Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X ! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-16, 17:15   #991
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hello, Babeczki!))

melduję grzecznie, że jeśli Janek będzie punktualny, to urodzi się 12.07. Chyba, że postanowi inaczej i będzie chciał wcześniej

Hania dziś na wycieczce z przedszkolem, a ja jak zwykle przy każdej wycieczce miałam ochotę jechać za nimi

Ananka, chciałam dziś kobitę w "naszym" szpitalu zaczepiać, bo myślałam, że to Ty

Flowerbombka, mnie ruchy dziecka też już bolą. Nawet czkawka już mnie nie kręci...

Kattoo, mam suche, gdybym codziennie nie kremowała, to byłaby masakra. Ale może to też przez wskoczenie w japoneczki i sandałki?

CwK trafiłaś na sprzedawcę tygodnia

Munia, całym sercem jestem z Tobą i trzymam kciuki za dobre wyniki!!! Czy Ty wiesz, że być może będziemy mieć wątkowe bliźniaki? 12 lipca to też moje CC

Mezzaluna, powodzenia dla Was z karmieniem i buziaki
Mnie dzisiaj nie było w szpitalu . A byłaś na ustaleniu szczegółów w związku z cc?
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:20   #992
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
A co to za metoda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tutaj tak w skrócie jest opisane: http://ciekawnik.pl/dzieci-i-my/1017...vey-karp-radzi

Na youtubie można zobaczyć jak szybko doktor uspokaja dzieci ta metoda. Ja ja odkryłam jak córka miała prawie 2 miesiące i faktycznie działało, a ona była z tych naprawdę płaczliwych dzieci :p
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:21   #993
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja właśnie czytam jego książkę ale zasypiam przy niej :/
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:22   #994
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
Waga nie jest taka zła, jeszcze nadrobi, tylko faktycznie się oszczedzaj. A z tym łożyskiem to jeszcze urośnie? Co mówił lekarz?
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:27   #995
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ananko, jak kobietka podeszła bliżej, to się przyjrzałam i nie zaczepiałam, bo zobaczyłam, że nie Ty

tak, 11 mam się stawić, 12 na stół
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:30   #996
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Margosia tak podejrzenie hipotrofii ze względu na ten brzuszek
Ananka z łożyskiem jest tak, że taki mój urok, genetycznie jest to uwarunkowane i ono już nie urośnie. Ma 11 cm i ta powierzchnia jest mała dlatego nie dostarcza tyle tlenu co powinno
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:35   #997
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Laseczki , nadrobiee was później,bo dopiero wpadlam do domu i musze mnóstwo ogarnac. Jutro do szpitala,chociaż powinnam juz dzisiaj. Mam malowoodzie i slabe ktg, wiec musza monitorowac maluszka. Także dziewczyny jak kaza lezec to lezymy... ech. Ciezko powiedzieć na ile , prawdopodobnie lekarka mowila ze juz do rozwiazania,bo na tym etapie wod juz nie przybywa i lozysko ma słabe przeplywy. Także lipkaaaaaaaw. Wpadlam i obrabowalam pol ksiegarni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie, czyli jednak znowu spadł poziom wód. Współczuję szpitala, ale z drugiej strony będziesz cały czas pod obserwacja i fachowa opieka. Oby się ktg poprawiło.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 18:01   #998
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Kurde, byłam na dwójce i zaczął mnie kłuć brzuch, podbrzusze w zasadzie 😡 tak jakby ucisk był ? Może młoda się obniża, w kanał?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:03   #999
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Kurde, byłam na dwójce i zaczął mnie kłuć brzuch, podbrzusze w zasadzie 😡 tak jakby ucisk był ? Może młoda się obniża, w kanał?
Też tak czasem mam. To chyba normalne.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:07   #1000
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Dreamer- gratuluję wizyty! Zosia już jest całkiem sporą kobietka. Szkoda, że nie miałaś okazji jej podejrzeć.
Arida- faktycznie mało wód, w twoim przypadku to jednak szpital będzie najlepszym rozwiązanie. Ja chodziłam w tunikach, koszulkach, getrach, bo w pizamie czy koszuli bym się nieswojo czuła. Po porodzie to koszula, ale wcześniej to tylko do spania wg mnie. Po za tym ktg czy usg to musiałabyś się w koszuli cała odsłaniac. Z resztą miałam często gości i musiałam zaliczyć codziennie wyjście po loda :P
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:22   #1001
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja też jak Ananka w szpitalu tylko koszula do spania a tak leginsy i koszulki było wygodnej i bardziej komfortowo gdy np podpięta leżałam na ktg a fi którejś z dziewczyn przychodzili goście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 18:25   #1002
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja w sumie nigdy nie leżałam w szpitalu więc nie mam pojęcia co się bierze..
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:28   #1003
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Ananko, jak kobietka podeszła bliżej, to się przyjrzałam i nie zaczepiałam, bo zobaczyłam, że nie Ty

