W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-17, 13:08   #4201
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj lece do Polski.
Samolot mam o 15 w Krakowie bede o 17.
Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok.

Bo ostatnio to albo strajk albo opoznienie

No i w Krakowie ma byc 9 stopni.

Lece na prawie 3 tygodnie.
Odezwe sie jutro jak dorwe sie do komputera brata.
Szczesliwej podrozy
Pozdrow kraj ode mnie
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:13   #4202
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj lece do Polski.
Samolot mam o 15 w Krakowie bede o 17.
Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok.

Bo ostatnio to albo strajk albo opoznienie

No i w Krakowie ma byc 9 stopni.

Lece na prawie 3 tygodnie.
Odezwe sie jutro jak dorwe sie do komputera brata.
Zycze udanej podrozy i ladnej pogody

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
sjoanna buon viaggio!!! Ale super, na 3 tygodnie! Zazdroszcze tak pozytywnie!

Nareszcie wyszlo sloneczko od razu czlowiek sie lepiej czuje.
W koncu jest cieplo i przyjemnie
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:27   #4203
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dawno mnie tu nie by³o , ale mia³am du¿o pracy , a pierwsze co chcia³am napisaæ ze moja koteczka wróci³a do domu

Widzê ze znaki zodiaku w temacie ja to baran a mój ¶lubny to skorpion wiêc niez³a z nas para dwa uparciuchy

U mnie leje deszcz wiêc nie ma pracy bo kto przyjedzie w taka pogodê
Mam nadzieje ze szybko pogoda sie poprawi
Pozdrawiam Was wszystkie
niemozliwe. sama wrocila do domu?
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj lece do Polski.
Samolot mam o 15 w Krakowie bede o 17.
Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok.

Bo ostatnio to albo strajk albo opoznienie

No i w Krakowie ma byc 9 stopni.

Lece na prawie 3 tygodnie.
Odezwe sie jutro jak dorwe sie do komputera brata.
zycze udanej podrozy


juz drugi dzien z kolei jak mnie boli glowa. znowu bede sie musiala zdrzemnac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 17:53   #4204
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Tak sama ale szla 2 tygodnie i tak chudzina byla 1,5 kg mniej i przyniosla kleszcze wiec szla gdzies polna droga , a ja codziennie chodzilam jej szukac , wolalam , pytalam , ludzie to patrzyli na mnie jak na glupia :" kota szuka " a ona w tym czasie juz byla w drodze do domu najwazniejsze ze mi wrocila do domu , koty to jednak madre sa
Teraz juz nadrobila i jest piekna grubiutka dzis ja wazylam 3,9 kg futro piekne czarne blyszczy , juz nawet nie pamieta tego .....
Nawet nie wiecie jak sie cieszylam
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 18:19   #4205
hevana
Raczkowanie
 
Avatar hevana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 390
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Witam wszystkich,
czy kto¶ interesuje siê w³oskim i móg³by mi sprawdziæ poni¿sze zdania? Szczególnie chodzi mi o przyimki które s± podkre¶lone.

L'autobus che va nel centro della città passa da qui fra sette minuti ; fate attenzione di non perderlo.

Tylko to zdanie mi zajê³o najwiêcej k³opotu i w±tpliwo¶ci.
Dziêkuje z góry.
hevana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 19:27   #4206
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez hevana Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich,
czy kto¶ interesuje siê w³oskim i móg³by mi sprawdziæ poni¿sze zdania? Szczególnie chodzi mi o przyimki które s± podkre¶lone.

L'autobus che va nel centro della città passa da qui fra sette minuti ; fate attenzione di non perderlo.

Tylko to zdanie mi zajê³o najwiêcej k³opotu i w±tpliwo¶ci.
Dziêkuje z góry.
Prawie dobrze
L'autobus che va nel centro della città passa da qui fra sette minuti ; fate attenzione a non perderlo.


---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ
Tak sama ale szla 2 tygodnie i tak chudzina byla 1,5 kg mniej i przyniosla kleszcze wiec szla gdzies polna droga , a ja codziennie chodzilam jej szukac , wolalam , pytalam , ludzie to patrzyli na mnie jak na glupia :" kota szuka " a ona w tym czasie juz byla w drodze do domu najwazniejsze ze mi wrocila do domu , koty to jednak madre sa
Teraz juz nadrobila i jest piekna grubiutka dzis ja wazylam 3,9 kg futro piekne czarne blyszczy , juz nawet nie pamieta tego .....
Nawet nie wiecie jak sie cieszylam

Zawsze mówiê,¿e koty to najinteligentniejsze zwierzêta na ¶wiecie. Bardzo siê cieszê,¿e wróci³a - wêdrowniczka.
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 19:56   #4207
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Prawie dobrze
L'autobus che va nel centro della città passa da qui fra sette minuti ; fate attenzione a non perderlo.


