W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-03, 12:31   #151
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dzien dobry, a raczej wcale nie taki dobry, bo Flavio od 1.30 do 5.30 nie spal, a jak przysnal to sie budzil co chwila z placzem, jestem nieprzytomna

sjoanna o jaki ranny ptaszek z Ciebie, moglas do mnie rpzyjsc i mnie zmienic przy synku, a ja bym pospala
okna mylam jakies 2 tyg temu, stwierdzilam ze sie nie oplaca, bo synek zaraz lapki odbija i ciasteczka i inne cuda nie widy, wygladaja jakbym myla je rok temu nie mam zanzariere, jeszcze zesmy sie nie dorobili ale chyba bym je myla woda z jakims plynem, do naczyc to moze nie, bo sie za bardzo pieni

zmienilam posciel, ogarnelam co nieco, dzis zaczynam pakowanko, evelinarav dzisiaj maz tez przyniesie walizki z garazu, kiedy zaczynasz sie pakowac? o ktorej wyjezdzacie?

Dziewczyny co za straszne uplay, znowu idzie jakis anticiclone africano i zapowiadaja do 45 st, a jaka duchota pozamykalam wszystko i siedze z klima, ciekawe jaki rachunek przyjdzie, chyba z 300 euro

cuciola
hmm ale to nie jest troche dziwne, ze tesciowie Cie utrzymuja, a nie rodzice? no a Twoj tz to jak niby mial Cie utrzymacm gdy wyjechalas na studia, jak on tez studiowal hmm pozatym tak jak pisze evelinarav Twoj tata patrzy przez pryzmat Polski, ze tak powiem, w kraju 28 lat to juz spokojnie maja rodziny, tutaj niekoniecznie...moze trzeba to jakos wyposrodkowac, ale dopoki nie zacznie Twoj Tz pracowac to nie mam pomyslow napisz jak lot minal
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:45   #152
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

ja narazie poodkladalam troche ciuchow do zabrania. pakowac sie bedziemy jutro, bo jeszcze bede musiala zrobic ostatnie pranie i prasowanie wyjedziemy gdzies tak ok 22 wieczorem. ale sie zawsze stresuje przed wyjazdem. tyle drogi i jeszcze sie boje, zebym czegos nie zapomniala a tam na poludniu nadaja 44°, niezle. chyba sie uwedzicie na Sycylii
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:29   #153
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

evelinarav a czemu na noc wyjezdzacie? ja jutro praleczki jeszcze zrobie, dzis wieczorem po zakupy ide ostatnie
mam nadzieje, ze sie nie upieczemy
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 15:50   #154
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

powodow jest duzo- mniej korkow, pare °C mniej i do PL zajedziemy jak bedzie jeszcze widno, wiec bedziemy mniej zmeczeni. raz wyjechalismy w dzien i stalismy w korku kolo Wenecji jakies 2 godz. ale bylam wkurzona, a pozniej mnie glowa strasznie bolala jutro po poludniu sie troche zdrzemniemy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:06   #155
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

a zapomnialam o tych strasznych korkach Wenecja-Mestre my mamy zamiar wyjechac tak o 5tej rano, wczesniej nie damy rady, synek i tak malo daje nam pospac
Flavcio zatkal mi bidet, chyba musze zadzwonic do hydraulika
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:48   #156
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dziewczynki ¿yczê wam udanych urlopów, pobytu w Polsce ,bezpiecznej drogi i przyjemnego odpoczynku.

Ja muszê jeszcze trochê poczekaæ , dopiero 15 lecimy do RC...
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:58   #157
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki ¿yczê wam udanych urlopów, pobytu w Polsce ,bezpiecznej drogi i przyjemnego odpoczynku.

Ja muszê jeszcze trochê poczekaæ , dopiero 15 lecimy do RC...
Tobie rowniez udanych wakacji

juz jestem zestresowana. obudzilam sie jak bylo jeszcze ciemno

Princi, i jak bidet?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 10:05   #158
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

ale cisza wszystkie juz wakacjuja

alcon
tez zycze Ci milego pobytu, wypoczywaj

evelinarav nic trzeba hydraulika zawolac, ale to juz po powrocie z wakacji spakowani? ja moglam zaczac w czwartek pakowanie, bo Flavio nic mi nie daje zrobic, a jeszcze chcialam pedicure sobie zrobic i wlosy, a na 19sta na wosk ide no i prasowanko mnie czeka w ten mega upal
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:23   #159
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Princi u mnie tak¿e prasowanie od tygodnia siê zbiera jak ja tego nie lubiê... czekam jak sobie bêdziemy mogli pozwoliæ na zakup suszarki, mo¿e wtedy siê pozbêdê tego przykrego obowi±zku.

