W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-10, 11:17   #601
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam ostatnio ucichl troszke nasz watek, mialam naskrobac, ale obecnie kazda wolna chwile przeznaczam na szukanie lokum na Sylwestra

paulinka mysle, ze niedlugo akademik sie rozkreci, w sumie dopiero co sie rok akademicki zaczal
Singapur super korzystaj korzystaj

Witam nowa wizazanke Toskanke, zapewne z przepieknej Toskanii

i u nas sie w koncu ochlodzilo, wczoraj nawet padalo, co za wydarzenie ihihih

mmarcepan
a czy data slubu juz wyznaczona??

marmotta nic nie pisze, pewnie juz liczy kaske z nowo rozkreconego biznesu??? jak tam Kochana

cuciola a co tak ostatnio malo piszesz, w ogole z Twoich postow jakims smutkiem takim powiewa, kiedys bylas bardziej optymistycznie do swiata nastawiona, czy mi sie wydaje

na poprawienie Wam humoru napisze co mnie ostatnio "spotkalo", tylko to taki czarny humor, lepiej trzymajcie sie krzesla byly u nas te swieta lokalne, wyszlismy polazic, spotykamy jakas sasiadke dawna meza, mloda dziewczyna, tak na oko 35, pyta sie skad jestem, mowie ze z Pl, a ona ooo fantastico bla bla mam kolezanke, ktora mieszka w Berlinierece mi opadly, jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam....

dobra nastepna dawka jak tamto przezylyscie ostatnio rozgladalam sie za praca, wczoraj poszlam na spotkanie, sekretarka do gabinetu dentystycznego, bez rewelacji, no ale wiecie male miasteczko, jak chce sie cos robic, to trza zakasac rekawy ale najlepsze jest to, ze ta dentystya dopiero co otworzyla i ona szuka kogos, ze tak powiem za darmo...a pozniej moze 200 euro pozostawie bez komentarza...

dzis juz ze mna lepiej, ale ostatnio to mnie depresja nachodzila, jak mysle o pracy, chcialabym gdzies pojsc, nie chodzi tu o robienie kariery czy zarabianie nie wiadomo ile, ale zeby wyjsc do ludzi, synek jest coraz wiekszy, cos moglabym juz zaczac robic, nie wiem czy to u mnie czy to ogolnie taki kiepski okres na szukanie czegokolwiek
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 13:00   #602
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej! dziêkujê wszystkim za mi³e powitanie jak mo¿na z nicku wywnioskowaæ siedzê w toskanii ;p od 2006 roku...jak to zlecia³o jestem kosmetyczk± no i od niedawna pani± kosmetolog. w³a¶nie jestem w pl u rodziców a w przysz³ym tygodniu wracam do W³och..i w³a¶nie przeczyta³am ze zmieniaja przepisy co do bagazu podrecznego uffa trzeba bedzie sie z tym zapoznac zebym siêpó¼niej na lotnisku nie zdziwi³a
__________________
happy girls are the prettiest!




Aniolek 01.2012 [*]
toskanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:11   #603
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej hej
princidai su a co Ciebie jesienna handra dopada
co do tej dentystkismieszn a baba za gratis to lepiej w domu posiedziec!!!
toskanka gdzie dokladnie jestes??na Toscanie??
cuciolaco do artykulu popierammarcepanka i joasie
Reumatyzm mnie lapie dziewczyny ktora na to paskudstwo cierpi??

Edytowane przez cucciola79
Czas edycji: 2012-10-10 o 14:12
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:14   #604
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ostatnio ucichl troszke nasz watek, mialam naskrobac, ale obecnie kazda wolna chwile przeznaczam na szukanie lokum na Sylwestra

paulinka mysle, ze niedlugo akademik sie rozkreci, w sumie dopiero co sie rok akademicki zaczal
Singapur super korzystaj korzystaj

Witam nowa wizazanke Toskanke, zapewne z przepieknej Toskanii

i u nas sie w koncu ochlodzilo, wczoraj nawet padalo, co za wydarzenie ihihih

mmarcepan
a czy data slubu juz wyznaczona??

marmotta nic nie pisze, pewnie juz liczy kaske z nowo rozkreconego biznesu??? jak tam Kochana

cuciola a co tak ostatnio malo piszesz, w ogole z Twoich postow jakims smutkiem takim powiewa, kiedys bylas bardziej optymistycznie do swiata nastawiona, czy mi sie wydaje

na poprawienie Wam humoru napisze co mnie ostatnio "spotkalo", tylko to taki czarny humor, lepiej trzymajcie sie krzesla byly u nas te swieta lokalne, wyszlismy polazic, spotykamy jakas sasiadke dawna meza, mloda dziewczyna, tak na oko 35, pyta sie skad jestem, mowie ze z Pl, a ona ooo fantastico bla bla mam kolezanke, ktora mieszka w Berlinierece mi opadly, jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam....