---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



Zawsze mówiê,¿e koty to najinteligentniejsze zwierzêta na ¶wiecie. Bardzo siê cieszê,¿e wróci³a - wêdrowniczka.
Nawet nie wiesz jak sie zdziwilam jak ja s³ysza³am na tarasie pod drzwiami jak miauczala ¿eby ja wpu¶ciæ do domu , ju¿ my¶la³am ze kto¶ ja zabra³ do domu , bo koteczka widaæ by³o ze domowa by³a , a tu wieczorem pod drzwiami od tarasu moja Giuliettta , a¿ skakalam z rado¶ci ze sie znalaz³a i sama wróci³a bo moje manifesty nie przynios³y ¿adnego telefonu , nikt nawet sie nie zainteresowa³ , kot jakich wiele ale dla mnie jak dziecko
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 20:08   #4208
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
moja mama spod koziorozca
a moja siostra uwielbia la carne argentina alla brace zawsze jak jest mercato europeo z Tz gonia na jedzonko,napisz pozniej jak Ci smakowalo to empanadas to chyba te pierozki ripieni??
tak, to takie pierozki i musze przyznac ze sa przepyszne!!mamma mia ile zjadlam, szok...
[QUOTE=cuciola;33542343]no to macie mieszanke wybuchowa
Fajnie to jedzonko wyglada,to takie panzerotti?

moj tata jest koziorozcem


ja tak mam po czekoladzie. No wiec po Wielkanocy wygladam jak widmo



Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dobre te zuczki - otwarlam linki a tam zuczki - a myslalam ze beda kolory lakierow.



Co prawda za sny nie bierzemy odpowiedzialnosci ale ... podobno snia nam sie ukryte pragnienia - to Freud tak mowil.
I cos mi wyglada z caloksztaltu tego co tu pisalas ze ci chlopa brak.




Wierz mi - nie ty jedna czytalas i nic nie rozumialas z tego co one popisaly.



I co z egzaminem? Kiedy wyniki?
Co fajnego masz z polskich kosmetykow?



No widzisz a tak sie obawialas leciec.

Czy lecialas Lufthansa czy Alitalia?
Jeden Turek ze szkoly lecial w swieta do Amsterdamu i mu zgubili bagaz.
Mowi ze zawsze Alitalia cos mu wykombinuje.



No i jak - smakowala kolacja?

Opowiedz o kupowaniu samochodzika.
Bo mnie sie brat wypytuje o jakies dobre komisy zebym mu adresy internetowe podala a ja nie znam zadnych.
I z tego co widze to duzo ludzi kupuje w salonach oddajac stary samochod - nawet innej marki. I oni je sprzedaja.


Ja sie zaczynam pakowac - znaczy narazie mysle (bardzo intensywnie ) co zabrac bo musze szykowac sie na zime jutro w Polsce a potem mam nadzieje ze sie ociepli do ponad 20 stopni.
Myslalam jechac w jednych butach i w Polsce sobie kupic drugie. Ale zaczelam sie zastanawiac.
kupowanie samochodzika skonczylo sie tym, ze jak facet nam cene za nowe autko zaspiewal, to wrocilismy do starego zwyczaju kupowania uzywanego autka...no bo jak kupie takie mito albo giuliette i zaplace za nowe z silnikiem gpl z ecoincentivi od 17 do 20.000 euro to na pewno nie dojedzie do 300.000 km i nie mam tez takiego budzetu....
Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ
hehe, mój te¿ mnie ca³uje jak mu kolacja smakuje , bardzo czêsto po skoñczonym posi³ku jak jeszcze jeste¶my przy stole to wstaje, podchodzi do mnie i daje buziaka. Tak by³o wczoraj, przedwczoraj i w ogóle kilka razy w tygodniu to siê zdarza. I tak prawie od samego pocz±tku naszego wspólnego mieszkania.