Te¿ muszê siê wybraæ do kosmetyczki, bo moje nogi wygl±daj± jak u nied¼wiedzia
Pazurki te¿ by siê przyda³o zrobiæ... no ale poczekam do 13.08 to siê odpicujê na wyjazd

ach.. ten Flavcio psuj jeden
no có¿ takie s± przywileje dzieciñstwa. Pamiêtam jak mój brat ¶rubokrêtem porysowa³ meblo¶ciankê w salonie a kolorowe ³apki na ¶cianach to standard
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:42   #160
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

alcon ale co jak sie suszy w suszarce ciuchy to sie nie gniota np. koszule? jesli to taka rewelacja to lece kupowac
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:16   #161
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam witam!!! Ja od wczoraj na urlopie!!! : jupi:
Do konca mialam mlyn totalny w biurze ale na szczescie na dwa tygodnie moge zapomniec o pracy! Do tej pory odpoczynku - zero! Od wczoraj zrbilam 2 razy pranie, rozwieszalam, prasowalam to wysuszone i spakowalam walizke. U nas upaly a wlasciwie wilgotnosc powietrza nie daja oddychac swobodnie - mam nadzieje, ze nad morzem bedzie piekna orzezwiajaca bryza
Princi - wprawilas sie juz w robieniu filmow krotkometrazowych? - jak wroce masz nam tu zademonstrowac !!
Sjoanna - my mamy w mieszkaniu zanzariery - to jest taka obsesja mojego lubego! Ile razy sie o to dziadowstwo poklocilismy - bo ja nie lubie tego miec w oknach i zawsze otwieram - a on wpada w szal gdy mu mala muszka wleci do domu zatem zamyka. Musze zapytac jak on to myje - bo powiem szczerze, ze to on dba o porzadek w mieszkaniu Takiego pedanta jak on w zyciu wczesniej nie spotkalam. z kolei takie "wieksze" przedsiewziecia - np. mycie okien - moge zawsze liczyc na niedoszla tesciowa. Oczywiscie potem sie jej w inny sposob odwdzieczam.
Zycze wszystkim wiele relaksu i niezapomnianych chwil spedzonych w pieknych miejscach! Ja nareszcie bede miala wiecej czasu zeby pobyc z moim Massimo
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 13:22   #162
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
czekam jak sobie bêdziemy mogli pozwoliæ na zakup suszarki, mo¿e wtedy siê pozbêdê tego przykrego obowi±zku.
to ciê rozczarujê - owszem jest opcja "¿elazko" czy "armadio" ale mimo wszystko nie wyobra¿am soibie nie prasowaæ po suszarce w standardowy sposób. Na pewno rzeczy s± mniej pogniecone ni¿ po wirowaniu w pralce, ale i tak mimo wszystko....


sjoanna, princi, evelkinarav - jakim dokumentem siê legitymujecie w IT bez obywatelstwa IT - dowód osobisty z PL? Nadal macie zameldowanie w PL?

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2012-08-04 o 13:23
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:36   #163
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
ale cisza wszystkie juz wakacjuja

alcon tez zycze Ci milego pobytu, wypoczywaj

evelinarav nic trzeba hydraulika zawolac, ale to juz po powrocie z wakacji spakowani? ja moglam zaczac w czwartek pakowanie, bo Flavio nic mi nie daje zrobic, a jeszcze chcialam pedicure sobie zrobic i wlosy, a na 19sta na wosk ide no i prasowanko mnie czeka w ten mega upal
zaraz musze zaczac sie pakowac. najpierw musze zaczac od prasowania kurde, mielismy sie zdrzemnac po obiedzie i nic z tego nie wyszlo... jakos nie jestesmy senni. chyba sobie pospimy dopiero w Polsce
Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ
to ciê rozczarujê - owszem jest opcja "¿elazko" czy "armadio" ale mimo wszystko nie wyobra¿am soibie nie prasowaæ po suszarce w standardowy sposób. Na pewno rzeczy s± mniej pogniecone ni¿ po wirowaniu w pralce, ale i tak mimo wszystko....