dobra nastepna dawka jak tamto przezylyscie ostatnio rozgladalam sie za praca, wczoraj poszlam na spotkanie, sekretarka do gabinetu dentystycznego, bez rewelacji, no ale wiecie male miasteczko, jak chce sie cos robic, to trza zakasac rekawy ale najlepsze jest to, ze ta dentystya dopiero co otworzyla i ona szuka kogos, ze tak powiem za darmo...a pozniej moze 200 euro pozostawie bez komentarza...

dzis juz ze mna lepiej, ale ostatnio to mnie depresja nachodzila, jak mysle o pracy, chcialabym gdzies pojsc, nie chodzi tu o robienie kariery czy zarabianie nie wiadomo ile, ale zeby wyjsc do ludzi, synek jest coraz wiekszy, cos moglabym juz zaczac robic, nie wiem czy to u mnie czy to ogolnie taki kiepski okres na szukanie czegokolwiek
Jeszcze daty nie ma Ale pewnie bedzie to poczatek wrzesnia 2012
Trzymam kciuki za poszukiwanie pracy
A co do kolezanki to nie mam pytan chociaz w sumie ostatnio ktos sie mnie pytal czy mieszkam daleko od Dubrovnika...

Cytat:
Napisane przez toskanka Poka¿ wiadomo¶æ
hej! dziêkujê wszystkim za mi³e powitanie jak mo¿na z nicku wywnioskowaæ siedzê w toskanii ;p od 2006 roku...jak to zlecia³o jestem kosmetyczk± no i od niedawna pani± kosmetolog. w³a¶nie jestem w pl u rodziców a w przysz³ym tygodniu wracam do W³och..i w³a¶nie przeczyta³am ze zmieniaja przepisy co do bagazu podrecznego uffa trzeba bedzie sie z tym zapoznac zebym siêpó¼niej na lotnisku nie zdziwi³a
No lepiej sie przygotowac na te zmiany zeby potem nie miec przykrej niespodzianki To pewnie duuze zakupy w PL poczynilas

Ja troche zla jestem bo mialam jechac pod koniec pazdziernika do PL ale cos mi rozklad lotow nie bardzo pasuje i chyba nie dam rady - szkoda bo bez problemu moglabym teraz spedzic te 5 dni w domu i bilety sa jeszcze w cenie do przyjecia...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
hej hej
princidai su a co Ciebie jesienna handra dopada
co do tej dentystkismieszn a baba za gratis to lepiej w domu posiedziec!!!
toskanka gdzie dokladnie jestes??na Toscanie??
cuciolaco do artykulu popierammarcepanka i joasie
Reumatyzm mnie lapie dziewczyny ktora na to paskudstwo cierpi??
ojej reumatyzm ja na razie mam z nim spokoj ale moja mama biedna bardzo z tego powodu cierpi mnie za to znowu nachodzi cervicale...
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:15   #605
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Toskanka - a co cie tutaj przywialo? Zwiazek damsko-meski?

Biore sie za papryke faszerowana miesiem mielonym i ryzem.

A jutro jade z kolezanka - Polka - ta w ciazy do Rzymu. musi zrobic badania bo w Latinie jej zle wyniki wychodza.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:17   #606
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Toskanka - a co cie tutaj przywialo? Zwiazek damsko-meski?

Biore sie za papryke faszerowana miesiem mielonym i ryzem.

A jutro jade z kolezanka - Polka - ta w ciazy do Rzymu. musi zrobic badania bo w Latinie jej zle wyniki wychodza.