By³a mowa o MAC-u Jestem zakochana w ich podk³adzie matchmaster (chanel siê nie umywa do maca), mam ró¿ MELBA, puder i ostatnio kupi³am sobie korektor - ¶wietny.
No i must have - pêdzelek nr 217.
Szkoda, ¿e sklepu Maca nie mam pod nosem...


marmotta je¶li mo¿na zapytaæ to jakim autkiem je¼dzisz bo jak ma ju¿ 300 tys km i nadal na chodzie to tylko gratulowaæ takiej maszyny
U nas 140 tys na liczniku i ostatnio mechanik poradzi³ by dotrwaæ do 180 tys i po¿egnaæ siê z autem. Emek i tak w przysz³ym roku planuje zmianê.
kochana my mamy audi A4 station wagon 1.9 turbodiesel i powiem Ci, ze mechanik powiedzial ze jeszcze ze 100.000 km spokojnie zrobi ( zmienilismy jakis rok temu pasek rozrzadu i amortyzatory)...ale ze juz stare (2001 rok) i ja sie zaczynam troche bac sama nim jezdzic, to postanowilismy zmienic...po wizycie w salonie alfy stwierdzilismy,ze kupimy znow audi a4 , model ten sam tylko mlodsze, tak z 2008 roku... bo audi to naprawde dobre auto i wole uzywane audi niz nowa alfe....

a ja z maca mam ró¿ i jest super....tylko tu u mnie sklepu nie ma
Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet nie wiesz jak sie zdziwilam jak ja s³ysza³am na tarasie pod drzwiami jak miauczala ¿eby ja wpu¶ciæ do domu , ju¿ my¶la³am ze kto¶ ja zabra³ do domu , bo koteczka widaæ by³o ze domowa by³a , a tu wieczorem pod drzwiami od tarasu moja Giuliettta , a¿ skakalam z rado¶ci ze sie znalaz³a i sama wróci³a bo moje manifesty nie przynios³y ¿adnego telefonu , nikt nawet sie nie zainteresowa³ , kot jakich wiele ale dla mnie jak dziecko
super, ze wrocila...

Edytowane przez marmotta
Czas edycji: 2012-04-17 o 20:12
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:10   #4209
hevana
Raczkowanie
 
Avatar hevana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 390
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Prawie dobrze
L'autobus che va nel centro della città passa da qui fra sette minuti ; fate attenzione a non perderlo.


---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------




Zawsze mówiê,¿e koty to najinteligentniejsze zwierzêta na ¶wiecie. Bardzo siê cieszê,¿e wróci³a - wêdrowniczka.
Dziêkuje Ci bardzo.
hevana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:18   #4210
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Anitast super ze kotka wrocila do domu
U mnie znowu brzydka pogoda , jest zimno i wietrznie
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:49   #4211
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Anitast sprawd¼ czy czasem twoja Giulietta u Romea nie by³a, bo je¶li nie jest sterylizowana to nied³ugo rodzinka siê powiêkszy
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 13:05   #4212
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

marmottaa czym byly nadziewane??pychota skombinujesz przepis
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:14   #4213
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ



kupowanie samochodzika skonczylo sie tym, ze jak facet nam cene za nowe autko zaspiewal, to wrocilismy do starego zwyczaju kupowania uzywanego autka...no bo jak kupie takie mito albo giuliette i zaplace za nowe z silnikiem gpl z ecoincentivi od 17 do 20.000 euro to na pewno nie dojedzie do 300.000 km i nie mam tez takiego budzetu....

kochana my mamy audi A4 station wagon 1.9 turbodiesel i powiem Ci, ze mechanik powiedzial ze jeszcze ze 100.000 km spokojnie zrobi ( zmienilismy jakis rok temu pasek rozrzadu i amortyzatory)...ale ze juz stare (2001 r ok) i ja sie zaczynam troche bac sama nim jezdzic, to postanowilismy zmienic...po wizycie w salonie alfy stwierdzilismy,ze kupimy znow audi a4 , model ten sam tylko mlodsze, tak z 2008 roku... bo audi to naprawde dobre auto i wole uzywane audi niz nowa alfe....

a mi sie wydaje, ze mito albo giulietta byloby tansze niz to audi z 2008r
faktem jest, ze w reklamach podaja jedna cene a jak sie pojdzie do salonu, to juz cena rosnie ...
Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Anitast sprawd¼ czy czasem twoja Giulietta u Romea nie by³a, bo je¶li nie jest sterylizowana to nied³ugo rodzinka siê powiêkszy
hehe moze sie wyszalala kicia przez te 2 tygodnie

Edytowane przez e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Czas edycji: 2012-04-18 o 14:16
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:39   #4214
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3362795 3]a mi sie wydaje, ze mito albo giulietta byloby tansze niz to audi z 2008r
faktem jest, ze w reklamach podaja jedna cene a jak sie pojdzie do salonu, to juz cena rosnie ...

hehe moze sie wyszalala kicia przez te 2 tygodnie [/QUOTE]

no wyobraz sobie, ze jest jednak tansze... kosztuje tak w przedziale od 14-18 ty¶.

a mito albo giulietta z silnikiem GPL (bo tylko taki wchodzilby ewentualnie w gre) wycenili nam jedno na 18 tys, juz po odjeciu ecoincentivi, a drugie na 20 tys.