sjoanna, princi, evelkinarav - jakim dokumentem siê legitymujecie w IT bez obywatelstwa IT - dowód osobisty z PL? Nadal macie zameldowanie w PL?
ja mam zameldowanie w PL. wlasnie bede musiala tam odebrac moj nowy dowod. az rok tam na mnie czekal
a tutaj, to nie bardzo wiem, o co Ci chodzi. ja mam tessera sanitaria i dowod osobisty wloski tez, ale ja tutaj bralam slub. jak ktos nie bral slubu, to nie wiem jak tutaj funkcjonuje
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:44   #164
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3569497 0] ja mam tessera sanitaria i dowod osobisty wloski tez, ale ja tutaj bralam slub. [/QUOTE]

w³±¶nie mi chodzi³o czy po ¶lubie w IT daj± w³oski dowód osobisty mimo, ze siê nie ma obywatelstwa w³oskiego.
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:07   #165
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

bambi nie mialam czasu jeszcze filmiku zrobic, pewnie po powrocie jakis sycylijski Tobie tez milego wypoczynku zycze, odpocznij sobie od pracy

evelinarav
hehe jaka drzemke po obiadku, nie za dobrze Ci przyzwyczajaj sie jak dziecko bedzie to nici z drzemki

aragosta ja mialam dowod osobisty przed slubem juz, wiec po slubie chyba mozna go sobie wyrobic bez problemu, legitymuje sie dowodem wloskim we Wloszech, polskim w Polsce, bo mam zameldowanie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:57   #166
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Wlasnie z plazy wrocilam, szybki prysznic i sobie was podczytuje.

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
alcon ale co jak sie suszy w suszarce ciuchy to sie nie gniota np. koszule? jesli to taka rewelacja to lece kupowac
Ja tez nie lubie prasowac - zreszta w domu rodzinnym robil to tata wiec cos dziedzicznego - taka awersja. Poza tym jeszcze nie kupilam sobie zelazka.
Ale znalazlam w necie porady jak wieszac zeby ladnie wyschlo i zeby nie trzeba bylo prawie wcale prasowac.
http://ulapedantula.blogspot.it/2012...-zawiesic.html
I sie fajnie sprawdza.
Koszulki polo meza czy moje t-shirty to juz wcale nie prasuje. Czasami nieco podprasuje lniane spodnie.
No i trzeba pamietac zeby pralka na wirowanie nie byla za mocno ustawiona. Ja mam na 700 i jest ok. Szczegolnie ze teraz schnie bardzo szybko bo goraco.

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam witam!!! Ja od wczoraj na urlopie!!! : jupi:
Do konca mialam mlyn totalny w biurze ale na szczescie na dwa tygodnie moge zapomniec o pracy! Do tej pory odpoczynku - zero! Od wczoraj zrbilam 2 razy pranie, rozwieszalam, prasowalam to wysuszone i spakowalam walizke. U nas upaly a wlasciwie wilgotnosc powietrza nie daja oddychac swobodnie - mam nadzieje, ze nad morzem bedzie piekna orzezwiajaca bryza
Princi - wprawilas sie juz w robieniu filmow krotkometrazowych? - jak wroce masz nam tu zademonstrowac !!
Sjoanna - my mamy w mieszkaniu zanzariery - to jest taka obsesja mojego lubego! Ile razy sie o to dziadowstwo poklocilismy - bo ja nie lubie tego miec w oknach i zawsze otwieram - a on wpada w szal gdy mu mala muszka wleci do domu zatem zamyka. Musze zapytac jak on to myje - bo powiem szczerze, ze to on dba o porzadek w mieszkaniu Takiego pedanta jak on w zyciu wczesniej nie spotkalam. z kolei takie "wieksze" przedsiewziecia - np. mycie okien - moge zawsze liczyc na niedoszla tesciowa. Oczywiscie potem sie jej w inny sposob odwdzieczam.
Zycze wszystkim wiele relaksu i niezapomnianych chwil spedzonych w pieknych miejscach! Ja nareszcie bede miala wiecej czasu zeby pobyc z moim Massimo
Dalam rade umyc je nieco - ale czarna woda byla - uroki mieszkania przy dosyc ruchliwej ulicy

Co do wilgotnosci - to i u nas bylo strasznie. Ale wszystko przebilo Nettuno gdzie bylismy wczoraj wieczorem. Nad samym morzem a bryzy nie bylo za to wilgoc straszna.

Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ
sjoanna, princi, evelkinarav - jakim dokumentem siê legitymujecie w IT bez obywatelstwa IT - dowód osobisty z PL? Nadal macie zameldowanie w PL?
Ja mam zameldowanie - nie zmienialam dowodu i mam polski. Poza tym mam i tessera sanitarie i codici fiscale i oczywiscie carta d'identita. Wyrobilam jako zona Wlocha ale wiem ze mozna zrobic i bez malzenstwa - chyba trzeba miec oficjalne zameldowanie i prace. Kolezanka wyrabiala sobie.

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ

aragosta ja mialam dowod osobisty przed slubem juz, wiec po slubie chyba mozna go sobie wyrobic bez problemu, legitymuje sie dowodem wloskim we Wloszech, polskim w Polsce, bo mam zameldowanie
Ja tez.

Milego weekendu i wypoczynku wszystkim zycze!
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 21:36   #167
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ
to ciê rozczarujê - owszem jest opcja "¿elazko" czy "armadio" ale mimo wszystko nie wyobra¿am soibie nie prasowaæ po suszarce w standardowy sposób. Na pewno rzeczy s± mniej pogniecone ni¿ po wirowaniu w pralce, ale i tak mimo wszystko....


sjoanna, princi, evelkinarav - jakim dokumentem siê legitymujecie w IT bez obywatelstwa IT - dowód osobisty z PL? Nadal macie zameldowanie w PL?
Jednak bêdê siê upieraæ przy tym ,¿e to dobry wynalazek. Mia³am okazjê korzystaæ z dwóch. jedna w pracy ( hehe... przemyca³am pranie do pracy) stara suszarka Miele- wyjmowa³am miêciutkie ubrania, a rêczniki puchate jak w reklamie cocolino . Kolejna u cioci- nowa Electrolux'a ma wiêcej opcji. Ona prawie wszystko w niej suszy, koszule tak¿e i fakt trzeba je przeprasowaæ,ale nie jest to takie trudne. Mo¿na te¿ ustawiæ program, który zostawia lekko wilgotne, a potem szybko na wieszak, by siê wysuszy³y.

Mamy dwa z³ote medale a Magda Fularczyk, br±zowa medalistka - chodzi³a do szko³y w moim mie¶cie

no nic... idê prasowaæ

Nie pisa³am wam,¿e wczoraj mój kot mnie nie¼le wystraszy³. Wychodzê na balkon, a ona sobie po porêczy chodzi - mieszkam na 3 piêtrze...
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:20   #168
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej Dziewczynki, ale zar z nieba sie leje, my sie chyba uwedzimy na tej Sycylii wciaz mam nadzieje, ze stanie sie cud i sie ochlodzijestesmy juz prawie spakowani, musze dla Flavcia tylko przygotowac jedzonko na jutro, no i do auta wieczorem wszystko zaladujemy, nie bralam duzo rzeczy, bo takie upaly to pewnie na plazy bedziemy caly czas siedziec

evelinarav pewnie na niedzielny obiadek zajechala do Pl i nawet sie tu do nas nie odezwie, tylko sie obzera

alcon ta marka Miele to jest super hiper wystrazalowa, tylko te ceny...
odkad jest synek na swiecie to prasowanie ograniczylam do minimum, kolnierzyki w koszulach i jakies gniecace sie rzeczy plus spodnie meza

sjoanna
u mnie tez wilgoc jak cholera, w ogole nie lubie jak jest taki gorac, bo cale dnie spedzam z synkiem w domu, ilez mozna na ta plaze chodzic, chciclabym normlanie po obiadku moc z nim wyjsc pochodzic czy na zjezdzalnie, a tu sjesta fjesta i 50 stopni
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:05   #169
Isabella2503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej dziewczyny