...
...
...
NO I ZNOWU ZROBILAM SIE GLODNA
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:26   #607
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Toskanka

Biore sie za papryke faszerowana miesiem mielonym i ryzem.
i Ja tez.........lecimy na papryczke do Ciebie
na cervicale bralam tabletki Brufen pomogly
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 14:41   #608
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Tez biore wlasnie Brufen No i rozgrzewam sie polska poduszka elektryczna
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:52   #609
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

looo ale sie namachalam cala chatke umylam, nawet sofy odsunelam, strasznie bylo czarno

toskanka oo kosmetyczka to to co princi lubi najbardziej, zaraz bedziesz mi tu pomagac kurzych lapek sie pozbyc, bo mam ostatnio hopla

cucciola
a nie wiem czy handra, chyba po powrocie z Wawki mnie tak naszlo, bo wszystkie moje psiapsiolki i kuzynki pracuja, maja nawet po 2 dzieci, strasznie sie dziwily ze w domu siedze i tak jakos glupio mi sie zrobilo
co do rematyzmu i cervicale to moj maz cierpi bardzo, bierze non stop OKI, byl juz na dwoch rehabilitacjach, troche mu pomoglo, ale to juz chyba do konca zycia bedzie sie z tym zmagal, ortopeda kazal mu nosic jakis gorset jak siedzi w robocie, no ale jak w tym gorsecie siedziec tak

ja za to mam Kochane osteporoze w odcinku ledzwiowym, zaczelam basen w zeszlym tyg, trzeba o siebie dbac

co do tej dentystki to mowila, ze musi mnie przyuczyc do zawodu hehe to powinna chyba jakiejs 18tki sobie szukaca jeszcze sobie wyobrazcie, ze bylam z polecenia, bo moja dermatolozka mnie niby zarekomendowala padne chyba trupem

mmarcepan
przepraszam, ale musze zaznaczyc ze ta straszna ignorantka to nie moja kolezanka, a o czym ja bym miala z taka osoba rozmawiac
chyba wrzesien 2013

sjoanna
ja dzis wieczorem bede robic papryczki, juz mam pomyte i wypatroszone, robie z miesem, pan grattato i capperi mniam
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:52   #610
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

No to jeszcze was podrecze.
Mialam robic w garczku ale zrobie w piekarniku bo do garnka wchodza mi 3 papryki!
Sa takie niskie, przysadziste. Pekate.
Wiec w kilku garczkach mi sie nie oplaca je pichcic. A do foremki jaka mam wchodzi ich 6.

Jak mi ladnie wyjda to nawet zdjeciem was podrecze.

Princi - to nam sie ladnie tak zlozylo.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2012-10-10 o 14:56
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 15:05   #611
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
looo ale sie namachalam cala chatke umylam, nawet sofy odsunelam, strasznie bylo czarno

toskanka oo kosmetyczka to to co princi lubi najbardziej, zaraz bedziesz mi tu pomagac kurzych lapek sie pozbyc, bo mam ostatnio hopla

cucciola
a nie wiem czy handra, chyba po powrocie z Wawki mnie tak naszlo, bo wszystkie moje psiapsiolki i kuzynki pracuja, maja nawet po 2 dzieci, strasznie sie dziwily ze w domu siedze i tak jakos glupio mi sie zrobilo
co do rematyzmu i cervicale to moj maz cierpi bardzo, bierze non stop OKI, byl juz na dwoch rehabilitacjach, troche mu pomoglo, ale to juz chyba do konca zycia bedzie sie z tym zmagal, ortopeda kazal mu nosic jakis gorset jak siedzi w robocie, no ale jak w tym gorsecie siedziec tak

ja za to mam Kochane osteporoze w odcinku ledzwiowym, zaczelam basen w zeszlym tyg, trzeba o siebie dbac

co do tej dentystki to mowila, ze musi mnie przyuczyc do zawodu hehe to powinna chyba jakiejs 18tki sobie szukaca jeszcze sobie wyobrazcie, ze bylam z polecenia, bo moja dermatolozka mnie niby zarekomendowala padne chyba trupem

mmarcepan
przepraszam, ale musze zaznaczyc ze ta straszna ignorantka to nie moja kolezanka, a o czym ja bym miala z taka osoba rozmawiac
chyba wrzesien 2013


sjoanna
ja dzis wieczorem bede robic papryczki, juz mam pomyte i wypatroszone, robie z miesem, pan grattato i capperi mniam
Ok, rozumiem Chociaz w sumie czasem i kolezanek sie nie wybiera... I nie mialam na mysli wrzesien 2014...na wrzesien 2013 nie udaloby mi sie nic zalatwic bo bede zalatwiac sama wszystko w Calabrii bedac tam max 2 razy do roku

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
No to jeszcze was podrecze.
Mialam robic w garczku ale zrobie w piekarniku bo do garnka wchodza mi 3 papryki!
Sa takie niskie, przysadziste. Pekate.
Wiec w kilku garczkach mi sie nie oplaca je pichcic. A do foremki jaka mam wchodzi ich 6.

Jak mi ladnie wyjda to nawet zdjeciem was podrecze.