Edytowane przez marmotta
Czas edycji: 2012-04-18 o 14:41
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:05   #4215
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
no wyobraz sobie, ze jest jednak tansze... kosztuje tak w przedziale od 14-18 ty¶.

a mito albo giulietta z silnikiem GPL (bo tylko taki wchodzilby ewentualnie w gre) wycenili nam jedno na 18 tys, juz po odjeciu ecoincentivi, a drugie na 20 tys.

W³a¶nie patrzê jak to " u nas" wygl±da. Mo¿esz sobie te¿ na stronê autoscout.de zajrzeæ. Gulietta u¿ywana ( pierwsza rejestracja w tym roku) cena zaczyna siê gdzie¶ oko³o 16 ty¶. euro , a audi A4 dwuletnie te¿ od tej sumy, jednak ¶rednia jest w granicach 20 tys.

W zesz³ym tyg. w PL ogl±da³am z A. Guilettê i z do¶æ dobrym wyposa¿eniem, diesel, chyba 170 koni, nowa kosztowa³a 26 tysiaków.

Z tego co zaobserwowa³am auta w³oskie w DE s± tañsze. Np. nasz Punciak tutaj jest wart ok. 3 tysiêcy, a w IT 5 tysiêcy Poza tym audi zawsze trzyma cenê i uchodzi za dobre, solidne auto. Co drugi FRANZ tutaj ma A4 stationwegon

Osobi¶cie nie lubiê tak powa¿nych zakupów, zawsze trzeba rozwa¿aæ milion aspektów, wa¿yæ cenê itd.
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:43   #4216
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ

W³a¶nie patrzê jak to " u nas" wygl±da. Mo¿esz sobie te¿ na stronê autoscout.de zajrzeæ. Gulietta u¿ywana ( pierwsza rejestracja w tym roku) cena zaczyna siê gdzie¶ oko³o 16 ty¶. euro , a audi A4 dwuletnie te¿ od tej sumy, jednak ¶rednia jest w granicach 20 tys.

W zesz³ym tyg. w PL ogl±da³am z A. Guilettê i z do¶æ dobrym wyposa¿eniem, diesel, chyba 170 koni, nowa kosztowa³a 26 tysiaków.

Z tego co zaobserwowa³am auta w³oskie w DE s± tañsze. Np. nasz Punciak tutaj jest wart ok. 3 tysiêcy, a w IT 5 tysiêcy Poza tym audi zawsze trzyma cenê i uchodzi za dobre, solidne auto. Co drugi FRANZ tutaj ma A4 stationwegon

Osobi¶cie nie lubiê tak powa¿nych zakupów, zawsze trzeba rozwa¿aæ milion aspektów, wa¿yæ cenê itd.
my chcemy takie 4-5 letnie...na dwuletnie audi nas nie stac
tez nie lubie takich zakupow, ale kurcze niestety trzeba auto zmienic...mam nadzieje tylko, ze nie wtopimy pieniedzy na jakims oszustwie. juz jestem ze znajomym mechanikiem umowiona, ze podlaczymy wybrane autko przed zakupem do komputera zeby sprawdzic czy nikt kilometrow nie przestawil no i oczywiscie on je obejrzy przed zakupem czy przypadkiem nie mialo jakiegos powaznego wypadku czy cus to zawsze ryzyko kupno uzywanego auta, najlepeij kupowac od kogos typu sasiad- przynajmniej wiesz, czy wypadku nie mial