Edytowane przez Isabella2503
Czas edycji: 2012-08-06 o 14:20
Isabella2503 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 21:12   #170
Isabella2503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej dziewczyny!!! znajdzie sie tu miejsce dla jeszcze jednej polskiej wloszki ??? We Wloszech mieszkam od 6 lat, najpierw w Neapolu dzie wzielam slub i urodzilam dziecko a od 3 lat w Genui, nie pracuje i nigdy tu we Wloszech nie pracowalam, ale na brak zajec nie nazekam, same wiecie jak to jest z 2 Wlochami w domu ))Ostatni mam problem z wypadajacymi wlosami i tak na Was trafilam , poniewaz przegladalam watki na forum dziewczyn ktore maja z tym problem.
Isabella2503 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 07:29   #171
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
evelinarav pewnie na niedzielny obiadek zajechala do Pl i nawet sie tu do nas nie odezwie, tylko sie obzera
no moze nie dokonca na obiadek. wyjechalismy o 21 a zajechalismy na 17:30 w sumie to dobrze sie jechalo, oprocz drogi w Slowacji i w Polsce oczywiscie. i jeszcze durny nawigator nas wyprowadzil z autostrady w Sloweni i wprowadzil do Chorwacji.... mialam chec go zatluc a najlepsze to bylo to, kiedy naszym oczom ukazal sie Budapeszt nie wiedzialam w ktora strone odwrocic glowe!!! wszystko bylo takie piekne i na tej ulicy zaraz za mostem byly piekne, stare kamienice. trzebaby bylo obfocic kazda z osobna. jak wrocimy do Wloch, to bede musiala tam zarezerwowac hotel na nastepny rok

a tak wjezdzajac do PL, to tu sa takie warunki na drogach, ze pozal sie Boze, normalnie jak w trzecim swiecie. wystarczy przekroczyc granice. pelno drog porozkopywanych i durnych semaforow. tez sie trzeba bylo naczekac....


tutaj tez nie jest za chlodno, wiec pocierpimy sobie razem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:06   #172
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Evelina - Jak jechalas przez Slowacje to tez moglas autostrada - wiem ze ja konczyli jeszcze jak ja autobusem jezdzilam - prawie do granicy dochodzila. Chyba ze nawigacja nie maiala jej jeszcze w mapach.

Jak widze to teraz jest goraco a potem na pare dni sie ochlodzi.
Niezla bede miec roznice temperatur miedzy Rzymem a Krakowem. 38 jak wylatujemy z Rzymu a ponizej 20 jak przylecimy do Krakowa.
I jak tu sie ubrac?

Ja za 3 dni lece do Polski a jeszcze nic nie sprzatnelismy w tym zagraconym pokoju a do tego nie mam czasu nawet w mieszkaniu normalnie posprzatac.
Codziennie gdzies wybywamy na dluzej - plaza albo jak wczoraj Ikea.
Kupilam wreszcie caly zestaw 6 talerzy glebokich, 6 plytkich duzych i 6 malych. Plus pare drobiazgow - np osmiorniczka do wieszania skarpetek, szklana misa, poduszka nowa dla meza, dzbanek na napoje.
W sobote kupilam sobie spodnie za 9 euro - typ bojowek - musze skrocic bo ja mala jestem - ale chyba juz w Polsce.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:24   #173
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Isabella2503 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!!! znajdzie sie tu miejsce dla jeszcze jednej polskiej wloszki ??? We Wloszech mieszkam od 6 lat, najpierw w Neapolu dzie wzielam slub i urodzilam dziecko a od 3 lat w Genui, nie pracuje i nigdy tu we Wloszech nie pracowalam, ale na brak zajec nie nazekam, same wiecie jak to jest z 2 Wlochami w domu ))Ostatni mam problem z wypadajacymi wlosami i tak na Was trafilam , poniewaz przegladalam watki na forum dziewczyn ktore maja z tym problem.
witaj
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Evelina - Jak jechalas przez Slowacje to tez moglas autostrada - wiem ze ja konczyli jeszcze jak ja autobusem jezdzilam - prawie do granicy dochodzila. Chyba ze nawigacja nie maiala jej jeszcze w mapach.

ten odcinek Slowacji z Wegier do Polski ma moze 100 km i nie ma tam chyba autostrady, a jak ma to maly kawalek i nie bede kupowac kolejnej winiety. dobra autostrade to tam maja od Bratyslawy do Zliny, a pozniej to tylko czasami jest.