Princi - to nam sie ladnie tak zlozylo.
wrzuc wrzuc to pokaze Tz co chce na sobotni obiad
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 15:10   #612
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

sjoanna to ile tych papryk masz?? ja zawsze robie w piekarniku, mam ponad 2 kg juz wypatroszonych, ale bede miec roboty, ale bedzie jedzonko na 2 dni
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 15:52   #613
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
sjoanna to ile tych papryk masz?? ja zawsze robie w piekarniku, mam ponad 2 kg juz wypatroszonych, ale bede miec roboty, ale bedzie jedzonko na 2 dni
o matko az 2 kg??to ja z garczkiem lece do Ciebie

a co do tej Twojej kolezanki to ja znam lepszego wuj mojego Tz.ta na pierwszej prezentacji rodzinnej do mnie:a gdzie lezy Polska kolo Dani??on przebil wszystkichnie wiedzialam czy plakac czy smiac sie
sjoannaile dajesz ryzu do miesa i na ile miesa??ja robilam zawsze bez ryzu ale mi smaka narobilasgolabka bym zjadla
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 15:59   #614
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Papryk mam 10 ale farszu wyszlo mi akurat na te 6.
Ale fart.
Jakbym tak chciala utrafic to by mi sie nie udalo.

Bede musiala zrobic przykrywke z folii aluminiowej bo nie mam a w przepisach przykrywaja.
Choc w Kotlecie - nie przykryli. http://kotlet.tv/papryka-faszerowana-miesem

Marcepan - na FB wrzuce.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cucciola - podalam stronke ale nie robilam z tego przepisu.
Tylko tak na oko.

Pierwszy raz robie z ryzem.
Moja mam robi zawsze tylko z namoczona bulka.
No i robilysmy zawsze te cienkie, jasne papryki.
I tak jak Princi - pelny gar (bo u mnie w domu sie dusilo papryke w sosiku w garczku)- na przynajmniej 2 obiady dla 4 osob.

Dalam pol szklanki ryzu - znaczy pol bylo przed ugotowaniem.
I tacke miesa mielonego - 400 gram.
Pol cebuli, jajko, troszke bulki tartej (pangrattato) i przyprawy.

Mozna dac do srodka pokrojona papryke, ser. Takie wypelniacze zeby bylo wiecej.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:24   #615
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
cuciola a co tak ostatnio malo piszesz, w ogole z Twoich postow jakims smutkiem takim powiewa, kiedys bylas bardziej optymistycznie do swiata nastawiona, czy mi sie wydaje
malo pisze bo siedze nad ksiazkami i stad tez moj podly humor wybaczcie, to pewnie chwilowe. Caly dzien praktycznie spedzam sama no i jakos sie samotnie czuje ale to tez wina nauki. Wroce do swiata zywych. Obiecuje.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:35   #616
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

no moje papryczki siedza juz w piekarniku, bedzie jutro wyzerka, fajnie ze mam obiadek gotowy, bo rano ide z malym do pediatry i jak zwykle sie zejdzie

cucciola
to w sumie przez morze do Danii blisko

sjoanna
to jutro zabawisz w wiecznym miescie

cuciola nie smutaj sie, ja tez mam napady depresyjne:rolley es:
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:52   #617
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

cucciola79 - Sansepolcro (AR) a Ty?

mmarcepan - zakupy jeszcze siê kompletuj± hihi ale w³a¶nie siêzorientowa³am ¿e wizair zlikwidowal moje sta³e po³±czenie katowice - forli :/ aaaa i chyba pozostaje mi ryanair z krakowa do bolonii och chyba trza ten wizz

principessina - pewnie! wypowiedzmy wojne kurzym ³apkom! ja te¿ od jakiego¶ czasu z nimi walczê..dobrze ¿e to pocz±tkowe stadium heh
__________________
happy girls are the prettiest!




Aniolek 01.2012 [*]
toskanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:53   #618
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

princi to nie jest smieszne no ale dobra, przestaje
pisalam tez z Nolqa, zajeta wykladami na uczelni
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-10, 23:07   #619
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez toskanka Poka¿ wiadomo¶æ
cucciola79 - Sansepolcro (AR) a Ty?
Bylam tam u Ciebieprzed samym porodem bylismy z Tz.tem zobaczyc slynny obraz Madonna del Parto
Ja Grosseto obecnie okolice
Czesto bywamy w Val di Chiana
sjoannaqrcze bede musiala tez zrobic
cuciolabyle pozaliczac wszystko!!!
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 09:08   #620
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dziewczeta, gardelko mnie boli, do tego mam wlasnie pierwsza miesiaczke po odstawieniu tabsow i umieram, pogoda brzydka i kupe roboty...

