tego szamponu. Kiedyś stosowałam codziennie, kiedy problem zniknął przeszłam na co drugie/trzecie mycie, a teraz stosuje go raz w tygodniu już od paru miesięcy.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 18:11   #1452
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez humen Pokaż wiadomość
Ja polecam rycyne Stosuje juz od tygodnia WŁsoki sa ładnie uniesione u nasady prosty i tani sposob Wada jest taka że je przetłuszcza Ja robie wcierki na noc i je zostawiam a po 2 dniach myje glowe Co do Dormeny to moze kupie w przyszłości Narazie musze skonczyc te szampony, które kupiłam bo najlepiej używać cos jednego ale przez caly czas a nie "10" i co troche zmieniać
dokładnie, ja tak samo polecam rycynę przez wizaż stałam się wręcz maniaczką olejku rycynowego i jestem zadziwiona efektami działania tak niepozornego, bądź co bądź leku
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:39   #1453
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

[QUOTE=szafranowa;19218248]Na początku tak bo zniszczone bardzo mi wypadały - po prostu miałam ochotę płakać nad wanną podczas ich mycia. Jadłam wszelkie tabletki ze skrzypem przez pół roku i nie było absolutnie żadnych efektów. Dermenę poleciła mi pani farmaceutka z apteki. Po tygodniu znacznie ograniczyło się wypadanie, do połowy poprzedniej ilości. Po jakiś 3 tygodniach kłopot zniknął. A co do pobudzenia cebulek włosów - faktycznie zaczęły szybciej rosnąć. Bardzo było to zauważalne bo już po 2 tygodniach od farbowania musiałabym znowu kłaść kolor na odrosty.

No to fantastyczny wynik jeśli chodzi o odrosty Gdyby mi rosły po tych wszystkich specyfikach tak jak u Ciebie to bym była w niebie..A u mnie marny 1 cm Jak mi się uda to jeszcze jutro kupie ten szamponik..
A czy ktoś z was to tego szamponu dodawał kilka kropli olejku rycynowego ...? Czy bd lepsze rezultaty czy może gorsze

Edytowane przez LoczuSiek
Czas edycji: 2010-05-11 o 18:40
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:16   #1454
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez humen Pokaż wiadomość
Ja polecam rycyne Stosuje juz od tygodnia WŁsoki sa ładnie uniesione u nasady prosty i tani sposob Wada jest taka że je przetłuszcza Ja robie wcierki na noc i je zostawiam a po 2 dniach myje glowe Co do Dormeny to moze kupie w przyszłości Narazie musze skonczyc te szampony, które kupiłam bo najlepiej używać cos jednego ale przez caly czas a nie "10" i co troche zmieniać


dobrze zrozumiałam, że zostawiasz olej na 2 dni?

Kurcze, to 2 dni trzeba siedzieć w domu bo jak z takim tłuszczem wyjść w moim przypadku to nie wykonalne, musiałabym wziąć urlop
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:30   #1455
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez humen Pokaż wiadomość
Ja polecam rycyne Stosuje juz od tygodnia WŁsoki sa ładnie uniesione u nasady prosty i tani sposob Wada jest taka że je przetłuszcza Ja robie wcierki na noc i je zostawiam a po 2 dniach myje glowe Co do Dormeny to moze kupie w przyszłości Narazie musze skonczyc te szampony, które kupiłam bo najlepiej używać cos jednego ale przez caly czas a nie "10" i co troche zmieniać
nie wyobrazam sobie trzymania wcierki 2 dni o ile dobrze zrozumiałam?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:44   #1456
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Na Doz 20 zł
Sama myję głowę co 3 dni i efekty są, włosy nie wypadają i mam wrażenie, że szybciej rosną.

Ale kusisz
pamiętam jak moja koleżanka go kiedyś używała na wypadanie włosów i miała straszny łupież po nim i zaprzestała używania, no, ale co głowa to reakcja
Przydałoby mi się coś na ten porost, mam wrażenie, że stoją w miejscu cały czas a oleje dobrze się nim zmywa?
Chyba powrócę też do maski żółtko+nafta+rycyna, po pamietam jak na początku włosomaniactwa, schodziłam też z farby i miałam takie odrosty po niej
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:09   #1457
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
nie wyobrazam sobie trzymania wcierki 2 dni o ile dobrze zrozumiałam?
Dokładnie.