cuciola79 byly dwa typy: jedne z miesem drugie z tunczykiem, jak zalatwie przepis to sie podziele
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 07:35   #4217
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 6 074
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cze¶æ Dziewczyny!
Piszê z pro¶b± o podpowied¼: czy mog³yby¶cie poleciæ jak±¶ ma³± miejscowo¶æ nad morzem (Lacjum, Toskania)?
Przekopujê siê przez fora i informacje turystyczne, ale chêtniej zaufa³abym komu¶, kto by mi powiedzia³: tam jest super/piêknie.
Wola³abym ma³o komercyjne miejsce...
Mo¿e macie jakie¶ swoje ulubione miejsce wypoczynkowe we W³oszech?
Z góry wielkie dziêki!!!
emi_lka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:00   #4218
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez emi_lka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!
Piszê z pro¶b± o podpowied¼: czy mog³yby¶cie poleciæ jak±¶ ma³± miejscowo¶æ nad morzem (Lacjum, Toskania)?
Przekopujê siê przez fora i informacje turystyczne, ale chêtniej zaufa³abym komu¶, kto by mi powiedzia³: tam jest super/piêknie.
Wola³abym ma³o komercyjne miejsce...
Mo¿e macie jakie¶ swoje ulubione miejsce wypoczynkowe we W³oszech?
Z góry wielkie dziêki!!!
Moje ulubione plaze we wloszech to sardynia, zwlaszcza polnocno-wschodnia czesc. 2 miejsce wyspa capri.
Do toskani nad morze nigdy nie jezdzilam.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:31   #4219
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej wszystkim!

Jestem, ¿yje i nie marzne - bo wcale tak ¼le nie jest.

Anitast - dobrze ze kotka wróci³a.

Marmotta - a s± we W³oszech komisy gdzie mo¿naby kupiæ u¿ywanego?

Ale mi dziwnie siê pisze z polskiej klawiatury. Musze pamietaæ o wciskaniu Alt

By³am ju¿ u dentystki - plombowanie zrobione. I jestem umówiona na zrobienie nowego mostka.
Sukces - bo mojej mamie podoba sie sukienka na zjazd.
Tutaj s± dopiero pocz±tki wiosny. Zaczynaj± kwitn±æ pierwsze kwiaty i drzewka.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 14:40   #4220
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Anitast ale siê cieszê, ¿e kotka wróci³a, jejku

marmotta
mój emek uwa¿a, ¿e alfa romeo za bardzo siê ceni
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:06   #4221
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

wlasnie wrocilam z shoppingu w deszczu,ale mialam radoche w skakaniu po kaluzach kocham deszcz i uwielbiam jak pada,tutaj juz 2 tydzien,ale mi to wcale nie przeszkadza ,wrecz przeciwnie....
jak pada czy kiedy jest burza,mam wiecej energii zupelnie jakby mnie ktos do pradu podlaczyl


widzialam cudownie piekne pantofelki w jasniutkim bezowyn kolorze ,kosztowaly tylko 17 euro,no boskie !....ale byly za duze,tylko 38 i 40... no malo sie nie poplakalam zartuje,ale bede mi sie snily po nocach te buty ..cudowne


Manu w nocy bal sie burzy,wiec przyszedl pod koldre i tam juz sobie zostal ,a ja spalam cala powykrecana w rozne strony.... teraz mnie wszystko boli


kto chce smazone bananki ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:38   #4222
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 6 074
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje ulubione plaze we wloszech to sardynia, zwlaszcza polnocno-wschodnia czesc. 2 miejsce wyspa capri.
Do toskani nad morze nigdy nie jezdzilam.
Dziêkujê Ci za odpowied¼

Plan wyprawy mamy bardzo sprecyzowany i jednak woleliby¶my nie zje¿d¿aæ na wypoczynek poni¿ej Rzymu, ani na wyspê, choæ sama czujê, ¿e tak by by³o najlepiej

Mo¿e która¶ z Was ma jeszcze jak±¶ podpowied¼?
emi_lka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:02   #4223
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez emi_lka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci za odpowied¼

Plan wyprawy mamy bardzo sprecyzowany i jednak woleliby¶my nie zje¿d¿aæ na wypoczynek poni¿ej Rzymu, ani na wyspê, choæ sama czujê, ¿e tak by by³o najlepiej

Mo¿e która¶ z Was ma jeszcze jak±¶ podpowied¼?
morze i plaze w okolicach Rzymu sa obrzydliwe ,nie warte zachodu ...