sjoanna postanowilam z Tz ze tym razem ja gotuje papryczki w ten weekend
toskanka to rzeczywiscie nie fajnie z tym lotem ja wlasnie tez widze ze jednak nie polece do pl przez te nowe godziny odlotow P.S. Wypilas dzis drozdze?

cuciola
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:02   #621
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

cucciola79 - a ja latem czêsto bywam w toich stronach mamy w Grosseto przyjaciela,bierzemy barke i jedziemy a raczej p³yniemy na isola del giglio,ch³opaki nurkuj± a my br±zowiejemy na s³onku

mmarcepan - no w³a¶nie kiepsko bo bêdê mia³a dalej i z domu w pl i z domu w Italii narazie jeszcze nie kupi³am biletu bo ma przylecieæ mój T¿, i pó¼niej bêdziemy razem wracaæ do w³och a godziny w rozk³adach zimowych zawsze by³y w miare w porzadku... nie tak jak latem,przylatywa³am do katowic o 24!!! i za³atwiaj tu sobie pó¼niej transport z lotniska do domq....
ps.dro¿d¿e w³a¶nie siê studz± albo lepiej "umieraj±" ;P pilnuj mnie tu bo u mnie z systematyczno¶ci± ró¿nie bywa!!
__________________
happy girls are the prettiest!




Aniolek 01.2012 [*]
toskanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:14   #622
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Bondziornos – ale te firmy lotnicze kombinuja, juz rece mi opadaja bo 2 tygodnie temu gdy lecialam do Paryza specjalnie kupilam nowy trolley a a z nowymi przepisami wizzaira bedzie przekraczac dopuszczalne wymiary. Przedwczoraj lecialam Easyjetem do Amsterdamu i tez robili ludziom problemy z podrecznym – do konca nie wiem o co chodzilo, ale porzed wejsciem do samolotu kilku pasazerow bylo zmuszonych zostawic walizeczki i doplacac . Podobno cel jest taki, ze aby przyspieszyc boarding – chca aby bagaz byl na tyle maly zeby wlazl pod siedzenie. Ja za tydzien lece do Polski wiec sprawdze na wlasnej skorze. A tak swoja droga, juz nie moge sie doczekac wyjazdu!
Marcepan – nie umieraj nam tu! Buscofen wez i juz  Ja od tygodnia jestem przeziebiona do tego we wtorek o 4 rano pobudka, piorunem na lotnisko w Milano Malpensa, lot, znowu autem 1,5h, potem spotkania, potem znowu auto-lot-auto a nastepnego dnia znowu o 6.00 trzeba wstawac do roboty i o 19.00 w domu. Mam dosyc.. a dobija mnie tez to ze moje przemeczenie widac na odleglosc, mam oczy czerwone jak krolik, zmarcha mi sie na czole zrobila i w ogole czuje sie jak dziad jakis. Wiec princi –chetnie bym sie z Toba zamienila, pod warunkiem ze mam poczucie stabilnej sytuacji finansowej oczywiscie!
Sjoanna – twoje uwagi o slubach dla mnie sa b. cenne! My planujemy tez na przyszly rok ale w ogole nie wiem jak sie za t o zabrac.. jestem w lesie. A dodatkowo ma byc slub cywilny – a chcemy zeby byl wyjatkowy, dlatego kolejne wyzwanie (w plenerze np). Zabawa potem raczej tradycyjna – mysle ze i tak beda bawic sie „moi” a jesli przybedza osoby z jego rodzinki to nie sadze ze beda tanczyc.
toskanka a skad pochodzisz z Polski? Witaj witaj wsrod nas
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:17   #623
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej ho
toskanka to co na te kurze lapki polecasz?? tez bylismy z mzem w Sansepolcro

cucciola79 tam co mieszka moja przyjaciolka w Val di Chiana to takie pyszne miesko jemy tam jak jezdzimy ahhh sie rozmarzylam, moze pojedziemy na pare dni do niej za jakis czas! a Wy gdzie dokladnie jezdzicie??

jestem dzis nie do zycia nie wyspanaaaa
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:39   #624
toskanka
Raczkowanie
 
Avatar toskanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

bambi1980 - w Pl okolice Opola.HaHa to widzê ¿e bêdzie nas wiecej panien m³odych My te¿ na przysz³y rok planujemy i narazie te¿ w g³êbokim i ciemnym lesie jeste¶my.We¼miemy siê za to jak tylko wrócê do W³och a gdzie pracujesz jesli mo¿na zapytaæ?strasznie wykañczaj±ca chyba ta praca?