Asiu czy to Twoje włosy w avatarze?
piękne
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:27   #1458
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Asiu czy to Twoje włosy w avatarze?
piękne

Tak, moje
bardzo dziękuję
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:42   #1459
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ale kusisz
pamiętam jak moja koleżanka go kiedyś używała na wypadanie włosów i miała straszny łupież po nim i zaprzestała używania, no, ale co głowa to reakcja
Przydałoby mi się coś na ten porost, mam wrażenie, że stoją w miejscu cały czas a oleje dobrze się nim zmywa?
właśnie sama się obawiam, tego, że może wywołać jakąś reakcje i naprzykłąd będe miała po tym okropniasty łupież no ale chyba zaryzykuje tylko skończę radical, bo nie chce tysiąca specyfików naraz używać i tak mam ich zbyt wiele
__________________
jest dobrze, włoski ciągle rosnął
czekam cierpliwie na loki do pasa - ale poczekam jeszcze kilka lat
Zaczynam ćwiczyć, bo niedługo się w drzwiach nie będę mieścić
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 13:55   #1460
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez emmi578 Pokaż wiadomość
właśnie sama się obawiam, tego, że może wywołać jakąś reakcje i naprzykłąd będe miała po tym okropniasty łupież no ale chyba zaryzykuje tylko skończę radical, bo nie chce tysiąca specyfików naraz używać i tak mam ich zbyt wiele
Ja też byłabym sklonna zaryzykować nie używałabym co każde mycie, czyli co trzy dni, tylko tak raz w tygodniu Najbardziej boje się jednak, ze mogłby mnie podrażnić..
Cały czas myłam Barwą Czarna RZepa, zdradziłam ją z Joanną Czarna Rzepa i nabawiłam się łupieżu mam za swoje teraz akurat mam Timotei do brązowych i też jest fajny, myje nim, bo obecnie skończyła mi się Barwa, a nie mam czasu by lecieć ją kupić
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:53   #1461
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez emmi578 Pokaż wiadomość
właśnie sama się obawiam, tego, że może wywołać jakąś reakcje i naprzykłąd będe miała po tym okropniasty łupież no ale chyba zaryzykuje tylko skończę radical, bo nie chce tysiąca specyfików naraz używać i tak mam ich zbyt wiele
hihi kupiłam :P: akurat przechodziłam obok apteki no i zaszłam do niej, ale było po prawie 30 zl wieć poszłąm dalej zeby dla orientacji popytać i w następnej jak pani powiedziałą że jest po 22,90(czy cos takiego) to od razu wzięłam nawet niewiele myśląc więc dermena siedzi sobie już u mnie na półce, ale zacznę ją stosować dopiero po 19 maja;] bo jakoś tak zaczęłam miezyc włosy 19 każdego miesiąca, i chce znać dokładny przyrost;]
__________________
jest dobrze, włoski ciągle rosnął
czekam cierpliwie na loki do pasa - ale poczekam jeszcze kilka lat
Zaczynam ćwiczyć, bo niedługo się w drzwiach nie będę mieścić
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:44   #1462
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dziewczyny, czy któraś po używaniu przez jakiś czas lotionu Seboradin z żeń-szeniem miała swędzenie głowy? Ja używam już jakiś miesiąc, może półtorej, i ostatnio jak go nałożę - to swędzi mnie głowa, po jakimś czasie swędzenie ustępuje. Ale czy to normalne? A może powinnam sobie zrobić tydzień czy 2 przerwy? Dodam też, że od tygodnia, dwóch używam maski Glorii, ale swędzenie obserwuję dopiero po wtarciu Seboradinu. Może to jakoś ze sobą reaguje? Sprawdzę następnym razem co będzie jak nie nałożę maski, a Seboradin tak. Jak dalej będzie piekło - to chyba czeka mnie przerwa
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:05   #1463
humen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Chce sie wam wszystkim pochwalić, że po wcierkach z olejku rycynowego nowe włosy mi rosna , takie meszek czarnych włosów sie pojawił Wydaje mi sie też że szybciej rosną Chociaz jak to przystało na prawdziwa włosomaniaczke mierze kudełki codziennie linijka Używajcie rycyny Polecam!
humen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:57   #1464
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

a te wcierki z oleju rycynowego na ile zostawiacie na glowie?na godzine przed myciem starczy?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:45   #1465
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1924971 5]a te wcierki z oleju rycynowego na ile zostawiacie na glowie?na godzine przed myciem starczy? [/QUOTE]