tutaj min 33° w cieniu juz poszlismy do cukierni po serniczka
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:41   #174
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam wszystkich......
Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie tak¿e prasowanie od tygodnia siê zbiera jak ja tego nie lubiê... czekam jak sobie bêdziemy mogli pozwoliæ na zakup suszarki, mo¿e wtedy siê pozbêdê tego przykrego obowi±zku.
Ja jestem mistrzynia prasowania bo moge nawet pracowa pol godziny nad jedna koszula a i tak efekt nie jest zadawalajacy


Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Princi - wprawilas sie juz w robieniu filmow krotkometrazowych? - jak wroce masz nam tu zademonstrowac !!
Ja po przeczytaniu wczesniejszego wpisu zaczelam robic te filmiki....fajna sprawa jak zaczelam do do 3 w nocy siedzialam


Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ

sjoanna, princi, evelkinarav - jakim dokumentem siê legitymujecie w IT bez obywatelstwa IT - dowód osobisty z PL? Nadal macie zameldowanie w PL?
ja uzywam polskiego ale straszna meczarnia z tym jest.Ostatio poszlam do banku aby wplacic pieniadze na konto. Wplatomat nie dziala wiec poszlam do okienka.....z banku wyszlam po 55minutach...boo jak wpisac w system prowincje....a gdzie jest numer.....a do kiedy wazne.....ble...ble....bl e ohhhh zawwsze to samo.

Cytat:
Napisane przez Isabella2503 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!!! znajdzie sie tu miejsce dla jeszcze jednej polskiej wloszki ??? We Wloszech mieszkam od 6 lat, najpierw w Neapolu dzie wzielam slub i urodzilam dziecko a od 3 lat w Genui, nie pracuje i nigdy tu we Wloszech nie pracowalam, ale na brak zajec nie nazekam, same wiecie jak to jest z 2 Wlochami w domu ))Ostatni mam problem z wypadajacymi wlosami i tak na Was trafilam , poniewaz przegladalam watki na forum dziewczyn ktore maja z tym problem.

witam na watku
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 20:22   #175
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dziewczyny dzis w nocy ,a wlasciwie nad ranem malo zawalu nie dostalam,zlodzieje sie wlamali i buszowali po domu ,okradli mojego wspollokatora ,on sie obudzil i zastal ich w swoim pokoju ,mieszkamy na 1 pietrze wiec uciekli przez balkon ,ale jest tu cos co mi nie pasuje i mam podejrzenie,ze to sprawka jednego z moich wspollokatorow ,ktory ma ogromne problemy finansowe i ktorego wlasciciel chce wyrzucic za nieplacenie ,to juz druga taka sytuacja ,2 miesiace temu jeden juz zostal okradziony z calej wyplaty.... mamy zlodzieja w domu cos mi sie zdaje .....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:33   #176
Isabella2503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dzis w nocy ,a wlasciwie nad ranem malo zawalu nie dostalam,zlodzieje sie wlamali i buszowali po domu ,okradli mojego wspollokatora ,on sie obudzil i zastal ich w swoim pokoju ,mieszkamy na 1 pietrze wiec uciekli przez balkon ,ale jest tu cos co mi nie pasuje i mam podejrzenie,ze to sprawka jednego z moich wspollokatorow ,ktory ma ogromne problemy finansowe i ktorego wlasciciel chce wyrzucic za nieplacenie ,to juz druga taka sytuacja ,2 miesiace temu jeden juz zostal okradziony z calej wyplaty.... mamy zlodzieja w domu cos mi sie zdaje .....
Romanaccia wiesz co masz racje, nie wiem dziewczyny czy ogladacie "Quarto grado" na Canale 5, wszystkie morderstwa, przestepstwa sa w kregu rodziny, przyjaciol i najblizszych znajomych.
Isabella2503 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:34   #177
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Romaccia
Je¶li jest tak jak piszesz, to naprawdê g³upi ten kole¶,¿e okrada swoich...Próbowali¶cie jakie¶ "¶ledztwo" przeprowadziæ?
Macie jaki¶ pomys³,¿eby siê zabezpieczyæ przed kolejn± tak± akcj±? Masz zamek w Twoim pokoju,¿eby siê zamykaæ na noc?