principessina cucciola79 no to widzê ¿e wszystkie znacie moje okolice wiec trzeba bêdzie zorganizowac spotkanie w³osko polskich wiza¿anek mo¿e w³a¶nie pojechaæ na to miêsko gdzie je¼dzi principessina
a na te ³apki - to ja jako¶ nie mam ochoty wywalaæ grubych pieniêdzy na kremy pod oczy..od niedawna stosujê na ca³± twarz serum z 8
% wit C. nie ma nic lepszego!jeszcze w czasie studiów kosmetologii mia³am okazjê gadaæ z rewelacyjn± dermatolog w wieku mojej mamy a cerze do pozazdroszczenia i mówi³a ¿e bez tego serum ¿ycia sobie nie wyobra¿a!Ja obecnie mam flavo-c firmy auriga (w³a¶nie od tej dermatolog) ale wiem ze np.mo¿na kupiæ inne na biochemii urody albo na ebayu!
__________________
happy girls are the prettiest!




Aniolek 01.2012 [*]
toskanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 10:52   #625
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez toskanka Poka¿ wiadomo¶æ
cucciola79 - a ja latem czêsto bywam w toich stronach mamy w Grosseto przyjaciela,bierzemy barke i jedziemy a raczej p³yniemy na isola del giglio,ch³opaki nurkuj± a my br±zowiejemy na s³onku

mmarcepan - no w³a¶nie kiepsko bo bêdê mia³a dalej i z domu w pl i z domu w Italii narazie jeszcze nie kupi³am biletu bo ma przylecieæ mój T¿, i pó¼niej bêdziemy razem wracaæ do w³och a godziny w rozk³adach zimowych zawsze by³y w miare w porzadku... nie tak jak latem,przylatywa³am do katowic o 24!!! i za³atwiaj tu sobie pó¼niej transport z lotniska do domq....
ps.dro¿d¿e w³a¶nie siê studz± albo lepiej "umieraj±" ;P pilnuj mnie tu bo u mnie z systematyczno¶ci± ró¿nie bywa!!
Ok bede bede - i tu i na drozdzowym tym bardziej ze sie oplaca z drozdzykami meczyc - to juz moja trzecia seria, przy pierwszej mialam 5 cm przyrostu, w dugiej 6, a teraz wydaje mi sie ze jest jeszcze lepiej
No ja mam ten sam problem bo niby polaczenia z begramo nie sa najogorsze ale niestety ja musze jeszcze do tego bergamo dojechac i tu pojawiaja sie schodzy bo tz wyjezdza na wszystkich swietych a ja zrobilam prawko dopiero w lipcu i boje sie jezdzic

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Bondziornos – ale te firmy lotnicze kombinuja, juz rece mi opadaja bo 2 tygodnie temu gdy lecialam do Paryza specjalnie kupilam nowy trolley a a z nowymi przepisami wizzaira bedzie przekraczac dopuszczalne wymiary. Przedwczoraj lecialam Easyjetem do Amsterdamu i tez robili ludziom problemy z podrecznym – do konca nie wiem o co chodzilo, ale porzed wejsciem do samolotu kilku pasazerow bylo zmuszonych zostawic walizeczki i doplacac . Podobno cel jest taki, ze aby przyspieszyc boarding – chca aby bagaz byl na tyle maly zeby wlazl pod siedzenie. Ja za tydzien lece do Polski wiec sprawdze na wlasnej skorze. A tak swoja droga, juz nie moge sie doczekac wyjazdu!
Marcepan – nie umieraj nam tu! Buscofen wez i juz  Ja od tygodnia jestem przeziebiona do tego we wtorek o 4 rano pobudka, piorunem na lotnisko w Milano Malpensa, lot, znowu autem 1,5h, potem spotkania, potem znowu auto-lot-auto a nastepnego dnia znowu o 6.00 trzeba wstawac do roboty i o 19.00 w domu. Mam dosyc.. a dobija mnie tez to ze moje przemeczenie widac na odleglosc, mam oczy czerwone jak krolik, zmarcha mi sie na czole zrobila i w ogole czuje sie jak dziad jakis. Wiec princi –chetnie bym sie z Toba zamienila, pod warunkiem ze mam poczucie stabilnej sytuacji finansowej oczywiscie!
Sjoanna – twoje uwagi o slubach dla mnie sa b. cenne! My planujemy tez na przyszly rok ale w ogole nie wiem jak sie za t o zabrac.. jestem w lesie. A dodatkowo ma byc slub cywilny – a chcemy zeby byl wyjatkowy, dlatego kolejne wyzwanie (w plenerze np). Zabawa potem raczej tradycyjna – mysle ze i tak beda bawic sie „moi” a jesli przybedza osoby z jego rodzinki to nie sadze ze beda tanczyc.
toskanka a skad pochodzisz z Polski? Witaj witaj wsrod nas
No rzeczywiscie strasznie cos kreca a do tego z Pl wcale nie ma tak duzo polaczen...
Wlasnie wzielam OKI...moze jakos przezyje
Mi tez te porady sjoanny bardzo sie przydadza w ogole slubnie sie zrobilo nam na watku Sorry nie pamietam ale slub bedzie w PL??
I zadbaj o siebie troszke bo sie zameczysz