lepsza toscania (ja bylam tylko w Camaiore i Viareggio jesli chodzi o toskanskie morze)
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:24   #4224
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Witajcie dziewczyny
Ja z tak± nie¶mia³± pro¶b± o pomoc/ rady. W dniach 3-6.06 bêdê w Wenecji. No i nie mam jeszcze noclegu Oczywi¶cie chcia³abym co¶ taniego, a przyzwoitego Wiem, ¿e taniej jest na l±dzie - ale wtedy czy drogo nie wychodz± dojazdy, gdzie mo¿na to sprawdziæ? Czyta³am, ¿e kilka z Was by³o w Wenecji wiêc mo¿e bêdziecie mia³y jakie¶ pomys³y. Z góry bardzo dziêkujê, przepraszam za wtr±t i pozdrawiam.
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-19, 22:04   #4225
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

A ja Wszystkim thanks , ze sie cieszycie razem ze mn± z powrotu mojej czarnej per³y koteczka ju¿ wróci³a do formy i przyby³a na wadze co mnie bardzo cieszy

Co do samochodów to mnie tez podoba sie Mito i Giulietta ale jak dla mnie za drogie ja kupi³am w tamtym roku cytryne C2 ¿eby mieæ czym je¼dziæ tu w I nie jest to auto nowe ale od 1 w³a¶ciciela i przejechane by³o tylko 45 tys km diesel tylko ten mocniejszy silnik 1.4 vtr wersja sportowa i jestem happy chocia¿ ubezp mnie zabija bo zaczynam od zera wiêc p³ace fortunê ale nie mam wyj¶cia bo auto mi potrzebne jest

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Anitast sprawd¼ czy czasem twoja Giulietta u Romea nie by³a, bo je¶li nie jest sterylizowana to nied³ugo rodzinka siê powiêkszy
Nie nie powiêkszy bo moje wszystkie koty s± sterylizowane
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-20, 08:50   #4226
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 6 074
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
morze i plaze w okolicach Rzymu sa obrzydliwe ,nie warte zachodu ...

lepsza toscania (ja bylam tylko w Camaiore i Viareggio jesli chodzi o toskanskie morze)
Tak w³asnie o Toskanii my¶leli¶my. Z Rzymem chodzi³o mi o to, ¿eby nie zje¿d¿aæ na po³udnie. Na pó³noc jak najbardziej tak

Dziêki za podpowied¼
emi_lka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:50   #4227
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez emi_lka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak w³asnie o Toskanii my¶leli¶my. Z Rzymem chodzi³o mi o to, ¿eby nie zje¿d¿aæ na po³udnie. Na pó³noc jak najbardziej tak

Dziêki za podpowied¼
morze i wybrzeze na poludniu jest znacznie piekniejsze niz na polnocy polecam Costiera Amalfitana.... widoki zapierajace dech w piersiach ,smak prawdziwej Italii ... nad toscanskim morzem tego nie znajdziecie
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:08   #4228
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczyny
Ja z tak± nie¶mia³± pro¶b± o pomoc/ rady. W dniach 3-6.06 bêdê w Wenecji. No i nie mam jeszcze noclegu Oczywi¶cie chcia³abym co¶ taniego, a przyzwoitego Wiem, ¿e taniej jest na l±dzie - ale wtedy czy drogo nie wychodz± dojazdy, gdzie mo¿na to sprawdziæ? Czyta³am, ¿e kilka z Was by³o w Wenecji wiêc mo¿e bêdziecie mia³y jakie¶ pomys³y. Z góry bardzo dziêkujê, przepraszam za wtr±t i pozdrawiam.

Ja by³am ale na zorganizowanej wycieczce i spali¶my w Lido di Jesolo.
Ale to kawa³ek - nie wiem czy jest dojazd.
Przepraszam ¿e nie pomog³am.

Romanaccia - a sukienka? Gdzie zdjêcie?

Powiem wam ze siê ³adnie robi w Polsce - s³oneczko i 19 stopni dzisiaj.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:14   #4229
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am ale na zorganizowanej wycieczce i spali¶my w Lido di Jesolo.
Ale to kawa³ek - nie wiem czy jest dojazd.
Przepraszam ¿e nie pomog³am.

Romanaccia - a sukienka? Gdzie zdjêcie?

Powiem wam ze siê ³adnie robi w Polsce - s³oneczko i 19 stopni dzisiaj.
A mozna byloby prosic jakas fotke z PL bo ja juz 4 lata nie bylam obojetnie kawalek zieleni lub Twojego miasta z checia oko pociesze ..........
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-20, 19:02   #4230
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am ale na zorganizowanej wycieczce i spali¶my w Lido di Jesolo.
Ale to kawa³ek - nie wiem czy jest dojazd.
Przepraszam ¿e nie pomog³am.
Dziêki za odp.
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.