__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:38   #178
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dzis w nocy ,a wlasciwie nad ranem malo zawalu nie dostalam,zlodzieje sie wlamali i buszowali po domu ,okradli mojego wspollokatora ,on sie obudzil i zastal ich w swoim pokoju ,mieszkamy na 1 pietrze wiec uciekli przez balkon ,ale jest tu cos co mi nie pasuje i mam podejrzenie,ze to sprawka jednego z moich wspollokatorow ,ktory ma ogromne problemy finansowe i ktorego wlasciciel chce wyrzucic za nieplacenie ,to juz druga taka sytuacja ,2 miesiace temu jeden juz zostal okradziony z calej wyplaty.... mamy zlodzieja w domu cos mi sie zdaje .....
Mozliwe ze zlodziej w domu albo pomocnik zlodzieja - nadaje mu informacje kto i kiedy przy forsie.

Cytat:
Napisane przez Isabella2503 Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia wiesz co masz racje, nie wiem dziewczyny czy ogladacie "Quarto grado" na Canale 5, wszystkie morderstwa, przestepstwa sa w kregu rodziny, przyjaciol i najblizszych znajomych.
Ja nie ogladam ale to prawda - dlatego policja w pierwszej kolejnosci zawsze sprawdza rodzine i znajomych.

Jeszcze sie nie przywitalam - przepraszam - jakos przeoczylam twoja poprzednia wiadomosc.

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Romaccia
Je¶li jest tak jak piszesz, to naprawdê g³upi ten kole¶,¿e okrada swoich...Próbowali¶cie jakie¶ "¶ledztwo" przeprowadziæ?
Macie jaki¶ pomys³,¿eby siê zabezpieczyæ przed kolejn± tak± akcj±? Masz zamek w Twoim pokoju,¿eby siê zamykaæ na noc?

Oj nie glupi - to dla niego latwizna - zna teren, wie kiedy kasa w domu, zna obyczaje.

Ale duchota - do tego i wczoraj i dzisiaj rano chmurzyska i niby slonce za nimi ale i tak leje sie ze mnie.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:26   #179
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Romaccia
Je¶li jest tak jak piszesz, to naprawdê g³upi ten kole¶,¿e okrada swoich...Próbowali¶cie jakie¶ "¶ledztwo" przeprowadziæ?
Macie jaki¶ pomys³,¿eby siê zabezpieczyæ przed kolejn± tak± akcj±? Masz zamek w Twoim pokoju,¿eby siê zamykaæ na noc?
Zawsze zamykam sie na noc ,zawsze zamykam pokoj na klucz wychodzac.... a kurka wodna mowilam sama sobie,zeby wynajac kawalerke ,ale wynajelam pokoj,tak na poczatek zaraz po przeprowadzce do Salerno ,teraz szukam kawalerki ....

w sumie to nie wiadomo nic ,nikt nic nie mowi,ale wiem,ze inni maja takie same podejrzenia jak ja .... wszystko idealnie sie uklada i pasuje do naszego wspollokatpre....

sjoanna - jestem prawie pewna ,ze ten wspollpkator-zlodziej dal im cynk kiedy maja wejsc... zna nasze zwyczaje ,wie ,kiedy kto idze spac,kiedy kto wstaje.... wiedzial,ze o tej porze na pewno beda wszystcy spac..... bylo wiele innych dziwnych rzeczy .... i co smieszne ,po kradziezy poszedl na zakupy ogromne ,a dzien wczesnie zalil sie,ze nie ma z czego czynszu zaplacic i nie ma ani grosza.... interesujace ,wszesniej to samo ,nie mial na czynsz ,zginely jednemu pieniedze ,a on poszedl na shopping i wielkie zakupy w supermarkecie ,nagle z dnia na dzien mial na wszystko ,nawet na czynsz... maaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-08, 13:14   #180
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

ale maly tu ruch

dzisiaj bylam u dentystki i zrobila mi w niecala godzinke 4 zeby i czyszczonko. czas szybko leci i ze smutkiem odliczam dni
ale tu jest duzy wybor wszystkiego... widzialam np balsamy z garnier czy szampony fructis, ktore we Wloszech moze beda za 5 lat nawer nie wiedzialam, ktore podpaski kupic, tyle ich tu w sklepie bylo
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.