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
hej ho
toskanka to co na te kurze lapki polecasz?? tez bylismy z mzem w Sansepolcro

cucciola79 tam co mieszka moja przyjaciolka w Val di Chiana to takie pyszne miesko jemy tam jak jezdzimy ahhh sie rozmarzylam, moze pojedziemy na pare dni do niej za jakis czas! a Wy gdzie dokladnie jezdzicie??

jestem dzis nie do zycia nie wyspanaaaa


Cytat:
Napisane przez toskanka Poka¿ wiadomo¶æ
bambi1980 - w Pl okolice Opola.HaHa to widzê ¿e bêdzie nas wiecej panien m³odych My te¿ na przysz³y rok planujemy i narazie te¿ w g³êbokim i ciemnym lesie jeste¶my.We¼miemy siê za to jak tylko wrócê do W³och a gdzie pracujesz jesli mo¿na zapytaæ?strasznie wykañczaj±ca chyba ta praca?

principessina cucciola79 no to widzê ¿e wszystkie znacie moje okolice wiec trzeba bêdzie zorganizowac spotkanie w³osko polskich wiza¿anek mo¿e w³a¶nie pojechaæ na to miêsko gdzie je¼dzi principessina
a na te ³apki - to ja jako¶ nie mam ochoty wywalaæ grubych pieniêdzy na kremy pod oczy..od niedawna stosujê na ca³± twarz serum z 8
% wit C.
nie ma nic lepszego!jeszcze w czasie studiów kosmetologii mia³am okazjê gadaæ z rewelacyjn± dermatolog w wieku mojej mamy a cerze do pozazdroszczenia i mówi³a ¿e bez tego serum ¿ycia sobie nie wyobra¿a!Ja obecnie mam flavo-c firmy auriga (w³a¶nie od tej dermatolog) ale wiem ze np.mo¿na kupiæ inne na biochemii urody albo na ebayu!
ooo kolejna przyszla PM
ale super info przyda sie trzeba bedzie cos zamowic znowu

bo tak w sumie moj odwyk zakupowy sie skonczyl...choc w sumie on sie tak naprawde nigdy nie zaczal

Musze w ogole zabrac sie za moja twarz bo przez ostatni rok meczylam tylko wlosy...trzeba cos zmienic
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:36   #626
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno cel jest taki, ze aby przyspieszyc boarding – chca aby bagaz byl na tyle maly zeby wlazl pod siedzenie.
jedynym celem cost low jest maxymalizacja zysków. Im chodzi tylko o kasê - jak baga¿ przekracza wymiary to p³acz i p³aæ
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:44   #627
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

A ja dzisiaj mialam szalony dzien.
Najpierw wyjazd z kolezanka do Rzymu.
Tam metrem do jednego szpitala zrobic badania.
Potem powrot.

Po drodze jeszcze zrobilysmy male zakupy.

Wrocilam do domu - zrobilam obiadek na szybko. I mysle - ladna pogoda, wstawie pranie, do wieczora mi wyschnie.
Wstawilam pranie ale pod koniec (brakuje 6 minut do konca) pralka zaczela dziwnie buczec.
Okazalo sie ze nie ma wody.
Bedzie po 19.