Możesz ile chcesz Rycyna nie sądzę żeby zaszkodziła jakim kolwiek włoskom. A mawet jeśli nie chce ci się jej nakładać za często to możesz używać razem z szamponem (kilka kropli)
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:58   #1466
leki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś po używaniu przez jakiś czas lotionu Seboradin z żeń-szeniem miała swędzenie głowy? Ja używam już jakiś miesiąc, może półtorej, i ostatnio jak go nałożę - to swędzi mnie głowa, po jakimś czasie swędzenie ustępuje. Ale czy to normalne? A może powinnam sobie zrobić tydzień czy 2 przerwy? Dodam też, że od tygodnia, dwóch używam maski Glorii, ale swędzenie obserwuję dopiero po wtarciu Seboradinu. Może to jakoś ze sobą reaguje? Sprawdzę następnym razem co będzie jak nie nałożę maski, a Seboradin tak. Jak dalej będzie piekło - to chyba czeka mnie przerwa
ja miałam swedzenie po lotionie Seboradin z żeń-szeniem
leki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:30   #1467
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ale kusisz
pamiętam jak moja koleżanka go kiedyś używała na wypadanie włosów i miała straszny łupież po nim i zaprzestała używania, no, ale co głowa to reakcja
Przydałoby mi się coś na ten porost, mam wrażenie, że stoją w miejscu cały czas a oleje dobrze się nim zmywa?
Chyba powrócę też do maski żółtko+nafta+rycyna, po pamietam jak na początku włosomaniactwa, schodziłam też z farby i miałam takie odrosty po niej
Mam bardzo wrażliwą skórę głowy i Dermena wręcz łagodzi podrażnienia i swędzenie Jest bardzo podobna do szamponów ziołowych i bardzo głęboko oczyszcza Ja stosuję ją raczej jak lek, najpierw myję głowę zwykłym szamponem a potem Dermeną
Przez Doz 20 zł, stacjonarnie drożej, niestety
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:08   #1468
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

witam kilka dni uzywam rycyny dodalam ja do szamponu z czarnej rzepy, troche duzo jej wlalam i balam sie ze bede miala tluste oklapniete wlosy, jestem zaskoczona bo moje wlosy nie wygladaly tak dobrze juz dlugi czas sa lsniace i puszyste. wczoraj bylam w zielarskim zakupilam jantar zbystrzylam spiruline, ja tez kupilam zobacze jakie beda efekty jej stosowania
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:36   #1469
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez leki Pokaż wiadomość
ja miałam swedzenie po lotionie Seboradin z żeń-szeniem
I po jakim czasie od odstawienia przeszło? Bo ja dziś umyłam włosy i nałożyłam jakąś zwykłą odżywkę Joanny Z Apteczki Babuni, i głowa znowu mnie swędzi. A jak patrzę na tą skórę głowy to nie dostrzegam niczego podejrzanego I nie wiem, czy mam się martwić, czy po prostu poczekać parę dni i samo z siebie przejdzie. Dziś w ogóle wyczytałam, że wcierając Seboradin trzeba robić sobie przerwy, a ja wcierałam przez miesiąc przy każdym myciu, tj. co drugi dzień - może to dlatego? Po prostu apokalipsa
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:23   #1470
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
I po jakim czasie od odstawienia przeszło? Bo ja dziś umyłam włosy i nałożyłam jakąś zwykłą odżywkę Joanny Z Apteczki Babuni, i głowa znowu mnie swędzi. A jak patrzę na tą skórę głowy to nie dostrzegam niczego podejrzanego I nie wiem, czy mam się martwić, czy po prostu poczekać parę dni i samo z siebie przejdzie. Dziś w ogóle wyczytałam, że wcierając Seboradin trzeba robić sobie przerwy, a ja wcierałam przez miesiąc przy każdym myciu, tj. co drugi dzień - może to dlatego? Po prostu apokalipsa
po 3 tyg powinna być przerwa
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.