tak, 11 mam się stawić, 12 na stół
To miałaś też już spotkanie z anestezjologiem? Ja jadę w sobotę, obgadać szczegóły z położna.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:37   #1004
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ananko, nie mam spotkania z anestezjologiem. Po prostu jadę ze skiero 11.07 i tyle. W pon/wt jeszcze z mężem podjedziemy, bo chcę podpytać o to, czym szczepią noworoda i czy ew. jest szansa na szczepienie "swoją" szczepionką, jak mi się przy Hani udało
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:45   #1005
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Arida co to znaczy że słabe ktg było? Tętno szalało czy skurcze się pojawiły? Dobrze, że nieprawidłowości wyłapane, teraz będą czuwać nad Wami, bo godzina zero zbliża się wielkimi krokami. Ciotki czekają!

Silver 2 tyg różnicy to żadna różnica, przecież to jest w normie. Nie każdy parametr jest co wizytę na tym samym centylu. U mojego synka brzuch też 2 tyg mniejszy niż wiek ciąży za to głowa 4-5 tyg większa
Może Twoje maleństwo miało pusty żołądek w trakcie badania i to wpłynęło na pomiar obwodu brzucha?
A przygody z niską wagą miały już dzieciaczki na forum i wyszły z tego, więc 3mam kciuki za Was, jeszcze jest czas żeby nadrobić!

Ja też po wizycie. Mały waży 2999 g. Położony główkowo, nisko. Szyjka długa i zamknięta, więc niby nic nie zapowiada rychłego porodu, ale dr mówi że wystarczy kilka skurczy i sytuacja może się zmienić z dnia na dzień Te moje skurcze wieczorne nie skutkują do tej pory rozwarciem, a podejrzewałam, że coś może się tam dziać. Pobrała mi GBS z dwóch miejsc - wyniki w przyszłym tygodniu.
Mały ma wymiar dwucieminiowy główki odpowiadający 42tc !! Oby nie utknął we mnie w trakcie porodu. Ledwo obraz całej główki mieścił się dr na monitorze
Dostałam L4 z tygodniowym zapasem po TP.
W nagrodę za wizytę wciągnęła dwie porcje lodów, a co!
ale porządna waga Malca
No łebski będzie może z taką dużą główką ale pewnie jak wyjdzie z brzuszka to wszystko się wyrówna, oby faktycznie tylko ktoś dobrze Cię zbadał i zdecydował czy SN dasz radę...
Super, że zwolnienie z zapasem

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Melduję na szybciutko po wizycie, że kciuki jak zwykle niezastąpione Zosieńka waży 2688g położenie podłużne, główkowe, postawa II, łozysko, wody wszystko ok
Zdjęcia niestety nie mam, bo mała nie chciała się pokazać, zasłaniała się rękami Nie widziałam jej ani przez chwilę, bo monitor dla mam był zepsuty a lekarka nie miała jak przechylić swojego :/ Za to tż widział. Mówi że córa skromna po tatusiu nie chciała pozować do zdjęć
Idę zjeść obiad i zaraz Was nadrabiam!
Gratuluję wizyty Bardzo ładna waga Mój Mały ważył ok 2700 w 36+5 a Ty chyba masz teraz podobny tydzień

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Myślałam o tym aby zrobić, ale jakoś nie miałam czasu na to moze w przyszłości.