Wylaczylam pralke no i czas juz najwyzszy isc do szkoly na lekcje wloskiego.
Polecialam bo troche spozniona przez przygode z pralka bylam a tam szkola zamknieta.
Stoja 2 dziewczyny z mojej klasy.
Zadnej informacji, nic. Potem zadzwonilysmy do naszej nauczycielki i okazalo sie ze dlatego ze nie ma wody to szkola zamknieta.
Stoimy, gadamy a w pewnym momencie, kiedy wyciagalam zeszyt z torby usiadla mi na rece osa.
Zgonilam ja tym zeszytem za co ona mnie uzadlila.
Jedna z moich kolezanek zlapala mi skore wokol tego miejsca (zadlo nie wbilo sie do konca - tylko tak czubeczkiem) i po chwili to zadlo odsunela - nie dajac mu sie wcisnac glebiej.
Potem mi wyssala ranke i przylozyla monete miedziana.
Zawiozla mnie do domu i posiedzialy ze mna troche, zeby sie upewnic ze nie mam alergii na osy.
Nie mam. Tylko troche mnie ranka szczypie.
Skora jest nieco zaczerwieniona ale to moze byc od ucisku.
Nie opuchnieta ani nic.

Przylozylam wacik z octem i teraz mi smierdzi octem ale przynajmniej mnie nie szczypie.

Ale dzien!
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:58   #628
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

dziewczyny, znow mi nie poszlo
trafilam na asystenta profesorki, tez sie go ludzie boja ale ok zapytal mnie 1 zagadnienie wiec odpowiadam po kolei jak to w ksiazce bylo, 2 teorie plus art 2077 com 1 i 2 wszystko gladko.
Potem mi rzucil numerkiem i mialam powiedziec z numerka o czym on mowi i kurcze sie zacielam.
Jestem taka zla bo jakby mi powiedzial chociaz 1 slowo to wiedzialam go kurcze ale zeby za takie cos ubijac to ja nie wiem
jestem juz troche bezradna na te chore wymagania mojego kierunku
juz sie 4 miesiac tego ucze

mamusiu ja chce do domuuu z dala od tego wszystkiego
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2012-10-11 o 16:49
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 17:34   #629
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, znow mi nie poszlo
trafilam na asystenta profesorki, tez sie go ludzie boja ale ok zapytal mnie 1 zagadnienie wiec odpowiadam po kolei jak to w ksiazce bylo, 2 teorie plus art 2077 com 1 i 2 wszystko gladko.
Potem mi rzucil numerkiem i mialam powiedziec z numerka o czym on mowi i kurcze sie zacielam.
Jestem taka zla bo jakby mi powiedzial chociaz 1 slowo to wiedzialam go kurcze ale zeby za takie cos ubijac to ja nie wiem
jestem juz troche bezradna na te chore wymagania mojego kierunku
juz sie 4 miesiac tego ucze

mamusiu ja chce do domuuu z dala od tego wszystkiego
Cucioleñka kochana tak mi przykro... To¿ to jaka¶ g³upota pytaæ o co biega w jakim¶ paragrafie( no chyba,¿e to jaki¶ szczególny, co wa³kuj± o nim kilka godzin wyk³adu... Tak jak w zobowi±zaniach skarga pauliñska art.527-534kc). Ale z drugiej strony nic ciê nie naprowadzi³??? chyba jajo chcia³o byæ lepsze od kury... Zrób sobie ma³± przerwê i potem powtórz jeszcze raz, do trzech razy sztuka!

Sjoanna - ale mia³a¶ dzi¶ intensywny dzieñ nie ma wody = nie ma zajêæ- ka¿dy powód dobry Dziêki za porady we wcze¶niejszych postach. Akurat tego dnia by³am "rzuciæ okiem" i Pani bardzo mi³o zachêci³a mnie do przymierzenia. Okaza³o siê, ¿e nie pasuje mi biel, tak wiêc ekri, ivory, czy tam jakie¶ inne odcienie kremowego. Dekolt w serduszko, ¿aden prosty. No i najgorsze czego siê dowiedzia³am: muszê SCHUDN¡Æ, bo wygl±dam jak jaki¶ s³oñ albo klocek albo.... Tak wiêc wracam do mojego domciu za tydzieñ i siê ostro biorê za siebie.

Toskanka- witaj!

Czyli bêdzie "¶lubnie" w przysz³ym roku: ja , bambi, toskanka, a mmarcepan w 2014.
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:31   #630
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

chcial mnie naprowadzac pytajac mnie z ktorego roku jest kodeks cyw. a co ma piernik do wiatraka! aa ja mu jeszcze pokaze, do 3 razy sztuka co?

ide na kolacje bo egz byl o 15-stej i do tego czasu tak mnie sciskal zoladek ze tylko wypilam herbate i pochrupalam sucharki.

ja im jeszcze pokaze! wyslalabym ich do pl kodeksy studiowac haha! I tak my wszystkie jestesmy mistrzami prawda? inny by wymiekli!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2012-10-11 o 18:32
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.