Na mega wielkiego płaczka mam super metodę uspokajająca :p córka była strasznie wymagająca i płacząca, i pomagała metoda uspokajania dr Harveya Karpa - 5s.
Ogolnie wiadomo nie ma co przesadzać, sama przy córce używałam smoczka, i płakałam jak od 8 miesiąca zaczęła go gryźć a nie ssać :p


Moj przybrał w 3 tygodnie od usg w 35 tygodniu 800 gram. I w sumie w 35 tygodniu ważył tylko 200 gram więcej niż Twój maluch także głowa do góry, jeszcze nadrobi wagę

Przespałam pół popołudnia... I dalej jestem padnięta:/
OooOOo dzięki za polecenie metody, zabieram się do googlowania ocb
Ojjj ja też jestem padnięta, to chyba pogoda, nie ma czym oddychać

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Jestem okropna... nudzi mi się ale nie chce mi się zabrać za coś pożytecznego :/
To poucz się niemieckiego To zaraz przejdzie Ci ochota na pożyteczne rzeczy a będziesz cieszyć się z nicnierobienia


aaale mój Stefano się rozpycha nóżkami po prawej stronie. Szalony!
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:49   #1006
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Aclerya dobrze prawisz o KP!
To o czym piszesz wszystko wiem, ale teoria swoje a praktyka swoje i boję się, że w szpitalu ciężko będzie zrealizować moje zamierzenia.
Jeśli będzie konieczne dokarmianie to wolałabym robić to SNS albo z kubeczka, strzykawki a zazwyczaj pielęgniarki przynoszą gotowe jednorazowe butelki z odmierzoną ilością mleka i już. Powiedzą, że innych narzędzi nie mają i dupa.

Mówi się, że utrata masy do 10% jest w normie, a widzisz co się dzieje - u Mezz mała straciła 100g (z 2500gram) i już wskazanie do dokarmiania. Jak stanie nade mną pielęgniarka albo lekarz i powiedzą, że inaczej zagłodzę dziecko, to pewnie ulegnę w sekundę, wiadomo...

Też słyszałam, że ważenie dziecka przed i po jedzeniu nie jest zalecane do wiarygodnej oceny najadania się, a być może wrzucą małego na wagę i będą krytykować.
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:02   #1007
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Według położnej w ciągu najbliższych 3 tyg nie urodzę

Kattoo, a do tych racuchów dodawałaś truskawki do ciasta czy świeże podawałaś?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A, i badanie w wykonaniu położnej też totalnie bezbolesne... Może to jednak ja jakaś mało wrażliwa jestem
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:05   #1008
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Według położnej w ciągu najbliższych 3 tyg nie urodzę

Kattoo, a do tych racuchów dodawałaś truskawki do ciasta czy świeże podawałaś?

Czyżby ?

Czujecie dreszczyk emocji, że w sumie jesteśmy na bombie, która w każdej chwili może wybuchnąć?
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:07   #1009
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=olutka;61845541]Według położnej w ciągu najbliższych 3 tyg nie urodzę

A na podstawie jakich bad to wywnioskowała? i na kiedy masz TP?
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 19:15   #1010
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=Wesola_Ania;6184602 1]
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Według położnej w ciągu najbliższych 3 tyg nie urodzę



A na podstawie jakich bad to wywnioskowała? i na kiedy masz TP?

Tp na 12.07.
Wniosek z badania - szyjka bardzo długa (i gin też mówił, że prawie 4 cm) a główka jeszcze nie zaczęła schodzić w kanał...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:17   #1011
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=olutka;61846356]
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość


Tp na 12.07.
Wniosek z badania - szyjka bardzo długa (i gin też mówił, że prawie 4 cm) a główka jeszcze nie zaczęła schodzić w kanał...
Weź nie strasz z tym schodzeniem 😲 moja już w 34 tygodniu miała główke lekko ( miała jeszcze miejsce do zejścia niżej) wstawiona i lekarz stwierdził że już się nie przekręci...
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:19   #1012
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=alloffkowa;61846481]
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Weź nie strasz z tym schodzeniem moja już w 34 tygodniu miała główke lekko ( miała jeszcze miejsce do zejścia niżej) wstawiona i lekarz stwierdził że już się nie przekręci...

Pessar Ci córcię trzyma, luuuz
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:20   #1013
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=olutka;61846356]
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość


Tp na 12.07.
Wniosek z badania - szyjka bardzo długa (i gin też mówił, że prawie 4 cm) a główka jeszcze nie zaczęła schodzić w kanał...
A to faktycznie, ja mam wg OM TP na 9.07, tydzień temu na wizycie miałam 2,5 cm szyjkę. od tamtej pory w nocy mam bóle podbrzusza i kłucie jakby szydełko na dole…..czyżby coś się szykowało...
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:25   #1014
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Wiecie moim zdaniem z tymi szyjkami to tak różnie bywa. Ja od 32 tygodnia mam 1-1,5 cm i nie oszczędzając się nadal się turlam. A przyjdzie dzień czy nic gdzie nadejdą skurczybyki i może się okazać że ich nawet mega długa szyjka nie utrzyma
Dobra jest moc, emocje nawet córka to czuje i już pomaga naszym kopiąc niemiłosiernie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:26   #1015
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=Wesola_Ania;6184658 6]
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość



A to faktycznie, ja mam wg OM TP na 9.07, tydzień temu na wizycie miałam 2,5 cm szyjkę. od tamtej pory w nocy mam bóle podbrzusza i kłucie jakby szydełko na dole…..czyżby coś się szykowało...

Ja teraz będę miała wizyty co tydzień, to będę miała możliwość weryfikowania, czy jakieś nietypowe odczucia skutkują jakimiś zmianami


Ale fajna ta rozgrzewka piłkarzy, przed chwilą tak uroczo dreptali
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:31   #1016
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Dzisiaj się nachodzilam po centrum handlowym. W sumie to bardziej, niż puchniecie, to wychodzą mi żyły na stopach jak więcej pochodzę. Kupiłam sobie w c&a dwie sukienki na promo po 30 i 25zł. Będa idealne na teraz i do KP, z kopertowym dekoltem
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:39   #1017
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Dzisiaj się nachodzilam po centrum handlowym. W sumie to bardziej, niż puchniecie, to wychodzą mi żyły na stopach jak więcej pochodzę. Kupiłam sobie w c&a dwie sukienki na promo po 30 i 25zł. Będa idealne na teraz i do KP, z kopertowym dekoltem

Ooo, a wrzuciłabyś plis fotki? Może też bym podjechała...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:39   #1018
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Wiecie moim zdaniem z tymi szyjkami to tak różnie bywa. Ja od 32 tygodnia mam 1-1,5 cm i nie oszczędzając się nadal się turlam. A przyjdzie dzień czy nic gdzie nadejdą skurczybyki i może się okazać że ich nawet mega długa szyjka nie utrzyma
Dobra jest moc, emocje nawet córka to czuje i już pomaga naszym kopiąc niemiłosiernie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z Tobą...
Też uważam że jak przyjdą skurcze to długa szyjka nie pomoże.
Zresztą lubię czytać mamę ginekolog na IG i ona kiedyś pisała że większość przedwczesnych porodów to takie ktorych nic nie zapowiadało, ze wzorowej ciąży... Wydaje mi się że coś w tym jest

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

[QUOTE=olutka;61846521]
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość


Pessar Ci córcię trzyma, luuuz
Pewnie tak
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:54   #1019
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Dzisiaj się nachodzilam po centrum handlowym. W sumie to bardziej, niż puchniecie, to wychodzą mi żyły na stopach jak więcej pochodzę. Kupiłam sobie w c&a dwie sukienki na promo po 30 i 25zł. Będa idealne na teraz i do KP, z kopertowym dekoltem
Poka, poka

Idę do salonu, przygotować strefę kibica dla mnie, brzuszka i TŻ.
Dla mnie Karmi
Dla Stefana wafelki
Dla TŻ chipsy

Polska gooola!!!
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 19:56   #1020
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Tak jest Polska gola !!!!
Miqesi jak tam u Ciebie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.